Design & Developed BY Patira

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 66 , از مجموع 66
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    striker
    مربی مورد علاقه
    Guus Hiddink ♥ José Mourinho ♥ Roberto Di Matteo
    بازیکن محبوب
    King Didier Drogba ♥ All Chelsea Players ♥ Specially Frank Lampard And John Terry
    اسم واقعی شما
    Farid

EnglandChelsea

تشکر ها
    732
    تشکر شده 1,559 در 429 پست

پیش فرض آخرین اخبار و مصاحبه‌هاى بازيكنان و مربيان شیرهای لندن در فصل 11-2010

به نام خدا

اخبار جدید باشگاه چلسی در این تایپ قرار خواهد گرفت

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    «««««»»»»»
    ||[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]||
    «««««»»»»»
    ||[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]||

2. کاربر روبرو از پست مفید Chelsea FC تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

chelsea

آنـجــلـوتــی : وســـت هــم ؟ چـــرا کــه نــه ؟!

کارلو آنجلوتی مربی ایتالیایی چلسی در حالی که از وضعیت ماندنش در چلسی مطمئن نیست در مصاحبه ای اعلام کرد که اگر چلسی نخواهد او در باشگاه بماند علاقه زیادی به مربی گری در لیگ دسته 1 فوتبال انگلیس دارد.

آورام گرانت سرمبی وست هم پس از قرار گرفتن تیمش در رتبه 20 ام لیگ و سقوط به دسته 1 از پست خودش کنار رفت و مسئولین وست هم به دنبال جانشینی بریا او هستند.

او در پاسخ به این سوال که آیا می خواد سرمربی تیم وست هام بشود گفت:
    "چرا که نه ؟! در لیگ دسته 1 جو فوق العاده ای وجود دارد و همچنین استادیوم ها همیشه پر هستند.اگر شما لیگ دسته 2 ایتالیا را نگاه کنید در بازی ها معمولا 2 هزار نفر در استادیوم ها حضور دارند ولی در انگلستان وضعیت کاملا متفاوت است ! برای من مهم نیست که در یک تیم بزرگ مربی گری کنم یا تیمی کوچکتر چیزی که برای من مهم است کار کردن است.
    من پیش از این در لیگ دسته 2 ایتالیا هم کار کردم و کار در لیگ دسته 2 را هم دوست دارم."

کارلو آنجلوتی همچنین درباره بازیکنان چلسی و عملکردشان در این فصل گفت:
    "من باید به تمامی بازیکنان تیمم بگویم متشکرم ! آنها چه کم و چه زیاد همیشه تمام تلاششان را برای تیم انجام دادند و من باید با آنها دست بدهم و بگویم متشکرم."

منبع : اسکای اسپورت

4. 2 کاربر از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239
    تشکر شده 3,299 در 734 پست

chelsea آبرامويچ و 7 ميليون يورو براي سرمربي فصل آينده چلسي

مالک ميلياردر روسي باشگاه چلسي گفت: در فصل آينده ليگ قهرمانان اروپا فقط به قهرماني مي‌انديشم و براي اين کار يک سرمربي کلاس بالا و چند بازيکن طراز اول به استمفوردبريچ خواهم آورد.

ورزش3-رومان آبرومويچ، مالک ميلياردر باشگاه چلسي، براي سرمربي فصل آينده اين باشگاه مبلغ هفت ميليون يورو را اختصاص داده است.
    آبرامويچ که کارلو آنچلوتي ايتاليايي را بعد از شکست در برابر اورتون برکنار کرد، در انديشه قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا براي فصل آينده است و براي رسيدن به خواسته‌اش بودجه نجومي‌اي را براي جذب سرمربي و بازيکنان جديد در فصل آينده اختصاص داده است.
    بيشتر رسانه‌ها و روزنامه‌هاي انگليسي اعلام کردند که گزينه اصلي آبرامويچ براي نيمکت چلسي، گاس هدينگ هلندي، سرمربي کنوني تيم ملي فوتبال ترکيه است، گاس هدينگ دو سال پيش در يک مقطع زماني موقت سرمربيگري چلسي را بر عهده گرفت و تيمش در مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا در برابر بارسلونا شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. کاربر روبرو از پست مفید MohaZalla تشکر کرده است .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

لمپارد: مي خواهم با اين بازيکنان جوان بجنگم

فرانک لمپارد،ستاره باتجربه چلسي که در رقابتهاي اين فصل ، با مصدوميتهاي متعددي دست و پنجه نرم کرد در صحبتهايي اعلام کرد که حضور ستاره هاي جوان در تيم انگليس او را به تلاش کردن واداشته تا بتواند توانايي هايش را در تيم کاپلو به نمايش بگذارد.

