Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 23 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 221
    عضو Derby

بازیکن محبوب
    Totti
    تشکر ها
    942
    تشکر شده 745 در 244 پست

پیش فرض اخبار مهم تیم آ اس رم (11-2010)

به نام خدا

در این تایپیک اخبار تیم رم قرار میگرند

اخبار کپی برداری شده را با ذکر منبع در این تایپیک قرار دهید

از ارسال اخبار تکراری خود داری فرمایید

لطفا بحث های خود را در تایپیک بحث و تبادل نظر هواداران آ اس رم انجام دهید

موفق باشید
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    ویرایش توسط Gladiature_Roma : 06-09-2010 در ساعت 13:18

2. 4 کاربر از پست مفید Gladiature_Roma تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    Totti
    تشکر ها
    942
    تشکر شده 745 در 244 پست

خیلی خوشحالم

برای گرفتن اینتر آماده هستم

مهاجم سابق نراتزوری با بازگشت به برزیل و با پیراهن فلامینگو فرم خوبش را به دست آورد و اکنون با رم قراردادی سه ساله به امضا رسانده است.

"خیلی خوشحالم که در رم هستم و با پیراهن جیالوروسی بازی می‌کنم. امیدوارم همه چیز خوب پیش برود. اعتقاد دارم که فصل عالی خواهیم داشت. من از این استقبال گرم هواداران خوشحال شده‌ام و آنها در شهر به دنبال من می‌گردند."

"هیچ قولی نمی‌دهم اما می‌دانم که باید در زمین کارم را انجام دهم و من می‌گویم که خوب پیش خواهد رفت."

زمانی که آدریانو اینتر را ترک کرد، کسی انتظار نداشت که او به این سرعت به سری آ بازگردد اما اکنون او بازیکن رم است.

"چیزی که من به آن اهمیت می‌دهم و دلیل بازگشت من به ایتالیا این است. من اینجا هستم و باید ثابت کنم که چه کاری می‌توانم انجام دهم و من آن را انجام خواهم داد. برای گرفتن اینتر آماده هستم."
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 4 کاربر از پست مفید Gladiature_Roma تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

پیش فرض جیالوروسی و صعود به رده چهارم

موسسه آمار و تاریخ فوتبال جهان، رنکینگ برترین باشگاه های جهان را اعلام کرد. رمیها با صعود به رده چهارم بار دیگر پس از اینتر، دومین تیم برتر ایتالیایی شناخته شدند. رمیها در رنکینگ قبلی نیز در بین 10 تیم برتر حضور داشتند. در این رده بندی، اینترمیلان و بارسلونا مشترکا در رده اول قرار گرفته اند و بایرن مونیخ در رده سوم قرار گرفته است و فاصله ی کمی با رم دارد. فیورنتینا در رده سی ام، یوونتوس در رده چهل و یکم و میلان در رده پنجاه و دوم قرار دارند.

1. بارسلونا اسپانیا، اینترمیلان ایتالیا - 297 امتیاز
    3. بایرن مونیخ آلمان - 257 امتیاز
    4. آ.اس.رم ایتالیا - 236 امتیاز
    5. وردربرمن آلمان، چلسی انگلیس - 236 امتیاز
    7. اتلتیکو مادرید اسپانیا - 231 امتیاز
    8. المپیک لیون فرانسه - 230 امتیاز
    9. فولام انگلیس - 224 امتیاز
    10. منچستر یونایتد انگلیس - 217 امتیاز

ویرایش توسط feri71 : 08-04-2010 در ساعت 09:49

6. 3 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531

پیش فرض 11 آگوست - گروستو - رم

جیالوروسی قصد دارد تا بازی دوستانه ی دیگری را ترتیب دهد. پس از بازی های دوستانه برابر برونیکو، آدیگه، بوردو و پاریس سنت ژرمن در فرانسه، اکنون جیالوروسی بازی دوستانه ی دیگری را هم در 11 آگوست انجام خواهد داد. دو تیم گروستو و رم روز چهارشنبه 11 آگوست ساعت 20:30 ( به وقت ایتالیا ) به مصاف هم می روند.

8. 3 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531

پیش فرض دستور رانیری بود!

