Design & Developed BY Patira

صفحه 131 از 131 نخستنخست ... 3181121129130131
نمایش نتایج: از شماره 1,301 تا 1,305 , از مجموع 1305
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330
    تشکر شده 2,388 در 774 پست

esteghlal مصاحبه آبی های پایتخت در فصل 89-90

واقعا هنوز هم دارم درباره فولاد فکر می‌کنم

مبعلی: دراستقلال شماره 32 را می‌پوشم

خبرگزاری فوتبال ایران - ایمان مبعلی فردا با استقلال قرارداد می‌بندد و پیراهن آبی این تیم را بر تن خواهد کرد او با مدیران استقلال به توافق رسیده است و فردا قرار است قرارداد بین ایمان و استقلال امضا شود.

ایمان مبعلی فردا با استقلال قرارداد می‌بندد و پیراهن آبی این تیم را بر تن خواهد کرد او با مدیران استقلال به توافق رسیده است و فردا قرار است قرارداد بین ایمان و استقلال امضا شود.

شرایط‌ات با استقلال به کجا رسید؟
    من با استقلالی‌ها چندین بار تلفنی صحبت کردم و سه روز پیش به دفتر این باشگاه رفتم و با مدیر این باشگاه هم صحبت کردم که دیروز به توافق نسبی رسیدیم، اما اصلی‌ترین کار فردا است که به توافق نهایی برسیم.

فردا به هیئت فوتبال می‌روی تا قراردادت را با استقلال ثبت کنی؟
    نه، فردا در باشگاه قرارداد داخلی می‌بنددم.

چرا استقلال را انتخاب کردی؟
    به غیر از استقلال پیشنهاداتی داشتم، اما مشاوران که تعدادشان هم زیاد بود همگی عنوان می‌کردند که استقلال را انتخاب کنم، من هم نظر آنها را قبول کردم و فصل آینده پیراهن استقلال را بر تن می‌کنم.

می‌دانی که امروز استقلال میداودی را هم خرید؟
    استقلال کار بزرگی انجام داد میداودی خرید بزرگی است، خیلی خوشحال شدم که استقلال این بازیکن را خرید. همه میلاد را می‌شناسیم و می‌دانیم او چه بازیکن بزرگی است، مطمئنم او دراستقلال بهتر دیده می‌شود و توانایی‌هایش بیشتر خواهد شد.

بعد از مدت‌ها به فوتبال ایران برگشتی. نظرت درباره این برگشت چیست؟
    فوتبال ایران حاشیه‌ دارد و خیلی سخت است که بعد از 5 سال نبود در این فوتبال باشم. در فوتبال ایران فقط مسائل داخل زمین مهم نیست و باید مواظب حرف‌ها و رفتارت در خارج از زمین هم باشی. من یک مقدار زمان می‌خواهم تا دوباره به فوتبال ایران عادت کنم، 5 سال زمان کمی نیست.

نظرتان درباره استقلال این فصل چیست؟
    استقلال بازیکنان خوبی به خدمت گرفته و قرار است چند بازیکن خوب دیگر نیز بگیرد. من فکر می‌کنم اگر بهتر از پارسال نباشیم،‌ بدتر هم نمی‌شویم.

استقلال پارسال سوم شد یعنی شما دوم یا اول می‌شوید؟
    استقلال به دنبال قهرمانی است به نظر من یکی از سخت‌ترین لیگ‌های امسال خواهد بود. خیلی از تیم‌ها سرمایه‌گذاری کردند و واقعا قهرمانی در این لیگ سخت است.

با پرویز مظلومی صحبت کرده‌ای؟
    بله، تلفنی با ایشان صحبت کرده‌ام و آقای مظلومی به من لطف دارند. من آماده‌ام تا برای استقلال و این مربی کار کنم و می‌خواهم یکی از بهترین فصل‌های فوتبالی‌ام را در استقلال انجام دهم.

