Design & Developed BY Patira

صفحه 7 از 17 نخستنخست ... 56789 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 161
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کارلتو-لیپی
    بازیکن محبوب
    لمپارد-کریس رونالدو
    اسم واقعی شما
    اردلان
    تشکر ها
    53
    تشکر شده 123 در 57 پست

پیش فرض ** اخبار و مصاحبه های بازیکنان و کادر شیــــاطیـــن ســـرخ**

به نام خدا

تمامی اخبار و مصاحبه های بازیکنان و کادر تیم منچستر یونایتد در همین تاپیک قرار میگیرد

---------------
    با تشکر
    [CENTER][B]

2. 6 کاربر از پست مفید A-R-D-A-L تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    David Beckham | Ashley Young | Wayne Rooney | Luis Nani | Ryan Giggs | Rio Ferdinand | Nemanja Vidic
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460
    تشکر شده 2,433 در 819 پست

ریو فردیناند :
    الکس فرگوسن به ما اجازه نمیدهد مثل سیتی بازی کنیم .
    سیتی با آنکه میزبان بازی بود اما اصلا جلو نیامد . ما انتظار داشتیم آن ها بازی را هجومی آغاز کنند اما آن ها فقط عقب نشستند و منتظر ما بودند .

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

--------------------------

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 3 کاربر از پست مفید King Beckham تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    David Beckham | Ashley Young | Wayne Rooney | Luis Nani | Ryan Giggs | Rio Ferdinand | Nemanja Vidic
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460

ریو فردیناند نگرش مانچینی در بازی مقابل سیتی را زیر سوال برد. به گزارش کانون هواداران منچستریونایتد و به نقل از میرور ، کاپیتان تیم ملی انگلستان در صحبت هایی از بازی شاگردان مانچینی در داربی شهر منچستر انتقاد کرده است و میگوید فرگوسن هرگز به آن ها اجازه نمیدهد که مانند سیتی بازی کنند. او میگوید : " هنگامی که سیتی بازی را در خانه اغاز کرد ما انتظار داشتیم که آن ها به رو به جلو آمده و بازی کنند. اما آنها انجا نشسته و منتظر بودند که ما به سمتشان برویم. رئیس به ما اجازه نمیدهد با این روش بازی کنیم. و بدین خاطر است که چنین دستاوردی را کسب کرده است.او به ما اجازه نمیدهد که در خانه بازی کنیم و حمله ای نداشته باشیم.حرفی که رئیس قبل از هر بازی به ما میگوید این است که بروید بیرون و خودتان را نشان بدهید و از فوتبال لذت ببرید. و این چیزی است که ما تلاش میکنیم آن را اجرا کنیم.هر شخصی طرز فکر خودش را دارد. بدیهی است که روبرتو مانچینی یک ایتالیایی است و این طرز فکر اوست و اگر فکر میکند که این برای تیمش خوب است.. پس خوش به حال او ! من تنها میتوانم به عنوان یک بازیکن یونایتد صحبت کنم و ما هرگز به اولدترافورد نمیرویم تا یک نمایش دفاعی مانند سیتی داشته باشیم. این هرگز اتقاق نمی افتد. سیتی بازیکنان با استعدادی مثل سیلوا و جانسون و توز را دارد و این بسیار تعجب آور است که با این سبک بازی میکنند. اما بازی مقابل سیتی یکی از نمایش های خوب ما بود. ما بازی را کنترل کردیم. به خوبی دفاع کردیم و تحت فشار و دور از خانه پاسکاری خوبی داشتیم. "

6. 3 کاربر از پست مفید King Beckham تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460

ماکدا از گلی که در برابر استون ویلا زد بسیار راضی است. ماکدا در سال 2008 هم در دقایق پایانی به میدان امد و گل زیبایی را در برابر همین استون ویلا به ثمر رساند و پیروزی دراماتیکی را برای ما رقم زد. او به شبکه ی منچستریونایتد گفت: اینطور که به نظر می اید استون ویلا تیم خوش شانسی برای من است.من در گذشته هم به انها گل زده بودم و حالا هم این کار را انجام دادم گل خوبی را زدم. من عاشق گل زدن هستم , من تنها مهاجمی در تیم بودم که این فصل گل نزده بودم ولی حالا یک گل زدم و بسیار خوشحالم که به تیم کمک کردم که به بازی برگردد . من امیدوارم که شانس های بیشتری نصیب من شود ولی این برای من اسان نیست من جوان ترین مهاجم تیم هستم به زودی رونی و اوون هم برمیگردن من فقط امیدوارم که برای بازی بعد هم مربی من را انتخاب کند و باز هم گل بزنم.

