Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    KKD
    اسم واقعی شما
    S/-\jad
    Liverpool
    تشکر ها
    660
    تشکر شده 1,263 در 387 پست

Post آنالیز بازیها و آخرین اخبار از قرمزهای آنفیلد در فصل 2010/11

در این تاپیک به آنالیز و آخرین اخبار از باشگاه لیورپول میپردازیم

2. 2 کاربر از پست مفید King Kenny تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    KKD
    اسم واقعی شما
    S/-\jad
    Liverpool
    تشکر ها
    660

Post هادجسون خارج می شود و بزودی نقل مکان می کند

بر طبق گزارشات روی هادجسون ، ظرف روزهای آتی به عنوان جانشین رافائل بنیتز و سرمربی جدید لیورپول معرفی خواهد شد .

از ابتدای ماه پس از خروج رافا بنیتز برای جایگاه وی تا پایان هفته شایعاتی وجود داشت که روی هادجسون یکی از گزینه های جانشینی رافا بنیتز است از زمانیکه او از کارش برای بی بی سی در جام جهانی روز جمعه باز میگردد ، تصور می شود قرمزها بزودی با سرمربی سابق اینترمیلان و بلکبرن رورز قرار داد خواهند بست .

لیورپول گزینه های دیگری نیز برای این سمت مد نظر داشته است ، نظیر مانوئل پلگیرینی سرمربی سابق رئال مادرید ، کنی دالگلیش اسطوره اسبق لیورپول و سرمربی سابق بارسلونا فرانک ریکارد ، اما گمان میشود هادجسون به خاطر دست آوردهای دو سال اخیرش در فولام به این سمت نائل خواهد شد .

در صورت پیوستن هادجسون ، وی یکی از اعضای کاردفنیش، دستیارش در تیم فولام مایک کلی 62 ساله را نیز به مرسی ساید خواهد آورد .

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 3 کاربر از پست مفید King Kenny تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    KKD
    اسم واقعی شما
    S/-\jad
    Liverpool
    تشکر ها
    660

Post لیورپول انجام دو بازی دوستانه پیش از شروع فصل را تایید کرد

لیورپول تاریخ دو بازی دوستانه به منظور آماده سازی تیم برای فصل 11-2010 در ماه جولای را اعلام کرد.

به گزارش سایت رسمی ، لیورپول تاریخ دو بازی دوستانه به منظور آماده سازی تیم برای فصل 11-2010 در ماه جولای را اعلام کرد.

بازی اول در تاریخ 17 جولای خواهد بود.در آن بازی که در اتریش برگذار خواهد شد ، الهلال عربستان حریف لیورپول خواهد بود.
    بازی دیگر در تاریخ 24 جولای و پیش از بازگشت تیم به منظور آماده سازی برای دیدار دور سوم لیگ اروپا در برابر کایزرسلاترن خواهد بود

جولای 2010

16 - قرعه کشی دور سوم لیگ اروپا
    17 - الهلال در اتریش
    24 - کایزرسلاترن در اتریش
    29 - بازی رفت دور سوم لیگ اروپا

آگوست 2010

1 - بورسیا مونشن گلادباخ در آلمان
    5 - بازی برگشت دور سوم لیگ اروپا

6. 3 کاربر از پست مفید King Kenny تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    KKD
    اسم واقعی شما
    S/-\jad
    Liverpool
    تشکر ها
    660

Post رافا بنیتز به روی هاجسون در مورد مشکلاتی که در لیورپول وجود دارد هشدار داد.

رافا بنیتز به روی هاجسون در مورد مشکلاتی که در لیورپول وجود دارد هشدار داد.

هاجسون احتمالا به زودی به عنوان جانشین بنیتز در آنفیلد معرفی خواهد شد و بنیتز ، مربی جدید اینترمیلان ، ادعا کرد که مربیگری لیورپول در فصل گذشته بسیار دشوار بود.

با وجود 351 میلیون یورو بدهی باشگاه لیورپول بنیتز بودجه ناچیزی برای خرید بازیکن در اختیار داشت و از نظر او تغییرات مدیریتی مشکل دیگر او در فصل گذشته بود.

این مربی اسپانیایی به طور مشخصی با دو مالک باشگاه ، تام هیکس و جوروج ژیلت اختلاف نظر داشت و رویارویی با آنها مسئله مهم دیگری برای هاجسون خواهد بود.