تو از فولاد حرف می‌زدی و اینکه می‌خواهی در این بروی؟
    درباره پیشنهاد فولاد چپ پا نمی‌خواستند، در تمام مدت به پیشنهاد فولاد فکر می‌کنم، ای کاش فولاد به من پیشنهاد نمی‌داد من این تیم را خیلی دوست دارم و باشگاه فولاد برای من زحمت زیادی کشیده است. واقعا هنوز هم دارم درباره فولاد فکر می‌کنم.

برخی رسانه‌ها نوشته‌اند که تو شماره 10 را می‌پوشی و برخی دیگر می‌گویند میلاد میداودی این پیراهن را می‌پوشد.
    من اصلا به شماره 10 علاقه ندارم و همه می‌دانند که شماره مورد علاقه من 23 است، در تمام سال‌های فوتبالم این شماره را پوشیده‌ام مگر اینکه در تیم‌های دیگر که مجبور شدم شماره دیگری را بپوشم. در استقلال شماره 23 در اختیار امید روانخواه است احتمالا من شماره32 را می‌پوشم چون این شماره را دوست دارم، البته اگر به استقلال بیایم.

چرا اگر می‌گویی؟
    چون هنوز قراردادی امضا نکرده‌ام.

چند درصد احتمال دارد که قراردادت با استقلال امضا شود؟
    فردا همه چیز مشخص می‌شود. اگر به توافق برسیم امضا می‌کنم و میل من به رفتن به استقلال است.

در صورت توافق کی سر تمرین می‌روید؟
    اگر امضا کنم بعدازظهرش سر تمرین هستم.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Was ist mein Anteil am blauen Himmel

Ich hange Vorhange in den Himmel, die es braucht mich

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

Was ist die Geschichte von einer schlechten Gewohnheit

2. 8 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

esteghlal مصاحبه پرویز مظلومی

مظلومي: در هر پست 2 نفر را معرفي كردم؛ بازيكن بزرگ و درجه يك مي‌خواهيم

خبرگزاري فارس: سرمربي استقلال پس از ارائه فهرست بازيكنان مدنظرش براي فصل آينده گفت: در استقلال بايد بازيكنان بزرگ بازي كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس، پرويز مظلومي امروز در جلسه اي با حضور معاونين باشگاه استقلال و فتح‌الله‌زاده شركت كرد و ليست بازيكنان فصل آينده و مد نظر خود را به سرپرست باشگاه استقلال ارائه كرد.

سرمربي تيم استقلال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در خصوص اين اتفاق و مسائل ديگر صحبت‌هايي انجام داده كه در زير مي‌خوانيد.

فارس: شنيديم ليست پرستاره‌اي را به فتح‌الله‌زاده داديد؟
    در استقلال بايد بازيكنان بزرگ بازي كنند. بازيكناني كه جوابگوي خيل عظيم هواداران باشند. ما تيم خوبي داريم اما در چند نقطه بايد تقويت شويم. ليست مورد نظر خود را به آقاي فتح‌الله‌زاده ارائه كردم ولي فعلا از اسامي آنها خودداري مي‌كنم.

فارس: اگر قرار باشد سقف قرارداد را رعايت كنيد، مي‌توانيد اين بازيكنان را به خدمت بگيريد؟
    ما نمي‌توانيم با همه تيم‌ها در فصل نقل و انتقالات مبارزه كنيم. هواداران از ما توقع دارند. يادمان هست كه سال گذشته اعلام كردند تيم‌هايي كه سطح قرارداد را رعايت نكنند محروم مي‌شوند. اگر همه رعايت كنند به سود فوتبال ما است ولي در فوتبال حرفه‌اي سقف قرارداد اصلا وجود ندارد. اكثر بازيكنان فوتبال ما قيمتشان زير سقف قرارداد است و فقط تعدادي بازيكن تاپ و درجه يك وجود دارد و اگر مي‌خواهيم در آسيا حرفي براي گفتن داشته باشيم بايد بازيكنان بزرگي را به خدمت بگيريم.

