Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 7 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 66
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    striker
    مربی مورد علاقه
    Guus Hiddink ♥ José Mourinho ♥ Roberto Di Matteo
    بازیکن محبوب
    King Didier Drogba ♥ All Chelsea Players ♥ Specially Frank Lampard And John Terry
    اسم واقعی شما
    Farid

EnglandChelsea

تشکر ها
    732
    تشکر شده 1,559 در 429 پست

پیش فرض آخرین اخبار و مصاحبه‌هاى بازيكنان و مربيان شیرهای لندن در فصل 11-2010

به نام خدا

اخبار جدید باشگاه چلسی در این تایپ قرار خواهد گرفت

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    «««««»»»»»
    ||[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]||
    «««««»»»»»
    ||[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]||

2. کاربر روبرو از پست مفید Chelsea FC تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کارلتو-لیپی
    بازیکن محبوب
    لمپارد-کریس رونالدو
    اسم واقعی شما
    اردلان
    تشکر ها
    53
    تشکر شده 123 در 57 پست

خبری جدید کاروالیو

.........

به گزارش سایت گل: کاروالیو پس از مدتها دوری از تمرینات تیم باشگاهی خود سرانجام به تمرینات بازگشت. پس از 27 روز استراحت و تعطیلی کاروالیو به تیم باشگاهی خود باز میگردد تا همتیمیهای خود را نیز همراهی کند.
    تیم ملی این بازیکن (پرتغال)در جام جهانی توسط تیم ملی اسپانیا حذف شد.
    ضمن اینکه اخباری نیز به گوش میرسد که شاید این بازیکن باتجربه به تیم کهکشانیها بپیوندد.
    [CENTER][B]

4. کاربر روبرو از پست مفید A-R-D-A-L تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کارلتو-لیپی
    بازیکن محبوب
    لمپارد-کریس رونالدو
    اسم واقعی شما
    اردلان
    تشکر ها
    53
    تشکر شده 123 در 57 پست

چلسی 1 آژاکس 3

در یک دیدار دوستانه چلسی حتی نتوانست تنها گل خودش را هم بزند!!!!

چلسی 1 آژاکس 3

l AVI - x264 | JSC Sports +5 | Eng Comm | 1200 Kbps

Bruma (o.g.) 1-0
    +++[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]+++

Sturridge 1-1
    +++[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]+++

Jong 2-1

Suk 3-1
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]+++l+++
    [CENTER][B]

6. کاربر روبرو از پست مفید A-R-D-A-L تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کارلتو-لیپی
    بازیکن محبوب
    لمپارد-کریس رونالدو
    اسم واقعی شما
    اردلان
    تشکر ها
    53
    تشکر شده 123 در 57 پست

کاکوتا بازیکن 19 ساله تیم جوانان فرانسه به زودی به اردوی چلسی ملحق میشه.
    این کاکوتا که عکسشو در زیر میبینین با تیم ملی فرانسه تونست 2 بر 1 از سد کرواتی بگذره و بتونه به فینال برسه. واقعآ بازیکن بزرگ و اینده داریه

4 تا بازیکن کرواتی احاطش کردن

[CENTER][B]

8. کاربر روبرو از پست مفید A-R-D-A-L تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کارلتو-لیپی
    بازیکن محبوب
    لمپارد-کریس رونالدو
    اسم واقعی شما
    اردلان
    تشکر ها
    53
    تشکر شده 123 در 57 پست

چلسی امشب در یک دیدار دوستانه به دیدار ویکام میره که یه تیم دسته سومی هست. این بازی در ورزشگاه ادمز پارک برگزار خواهد شد. و چلسی از 90% ترکیب جوان خود استفاده خواهد کرد. قانون تعویض هم در این بازی وجود نداره و هر تیم میتونه هرتعداد تعویض داشته باشه. بازی ساعت 23 به وقت ایران برگزار میشود

[CENTER][B]

10. کاربر روبرو از پست مفید A-R-D-A-L تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کارلتو-لیپی
    بازیکن محبوب
    لمپارد-کریس رونالدو
    اسم واقعی شما
    اردلان
    تشکر ها
    53
    تشکر شده 123 در 57 پست

