Design & Developed BY Patira

صفحه 15 از 17 نخستنخست ... 51314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 161
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کارلتو-لیپی
    بازیکن محبوب
    لمپارد-کریس رونالدو
    اسم واقعی شما
    اردلان
    تشکر ها
    53
    تشکر شده 123 در 57 پست

پیش فرض ** اخبار و مصاحبه های بازیکنان و کادر شیــــاطیـــن ســـرخ**

به نام خدا

تمامی اخبار و مصاحبه های بازیکنان و کادر تیم منچستر یونایتد در همین تاپیک قرار میگیرد

---------------
    با تشکر
    [CENTER][B]

2. 6 کاربر از پست مفید A-R-D-A-L تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239
    تشکر شده 3,299 در 734 پست

manutd پاتريس اورا: در فينال 2009 مقابل بارسلونا بيش از حد به برد مطمئن بودم

اين مدافع کناري اميدوار است که تيمش اين بار بارسلونا را ببرد.

ورزش3-پاتریس اورا، مدافع کناری منچستریونایتد گفته که در سال 2009 بازی با بارسلونا را در فینال لیگ قهرمانان آسان گرفته بود.
    دو تیم روز شنبه در ویمبلی به مصاف هم می‌روند و برنده، فاتح اروپا می‌شود.
    این بازیکن 30 ساله امیدوار است تیمش بتواند بارسا را ببرد و به قهرمانی برسد.
    او گفت: «فینال رم حس بدی داشت. راستش را بگویم. در ایتالیا به برد مطمئن بودم. شاید اعتماد به نفس زیادی داشتم و بیش از حد مطمئن بودم. فکر می‌کردم می‌بریم.
    همه می‌گویند بارسلونا بهترین تیم حال حاضر دنیاست و به این موضوع احترام می‌گذارم.
    اما دو سال پیش همه می‌گفتند ما بارسلونا را به آسانی می‌بریم. شاید این بار برعکس این موضوع اتفاق بیفتد.»
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. کاربر روبرو از پست مفید MohaZalla تشکر کرده است .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

manutd

وين روني، خطرناك‌ترين گلزن يونايتد در مهمترين جام قاره

بنابه اعلام معتبرترين نشريه فوتبال آلمان، وين روني خطرناک‌ترين بازيکن منچستريونايتد در جدال با بارسلونا است.

نشريه کيکر به بهانه ديدار نهايي ليگ قهرمانان اروپا (مصاف فردا شب در ورزشگاه ويمبلي لندن) اقدام به ارزيابي فني شياطين سرخ اولدترافورد در مصاف با کاتالان‌ها کرد. اين نشريه در مورد وين روني نوشت:

در تيم منچستريونايتد هيچ گلزني به اندازه او در ليگ قهرمانان اروپا موفق نبوده زيرا او سابقه 15 گل زده در اين پيکارها را دارد.

ارزيابي جالب و مختصر اين نشريه در مورد مردان سر‌آلکس فرگوسن به اين شرح است:

ادوين فان‌درسار: بازي با بارسا براي او خيلي معنا دارد. از جمله اين که او در صدمين بازي تمام دوران حضورش در ليگ قهرمانان اروپا، جشن وداع خود را از مستطيل سبز بر پا مي‌دارد.

فابيو داسيلو: او تنها بازيکني است که در ترکيب اصلي هر دو تيم حاضر در فينال ليگ قهرمانان اروپا حضور داشته بدون آنکه حتي يک بازي ملي انجام داده باشد.

ريو فرديناند: تاکنون اين مدافع قديمي در رقابت‌هاي باشگاهي اروپا دو گل زده که يکي از اين دو را در سال 2001 به تيمي اسپانيايي يعني لاکرونيا زد.

نمانيا ويديچ: از سال 2007 تاکنون چهار مرتبه در تيم منتخب فصل ليگ انگليس برگزيده شده است.

پاتريس اورا: بيلان حضور او در فينال ليگ قهرمانان به اين شرح تاکنون است: 2004 بازنده شد.2008 برنده شد. 2009 بازنده شد. آيا مي‌توان گفت امسال به صورت يکي در ميان،‌ برنده مي‌شود؟!

مايکل کريک: امسال در ليگ قهرمانان اروپا 900 دقيقه بازي کرده است.

پارک جي ‌سونگ: فرگوسن به او دو ماموريت داده‌، اول تيکي تاکا بارسا را به هم ريزد. بعد منچستر را براي گلزني به جلو ببرد.

آنتونيو داسيلوا: در اولين بازي ليگ قهرمانان امسال، مصدوم شد و 178 روز را به استراحت گذراند.

وين روني: در تيم منچستريونايتد هيچ گلزني به اندازه او در ليگ قهرمانان اروپا موفق نبوده زيرا او سابقه 15 گل زده در اين پيکارها را دارد.

رايان گيگز: با 4 پاس گل در ليگ قهرمانان امسال، بهترين پاسور گل يونايتدي‌ها در اين پيکارها بوده است.

