Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 131 نخستنخست 12341252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1305
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330
    تشکر شده 2,388 در 774 پست

esteghlal مصاحبه آبی های پایتخت در فصل 89-90

واقعا هنوز هم دارم درباره فولاد فکر می‌کنم

مبعلی: دراستقلال شماره 32 را می‌پوشم

خبرگزاری فوتبال ایران - ایمان مبعلی فردا با استقلال قرارداد می‌بندد و پیراهن آبی این تیم را بر تن خواهد کرد او با مدیران استقلال به توافق رسیده است و فردا قرار است قرارداد بین ایمان و استقلال امضا شود.

ایمان مبعلی فردا با استقلال قرارداد می‌بندد و پیراهن آبی این تیم را بر تن خواهد کرد او با مدیران استقلال به توافق رسیده است و فردا قرار است قرارداد بین ایمان و استقلال امضا شود.

شرایط‌ات با استقلال به کجا رسید؟
    من با استقلالی‌ها چندین بار تلفنی صحبت کردم و سه روز پیش به دفتر این باشگاه رفتم و با مدیر این باشگاه هم صحبت کردم که دیروز به توافق نسبی رسیدیم، اما اصلی‌ترین کار فردا است که به توافق نهایی برسیم.

فردا به هیئت فوتبال می‌روی تا قراردادت را با استقلال ثبت کنی؟
    نه، فردا در باشگاه قرارداد داخلی می‌بنددم.

چرا استقلال را انتخاب کردی؟
    به غیر از استقلال پیشنهاداتی داشتم، اما مشاوران که تعدادشان هم زیاد بود همگی عنوان می‌کردند که استقلال را انتخاب کنم، من هم نظر آنها را قبول کردم و فصل آینده پیراهن استقلال را بر تن می‌کنم.

می‌دانی که امروز استقلال میداودی را هم خرید؟
    استقلال کار بزرگی انجام داد میداودی خرید بزرگی است، خیلی خوشحال شدم که استقلال این بازیکن را خرید. همه میلاد را می‌شناسیم و می‌دانیم او چه بازیکن بزرگی است، مطمئنم او دراستقلال بهتر دیده می‌شود و توانایی‌هایش بیشتر خواهد شد.

بعد از مدت‌ها به فوتبال ایران برگشتی. نظرت درباره این برگشت چیست؟
    فوتبال ایران حاشیه‌ دارد و خیلی سخت است که بعد از 5 سال نبود در این فوتبال باشم. در فوتبال ایران فقط مسائل داخل زمین مهم نیست و باید مواظب حرف‌ها و رفتارت در خارج از زمین هم باشی. من یک مقدار زمان می‌خواهم تا دوباره به فوتبال ایران عادت کنم، 5 سال زمان کمی نیست.

نظرتان درباره استقلال این فصل چیست؟
    استقلال بازیکنان خوبی به خدمت گرفته و قرار است چند بازیکن خوب دیگر نیز بگیرد. من فکر می‌کنم اگر بهتر از پارسال نباشیم،‌ بدتر هم نمی‌شویم.

استقلال پارسال سوم شد یعنی شما دوم یا اول می‌شوید؟
    استقلال به دنبال قهرمانی است به نظر من یکی از سخت‌ترین لیگ‌های امسال خواهد بود. خیلی از تیم‌ها سرمایه‌گذاری کردند و واقعا قهرمانی در این لیگ سخت است.

با پرویز مظلومی صحبت کرده‌ای؟
    بله، تلفنی با ایشان صحبت کرده‌ام و آقای مظلومی به من لطف دارند. من آماده‌ام تا برای استقلال و این مربی کار کنم و می‌خواهم یکی از بهترین فصل‌های فوتبالی‌ام را در استقلال انجام دهم.

تو از فولاد حرف می‌زدی و اینکه می‌خواهی در این بروی؟
    درباره پیشنهاد فولاد چپ پا نمی‌خواستند، در تمام مدت به پیشنهاد فولاد فکر می‌کنم، ای کاش فولاد به من پیشنهاد نمی‌داد من این تیم را خیلی دوست دارم و باشگاه فولاد برای من زحمت زیادی کشیده است. واقعا هنوز هم دارم درباره فولاد فکر می‌کنم.

برخی رسانه‌ها نوشته‌اند که تو شماره 10 را می‌پوشی و برخی دیگر می‌گویند میلاد میداودی این پیراهن را می‌پوشد.
    من اصلا به شماره 10 علاقه ندارم و همه می‌دانند که شماره مورد علاقه من 23 است، در تمام سال‌های فوتبالم این شماره را پوشیده‌ام مگر اینکه در تیم‌های دیگر که مجبور شدم شماره دیگری را بپوشم. در استقلال شماره 23 در اختیار امید روانخواه است احتمالا من شماره32 را می‌پوشم چون این شماره را دوست دارم، البته اگر به استقلال بیایم.

چرا اگر می‌گویی؟
    چون هنوز قراردادی امضا نکرده‌ام.

چند درصد احتمال دارد که قراردادت با استقلال امضا شود؟
    فردا همه چیز مشخص می‌شود. اگر به توافق برسیم امضا می‌کنم و میل من به رفتن به استقلال است.