8. 3 کاربر از پست مفید King Beckham تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460

جریمه 65 هزار پوندی منچستریونایتد به دلیل عدم مصاحبه فرگوسن با شبکه بی بی سی
    شبکه بی بی سی در سال 2004 در یکی از برنامه هایش که به بحث دلالی در فوتبال انگلیس اختصاص داشت، ادعا کرد که جیسون، یکی از پسرهای فرگوسن، در نقل و انتقال بازیکن در منچستریونایتد، نقش دارد. از آن زمان سر الکس این شبکه را تحریم کرد. ادامه امتناع سر الکس فرگوسن از مصاحبه با شبکه بی بی سی موجب شد تا باشگاه منچستریونایتد مجبور شود بار دیگر جریمه ای 65 هزار پوندی بپردازد.

به گزارش نشریه دیلی میل، شبکه بی بی سی یکی از شبکه هایی است که حق پخش لیگ برتر را در اختیار دارد و مصاحبه نکردن با آن برخلاف قوانین لیگ برتر است. گفته می شود که سر دیوید ریچاردز، رئیس لیگ برتر، با دیوید گیل، مدیر اجرایی باشگاه منچستریونایتد تماس گرفته و در این مورد صحبت کرده است.

براساس قوانین جدید لیگ برتر، مربیان همه تیم ها باید پیش و پس از بازی در صورت درخواست شبکه بی بی سی، با آنها مصاحبه کنند.

فرگوسن تا کنون در این فصل 13 بار از صحبت کردن با بی بی سی خودداری کرده و برای هر بار باشگاه منچستریونایتد باید 20 هزار پوند بپردازد.

با این وجود به نظر می رسد مسئولان لیگ برتر قصد دارند جریمه سبک تری برای شیاطین سرخ در نظر بگیرند هر چند اگر این مسئله ادامه پیدا کند، در ادامه فصل این جریمه ها سنگین تر خواهد شد.

شبکه بی بی سی در سال 2004 در یکی از برنامه هایش که به بحث دلالی در فوتبال انگلیس اختصاص داشت، ادعا کرد که جیسون، یکی از پسرهای فرگوسن، در نقل و انتقال بازیکن در منچستریونایتد، نقش دارد. از آن زمان سر الکس این شبکه را تحریم کرد.

10. 4 کاربر از پست مفید King Beckham تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460

منچستر یونایتد ۱۹۵۸ فیلم می‌شود

استودیوی بی بی سی انگلستان مرحله پیش تولید فیلمی درباره تیم منچستر یونایتد در سال ۱۹۵۸ را با گزینش چند بازیگر آغاز کرد.
    به گزارش مهر از ورایتی جیمز استرانگ کارگردانی این فیلم درباره جوان‌ترین تیم قهرمان لیگ برتر فوتبال انگلستان پیش ازسقوط هواپیمای حامل اعضای تیم و کشته شده هشت بازیکن اصلی را بر عهده دارد.
    دیوید تنانت بازیگری که در فیلم " دکتر کی؟"با استرانگ همکاری کرده بود ، در این فیلم نقش جیمی مرفی سرمربی آن تیم تاریخی را بازی خواهد کرد. جک او کانل نیز در این پروژه در نقش جکی چارلتن کاپیتان منچستر یونایتد ظاهر می‌شود. در حالی که سم کلافین برای بازی در نقش دانکن ادواردز برگزیده شده است.

هنوز برای ایفای نقش سر مت بازبی مدیرموفق و افسانه‌ای منچشتر یونایتد در آن دوران بازیگری انتخاب نشده است.کریس چین بال فیلمنامه این پروژه را نوشته و جولیا استانرد تهیه کنندگی فیلم را بر عهده دارد.فیلمبرداری فیلم از اواخر ماه جاری میلادی ( نوامبر) آغاز می‌شود.