خاوير هرناندز: در اولين فصل حضورش در يونايتد 12 مرتبه در پيکارهاي امسال در موقعيت آفسايد قرار گرفته است. رکوردي که هيچ عضو تيمش نداشته است.

دوئل پپ و آلكس؛ شب انتقام يا تكرار تاريخ

دو فاتح فصل اخير ليگ‌هاي اسپانيا و انگليس براي کسب عنوان قهرماني فوتبال قاره سبز فرداشب (شنبه) به مصاف هم مي‌روند.

پس از آنکه رقابت‌هاي فصل باشگاهي لاليگا اسپانيا و ليگ برتر انگليس با کسب مقام نخست بارسلونا و منچستريونايتد هفته گذشته به پايان رسيد، اين دو تيم مطرح براي کسب عنوان قهرماني قاره اروپا در ورزشگاه ويمبلي لندن به مصاف هم مي‌روند.

در يک سوي اين ميدان، کاتالان‌هاي آبي و آناري که دو فصل قبل در ورزشگاه المپيک رم با غلبه بر منچستريونايتد به مقام قهرماني رسيدند، با اتکا به نتايج خوب فصل سپري شده، قصد افتخارآفريني مجدد را دارند.
    گواردويولا با بهره‌گيري از مردان با تجربه‌اش و استفاده از تيکي تاکاي معروف بارسايي در اين کارزار سخت، خواهان تکرار مقام نخست است تا بار ديگر اين نکته را اثبات کند که بهترين تيم جهان را دراختيار دارد.

اما در سوي ديگر منچستريونايتد همراه با سرآلکس فرگوسن، مربي کارکشته و مجرب‌اش به‌دنبال فتح ديگري اين بار در اروپا هستند.
    شياطين سرخ که از اواسط نيم فصل دوم چهره باصلابتي پيدا کردند در جدال مقابل بارسا با چاشني انتقام به اين کارزار خواهند رفت.
    شاگردان آلکس با توجه به باخت دو فصل قبل از حريف کاتالاني، به دنبال پيروزي هستند و براي اين منظور از امتياز بازي در وطن و ورزشگاهي کاملاً نام آشنا همچون ويمبلي برخوردار هستند.

*باورهاي ليونل مسي
    مرد سال فوتبال جهان انتظار حضور حريفي بسيار باانگيزه را در فينال دارد.
    ليونل مسي در مصاحبه‌اي که در روزنامه ديلي‌‌ميرر به چاپ رسيد، گفت چون منچستري‌ها در بازي نهايي دو سال قبل از بارسا شکست خوردند، اکنون انگيزه انتقام‌گيري دارند.
    وي اظهار داشت: فکر مي‌کنم در اين بازي هر دو تيم رو به جلو بازي خواهند کرد. در مقابل ما، منچستري‌ها مي‌خواهند گل بزنند تا انتقام دو سال قبل را بگيرند.

*دوايت يورک: چي‌چاريتو و وين روني دو اسلحه منچستر هستند
    به باور مهاجم ترينيدادي اسبق منچستر،‌ دو مهاجم کنوني شياطين سرخ نقش کليدي در راه پيروزي منچستر در بازي فرداشب دارند.
    دوايت يورک که سال 1999 زير نظر فرگوسن به مقام قهرماني اروپا رسيد، در مصاحبه‌اي عنوان کرد: خاوير هرناندز معروف به چي‌چاريتو و وين روني مي‌توانند مانند اسلحه سرآلکس فرگوسن مقابل مردان گوارديولا باشند و اين تيم را به پيروزي برسانند.

*هشدار ويديچ
    کاپيتان و مدافع مياني تيم فوتبال منچستريونايتد نيز معتقد است هم‌تيمي‌هايش نبايد تحت تاثير روحيه پيروزي‌طلبي کاتالاني‌ها قرار گيرند.
    وي در مصاحبه‌اي عنوان کرد با هم‌تيمي‌هايش در اين مورد صحبت کرده و خواستار آن شده که منچستري‌ها خود را در اين بازي بر حريف کاتالان تحميل کنند.

*بازي آخرين ادوين فان‌درسار
    مصاف فرداشب براي يک بازيکن حاضر در ميدان به منزله خاتمه دوران ورزشي است.
    ادوين فان‌درسار دروازه‌بان هلندي منچستريونايتد که سال گذشته تصميم به کناره‌گيري از دنياي ورزش داشت، پس از اين بازي براي هميشه دستکش‌هايش را مي‌آويزد.
    اين دروازه‌بان 41 ساله که از شش سال قبل عضو شياطين سرخ است، سال آينده جاي خود را به دخه‌آ، سنگربان جوان آتلتيکومادريد اسپانيا خواهد داد.

*مردان پپ در باشگاه آرسنال تمرين کردند
    تيم فوتبال بارسلونا از امکانات تمريني تيم آرسنال لندن براي آماده سازي خود در انگليس استفاده کرد.
    کاتالاني‌ها که زودتر راهي جزيره براي بازي فينال در ورزشگاه ويمبلي شده‌اند، پس از ورود به لندن با هماهنگي به‌عمل آمده از زمين تمرين آرسنالي‌ها به اين منظور استفاده کرده‌اند.

