Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 116 1231151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1157
    مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

esteghlal اخبار مهم تیم استقلال در فصل 89/90

به نام یاور بر حق

به امید قهرمانی استقلال در فصل 89-90

اخبار تیم استقلال - بازیکنان و مربیان در این تاپیک قرار خواهد گرفت. لطفا قوانین را خوانده و رعایت فرمایید.

استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

ویرایش توسط hamedss : 10-19-2012 در ساعت 18:39

2. 6 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330
    تشکر شده 2,388 در 774 پست

فتح‌الله‌زاده فردا در باشگاه استقلال حاضر می‌شود

خبرگزاری فوتبال ایران - سرپرست موقت باشگاه استقلال با بازگشت از سفر در محل این باشگاه حاضر می‌شود.

علی فتح‌الله‌زاده که برای دفاع از پایان نامه دکترای خود پنجشنبه هفته گذشته راهی باکو شد، فردا به تهران باز می گردد.
    سرپرست استقلال که در این مدت امور باشگاه را به علی نظری جویباری و علی امیری سپرده است برای نهایی شدن این امور فردا عصر در محل باشگاه استقلال حضور پیدا می کند

Was ist mein Anteil am blauen Himmel

Ich hange Vorhange in den Himmel, die es braucht mich

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

Was ist die Geschichte von einer schlechten Gewohnheit

4. 7 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

فتح‌الله زاده در استقلال آغاز بكار كرد

علي فتح‌الله زاده عصر امروز (دوشنبه) رسما کارش را در باشگاه استقلال آغاز کرد.

علي فتح‌الله زاده سرپرست باشگاه استقلال تهران عصر امروز (دوشنبه) پس از بازگشت از سفر آذربايجان در محل باشگاه استقلال حاضر شد و رسما کارش را آغاز کرد.
    فتح‌الله زاده در حضور حدود 100 هوادار تيم استقلال و ليدرهاي اين تيم ساعت 17 و 45 دقيقه وارد باشگاه استقلال شد و جلسه‌اي را با برخي از مربيان و سرپرستان تيم استقلال برگزار کرد.
    اين جلسه در حضور پرويز مظلومي، بهتاش فريبا، نظري جويباري و... برگزار شد.
    حضور ليدرهاي استقلال در طبقه دوم ساختمان باشگاه باعث تمام شدن اين جلسه شد. ليدرها فتح‌الله زاده را بر روي دوش خود گرفتند و از او براي بازگشت به استقلال تشکر کردند.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

6. 6 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    رافا بنیتز
    بازیکن محبوب
    تمام بازیکنان تاریخ لیورپول
    اسم واقعی شما
    رامین
    تشکر ها
    3
    تشکر شده 19 در 7 پست

مظلومي و فتح‌الله‌زاده براي استقلال ايثار كردند

معاون باشگاه استقلال گفت: قبول مسئوليت توسط فتح‌الله‌زاده و مظلومي براي استقلال نوعي ايثار است.

علي نظري جويباري در خصوص بازگشت به استقلال گفت: شرايط استقلال واقعا بحراني است و حقيقتا نمي‌خواستم مسئوليتي در اين تيم قبول کنم اما وقتي ديدم فتح‌الله‌زاده و مظلومي ايثار کردند خودم نيز پا پيش گذاشته و به باشگاه استقلال کمک کردم.
    وي گفت: متاسفانه هم در فصل نقل و انتقالات و هم در بدنسازي عقب هستيم و من زماني که سعيدلو پس از معارفه فتح‌الله‌زاده ايشان را به عنوان سرپرست جديد معرفي کرد، کار خود را شروع کردم.
    نظري جويباري افزود: ساعت 21 همان شب راهي اصفهان شدم تا قلعه‌نويي را راضي کنيم و پس از صحبت با ايشان و صحبت نهايي با آقاي فتح‌الله‌زاده به اين نتيجه رسيديم که هرچه زودتر پرويز مظلومي را بعنوان سرمربي انتخاب کنيم. ما 4، 5 بازيکن خوب را از دست داديم اما از کار سخت نمي‌ترسيم و اميدواريم امسال بتوانيم حداقل سهميه ليگ قهرمانان آسيا را بدست آوريم.
    معاون باشگاه استقلال در خصوص بازيکنان خارجي که قرار است جذب اين تيم شوند، گفت: بايد بازيکني مثل جان‌واريو به خدمت بگيريم. مي‌دانيم که پول باشگاه استقلال پول بيت‌المال است و بايد بازيکناني را به فوتبالمان تزريق کنيم که براي فوتبال ايران مفيد باشند، امثال عمادرضا، ابراهيم‌توره، جان‌واريو و ادينهو سطح فني فوتبال ما را بالا برده‌اند و ما به دنبال بازيکناني مثل آنها هستيم.
    وي در پايان گفت: از همه هواداران استقلال کمک مي‌خواهيم تا بتوانيم در ليگ برتر موفق شوي