بنیتز که دوران 6 ساله مربیگریش در آنفیلد اندکی قبل به پایان رسید گفت:"این فصل همه چیز از ابتدا فرق کرد"

"اعضای باشگاه عوض شدند و سپس رفتار باشگاه هم عوض شد."

"از همان ابتدای فصل همه چیز با گذشته فرق می کرد."

"ما در فصل گذشته بسیار به کسب قهرمانی نزدیک بودیم. همه انتظار داشتند که ما در فصل بعدی یک قدم بیشتر برداریم اما ما از همان ابتدا مشکلاتی با مصدوم شدن بازیکنان و عملکردمان داشتیم. همین امر باعث به وجود آمدن اندکی ناامیدی در تیم شد و جو باشگاه در پایان فصل به کلی عوض شده بود."

"اکنون در تابستان مشاهده می کنید که هواداران اصلا راضی نیستند "

"من به خصوص از پنج سال اول حضورم در لیورپول لذت بردم اما سال گذشته دشوار بود. اما خاطرات من در مجموع شش سال واقعا خوب است."

لیورپول به طور رسمی مذاکراتش را با روی هاجسون آغاز کرده است پس از این که او روز گذشته از آفریقای جنوبی بازگشت. آنها امیدوارند که از ابتدای هفته آینده او را به عنوان مربی تیم منسوب کنند.

هاجسون 62 ساله ، با قراردادی با مبلغ سالیانه 2 میلیون یورو به کار مشغول خواهد شد و احتمالا مایک کلی را از فولام با خود به عنوان کمک کربی لیورپول خواهد آورد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 2 کاربر از پست مفید King Kenny تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    KKD
    اسم واقعی شما
    S/-\jad
    Liverpool
    تشکر ها
    660

Post هادجسون بودجه ی مناسبی برای نقل انتقالات می خواهد

شرط هادجسون برای پیوستن به لیورپول ؛ او بودجه ی مناسبی برای نقل انتقالات می خواهد

روی هادجسون این هفته با توافق بر سر مقدار بودجه تعیین شده توسط لیورپول برای نقل و انتقالات رسما به عنوان سرمربی این باشگاه پر افتخار انگلیسی معرفی خواهد شد.لیورپول این مربی 62 ساله را جانشین بنیتز خواهد کرد.

اما مربی سابق سوئیس و اینتر میلان میخواهد مطمئن شود تا بوجه لازم بری تقویت ترکیب نه چندان کامل لیورپول بعد از فصلی نا امید کننده را در اختیار خواهد داشت.

اما به هر حال لیورپول با مالکیت ژیلت و هیکس حدود 400 میلیون بدهی دارد و شرایط مالی مناسبی ندارد.

لیورپول در این میان به دنبال ریکارد ، سرمربی گالاتاسرای نیز بود که حقوق سالانه 6 میلیون پوندی و مبلغ 2 میلیون برای فسخ قراردادش با باشگاه ترک کار را کمی پیچیده کرد.

به نظر میرسد اریکسون جانشین هادجسون در فولام شود.

10. 2 کاربر از پست مفید King Kenny تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    KKD
    اسم واقعی شما
    S/-\jad
    Liverpool
    تشکر ها
    660

پیش فرض هاجسون به عنوان سرمربی لیورپول منصوب شد

هاجسون به عنوان سرمربی لیورپول منصوب شد

به گزارش وب سایت رسمی باشگاه فوتبال لیورپول در ایران ، این مرد 62 ساله و سرمربی سابق فولام ، اینترمیلان و تیم ملی سوئیس با قراردادی سه ساله با باشگاه به توافق رسید و به عنوان 18 امین سرمربی تاریخ مان منصوب شد.

او بعدازظهر امروز پس از اولین تمرین پیش فصل در ملوود به رسانه های دنیا معرفی می شود.

هاجسون از فولام به جمع ما پیوست ، جایی که او با هدایت کاتیجر ها در ماه می به فینال لیگ اروپا راه یافت و به عنوان مربی سال لیگ از سوی اتحادیه برگزیده شد .

او به صورت اختصاصی به وب سایت رسمی گفت : " این بزرگترین شغل در باشگاه فوتبال و افتخار می کنم در موفقترین باشگاه فوتبال بریتانیا این سمت را به عهده گرفتم . من منتظر دیدار با بازیکنان و هواداران و فعالیت در ملوود هستم .