*خوش‌شانسي به سبک اورا
    پاتريس اورا قبل از بازي با بارسلونا خودش را ستاره‌اي خوش‌اقبال خواند.
    وي در گفت‌وگويي با روزنامه لوپاريزين گفت يک سال قبل در تدارک سفر به اسپانيا به منظور بازي بوده است. ولي به توصيه سرآلکس فرگوسن در اولدترافورد ماندگار شد.
    او افزود سرمربي منچستر به وي وعده کسب قهرماني در ليگ و اروپا داده بود. از اين رو اکنون خودش را خوش شانس مي‌بيندکه به آن توصيه گوش فراداده تا اکنون بخت قهرماني اروپا را داشته باشد.

*دوئل پپ و آلکس؛ گوارديولا به‌دنبال رکورد و فرگوسن براي انتقام
    سرآلکس فرگوسن، سرمربي منچستريونايتد براي مهار بهترين عضو بارسلوني‌ها يعني ليونل مسي برنامه‌‌ريزي کرده است.
    برخي منابع خبري در يکي، دو روز گذشته عنوان کردند فرگوسن در تمرينات اخير برنامه‌هاي براي از کار انداختن بازيکناني مثل ليونل مسي را به مورد اجرا به منظور تمرين گذاشت تا با از کار انداختن اين مهاجم توانمند، منچستر را بار ديگر در مسير قهرماني قرار دهد تا عطش پير اسکاتلندي با قهرماني در اروپا فروکش کند و انتقام فينال رم را بگيرد.
    از سويي گوارديولا که به‌عنوان بازيکن با بارسا و در ورزشگاه ويمبلي قهرمان اروپا شده است، اين بار مي‌خواهد در قامت سرمربي آبي‌اناري‌ها بار ديگر طعم قهرماني را در اين ورزشگاه انگليسي بچشد تا رکورد جديدي را براي خود به ثبت برساند.
    پپ در صورتي که بتواند چنين مقامي را تصاحب کند، به‌عنوان تنها بازيکن و مربي که قهرماني اروپا را در يک ورزشگاه کسب کرده شناخته خواهد شد.

*مسي: خط حمله منچستر بايد بي‌اثر شود
    ليونل مسي در مصاحبه‌اي که با روزنامه لارازون کشورش داشت عنوان کرد در صورتي که بارسا خط حمله تيم انگليسي را از کار بيندازد، موفق خواهد شد.
    اين بازيکن افزود گوارديولا، سرمربي بارسا در اين زمينه برنامه‌هاي تاکتيکي را تدارک ديده است.

*بازار داغ نظر خواهي
    در حاشيه بازي نهايي ليگ قهرمانان اروپا، بازار نظرخواهي از خوانندگان نشريات داغ شد.
    در اين ميان روزنامه‌هاي انگليسي در نسخه‌هاي اينترنتي خود از مردم در مورد نتيجه بازي نظر خواستند که عمده نظرات دال بر قهرماني احتمالي منچستر بوده است.

*نستا: بارسا بازهم برنده مي‌شود
    آلساندرو نستا رهبر خط دفاعي آ.ث‌.ميلان به پيروزي بارسلونا برابر منچستريونايتد اعتقاد دارد.
    اين مدافع در مصاحبه‌اي اظهار داشت: بازهم مي گويم بارسا برنده خواهد شد. من از بازي آنها خيلي خوشم مي‌آيد. البته بازي منچستريونايتد نيز تماشايي است. با وجودي که اعتقاد دارم هر دوتيم لياقت حضور در بازي نهايي ليگ قهرمانان را دارند؛ ولي اعتقاد دارم که بارسا فاتح اين ديدار خواهد شد.

جدال تيم‌هاي منچستريونايتد انگليس و بارسلونا اسپانيا روز شنبه 7 خردادماه در ساعت 23:15 در ورزشگاه ويمبلي لندن برگزار خواهد شد.

HALA MADRID

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

گفت و گو با چیچاریتو:نمی خواهم مسی باشم؛یک فوتبالیست ساده ام

سایت گل- تنها یک فصل از حضور خاویرارناندس در ترکیب منچستریونایتد می گذرد ولی بلافاصله مبدل به یکی از بازیکنان کلیدی فرگوسن شد.خیلی ها او را یکی از تهدیدهای یونایتد در دیدار فینال می دانند.
    در اولین فصل حضورت در منچستر،20 گل زدی و جایزه بهترین بازیکن سال «سر مت باسبی»را مال خودت کردی. چطور توانستی در طول مدت کوتاه این قدر در یونایتد جا بیفتی؟
    تمام آنچه برایم اتفاق افتاد فوق العاده است.احساس خوشبختی می کنم وخدا را شکر می کنم. از خانواده ام که به من کمکهای زیادی کردند هم متشکرم.