در صورت توافق کی سر تمرین می‌روید؟
    اگر امضا کنم بعدازظهرش سر تمرین هستم.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Was ist mein Anteil am blauen Himmel

Ich hange Vorhange in den Himmel, die es braucht mich

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

Was ist die Geschichte von einer schlechten Gewohnheit

2. 8 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

پورحيدري: تصميم گيرنده نهايي استقلال در مسايل فني مظلومي است

مديرفني تيم فوتبال استقلال تهران گفت: تصميم گيرنده نهايي اين تيم در مسايل فني پرويز مظلومي است.
    منصور پورحيدري افزود: پس از انجام مذاکرات نهايي با مسئولان باشگاه استقلال تهران به زودي کار خود را به عنوان مدير فني در اين تيم آغاز خواهم کرد.
    وي ادامه داد: تمام تلاش خود را خواهم کرد تا بتوانم به سرمربي تيم کمک فکري دهم و اطمينان داشته باشيد تصميم گيرنده نهايي مظلومي است.
    مدير فني تيم فوتبال استقلال تهران گفت: خوشبختانه مسئولان استقلال بازيکنان بسيار خوبي را جذب کردند و تيم را از وضعيت بحراني نجات دادند.
    وي تصريح کرد: اميدوارم با شروع ليگ اين بازيکنان بتوانند توانايي خود را بيشتر نشان دهند و باعث موفقيت استقلال شوند.
    وي در خصوص وظايفش در باشگاه استقلال اظهار داشت: به طور دقيق در اين خصوص صحبت نشده اما، قرار است در مسايل فني در کنار کادر فني باشم.
    مدير فني تيم فوتبال استقلال تهران گفت: هيچ چشم داشتي به سرمربيگري در اين تيم ندارم و مطمئن باشيد اگر اين پيشنهاد به من مي شد آن را نمي پذيرفتم.
    وي ادامه داد: با تمام توان در کنار مظلومي خواهم بود تا باعث موفقيت استقلال در سه جام شويم.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

4. 3 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

علي فتح‌الله‌زاده درباره آخرين تحولات باشگاه استقلال

سرپرست باشگاه استقلال: درباره آخرين تحولات باشگاه استقلال و برنامه‌هايي که دارند
    علي فتح‌الله‌زاده درباره آخرين تحولات باشگاه استقلال و برنامه‌هايي که دارند، اظهار داشت:
    روزي که به استقلال آمدم 14 بازيکن اين تيم آزاد و در حال مذاکره با تيم‌هاي ديگر بودند و مي‌خواستند بروند. از طرفي فدراسيون هم بيش از 6 بازيکن نمي‌گذارد جذب کنيم. دوستان قبلي هم با 3 بازيکن قرارداد داخلي امضا کرده بودند بنابراين فقط 3 بازيکن بيشتر نمي‌توانستيم جذب کنيم. در کنار اينها جدايي سياوش اکبر‌پور، حسين کاظمي، جان واريو و خسرو حيدري را هم به آن اضافه کنيد. اسکلت اصلي تيم از بين رفته بود. به نظر شما به اين شرايط چه مي‌توان گفت. جدايي جان واريو، سياوش اکبرپور و حسين کاظمي اسکلت استقلال را از بين برده بودند. با تلاشي که دوستان در باشگاه انجام دادند توانستيم با دسوزا و شيرزاد قرارداد ببنديم و با بازيکني مثل اميرحسين صادقي، وحيد طالب‌لو، آرش برهاني که تيم‌هاي ديگر دنبال آنها بودند تمديد قرارداد کنيم. از طرفي بازيکناني مثل ايمان مبعلي و ميلاد ميداودي را جذب کرديم.
    البته هنوز هم راضي نيستم، اگر يک هافبک راست و يک سانتر فوروارد خارجي جذب کنم شايد بتوانم بگويم که راضي هستم.
    وی ادامه داد: درباره جدايي خسرو حيدري حرف و حديث زياد است. صحبت‌هاي خسرو نشان مي‌دهد باشگاه کم‌کاري کرده اما صحبت‌هاي مسئولان باشگاه نشان مي‌دهد اين بازيکن بي‌معرفتي کرده است. او معتقد است که چرا خود شما با او تماس نگرفتيد...
    باشگاه استقلال مسئول نقل و انتقالات دارد و سرپرست اين تيم اين وظيفه را برعهده داشت. من در جريان کامل هستم که با خسرو حيدري در چند نوبت صحبت شده است که يک بار او گفته بود پدرخانمم مريض است و در شمال به سر مي‌برم و دو سه روز ديگر به تهران مي‌آيم. او مي‌توانست همان روزهاي اول بگويد که نمي‌خواهم در استقلال بمانم و هيچ عيبي نداشت. استقلال تيم کوچکي نيست که با رفتن يک بازيکن دچار مشکل شود. از اين بازيکنان زياد به استقلال آمده‌اند و رفته‌اند. اين تيم صاحب افتخارات بزرگي است و از جدايي يک بازيکن ضربه نمي‌خورد.