12. 3 کاربر از پست مفید King Beckham تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460

روني مقابل ويگان بازي مي‌کند؟

اين بازيکن 25 ساله به آمادگي رسيده است.

سايت گل – وين روني مي‌تواند هفته آينده و پس از رهايي از مصدوميت براي منچستريونايتد بازي کند.
    اين مهاجم روز دوشنبه تمريناتش را از سر مي‌گيرد. او يک هفته پيش را در آمريکا گذرانده بود.
    روني همچنين از مصدوميت مچ پا که باعث شده بود يک ماه از ميادين دور باشد رهايي يافته و مي‌تواند در بازي هفته آينده مقابل ويگان به ميدان برود.

مايک فلان، کمک مربي يونايتد مي‌گويد: «بايد اوضاع وين را بررسي کنيم. او به کشور برگشته است. ما بر اساس اوضاع او برايش تا آخر هفته برنامه‌ريزي مي‌کنيم. او خيلي عالي تمرين کرده است و تمريناتي که به او داديم هم عالي جواب داد. اوضاع او را در طول هفته بررسي خواهيم کرد.»
    فلان گفت تيمش مقابل استون ويلا بسيار خوش‌اقبال بود، چرا که در جريان تساوي دو تيم ويلا موقعيت‌هاي بسياري را از دست داد. فلان مي‌گويد: «آرامش لازم را نداشتيم و کنترل بعضي مناطق ميدان را از دست داده بوديم. ما کنترل هميشگي خود را نداشتيم. اما يک امتياز از اين بازي گرفتيم،‌آن هم در شرايطي که در برخي مراحل ديدار حتي بايد با اختلافي بيش از دو گل عقب مي‌افتاديم.
    به نظرم ويلا موقعيت‌هاي بسياري را از دست داد و اين موضوع تنها باعث تشويق ما شد. ما به پيش تاختيم و به نتيجه مساوي رسيديم.»
    يونايتد در اين فصل بدون شکست مانده ولي تساوي مقابل ويلا هفتمين تساوي آنها در اين فصل بود.
    فلان مي‌گويد تيمش براي کم کردن فاصله با چلسي بايد رو به برد بياورد: «ما هنوز نباخته‌ايم اما جاي مستحکمي هم نداريم و در فوتبال مهم پيروزي است. ممکن است گاه و بيگاه تساوي‌هاي عجيبي بگيريد اما در فوتبال بايد برنده شد. ما اين تساوي‌ها را نمي‌خواستيم.»

14. 3 کاربر از پست مفید King Beckham تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460

به گزارش کانون هواداران منچستر یونایتد, فردیناند مطمئن است که رونی دوباره به روزهای اوج خودش باز می گردد و بهترین بازی خود را برای تیم ملی انگلیس و باشگاهش انجام میدهد.
    رونی بعد از سفر به امریکا برای معالجه ی خودش به انگلستان بازگشت.او حالا بعد از معالجه ی زانویش که در ماه های گذشته او را از میادین دور کرده بود ریکاوری کرده است و خود را به خوبی اماده کرده است تا دوباره بتواند بازی کند.
    رونی برای بازی دوستانه مقابل فرانسه در ومبلی دعوت نشده است اما این مهاجم می تواند در دیدار بین دو تیم منچستریونایتد و ویگان برای باشگاهش به میدان برود.فردیناند گفت که ما امیدواریم که با بازگشت رونی دوباره همان رونی را ببینیم که قبلا بود.این چیزی است که همه به ان امید دارند.
    او بسیار سخت تمرین میکند.ما امیدواریم که او به امادگی خوبی رسیده باشد و اماده ی بازی کردن برای منچستریونایتد و تیم ملی کشورش باشد.
    رونی اگر اماده باشد یکی از بهترین بازیکنان جهان است.