رامیرس از مسوولان بنفیکا خواست تا با انتقال رویائیش به چلسی موافقت کنن.چلسی برای رامیرس پیشنهاد 20 میلیون پوندی داده.
    رامیرس گفته:"من میدونم که از چلسی پیشنهاد دارم و این رو افتخار بزرگی میدونم.درست مثل یه رویاست.آرزوی من بازی در لیگ انگلستان است و حالا فرصتی پیش اومده که در بهترین تیم این لیگ بازی کنم.امیدوارم که این انتقال صورت گیرد تا چلسی رو برای دبل کردن(لیگ برتر و لیگ قهرمانان) کمک کنم.
    بازی کردن در کنار تری و چک و لمپارد و دروگبا که از بهترین های جهان هستند برای من افتخار بزرگی است.درسته که من با بنفیکا سال خوبی داشتم و برای آن(باشگاه بنفیکا) احترام زیادی قائلم ولی این رویائی هست که نمیتونم از اون بگذرم."
    [CENTER][B]

12. کاربر روبرو از پست مفید A-R-D-A-L تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کارلتو-لیپی
    بازیکن محبوب
    لمپارد-کریس رونالدو
    اسم واقعی شما
    اردلان
    تشکر ها
    53
    تشکر شده 123 در 57 پست

رامیرس: بگذارید به چلسی بروم!

سایت گل – رامیرس، هافبک برزیلی از بنفیکا خواهش کرده بگذارند او به چلسی برود و این انتقال رویایی را انجام دهد.

چلسی پیشنهادی 20 میلیون پوندی برای این ملی‌پوش برزیلی ارائه داده. او فصل گذشته به بنفیکا کمک کرد قهرمان شود.
    بنفیکا تاکنون پیشنهاد چلسی را نپذیرفته و با انتقال رامیرس موافقت نکرده است، اما رامیرس گفته امیدوار است این انتقال انجام بپذیرد: «می‌دانم که چلسی برای خرید من پیشنهاد داده و این افتخار بزرگی است و مانند رویایی است که به حقیقت پیوسته باشد. من رویای بازی در لیگ برتر را داشته‌ام و حالا که فرصت بازی در بهترین تیم لیگ برتر برایم فراهم شده، باشگاهی با سابقه درخشان، این می‌تواند رویای من باشد. امیدوارم این اتفاق بیفتد و بتوانم به چلسی کمک کنم دوباره دو جام داخلی را فتح کند و بتواند لیگ قهرمانان را هم به دست آورد.»
    او ادامه می‌دهد: «منتظر بازی در کنار امثال جان تری، پیتر چک، فرانک لمپارد و دیدیه دروگبا هستم. آنها جزو بهترین‌های دنیا هستند. بازی با چنین بازیکنانی زیر نظر مربی بزرگی مانند کارلو آنچلوتی بسیار عالی خواهد بود، آن هم در باشگاهی که ذهنیت پیروزی دارد. در این میان می‌خواهم به همه بگویم که سالی رویایی را در بنفیکا گذراندم و به آنها هم احترام می‌گذارم، اما این رویایی است که نمی‌توانم از آن دست بردارم.»
    چلسی هفته‌های آرامی را در بازار گذرانده و خرید رامیرس می‌تواند نشان از آن داشته باشد که آنها به دنبال دفاع از عنوان قهرمانی خود هستند.
    [CENTER][B]

14. کاربر روبرو از پست مفید A-R-D-A-L تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کارلتو-لیپی
    بازیکن محبوب
    لمپارد-کریس رونالدو
    اسم واقعی شما
    اردلان
    تشکر ها
    53
    تشکر شده 123 در 57 پست

سلام
    لیست افراد اعزامی به المان برای بازی با فرانکفورت

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    Sam Walker
    Michael Mancienne
    Patrick van Aanholt
    Yossi Benayoun
    Josh McEachran
    Scott Sinclair

استاریح به علت مصدومیت از ناحیه رباط غوزک پا به المان نمیره و لمپارد هم بعدا به تیم ملحق میشه علت تاخیرشم مریضی هست !
    نکته ی جالب حضور دروگبا در المان هست
    --
    آنچلوتی خودش گفته این تیمی که ما داریم بهترینه فقط نگران اینه که هنوز بازیکنهاش فکر جام جهانی رو تو سر داشته باشن و ناموفقیت تیم ملیشون تو روحیه شون تاثیر منفی بزاره

یه صحبتهایی در مورد بنایون هم کرد و گفت که بازیکن بدرد بخوریه و میتونه تو مقطعی به تیم کمک کنه و چند پسته بودنش مزیت خوبی برای تیمه !