سرپرست باشگاه استقلال گفت: معتقدم رفتار خسرو حيدري با استقلال منصفانه نبود. واي بر تيمي که با رفتن يک بازيکن متزلزل شود. خسرو حيدري با استقلال و هوادارانش به اينجا رسيده است. اگر حيدري 10 روز پيش گفته بود در استقلال نمي‌مانم جواد کاظميان را جذب مي‌کرديم ولي او آنقدر امروز و فردا کرد و در نهايت هم با تيم ديگري قرارداد بست. رفتن او مهم نيست، مهم رفتار حيدري است. حالا هم که رفته سپاهان نوش جانش.
    وی ادامه داد: گزينه خارجي را مد نظر قرار داده‌ايم و اين را هم بگويم که در آن پست بي‌بازيکن نيستيم. اميرآبادي بازيکن خوبي است که به او فرصت داده نشده است. از طرفي ميلاد ميداودي هم در آن پست مي‌تواند بازي کند.
    علی فتح الله زاده اظهار داشت : شکر خدا وضع بسيار خوبي داريم. من به بازيکنان هم گفته‌ام امسال نسبت به سال گذشته که سهل است نسبت به سال‌هاي گذشته شرايط بهتري خواهيم داشت. سازمان تربيت بدني هم 50 درصد به استقلال کمک کرده است و تاکنون هم با آنهايي که قرار بسته‌ايم بيشتر از 20درصد قراردادي که سازمان ليگ در نظر گرفته پرداخت کرده‌ايم. اين پول‌ها را به صورت نقد داده‌ايم در اين چند وقتي که به استقلال آمده‌ام يک ميليارد و 700 ميليون تومان پول نقد به بازيکنان داده‌ايم.
    سرپرست باشگاه استقلال در مورد پیروز قربانی و مجیدی گفت: من پيروز را دوست دارم و معتقدم او يک استقلالي بزرگ و اصيل است اما پرويز مظلومي در شرايط بدي قرار گرفته است. مشکل مظلومي دفاع نيست. ما دو سهميه ديگر بيشتر نداريم و نمي‌توانيم آن را در دفاع خرج کنيم. اکنون تيم در خط حمله و هافبک نياز به ترميم دارد. اگر در شرايط خوبي قرار بگيريم مي‌توانيم پيروز قرباني را هم جذب کنيم.
    اما قرباني معتقد است عده‌اي نمي‌گذارند او به استقلال بازگردد؟
    به هر حال اين احساس پيروز است که چنين فکري مي‌کند. شما به اين مسئله دقت کنيد که در فهرست استقلال بازيکناني داريم که هم سهميه را پر کرده‌اند و هم در حال حاضر مصدوم هستند پس قبول کنيد که شرايط‌مان سخت است.

در مورد مجیدی هم قرار است فردا شب با بازگشت از سوئيس با من قرار داشته باشد تا با هم صحبت کنيم.
    فرهاد مجيدي استقلال را رها مي‌کند تا به استيل آذين برود؟ آدم نبايد گذشته خود را فراموش کند و براي يکي دو سال خود را خراب کند. او به من قول داده که با استقلال تمديد مي‌کند. فرهاد مجيدي بازيکن پولکي نيست حتي در زماني که مديرعامل استقلال بودم او با مبلغ بالاتري از امارات پيشنهاد داشت اما با کمترين مبلغ به استقلال آمد. او هيچ وقت دنبال پول نبوده است.
    قول فتح الله زاده به هواداران استقلال:ا
    اگر ما بتوانيم همان مقام سومي را کسب کنيم عملکرد خوبي خواهيم داشت. پارسال تيم با آن شرايط خوب و بازيکناني که 3 سال با همديگر بازي کرده بودند به مقام سوم رسيد. اگر خدا بخواهد براي سال بعد تيم بهتري خواهيم ساخت و اگر مديريت من 3 سال طول بکشد قول قهرماني آسيا را به هواداران استقلال مي‌دهم. اين بي‌انصافي است کسي از تيم کنوني استقلال توقع قهرماني داشته باشد. من اگر يک ماه زودتر به استقلال آمده بودم نمي‌گذاشتم بازيکنان جدا شده از اين تيم بروند.

6. 3 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

فريبا: اردوي خارج از کشور براي استقلال مفيد نيست

مربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: به دليل کمبود وقت اردوي خارج از کشور براي استقلال مفيد نخواهد بود.

بهتاش فريبا افزود: با توجه به ديرتر شروع شدن تمريناتمان نسبت به ساير تيم ها، اردوي خارج از کشور براي ما مضر خواهد بود.
    وي ادامه داد: در حال حاضر براي انجام کارهاي بدنسازي در کردان هستيم و پس از آنها براي انجام کارهاي تاکتيکي عازم سرعين اردبيل خواهيم شد.
    مربي تيم فوتبال استقلال تهران در خصوص آمادگي بازيکنان جديد اين تيم گفت: خوشبختانه بازيکنان جذب شده در شرايط بسيار خوبي قراردارند و آنها مي توانند با شروع فصل به تيم ما کمک کنند.
    وي تصريح کرد: در حال حاضر بازيکن مصدوم در ترکيب خود نداريم و با تمام نفرات تمرينات را دنبال مي کنيم.
    وي با اشاره به قرار گرفتن ميلاد نوري و مهران نورافکن در فهرست بازيکنان مازاد کادر فني باشگاه استقلال تهران اظهار داشت: به دليل حضور چند بازيکن مد نظر کادر فني در پست هافبک وسط و بيرون ماندن اين بازيکنان از ترکيب اصلي، آنها را در فهرست مازاد قرار داديم.
    فريبا گفت: در حاضر قصد داريم در پست هاي هافبک راست و چپ و همچنين در خط حمله بازيکنان جديدي را جذب کنيم.

