Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 12 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 116
    عضو Derby

بازیکن محبوب
    Totti
    تشکر ها
    942
    تشکر شده 745 در 244 پست

پیش فرض تمدید قرارداد ها و نقل و انتقالات آ اس رم (11-2010)

به نام خدا

در این تایپیک اخبار مربوط به تمدید قراردادهای بازیکنان رم و همچنین نقل و انتقالات این تیم پایتخت نشین ایتالیا قرار خواهد گرفت.

لطفا از قراردادن اخباری غیر از این دو و همچنین بحث در این تایپیک خود داری فرمایید و بحث و اخبار دیگر را در تایپیک های مربوطه انجام دهید

موفق باشید
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 4 کاربر از پست مفید Gladiature_Roma تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

Jadid

کمبود تمرکز داریم

تنش بین توتی و بوردیسو مثبت بود

سرمربی رم کلودیو رانیری معتقد است که بازیکنان تیمش کمبود تمرکز دارند و او سعی دارد تا تنش مثبت بین آنها را تبدیل به اشتیاق کند. جالوروسی در هفته گذشته دو بازی برده را در دقایق پایانی با تساوی عوض کرد.

"شاید ما در اواخر بازیها دچار کمبود تمرکز می‌شویم و تاوان آن را می‌دهیم."

"اگر صد درصد نباشید تیم‌های دیگر شما را تحت فشار قرار می‌دهند."

"این باعث افسوس است، چون اگر ما این طور نبودیم چهار امتیاز را از دست نمی‌دادیم. حالا ما در سری آ در رده سوم بودیم."

گل دیرهنگامی که رمی‌ها در مقابل کلوژ دریافت کردند باعث ایجاد مشاجره‌ای بین توتی و بوردیسو شد و اخباری مبنی بر نیمکت نشینی این دو در دیدار مقابل باری شنیده شد.

"کج خلقی ناشی از اشتباهات است، چون ما می‌خواهیم بهتر کار کنیم. آن تنش مثبتی بود اما سعی داریم آن را تبدیل به شور و اشتیاق کنیم."

به هر حال به نظر می‌رسد که توتی در ترکیب اصلی قرار می‌گیرد زیرا آدریانو و ووچینیچ هر دو مصدوم هستند و دروسی هم محروم است.

"من نگران نیستم چون تیم نشان داده که زمانی هم که چندین مصدوم داشته باشیم تفاوت زیادی بوجود نمی‌آید."

"ما می‌خواهیم سال 2010 را در الیمپیکو با یک تجربه عالی برای هواداران تمام کنیم. آنها فوق‌العاده هستند و مثل باد که بادبان‌هایمان می‌خورد ما را به جلو هل می‌دهند و ما چیزی که لیاقتش را دارند به آنها نداده‌ایم."

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

!!! No Totti No Party

4. 2 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

Jadide

ساویچ و بهرامی

آیا آینده او در رم است؟

احتمالا ترکیب رم در زمستان دچار تغییراتی خواهد داشت. کوریره دلواسپرت در مورد وضعیت جالوروسی در بازار نقل و انتقالات خبر می‌دهد.

تیم‌های لیگ‌برتری به دنبال جذب مکسس هستند، اما مرد فرانسوی هنوز برای ترک پایتخت راضی نشده است. مکسس هفت فصل را در رم سپری کرده اما قراردادش در ماه ژوئن به پایان می‌رسد. اولین خریدار او هم چلسی است. کارلو آنجلوتی یکی از تحسین کنندگان همیشگی مرد فرانسوی بوده و حتی حاضر است برای مدافعی که چند ماه دیگر بازیکن آزاد خواهد شد هشت میلیون هزینه کند. در همین حال رمی‌ها هم برای جانشینی مکسس، ساویچ هموطن جوان ووچینیچ را در نظر دارند. ساویچ 19 ساله در لیگ‌قهرمانان بازی کرده و اکنون از مهره‌های ثابت مونته‌نگرو هم به شمار می‌رود. او در ومبلی و در تساوی مقابل انگلستان از مهره‌های خوب تیمش بود و همین موضوع باعث افزایش قیمت این بازیکن جوان شده است. آرسنال هم یکی دیگر از خریداران مدافع 19 ساله پارتیزان است.

