Design & Developed BY Patira

صفحه 5 از 7 نخستنخست ... 34567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 66
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    striker
    مربی مورد علاقه
    Guus Hiddink ♥ José Mourinho ♥ Roberto Di Matteo
    بازیکن محبوب
    King Didier Drogba ♥ All Chelsea Players ♥ Specially Frank Lampard And John Terry
    اسم واقعی شما
    Farid

EnglandChelsea

تشکر ها
    732
    تشکر شده 1,559 در 429 پست

پیش فرض آخرین اخبار و مصاحبه‌هاى بازيكنان و مربيان شیرهای لندن در فصل 11-2010

به نام خدا

اخبار جدید باشگاه چلسی در این تایپ قرار خواهد گرفت

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    «««««»»»»»
    ||[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]||
    «««««»»»»»
    ||[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]||

2. کاربر روبرو از پست مفید Chelsea FC تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

chelsea

فـرنـاندو تـورس قصد دارد تـا به نـاکامی هـایش پـایان ببخشـد

ـرنـاندو تورس بعـد از گذر چـند بـازی بدون ثـمره و گُلی در بین آبی ها، قصـد دارد بـا شروع گلزنیهـایش از بـازی مقـابل بلکپول به این دوران پـایان ببخشـد.

این خـرید 50 میلیون پـوندی که در پنجره ی نقل و انتقـالـات زمستـانی بـا سران چلسی قراردادی پُرسرو صـدا را به امضـا رسـاند، در چهـار بـازی لیگش برای قهرمـان انگلسـتان موفق نشـده گلزنی کند.
    کـارلو آنجـلوتی نیز بعد از پیـروزی خـانگی چلسی برابر منچستـریونـایتد در سه شنبه شب اعلام کرد که از مهـاجمینش هیچگـاه نخـواسته تا گلزنی کنند ولی تـورس از اشتـیاقـش به شروع گلزنی هـایش سخن گفته و اعلـام کرده که با به ثمر رسـاندن اولین گلش برای آبی ها، اعتماد به نفس کـافی برای گلزنی در دیگر دیدار های پیش رو را نیز به دست خـواهد آورد.

او به شبـکه ی چلسی گفت:" مـن مـی دانم که اینجـا هستم تـا گلزنی کنم. این کـار یک مهـاجم هست، بنـابراین من مطمئن هستم که بعد از به ثمر رسـاندن اولین گُلم، گُلهای فراوان دیگری را نیز به ثمر خـواهم رسـاند. "

این مهـاجم 26 سـاله اعلـام کرد که به سـفر چلسی و روبرویی آنان با بلکپـول بسیـار اُمیدوار است.

وی در پـایان افزود :" سعـی می کنم که به فضـای اینجـا عـادت کنم اما در کُل همه چیز عـالیست و از آمـادگی بسیـار بهتری برخـوردارم. در بـازی برابر منچسـتریونـایتد احسـاس خیلی خـوبی داشتم، و درکُل هشـیارتر از قبل ظـاهر شدم.
    در نتیجه با این شرایط منتظر اولین گلم هستم و برای به ثمر رسـاندن آن هیجـان وافری دارم. اُمیدوارم که بتوانم برابر بلکپول گُلزنی کنم."

منـبع :اسکای اسپورت

=============================

بنــایـون در آستـانه ی بـازگشت به ترکیب اصلی

وسی بنـایون، هـافبک چلسی در آسـتانه ی بـازگشت به تیم اصلی است و احتمـال می رود که در مـاه آینده، در برابر استـوک سیتی بتواند تیمش را همراهی کند.

یـوسی بنـایون، هـافبک اسبق لیـورپول و وستهم از دام مصـدومیت رهـا شده است و خـودش اُمیدوار است تـا بتواند در هـفته ی ها پیش رو در ترکیب آنجـلوتی جـای بگیرد.

