Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 131 1231151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1305
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330
    تشکر شده 2,388 در 774 پست

esteghlal مصاحبه آبی های پایتخت در فصل 89-90

واقعا هنوز هم دارم درباره فولاد فکر می‌کنم

مبعلی: دراستقلال شماره 32 را می‌پوشم

خبرگزاری فوتبال ایران - ایمان مبعلی فردا با استقلال قرارداد می‌بندد و پیراهن آبی این تیم را بر تن خواهد کرد او با مدیران استقلال به توافق رسیده است و فردا قرار است قرارداد بین ایمان و استقلال امضا شود.

ایمان مبعلی فردا با استقلال قرارداد می‌بندد و پیراهن آبی این تیم را بر تن خواهد کرد او با مدیران استقلال به توافق رسیده است و فردا قرار است قرارداد بین ایمان و استقلال امضا شود.

شرایط‌ات با استقلال به کجا رسید؟
    من با استقلالی‌ها چندین بار تلفنی صحبت کردم و سه روز پیش به دفتر این باشگاه رفتم و با مدیر این باشگاه هم صحبت کردم که دیروز به توافق نسبی رسیدیم، اما اصلی‌ترین کار فردا است که به توافق نهایی برسیم.

فردا به هیئت فوتبال می‌روی تا قراردادت را با استقلال ثبت کنی؟
    نه، فردا در باشگاه قرارداد داخلی می‌بنددم.

چرا استقلال را انتخاب کردی؟
    به غیر از استقلال پیشنهاداتی داشتم، اما مشاوران که تعدادشان هم زیاد بود همگی عنوان می‌کردند که استقلال را انتخاب کنم، من هم نظر آنها را قبول کردم و فصل آینده پیراهن استقلال را بر تن می‌کنم.

می‌دانی که امروز استقلال میداودی را هم خرید؟
    استقلال کار بزرگی انجام داد میداودی خرید بزرگی است، خیلی خوشحال شدم که استقلال این بازیکن را خرید. همه میلاد را می‌شناسیم و می‌دانیم او چه بازیکن بزرگی است، مطمئنم او دراستقلال بهتر دیده می‌شود و توانایی‌هایش بیشتر خواهد شد.

بعد از مدت‌ها به فوتبال ایران برگشتی. نظرت درباره این برگشت چیست؟
    فوتبال ایران حاشیه‌ دارد و خیلی سخت است که بعد از 5 سال نبود در این فوتبال باشم. در فوتبال ایران فقط مسائل داخل زمین مهم نیست و باید مواظب حرف‌ها و رفتارت در خارج از زمین هم باشی. من یک مقدار زمان می‌خواهم تا دوباره به فوتبال ایران عادت کنم، 5 سال زمان کمی نیست.

نظرتان درباره استقلال این فصل چیست؟
    استقلال بازیکنان خوبی به خدمت گرفته و قرار است چند بازیکن خوب دیگر نیز بگیرد. من فکر می‌کنم اگر بهتر از پارسال نباشیم،‌ بدتر هم نمی‌شویم.

استقلال پارسال سوم شد یعنی شما دوم یا اول می‌شوید؟
    استقلال به دنبال قهرمانی است به نظر من یکی از سخت‌ترین لیگ‌های امسال خواهد بود. خیلی از تیم‌ها سرمایه‌گذاری کردند و واقعا قهرمانی در این لیگ سخت است.

با پرویز مظلومی صحبت کرده‌ای؟
    بله، تلفنی با ایشان صحبت کرده‌ام و آقای مظلومی به من لطف دارند. من آماده‌ام تا برای استقلال و این مربی کار کنم و می‌خواهم یکی از بهترین فصل‌های فوتبالی‌ام را در استقلال انجام دهم.

تو از فولاد حرف می‌زدی و اینکه می‌خواهی در این بروی؟
    درباره پیشنهاد فولاد چپ پا نمی‌خواستند، در تمام مدت به پیشنهاد فولاد فکر می‌کنم، ای کاش فولاد به من پیشنهاد نمی‌داد من این تیم را خیلی دوست دارم و باشگاه فولاد برای من زحمت زیادی کشیده است. واقعا هنوز هم دارم درباره فولاد فکر می‌کنم.

برخی رسانه‌ها نوشته‌اند که تو شماره 10 را می‌پوشی و برخی دیگر می‌گویند میلاد میداودی این پیراهن را می‌پوشد.
    من اصلا به شماره 10 علاقه ندارم و همه می‌دانند که شماره مورد علاقه من 23 است، در تمام سال‌های فوتبالم این شماره را پوشیده‌ام مگر اینکه در تیم‌های دیگر که مجبور شدم شماره دیگری را بپوشم. در استقلال شماره 23 در اختیار امید روانخواه است احتمالا من شماره32 را می‌پوشم چون این شماره را دوست دارم، البته اگر به استقلال بیایم.

چرا اگر می‌گویی؟
    چون هنوز قراردادی امضا نکرده‌ام.

چند درصد احتمال دارد که قراردادت با استقلال امضا شود؟
    فردا همه چیز مشخص می‌شود. اگر به توافق برسیم امضا می‌کنم و میل من به رفتن به استقلال است.

در صورت توافق کی سر تمرین می‌روید؟
    اگر امضا کنم بعدازظهرش سر تمرین هستم.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Was ist mein Anteil am blauen Himmel

Ich hange Vorhange in den Himmel, die es braucht mich

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

Was ist die Geschichte von einer schlechten Gewohnheit

2. 8 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

پیش فرض مصاحبه ÷ورحیدری

پورحيدري: استقلال هرگز در چنين شرايط بحراني قرار نداشته است

خبرگزاري فارس: مدير فني تيم فوتبال استقلال تهران گفت: استقلال هرگز در چنين شرايط بحراني قرار نداشته است.