8. 3 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

فتح‌الله‌زاده: حرکت ساکت را بی جواب نمی گذارم

سرپرست موقت باشگاه استقلال از امیر قلعه نویی خواست با صدور بیانیه‌ای اعلام کند که در ماجرای پیوستن خسرو حیدری بازیکن فصل گذشته استقلال به تیم فوتبال سپاهان هیچ نقشی نداشته است.

به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران، سرپرست موقت باشگاه استقلال که شنبه شب به استودیو جام جم رفته بود تا با ایرانی‌های خارج از کشور به طور مستقیم گفت و گو کند قبل از شروع این برنامه در گفت و گو با "مازیار ناظمی" مجری و کارشناس شبکه جام جم مدعی شد:" رفتن خسرو حیدری ضربه ساکت به باشگاه استقلال بود که این حرکت از سوی مسوولان باشگاه استقلال بدون جواب نخواهد ماند."
    "مازیار ناظمی" با تشریح این اتفاق در وبلاگش در این خصوص نوشت:" قبل از حضور حاجی استقلالی‌ها در برنامه زنده تلویزیونی با وی گپی زدم که اصل این سخنان به موضوع خروج خسور حیدری از تیم استقلال ارتباط داشت. فتح الله زاده معتقد بود این ضربه کار ساکت مدیرعامل سپاهان است وقلعه نویی گناهی ندارد و از امیر خواسته‌ایم در بیانیه‌ای ازاین موضوع اعلام برائت کند!"
    این اظهارنظر فتح‌الله زاده در حالی صورت می‌گیرد که برخی نزدیکان باشگاه استقلال مدعی هستند پس از مذاکره فتح الله زاده و قلعه نویی قرار شد که امیر قلعه نویی دیگر از باشگاه استقلال بازیکن نگیرد اما خروج خیدری از باشگاه استقلال و عقد قرارداد رسمی با سپاهان باعث شد اعتراض‌های بسیار زیادی در این خصوص از سوی هواداران صورت گیرد.به نظر می‌رسد علی فتح الله زاده با اعلام این جمله در تلاش است چهره امیر قلعه نویی را نزد هواداران استقلال حفظ کند تا اگر در آینده نیاز به حضور او در کادر فنی استقلال شد هواداران استقلال زیاد با حضور او در کادر فنی استقلال با مشکل مواجه نشود.

10. 3 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    goardiola
    بازیکن محبوب
    messi-midavodi
    اسم واقعی شما
    vahid
    تشکر ها
    66
    تشکر شده 111 در 46 پست

فرگوسن هم به من بازي مي‌دهد اما نمي‌توانستم با مظلومي كار كنم

هافبک فصل گذشته استقلال با بيان اين که فرگوسن هم به او بازي مي‌دهد گفت: از نظر فني نمي‌توانستم با مظلومي کار کنم.