او به منبع خبری Jewish Chronicle گفت:" من احسـاس خیـلی خوبی دارم و خیلی خـوب پیشروی کرده ام و اُمیدوارم تـاکه در هفـته ی آینده و یـا در دو هفته ی آینده بتوانم بـاردیگر با دیگر بـازیکنان چلسی تمرین کـامل تیمی را از سر بگیرم. اُمید من به یک مـاه دیگر است و اُمیدوارم که تـا آن زمان به آمـادگی کامل برسم."

کـاپیتـان تیم ملی اسـرائیل، کـه تـابستان گذشته از آنفیلد به استمفوردبریج منتقل شد ادامـه داد:" زمـانی که مصدوم شدم، قضـاوت در مورد آن کـار دشـواری بود. در ابتدا، جـراحی شدم و جـراحم از دیگر جـراحی هـای شبیه این که بر روی بازیکنان دیگر انجـام داده و آنان به میدان بـازگشتند برایم گفت و آن موقع بود که کمی خیـالم راحت شد.
    درحـال حـاضر از کـارم بسیـار راضی هستم و در چند هفته ی اخیر دویدن را شروع کرده ام، و بعضی اوقات هم بـا توپ تمرین می کنم. "

منـبع :اسکای اسپورت

4. 2 کاربر از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    Aguero
    اسم واقعی شما
    mohammad reza

ArgentinaRealMadridInter

تشکر ها
    325
    تشکر شده 383 در 124 پست

chelsea بلکپول 1 - چلسی 3: چلسی به رده چهارم رسید

دو گل فرانک لمپارد چلسی را به رده چهارم جدول لیگ برتر رساند. آنها حالا 9 امتیاز با منچستریونایتد صدرنشین فاصله دارند.
    یان هالووی، مربی بلکپول ترکیبی تهاجمی را به میدان فرستاده بود، اما در نهایت باخت. اشلی کول هم دویستمین بازی‌اش با پیراهن چلسی در لیگ برتر را انجام داد.
    جان تری در دقیقه 20 با ضربه سر روی کرنر فرانک لمپارد گل اول را زد. کسی او را در این گل مهار نکرده بود.
    در دقیقه 61، سالومون کالو که به عنوان جانشین دیدیه دروگبا مصدوم وارد میدان شده بود با خطای یان اوات سرنگون شد و پنالتی حاصل را فرانک لمپارد با فریب کینگسون وارد دروازه بلکپول کرد.
    لمپارد چند دقیقه بعد باز هم گل زد. او توپی عالی را از کالو گرفت، وارد محوطه جریمه نارنگی‌ها شد و توپ را در حالی وارد دروازه کینگسون کرد که او تنها به تماشای آن پرداخت.
    کینگسون چند لحظه بعد تعویض شد و جایش را به مارک هالستد داد. او چند دقیقه‌ای بود که قرار بود تعویض شود.
    در دقیقه 86، بندرنشینان گلی تسلی‌بخش زدند. جیمز بیتی، مهاجم کهنه‌کار بلکپول توپ را به جیسون پانچیون رساند و او هم دروازه پیتر چک را گشود.
    چلسی با 51 امتیاز چهارم است و بلکپول با 32 امتیاز پانزدهم.

6. 3 کاربر از پست مفید mohammad reza hemmati تشکر کرده اند .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

بلکپول 1 - 3 چلسی

تیم فوتبال چلسی توانست بلکپول را خانه نشین کند.
    به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، تیم فوتبال چلسی توانست در هفته ای که منچستر یونایتد به لیورپول باخت و آرسنال هم در برابر ساندرلند مساوی کند ، به 3 امتیاز ارزشمند برسد تا همچنان روی کاغذ شانسی برای قهرمانی داشته باشد.