والون بهرامی هم که در لیست خرید رم جای دارد مورد توجه دیگر تیم‌های ایتالیایی قرار گرفته است. گفته می‌شود یوونتوس و اینتر پیشنهادهای پنج و هفت میلیون یورویی خود را برای جذب هافبک سوئیسی آماده کرده‌اند. شاید در ماجرای انتقال بهرامی به رم، جالوروسی رزی یا اوکاکا را هم به وستهم پیشنهاد کند زیرا این دو بازیکن جوان خیلی کم فرصت حضور در میدان را پیدا می‌کنند و از طرف دیگر برونو کونتی از حضور اوکاکا در انگلستان استقبال می‌کند. اما مدیر ورزشی باشگاه باری هم برای جذب اوکاکا به رم سفر کرده و با توجه به رابطه خوب میان دو باشگاه احتمال انتقال مهاجم جوان به این تیم بسیار زیاد است.

اما دنیل پراده که چند روزی به دلیل سرماخوردگی خانه نشین شده در زمستان دردسرهای زیادی دارد. چندین بازیکن رم دستمزدهای بالایی دریافت می‌کنند اما خیلی کم بازی می‌کنند.

آدریانو که در حال حاضر به دلیل مصدومیت با تیم تمرین نمی‌کند در برزیل طرفداران زیادی دارد و اسپانسرهایی هم هستند که حاضرند دستمزد پنج میلیونی او را تقبل کنند و همین موضوع باعث می‌شود که احتمال بازگشت او به کشورش قوت بگیرد.

ژولیو باپتیستا 3.2 میلیون یورو حقوق سالیانه دریافت می‌کند و به همین دلیل پیدا کردن باشگاهی که حاضر به پرداخت این مبلغ شود سخت است. همین وضعیت برای گلر سوم جالوروسی هم وجود دارد. دونی که مدت‌هاست به میدان نرفته 2.6 میلیون یورو از رم دستمزد می‌گیرد و از این لحاظ در میان دروازه‌بانهای جهان نفر چهارم است!

!!! No Totti No Party
    ویرایش توسط Mehrd@d : 12-12-2010 در ساعت 11:11

6. 2 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

بازگشت به خانه

اگر به رم گل بزنم خوشحال می‌شوم!

مارکو د الساندرو و جیانلوکا گالاسو رمی‌هایی هستند که اکنون برای باری به میدان می‌روند. د الساندروی 19 ساله که به طور قرضی در باری حضور دارد از بازگشت به الیمپیکو هیجان زده است. د الساندرو پیش از شروع فصل و در دیداری دوستانه با پیراهن گروستو دروازه رم را باز کرد.

"برای من، برونو کونتی یک کمک بود. در موقعیت‌های بد به من کمک کرد و ما توانستیم روی پایمان بایستیم. بازگشت به رم یک احساس قوی است، یک احساس که باعث لرزیدن پاهایم نمی‌شود اما بدون شک ضربان قلبم را زیاد می‌کند. اولین گلم در سری آ برابر رم؟ من خوشحال می‌شوم. من می‌توانم از دومین فصل حرفه ای‌ام خوشحال باشم. در سری آ ده بازی انجام دادم اما به خاطر نتایج بد تیم من نتوانسته‌ام بهترینم را ارائه دهم. رم پر از بازیکنان بزرگ است و طبیعی است که آنها نتوانند به بازیکنان جوان تکیه کنند. زمان هست و با کمی شانس می‌توانم برگردم. توتی؟ امیدوارم مرا به خاطر بیاورد."

جیانلوکا گالاسو هم که دست پرورده آکادمی جالوروسی است با تیم سابقش روبه‌رو می‌شود. این بازیکن 26 ساله همواره در تیم‌های سری ب بازی کرده و تنها یک بازی در سری آ انجام داده که به زمان حضورش در پایتخت بازمی‌گردد.

