Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 22 , از مجموع 22
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    KKD
    اسم واقعی شما
    S/-\jad
    Liverpool
    تشکر ها
    660
    تشکر شده 1,263 در 387 پست

Post آنالیز بازیها و آخرین اخبار از قرمزهای آنفیلد در فصل 2010/11

در این تاپیک به آنالیز و آخرین اخبار از باشگاه لیورپول میپردازیم

2. 2 کاربر از پست مفید King Kenny تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    KKD
    اسم واقعی شما
    S/-\jad
    Liverpool
    تشکر ها
    660
    تشکر شده 1,263 در 387 پست

liverpool لذت کارول از بازی در کنار سوارز

اندی کارول باور دارد که بازی او در کنار لوئیس سوارز بهتر خواهد شد و گلهای آنها می تواند کمک کند که قرمز ها به سوی رقابت های اروپایی حرکت کنند.

به گزارش سایت رسمی هواداران لیورپول در ایران، شماره 9 لیورپول اولین گلش با پیراهن قرمزها را این هفته در بازی با من سیتی به ثمر رساند، در حالی که سوارز از زمانی که به باشگاه آمده در تمام بازی ها نمایش خیره کننده ای داشته است.
    کارول این اروگوئه ای را بسیار تحسین می کند و قصد دارد به لیورپول برای کسب یکی از سهمیه های اروپایی کمک کند.
    کارول در مصاحبه اختصاصی با LFC هفتگی گفت:"لوئیس بازیکن بزرگی است و من واقعاً می بینم که در کنار هم پارتنری موفق خواهیم بود. شما می توانید تمام کارهای او و مهارتش در بازی را ببینید ."
    "من احساس می کنم که ما در تمرین ها خیلی خوب با هم کار کردیم و درک ما از بازی یکدیگر هر روز قوی تر و قوی تر خواهد شد."
    اما آیا مطمئنی که امتیازات لازم برای رسیدن به رتبه پنجم را کسب می کنید؟
    "مسلماً، این در ذهن هر کسی است. همه می خواهند که در رتبه پنجم باشند و هر کسی می داند که ما قادر به انجام این کار هستیم. ما فقط سخت تلاش می کنیم و سعی می کنیم که مطمئن شویم که می توانیم در هر بازی سه امتیاز را بگیریم و امیدوار به امتیاز دادن تاتنهام باشیم."
    "من فکر می کنم که هر بازیکنی دوست دارد که در اروپا بازی کند و از باشگاهی مثل لیورپول این انتظار می رود. تمام بازیکنان دیگر هم نظیر من می خواهند که در اروپا بازی کنند.ما تا آنجایی که می توانیم سخت تلاش می کنیم تا مطمئن شویم که به آنجا می رسیم.

منبع:[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ویرایش توسط King Kenny : 04-14-2011 در ساعت 23:15

4. 2 کاربر از پست مفید King Kenny تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    cf
    مربی مورد علاقه
    guss hidink - jose
    بازیکن محبوب
    all chelsea players- tevez - aguero
    اسم واقعی شما
    سروش

BrazilChelseaLyon

تشکر ها
    9
    تشکر شده 31 در 12 پست

پیش فرض کویــت به دنبـال پلـه های بالاتـــر

درک کویت که در پی پیروزی تیمش برابر برمینگام موثر واقع شده بود اذعان کرد که به جای اینکه رتبه ی پنجم جدول را هدفی دستیافتنی بدانند، به تلاششان ادامه خـواهند داد تا به پله های بالاتر از آن دست یابند.

لیورپول با کسب پیروزی 5-0 برابر بيرمنگام، فاصله اش را با تاتنهام به حداقل رسـاند و همچنین درآخرین سکان پرتاب به رقابت های لیگ اروپا ایستادند.

شاگردان کنی دال
    گلیش در حال حاضر تنها با سه امتیاز کمتر از تاتنهام پشت سرآنان به دنبال تصاحب رتبه ی پنجم هستند و این در حالیست که چهار بازی به پایان رقابت های لیگ این فصل باقی مانده است. دراین بین ، درک کویت از صحبت کردن در مورد صعودشان به لیگ اروپا تفره رفت و اعلام کرد که آنان تا آخرین هفته برای جایگاهی بهتر می جنگند.

وی به اسکای اسپورتس گفت :" مهمترین چیز ممکن برایمان این است که به بازی های خودمان متمرکز شویم. بازی بعدی با نیوکاسل است، در خانه و باید مطمئن شویم که سه امتیاز آن بازی را خواهیم گرفت. ما هنوز یک بازی با تاتنهام در خانه نیز داریم. اگر به بازیهای خودمان فکر کنیم و برای هریک بازی ارزش خاصی قائل باشیم می توانیم خیلی به هدفمان نزدیک تر شویم. "

در بازی شنبه عصر لیورپول برابر برمینگام، اندی کارول استراحت کرده بود و کویت به جای او در خط حمله جای گرفته بود.

کویت در رابطه با این موضوع گفت:" متأسفانه اندی برای این بازی آماده نبود. اما خوشبختانه برای بازی بعدی او را در ترکیب خواهیم داشت. درکل برای مربی خوب است تا گزینه های زیادی برای انتخاب ترکیبش داشته باشد. به نظر من در بازی امروز ما عـالی بودیم. اندی کیفیت کار خودش را قبلاً به ما نشان داده و او به زودی برخواهد گشت و به تیممان کمک بسزایی خواهد کرد. "

در پی پیروزی پرگل لیورپول، مکسی با هتریکش برابر آبی ها خودی نشـان داد ولی جان فلاناگن و جک رابینسون با نمایش های وفادارانه خودشان ، سعی در ترقی شهرت و اعتبارشان بودند.

کویت در ادامه افزود:" این واقعاً ناراحت کنندست که بعضی از بچه ها آماده نیستند تا بازی کنند ولی درعوض نمایش بازیکنان جوانمان، فلانو و رابو عالی بود. جای اسپیرینگ درحال حاضر عالی کار می کند و مارتین کلی نیز بدشانس بود که به دلیل مصدومیت بازی نکرد، چون او هم عالی کار کرده است. این واقعاً زیباست که شاهد رشد و ورود بازیکنان جوان باشید.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

finaly you did it

6. 2 کاربر از پست مفید samaras تشکر کرده اند .

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)