خسرو حيدري در خصوص جدايي‌اش از استقلال، بيانيه اين باشگاه و اتفاقات ديگر به صحبت پرداخت که متن آنرا در زير مي‌خوانيد:
    * چطور شد از استقلال جدا شدي؟
    عده‌اي مي‌گويند بخاطر پول از اين تيم رفتند اما بايد بگويم تنها دليل جدايي‌ام مسائل فني بود.
    * واضح‌تر توضيح مي‌دهي؟
    صراحتا بگويم من نمي‌توانم با پرويز مظلومي کار کنم. ايشان مربي خوبي است و به او احترام مي‌گذارم اما هر مربي به بازيکنان خودش اعتقاد دارد و همانطور که ديديد ايشان بازيکناني را آورده که قبلا با آنها کار کرده است.
    * گفته مي‌شد از زمان تيم ملي «ب» با مظلومي اختلاف داشتي.
    ايشان در آن زمان تنها به من 4 دقيقه فرصت داد درحالي که هدف من حضور در تيم ملي اصلي بود.
    * بيانيه باشگاه استقلال را خوانده‌اي؟
    براي آنهايي که اين بيانيه را صادر کردند متاسفم. در مدت حضورم در استقلال يک بار خودم را به مصدوميت نزدم و 3 اخطاره هم نشدم. آيا اين بازيکن بايد بي‌تعصب لقب بگيرد؟ يادم مي‌آيد مستقيما از اردوي تيم ملي به تمرينات استقلال مي‌رفتم و بدون استراحت براي اين تيم بازي مي‌کردم. حالا به من لقب پولکي مي‌دهند.
    * شنيده مي‌شود قصد داري از سپاهان به ترکيه بروي؟
    يک باشگاه ترکيه‌اي از قبل خواهان به خدمت گرفتن من بود. مي‌توانم بگويم کارم با اين تيم تمام شده است البته بايد با سپاهان توافق کنيم و شايد در ترکيه تصميم جديدي گرفتيم. هدف من پيشرفت است و دوست دارم خارج از ايران بازي کنم.
    * از قبل هم پيشنهاد مالاگا را مطرح کردي.
    يک فرد قطري قصد داشت باشگاه مالاگا را بخرد و به همين خاطر به من پيشنهاد داد. تيم‌هاي ايراني زيادي هم خواهان به خدمت گرفتن من بودند اما در نهايت به خاطر مسائل فني راهي سپاهان شد.
    * آيا درست است که مظلومي سال گذشته در بازي استقلال و مس به تو گفته پيشرفت کمي داشتي؟
    نه چنين چيزي نيست، ‌اما يک بار در برنامه 90 با هم روبرو شديم و درحالي که من در هر بازي سه چهار پاس گل مي‌دادم ايشان به من گفت خسرو يک مقدار بهتر شدي. براي ايشان احترام زيادي قائلم و شايد همين حالا به من اعتقاد داشته باشد اما از شما سؤال مي‌کنم چه کسي در حال حاضر به خسرو حيدري ميدان نمي‌دهد؟‌ حتي فرگوسن هم به استقلال مي‌آمد من را بازي مي‌داد. پس تمايل مظلومي براي به خدمت گرفتن من چيز عجيبي نبود. ترجيح مي‌دهم زير نظر مربي کار کنم که به من اعتقاد داشته باشد.
    *مسئولان استقلال مدعي هستند تلفن آنها را پاسخ ندادي؟
    آقاي نظري جويباري قبل از اينکه پست‌شان در استقلال مشخص شود با من تماس گرفتند و گفتند خسرو بيا با هم يک فنجان چاي بخوريم. من هم گفتم در تهران نيستم و مي‌آيم. ايشان ديگر تماس نگرفتند تا من به اصفهان رفتم. وقتي در باشگاه سپاهان هستم ديگر با آقاي نظري چکار دارم؟ اگر به سپاهان رفتم با روابط عمومي اين باشگاه صحبت نکردم بلکه مستقيما با شخص آقاي ساکت وارد مذاکره شدم. فکر مي‌کنم اينقدر براي استقلال ارزش داشتم که مديرعامل به من زنگ مي‌زد. مطمئن باشيد اگر آقاي فتح‌الله‌زاده کوچک‌ترين تماسي با من مي‌گرفت با آنها صحبت مي‌کردم. وقتي من به اصفهان رفتم تازه با من تماس گرفتند که ديگر دير شده بود.
    * عده‌اي مي‌گويند امير قلعه‌نويي با به خدمت گرفتن حيدري استقلال را تضعيف کرده آيا در اين خصوص با قلعه‌نويي صحبت کردي؟
    اصلا با ايشان حرف نزدم و تمام مذاکراتم با آقاي ساکت و پورسينا بود. قبلا دوستان آقاي قلعه‌نويي به من گفته بودند که به سپاهان بيا.
    * هواداران استقلال مي‌خواهند بدانند عامل جدايي بازيکن محبوبشان از اين تيم چه بود.
    بنويسيد اولا دليلش مشکلات فني بود و اينکه استقلال براي نگه‌داشتن من تلاش نکرد. آنها بيشتر به فکر جذب بازيکنان جديد بودند تا اينکه يکي مثل من را حفظ کنند.
    * قبول داري هواداران از دست تو ناراحت هستند؟
    آنهايي که خسرو حيدري را مي‌شناسند مي‌دانند من پولکي نيستم و پيشنهادهاي بهتري از سپاهان داشتم. بايد اعتراف کنم به خاطر هواداران استقلال حتي حاضر با مذاکره با مسئولان پرسپولس که پيشنهاد چشم‌گيري دادند نشدم. بعضي از بازيکنان استقلال تا دقيقه 90 در باشگاه پرسپوليس بودند و با همين ترفندها قرارداد خود را با استقلال امضا کردند. هواداران بدانند تعصب اين نيست که با اين تيم تمديد کني، تعصب اينجاست که به خاطر هواداران استقلال حتي پاي ميز مذاکره با پرسپوليسي‌ها نروي. من حتي به خاطر استقلالي‌ها با استيل‌آذين هم صحبت نکردم.
    *صحبت خاصي نداري؟
    همه مي‌دانند که به خاطر مشکلات خانوادگي بايد در تهران مي‌ماندم اما پا روي همه چيز گذاشتم که در اصفهان فوتبالم را ادامه دهم. هواداران هم بدانند خيلي زود به استقلال برمي‌گردم و همين هواداران جواب بيانيه باشگاه استقلال را خواهند داد.
    فقط استقلال و بارسلونا

12. 2 کاربر از پست مفید raian تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

صادقی: من رابیرون کنید و پیروز را به استقلال بیاورید

آقای قربانی، آمدنت نه جای من را تنگ می‌کند و نه با نیامدنت جای من باز می‌شود. امسال با این رقیب‌هایی که دارم شانس بیاورند بازیکنان من دعا می‌کنم زودتر پیروز به استقلال بیاید.