ترکیب چلسی : چک ، تری ، لوئیز ، اشلی کول ، بوسینگوا ، اسین ، رامیرس ( 74 - مک ایچران ) ، لمپارد ، ژیرکوف ( 72 - مالودا ) ، تورس ، دروگبا ( 55 - کالو )

بازیکنان استفاده نشده : ترنبال ، فرییرا ، ایوانوویچ ، آنلکا

گلها : پانچیون ( 86 ) برای بلکپول / تری ( 20 ) لمپارد ( 62 - پنالتی و 66 ) برای چلسی

داور : دین
    تماشاگران : 15584 نفر

--------------
    آمار بازی :

شوت در چارپوب : بلکپول 5-11 چلسی

شوت خارج از چارچوب : بلکپول 9-7 چلسی

کرنر : بلکپول3 -13 چلسی

خطا : بلکپول5 -8 چلسی

اخطار : بلکپول 0-0 چلسی

درصدمالکیت توپ : بلکپول 42%-585 چلسی

8. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

لمپارد : باید برنده باشیم

لمپارد معتقد است تیمش می تواند با پیروزی در دیدار های آتی لیگ برتر ، از عنوان قهرمانی خود دفاع کند.
    به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، فرانک لمپارد، هافبک چلسی، معتقد است اگر تیمش بتواند در همه دیدارهای باقی مانده اش تا پایان فصل به پیروزی برسد، می تواند از عنوان قهرمانی اش در لیگ برتر دفاع کند اما تاکید کرد به دست آوردن قهرمانی بسیار دشوار خواهد بود.
    او در گفتگو با اسکای اسپورت در پاسخ به این سوال که آیا معتقد است چلسی می تواند قهرمان لیگ برتر شود، گفت:" البته، باید به این مسئله اعتقاد داشته باشیم. راهی طولانی در پیش است و باید کارهای زیادی انجام بدهیم.
    آرسنال و منچستریونایتد تیم های خوبی هستند و اندکی فاصله گرفته اند اما با کیفیتی که داریم باید روی بازی های خودمان تمرکز کنیم.
    اگر در همه دیدارهای آینده مان پیروز شویم، می توانیم به قهرمانی امیدوار باشیم اما این کار بسیار دشوار است.
    این بسیار هیجان انگیز است که به دنبال قهرمانی باشیم، به جای اینکه تنها به قرار گرفتن در جمع چهار تیم پایانی فکر کنیم.ما همچنان به جنگیدن ادامه خواهیم داد اما از این پس باید با دید دیگری به رقابت ها ادامهبدهیم."
    آبی ها با پیروزی شب گذشته مقابل بلکپول با سه امتیاز اختلاف نسبت به تاتنهام در مکان چهارم جدول قرار گرفتند و فاصله شان با تیم صدرنشین منچستریونایتد را به 9 امیتاز کاهش دادند، در حالی که یک بازی کمتر انجام داده اند.علی رغم پیروزی 3-1 در دیدار شب گذشته، لمپارد معتقد است تیمش فرصت زیادی به حریف داد.
    " آنها فوق العاده بازی کردند و ما در بعضی از دقایق بازی بی خیال بودیم و به همین دلیل فرصت های زیادی دراختیار آنها گذاشتیم. اگر می خواهیم در این فصل به مقامی برسیم، باید با تمرکز کامل بازی کنیم و در همه بازی ها به پیروزی برسیم."

10. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

کالو بر این باور است که پنالتی ای که برای خطا بر روی او ، بعد از 7 دقیقه از ورودش به بازی در نیمه دوم گرفته شد ، روی نتیجه ی بازی تاثیر زیادی داشته است !

وقتی ایات اوات روی کالو خطا کرد چلسی یک بر صفر جلو بود ولی تیم میزبان بعد از خوردن گل فشار زیادی وارد کرد .

کالو : پنالتی برای ما اهمیت زیادی داشت ! به خاطر این که بازی داشت دشوار میشد !

اونا فشار زیادی میاوردن و بازی فیزیکی شده بود و پنالتی در زمان خوبی اتفاق افتاد ! من احساس کردم که اوات میخواد توپ رو تکل کنه برای همین خودمو بین توپ و مدافع گذاشتم !