منبع تریبال فوتبال

16. 2 کاربر از پست مفید King Beckham تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460

فردیناند:رونی آماده یکی از بهترین بازیکنان دنیاست
    مدافع انگلیسی تمایل زیادی دارد تا رونی بار دیگر در اوج آمادگی برای یونایتد و تیم ملی انگلیس به میدان برود.سایت گل- ریو فردیناند مدافع باتجربه منچستریونایتد و تیم ملی انگلیس در صحبتهایی اعلام کرده که بی صبرانه منتظر بازگشت وین رونی، مهاجم توانای این باشگاه به میادین چمن است.رونی این روزها با مصدومیت از ناحیه قوزک پا دست و پنجه نرم می کند

آخرین باری که رونی برای یونایتد به میدان رفت در جریان دیدار یونایتد مقابل وست بروموویچ بود که با تساوی 2-2 به اتمام رسید و در ماه اکتبر برگزار شدو پس از مصدومیت رونی، صحبتهایی در مورد احتمال جدایی او از اولدترافورد مطرح شد والان همه بیش از پیش در انتظار بازگشت رونی هستند

مصدومیت رونی از ناحیه قوزک پا اکنون به مراتب بهتر شده است و فردیناند به خوبی از ارزشهای رونی در ترکیب یونایتد مطلع است.

فردیناند در صحبتهایی به خبرنگاران گفت:« وازا (وین رونی) بازخواهد گشت و همان وازایی می شود که ما به یاد داریم. این همان چیزی که همه ما به آن امید داریم.او از نظر فیزیکی به سختی تمرین کرده و رونی آماده یکی از بهترین بازیکنان دنیاست. همه ما امیدواریم که او در اوج آمادگی به ترکیب تیم بازگردد و آماده بازی برای یونایتد و انگلیس در آینده باشد.»

18. 2 کاربر از پست مفید King Beckham تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460

خاویر هرناندز می گوید همه در منچستر یونایتد بسیار رابطه ی نزدیکی با هم دارند.
    manutd.com او به گفت : "این بزرگترین چیزی است که باعث تعجب من است : در مورد منچستر یونایتد هر کس در سراسر جهان می داند ؛ زمانی که شما در خارج از آن هستی که به نظر می رسد مثل یک باشگاه بزرگ است ، اما اکنون من اینجا هستم ، انطور که به نظر می رسید هم بزرگ نیست من اینجا احساس راحتی میکنم ، اینجا مانند یک خانواده کوچک است. من بسیار خوشحالم. "
    به این پرسش در مورد سر آلکس فرگوسن ، هرناندز پاسخ داد : "رسانه ها در مکزیک در مورد او گفتن که او همانند یک sir است ، او چه در بازی و چه در خارج زمین یک مرد واقعی است واین دلیلی است که من فکر میکنم او بهترین مربی حال حاضر فوتبال است.
    "وقتی من برای اولین بار او را ملاقات کردم او فقط به من گفت که در اینجا لذت ببرم. او کسی است که به من کمک کرد تا از فشارهای وارده بر خودم رها شوم ، بنابراین در حال حاضر من می توانم فقط روی بازی هایم تمرکز کنم و سخت تلاش کنم و خوب بازی کنم.

منبع تریبال فوتبال

20. 2 کاربر از پست مفید King Beckham تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460

سر مربی منچستر یونایتد سر آلکس فرگوسن می گوید : خانواده ی گلیزر از بعضی از مالکان انگلیسی بسیار بهتر هستند .

درباره ی خانواده گلیزر ، فرگوسن گفت : او بسیار راضی است از گلیزرها چون اجازه داده اند به او تا تمام امور باشگاه را به دست بگیرم.

"آنها هرگز برایم ناراحت کننده و یا مانع کار من نیستند. من احتمالا در یک موقعیت ممتازی قرار دارم. برخی از صاحبان همه ی امور را در دست میگیرند از آنجا که سرمایه گذاری مالی زیادی کرده اند ، فقط صاحبان خارجی نیستند بلکه انگلیسی ها هم به همین طور.

"من داستان های زیادی را شنیده ام در مورد مالکان انگلیسی , ولی چون انها در تجارت بسیار موفق بوده اند دلیل نمیشود که در امور فوتبالی هم موفق خواهند شد.

منبع تریبال فوتبال

22. 2 کاربر از پست مفید King Beckham تشکر کرده اند .

صفحه 7 از 17 نخستنخست ... 56789 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)