گواردیولا و مسی اخیرا گفتند که تو یک پدیده ای.نظرت دراین باره چیست؟
    به خاطر تمام این تعریفها تشکرمی کنم.این فوق العاده است که افسانه های فوتبال در این سطح و اندازه و با این کارنامه های درخشان از من نام ببرند.
    دلیل تطبیق سریعت با شهر منچستر،با لیگ برتر و با تیم جدیدت چه بود؟
    کلیدموفقیتم، خانواده ام بود که در کنارم بودند. من در بهترین تیم دنیا هستم. تمام افراد و حتی اعضای کادر فنی به من کمک کردند.آنها طوری با من رفتار می کردند که انگار اعضای خانواده ام هستند.حضور در چنین تیمی باعث می شود تا بدون نگرانی،100% تلاشت را برروی کارت قرار دهی.در جریان مسابقات از زندگی ام درمنچسترلذت می برم.
    خودت رایک ستاره و «مسی آینده» دنیای فوتبال می دانی؟
    نه من هم یکی از بازیکنان تیمم هستم
    از بازی مقابل بارسا بگو.فکر می کنی درترکیب اصلی تیم فرگوسن باشی؟
    بازی زیبایی برای هواداران خواهد بود. ما به بهترین نحو ممکن خودمان را آماده کرده ایم، مثل همیشه آماده ایم تا بازی خوبی انجام دهیم. حضوریا عدم حضور درترکیب اصلی به مربی تیم بستگی دارد ولی چه درترکیب اصلی باشم یا نه خوشحالم.
    فکرمی کنی سرنوشت این بازی را جزئیات مشخص کند.
    نمی دانم.فوتبال غیرقابل پیش بینی ترین ورزش دنیاست. ممکن است دیدار خیلی باز و یابازی خیلی بسته ای باشد.
    تو یک گلزن حرفه ای هستی. به نظر تو ویکتور والدس، نقطه ضعفی دارد؟
    نظری ندارم.برای گلزنی وسواس ندارم.آنچه برای من مهم است این است که تا پای جان برای این پیراهن عرق بریزم و دست از دویدن نکشم. گلها نتیجه تلاش تمام تیم هستند.ما مهاجمان تنها شانس به ثمر رساندن آنها را داریم. درتیمی مثل منچستر، حتی ادوین (فان درسار) هم می تواند گلزنی کند.
    خیلی ها بارسا را مدعی اول قهرمانی می دانند
    باید این رافراموش کنیم. بارسا تیم فوق العاده ای است که بازی زیبا و جذابی را ارائه می کند ولی حتما بنا به دلایلی است که ما در فینال حاضریم

گزارش روز: منچستریونایتد چگونه به فینال ومبلی رسید؟

منچستریونایتد به فینال رسید تا فینال ومبلی با حضور یکی تیم انگلیسی برگزار شود

سایت گل- شیاطین سرخ در مرحله گروهی با والنسیا، رنجرز و بورسااسپور ترکیه هم گروه شد تا کسی در صعود آنها به مرحله بعد تردیدی نداشته باشد اما وقتی در اولین دیدار مقابل گلاسکو رنجرز در الدترفورد با تساوی بدون گل متوقف شدند کسی فکر نمی کرد این تیم بتواند تا فینال پیش برود.
    اما شاگردان فرگوسن در دیدار دوم جبران کردند و توانستند در دیدار دوم والنسیا را در مستایا 1-0 شکست دهند. در این دیدار که قضاوت آن را ویکتور کاسای، داور دیدار فینال، برعهده داشت، خاویر ارناندز اولین گلش برای منچستریونایتد در چمپیونزلیگ را به ثمر رساند.