فارس: مساله هوار چه شد، ظاهرا او چند روزي به تمرينات نمي‌آمد. شما حق را به چه كسي مي‌دهيد هوار يا باشگاه؟
    هر دو طرف حق دارند. به اين بازيكن قولي داده شده بود و دقيقا تاريخ مد نظر هوار به درگذشت مادر آقاي فتح‌الله‌زاده و فوت ناگهاني ناصر حجازي توام شد اما بايد مساله‌اي را متذكر شوم‎ كه برايم خيلي مهم است.

فارس: چه مساله‌اي؟
    نه به عنوان سرمربي استقلال‏ بلكه به عنوان يك پيشكسوت واقعا از زحمات فتح‌الله‌زاده تشكر مي‌كنم كه هيچ چيز براي ناصر حجازي كم نگذاشت. فتح‌الله‌زاده زماني كه ناصر خان زنده بود دست او را گرفت و به هنگام فوتش شبانه‌روز تلاش كرد و شاهد بودم كه 48 ساعت نخوابيد. به همين خاطر از فتح‌الله‌زاده به عنوان يك مدير تشكر مي‌كنم كه در تمامي زمينه‌ها يار و ياور پيشكسوتان به خصوص ناصر حجازي بود.
    ناصرخان انسان بزرگي بود و در جامعه فوتبال همه قبولش داشتند. از كساني كه مراسم بزرگذاشت او را برگزار كردند تشكر مي‌كنم. آنها نشان دادند كه كسي كه صادق باشد را دوست دارند. جاي خالي حجازي هميشه حس مي‌شود و ياد و نامش هميشه همراه ما خواهد بود. خاك، سرد است ولي اميدوارم او زود فراموش نشود و خانواده حجازي از اين پس تنها نباشد.

فارس: ظاهرا قرار است در صورت قهرماني جام حذفي را به خانه ايشان ببريد؟
    اميدوارم اين اتفاق بيفتد و پس از قهرماني جام را به ناصر حجازي و خانواده‌اش اهدا كنيم.

فارس: وضعيت تيمتان قبل از بازي با ملوان چطور است؟
    دو‏‏‏‏‏، سه مصدوم داريم. سيدصالحي و فرهاد مجيدي مريض بودند و ميلاد ميداودي هم اين روزها در كنار تيم تمرين مي‌كند. اميدوارم تا قبل از مسابقه شرايط ما بهتر شود.

فارس: به عنوان سوال آخر، چند درصد اين استقلال را حفظ مي‌كنيد؟
    ما فعلا به دنبال سهميه ليگ برتري هستيم كه بازيكنان مورد نظر را جذب كنيم. در هر پست دو، سه بازيكن را معرفي كرديم ولي ليست مازاد را پس از مسابقات جام حذفي اعلام خواهيم كرد.
    استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

4. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه فتح اله زاده

فتح‌الله‌زاده: به مظلومي گفتم با اين بازيكنان من تيم را قهرمان مي‌كنم

خبرگزاري فارس: سرپرست باشگاه استقلال پس از جلسه امروز با سرمربي تيم گفت: به مظلومي گفتم با اين ستاره‌ها من تيم را قهرمان مي‌كنم.

به گزارش خبرگزاري فارس، پرويز مظلومي امروز با علي فتح الله زاده جلسه اي در مورد فهرست بازيكنان مورد نيازش برگزار كرد. سرمربي استقلال در اين جلسه ليست برخي از بازيكنان مدنظرش را به سرپرست باشگاه ارائه كرد و قرار شد فهرست كامل را پس از ديدار پنجشنبه هفته جاري با ملوان در چارچوب جام حذفي، به باشگاه بدهد.

علي فتح الله زاده سرپرست باشگاه استقلال در گفت و گو با خبرنگار ورزشي فارس در اين باره عنوان كرد: مظلومي قرار است بعد از جام حذفي ليست نهايي خود را به ما بدهد و قرار هم شد در هر پست نام دو بازيكن را بگويد تا بتوانيم يكي را جذب كنيم.