"بازی با رم سخت خواهد بود، آنها از دو تساوی پی‌درپی می آیند و ما هم امیدواریم که امتیاز بگیریم. ما با احتیاط کار خواهیم کرد. من در فصل 2003.4 مقابل سمپدوریا برای رم بازی کردم و پس از آن فقط در تیم‌های سری ب بودم. و حالا من می‌توانم با باری طعم سری آ را بچشم. برای من دنیای جدیدی است. من در تریگوریا بزرگ شدم و بدون شک این بازگشت به خانه است."

!!! No Totti No Party

8. 2 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

Newww

آدریانو و انتقال قرضی به کورینتیانس

طبق گزارشهای منتشره در مطبوعات برزیل، آدریانو برای یک سال به طور قرضی به کورینتیانس منتقل خواهد شد

طبق گزارش منتشره در مطبوعات برزیلی ماجراجویی آدریانو در رم کمتر از شش ماه به طول انجامید؛ چرا که این ستاره برزیلی اکنون در حال جمع کردن وسایلش برای بازگشت به برزیل می باشد.

لانسنت دات کام در گزارشی به این نکته اشاره کرده که آدریانو با سران این باشگاه برزیلی به توافق رسیده تا با قراردادی قرضی به مدت یک سال، از ماه ژانویه به برزیل بازگردد.

آدریانوی 28 ساله در طول مدت حضورش در کورینتیانس مبلغ 400 هزار یورو دریافت خواهد کرد.این در حالی است که پیش از این شنیده می شد که روسلا سنسی، رئیس باشگاه رم با این انتقال مخالفت کرد و اعلام کرده بود که بازیکن تیمش به هیچ جای دیگری نمی رود.

ولی روبرتو د آندراده، یکی از روسای کورینتیانس نظر دیگری دارد.او در صحبتهایی از تماسهایی با آدریانو گفته و اعلام کرده:« ما به توافقات شفاهی با آدریانو برای انتقالی یک ساله دست یافته ایم.»

!!! No Totti No Party

10. 2 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

Jadid

امانوئلسون در رم؟! رقابت بسیار فشرده است!

به گزارش خبرگزاری RomaNews.IR به نقل از Tuttomercato، قرارداد این هافبک چپ و 24 ساله آژاکس هلند در پایان فصل به پایان می رسد. او علاقه مندان زیادی دارد. رم و یوونتوس یکی از این تیم ها هستند! او از آلمان و تیم وولفسبورگ نیز پیشنهاداتی دریافت کرده است!
    وقتی از او در مورد آینده اش پرسیدند در جواب گفت: " من باید تصمیم گیری کنم و نمی توانم خیلی سریع پاسخ این سوال را بدهم. "
    مالاگا اسپانیا نیز به تازگی به امانوئلسون علاقه مند شده است. گفته می شود قیمت او در ژانویه 6 میلیون یورو خواهد بود!
    از سوی دیگر گفته می شود تیم موناکو دیگر مذاکره ای با تیم کاتانیا بر سر ایزکو نخواهد داشت. سران کاتانیا اعلام کردند به احتمال فراوان مقصد بعدی ایزکو رم خواهد بود!
    دی الساندرو: یک روز به رم باز می گردم
    مارکو دی الساندرو، مهاجم تیم رم که به صورت قرضی راهی باری شده است نمی تواند رویای خود را پنهان کند!
    مارکو امیدوار است روی به پایتخت بازگردد. او چندی پیش در هفته شانزدهم سری آ از جیالوروسی شکست خورد.

!!! No Totti No Party

12. 3 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

Bomb

آدریانو رفتنی شد

توافق شفاهی امپراتور با کورینتیانس

باشگاه کورینتیانس ادعا کرده که با آدریانو به توافق شفاهی دست پیدا کرده و این بازیکن در فصل نقل و انتقالات زمستانی به آنها خواهد پیوست.

هفته گذشته این بازیکن 28 ساله گفته بود که در صورت بهتر نشدن شرایطش در رم، پایتخت را ترک می‌کند. او تنها در یک بازی به عنوان بازیکن ثابت به میدان رفته و گلی هم برای جالوروسی به ثمر نرسانده است.