منبع:فوتبال3

8. 5 کاربر از پست مفید elnin9 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Carlo Ancelotti

ItaliaMilan

تشکر ها
    103
    تشکر شده 531 در 116 پست

پیش فرض برهانی: با استیل آذین تمام کرده بودم اما به عشق هواداران تمدید کردم / حداقل یک جام می‌‌گیریم

روز گذشته آرش برهاني با حضور در باشگاه استقلال با مسئولان جديد اين تيم و علي فتح‌الله‌زاده به توافق رسيد كه قرارداد خود را تمديد كرده و براي دو فصل ديگر آبي‌پوش بماند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ورزشی پارسیان، به همين بهانه گفت‌وگويي انجام داد كه به شرح زير است:

كم پيدايي، اين روزها شايعات زيادي درباره توست و توافق با استيل آذيني‌ها شنيده شد؟

بگذاريد يك اعتراف بكنم، كار من با استيل آذين تمام بود ولي به حرمت آقاي فتح‌الله‌زاده و هواداران خوب استقلال به آنجا نرفتم و در خانه خودم ماندني شدم.

چه شد كه تصميم به رفتن گرفتي؟

به خاطر اينكه در تمام اين چند سالي كه فوتبال بازي مي‌كنم، سال گذشته يكي از بدترين فصل‌هايي بود كه تجربه كردم.

اما سال گذشته آنچنان بايد و شايد ظاهر نشدي و در نيم فصل دوم بيشتر روي نيمكت بودي؟

من تمام ساعات بازي‌هاي سال گذشته‌ام را جمع زده‌ام و كلاً‌ شانزده بازي انجام داده بودم و يازده گل در اين بازي‌ها زده‌ام كه فكر نمي‌كنم آمار بدي باشد.

سياوش اكبرپور به استيل آذين رفت، با او خيلي هماهنگ بودي؟ درباره اين جدايي حرفي نداري؟

سياوش دوست من بود، خيلي با هم هماهنگ بوديم، زحمات او را هيچ وقت فراموش نمي‌كنم و فكر نمي‌كنم كسي بتواند جاي او را بگيرد.

ظاهراً‌ از تركيه برگشته‌اي، دنيزلي را ديدي؟

دنيزلي را نديدم ولي تلفني با او صحبت كردم. حالش خوب بود و براي استراحت به يونان رفت، چون سابقاً‌ هم گرفتار اين بيماري شده بود و براي استراحت به يونان رفته بود، مثل اينكه امكانات يونان بهتر است.

پيشنهادي هم از آنجا داشتي؟

من چند پيشنهاد خوب خارجي داشتم كه دو تا از آنها از تيم‌هاي خوب تركيه بود؛ يكي هم از روسيه و همچنين بلژيك كه حتي دعوت‌نامه هم فرستادند و من نرفتم و ترجيح دادم در ايران بمانم.

ظاهراً‌ هواداران در ماندن تو تأثير زيادي داشتند؟

با آنكه من انتظار بيشتري از مجموعه استقلال داشتم كه براي تمديد قرارداد با من صحبت كنند اما بيشتر با عشق هواداران روبرو شدم كه در كوچه و بازار با ديدن من يادآور مي‌شدند در استقلال بمانم و جايي نروم.