وي در پاسخ به اين سوال كه در فهرست مورد نياز مظلومي چه تعداد ستاره وجود دارد، گفت: تا دلتان بخواهد ستاره است. من به مظلومي گفتم تو بيا و اين بازيكنان را بگير و من سرمربي استقلال مي شوم. با اين بازيكنان مي شود قهرمان شد و اگر هم قهرمان نشدم همه جريمه ها را خودم مي پردازم.

فتح الله زاده در مورد بازيكناني مثل ايمان مبعلي و ميلاد ميداودي كه گفته مي شود قراردادشان تمام شده اظهار داشت: چه كسي گفته قرارداد اين دو بازيكن با استقلال تمام شده؟ آنها با ما قرارداد دارند.

سرپرست باشگاه استقلال در مورد سقف قراردادها بار ديگر تاكيد كرد: اگر همه رعايت كنند مشكلي نيست اما اگر عده اي رعايت نكنند و ما رعايت كنيم به دسته دوم مي رويم. فدراسيون بابت سقف قرارداد بايد به ما تضمين بدهد. من سرم خلوت تر شود به فدراسيون مي روم و مي گويم بايد رعايت سقف قرارداد ضمانت اجرايي داشته باشد.

فتح الله زاده در مورد اينكه گفته مي شود مذاكراتي با آندرانيك تيموريان داشته اند، گفت: سال گذشته با او صحبت كرديم اما ديگر نمي دانيم چه شد اما امسال هنوز صحبتي با آندرانيك نداشتيم و اگر مظلومي او را بخواهد وارد مذاكره مي شويم

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

6. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه پرویز مظلومی

مظلومي: به خاطر سوگند دلي نمي‌توانستم از ميداودي استفاده كنم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: بر اساس سوگند دلي نمي‌توانستم از ميداودي در بازي با ملوان استفاده كنم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت باشگاه استقلال، پرويز مظلومي دليل چشم‌پوشي‌اش از ميلاد ميداودي براي بازي با ملوان گفت: بهتر از هركسي در اين فوتبال، مي‌دانم كه ميلاد ميداودي چه ارزشي براي هر تيم دارد، اين را هم مي‌دانم كه بازي با ملوان از چه اهميتي برخوردار است ولي ما مربيان، يك وجدان كاري عميق داريم كه وادارمان مي‌كند مواظب سلامت بازيكنان خود باشيم.

وي افزود: ما هم مثل پزشكان و مثل روزنامه‌نگاران، يك سوگندي خورده‌ايم كه براساس اين "سوگند دلي "نمي‌توانيم منافع بلند شاگردان خود را ناديده بگيريم. براي يك پيروزي، حق نداريم با آينده بازيكني مثل ميلاد ميداودي بازي كنيم.

مظلومي در مورد جاي خالي ناصر حجازي اظهار داشت: جاي ناصر كه خالي نيست. همين ديروز با او در قطعه نام‌آوران حرف زدم. مثل هميشه صادقانه، نظرش را داد. حرف‌هايش هميشه در گوشم مي‌نشست. اين مرتبه به قلبم راه پيدا كرد. باز هم مي‌گفت: پرويز جان! بچه‌ها بايد بدوند، بچه‌ها بايد بجنگند.

سرمربي استقلال درباره ديدارش با سيدحسن خميني نوه امام راحل(ره) عنوان كرد: مثل هميشه، از وسعت اطلاعاتش در فوتبال و به روز بودن معلوماتش غافلگير شدم. فوت ناصرخان را تسليت گفت و براي نايب قهرماني استقلال، تبريك. آرزوي يك روز خوب را داشت براي فوتبال و براي استقلال، در بازي با ملوان. گمان مي‌زد كه ما باز هم مي‌بريم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

8. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

SpainPersepolisRealMadrid

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

esteghlal مبعلي: ملوان را دست كم گرفتيم و شكست خورديم

هافبک ملي‌پوش تيم استقلال گفت: از کشورهاي قطر و امارات پيشنهاداتي دارم ولي امسال نمي‌خواهم زود تصميم بگيرم.