به گزارش خبرگزاري فارس، منصور پورحيدري پس از انتخاب شدن به عنوان مديرفني استقلال با سايت رسمي باشگاه استقلال مصاحبه‌اي انجام داده است:

*شرايط فعلي را چگونه ارزيابي مي‌كنيد؟
    -بنده دو سال قبل عضو هيات‌مديره بودم كه در يك دوره زمان كوتاه شش ماهه. معتقدم ما فوتبالي هستيم و در امور مديريتي نمي‌توانيم پول‌سازي كنيم و براي باشگاه پول بياوريم و در آن برهه نتوانستم خيلي به تيم كمك كنم. با آمدن واعظي‌آشتياني به همراه فتح‌اله‌زاده از استقلال جدا شديم تا امروز و...
    در مورد شرايط فعلي بايد بگويم كه استقلال هرگز در چنين شرايط بحراني قرار نداشته، تغييرات هميشه بوده ولي در چنين مقطع حساسي همه از استقلال توقع دارند و دقيقا در حساس‌ترين لحظه تنها شد. در اين ميان آقاي دكتر سعيدلو تصميم بسيار خوبي گرفتند و آدمي را به استقلال بازگرداندند كه استقلال، حاشيه‌ها و كمبودهايش را به خوبي مي‌شناسد. فتح‌اله‌زاده كار دشواري را قبول كرده است. او بايد سرمربي را مي‌آورد كه شناخت كافي استقلال داشته باشد چون زمان از دست رفته بود.
    به اعتقاد من فتح‌اله‌زاده و مظلومي در نهايت شجاعت به ميدان آمدند. طبق اطلاعاتي كه دارم تا اين لحظه تيم خوبي جمع و جور شده و خيلي خوش‌بيني هستم. استقلال در بدترين شرايط هم استقلال است و همواره جا براي پيشرفت وجود دارد.

*شرايط استقلال براي حضور در ليگ قهرمانان آسيا را چگونه ارزيابي مي‌كنيد؟
    -ما اينجا دو بحث جداگانه داريم. يكي مسابقات داخلي و ديگري آسيايي. اگر بخواهيم همان نگاهي را كه به ليگ داريم به آسيا داشته باشم اتفاقات دو سال اخير رخ مي‌دهد. بايد هر دو آوردگاه را از الان به صورت مجزا نگاه كرد، به هر حال استقلال هنوز پرافتخارترين تيم ايران در آسياست و در آسيا هم هنوز جزء پنج تيم اول به لحاظ آماري است.

*برنامه يكساله فوتبال امروز اعلام شد، نظر شما چيست؟
    -به هر حال برنامه فدراسيون در امر نتيجه بسيار اهميت دارد، البته من باز هم اشكالاتي در آن مي‌بينم كه نمونه آن آغاز ديرهنگام جام حذفي است. البته سختي براي همه وجود دارد و استقلال هم مانند ساير تيم‌ها. براي موفقيت بايد كاملا حرفه‌اي عمل شود و نيل به اين مهم شدني است. از نظر رواني نبايد يأس را به تيم راه داد. به خاطر دارم در سال 70 كه قهرمان آسيا شديم و در بازي فينال ليائونينگ چين را شكست داديم سه روز بعد در ليگ بازي كرديم و توانستيم در نهايت قهرمان ليگ هم بشويم، پس همه چيز غير ممكن نيست.

*تقابل امسال استقلال با رقباي قدرتمندي نظير سپاهان، پرسپوليس و استيل‌آذين را چگونه مي‌بينيد؟
    -امسال مسائلي رخ داد كه تغييرات زيادي صورت پذيرفت. نمي‌شود در حال حاضر اظهار كرد و نياز به زمان است تا به سوال شما با دقت بيشتر پاسخ دهم. هنوز 35 روز فرصت داريم و مي‌شود تيم را آماده كرد. نياز به هماهنگي بيشتر و بازي‌هاي تداركاتي بيشتر است. بايد چند هفته صبر كرد تا كمبودها مشخص شود و آنها مرتفع گردد. مردم بايد كمك كنند و صبوري به خرج دهند.
    نبايد از ابتدا فشار روحي و رواني روي تيم باشد. يك سري بازيكنان تازه به استقلال آمدند و با جو آشنا نيستند و بايد به آنها فرصت داد. چند سال قبل هم استقلال دچار تغييراتي شد و به مرور زمان موفق شد و در نهايت موفق به كسب دو عنوان نايب قهرماني گشت.

*آقاي پورحيدري نظر شما در مورد اظهار نظر پيشكسوتان و كمكي كه مي‌توانند به تيم در اين برهه حساس بكنند چيست؟
    -پيشكسوتان خودشان سال‌ها در استقلال بودند. بايد حوصله به خرج دهند، حمايت كنند و اگر انتقادي دارند آن را سريعاً رسانه‌اي نكنند. بياييند و رو در رو حرف‌هايشان را بزنند و از نظريات خود استقلال را منتفع كنند. در وضعيت فعلي برخي اظهار نظر و انتقادات حتي اگر از سر دلسوزي هم باشد نبايد به صورتي باشد كه باشگاه را دچار چالش كند.
    استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

4. 5 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

پیش فرض مصاحبه مبعلی

ايمان مبعلي: خوشحالم بازيكن استقلال پرافتخار شدم
    ايمان مبعلي پس از حضور در باشگاه استقلال در گفتگو با دكتر فتح‌اله‌زاده قراردادي به مدت دو سال امضا كرد.

اين بازيكن در دفتر روابط‌عمومي و سايت باشگاه استقلال حاضر و اين چنين پاسخگوي سولات بود.

قرارداد با استقلال امضا شد؟
    خوشحالم، از الان ديگر بازيكن استقلال هستم و ا ين اتفاق بزرگي براي من محسوب مي‌شود.

اين امضاي قرارداد زياد طول نكشيد؟
    به هر حال براي عقد قرارداد مراحلي بايد گذرانده شود. زياد هم طول نكشيد و در طول مذاكراتي كه داشتم موافقتم را اعلام كرده بودم.

در چند روز گذشته اخباري مبني بر مذاكره با استيل‌‌آذين، فولاد و... شنيده مي‌شد؟
    به عنوان يك بازيكن پيشنهاداتي داشتم،‌ استيل‌آذين و فولاد جدي‌تر بود از آنها هم تشكر مي‌كنم چون وقتي به من پيشنهاد همكاري مي‌دهند يعني بازي‌ام را قبول دارند ولي استقلال را انتخاب كردم چون علاقه به اين تيم داشتنم و به خوبي مي‌دانم از اين پس بازيكني تيمي هستم كه طرفداران ميليوني دارد و از پرافتخارترين تيم‌هاي آسياست.