دیدار بعدی یونایتدها نیز با پیروزی 1-0 به پایان رسید و آنها این بار بورسااسپور را شکست دادند. نانی که در پایان به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد، تک گل تیمش را در دقیقه 7 به ثمر رساند.
    شاگردان فرگوسن این پیروزی خفیف دیدار رفت را در دیدار برگشت جبران کردند و در خانه حریف ترک آنها را با سه گل شکست دادند. فلچر در دقیقه 48 گل اول را زد، ابرتان در دقیقه 73 اختلاف را دو برابر کرد و به به چهار دقیقه بعد اختلاف را به سه رساند.
    شیاطین سرخ در دیدار بعدی میهمان رنجرز بودند و باز هم در خارج از خانه نتیجه ای بهتر از دیدار خانگی به دست آوردند. آنها که در الدترافورد مقابل حربف اسکاتلندی با تساوی بدون گل متوقف شده بودند، در ورزشگاه ایبراکس با تک گل رونی از روی نقطه پنالتی در فاصله 3 دقیقه مانده به پایان دیدار پیروز شدند.
    آخرین دیدار منچستریونایتد در مرحله گروهی مقابل والنسیا بود که در نهایت با تساوی 1-1 به پایان رسید. پابلو ارناندز در دقیقه 32 والنسیا را پیش انداخت اما اندرسون در دقیقه 62 بازی را به تساوی کشاند. با این تساوی منچستریونایتد با 14 امتیاز به عنوان تیم اول از گروهش صعود کرد.
    یونایتدها در مرحله یک هشتم نهایی مقابل المپیک مارسی قرار گرفتند. دیدار رفت در ولودروم با تساوی 0-0 به پایان رسید تا تکلیف تیم صعود کننده در پایان دیدار برگشت مشخص شود.
    در دیدار برگشت بار دیگر ارناندز ستاره تیمش بود. مهاجم ریز نقش مکزیکی در دقیقه 5 گل اول تیمش را به ثمر رساند و در دقیقه 75 نتیجه را 2-0 کرد. حتی گل به خودی وس براون هم نتوانست مانع از صعود شیاطین سرخ به مرحله بعدی و رویارویی با چلسی شود.
    شاگردان فرگوسن در مرحله یک هشتم نهایی سخت ترین دیدارهای خود را تجربه کردند اما در هر دو دیدار رفت و برگشت موفق شدند رقیب را از پیش رو برداند. در دیدار رفت در استمفورد بریج تک گل وین رونی یک پیروزی شیرین را برای یونایتدها رقم زد تا آنها با خیالی آسوده تر در انتظار بازی برگشت در الدترافورد باشند.
    در دیدار برگشت ارناندز بار دیگر یک گل حساس به ثمر رساند تا خیال شاگردان فرگوسن تا اندازه ای از صعود راحت شود اما گل دروگبا در دقیقه 77، زنگ خطر را برای آنها به صدا درآورد. کافی بود آنها یک گل دیگر دریافت کنند، تا پیروزی دیدار رفت رنگ ببازد اما تنها یک دقیقه بعد روی پاس عالی گیگز، پارک با ضربه ای دیدنی بار دیگر دروازه چک را باز کرد تا تیم فرگوسن بار دیگر راهی نیمه نهای شود.
    شالکه حریف منچستریونایتد در نیمه نهایی بود. آبی های گلزن کرشن که در مرحله قبل اینتر، قهرمان فصل قبل چمپیونزلیگ را از پیش رو برداشته بودند، امیدوار بودند بتوانند به پیشروی خیره کننده شان در این رقابت ها ادامه بدهند اما منچستریونایتد در همان دیدار رفت کار را یک سره کرد. یونایتدها با دو گل رونی و گیگز پیروز شدند و اگر درخشش مانوئل نویر نبود، شاید اختلاف خیلی بیشتر از اینها می شد.
    در دیدار برگشت نیز علی رغم اینکه فرگوسن به دلیل در پیش بودن دیدار مقابل چلسی در لیگ برتر، تیم دومش را راهی میدان کرد، به یک پیروزی آسان رسید. چهار گل از والنسیا، گیبسون و اندرسون (دو گل) یکی از بهترین بردهای نیمه نهایی چمپیونزلیگ را رقم زد و حضور یک تیم انگلیسی را در فینال ومبلی قطعی کرد.

HALA MADRID

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

هشت پای ایکر، منچستر را قهرمان ومبلی می داند

سایت گل- در حالی که یک روز دیگر تا برگزاری فینال لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه ومبلی زمان باقی است، هشت پای ایکر که خیلی ها او را جانشین پل پیش گو می دانند، با برداشتن ماهي ساردين درون شيشه اي كه روي آن آرم باشگاه منچستريونايتد حک شده، پیروزی شاگردان فرگوسن در این فینال را پیش بینی کرد.او بعد از 20 دقیقه انتخابش را انجام داد.
    البته این هشت پا که در آکواریومی در مالاگا زندگی می کند، قبل از بازي دو تیم بارسلونا و رئال مادريد در نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا پيش گويي كرده بود، رئال مادريد راهي فينال مي شود كه اين اتفاق نيفتاد.ولی پیش بینی او در مورد فینال جام حذفی درست از آب درآمد و رئال قهرمان جام حذفی اسپانیا شد.

پیکه: سرالکس همیشه "رئیس" است

علیرغم اینکه پیکه در زمان حضور در الدترافورد بازی های زیادی برای یونایتدها انجام نداد با این وجود معتقد است سرمربی اسکاتلندی تاثیر زیادی روی پیشرفتش داشته است

سایت گل- جرارد پیکه، مدافع بارسلونا، در استانه دیدار مقابل منچستریونایتد در فینال چمپیونزلیگ، سر الکس فرگوسن، سرمربی شیاطین سرخ را مورد ستایش قرار داد.
    پیکه که بین سال های 2004 تا 2008 برای منچستریونایتد بازی می کرد، سرمربی اسکاتلندی را به دلیل قهرمانی های زیادی که به دست آورده، تحسین کرد.
    او در گفتگو با میرر گفت:"سر الکس همیشه رئیس است و خواهد بود. او واقعا فوق العاده است. او جام های زیادی برده و منسچتریونایتد را بهترین تیم انگلیس کرده است. "

علیرغم اینکه پیکه در زمان حضور در الدترافورد بازی های زیادی برای یونایتدها انجام نداد با این وجود معتقد است سرمربی اسکاتلندی تاثیر زیادی روی پیشرفتش داشته است.
    " اگرچه بازی های زیادی برای منچستریونایتد انجام ندادم، رابطه خیلی خوبی با او داشتم. او همیشه با من رک و صادق بود. چون او رک حرفش را می زد، من هیچ مشکلی با او نداشتم.
    شرایط سختی است وقتی نمی دانید برای چه بازی نمی کنید اما آنها دو مدافعان مرکزی فوق العاده داشتند، ریو فردیناندو نمانیا ویدیچ بنابراین خیلی سخت بود که بازی به من برسد.
    من از 17 سالگی آنجا بودم و وقتی به بارسلونا برگشتم، 21 سالم بود. جراردی که به نوکمپ برگشت خیلی متفاوت بود."