خیلی ها خیال کردن وقتی دروگبا به خاطر احساس دردش به بیرون میره این نیکلاس آنلکا هست که میاد و زوج تورس در خط حمله میشه ! مخصوصا که آنلکا هفته پیش توی خونه حریف دو تا گل به ثمر رسونده بود !

کالو با رکورد جوکول ، یعنی به بازی اومدن به عنوان بازیکن تعویضی در 93 بازی برابری کرد ! کالو بهتر از تورس بازی کرد و با فراهم کردن پنالتی برای لمپارد و پاس گل به لمپارد این تصمیم آنجلوتی رو توجیه کرد !

مربی به من و نیکلاس گفت که خودمون رو گرم کنیم ! من مطمئن نبودم که به بازی میام ! ولی به هر حال این مهم ترین چیزه که موقعی که تیم بهت احتیاج داره آماده باشی !

وقتی که برای مدتی طولانی بازی نمیکنی و به میدان میاد خیلی سخته ، و مرم ازت انتظار دارن که توی روند بازی تغییر ایجاد کنی ! ولی من به سختی تمرین میکنم و بازیکن ها در تمرین به من کمک میکنن ! من بهترین تلاشمو میکنم و امیدوارم توی ترکیب 11 نفره قرار بگیرم !

منبع : سایت رسمی چلسی

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

کالو : من تمارض نکردم !

کالو که در بازی مقابل بلکپول با حرکت در محوطه جریمه توانست یک پنالتی برای چلسی بگیرد درباره خطای بازیکن بلکپول صحبت کرد و مدعی شد که او دایو نکرده است !

این پنالتی که در نیمه دوم برای چلسی گرفته شد باعث شد چلسی با گل لمپارد 2-0 از بلکپول جلو بیافتد و تاثیر زیادی در پیروزی چلسی داشت

او دراین باره در مصاحبه با روزنامه Sun گفت:
    "من در محوطه در حال حرکت بودم که احساس کردم بازیکن بلکپول می خواد توپ را تکل کند برای همین خودم را بین او و توپ قرار دادم و در زمان خوبی ما پنالتی را گرفتیم.

بازیکنان بلکپول خیلی فیزیکی و سخت بازی می کردند و ما پنالتی را در زمان بسیار مناسبی به دست آوردیم.

مربی از من و نیکولاس آنلکا خواست که خودمان را گرم کنیم و من فکر نمی کردم که من به زمین بروم ولی چیزی که مهم است این است که وقتی به شما نیاز است آماده باشید و بتوانید به تیم کمک کنید.

این خیلی سخت است که شما مدت زیادی بازی نکنید ولی مردم همیشه از شما انتظار دارند وقتی وارد بازی می شوید بازی را تغییر دهید."

--------------------------------
    منبع : اسکای اسپورتس

13. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

رانیری در تمرینات چلسی

کلودیو رانیری که به تازگی از سرمربی گری تیم رم ایتالیا برکنار شده بود امروز در تمرینات چلسی حاضر شد و خاطرات گذشته اش با چلسی را زنده کرد

رانیری در سال 2000 سرمربی چلسی شد و تا 2004 هدایت چلسی را بر عهده داشت. او در فصل 2003/2004 پس از خرید های زیاد با پول تزریق شده توسط آبراموویچ رتبه دوم لیگ برتر را کسب کرد و پس از ان جای خود را به خوزه مورینیو داد.

از پرورش های خوب رانیری می توان به جان تری اشاره کرد که او از ابتدا به این بازیکن جوان بازی داد تا او اکنون به کاپیتان و با سابقه ترین بازیکن چلسی تبدیل شود !

همچنین رانیری با 11 میلیون پوند لمپارد را از وست هام به خدمت گرفت و باعث پیشرفت این بازیکن شد

او که برای اولین بار در کوبهام (زمین تمرینی چلسی) حضور داشت در مصاحبه اش گفت:

"این اولین بار است که من در اینجا حضور دارم و اینجا خیلی با هارلینگتون (زمین تمرین اسبق چلسی) فرق دارد و اینجا فوقالعاده است و زمین های تمرینی بسیاری دارد.