براي انتخاب استقلال چه دلايلي داشتي؟
    همانطور كه گفتم استقلال محبوبيت زيادي دارد و آرزوي هر بازيكن پوشيدن پيراهن اين تيم است بعد با استقلال مي‌توان به افتخارات زيادي دست يافت. دوست داشتم پيش از جام ملت‌هاي آسيا در ايران بازي كنم و بتوانم با درخشش و عملكرد قابل قبول جايگاهم را در تيم ملي تثبيت كنم.

فكر مي‌كني در استقلال موفق باشي؟
    چرا كه نه، سعي خواهم كرد بهترين بازي‌ها را در استقلال انجام دهم و در موفقيت‌هاي آينده استقلال سهمي را داشته باشم.

شماره چند را خواهي پوشيد؟
    32

قراردادت با استقلال چند ساله است؟
    اين قراردادي كه امضا كردم به مدت دو سال است.

نظرت درباره استقلال اين فصل چيست؟
    مدعي قهرماني است، اگرچه بازيكنان خوبي رفتند ولي بازيكنان خوبي هم به خدمت گرفته شدند، در ضمن با حمايت هواداران بهترين نتايج حاصل خواهد شد.

از چه زماني در تمرينات استقلال شركت مي‌كني؟
    شايد امروز، اگر اتفاق خاصي نيافتد به محل تمرين مي‌روم
    استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

6. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

گفتگو با پرويز مظلومي پس از جذب ميداودي و مبعلي

پس از جذب ميلاد ميداودي و ايمان مبعلي تا حدود زيادي توانستيم جاي خالي بازيکنان جدا شده را پر کنيم.
    سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: از محمد محمدی خبر ندارم و کمیته انضباطی باشگاه در خصوص وضعیت این بازیکن تصمیم گیری خواهد کرد و درباره خسرو حیدری هم باید بگویم تا امشب منتظر او هستیم. اگر خبری از حیدری نشد به دنبال جایگزین او می رویم..
    پرویز مظلومی با اشاره به جذب میلاد میداودی و ایمان مبعلی اظهار داشت: پس از جذب میلاد میداودی و ایمان مبعلی تا حدود زیادی توانستیم جای خالی بازیکنان جدا شده را پر کنیم اما همچنان به دنبال 2 بازیکن خارجی هستیم. استقلال باوجود داشتن سهمیه دیگر از تیم‌های لیگ برتری بازیکن نمی گیرد و منتظر آغاز مذاکره با نفرات خارجی هستیم. یکی از این بازیکنان هافبک تیم ملی غناست که بزودی مذاکره با مدیر برنامه‌هایش را شروع می کنیم.
    وی درباره وضعیت نامشخص خسرو حیدری و فرهاد مجیدی گفت: فرهاد مجیدی که قرار بود به تهران بیاید، بازگشتش را به روز یکشنبه موکول کرده است. اردوی تدارکاتی ما بزودی شروع می شود و باید با تیم کامل به اردو برویم.
    سرمربی استقلال افزود: قبل از اعزام تیم به کردان نام چند بازیکن که در فهرست مازاد من قرار دارد را اعلام می کنم تا آنها نیز با هر تیمی که تمایل دارند وارد مذاکره شوند. .
    پرویز مظلومی با ابراز نارضایتی از محمد محمدی گفت: هیچ خبری از او ندارم و نمی دانم تصمیم این بازیکن چیست! اصلا مشخص نیست به بازیکنی که قرارداد دارد و باید در حال حاضر با تیم تمرین کند، چه کسی مرخصی داده است. محمدی اگر آمد باید به کمیته انضباطی باشگاه برود تا مدیران باشگاه درباره او تصمیم بگیرند. او را در اختیار باشگاه می گذارم.
    وی درباره جدایی ایمان صادقی دروازه بان جوان و ملی پوش تیمش اظهار داشت: ایمان صادقی از آینده‌های استقلال است و از این باشگاه به تیم ملی رسید. صددرصد مخالف جدایی او هستم و این بازیکن باید فکر گرفتن رضایتنامه را از سرش خارج کند.
    سرمربی آبی پوشان در پایان تصریح کرد: روز شنبه برای برپایی اردوی تدارکاتی به کردان می رویم و چند روزی در این منطقه هستیم. استقلالی‌ها از برگزاری اردو در خارج از کشور سابقه خوبی ندارند و نمی توانیم با این کار وقت خود را تلف کنیم.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

8. 3 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

وقتیکه شنیدم فتح الله زاده به استقلال آمده خوشحال شدم

عنایتی: کسانی که با آنها مشکل داشتم رفته اند

خبرگزاری فوتبال ایران - مهاجم ناراضی فصل گذشته استقلال که در میانه راه از این تیم جدا شد و به تیم الامارات پیوست گفت: کسانی که با آنها مشکل داشتم، رفته اند.

رضا عنایتی افزود: نمی دانم چرا وقتیکه مرفاوی سرمربی تیم و واعظ آشتیانی مدیرعامل باشگاه با من مشکل داشتند مرا به استقلال آوردند اکنون کسانی که با آنها مشکل داشتم از استقلال رفته اند.
    وی گفت: من بسیار تحمل کردم و می خواستم هر طور شده مشکل را حل کنم تا حاشیه به وجود نیاید.
    عنایتی تصریح کرد: وقتیکه شنیدم فتح الله زاده و برخی از استقلالی‌های قدیمی به این تیم آمدند بسیار خوشحال شدم.
    وی خاطرنشان کرد: برخی می گفتند من پیر شدم و به قول خودشان دندان پوسیده هستم، پس چرا در تیم الامارات در هشت بازی هشت گل زدم من با فتح الله زاده و مظلومی هیچ صحبتی نکردم و استقلال را دوست دارم.

10. 3 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

پورحيدري: قرار بود از استقلال بازيکن نگيرند

جدايي خسرو حيدري از استقلال مسئولان اين تيم را نگران و البته ناراحت کرده است.

