Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 23 نخستنخست ... 2345614 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 221
    عضو Derby

بازیکن محبوب
    Totti
    تشکر ها
    942
    تشکر شده 745 در 244 پست

پیش فرض اخبار مهم تیم آ اس رم (11-2010)

به نام خدا

در این تایپیک اخبار تیم رم قرار میگرند

اخبار کپی برداری شده را با ذکر منبع در این تایپیک قرار دهید

از ارسال اخبار تکراری خود داری فرمایید

لطفا بحث های خود را در تایپیک بحث و تبادل نظر هواداران آ اس رم انجام دهید

موفق باشید
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    ویرایش توسط Gladiature_Roma : 06-09-2010 در ساعت 13:18

2. 4 کاربر از پست مفید Gladiature_Roma تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

Jadide توتی برترین بازیکن دیدار بازل - رم

نمرات بازیکنان بازل - رم از سوی سایت گل اعلام شد. بر این اساس فرانچسکو توتی به عنوان برترین مرد زمین انتخاب شد و منز هم که انصافا بازی بسیار زیبایی را ارائه داد و می توانست برترین بازیکن زمین شود از دید خوانندگان سایت گل به عنوان برترین بازیکن زمین انتخاب شد!
    نمرات بازیکنان بازل: کوستانزو 6 - اینکوم 5.5 - آبراهام 5.5 - فراتی 5.5 - سفری 6 - شکیری 6.5 - هوگل 6 - یاپی یاپو 6 - استوکر 6 - استرلر 7 - فری 6.5
    نمرات بازیکنان رم: سرجیو 7 - کاستی 5.5 - خوان 6.5 - ن.بوردیسو 6 - ریسه 6.5 - منز 7 - دروسی 6 - سیمپیلیسیو 5.5 - پروتا 6 - توتی 7.5 - ووچینیچ 5.5 /// بوریلو 6.5 - گرکو 6.5 - گ.بوردیسو 5

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 3 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531

Newww دربی بدون المپیا

عقاب لاتزیو پرواز نخواهد کرد
    نماد خوش شانسی لاتزیو، عقاب آمریکایی که با نام المپیا شناخته می‌شود از حضور در دربی رم محروم شد.
    انجمن محلی احساس کرده که پرواز این عقاب در المپیکو ممکن است باعث بر هم خوردن نظم عمومی در فضای خشونت باری شود که فشفشه‌ها و بمبهای کاغذی پرتاب می‌شوند.
    این یک ضربه به لاتزیو خواهد بود زیرا از زمان ورود المپیا مردان ادی ریا روزهای خوبی را در صدر جدول سری آ سپری کرده‌اند.
    البته پیش از این بحث در شهر رم بالا گرفته بود که چه کسی دربی را از دست می‌دهد: فرانچسکو توتی یا المپیا؟
    لاتزیو از زمانی که کلودیو لوتیتو این عقاب را به باشگاه آورده در خانه شکست نخورده است.
    المپیا زمانی که سرود لاتزیو در المپیکو پخش می‌شود سه بار دور زمین پرواز می‌کند.
    گفتنی است که صرف نظر از چند بازیکن مصدوم در هر دو تیم بیاوا مدافع لاتزیو هم مانند توتی محروم است.

6. 3 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531

Ohum برد مهمی بود

باید دنده را عوض می‌کردیم
    سرانجام فرانچسکو توتی اولین گلش را در فصل جدید به ثمر رساند. جالوروسی به یک برد شیرین و باارزش دست پیدا کرد تا جایگاهش را در جدول گروه E لیگ قهرمانان اروپا بهبود بخشد. کاپیتان رم هم به عنوان بهترین بازیکن میدان شناخته شد.
    "ما باید دنده را عوض می‌کردیم و این در مورد زمان بود. من لایق شکستن قحطی‌ام بودم اما ما می‌خواستیم پیروز شویم و حالا جدول خیلی متفاوت است. ما کمی بیشتر راحت هستیم."
    "این پیروزی مهمی است که از نظر روانی و بالا بردن اعتماد به نفس به ما کمک می‌کند. ما در فرم خوبی هستیم و این اولین بار در این فصل است که ما دو بازی پشت سر هم می‌بریم. جای امیدواری است که سومی هم باشد."
    "یکپارچگی قدرت ماست، از آنجائیکه تیم بودن به اتحاد است. ما امیدواریم که هواداران و باشگاه را خوشحال کنیم."
    توتی از نهم می به مدت 176 روز موفق به گلزنی در مسابقات رسمی نشده بود و او دربی رم را هم از دست خواهد داد.
    "من همیشه آرام هستم، هر چند که این یک ناامیدی است که من در بازی‌ای که بیشترین اهمیت را برایم دارد حاضر نیستم. من در حال حاضر 70 درصد آمادگی دارم."
    توتی در مورد گلزنی الکس دل‌پیرو در ابتدای هفته و گلهای پیپو اینزاگی برابر رئال‌مادرید هم مزاح کرد.
    "مردان کوچک پیر هنوز با قدرت پیش می‌روند و در آخر ما همیشه به آنها نگاه می‌کنیم."