اگر پیروز یک نفر را بیاورد که من درباره او حرف زده‌ام همیشه جلوی او شرمسار خواهم بود، خدا کند پیروز به استقلال بیاید و بفهمد که من پشت سر او در تیم چه حرف‌هایی زده‌ام. تنها کسی که فصل گذشته از پیروزحمایت می‌کرد من بودم من اگر بخواهم درباره کسی حرف بزنم در روی خودش حرف می‌زنم.
    پیروز قربانی در مصاحبه‌ای امیرحسین صادقی را متهم کرده است که علیه او حرف می‌زند و جزو کسانی است که نمی‌خواهد او به استقلال برگردد. او امیرحسین را به این متهم می‌کند که دوست داشت به پرسپولیس برود، صادقی جواب تندی به پیروز نمی‌دهد و بیشتر تمایل دارد با آرامش حرف‌هایش را بزند.

امیرحسین، حرف‌ها پیروز را خواندی که به تو تهمت‌های متعددی زده است؟
    واقعاً‌ تعجب می‌کنم که پیروز همچین حرف‌هایی را در مورد من زده است. کسانی که به او خط داده‌اند خط اشتباه به پیروز داده‌اند. تنها کسی که در فصل گذشته از پیروز حمایت می‌کرد من بودم، اما او جواب رفقات من را اینگونه و با حرف‌هایی که حقیقت ندارد داد.

فکر می‌کنی چرا همچین کاری را کرد؟
    من واگذارش می‌کنم به خود پیروز و می‌خواهم با خودش صحبت کنم چون پیروز مثل برادر بزرگتر من است و مثل برادرم او را دوست دارم. زنگ زدم که درباره حرف‌هایش با او صحبت کنم اما تلفن من را جواب نداد. گناه این حرف‌ها به گردن خود پیروز است که در روزنامه‌ها بی‌دلیل درباره من حرف می‌زند، من او را مقصر نمی‌دانم بلکه دور و بری‌هایش به او اطلاعات غلط داده‌اند.

او بحث حضور تو در پرسپولیس را مطرح کرده است، این قضیه صحت دارد؟
    دو فصل پیش مدیران باشگاه پرسپولیس ادعا کردند که با من مذاکره‌ کرده‌اند و حتی قرارداد داخلی دارم، من هم عنوان کردم اگر قراردادی از من دارند آن را در رسانه‌ها ارائه کنند که مدیرعامل وقت پرسپولیس مصاحبه کرد و گفت با امیرحسین صادقی مذاکره‌ای نکردیم. من تا حالا از پله‌های باشگاه پرسپولیس هم بالا نرفتم اما برای ماندن در استقلال هم دست به هر کاری نمی‌زنم اگر امسال هم در استقلال ماندم فقط به خاطر قراردادی بود که داشتم.

پیروز عنوان کرده به خاطر بازوبند کاپیتانی پشت سر او حرف می‌زنی؟
    بازوبند کاپیتان برای پیروز و هر بازیکنی که می‌خواهد آن را ببندد، این چیزها برای من مهم نیست به خاطر یک تکه پارچه این حرف‌ها را در رسانه‌ها پشت سر من زده است؛ واقعا ارزش دارد البته من دیگر در فوتبال عادت کرده‌ام که در این فوتبال هر اتفاقی می‌افتد و از هر کسی توقع خواهید داشت که درباره‌تان حرف بزند.

پیروز قربانی گفته است تو درباره او حرف زده‌ای؟
    اگر پیروز یک نفر را بیاورد که من درباره او حرف زده‌ام همیشه جلوی او شرمسار خواهم بود، خدا کند پیروز به استقلال بیاید و بفهمد که من پشت سر او در تیم چه حرف‌هایی زده‌ام. تنها کسی که فصل گذشته از پیروزحمایت می‌کرد من بودم من اگر بخواهم درباره کسی حرف بزنم در روی خودش حرف می‌زنم.

اما پرویز مظلومی و فتح‌الله‌زاده رسماً‌ اعلام کرده‌اند که پیروز را نمی‌خواهند این چه ربطی به تو دارد؟
    از مربیان و مدیران باشگاه استقلال می‌خواهم که من را از تیم کنار بگذارند و پیروز قربانی را بیاورند، باور کنید به این کار راضی هستم تا به او ثابت شود که من درباره او نظر بدی ندارم و دور و اطرافیانش ذهن او را خراب می‌کنم من دوست دارم پیروز امسال در استقلال باشد این را از ته دل می‌‌گویم.

شرایط تیم استقلال چطور است؟
    تیم خوبی داریم، اما فوروارد کم داریم. از طرفی تمرینات تیم هم دیر شروع شد، اما فشار زیادی در تمرینات است و بازیکنان تمرینات خوبی را انجام می‌دهند.

نظرت درباره رفتن خسرو حیدری چیست؟
    استقلال فقط متعلق به هوادارانش است، کسی نمی‌تواند در این تیم از مدیرعامل، سرپرست و بازیکنان ادعای مالکیت این تیم را داشته باشد. بازیکنان بزرگتر از صادقی و حیدری هم از این تیم رفته‌اند اما برای استقلال مشکلی پیش نیامده، اما باشگاه باید از خدمات دو فصل گذشته حیدری تشکر کند این چیزها در فوتبال طبیعی است مردم ایران هم باید بپذیرند که فوتبال صنعت شده است و باید به این مسائل عادت کنند.