منصور پورحیدری، پیشکسوت استقلال که در فصل آینده به عنوان مدیر فنی استقلال فعالیت خواهد کرد، در مورد جدایی خسرو حیدری ستاره این تیم و پیوستن او به سپاهان اصفهان می‌گوید: «جدایی خسرو ضربه بزرگی به استقلال می‌زند. البته با توجه به حرف‌هایی که زده شده بود و مطالبی که در روزنامه‌ها خوانده بودم، فکر می‌کردم قرار است استقلالی‌های قدیمی از استقلال بازیکن نگیرند اما این اتفاق نیفتاد. شنیده بودم قرار است یک سری از تیم‌ها از استقلال بازیکن نگیرند.»
    مدیر فنی استقلال در مورد خریدهای باشگاه استقلال نیز می‌گوید: «با توجه به شرایطی که باشگاه دارد، استقلال خریدهای خوبی انجام داده اما میانگین قدی بازیکنان پایین است. امیدوارم در جذب بازیکنان خارجی، این مسئله جبران شود.»
    پورحیدری در مورد توافق خود و باشگاه استقلال برای فعالیت به عنوان مدیر فنی این تیم نیز می‌گوید: «قرار است پس از آخرین بازی شن‌سای اراک در لیگ دسته اول که سرمربی‌گری آن را برعهده دارم با باشگاه استقلال صحبت کنم و قرارداد ببندیم.»
    مدیر فنی جدید استقلالی‌ها در مورد شرایط سختی که این باشگاه در آن قرار دارد نیز می‌گوید: «با این‌که شرایط سخت است، من و پرویز مظلومی مشکلی نداریم. من و پرویز عادت داریم در روزهای سخت کنار استقلال باشیم. پرویز از این شرایط نمی‌ترسد و می‌خواهد استقلال را به موفقیت برساند. در گذشته بارها پرویز آمده بود به کمک من، حالا هم که او فکر می‌کند من می‌توانم کمکش کنم، آمده‌ام تا دست او را بگیرم و هر کمکی از دستم برآمد برایش انجام دهم.»

12. 3 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

گزارش ویژه- ماتم و اندوه و خشم بعد ازجدایی خسروحیدری از استقلال

نظري جويباري درباره اين اتفاق مي‌گويد:«عيبي ندارد استقلال تيم بزرگي است و در اين سال‌ها بازيكنان بزرگي آمده‌اند و رفته‌اند، خسرو حيدري به اندازه عليرضا نيكبخت نبود، نيكبختي كه خودش به تنهايي يك تيم بود، توجه كنيد وقتي او از استقلال جدا شد به كجا رسيد كه حالا خسرو مي‌خواهد برسد

يك هفته تمام آن سه هوادار از شهرستان آمده و زيرآفتاب جلوي باشگاه نشسته بودند تا خسرو حيدري براي تمديد قرارداد بيايد، پرسان پرسان آدرس باشگاه در سعادت‌آباد را پيدا كرده و زير درختان جلوي در نشسته بودند تا با چشم خود ببينند كه ستاره اين سال‌هاي آبي كي مي‌آيد.
    با ديدن هر آزار سفيدرنگ از جايشان مي‌پريدند كه خسرو آمد، اما خيلي زود رويايشان سراب مي‌شد چون او نبود، آفتاب اين روزها خيلي داغ بود آنقدر داغ كه روياي آنها را هم داغ كرد در اين چند روز همه آمدند،‌امضا زدن تا آبي بپوشند از آرش برهاني كه از دسته وسوسه‌هاي ميلياردي استيل آذيني‌ها فرار كرد تا ايمان مبعلي كه آمده بود دربي تهران را خاطره كند، اما او نيامد هفته به آخر رسيد و پرويز مظلومي در طبقه دوم باشگاه هنوز نتوانسته بود خود را بابت يارگيري اين فصل راضي كند...
    او دغدغه داشت،‌ نگران براي بازي جاي هافبك‌هاي چپ و راست تيمش كه هنوز معلوم نبود آنها را به چه كسي بسپارد بارها به نظري جويباري و بهداشت فريبا سفارش كرد كه خسرو را پيدا كند، آخرين خبر درباره اين بود كه فرصت خواسته تا تكليف پيشنهادهاي خارجي‌اش به خصوص پيشنهاد اسپانيا را معلوم كند حالا نگو او از لاليگا پيشنهادي نداشته و همه راه‌ها به اصفهان ختم شده است.
    يك پيشنهاد وسوسه‌انگيز از سپاهان كه يك ماهي بود تمام فكر و ذكر او را به خود جلب كرده بود و به خاطر همين براي آنكه دور از دسترس ديگر پيشنهادها باشد بهانه كرد كه به تركيه و امارات مي‌رود تا راحت‌تر درباره آينده خود تصميم بگيرد، تصميمي كه باعث دلشكستگي ميليون‌ها هوادار استقلال شد.
    روز پنجشنبه وقتي زمزمه شد او با سپاهان تمام كرد و رفتني است هيچكس اين خبر را باور نداشت آن سه هوادار نااميد هم همچنان جلوي باشگاه انتظار او را مي‌كشيدند، پنجشنبه روزي بود كه تمام بازيكنان جديد و قديم استقلال ناهار را ميهمان فتح‌الله‌زاده بودند تا با او براي ليگ دهم يا علي بگويند؛ تنها غايب سرشناس اين جمع خسرو حيدري بود.
    پرويز مظلومي و نظري جويباري هنوز باور نداشتند، نظري خيلي محكم دربرابر اين شايعه گفت:«اگر با سپاهان تمام كرده عكسش كو؟!» انگار كه او از برنامه‌هاي يارگيري اين سال‌ها بي‌خبر است و با آنها آشنا نيست و نمي‌داند كه مي‌شود به طور پنهاني هر كاري كرد و به جاي دفتر باشگاه در لابي يك هتل بدون حضور هيچ خبرنگار و هيچ عكاسي قرارداد بست.
    بالاخره خبر بستن قطعي شد و حيدري در گفت‌وگو با سايت خبرنگاران از دلايل جدايي‌اش خبر داد؛ يكي از دلايل اين بود كه مظلومي زماني كه سرمربي تيم ملي ب بود به او اعتقادي نداشت و نيمكت‌نشين بوده، جالب اينجاست كه يادش نمي‌آيد آن سال‌ها او هنوز خسرو حيدري اين روزها نبود و مظلومي نمي‌توانست ستارگان آن زمان مانند بادامكي، شاپورزاده يا همين ميلاد ميداودي را كنار گذاشته و به خسرو بازي داده است، جالب اينجاست آقاي حيدري در ادامه گفت‌وگو از عدم تماس استقلالي‌ها با او ايراد گرفته و گفته است كه تنها يكبار سراغش را گرفته‌اند در حالي كه در اين ده روزه به غير از فتح‌الله‌زاده پرويز مظلومي، فريبا و نظري جويباري بارها با او تماس گرفته‌اند، تماس‌هايي كه اكثر آنها بي‌جواب بود و اين آخري‌ها كار به پيغام‌رساني رسيده از طريق دوست و آشنا رسيده بود.
    نظري جويباري درباره اين اتفاق مي‌گويد:«عيبي ندارد استقلال تيم بزرگي است و در اين سال‌ها بازيكنان بزرگي آمده‌اند و رفته‌اند، خسرو حيدري به اندازه عليرضا نيكبخت نبود، نيكبختي كه خودش به تنهايي يك تيم بود، توجه كنيد وقتي او از استقلال جدا شد به كجا رسيد كه حالا خسرو مي‌خواهد برسد، من فقط از اين ناراحتم كه او اقلا جرأتش را نداشت كه حتي براي يكبار هم كه شده براي ديدار با مسئولين جديد سري به باشگاه و خانه‌اش بزند، بگذار او هم برود عيبي ندارد.»
    جالب‌ترين قسمت گفت‌وگوي خسرو حيدري با سايت هواداران بخش پيغام هواداران است و واكنش آنها با اين گفت‌وگوست. 1500 پيغام ضبط شده كه تنها بخش كوچكي از هواداران است، هيچكدام خسرو حيدري را نبخشيده و اين كار او را باور نكرده‌اند، آنها می گویند کاش خسرو معرفت جان واريو برزيلي را داشت ... غريبه ای که پس از دو سال بازي با پيراهن آبي درباره جدايي‌اش بهانه نياورده و با معذرت‌خواهي از هواداران اعلام كرده كه به بهانه ديگري زردسپاهان را پوشيد و اي كاش مي‌توانست برگردد.