از طرف دیگر رونالدو و روبرتو کارلوس خواستار حضور امپراتور شده و از او دعوت کرده بودند تا به آنها بپیوندد. رئیس باشگاه رم روزلا سنسی جدایی آدریانو را رد کرده اما به نظر می‌رسد که اتفاقات دیگری در حال افتادن است.

مدیر ورزشی باشگاه کورینتیانس در مورد به خدمت گرفتن مهاجم برزیلی رم توضیح داد.

"ما با آدریانو به یک توافق شفاهی دست پیدا کردیم و قرار آماده امضاست. در حال حاضر ما تنها جواب نهایی را از طرف رم می‌خواهیم."

آدریانو برای پیوستن به کورینتیانس حتی حاضر است دستمزد کمتری دریافت کند. حقوق او در تیم برزیلی 180 هزار یورو در ماه خواهد بود که نصف حقوقش در رم است. در همین حال باشگاه پالمیراس حاضر است حقوق 200 هزار یورویی به آدریانو بدهد.

اما گیلمار رینالدی مدیربرنامه‌های این بازیکن در خصوص شرایط این بازیکن گفته که او فکر می‌کند که باقی ماندن در رم بهترین تصمیم برای آدریانو است.

!!! No Totti No Party

14. 2 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

Jadide

تلاش رم برای ابوئه
    والون اولتیماتوم داد!
    به گزارش خبرگزاری RomaNews.IR،
    رم به شدت خواهان یک مدافع کناری است و آنها قصد دارند برای این پست، امانوئل ابوئه، مدافع سمت راست آرسنال را به خدمت بگیرند. این مدافع ساحل عاجی که به یکی از ذخیره های آرسن ونگر تبدیل شده است مشتریان زیادی دارد. همچنین دیلی میل در گزارش خود می گوید: تیم آرسنال برای فروش این مدافع قدرتمند مشکلی ندارد. قیمت پیشنهادی 6 میلیون یورو اعلام شده است.
    قرارداد ابوئه، ژوئن 2011 به پایان می رسد. در این میان دو تیم اینتر و یوونتوس نیز در کنار رم به این مدافع سیه چرده علاقه مندند.
    از سوی دیگر والون بهرامی دیگر نمی تواند منتظر سران رم بماند و در مصاحبه ای اعلام کرد تنها تا 10 ژانویه منتظر پیشنهاد سران رم می ماند در غیر این صورت او به فکر انتقال به تیم دیگری خواهد بود.
    با وجود توافق سران رم و وستهام ( پراده و دیاس ) در تابستانی که گذشت، اما باز هم سران جیالوروسی برای بهرامی اقدامی نکردند. با این حال بهرامی اعلام کرد روز 10 ژانویه آخرین فرصت جیالوروسی ها خواهد بود.

!!! No Totti No Party
    ویرایش توسط Mehrd@d : 12-16-2010 در ساعت 21:46

16. 2 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

Newww

در رم می مانم!

می‌خواهم از رم تشکر کنم

در میان تمام شایعاتی که در مورد بازگشت آدریانو به برزیل به گوش می‌رسد، این مهاجم اعلام کرد که در پایتخت می‌ماند تا محبت‌های رم را جبران کند. بازیکن 28 ساله از زمان ورودش به رم خیلی کم بازی کرده و همین موضوع باعث ایجاد شایعات زیادی در مورد او شده است. در مصاحبه با کوریره دلواسپرت آدریانو در مورد شرایطش در رم گفت.

"همه از جمله مدیربرنامه‌هایم، می‌گویند که من اینجا را ترک می‌کنم. درسته؟ خب، چیزی که مهم است حرف خودم است. و من برای بار nام تکرار می‌کنم، رم تیم من است و خواهد بود."