کلا مصـاحبه هاش در مورد بازیکنا ، عجیب غریبه و معمولا یا میگه خوب هستن یا تکذیب میکنه خریدش رو !

بازیکنای مصدوم تیم هم موندن تو باشگاه تا دوره ی درمانی خودشون رو زیر نظر مربیان بدنسازی ادامه بدن و تیم رو تو آلمان همراهی نمیکنن !

یه خبر در مورد پدیده ی تیم کاکوتا هم بدم که تیم ملی کشورش دیشب با برتری 2-1 برابر اسپانیا قهرمان جام زیر 19 سال اروپا شدن !

جالبه که گل برتری فرانسه با پاس این بازیکن پدیده برای فرانسه به ثمر رسید.
    [CENTER][B]

16. کاربر روبرو از پست مفید A-R-D-A-L تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کارلتو-لیپی
    بازیکن محبوب
    لمپارد-کریس رونالدو
    اسم واقعی شما
    اردلان
    تشکر ها
    53
    تشکر شده 123 در 57 پست

فکر میکنم تیم جوانان چلسی تونستن Mil cup () رو ببرند! اونها بازیشون رو 3 بر 0 بردن! (مقابل Mexican club Cruz Azul !! )

++++++++++

ویا هم در مورد تورس گفته : " من حقیقتا کمی قافلگیر شدم.به نظر میاد تورس میخواد بمونه(در لیورپول) بعد از جام جهانی که با اون صحبت کردم فکر میکنم میخواست به چلسی بره"

[CENTER][B]

18. کاربر روبرو از پست مفید A-R-D-A-L تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کارلتو-لیپی
    بازیکن محبوب
    لمپارد-کریس رونالدو
    اسم واقعی شما
    اردلان
    تشکر ها
    53
    تشکر شده 123 در 57 پست

كارلو آنچلوتي: به دروازه بان هاي ذخيره تيم اعتماد دارم

سرمربي آبي ها اعلام كرد علي رغم اشتباهاتي كه دروازه بان هايش در ديدارهاي پيش فصل مرتكب شده اند، همچنان از آنها حمايت مي كند

سايت گل- كارلو آنچلوتي، سرمربي تيم چلسي، گفت كه علي رغم اشتباهاتي كه دروازه بان هاي تيمش در بازي هاي پيش فصل انجام دادند، همچنان به آنها اطمينان دارد.

پتر چك كه در حال سپري كردن دوران نقاهت است، احتمالا ديدارهاي ابتدايي فصل را از دست خواهد داد اما دروازه بان هاي ذخيره چلسي در ديدارهاي دوستانه پيش فصل چندان اميدوار كننده ظاهر نشدند.

راس ترنبال روز جمعه در ديدار چلسي مقابل آژاكس در تركيب اصلي قرار گرفت اما به دليل اشتباهاتي كه انجام داد و شكست 3-1 تيمش را رقم زد، با انتقادات زيادي مواجه شد.
    در بازي روز گذشته مقابل اينتراخت فرانكفورت هنريكه هيلاريو درون دروازه قرار گرفت اما او نيز نمايش خوبي نداشت و در تمام طول بازي اشتباهات زيادي مرتكب شد و در نهايت چلسي 2-1 بازي را واگذار كرد.

اما آنچلوتي اعلام كرد علي رغم اشتباهاتي كه دروازه بان هايش مرتكب شده اند، همچنان از آنها حمايت مي كند.
    او در مصاحبه با نشريه گاردين گفت:" ما درون دروازه با مشكلاتي روبرو هستيم اما اين اتفاق مي تواند در هر مقطع از فصل رخ دهد. ما بايد همچنان به اين دروازه بان ها اطمينان كنيم. اين اولين ديدارهاي پيش فصل است و آنها كمي مشكل دارند. آنها هنوز كاملا آماده نيستند."
    [CENTER][B]

صفحه 1 از 7 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)