منبع:گل

14. 5 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

پورحيدري: وقتي بحث درآمد مطرح مي‌شود از عشق حرف نزنيد

مدير فني تيم استقلال گفت: وقتي بازيکنان دم از فوتبال حرفه‌اي مي‌زنند ديگر نبايد از عشق به پيراهن صحبت کنند.

منصور پورحيدري در خصوص حضورش به عنوان مديرفني در تيم استقلال گفت: چند جلسه با آقاي فتح‌الله‌زاده صحبت کرده بودم و قرار بر اين شد که پس از اتمام مسابقات ليگ يک و بعد از پايان مسئوليتم در شن ساي اراک در خدمت استقلال باشم.

وي در خصوص جذب بازيکنان جديد توسط مسئولان استقلال عنوان کرد: بازيکنان خوبي به استقلال آمده‌اند که همگي شناخته شده هستند. خواهش من از هواداران استقلال اين است که صبور باشند چون با توجه به تغيير و تحولاتي که چه در سطح مديريت و چه در بازيکنان بوجود آمده تيم نياز به زمان دارد ولي با کادر قوي و درايت مسئولان، استقلال مي‌تواند در ليگ برتر حرف‌هاي زيادي براي گفتن داشته باشد.

مدير فني تيم استقلال در خصوص جدايي خسرو حيدري اظهار داشت: بازيکنان فوتبال آزاد هستند که براي زندگي خود تصميم بگيرند و حرفه‌اي عمل کنند اما وقتي براي آينده ورزشي خود حرفه‌اي تصميم‌ مي‌گيرند ديگر دم از مردم و عشق به پيراهن استقلال نزنند. وقتي بحث فوتبال حرفه‌اي مطرح مي‌شود عشق در اين ورزش جايي ندارد و بازيکن بايد بيشتر به فکر درآمد خود باشد.
    وي گفت: با وجود اينکه جدايي حيدري باعث ناراحتي خيلي از هواداران شده اما با اين زمان کم فتح‌الله‌زاده و مظلومي عملکرد قابل قبولي داشتند

16. 3 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

این آقا بزرگتر از دهانش حرف نزند
    مجیدی: فتح الله زاده با من در تماس است، بقیه کاری نداشته باشند

- مسئول روابط عمومی باشگاه استقلال عنوان کرده است که مجیدی برای بالابردن مبلغ قرارداد خود بحث استیل آذین را مطرح کرده است و حالا مجیدی هم نسبت به این موضوع واکنش نشان می دهد.

به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران،حرف های مجیدی را می خوانید.

آقای مجیدی کجا هستید؟
    من در سوئیس هستم و در فیفا دادگاهی دارم که باید در آن حضور پیدا کنم.

برای چه دادگاه دارید؟
    دادگاه برای شکایت من از النصر امارات.

از ایران خبر داری؟
    بله، خبر دارم متأسفانه بازیکن خوبی مثل خسرو حیدری از تیم ما رفت. او بازیکن خیلی خوبی است و جایش به راحتی پر نمی‌شود.

مصاحبه رئیس روابط عمومی باشگاه استقلال را خوانده‌اید؟
    بله، این مصاحبه را دیدم و واقعا برای خودم متأسفم که بعد از سال‌ها بازی در استقلال و علاقه به این باشگاه کسی در مورد من اینگونه حرف می‌زند.