12. 2 کاربر از پست مفید King Kenny تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    KKD
    اسم واقعی شما
    S/-\jad
    Liverpool
    تشکر ها
    660

پیش فرض مصاحبه ی هاجسون با LFC Weekly درباره ی مشکلات مربی گری اش

روی هاجسون معتقد است اشتهای سیری ناپذیرش برای فوتبال، مانع حضور وی در باشگاه های بزرگ اروپا برای مدت زمانی طولانی گشته است.

هاجسون بیش از 34 سال است که مربی گری را آغاز کرده است و نقطه ی اوج مربی گری وی در سالهای 1990 و در اینتر میلان رقم خورده است.

مربی جدید لیورپول، معتقد است علاقه ی بیش از حد او برای بازی، او را از سایرین در گذشته، عقب نگه داشته است.

هاجسون در مصاحبه با مجله ی LFC Weekly گفت: " من نمی گویم همه چیز را از راه سختش انجام داده ام. اما راههای مختلفی در مربی گری فوتبال برای دوری از چالشها وجود دارد. این ممکن است توهین نسبت به دیگر مربیان باشد که بگویم من در این مورد از بقیه مقاوم تر بوده ام و کمتر دچار چالش شده ام. اما حرف من این است که اهداف من در لیورپول کمی متفاوت است.

همیشه مشکل من این بوده است که کار کردن را دوست داشته ام اما از خارج بودن از کار متنفر بوده ام. و هر زمانی که خارج از کارم بوده ام، بعد از چند هفته به خودم آمده ام و حسرت بازگشت به زمانی که از دست رفته است را خورده ام. همچنین ممکن است در موقعیت هایی که برایم وجود داشت تا باشگاهم را عوض کنم، کمی عجولانه تصمیم گرفته ام و می توانستم کمی بیشتر صبر کنم. شاید پیشنهادهای بهتری به دستم می رسیدند. "

یکی از مسائلی که در بین باشگاه های بزرگ انگلیس مشترک است و همواره نارضایتی هایی را ایجاد کرده است، به کار نگرفتن مربیان انگلیسی از سوی این باشگاه هاست. هاجسون یکی از مسائلی را که همیشه مشکلاتی را برایش بوجود آورده است، انگلیسی بودن خود می داند.

"خیلی وقت ها تلاش کرده ام این موضوع را با محیطی که در آن زندگی می کنم مخلوط کنم تا انگلیسی بون خودم را، که همیشه مشکلاتی برایم در کارم ایجاد کرده است، برای خودم به تصویر نکشم.

خیلی وقت ها فکر می کنم مردم انگلیس، مرا به عنوان بدترین مربی انگلستان معرفی می کنند و ممکن است این موضوع باعث شده باشد من سالها از به دست آوردن شغلی بزرگ دور بمانم."

14. 2 کاربر از پست مفید King Kenny تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    KKD
    اسم واقعی شما
    S/-\jad
    Liverpool
    تشکر ها
    660

پیش فرض ترکیب کامل برای اردوی سوئیس اعلام شد

ترکیب کامل برای اردوی سوئیس اعلام شد

به گزارش سایت رسمی ، روی هاجسون در اردوی آماده سازی در سوئیس با ترکیبی جوان کار خواهد کرد.

ترکیب کامل تیم عبارت است از:

دیگو کاوالیری ، آلبرتو آکویلانی ، آلبرت ریرا ، لوکاس لیوا ، املیانو اینسوا ، دیوید انگاگ ، جی اسپرینگ ، فیلیپ دیگن ، استفن داربی ، مارتین کلی ، پیتر گولاکسی ، استیون اروین ، ناتان اکلستون ، دنیل آیالا ، مارتین هنسن ، دیوید آمو ، لاری دالا ولی ، توماس اینس ، جونجو شلوی ، ویکتور پالسن ، سوتریاس کایریاکاس (تا 15 جولای به اردو میرسد) و میلان یووانویچ (مستقیما از صربستان به اردوی تیم ملحق میشود.)

16. 2 کاربر از پست مفید King Kenny تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کارلتو-لیپی
    بازیکن محبوب
    لمپارد-کریس رونالدو
    اسم واقعی شما
    اردلان
    تشکر ها
    53
    تشکر شده 123 در 57 پست

میلان جووانویچ مذاکراتش با رئال مادرید را آشکار کرد

میلان جوانوویچ خرید جدید و صرب لیورپول آشکار کرد که قبل آز آمدن به آنفیلد پیشنهادی از سوی مقامات رئال مادرید را رد کرده است .