ايمان مبعلي پس از پايان تمرين امروز تيم ملي در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تمرين خوب و پرنشاطي را پشت سر گذاشتيم و بازيکناني که در جام حذفي بازي کرده بودند يک تمرين سبک را پشت سر گذاشتند.
    وي ادامه داد: قرار است در نوبت عصر استراحت کنيم و براي ديدار دوستانه مقابل تيم ملي اميد آماده شويم.
    وي با اشاره به تمرينات کارلوس کي‌روش تصريح کرد: فعلا کار خاصي انجام نمي‌دهيم و ايشان فقط قصد شناخت از نفرات را دارند و کار تاکتيکي خاصي صورت نمي‌گيرد.
    مبعلي در خصوص حذف استقلال از جام حذفي گفت: متأسفانه درست مثل ليگ قهرمانان آسيا حذف شديم. در حاليکه آنجا بهترين تيم گروه خودمان بوديم به حقمان نرسيديم و در جام حذفي نيز بايد به فينال مي‌رفتيم. خودمان ملوان را دست کم گرفتيم و در نهايت بازي را واگذار کرديم.
    هافبک ملي‌پوش تيم استقلال در خصوص وضعيت سال آينده گفت: هنوز هيچ تصميمي نگرفته‌ام و قراردادم با استقلال توافقي است. پيشنهاداتي از قطر و امارات دارم ولي امسال دوست ندارم زود تصميم بگيرم و مي‌خواهم با فراغ بال در خصوص آينده‌ام فکر کنم.
    وي در خصوص اينکه آيا مي‌تواند در تيم ملي به مهره‌اي ثابت تبديل شود يا خير، گفت: 12 سال عضو تيم ملي بودم و هيچ‌وقت فيکس نشدم. البته اين مسائل دلايلي دارد که تا حدودي براي خودم روشن شده است. خوشحالم که زير نظر کي‌روش کار مي‌کنم و مي‌‌دانم که او مربي بزرگي است و تصميمات او به نفع تيم ملي خواهد بود.

الان 12 شبه از صبحه پای کاریم
    بازم روبه رو شدیم با سفره های خالی
    این حرفا شدن فقط مشتی گفته های عادی
    توهم پری از این همه حفره های مادی
    خیابونا پر از مشتی کاسب پست
    پر از ادمای محتاج کاسه به دست
    پر از آدمای خردمند تحصیل کرده
    که زندگی انتحارو و بهش تحمیل کرده

10. کاربر روبرو از پست مفید n_mamali تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

SpainPersepolisRealMadrid

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

Jadide سوزوكي استقلالي شد

رئيس برگزاري مسابقات ليگ قهرمانان آسيا کارت هواداري باشگاه استقلال را دريافت کرد.

در بازديدي که سوزوکي رئيس ليگ قهرمانان آسيا از باشگاه استقلال در هفته گذشته داشت اتفاق جالبي رخ داد.
    به پيشنهاد مسئولان باشگاه استقلال سوزوکي فرم صدور کارت هواداري اين تيم را پر کرد و سپس کارت هواداري براي رئيس ليگ قهرمانان آسيا صادر شد تا بدين ترتيب سوزوکي يکي از هواداران استقلال به شمار رود.

الان 12 شبه از صبحه پای کاریم
    بازم روبه رو شدیم با سفره های خالی
    این حرفا شدن فقط مشتی گفته های عادی
    توهم پری از این همه حفره های مادی
    خیابونا پر از مشتی کاسب پست
    پر از ادمای محتاج کاسه به دست
    پر از آدمای خردمند تحصیل کرده
    که زندگی انتحارو و بهش تحمیل کرده

12. کاربر روبرو از پست مفید n_mamali تشکر کرده است .

صفحه 131 از 131 نخستنخست ... 3181121129130131

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)