ایشان گفته است شما برای بالابردن رقم قراردادتان بحث استیل آذین را مطرح کرده‌اید؟
    من ایشان را نمی‌شناسم و از او می‌خواهم بزرگتر از دهانش حرف نزند. من در استقلال فقط دو نفر را می‌شناسم؛ آقای فتح‌الله‌زاده و پرویز مظلومی. لطفا با حرف‌های غیرمسئولانه اذهان عمومی را فریب ندهید. من کجا و کی بحث استیل آذین را مطرح کردم که اینگونه می‌خواهند من را مقابل هواداران قرار دهند. کسی که این حرف را زده است می‌تواند به استناد باشگاه استقلال مراجعه کند و رقم قراردادهای من را در سه سال گذشته از استقلال گرفته‌ام را ببیند که یکی از کمترین رقم‌ها قراردادها در استقلال برای من است. می‌تواند از آقای فتح‌الله‌زاده بپرسد وقتی من از امارات به استقلال آمدم رقم قراردادم چقدر بود؟

ایشان گفته است شما قسم خورده‌اید در استقلال بمانید؟
    این آقا درباره کار خود اظهارنظر کند و به مسائل دیگر کاری نداشته باشد، باشگاه استقلال مدیر دارد و مدیر باشگاه باید در مورد مذاکره با من حرف بزند، آقای فتح‌الله‌زاده با من در تماس است

18. 3 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

مسئولان استقلال من را به خاطر کاستی‌های خودشان مقابل هواداران قرار ندهند
    حیدری: ارزش نداشتم که فتح الله زاده با من تماس بگیرد؟

خبرگزاری فوتبال ایران- خسرو حیدری بزرگترین بازیکنی بود که در این فصل استقلال او را از دست داد،فوتبالیستی که صمد مرفاوی سرمربی فصل قبل آبی ها درباره او می‌گوید:حیدری 50 درصد استقلال بود وهر وقت ما به مشکل برمی‌خوردیم حیدری گره کار را باز می‌کرد.

به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران، نقش خسرو حیدری هیچکس نمی‌تواند در تیم استقلال انکار کند و جای این بازیکن پرشدنی نیست. شاید جای کاظمی، اکبرپور پر شود اما هیچ بازیکنی نمی‌تواند جای خسرو حیدری را برای استقلال و هوادارانش پر کند. او به تیمی رفت که مربی‌اش هر کجا می‌نشیند از او تعریف می‌کند.تماشاگران استقلال باید با حسرت بازی این فصل او را در سپاهان تماشا کنند، در ضمن حاصل دو سال بازی‌های فوق‌العاده حیدری در استقلال بیانیه‌ای بود از سوی استقلال برای او نوشته شد. در این بیانیه او را بازیکن پولکی خوانده‌اند و نوشته‌اند چرا حیدری از استقلال رفت. دلایلی که خسرو خودش آنها را عنوان می‌کند. مصاحبه او آنقدر شفاف است که نیازی نیست که بیشتر از این‌ها برای مصاحبه او توضیح بدهیم.

چرا از استقلال جدا شدی؟
    من از نیم فصل دوم پیشنهادات زیادی داشتم اما آن موقع استقلال در کوران مسابقات بود و من همه پیشنهادها را به آخر فصل موکول کردم و به محض اتمام فصل تیم‌ها با من تماس گرفتند اما به احترام استقلال اولویتم را استقلال قرار دادم و به تمام کسانی که از باشگاه‌های مختلف با من تماس می‌گرفتند گفتم که اول باید با مسئولان باشگاه استقلال صحبت کنم و بعد به سراغ تیم‌های دیگر بروم. به همین دلیل قبل از سفر ترکیه با آقای واعظ آشتیانی صحبت کردم و با ایشان به توافق رسیدیم،. من دو سال خوب را در استقلال داشتم دوست نداشتم از استقلال جدا شوم،‌ من هر کجا باشم خودم را فرزند استقلال و مدیون استقلالی‌های واقعی می‌دانم و در این دوسال با کمترین قرارداد برای این تیم بازی کردم. برای هواداران این تیم با تمام وجودم بازی کردم علیرغم اینکه حریفان با یارگیری شدید من را می‌بستند و بدون مصدومیت و محرومیتی ، همیشه در اختیار استقلال بودم .روزهایی که از اردوی تیم ملی برمی گشتم ، علیرغم خستگی ، در بازگشت برای استقلال با تمام وجودم بازی می‌کردم و هر چه در توان داشتم را به کار می‌بردم و این موضوع را هواداران خوب درک می‌کنند.

اما تو در استقلال نماندی؟
    من با آقای واعظ صحبت کرده بودم و به توافق هم رسیدیم و من در آن جلسه با آقای واعظ بحث مالی نکردم و قرار شد بعد از بازگشت از سفر قرارداد سفید امضا کنم. هیچ دلیلی نداشت با استقلال حرف پول بزنم، چون به احترام هواداران و صداقتی که در این باشگاه دیدم، نباید هم حرف پول را بزنم. پس از بازگشت از ترکیه با استعفای آقای آشتیانی و هیئت مدیره مواجه شدم و حتی 3،4 روز منتظر ماندم تا مسئولان جدید با من مذاکره کنند. در این مدت به جز پیشنهادات خارجی‌ام تیم‌هایی چون استیل آذین، سپاهان و پرسپولیس با من تماس گرفتند تا با آنها مذاکره داشته باشم ولی به همه آنها گفتم اول استقلال بعد تیم‌های دیگر و حتی در مصاحبه‌ای اعلام کردم که من اولویت اولم استقلال است و منتظر انتخاب مسئول جدید استقلال هستم.

پس از مدتی سرپرست موقت این باشگاه مشخص شد، بعد از انتخاب آقای فتح‌الله‌زاده چه اتفاقی رخ داد؟
    پس از انتخاب سرپرست جدید باشگاه من منتظر تماس مدیر باشگاه بودم که این امر به دلیل سفر ایشان صورت نگرفت و از باشگاه تماسی صورت نگرفت و در این میان فقط دوستان غیرمسئول از استقلال با من تماس داشتند. کجای دنیا و در کدامیک از تیم‌های بزرگ سرمربی، مربی یا یک مقام غیرمسئول از باشگاه برای مذاکره و عقد قرارداد با بازیکنی صحبت می‌کند؟

چه اشکالی دارد چه کسی با تو صحبت کند؟
    اگر اینگونه باشد در خیابان هر روز 100 نفر به من می‌گویند به اینجا بیا یا به آن تیم برو. من احترام زیادی برای آقای مظلومی و فریبا قائلم و این دو عزیز طی تماس‌هایی که با من داشتند به آنها گفتم من باید با مدیر باشگاه مذاکره کنم. در این میان دکتر تیم یکی از اعضای کانون هواداران و دو بار آقای فریبا با من صحبت کردند و گوشی من پاسخگوی همه تماس‌ها بود.