گیلمار رینالدی مدیر برنامه های امپراتور برزیلی رم در مورد موکلش می گوید: " قرار بود آدریانو در بازی برابر اینترمیلان به میدان برود اما کلودیو رانیری بازیکن دیگری ( خولیو باپتیستا ) را به زمین فرستاد! با این حال این تعویض دستور رانیری بوده است!"
    اکنون آدریانو برای بازی برابر کلوج باید به همراه رم به دامانا برود. این دیدار فردا شب ساعت 22:15 به وقت ایران برگزار می شود. رمیها قبل از این دیدار در اولین دیدار شان برابر بایرن مونیخ 2-0 شکست خوردند. کلوج نیز 2-1 از سد بازل سوییس گذشت.

10. 3 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531

پیش فرض بازیکنان دعوت شده برای بازی برابر کلوج رومانی

لیست دعوت شدگان برای بازی برابر کلوج رومانی از سوی کلودیو رانیری اعلام شد. در این لیست سرجیو، تادی و اوکاکا غایب هستند که هر 3 آنها به دلیل مصدومیت این دیدار حساس را از دست داده اند.

1. لوبونت
    2. سیسینیو
    3. پائولو کاستلینی
    4. خوان سیلویرا
    5. فیلیپه مکسس
    7. دیوید پیزارو
    8. آدریانو لیته
    9. میرکو ووچینیچ
    10. فرانچسکو توتی
    16. دانیله دروسی
    17. یان آرنه ریسه
    19. خولیو باپتیستا
    22. مارکو بوریلو
    20. سیمونه پروتا
    23. لئاندرو گرکو
    25. گیلرمو بوردیسو
    29. نیکولاس بوردیسو
    30. فابیو سیمپیلیسیو
    32. الکساندر دونی
    33. متئو بریگی
    77. مارکو کاستی
    87. آلئاندرو روسی
    94. جرمی منز

12. 3 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531

پیش فرض تونی: توتی تاریخ رم است!

لوکا تونی پس از بازی ضعیفش با پیراهن جنوا برابر میلان در مصاحبه ای در مورد کاپیتان بزرگ رم گفت: " مطمئنا اینتر از نتیجه اش راضی نیست و می خواهد در آینده بهتر عمل کند و بیشتر و بیشتر برنده شود. رم قهرمان سری آ را شکست داد و این برد می تواند رم را بالاتر بکشد. در مورد توتی؟ فرانسیس ( فرانچسکو ) یک قهرمان است. او تاریخ رم را ساخته است و با تمام اهدافش می تواند راه حل های ایده آلی برای رانیری داشته باشد. "

14. 3 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531

پیش فرض اوکاکا: رم و بحران؟ هرگز!

استفانو اوکاکا چوکا در مصاحبه ای با Sky Sport در مورد تنشی که در بازی برابر اینتر به وجود آمد و توتی با رانیری مشکل پیدا کرد مصاحبه کرد.
    " رم هرگز در بحران فرو نرفته است. آن فقط یک دوره دشوار بود. تنش ها در راهی به وجود آمده که باعث پیشرفت رم می شود. این یک چیز عادی است که هر کس می خواهد فوتبال بازی کند اما مربی برای بهتر شدن تیم همچین تصمیمی را گرفت. گروه ما خوب است و ما این را اثبات می کنیم. "
    در مورد توتی؟
    " او واقعا حیرت انگیز است. من رابطه ی بسیار خوبی با او دارم. او می خواست در باربر اینتر بازی کند چون احساساتش این را می گفت. او رهبر و کاپیتان تیم ماست. دوست داشتم او هم بازی می کرد اما اشکالی ندارد! "