نظرات درباره تغييرات جديد استقلال چيست؟

الان يك مجموعه خيلي خوب مديريتي و فني سر كار آمده و فكر مي‌كنم امسال با علي فتح‌الله‌زاده و پرويز مظلومي نتايج خوبي بگيريم.

نظرت درباره بازيكناني كه جدا شده‌اند، چيست؟

درست است كه بازيكنان خوبي را از دست داده‌ايم و فكر مي‌كنم با فتح‌الله‌زاده مي‌توانيم جايگزين‌هاي خوبي را براي آنها پيدا كنيم، چند هافبك خوب از تيم جدا شده‌اند كه خبر دارم با هافبك‌هاي خوبي درحال مذاكره هستند.

امسال هم قول آقاي گلي را مي‌دهي؟

مطمئن باشيد امسال نتايج خوبي مي‌گيريم و با جبران ناكامي سال قبل يك جام هم براي هواداران مي‌آوريم.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    ویرایش توسط TiFuSi : 06-16-2010 در ساعت 18:08

10. 3 کاربر از پست مفید TiFuSi تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

استقلال 89 از شنبه استارت می‌زند

خبرگزاری فوتبال ایران - تیم فوتبال استقلال از شنبه هفته آینده تمرینات خود را در زمین شماره 2 آزادی آغاز می‌کند.
    تمرینات تیم استقلال برای فصل جدید از شنبه هفته آینده آغاز می شود.
    استقلالی ها که سال گذشته تمرینات خود را در ورزشگاه دستگردی پیگیری می کردند به دلیل اجاره این زمین از سوی باشگاه استیل آذین برای فصل آینده، تمرینات خود را در زمین شماره دو آزادی انجام خواهند داد.
    پرویز مظلومی به همراه بهتاش فریبا و محمود فکری در لیگ دهم هدایت آبی پوشان را بر عهده خواهند داشت.

12. 5 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Carlo Ancelotti

ItaliaMilan

تشکر ها
    103
    تشکر شده 531 در 116 پست

پیش فرض بازديد دكتر فتح‌الله‌زاده از روابط‌عمومي استقلال

دكتر علي‌فتح‌الله زاده از روابط‌عمومي بازديد به عمل آورد.

به گزارش سايت رسمي باشگاه استقلال: سرپرست استقلال با معرفي محمد سررشته‌داري به عنوان مدير روابط‌‌عمومي باشگاه استقلال با وي دقايقي به صحبت پرداخت و ابراز اميدواري كرد با همكاري و همياري مجموعه سايت استقلال و روابط‌عمومي تعامل خوبي با رسانه‌هاي ورزشي برقرار شود.

ویرایش توسط TiFuSi : 06-16-2010 در ساعت 18:23

14. 4 کاربر از پست مفید TiFuSi تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Carlo Ancelotti

ItaliaMilan

تشکر ها
    103
    تشکر شده 531 در 116 پست

پیش فرض استقلال در ترکیه اردو می‌‌زند

حضور تيم استقلال براي برگزاري اردويي 10 روزه در تركيه قطعي شد و پرويز مظلومي اعلام كرد به منظور آمادگي تيم استقلال در فصل جديد ترجيح مي دهد، تيمش را در تركيه آماده مسابقات كند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ورزشی پارسیان به نقل از يك مقام مسئول حاضر در باشگاه استقلال، مسئولان اين تيم در آلمان با شرايط بسيار خوبي روبرو هستند و اعلام كردند، مي توانند شرايط بسيار خوبي را در اين كشور براي استقلال مهيا كنند، اما سرمربي استقلال به علت شرايط آب و هوايي تركيه و آشنايي با محل اردو، اين كشور را به سرپرست استقلال پيشنهاد داد و فتح الله زاده نيز براي آمادگي شرايط اقدامات لازم را انجام داده است.