ویرایش توسط feri71 : 11-04-2010 در ساعت 11:05

8. 3 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531

Newww مثل بوکسورها هستیم

رنج کشیدیم و پیروز شدیم
    کلودیو رانیری احساس می‌کند که رم در میان بحران مصدومیت‌ها چیز قابل توجه‌ای بدست آورده است. رم در یک نبرد بسیار پرتنش توانست حریف سرسخت خود را شکست دهد. در این بازی نیکولاس بوردیسو به شدت مصدوم شد و در چند صحنه هم بازیکنان دو تیم درگیر شدند.
    "نیمه اول عالی بود پس از 20 دقیقه اول خوبی که بازل داشت، ما کنترل میانه میدان را در اختیار گرفتیم."
    "در نیمه دوم ما باید سرعت بازی را کنترل می‌کردیم، اما در عوض ما رنج کشیدیم چون بازل بازی را باز کرد و ما نمی‌توانستیم به آنها در زمان گسیختگی ضربه بزنیم."
    "ما نمی‌توانستیم جرمی منز را صاحب توپ کنیم. هافبک‌های مرکزی آنها رو به جلو فشار می‌آوردند، بنابراین من فکر کردم که ما در خطر هستیم و کناره‌ها را رها کردم تا به آنها از میانه زمین ضربه بزنیم. آن کار کرد."
    "ما امشب رنج کشیدیم و بردیم، که چیز مهمی است. من همیشه باید بازیکنان باکیفیت را داخل زمین بفرستم و برای حریفمان مشکلات زیادی ایجاد کنم، بهترین، اما در عین حال باید توازن هم پیدا کنم."
    "من مجبور شدم بازیکنانم را در روز مسابقه تمرین بدهم. من چهار بازیکن داشتم که بازی کردند و از بازی با لچه تمرین نکرده بودند."
    "در حال حاضر ما شبیه بوکسورها هستیم. ما باید خودمان را در زمانی که نیازمندیم پوشش بدهیم و زمانی که شانس داریم مشت بزنیم."

10. 3 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531

Newww توتی: لاتزیو رم را می‌برد؛ دروسی: بازی سختی مقابل لاتزیو داریم

فرانچسکو توتی، کاپیتان رم بر این باور است که تیمش نمی تواند لاتزیو را شکست دهد.
    او به دلیل محرومیت در این دیدار غایب است و به روشنی از این موضوع ناراحت است: «دربی را در خانه تماشا خواهم کرد، چون اگر به ورزشگاه بروم خیلی زجر می‌کشم.»
    از او پرسیدند کدام تیم برنده می‌شود و او گفت: «لاتزیو. سرجیو فلوکاری را از روی نقطه پنالتی گل می‌زند.»
    رم پس از پیروزی در خانه بازل در لیگ قهرمانان کمی اعتماد به نفس پیدا کرد.
    توتی می‌گوید: «می‌خواهیم اوضاع را دگرگون سازیم. ما برای این کار با هم متحدیم.»
    دانیله دروسی هم درباره برد رم گفت: «مقابل بازل رنج کشیدیم. بازی‌های آسان دیگر وجود ندارد. البته ما باید در مقابل دروازه قاطع‌تر عمل کنیم.
    مقابل لاتزیو هم باید کامل باشیم. آنها بهترین تیم حال حاضر هستند و همه چیز برایشان عالی پیش می‌رود. دیدار دشواری مقابل آنها داریم.»

12. 3 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531

Newww رم نیاز به برد دارد

رم بدون توتی رم نیست!
    زدنک زمن معتقد است که اگر رم مقابل لاتزیو شکست بخورد چیزهای بیشتری را نسبت به حریف از دست خواهد داد. مربی کاریزماتیک اهل چک که حالا به فوجیا بازگشته در دهه نود در هر دو تیم مربیگری کرده است.
    "وقتی دربی است تمام شهر درگیر می‌شود. بخش‌های زرد و قرمز پررنگ‌ترند اما هر دو طرف در هنگام پیروزی تیمشان به رضایت می‌رسند."
    "رم بیش از لاتزیو به گرفتن نتیجه احتیاج دارد. جالوروسی همه چیز را از دست می‌دهد در حالی که لاتزیو این برتری را دارد که می‌تواند با آرامش بازی کند."
    "رم مطمئنا بایستی امتیازات را بگیرد. من نمی‌دانم اگر با یک مساوی خوشحال می‌شوند یا که تلاش خواهند کرد که پیروز شوند."
    زمن نظرش را در مورد غیبت توتی در دربی هم اعلام کرد.
    "رم بدون توتی، رم نیست. او مهمترین بازیکن تیم به مدت 15 یا 16 سال بوده اما این درست است که جالوروسی دربی را بدون توتی هم برده است."
    در همین حال تومازو روکی کاپیتان نیمکت نشین لاتزیو هم در مورد غیبت توتی در دربی صحبت کرد.
    "با توجه به نتایج دربی‌های اخیر غیبت او برای رم یک امتیاز است. ما آماده‌ایم که بازی عالی را انجام دهیم. اگر ما در صدر جدول هستیم به خاطر این است که لیاقت آن را داریم."
    این در حالی است که ادی ریا مربی لاتزیو پیش از این از غیبت توتی در دربی اظهار رضایت کرده بود.