اما گفته می‌شد که شما پاسخگوی مدیران باشگاه استقلال نبودید و تلفن‌هایتان را خاموش کرده‌اید.
    من نمی‌دانم چگونه می‌توانند اینگونه عنوان کنند ؟ از آقایانی که در بالا نام بردم بپرسید که با من صحبت کردند یا نه ؟‌ من فکر می‌کنم برای فرافکنی و فرار از پاسخگویی نباید یک بازیکن را متهم کنیم . یعنی من برای استقلال ارزش نداشتم که شخص مدیر باشگاه به طور مستقیم با من تماس بگیرد.

از مدیران باشگاه چه کسی با تو تماس گرفت؟
    آقای نظری فقط دوبار با من تماس گرفت و آن هم نزدیک به دو هفته قبل و فقط من را دعوت به صرف چای کرد. 48 ساعت پس از آن تلفن ، دوباره با من تماس دیگری گرفت و درخواست داشت تا نشستی با ایشان داشته باشم که در پاسخ به ایشان گفتم که در حال بررسی پیشنهادات خارجی‌ام هستم و ترجیح می‌دهم تا بازگشت آقای فتح‌الله‌زاده از سفر با ایشان جلسه‌ای داشته باشم که تا قبل از امضای قرارداد منتظر جلسه با آقای فتح‌الله‌زاده‌ بودم.

اما در این مدت در رسانه‌ها نوشته شد که تو در فلان روز به باشگاه استقلال می‌روی ای حرف‌ها از قول خود تو هم نوشته شد؟
    مصاحبه‌هایی که از قول من نوشته می‌شد واقعی نبود. به طور مثال یک روز من در رسانه‌ها خواندم که پنجشنبه به باشگاه استقلال می‌روم . چه کسی من را دعوت کرده بود که به باشگاه بروم ؟ کدام بازیکن بدون دعوت مدیرعامل به باشگاه می‌رود ؟ بهتر است با هواداران صادق باشیم، هواداران استقلال خسرو حیدری را خوب می‌شناسند که با تمام وجود برای استقلال بازی می‌کرد ، دوست داشتم که امسال هم در کنار آنها باشم. زمانی که به استقلال آمدم پیشنهادات بهتری از استقلال داشتم، اما با کمترین قیمت با این تیم قرارداد بستم.

می‌گویند به خاطر مشکل با پرویز مظلومی از استقلال رفتی؟
    من احترام زیادی برای آقای مظلومی قائل هستم و ایشان یکی از بزرگان استقلال هستند،‌اما در فوتبال حرفه‌ای باید به یک سری از موارد احترام گذاشت، این حق طبیعی هر مربی است که به بازیکنانی اعتقاد داشته باشد . ‌مثل بازیکنانی که اکنون استقلال جذب کرده است، بازیکنانی هستند که مورد اعتماد آقای مظلومی هستند. من در تیم ملی ب در سال 86 پس از برگزاری مراسم عروسی‌ام بلافاصله از سالن عروسی به فرودگاه رفتم تا به اردوی تیم ملی ملحق شوم و هدفم این بود که از تیم ملی ب به تیم بزرگسالان برسم . من دوست داشتم با درخشش در تیم ملی ب مهره اصلی تیم ملی در جام ملت‌های آسیا باشم . اما در مسابقات غرب آسیا با اینکه پست تخصصی من دفاع راست بود، فقط 5 دقیقه بازی کردم و بازیکنانی مثل شیث رضایی، فرزاد آشوبی و سپهر حیدری هر کدام به نوبت در دفاع راست بازی کردند . اکنون هم از این موضوع گلایه‌ای ندارم، این حق طبیعی آقای مظلومی و هر مربی دیگری است که بازیکن دلخواهش را بازی دهد به همین دلیل من ترجیح می‌دهم با مربی‌ای کار کنم که به من اعتقاد داشته باشد.

پس به همین دلیل به سپاهان رفتی؟
    من یکسال در استقلال با امیر قلعه‌نویی کار کردم ، آقای قلعه‌نویی هر کجا که می‌نشست از من تعریف می‌کرد و این علاقه قلبی‌اش بود، زیرا او کمتر از بازیکنی تعریف می‌کند. وقتی از طریق یکی از دوستان وی پیشنهاد سپاهان به من شد و علاقه قلعه‌نویی به همکاری با خود را دیدم روی پیشنهاد سپاهان فکر کردم و با مسئولان سپاهان مذاکره کردم، ولی من همچنان منتظر تماس مسئولان باشگاه استقلال بودم.

سایت باشگاه استقلال عنوان کرده است که تو پولکی هستی؟
    من اگر بازیکن پولکی بودم مانند برخی از بازیکنان دیگر می‌توانستم در همان شروع نقل و انتقالات با تیم جدیدم و با بهترین رقم قرارداد قرارداد می‌بستم یا با مطرح کردن تیم‌های خواهانم بازارگرمی می‌کردم اما شما یک مصاحبه در این مدت از من دیده‌اید که من اسامی تیم‌های خواهانم را ببرم ؟ آنهایی که به من این لقب را می دهند بدانند ، آن کسانی پولکی هستند که به خاطر منافع مالی و شخصی و به اسم ایثار در کنار استقلال هستند و مدام بر سر استقلال منت می گذارند.