HALA MADRID

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

فرگوسن: مقابل بارسا شكست خورديم، اما پيشرفت منچستر ادامه دارد

سرمربي منچستريونايتد معتقد است با وجود شکست در ديدار پاياني ليگ قهرمانان اروپا، سير صعودي يونايتدها ادامه خواهد داشت.

به نقل از ديلي‌ميرر، سرآلکس فرگوسن يک روز پس از باخت 3 بر يک از کاتالان‌ها اظهار داشت: يافتن راه‌حلي براي مبارزه با اين تيم اسپانيايي، کاري ساده نيست، ولي براي ما منچستري‌ها به منزله يک چالش جديد است. منچستر هميشه نشان داده از رويارويي‌ با چالش‌ها واهمه‌اي ندارد. آنچه به تيم اطمينان خاطر مي‌دهد، ترسيم همين نکته است که همواره در طول تاريخ، استمرار داشته‌ايم. هميشه براي بهترشدن و پيشرفت افزون‌‌تر در ساليان گذشته تلاش کرده‌ايم.
    وي افزود: چالش تازه ‌ما با اين رقيب اسپانيايي شايد شبيه به همان چيزي باشد که در سال 1994 کسب کرديم. وقتي از بارسا 4 بر صفر شکست خورديم، از حرکت باز نمانديم بلکه پيشرفت کرديم. اکنون هم دنبال سير صعودي هستيم. همين فصل آينده احتمال دارد منچستري بسيار بهتر مهيا شود.

مربي شياطين سرخ ادامه داد: ‌باخت از بارسا به منزله شکست طرز تفکر خاصي در باشگاه نبود. براساس تصميمات درست‌ بارديگر به پا خواهيم خواست.
    شنبه شب در فينال ليگ قهرمانان اروپا تيم تحت رهبري اين مربي مجرب اسکاتلندي مقهور بازيکنان توانمند بارسلونا شد و 3 بر يک نتيجه را واگذار کرد.

HALA MADRID

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

فان‌درسار: شکست مقابل بارسلونا کابوس من نمي‌شود

اين دروازه‌بان 40 ساله از دستاوردهايش خوشحال است.

ادوین فان‌درسار، دروازه‌بان در حال بازنشستگی منچستریونایتد گفته فینال لیگ قهرمانان مقابل بارسلونا که آخرین بازی دوران او بود کابوسش نمی‌شود و او با این نتیجه کنار آمده است.

یونایتد در این بازی سه بر یک شکست خورد، نتیجه‌ای که باعث شد بسیاری از بینندگان تیم پپ گواردیولا را یکی از بهترین‌های تاریخ بدانند.

این شکست پایان خوبی برای دوران بازی فان‌درسار نبود.

او با این حال گفت: «فکر نمی‌کنم بنشینم و احساساتی شوم. من کاملا خونسرد هستم. از این قبیل اتفاقات مزخرف روی می‌دهد!

عالی بود که با برد کار را به پایان می‌رساندیم اما نشد. ما ناامید هستیم. اما زندگی همین است. گاهی می‌برید و گاهی می‌بازید.

من خوبم. اوضاع خیلی بد نیست. انتظار احساسات بیشتری داشتم اما حالا زمان مناسبی برای کناره‌گیری است و من از تصمیم خود راضی هستم.

بارسلونا 20 دقیقه طول کشید تا وارد جریان بازی شود و دست کم در این زمینه دستاورد ما نسبت به فینال رم دو برابر بود!

پس از گل تساوی امیدوار بودیم که بازی همچنان باز بماند. ما نیمه دوم را عالی آغاز نکردیم و دوباره عقب کشیدیم.

مجبور بودیم آنها را تعقیب کنیم، نه این که کاری کنیم که آنها ما را تعقیب کنند.

به نظرم می‌شود بارسلونا را متوقف کرد. آنها در این فصل چند باری باختند و مهارپذیر هستند اما آناه تیم خیلی خوبی هستند که چند بازیکن عالی دارند. آنها واقعا تیم خوبی هستند.»

داوید دخئا از اتلتیکو مادرید به عنوان جانشین فان‌درسار در نظر گرفته شده، و او می‌گوید: «خیلی بازی‌های او را ندیده‌ام اما مطمئنم که آنها مشق‌هایشان را به خوبی نوشته‌اند.