16. 3 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531

پیش فرض ریسه: رم از فصل پیش بهتر شده است

یان آرنه ریسه، مدافع رم می‌گوید این تیم نسبت به فصل گذشته بهتر شده است. این در حالی است که رم تنها پیروزی خود در این فصل را همین هفته مقابل اینتر به دست آورد.
    ملی‌پوش نروژی می‌خواهد هم‌تیمی‌هایش فرم خود در دیدار شنبه را در اروپا هم تکرار کنند. آنها سه‌شنبه به مصاف کلوژ رومانی می‌روند.
    ریسه می‌گوید: «این پیروزی به دلیل این بود که همه بازیکنان عالی بازی کردند. حالا در لیگ قهرمانان باید همین کار را تکرار کنیم و تمام 90 دقیقه را بدویم.
    من تنها برای رفع تکلیف بازی نمی‌کنم و بازی می‌کنم تا پیروز شوم. این ذهنیت من است. من همیشه تلاش می‌کنم چیزی اضافه بیابم تا بتوانیم پیروز شویم. بر این باورم که همه هم‌تیمی‌های من هم همین ذهنیت را دارند.
    من به این نتیجه رسیده‌ام که تیم ما قدرتمندتر از فصل پیش شده است.»

18. 3 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531

پیش فرض رم 2-1 کلوج

جیالوروسی دیشب موفق شد در دومین دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا اولین بردش را در المپیکوی شهر رم جشن بگیرد. در این دیدار رمیها موقعیت های بسیاری را از دست دادند. به جرات می توان گفت دروازه بان تیم کلوج جزو بهترین بازیکنان این دیدار بود. او بارها ناجی دروازه ی تیمش شد!! در این دیدار از ابتدا رمیها بازی خوبی را ارائه کردند. تا آخرین دقیقه رمیها بازی زیبایی را ارائه دادند و کاملا مشخص بود که فقط برای برد پای به زمین گذاشته اند. شاید جیالوروسی هنوز با آن رمی که همه انتظار دارند فاصله دارد اما بازی به بازی تیم بهتر شده است و مطمئنا تا هفته های آینده همان رمی خواهد شد که همه می خواهند.
    در نیمه اول بازی چندان زیبا نبود و دو تیم هنوز خودشان را پیدا نکرده بودند. در دقیقه 29 ترائوره با اشتباه بوردیسو به همراه کولیو برابر لوبونت قرار گرفتند و یک موقعیت 100% گل را ایجاد کردند اما ترائوره موقعیت به این خوبی را از دست داد و توپ را به تیرک افقی دروازه زد! در ادامه و در دقیقه 33 توتی یگ پاس زیبا را برای ووچینیچ انداخت اما ووچی شوتش را درست در دستان دروازه بان کوباند. از دقیقه 30 تا 40 رمیها موقعیت های زیادی را از دست دادند. ووچنینچ یک موقعیت دیگر را هم از دست داد و خیلی راحت توپش را تقدیم دروازه بان کرد! در دقیقه 37 میرکو یک پاس خوب را به کاپیتان داد و توتی هم با یک شوت زیبا خطر ساز شد اما باز هم دروازه بان کلوج خارق العاده عمل کرد. در نهایت نیمه اول با نتیجه 0-0 به پایان رسید.
    در نیمه دوم رانیری مانند چند بازی قبل یک تعویض عجیب را انجام داد و منز که در نیمه اول بسیار خوب ظاهر شده بود و اکثر حملا از سوی او صورت می گرفت را بیرون کشید و آدریانو را وارد زمین کرد! در ادامه رمیها بیشتر از نیمه اول حمله کردند طوریکه از هر تاکتیکی برای رسیدن به گل استفاده کردند! کاری که هیچ گاه در تیم ندیده بودیم!! در اوسط بازی بوریلو جای ووچی را گرفت و کاستی هم به جای سیسینیو یی به بازی آمد که او هم در نیمه اول خوب ظاهر شده بود. حملات رم با ورود بوریلو بیشتر شد. سر انجام در دقیقه 68 دیوید پیزارو با یک پاس فوق العاده هوشمندانه و زیبا از کرنر، فیلیپه مکسس را صاحب توپ کرد و اوهم با یک شوت سرکش دروازه کلوج را باز کرد! رمیها 1-0 پیش افتادند تا امید ها برای اولین 3 امتیاز در این رقابت ها زنده