حرف آخر؟
    می‌خواهم حرف آخرم را درباره پیروز قربانی بزنم، آقای قربانی من بلد نیستم پشت سر کسی حرف بزنم، چه رسد به پیروز قربانی که مثل برادرم می‌ماند. آمدنت نه جای من را تنگ می‌کند و نه با نیامدنت جای من باز می‌شود. امسال با این رقیب‌هایی که دارم شانس بیاورند بازیکنان من دعا می‌کنم زودتر پیروز به استقلال بیاید.

14. 4 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

یک عده دوست ندارند استقلال نتیجه بگیرد
    مظلومی: دفاع تیم تکمیل است،قربانی را نمی خواهیم

خبرگزاری فوتبال ایران- روز گذشته پرویز مظلومی دومین جلسه تمرینی آبی‌پوشان را در اردوی کردان برگزار کرد تا بدین ترتیب در فرصتی که تا شروع بازی های لیگ برتر باقی مانده است، آبی‌پوشان را برای مسابقه آماده کند.

به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران، بعد از پایان تمرین دیروز با توجه به حاشیه‌ها و شایعاتی که بابت پیروز قربانی و ماجرای آمدن و نیامدن او به استقلال و همچنین اعتراض مجید جلالی سرمربی فولاد به مذاکره با بازیکنان تیمش گفت‌وگویی را انجام دادیم.

ظاهراً‌ استقلالی‌ها با علی حمودی بازیکن فولاد وارد مذاکره شده‌اند و همین باعث اعتراض مجید جلالی به شما شده است.
    بله، همینطور است. البته من با جلالی تلفنی صحبت کرده‌ام و سوءتفاهمی را که به وجود آمده بود برطرف کردیم. علی حمودی شاگرد من در مس بود و ما فکر کردیم که او بازیکن آزاد است و برای همین وارد مذاکره شدیم، اما بعد متوجه شدیم که قرارداد دارد و برای همین کار را متوقف کردیم.

ماجرای جذب مذاکره با خلعتبری به کجا کشید؟
    او با ذوب آهن قرارداد داخلی دارد و به هیچ عنوان با این بازیکن مذاکره‌ای نداشته‌ایم.

ماجرای پیروز قربانی چیست؟ ظاهراً او منتظر تماس استقلالی‌ها بوده که چنین نشده است و اخیراً‌ گفت‌وگویی کرده و عده‌ای را زیر سوال برده؟
    من نمی‌خواهم راجع به قربانی صحبت کنم و جوابی هم برای حرف‌های او ندارم، ولی باید بگویم من پیروز را دوست دارم و از او توقع این حرف‌ها را نداشتم.باور کنید خیلی دوست داشتم اینجا با ما باشد اما دفاع تیم تکمیل است و دستمان از جهت جذب او بسته است.

وضعیت تمرین در اردو کردان به چه صورت است؟
    تمرینات خوبی داریم، من از بچه‌ها راضی هستم و خوشبختانه هم آنها به خوبی از پس این تمرینات سنگین برآمده‌اند.

ظاهراً یکسری تمرینات نشاط آور هم در دستور کار دارید؟
    این تمرینات به خاطر این است که بازیکنان ما در دو نوبت صبح و بعدازظهر تمرینات سنگینی را برگزار می‌کنند و به خاطر اینکه خسته نشوند این تمرینات شاداب را در بین تمرینات سنگین برگزار می‌کنیم تا تحت فشار نباشند.

راستی تکلیف آن بازیکن آذربایجانی که برای تست به تمرینات آمده بود، چه شد؟
    او را نخواستیم. ما بازیکن خارجی هستیم که یک سر و گردن بالاتر از بازیکنان ایرانی بازی کند تا بی‌خودی هزینه نکرده باشیم. خارجی پایین‌تر از حد خودمان بیاوریم به درد نمی‌خورد.

اردوی سرعین برای چیست؟
    آنجا برای ارتفاع است که بسیار مفید است. ما بیشتر کارهای تاکتیکی‌مان را برای اردبیل گذاشتم، در کردان تمرینات بدنسازی را تکمیل می‌کنیم و برای کارهای تاکتیکی به سرین می‌رویم.

با توجه به اینکه یارگیری استقلال تمام نشده و هنوز برای سهمیه‌های خارجی خود و یک سهمیه لیگ برتری جا دارید، برای آماده‌سازی این بازیکنان که دیرتر جذب می‌شوند چه برنامه‌ای دارید؟
    بگذارید اول آنها را بگیریم، حتماً‌ برایشان برنامه خواهیم گذاشت.امیدوارم تا زمانی که به اردبیل می‌رویم این بازیکنان جذب شده باشند و به طور مجزا کار خواهند کرد.

به بازیکنان چه توصیه‌ای کردید؟
    به آنها گفته‌ام از حاشیه‌ها دوری کنند، راجع به هیچکس حرف نزنند و کاری هم به صحبت دیگران نداشته باشند، تجربه نشان داده استقلال هر وقت از حاشیه دور بوده نتیجه گرفته، اما یک عده هم هستند که دوست ندارند تیم نتیجه بگیرد و دنبال حاشیه هستند.