اگر آنها بازی‌هایش را به اندازه کافی دیده‌اند پس او بازیکن مناسبی است. این مانند این است که از یک سر طیف به سر دیگر آن بروید (با توجه به سنی که دخئا دارد).»

او می‌گوید یک سال استراحت خواهد کرد: «من به دنبال مدارک مربی‌گری در انگلیس بوده‌ام اما نمی‌دانم بتوانم دوره‌ها را تمام کنم یا نه. می‌خواهم این کار را در هلند هم انجام دهم اما شاید خیلی زود باشد.

فکر می‌کنم می‌خواهم یک سال استراحت کنم. می‌خواهم چند بازی نگاه کنم و با دوستانم در روز شنبه باشم و غذای خوبی بخوریم و بازی تماشا کنیم و گلف بازی کنیم و وقت خود را با خانواده بگذرانم.

احتمالا روزگار بسیار دشوار می‌گذرد و آسان نیست.

من دوستانی در فوتبال دارم که پنج یا شش سال پیش بازنشسته شدند. من از انتظاراتی که داشتم دو یا سه فصل فراتر رفتم اما این مشکل بزرگی نیست.»

HALA MADRID

10. کاربر روبرو از پست مفید AL1reZA تشکر کرده است .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

فرگوسن: قوانين مربيگري مانع پيشرفت باشگاههاي انگليس است

سرالکس فرگوسن سرمربي منچستر يونايتد مي گويد، اگر قرار است باشگاههاي ليگ برتر انگليس با مهارتهاي بالاي تيم بارسلونا، قهرمان اروپا رقابت کنند، مربيان انگليسي بايد اجازه داشته باشند مدت زمان بيشتري را با بازيکنان جوانتر کار کنند.

به گزارش خبرگزاري فرانسه، تيم فرگوسن روز شنبه در مرحله نهايي ليگ قهرمانان اروپا با نتيجه سه به يک از بارسلونا شکست خورد.
    آمارهاي اين مسابقه نشان داد که منچستر يونايتد فقط 301 پاس را کامل کرد، درحالي که 63 درصد مالکيت توپ در اختيار کاتالان ها بود.
    درحالي که فرگوسن براي فصل بعد بايد خود را به بارسلونا برساند، رييس منچستر يونايتد معتقد است توافقي ميان اتحاديه فوتبال انگليس و ليگ برتر که باشگاهها را از کار با جوانان زير 16 سال براي مدت زمان بيشتر از 90 دقيقه در روز منع مي کند، مانعي بر سر راه تيم هاست.
    فرگوسن گفت: مردم بايد سازوکار حرفه اي را که در آن کارمي کنيم بدانند.
    وي افزود: ما فقط اجازه مربيگري نوجوانان براي يک ساعت و نيم را داريم در حالي که بارسلونا مي تواند هر ساعت از روز که بخواهد با نوجوانان کار کند. اين مزيت بزرگ آنهاست.
    فرگوسن ابراز اميدواري کرد که در سالهاي آتي مربيان انگليسي بتوانند وقت بيشتري را با نوجوانان بگذارنند، اصول، مهارتهاي فني و اعتماد به نفس حفظ توپ را به آنها تعليم دهند.
    وي افزود: ما در اين زمينه خوبيم، اما نه به خوبي بارسلونا.
    فرگوسن در پايان گفت: اين چالش فوق العاده اي است و ما هميشه بايد از چالش استقبال کنيم.

HALA MADRID

12. کاربر روبرو از پست مفید AL1reZA تشکر کرده است .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

منچستريونايتد و تابستاني شلوغ‌تر از هميشه

ديويد گيل، مدير اجرايي منچستريونايتد انتظار تابستان پرمشغله‌اي را در اولدترافورد دارد.

یونایتد می‌خواهد پس از شکست سنگین مقابل بارسلونا تیم خود را بازسازی کند.
    خبرهایی از پیوستن داوید دخئا از اتلتیکو مادرید، اشلی یانگ از استون ویلا و وسلی اسنایدر از اینتر به جمع آنها شنیده می‌وشد و گیل در مصاحبه ای می‌گوید: «تابستانی شلوغ‌تر از معمول پیش رو داریم.
    من در ژوئن کمی دور از باشگاه خواهم بود و در آغاز تور برمی‌گردم، اما در چند هفته آینده درباره انتقالات کار خواهم کرد.»
    پل اسکولز هنوز قرارداد جدیدی امضا نکرده و گفته می‌شود بازنشسته خواهد شد. ا و گفت: «رسیدن به 19 قهرمانی چیزی نیست که حتی بتوانید به آن فکر کنید.
    این دستاوردی عالی است. حالا ما می‌خواهیم برتری خود بر لیورپول را حتی بیشتر کنیم.
    این چالش عالی است. ما جشن می‌گیریم، تابستان خوبی خواهیم داشت و سپس به آینده می‌اندیشیم.»