این ستاره 32 ساله جک ویلشر و اسکات پارکر را در اوج آمادگی می بیند و معتقد است که در غیاب او این دوستاره واقعا خوش درخشیدند.
    لمپارد 32 ساله در صحبتهایی گفت:« وقتی برای اولین بار به تیم ملی انگلیس آمده بودم، در تیم به پل اسکولز و نیکی بات در خط میانی نگاه می کردم و با خودم فکر می کردم که من به دنبال پیراهن شماها هستم.الان بازیکنان جوان همین حرفهارا درمورد خودم می زنند.این چالش زندگی من است و من را برای ماندن در تیم به جلو می راند.»
    لمپارد به تازگی از مصدومیت بازگشته. او در رقابتهای فصل گذشته لیگ برتر در 30 دیدار به میدان رفت و 13 گل به ثمر رساند .ستاره باتجربه چلسی معتقد است که برای جلب رضایت کاپلو باید بجنگد و اگر از تیم کنار گذاشته شود، ضربه خواهد خورد:« اگر در تیم نباشم واقعا ناراحت می شوم و اگر بگویم که این طور نیست، دروغ گفته ام. تا زمانی که حس می کنم که می توانم برای تیم موثر باشم، دوست دارم بازی کنم.می خواهم با این بازیکنان جوان مبارزه کنم. بار دیگر به روزهای اوجم بازگشته ام و فابیو کاپلو همیشه بازیکنان شایسته را انتخاب می کند.»
    لمپارد ادامه داد:« هیچ وقت نمی توانم تصورش را بکنم که از خداحافظی از تیم ملی انگلیس صحبت کنم. وقتی مصدوم شده بودم، از تماشای بازیها از روی صندلی به شدت مایوس می شدم. الان بازگشته ام واگر به ترکیب تیم راه نیابم، ضربه می خورم. می خواهم از تک تک لحظات باقی مانده لذت ببرم؛ چون از لحظاتی که در ترکیب تیم قرار نمی گیرم متنفرم. »

HALA MADRID

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Striker
    مربی مورد علاقه
    Mourinho
    بازیکن محبوب
    Cristiano Ronaldo
    اسم واقعی شما
    Mostafa

SpainPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    66
    تشکر شده 134 در 50 پست

اشلی کول آماده برای بازی های بیشتر

اشلی کول بر این باور است که حداقل تا 3 سال دیگر میتواند به شغل تاثیر برانگیز خودش ادامه دهد.

این مدافع کناری چلسی ، با وجود درد و آسیب مزمن مچ پایش که در طول فصل گریبان گیر او بوده ، در فصل پیش تنها 30 دقیقه برای چلسی بازی نکرده است !

اما کول میگوید که میتواند حجم کار را که در حال افزایش میباشد را کنترل کند. پس از اینکه آنها در فصل 2010-2011 نتوانستن از عنوان قهرمانی خود در لیگ برتر دفاع کنند.

تیم ملی انگلیس که شنبه در استادیوم ومبلی با سویس بازی میکند ، تایید کرده که مصدومیت جزئی اشلی کول از بازی کردن او برای تیم ملی جلوگیری نمیکند.

کول :
    " مچ پای من خوب نمیشود اما من هنوز آن را احساس میکنم. من گمان میکنم که چند سال دیگر را دارم. من به طور قطع حداقل 3 فصل دیگر را بازی میکنم. شاید هم بیشتر."

" من 10 یا 11 سال است که در لیگ به طور ممتد بازی میکنم اما این اولین فصلی بود که در لیگ برتر در همه ی بازی ها حضور داشتم و همه را انجام دادم."

از سال 2006 که کول وارد استمفوردبریج شد ، افتخارات او شامل یک نایب قهرمانی اروپا ، سه قهرمانی در لیگ و 3 قهرمانی در جام حذفی میباشد.

اما با اینکه چلسی این فصل را بدون جام به پایان رساند ، اشلی کول افتخار فردی به عنوان بازیکن بازیکنان چلسی را بدست آورد.

اما این بازیکن از دریافت این جایزه با توجه به اینکه بهترین عملکرد خود را نداشته ، خیلی غافلگیر شده.

کول :
    " من شوکه شدم - من نمیدانم آنها چه چیزی را نگاه میکردند. من همه چیز را درست انجام دادم اما من اشتباهاتم در این فصل بیش از حد معمول بود."

9. 2 کاربر از پست مفید mostafa8670 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Striker
    مربی مورد علاقه
    Mourinho
    بازیکن محبوب
    Cristiano Ronaldo
    اسم واقعی شما
    Mostafa

SpainPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    66
    تشکر شده 134 در 50 پست

مربی ترکیه گاس هیدینک می آید تا مذاکراتش را برای مربی گری چلسی آغاز کند.

گاس هیدینک مربی حال حاضر ترکیه می آید و به تقاضای آبرامووچ گوش میدهد...

این مربی 64 ساله به اندازه ی کافی تجربه ی مربی گری های بازی های بزرگ و بین الملی دارد. به گزارش The Sun: رومن آبرامووچ بسیار مشتاق است تا هدینک را دوباره به استمفورد بریج بازگرداند و جایگزین کارلو آنجلوتی کند. وی گفت: من هرگز نگفتم که میخواهم کار را با ترکیه ادامه دهم من یک احساس خوبی دارم و می تواند کارم را پر انرژی ادامه دهم و از این کار لذت میبرم. من دوست دارم که کار مربی گری را بیشتر ادامه دهم پس بنابراین مربی گری در یک تیم باشگاهی بهتر از تیم ملی است. البته هیچ پیشنهاد رسمی وجود ندارد و من مربی حال حاضر ترکه هستم و نمیتوانم هیچ چیز را تضمین کنم.

ترجمه اختصاصی

11. کاربر روبرو از پست مفید mostafa8670 تشکر کرده است .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

گزارش تصويري؛ رونمايي از لباس فصل آينده چلسي

باشگاه چلسي از لباس فصل آينده اش رونمايي کرد.

HALA MADRID

13. کاربر روبرو از پست مفید AL1reZA تشکر کرده است .

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 567

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)