قطعا شما به اینکه بازیکنان جوان بزرگ و معروف می شوند افتخار می کنید و من وقتی جان تری پنالتی را در موسکو خراب کرد برای او بسیار ناراحت شدم و او واقعا بدشانس بود ! و من واقعا باورم نمی شد! ولی من مطئنم که او وتیمش قهرمان جام باشگاه ها خواهند شد ! من مطمئنم."

او درباره پرورش جان تری و فرانک لمپارد گفت:

"وقتی من به اینجا امدم استعداد خوبی در جان و فرانک دیدم و شروع به پرورش دادن استعداد های آنها کردم و اگر یادتان باشد من به جان گفتم که تو روزی کاپیتان تیم ملی انگلیس خواهی شد و ببینید که چه اتفاقی افتاد.

جان الان پر از تجربه است ولی در همان سال ها هم همین بازی و تکنیک عالی را داشتو با اینکه او الان بیش از 400 بازی انجام داده است ولی هنوز هم جوان است!

من لمپارد را در 22 سالگی در وست هام زیر نظر داشتم و می دیدم که او توانایی حضور در محوطه جریمه و گل زدن را دارد و من هم به او هم مایکل کریک علاقه داتشم! آنها هر دو در وست هام بازی می کردند ولی پول خرید هر دوی آنها را نداشتیم.

او بازیکن بسیار باهوشی است و وقتی به او می گویید فرانک من از تو این را می خواهم او فورا منظور شما را می فهمد و آن را در زمین اجرا می کند که این برای یک مربی بسیار مهم است."

"وقتی من برای اولین بار با او صحبت کردم به او گفتم فرانک من طریقه اضافه شدن تو به حمله را خیلی دوست دارم ولی من یک مربی ایتالیایی هستم و می خوام دفاع کردن تو را هم تقویت کنم که او در این کار هم فوق العاده بود! من هیچ وقت فکر نمی کردم او بتواند در هر فصل 20 گل به ثمر برساند ! شاید 10 یا 12 تا ولی 20 تا ؟! او یک مهاجم است!"

رانیری درباره پیتر چک نیز گفت:

"من چک را خریدم ولی هیچ وقت او را Coach نکردم ! وقتی من او را در تیم ملی زیر 21 سال جمهوری چک دیدم فهمیدم که او یکی از بهترین دروازه بانان جوان است و خیلی مطمئن است و در هوا نیز بسیار عالی عمل می کند ! او پر از توانایی و استعداد بود. وقتی من او را خریدم دو دروازه بان برای چلسی داشتیم! من از رومن آبراموویچ خواسته بودم تا 2 بازیکن در هر پست بخرد !"

او همچنین درباره مربی گری در لیگ برتر گفت:

"ما در ایتالیا در هر بازی سیستم تیم را عوض می کنیم و وقتی من این کار را در لیگ برتر انجام دادم استقبال خوبی شد و اگر یادتان باشد مردم به من لقب "مرد متفکر" را داده بودند.این خیلی خوب است که شما در هر بازی سیستم را عوض کنید و شما می توانید با این کار حریفتان را سورپرایز کنید و اینگونه تاگتیک های شما تکراری نمی شود

شاید لمپارد و تری تنها بازیکنانی باشند که از تیم رانیری در چلسی باقی مانده اند ولی بسیاری از کادر چلسی هنوز هم در این تیم حضور دارند و همگی آنها برای رانیری همراه با خاطرات خوب و بد هستند.
    او پس از اینکه چلسی را در سال 2004 ترک کرد خانه اش در منطقه فولام را نگه داشته است.
    رانیری درباره بازگشتش به چلسی و عکس العمل هواداران گفت:

"اینجا خیلی به استمفوردبریج نزدیک است و من دوست دارم هر چند وقت یکبار در صورتی که وقتم آزاد باشد به اینجا سر بزنم ولی من دوست دارم وقتم زیاد آزاد نباشد ! الان من برنامه خاصی ندارم و منتظرم تا ببینم چه پیش می آید.