16. 2 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]مهدي پاشازاده: بايد اهداف بزرگ داشته باشيم
    مهدي پاشازاده بازيكن سابق استقلال با حضور در دفتر سايت باشگاه استقلال پيرامون آخرين وضعيت باشگاه استقلال گفت.: استقلال در شرايط خاصي قرار دارد. دكتر فتح‌اله‌زاده در شرايطي بازگشتند كه فرصت بسيار كم است، مشكلات مالي فراواني وجود دارد و همين كار كردن را بسيار دشوار مي‌كند. به هر حال با تمام اين مشكلات بايد در سه جبهه جنگيد. فقط يك ماه فرصت باقيمانده و چاره‌اي نيست و بايد در اين مدت كوتاه هماهنگي‌هاي لازم صورت پذيرد. البته با اضافه شدن بازيكناني نظير ميداوودي، آشوبي، شيرزاد، مبعلي و دسوزا اميدواري‌ها بيشتر شده است.
    وي افزود: چنانچه امسال در كنار بازيكنان بزرگ و باتجربه از نفرات جوان هم استفاده ‌شود مي‌توان به آينده خوش‌بين بود. اميدوارم امسال استقلال تيمي بشود كه تا چند سال آينده تبديل به يكي از قدرت‌هاي آسيا شود. بايد اهداف بزرگ داشته باشيم و تيمي بسازيم كه همواره مدعي قهرماني باشد.

18. 3 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]ستارهمداني: فتح‌اله‌زاده مديري شجاع و باشهامت است
    ستارهمداني در گفتگو با سايت رسمي باشگاه استقلال، پيرامون مديريت و كادرفني جديد استقلال گفت.: به عنوان فردي كه ساليان سال در استقلال بودم و خود را مديون اين تيم و هوادارانش مي‌دانم معتقدم دكتر فتح‌اله‌زاده از شجاعت و شهامت كافي براي مديريت استقلال برخوردار است. اگر يك نظرسنجي از هواداران استقلال انجام شود تا ميزان محبوبيت مديران تاريخ باشگاه را اعلام كنند، قطعا دكتر فتح‌اله‌زاده با اختلاف نفر اول خواهد بود.
    ايشان گذشته درخشاني دارند و چون اهل ريسك كردن هستند به استقلال بازگشتند و در واقع بدون توجه به افتخاراتي كه در گذشته كسب كردند خالصانه پا به عرصه ميدان گذاشتند.
    همداني ادامه داد: هواداران استقلال بايد شرايط فعلي را درك كنند. استقلال بيش از نيمي از بازيكنان اصلي خود را از دست داده و بازيكنان جديد براي هماهنگي نياز به فرصت دارند. البته نقش كادرفني جديد براي ايجاد اين هماهنگي بسيار مهم است.
    وي افزود: با پرويزمظلومي هم در استقلال و هم در صباباتري كار كرده‌ام. ايشان مربي خوبي هستند و كادرفني پرقدرتي را هم انتخاب كرده‌اند. براي ايشان در استقلال آرزوي موفقيت دارم.

20. 3 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

برهاني: براي آقاي گلي با ميداودي همكاري مي‌كنم

مهاجم تيم استقلال گفت: براي آقاي گلي با ميلاد ميداودي همکاري مي‌کنم.
    آرش برهاني در خصوص اردوي اين تيم در کردان اظهار داشت: در اين چند روز در دو نوبت صبح و بعدازظهر زير نظر کادر فني تمريناتمان را پيگيري کرديم و خوشبختانه شرايط خوبي در تيم حکمفرماست.
    مهاجم تيم استقلال ادامه داد: با وجود اينکه تمرينات ما دير شروع شد، اما در مجموع نفرات يکي يکي اضافه شدند و تمريناتمان شکل کامل‌تري به خود گرفت.
    برهاني در خصوص تعداد مهاجمان کم حاضر در تمرين تيم استقلال نيز گفت: اين بستگي به نظر مربيان دارد ولي مطمئنا طي روزهاي آينده و هر چه به جلو برويم تيم کامل‌تر خواهد شد. در اين مسئله شک نداشته باشيد که خط حمله استقلال در فصل آينده براي همه تيم‌ها دردسرساز خواهد بود و خودم نيز از انگيزه بسيار بالايي برخوردار هستم.
    وي با تعريف و تمجيد از توانايي‌هاي ميلاد ميداودي گفت: ميداودي مهاجمي است که طي سال‌هاي اخير حضور پررنگي در فوتبال ما داشته و حضورش در کنار من باعث موفقيت استقلال خواهد بود. من به تشکيل يک زوج رويايي در تيم استقلال خوشبين هستم و مطمئن باشيد براي آقاي گلي به يکديگر کمک خواهيم کرد.
    مهاجم تيم استقلال در خصوص جدايي خسروحيدري از اين تيم گفت: حيدري بازيکن خوب و تاثيرگذاري براي استقلال در فصل گذشته بود اما بازيکن آزاد به حساب مي‌آمد و تصميم را در نهايت با حضور در سپاهان عملي کرد. اميدوارم حيدري در هر جا که هست موفق باشد و به بازي‌هاي خوبش مثل فصل گذشته ادامه دهد.

22. 3 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 131 نخستنخست 12341252102 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)