14. 3 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531

Neww غایب جدید دربی؟

وضعیت نیکولاس مبهم است
    این امکان وجود دارد که نیکولاس بوردیسو هم به غایبان دربی رم اضافه شود و برادر جوانش گیلرمو جایگزین او در ترکیب جالوروسی شود. ستاره آرژانتینی خط دفاعی رم در بازی مقابل بازل به دلیل حرکت خشن حریف از زمین مسابقه خارج شد.
    با توجه به خبرهای امروز قوزک پای او رگ به رگ شده و خوشبختانه آسیبی به رباط یا استخوانش وارد نشده است. با اینحال این برای نیکو جدالی با زمان است و او باید تلاش کند تا برای بازی با لاتزیو آماده شود.
    در بازل مکسس به دلیل ابتلا به آنفولانزا غایب بود و گیلرمو بوردیسو جای برادرش را گرفت و با این شرایط شاید در دربی هم به میدان برود.
    دیوید پیزارو، رودریگو تادی، متئو بریگی و آدریانو همگی مصدوم هستند و کاپیتان رم هم محروم است.
    در همین حال اخباری در مورد فروش باشگاه رم به گوش می‌رسد. طبق گزارش لاگاتزتا دلواسپرت شش پیشنهاد جدی روی میز بانک قرار دارد و آنها مشغول بررسی هستند. دو پیشنهاد از ایتالیا، دو تا از آمریکا، یکی از چین و یکی هم از طرف یک خریدار عرب است.

16. 3 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531

Jadid اتوئو: در آستانه رفتن به رم بودم

ساموئل اتوئو گفته چیزی نمانده بود یک سال پیش از رفتن از بارسلونا به اینتر، به رم بپیوندد.
    اتوئو در آستانه پوشیدن پیراهن باشگاه پایتخت بود، اما این انتقال در آخرین مراحل شکست خورد و انجام نشد.
    این اتفاق در سال 2008 روی داد، زمانی که رم در آستانه خرید آدرین موتو از فیورنتینا بود.
    اتوئو یک سال بعد به عنوان بخشی از قرارداد پیوستن زلاتان ایبراهیموویچ به بارسلونا به اینتر رفت.
    اتوئو می‌گوید: «دو سال پیش نزدیک بود به رم بروم، اما ناگهان همه چیز پایان یافت. اما امروز در این جا خوشحالم.»

18. 3 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531

Bomb مدیر برنامه بنتیووگلیو: او به رم علاقه مند است!

سیمونه بنتیووگلیو، هافبک 25 ساله و 183 سانتی متری کیه وو به گفته موکلش علاقه مند است تا به پایتخت و تیم رم بپیوندد!
    آندریا ده آمیکو، مدیر برنامه های بنتیووگلیو در مصاحبه ای با Calciomercato گفت: " موکل من علاقه زیادی دارد تا به رم بپیوندد. او می گوید واقعا دوست دارم بازیکن رم شوم! "
    هافبک (سمت چپ) شماره 9 کیه وو سابقه چندان درخشانی ندارد و در بهترین تیمی که به میدان رفته است می توان به کیه وو ورونا اشاره کرد!

20. 3 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    Spaletti
    بازیکن محبوب
    Captain Franceso Totti
    اسم واقعی شما
    Elyas

ItaliaPersepolisRoma

تشکر ها
    173
    تشکر شده 388 در 83 پست

Bia Inja رم در بین ده تیم برتر اروپا در دهه اول قرن بیست و یکم

به گزارش خبرگزاری RomaNews.IR، تیم کلودیو رانیری همراه با میلان و اینتر 3 نماینده برتر ایتالیا در بین 10 تیم برتر اروپا در دهه اول قرن بیست و یکم شدند. فدراسیون آمار فوتبال جهان (IFFHS) هر ماهه تیم های برتر جهان را انتخاب می کند. بین سال های 2001 تا 2010 بارسلونا با دو قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا به عنوان برترین تیم دهه اول قرن بیست و یکم انتخاب شد. همچنین کشور انگلیس با 4 نماینده بیشترین نمایندگان را در این لیست 10 نفره داراست. اسپانیا هم با 2 نماینده کمترین نماینده را دارد.

1. بارسلونا اسپانیا 2.459 امتیاز
    2. منچستر یونایتد انگلیس 2.436 امتیاز
    3. لیورپول انگلیس 2.362 امتیاز
    4. آرسنال انگلیس 2.348 امتیاز
    5. اینترمیلان ایتالیا 2.275 امتیاز
    6. آ ث میلان ایتالیا 2.237 امتیاز
    7. بایرن مونیخ آلمان 2.231 امتیاز
    8. رئال مادرید اسپانیا 2.168 امتیاز
    9. چلسی انگلیس2.165 امتیاز
    10. آ اس رم 1.959 امتیاز

22. 3 کاربر از پست مفید elyas_totti تشکر کرده اند .

صفحه 4 از 23 نخستنخست ... 2345614 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)