من طرفداران چلسی را در خیابان دیدم و آنها از دیدن من خوشحال شدند و ما با هم خاطرات خوبی داریم ! وقتی من با یوونتوس به استمفوردبریج آمدم طرفداران چلسی استقبال خوبی از من کردند که من انتظار آن را نداشتم و این برای من خیلی مهم و ارزشمند است "

-----------------------------------

منبع : سایت رسمی چلسی

15. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    cf
    مربی مورد علاقه
    guss hidink - jose
    بازیکن محبوب
    all chelsea players- tevez - aguero
    اسم واقعی شما
    سروش

BrazilChelseaLyon

تشکر ها
    9
    تشکر شده 31 در 12 پست

Post چلسی در تعقیب موراتا

باتوجه به شایعات (تاکید میکنم شایعات ) خروج دیدیر دروگبا ، فلورن مالودا و نیکولاس انلکا رومن ابراموویچ میخواد ترکیبشو با چند بازیکن جدید پر کنه که آنچلوتی (اگه فصل بعد مربی چلسی بمونه ) بهونه نبود بازیکن و از این حرفا نداشته باشه .

و این به اون معناست که میخواد یه بازیکن اسپانیایی دیگه به ترکیب اضافه کنه (نه اینکه از تورسش خیری دیدیم)و اون بازیکن ستاره تیم زیر 19 سال رئاله .طبق اخبار منتشر شده از مجله میرر (miror) ارزش قرارداد آلوارو موراتا 10 میلیون پوند اعلام شده.و اونا میخوان بتدریج این موراتا او جایگزین بازیکنایی کنن که از تیم میرن.

همین موراتا تا الان 1 بازی برای تیم اصلی رئال انجام داده ولی 12 گلش تو 23 بازی با رئال مادرید کاستیا ( همون رئال مادرید ب) همه رو تحت تاثیر قرار داده (حالا از اینکه مورینیو گلابی هم حسابش نکرده و ادبایور رو بهش ترجیح داده بگذریم.)

خب تا الان هیچی تایید نشده ولی نویسندگان میرر به این اصرار دارند که چلسی به طرز وحشتناکی دنبال این بازیکنه و اونو بعنوان یکی از اهداف جدیش قلمداد میکنه.

پی نوشت : تا چه حد درست باشه نمیدونم ولی رفتن اون سه تا امیدوارم شایعه باشه.
    منبع theshedender.com

finaly you did it

17. 2 کاربر از پست مفید samaras تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    cf
    مربی مورد علاقه
    guss hidink - jose
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سروش

BrazilChelseaLyon

تشکر ها
    9
    تشکر شده 31 در 12 پست

Post یادداشت هری ردنپ: کارلو آنچلوتی را نگه دارید!

سایت گل – هنگامی که کارلو آنچلوتی چلسی را به دوگانه فصل پیش رساند، تصور می‌شد او تا سه سال دیگر در این تیم جایش محفوظ است.
    اما در عوض فشارها بر او روزافزون بوده و باید بگویم که این مایه شرمساری است.
    او فردی است که دوران بازی فوق‌العاده‌ای داشته و در مربی‌گری حتی از دستاوردهای دوران بازی هم فراتر رفته است.
    او قهرمان لیگ قهرمانان، لیگ برتر، سری آ، جام حذفی ایتالیا و جام حذفی انگلیس شده؛ می‌دانید که او چه مربی قابلی است.
    فراموش نکنید که حتی با لغزش چلسی در اواسط فصل، او می‌تواند از عنوان قهرمانی لیگ برتر دفاع کند.