16. 4 کاربر از پست مفید TiFuSi تشکر کرده اند .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    صحـــــرا
    تشکر ها
    385
    تشکر شده 785 در 244 پست

مجیدی به آفریقای جنوبی رفت

فرهاد مجیدی کاپیتان تیم استقلال با دریافت ویزای آفریقای جنوبی راهی این کشور شد تا تماشاگر جام جهانی باشد.
    فرهاد مجیدی کاپیتان تیم استقلال با دریافت ویزای آفریقای جنوبی راهی این کشور شد تا تماشاگر جام جهانی باشد. این بازیکن که در دبی به سر می‌برد شنبه به آفریقای جنوبی می‌رود تا بازی‌های جام جهانی را تماشا کند،‌ اکنون افشین قطبی سرمربی تیم ملی نیز در آفریقای جنوبی به سر می‌برد.مجیدی هنوز تیم آینده خود را مشخص نکرده است، اما دو تیم از قطر و امارات خواهان جذب او هستند.

18. 3 کاربر از پست مفید SaHra تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

اوضاع استقلال از زبان سرمربي

سرمربي تيم فوتبال استقلال با بيان اينکه 14 بازيکن اين تيم قراردادشان در پايان ليگ نهم تمام شده است، به آخرين وضعيت نقل و انتقالات اين تيم اشاره کرد و گفت: با برخي بازيکنان توافق کرده ايم و تا روز جمعه تکليف ساير بازيکنان را نيز مشخص خواهيم کرد.

پرویز مظلومی عصر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب افزود: برنامه تمرینات را تنظیم کرده ایم و از روز شنبه کار را شروع می کنیم. اما با توجه به شرایطی که باشگاه دارد نمی دانیم با چند بازیکن کارمان را آغاز خواهیم کرد.
    وی ادامه داد: تاکنون با هیچ بازیکنی را قطعا جذب نکرده ایم اما با برخی گزینه ها به توافق رسیده ایم. ضمن اینکه تا روز جمعه تکلیف بازیکنان فصل قبل استقلال را مشخص خواهیم کرد.
    سرمربی تیم فوتبال استقلال در ادامه به اتمام قرارداد 14 بازیکن این تیم اشاره کرد و گفت: این کار ما برای فصل آینده را دوچندان سخت کرده است. ضمن اینکه برخی بازیکنان نیز از استقلال جدا شده اند و باید برایشان جانشین پیدا کنیم.
    مظلومی خاطرنشان کرد: شرایط نسبت به 10 سال گذشته که در استقلال بودم فرق کرده است و امیدوارم بازیکنان و هواداران شرایط ما را درک کنند و کمک کنند تا بتوانیم تیم خوب و آماده ای را برای فصل آینده تدارک ببینیم.
    سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه زمان زیادی در اختیار او نیست گفت: با همه سختی هایی که اشاره کردم بازهم به آینده استقلال خوش بین و امیدوار هستم و اگر نبودم قطعا این مسئولیت را نمی پذیرفتم.
    وی در مورد وضعیت فرزاد آشوبی و پیوستنش به ذوب آهن گفت: بعید می دانم این بازیکنان به ذوب آهن برود. اگر هم مذاکره ای بوده قطعی نیست.
    مظلومی در مورد شایعاتی مبنی بر جذب عادل کلاه کج بازیکن فصل پیش پرسپولیس نیز گفت: همانطور که گفتید این یک شایعه است.
    سرمربی استقلال به احتمال بازگشت پیروز قربانی نیز اشاره کرد و گفت: با اینکه پیروز را بسیار دوست دارم اما اولویت اصلی ما در جذب بازیکنان هافبک و مهاجم است. ما بازیکنان خوبی می خواهیم که در طول فصل به دردمان بخورد.
    وی در مورد حظور آتیلا حجازی نیز گفت: آتیلا روز سه شنبه در باشگاه استقلال بود و روز چهارشنبه به دلیل حضور در کلاس نتوانست به باشگاه بیاید. من نمی دانم چرا این حرف ها مطرح می شود. اگر هم ناصر حجازی مانع از حضور آتیلا شود برای ما قابل احترام است.
    پرویز مظلومی در مورد احتمال حضور منصور پورحیدری در مجموعه استقلال نیز گفت: وظیفه من نیست که در مورد حضور ایشان صحبت کنم. اما آقای پورحیدری هر وقت کمک خواسته ایم یاریمان داده و همیشه یک استقلالی بوده است.

20. 8 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 116 1231151101 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)