انتظار می رود که مهاجم صرب لیورپول در دیدار ایورپول در مقماتی لیگ اروپا 5 شنبه شب شرکت کند .

بازیکن 29 ساله ی لیورپول که توانایی بازی در پست هافبک چپ و مهاجک را دارد توسط رافا بنیتز مربی سابق لیورپول و با قراردادی آزاد به لیورپول پیوست .

بازیکن سابق استاندارد لیژ آشکار کرد که پس از اینکه مسوولان رئال تضمینی برای حضور در ترکیب تیم اصلی ندادند پیشنهاد آنها را برای پیوستن به سانتیاگو برنابئو رد کرد .

او که گل برتری تیم ملی صربستان در برابر آلمان در جام جهانی را به ثمر رساند گفت : من فکر می کنم 99 درصد افرادی که با آن ها صحبت کردند متوجه نمی شوند که چرا من به رئال مادرید نه گفتم .

ولی شید من ویژه هستم . من فکر کردم اگر به رئال می رفتم بازیکنی پیش پا افتاده بودم ولی اگر بمانم در جای خواهم بود که احساس خوبی دارم ، جایی که در بلژیک یک ستاره بودم .

آنجا لیگ کوچکی بود اما من در زمانی که در استاندارد لیژ بودم 2 لیگ و 2 سوپر کاپ برنده شدیم و همچنین من 2 جایزه ی انفرادی هم کسب کردم ، یکی از طرف بازیکنان و مربیان و دیگری از طرف خبرنگاران ، بنابر این من خیلی خوش حال بودم .

رئال به من پیشنهاد قراردادی 1 ساله با بندی که میتوانست قرارداد 2 ساله شود داد . من درخواست قراردادی 4 ساله کردم و آنها مخالفت کردند . من هم به آنها جواب منفی دادم . شاید آنها بزرگترین باشگاه جهان باشند اما من میدانستم باشگاه های بزرگ دیگری نیز خواهند آمد .

من هیچ وقت به باشگاهی نمی روم که در آنجا نقش کوچکی را بازی کنم . چرا ؟ چون بهتر است جایی که هستی خوشحال باشی . من الان فقط میخواهم به آینده نگاه کنم و برای لیورپول بازی کنم
    [CENTER][B]

18. 2 کاربر از پست مفید A-R-D-A-L تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کارلتو-لیپی
    بازیکن محبوب
    لمپارد-کریس رونالدو
    اسم واقعی شما
    اردلان
    تشکر ها
    53
    تشکر شده 123 در 57 پست

مدت کمی پس از تکمیل انتقالش از لیورپول به تیم یونانی المپیاکوس ، آلبرت ریرا نامه ای به همۀ هواداران لیورپول نوشت .

هواداران عزیز لیورپول ،
    می خواهم بگویم خداحافظ و متشکرم برای فرصتی که در این باشگاه فوق العاده پیدا کردم بازی کنم . میخواهم بگویم متشکرم از همۀ حمایتهایتان ؛ شما باوردنکردنی هستید . همینطور دوست دارم از کادرفنی و همتیمی هایم تشکر کنم .
    من آرزوی بهترینها را برای باشگاه در این فصل می کنم ، می توانم ببینم که چه تغییرات زیادی صورت گرفته که مثل یک هوای تازه است که در باشگاه دمیده شده است . فکر می کنم باشگاه آینده خیلی مثبتی خواهد داشت.
    می خواهم هواداران مرا به عنوان بازیکنی که تلاشش را کرد تا بهترین را به ارمغان بیاورد یاد کنند . اولین سال من در اینجا یکی از بهترین فصلهای من بود و باشگاه خیلی خیلی به قهرمانی در لیگ برتر نزدیک بود .
    فصل قبل ، فصلی بود که همه برای فراموش کردنش زمان نیاز دارند ، این اتفاق برای هر باشگاهی رخ می دهد . در فوتبال مهم این است که رو به جلو حرکت کنید و گذشته رو فراموش کنید .
    من احساس می کردم که زمانی برای تغییر است و الان بدنبال یک چالش جدید هستم و یک حرکت روبه جلوست .
    [CENTER][B]

20. 2 کاربر از پست مفید A-R-D-A-L تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)