گر فردی به شما می‌گفت یک مربی چنین دستاوردی برای باشگاه به ارمغان آورده و کمتر از 12 ماه بعد در آستانه اخراج است به او می‌گفتید دروغ نگوید. اما این دقیقا همان اتفاقی است که برای کارلو افتاده و یکی از عجیب‌ترین چیزهایی است که در تمامی سال‌های حضورم در فوتبال دیده‌ام.
    کارلو را از نزدیک نمی‌شناسم، و تنها زمانی که تاتنهام من با چلسی او بازی کرده او را دیده‌ام، اما هیچ چیزی جز ستایش برای این فرد ندارم.
    فوتبال پر است از بدبین‌ها و عیب‌جویان. اما من تا حالا حتی یک نفر را هم ندیده‌ام که درباره او حرف بدی بزند.
    این که او چطور در میان این همه شایعه مسیر خود را می‌یابد باورکردنی نیست. بی‌تردید افراد بسیار دیگری هستند که دوست دارند به موقعیت او آسیب بزنند. با این که بازیکنان به این موضوع عادت کرده‌اند، اما به نظرم این جو باشگاه را بد می‌سازد. کار برای کارلو آسان نیست، آن هم در شرایطی که خودش می‌داند چقدر خوب دارد کارش را انجام می‌دهد.
    با این حال، او بسیار متین و موقر مانده و حتی جایگاهش به نظر من بالاتر هم رفته.
    شاخص خوبی برای ارزیابی مربیان این است که ببینید بازیکنان چطور به او می‌نگرند. من می‌دانم که بازیکنان چلسی احترامی کامل برای کارلو قائلند.
    ببینید، اگر آن دو، سه هفته کذایی نبود – و فراموش نکنید که چلسی در آن هنگام مصدومان پرشماری داشت – آنها همین حالا بخت اول قهرمانی لیگ برتر بودند. صادقانه بگویم که آرسنال فعلی را در اندازه قهرمانی نمی‌بینم، اما منچستریونایتد هم به نظرم قدرت پایان دادن به نبرد قهرمانی را ندارد و تا روز آخر قهرمانی آنها قطعی نیست.
    چلسی باید دیدارهای باقی‌مانده را ببرد تا بخت قهرمانی داشته باشد. اما با روشی که کارلو از آنها بازی می‌گیرد آنها می‌توانند به بردهای پیاپی برسند.
    اگر آنها ماه بعد به اولدترافورد بروند و پیروز شوند، کسی چه می‌داند بعدش چه می‌شود؟ ضمن آن که یونایتد همچنان به لیگ قهرمانان هم می‌اندیشد. آنها بازی با شالکه در نیمه‌نهایی را دارند، و بعید نیست این دو بازی دشوار تاثیر زیادی روی یونایتد بگذارند، که این‌گونه هم خواهد شد.
    صرف نظر از این که چلسی بتواند به قهرمانی برسد یا نه، این که اکثر افراد می‌گویند آنچلوتی از چلسی می‌رود مضحک است.
    به نظرم خوش‌اقبالم که هرگز فشاری که کارلو در حال حاضر تحمل می‌کند به من وارد نشد؛ نه در روزهای اولیه مربی‌گری در بورن‌موث، نه بی‌تردید در پورتسموث، و هرچند در تاتنهام همیشه فشاری وجود دارد، این فشار به مراتب زیباتر است.
    کارلو در سطحی بالاتر باید با فشارها برخورد کند، آن هم در شرایطی که او مربی بسیار، بسیار بزرگ و تراز اولی است.
    شخصا دوست دارم او چند سال دیگر در انگلیس بماند چون انسان فوق‌العاده‌ای است.
    اما اگر اخراج شد، بی‌تردید بیکاری او خیلی طول نمی‌کشد، چون سیلی از پیشنهادها فرامی‌رسند.
    حدس می‌زنم فتح لیگ این حرف‌ها را به پایان ببرد، اما باید بگویم که شخصا دوست دارم یونایتد قهرمان شود.
    اگر این طور شود، این را بزرگ‌ترین دستاورد الکس فرگوسن در اولدترافورد خواهم دانست.
    اگر منصف باشیم نمی‌توانیم این را بهترین تیم یونایتد در دوران فرگوسن بدانیم، اما همین تیم دستاوردهای تیم‌های پیشین را دنبال می‌کند و همان ذهنیت پیروز را دارد. این در حال حاضر، به ویژه در این برهه از فصل حیاتی است.
    هر فردی در باشگاه‌های بزرگ یکی، دو دوره ضعیف دارد. آنها امتیازات زیادی را احمقانه از دست دادند و بسیار پایین‌تر از حد انتظار بوده‌اند.
    آنها هم‌سطح بقیه تیم‌ها بوده‌اند، در حالی که در برخی از سال‌های قهرمانی‌شان سطحی فراتر از سایر تیم‌ها داشتند و همین نشان می‌دهد سر الکس چه مربی بزرگی است.
    اما کارلو هم در کنار سر الکس است و امیدوارم چند سال دیگر هم این‌جا بماند.
    صحبت از مربی‌ها شد، چند بازیکن هم هستند که می‌توانند در آینده مربی شوند.
    به نظرم چلسی همین حالا فردی را دارد که می‌تواند مربی بزرگی در آینده برای باشگاه شود، البته اگر بخواهد پس از خداحافظی به دنیای مربیان بیاید: فرانک لمپارد.
    فرانک در هر کاری که انجام می‌دهد اراده موفقیت را دارد و این دارایی فوق‌العاده‌ای است.
    او هم در میدان و هم در خارج از میدان بازیگری در سطح جهانی است، مانند مربی‌اش.
    امیدوارم چند سال آینده هم در لیگ برتر به مصاف تیم کارلو بروم.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