"من نمی‌توانم این واقعیت را پنهان کنم که از زمانی که به رم رسیدم، مورد استقبال بسیار خوبی قرار گرفتم و تنها فکر آن را مرا احساساتی می‌کند. من امیدوار بودم که بیشتر بازی کنم، اما می‌دانم که مصدومیت‌های متعددی داشتم که بازگشتم را به تاخیر می‌انداخت."

"من تنها یک بار مایوس و غافلگیر شدم، زمانی که در مقابل کلوژ به میدان نرفتم. آن یک لحظه‌ای بود که من از آن شرایط نتیجه‌گیری کردم."

"سپس چیزی اتفاق افتاد که هر گونه شکی را از ذهن من پاک کرد: صحبتی که روزلا سنسی انجام داد و اعتمادش به من را دوباره تکرار کرد."

"من علاقه‌مندم که با حضور در زمین و کاری که همیشه کرده‌ام، گل زدن و شاد کردن مردم دوباره از رم قدردانی کنم. می‌خواهم در رم دوباره امپراتور شوم."

!!! No Totti No Party

18. 2 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

Jadide

میلان مکسس را می خواهد
    گالاتاسرای برای باپتیستا جلو آمد!
    به گزارش خبرگزاری RomaNews.IR،
    سران روسونری بار دیگر از علاقه خود به مدافع فرانسوی و مستحکم جیالوروسی، فیلیپه مکسس خبر دادند.
    آدریانو گالیانی تصمیم دارد تا این فیل فرانسوی را به صورت آزاد راهی میلان کند. این در حالی است که مکسس به راحتی از پایتخت ایتالیا جدا نمی شود! او حتی فصل گذشته با وجود نیمکت نشینی های پیاپی در رم ماند و اکنون که دیگر آن نیمکت نشین سابق نیست و مطمئنا سخت می توان او را از پیراهن 7 ساله اش جدا کرد!
    با این حال این امکان وجود دارد که سران میلان بار دیگر پیشنهاد شان را راهی شهر رم کنند اما مطمئنا این انتقال کار دشواری خواهد بود!
    دیگر بازیکن جیالوروسی که این روز ها نامش زیاد در اخبار رم درج می شود اکنون علاوه بر مالاگا اسپانیا، گالاتاسرای ترکیه را هم مشتری جدید خود می بیند!
    روزنامه ترکی هوریت در گزارش خود می نویسد: باشگاه استانبولی قبلا پیشنهادی 8 میلیون یورویی را در تابستان گذشته برای خرید شماره 19 جیالوروسی داد اما آنها این پیشنهاد را رد کردند! اکنون این امکان وجود دارد که آنها باز هم پیشنهادی مانند آن پیشنهاد را به تیم رم بدهند!
    هافبک برزیلی رم همراه با همسرش بیشتر علاقه مند به حضور در اسپانیا و لالیگای این کشور هستند!

!!! No Totti No Party

20. 4 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

Danger

کورینتیانس دست بردار نیست

راضی کردن رم سخت است

رئیس باشگاه کورینتیانس آندرس سانچز اعلام کرد که مهاجم رم آدریانو در این باشگاه برزیلی خوب کار خواهد کرد اما اقرار کرد که جذب این بازیکن سخت است زیرا رم حاضر نیست او را از دست بدهد. سانچز معتقد است که آدریانو می‌تواند زوج خوبی را در خط حمله تیمش تشکیل بدهد.

"آدریانو در کورینتیانس خوب کار خواهد کرد. با این وجود سخت خواهد بود که باشگاه رمی را راضی کنیم."

"ما متوجه فداکاری بزرگ رم را به خاطر بستن قرارداد با او هستیم، به ویژه به خاطر دستمزدی که او می‌گیرد. رونالدو نقش خوبی برای او خواهد داشت و آنها می‌توانند به خوبی هماهنگ شوند."

آدریانو تا آستانه جدایی از رم پیش رفت اما به طور ناگهانی از ماندن در پایتخت خبر داد و با توجه به بازی‌ای که در مقابل میلان انجام داد جدایی او بعید به نظر می‌رسد. گفتنی است تیم‌های زیادی به دنبال جذب او هستند.

!!! No Totti No Party

22. 3 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 12 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)