فان‌درسار: مهار پنالتي فينال ليگ قهرمانان اوج درخشش زندگي‌ام بود

دروازه‌بان تيم فوتبال منچستريونايتد گفت: دوران ورزشي بزرگي داشته‌ام، بارها در هلند و انگليس با قهرماني روبرو شدم، ولي نقطه اوج درخشش و فعاليتم مهار ضربه پنالتي در فينال ليگ قهرمانان اروپا در سال 2008 بود.

به نقل از سايت فيفا، ادوين فان‌درسار شنبه شب گذشته آخرين بازي خود را به عنوان بازيکن در ديدار نهايي ليگ قهرمانان اروپا مقابل بارسلونا اسپانيا انجام داد. وي که باخت 3 بر يک را تجربه کرد، اظهار داشت: هرچند خيلي ناراحت شدم که از بارسا شکست خورديم، ولي الان کاملا آرام هستم و همه چيز روبراه است.
    اين سنگربان 41 ساله که با انجام اين بازي پس از مدتي بالغ بر بيش از دو دهه فعاليت حرفه‌اي وارد دوره بازنشستگي شد، افزود: من دوران ورزشي بزرگي داشته‌ام. بارها در هلند و انگليس با قهرماني روبرو شدم، ولي شايد نقطه اوج فعاليتم مهار ضربه پنالتي در فينال ليگ قهرمانان اروپا در سال 2008 باشد.
    اين سنگربان هلندي در خلال دوران ورزشي خود 130 بازي براي تيم کشورش انجام داد که بالاترين شمار بازي در تيم سرزمين لاله‌هاي نارنجي‌ محسوب مي‌شود. وي در جام‌هاي جهاني 1998 و 2006 و رقابت‌هاي جام ملت‌هاي اروپا 2000، 20004 و 2008 حضور داشته است.

HALA MADRID

14. کاربر روبرو از پست مفید AL1reZA تشکر کرده است .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

پل اسکولز بازیکن خط میانی تیم فوتبال منچستریونایتد اعلام کرد از فوتبال کناره می گیرد و در آینده در کسوت مربی این تیم قهرمان لیگ برتر انگلیس مشغول به کار خواهد شد .

به گزارش اسوشیتدپرس ،‌پل اسکولز بازیکن سابق تیم ملی فوتبال انگلیس ، از ابتدای حضورش در تیم منچستر یونایتد در سال 1994 تاکنون ،ششصد و هفتاد و شش بار با پیراهن منچستر یونایتد به میدان رفته است .
    اسکولز سی و شش ساله در این باره می گوید :‌" البته بازنشستگی از فوتبال تصمیم آسانی برای من نبود ولی احساس می کنم هم اکنون بهترین زمان برای کنار گذاردن فوتبال حرفه ای است . "‌
    الکس فرگوسن سرمربی منچستر یونایتد در واکنش به تصمیم اسکولز گفت تیمش یک بازیکن واقعی را از دست می دهد .
    اسکولز قرار است از ابتدای فصل آینده کار مربیگری در منچستر یونایتد را آغاز کند .

HALA MADRID

16. کاربر روبرو از پست مفید AL1reZA تشکر کرده است .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

وين روني: هنوز به اورتون عشق مي‌ورزم

گلزن ملي‌پوش منچستريونايتد مي‌گويد اولين تيم ورزشي‌اش همچنان برايش ارزشمند است.

به نقل از ديلي‌ميل، وين روني که سال 2004 از اورتون تيم دوم شهر ليورپول جدا شد و به اولدترافورد آمد گفت: ترک اورتون،‌ تصميم سختي براي من بود. اين تيم هنوز هم براي من ارزش زيادي دارد، از اين رو تنها تيمي که مي‌توانستم پس از آن ادامه فعاليت دهم منچستريونايتد بود.
    وي که شنبه شب در فينال ليگ قهرمانان اروپا و در بازي با بارسلونا تک گل تيمش را در باخت 3 بر يک به ثمر رساند افزود: در آن موقع خيلي کم‌سن بودم. تصميم‌گيري در آن شرايط برايم بسيار دشوار بود، فکر مي‌کنم اگر براي آمدن به منچستر تصميم‌‌گيري نمي‌کردم هيچ‌وقت از اورتون دل نمي‌کندم.

اين مهاجم 26 ساله ادامه داد: آن موقع اورتون خيلي ممانعت کرد من به منچستر نروم، اما من علاقه داشتم در جمع شياطين سرخ حضور يابم. از آن موقع هفته به هفته تمام نتايجي که اورتون مي‌گيرد،‌ را تعقيب کرده‌ام. آرزو مي‌کنم هميشه نتايج خوبي بگيرند.
    او افزود: هنوز دلبسته اورتون هستم. به طوري که پسرم تمام لباس‌هاي آن را دارد. اين تيم سبب شد تا من در عرصه فوتبال مطرح شوم و تا حد يک بازيکن درجه يک پيشرفت کنم. از اين بابت از اورتون ممنون هستم.[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

HALA MADRID

18. کاربر روبرو از پست مفید AL1reZA تشکر کرده است .

صفحه 15 از 17 نخستنخست ... 51314151617 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)