finaly you did it

19. 2 کاربر از پست مفید samaras تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    cf
    مربی مورد علاقه
    guss hidink - jose
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سروش

BrazilChelseaLyon

تشکر ها
    9
    تشکر شده 31 در 12 پست

پیش فرض تـــــورس : شروعی بود برای گل های بسیار !

فرناندو تورس که بعد از 14 بازی و 730 دقیقه موفق شد اولین گلش برای چلسی را در بازی با وست هم که با پیروزی 3-0 چلسی همراه بود به ثمر برساند درباره این گل و خوشحالی خودش و هواداران گفت:
    "14 بازی تا اولین گل ! این چیزی نبود که موقع امضا قرارداد فکرش را می کردم! من در تمام این مدت با تمام قدرت تلاش می کردم و این گل را مدیون هم تیمی هایم هستم ! آنها در این بازی های آخر همیشه در زمین به دنبال من بودند و سعی می کردند مرا در موقعیت گل قرار بدهند.
    الان فشار کمتری روی من است و من می توانم از بازی کردن در چلسی لذت ببرم.امیدوارم در پایان فصل ما در رتبه اول لیگ باشیم.

من از هواداران هم خیلی ممنونم و می خواستم به انها نشان بدهم که واقعا می توانم برای باشگاه مفید باشم و گل بزنم.
    و امیدوارم این گل شروعی باشد برای گل های بسیار من در چلسی !

همچنین دیدیر دروگبا که در لحظه گل در رختکن بود درباره تورس گفت:
    "در ان لحظه من در رختکن بودم و می خواستم که بپرم و بدوم! خیلی خوشحال شدم واقعا عالی بود!
    می اینجا بازیکنان بزرگی داریم و واقعا سخت است که شما از فبریه به تیم ملحق شوید و با تیم هماهنگ شوید,من مطمئنم اون فصل بعد فوق العاده خواهد بود.
    این یک داربی بود و بازی کردن مقابل وست هم همیشه سخت است و وضعیت جوی هم مناسب فوتبال نبود ولی ما به دو چیز مهمی که می خواستیم رسیدیم ! اول 3 امتیاز بازی و دوم گل فرناندو ! "

finaly you did it

21. 2 کاربر از پست مفید samaras تشکر کرده اند .

صفحه 5 از 7 نخستنخست ... 34567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)