شود. 4 دقیقه بعد هم بوریلو یک سوپرگل استثنایی زد. او در حالی این گل را به ثمر رساند که دروسی از میانه زمین توپ را برای او فرستاد و او هم با چرخش خود و بدون نگاه به دروازه یک گل زیبا را به ثمر رساند تا جیالوروسی ها در 4 دقیقه 2 بار دروازه میهمان خود را باز کنند! در این صحنه بوریلو یک قدم کوچک از مدافع حریف جلو تر بود و این صحنه مشکوک به آفساید بود اما یک بار هم رمیها طعم خوش شانسی را چشیدند! رمیها پس از گل دوم برای اینکه مانند بازی برابر بولونیا بازی برده را با تساوی عوض نکنند عقب کشیدند و محتاطانه تر بازی کردند و همین باعث شد تا رادا در دقیقه 78 از روی سانتر هم تیمی خود با ضربه ی سر دروازه لوبونت را باز کند. باز هم 10 دقیقه پایانی برای رمیها هیجانی و حساس شد. اما این 10 دقیقه متفاوت بود چون رمیها نمی خواستند در این دیدار مهم نتیجه 2-2 بر روی اسکوربورد ورزشگاه نقش پیدا کند! سعی کردند با پاسکاریحفظ توپ کنند و در نهایت این بازی به پایان رسید تا رمیها اولین بردشان در ان رقابت ها را به دست آوردند.
    در این دیدار لوبونت کار خاصی نکرد چون زیاد دروازه اش تهدید نشد و اگر هم تهدید می شد خود بازیکنان کلوج یا به تیرک می زدند یا به اوت! بوردیسو هم مانند بازی برابر اینتر با تمام وجود بازی کرد و تنها یک اشتباه مرگبار داشت که ترائوره آن را از دست داد! کاستلینی هم بازی خوبی را به نمایش گذاشت. او در اکثر حملات شرکت کرد. سیسینیو یک بازی بسیار خوب و بی نقص را به نمیش گذاشت. او در نیمه اول بارها از سمت راست خطرساز شد. دروسی نیز بازی بدی را به نمایش نگذاشت اما باز هم شاهد شوت های بی دقتش بودیم. او بار ها سعی کرد از راه دور دروازه کلوج را باز کند اما موفق نشد. با این حال مانند بازی برابر اینتر یک پاس گل زیبا داد. پیزارو نیز بار دیگر نشان داد که فرمانده رم در خط میانی است. او در این دیدار بارها حملات رم را ساخت و چندین بار هم با دریبل های ریز خود بازیکنان حریف را تحقیر کرد. پروتا نیز بازی چندان خوبی را انجام نداد اما بارها برای رم خطا گرفت. با این حال هنوز با روز های اوجش فاصله دارد. کاپیتان توتی نیز خوب ظاهر شد. با این حال او نیز هنوز با روز های اوجش فاصله دارد اما در این دیدار بهتر از بازی برابر اینتر بود. منز باز هم عالی نشان داد. میرکو هم نشان داد که همیشه روی فرم نیست و بیشتر در دقایق پایانی گره گشای رمیهاست. بوریلو هم که به عنوان بازیکن تعویضی آمد یک گل زیبا را به ثمر رساند و در نهایت آدریانو هم یک بازی تکنیکی را ارائه داد تا تیفوسی ها را امیدوار کند.

ترکیب رم به همراه نمرات (1-3-2-4): لوبونت 6 - سیسینیو 6 ( کاستی 64' 5.5 ) - مکسس 6 - ن.بوردیسو 5 - کاستلینی 6 - دروسی 6 - پیزارو 6 - منز 6.6 ( آدریانو 46' 5.5 ) - پروتا 6.5 - ووچینیچ 5 ( بوریلو 64' 7.5 ) - توتی 6.
    رانیری: 5
    نمره کلی رم: 5.5!

ترکیب کلوج به همراه نمرات (1-1-4-4): کلارو 6 - پانین 6 - آلکانتارا 5.5 - کادو 6 - رادا 6.5 - دیکا 6 - هورا 6 ( ده زربی 77' 6.5 ) - ادیمار 6 ( کونه 69' 5.5 ) - کولیو 6.5 - کیووو 6 - ترائوره 6 ( یجلئانوویچ 81' - )

کارت زرد: دیکا از کلوج ( 74' )

بهترین بازیکن میدان: مارکو بوریلو از رم
    بدترین بازیکن میدان: میرکو ووچینیچ از رم

ویرایش توسط feri71 : 09-30-2010 در ساعت 09:09

20. 4 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 23 12311 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)