ماجرای پیوستن به پرسپولیس چه بود؟
    یکی از نزدیکان آقای دایی با من تماس گرفت و با پیشنهاد رقمی بسیار خوب به من پیشنهاد کرد تا به باشگاه پرسپولیس بیایم، برای من زیر نظر علی دایی کار کردن افتخار بزرگی است اما نه در پرسپولیس. من از آنجایی که استقلالی‌ هستم و هواداران استقلال را دوست دارم با مطرح شدن این پیشنهاد و این رقم چشمگیر را رد کردم و حتی پای میز مذاکره با پرسپولیسی‌ها هم ننشستم. من استقلالی بودم و هنوز هم هستم و اگر قصد داشتم هواداران استقلال را نادیده بگیرم به باشگاه پرسپولیس می‌رفتم، پس بدانید من دوست داشتم در استقلال بمانم اما فضا را برای ماندنم مهیا نکردند و هواداران عزیز این موضوع را درک خواهند کرد.

فکر می‌کنی پیشنهاد سپاهان برای تو پیشنهاد خوبی بود؟
    با بسیاری مشورت کردم و پس از اینکه همچنان منتظر تماس سرپرست موقت استقلال بودم به این نتیجه رسیدم که به سپاهان بروم، با مسئولان سپاهان پای میز مذاکره نشستم و در طی کوتاه‌ترین مدت و در اولین جلسه با آنها به توافق رسیدم. برای من مسائل مالی اولویت نبود من اگر می‌خواستم به مسائل مالی فکر کنم به سپاهان نمی‌رفتم و پیشنهادات بهتری از سپاهان داشتم . اگر با مدیر باشگاه استقلال هم می‌نشستم با آنها به توافق می‌رسیدیم . وقتی رقم‌های بازیکنان جدید را می‌شنوم مطمئن بودم که پول بیشتری از پیشنهاد سپاهان در استقلال می‌گیرم و در تیم محبوبم می‌ماندم اما دریغ از یک تماس با من . برای من مجموعه ای که در آن کار می‌کنم مهم است . مدیرعامل ، هیئت مدیره، مربی و بازیکنان همگی یک مجموعه هستند . من طی جلسه‌ای که با آقای پورسینا رئیس هیت مدیره و آقای ساکت مدیرعامل سپاهان داشتم و شناختی که از آقای قلعه‌نویی و تیم وی داشتم شرایط را مثبت دیدم تا با آنها همکاری کنم. سپاهان یکی از بزرگترین تیمهای ایران است که امیدوارم امسال بتوانم برای این تیم بزرگ و پرطرفدار مثمرثمر باشم.

نظرت درباره بیانیه باشگاه استقلال چیست؟
    این جواب کسی نبود که دو سال با جان و دلش در استقلال بازی کرد و به دفعات در 5 روز سه بازی کردم که هیچ بازیکن حرفه‌ای این کار را نمی‌کرد اما من این کار را کردم . آنها تقصیرهای خودشان را به گردن من می‌اندازند، از مسئولان باشگاه می‌خواهم که فرافکنی نکنند و من را به خاطر کاستی‌های خودشان مقابل هواداران قرار ندهند، آنهایی که خسرو حیدری را می‌شناسند می‌دانند که او به دنبال مادیات نیست و برای او هواداران از همه چیز مهمتر است، اگر این چنین بود پیشنهادات دیگر تیمها مانند پرسپولیس را قبول می‌کردم.بودند در گذشته بازیکنانی که برای بازارگرمی به باشگاه پرسپولیس رفته‌اند و بعد به باشگاه استقلال آمده‌اند اما من حتی این پیشنهاد را مطرح نکردم. اگر من بازیکن پولکی بودم مثل برخی از بازیکنان زمانی که باشگاه مسئول نداشت از باشگاه جدا می‌شدم و الان این حرف و حدیث‌ها به وجود نمی‌آمد مثل سایر همبازیانم که رفتند و از انتخابشان هم راضی هستند، اما من با رفتن از استقلال ناراحتم چون پا روی قلبم گذاشتم و رفتم.
    بدون پرده بگویم ، عده ای نمی‌خواستند خسرو حیدری در استقلال بماند.قطعا استقلال بدون امثال حیدری ها همچنان پرآوازه می ماند و همانطور که آقای فریبا اعلام کرده جانشین مناسبی برای خسرو حیدری در جناح راست خواهند داشت.

نامی از انها می آوری؟
    نمی خواهم کام هواداران را تلخ کنم اما اگر این عده که دیروز با باخت استقلال خوشحال می شدند و امروز باعث جدایی من از استقلال شدند، بخواهند با ارائه اطلاعات غلط به هواداران و اقای فتح ا...زاده ، همچنان در پی فرافکنی و سلب مسئولیت از خویش باشند آنها را رسوا خواهم کرد.

می گویند تو پیشرفت خود را مدیون مظلومی و فتح ا...زاده هستی ، نظرت چیست؟
    من همواره به تمامی مربیان و مسئولانی که برای من زحمت کشیده اند احترام قائلم و دست یکایک آنها را می بوسم . اما من اولین بار توسط آقای قلعه نویی به تیم ملی ایران دعوت شدم . در آن زمان بازیکن تیم پاس تهران بودم . دوره ای که شاگرد آقای مظلومی در تیم ملی ب بودم در تیم پاس بازی می کردم نه در تیم پیکان و قبل از آن هم سابقه دعوت شدن به تیم ملی را نیز داشتم . من آقای فتح ا...زاده را دوست دارم . اما فکر می کنم که درباره مذاکره با بنده ، به ایشان اطلاعات درستی داده نشد . من همواره منتظر تماس ایشان بودم . حداقل کسی به من نگفت که با حاج آقا تماس بگیر که منتظر شماست تا من با ایشان تماس بگیرم.

حرف آخر؟
    هواداران سرباز خود را به خوبی می‌شناسند ، هر کجا بازی کنم خودم را مدیون نام بزرگ استقلال و پیراهن آبی می‌دانم و برای موفقیت آن دعا خواهم کرد ، نمی خواهم با هواداران استقلال خداحافظی کنم چون همواره خود را در کنار آنها می بینم و با سلامی دوباره به آغوش استقلال باز خواهم گشت و این خاطرات خوب را تکرار می‌کنم اما این بیانیه حق بازیکنی نبود که تمام وجودش را برای استقلال گذاشت.

20. 5 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 131 1231151101 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)