Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 23 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 221
    عضو Derby

بازیکن محبوب
    Totti
    تشکر ها
    942
    تشکر شده 745 در 244 پست

پیش فرض اخبار مهم تیم آ اس رم (11-2010)

به نام خدا

در این تایپیک اخبار تیم رم قرار میگرند

اخبار کپی برداری شده را با ذکر منبع در این تایپیک قرار دهید

از ارسال اخبار تکراری خود داری فرمایید

لطفا بحث های خود را در تایپیک بحث و تبادل نظر هواداران آ اس رم انجام دهید

موفق باشید
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    ویرایش توسط Gladiature_Roma : 06-09-2010 در ساعت 13:18

2. 4 کاربر از پست مفید Gladiature_Roma تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

پیش فرض کاپیتان توتی : برد بهترین دارو برای رم است!

کاپیتان فرانچسکو توتی اعتقاد دارد که در حال حاضر پیروزی در مسابقات بهترین دارو برای رمی است که در ماه گذشته نتایجی ضعیف کسب کرده بود.
    پس از پیروزی در برابر کلوژ فرانچسکو توتی در سایت شخصی خود نوشت:
    "شکست کلوژ این معنی را میدهد که ما نتیجه مهمی کسب کردیم. کسب سه امتیاز بدین معنی است که حالا به شرایطی بازگشتیم که شانس این را داریم تا با شایستگی از مرحله گروهی صعود کنیم. همچنین این پیروزی بخشیدن امیدواری به تمام مردمی است که به رم اعتقاد دارند به علاوه ی بازیکنان. همواره پیروزی در مسابقات بهترین دارو در فوتبال بوده است."
    از نکات قابل توجه این دیدار تعویض نشدن فرانچسکو توتی بود. حضور مارکو بوریلو و آدریانو در نیمه دوم باعث نیمکت نشینی میرکو ووچینیچ و جرمی منز جوان شد. این در حالی بود که فرانچسکو توتی با 34 سال سن 90 دقیقه در ترکیب رم حضور داشت. با توجه به بازی خوب منز در این دیدار پیش بینی میشود رانیری در ادامه مورد انتقادهایی از سوی خبرگزاریها قرار بگیرد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ویرایش توسط feri71 : 09-29-2010 در ساعت 23:21

4. 4 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531

پیش فرض رانیری : میدانیم که در مقابل کلوژ خوب نبودیم!

کلودیو رانیری سرمربی تیم رم که بار دیگر با تعویض های هوشمندانه خود موفق شد دومین برد را در این هفته برای گرگ ها به ارمغان بیاورد پس از پیروزی در برابر کلوژ گفت:"یک شکستگی ]اشتباه[ در نیمه اول داشتیم ]توپی که ترائوره به تیر دروازه رم زد[. اما خوب بازی کردیم و واقعا" به دنبال پیروزی بودیم. ما خشنود از این دو نتیجه خوشحال کننده هستیم. باید بهم پیوسته تر باشیم چرا که میدانیم در ضد حملات تیم حریف ضعف داریم."
    بازی آینده جالوروسی در کالچو در برابر تیم قدرتمند ناپولی خواهد بود که این فصل با خط حمله خطرناکش حرفهای زیادی برای گفتن دارند. برد در ناپل میتواند رم را به طور کلی از بحران خارج کند و از انتهای جدول نیز برهاند.
    برد در مقابل اینتر و کلوژ به معنای بدست آورد شرایط خوب توسط جالوروسی نیست چرا که در این دو بازی گرگ ها بدون ضعف نبوده اند. فیلیپ مکسز نیز به این موضوع آگاه است و با اینکه رم موفق شد 3 امتیاز شیرین از بازی مقابل کلوژ دریافت کند ا اعتقاد دارد که جالوروسی هنوز به فرم ایده آل نرسیده است و برد مقابل کلوژ این معنی را نخواهد داد که مشکلات رم حل شده است.

6. 4 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531

پیش فرض گل مهمی بود

مهمترین چیز بردن است
    مارکو بوریلو به عنوان بازیکن تعویضی وارد بازی شد و یک گل تماشایی مقابل کلوژ به ثمر رساند. مهاجم خونگرم از اهمیت گلش باخبر است اما معتقد است که مهمترین چیز برای جیالوروسی بردن است.
    "بیش از هر چیز دیگری، آن یک گل مهم بود و به ما اجازه داد که اولین سه امتیاز را در یک رقابت استثنایی مثل لیگ قهرمانان کسب کنیم."
    "یک بازی بود سخت تر از آنچه انتظارش را داشتیم اما ما شانسهای خودمان را داشتیم. ما ریسکهای زیادی کردیم اما امتیاز را به خانه آوردیم."
    "حالا ما باید چیزهایی را که خوب نبودند بهتر کنیم."
    برد مقابل کلوژ پس از شکست دادن اینتر در سری آ. آیا رم راه خودش را پیدا کرده است؟
    "ما هنوز نمی‌توانیم چیزی بگوییم. ما درست می‌شویم اگر با همین سرسختی در این سطح بازی کنیم."
    اما فیلیپ مکسس مدافع محبوب گرگها که موفق شد اولین گلش را در لیگ قهرمانان را به ثمر برساند خوشحال است. مرد فرانسوی که بهترین بازیکن میدان بود به خاطر اخراجش مقابل برشا از همه عذرخواهی کرد.
    "من می خواهم از همه معذرت خواهی کنم به خاطر اتفاقی که به خاطر کنترل نکردن خودم پیش آمد."
    "من شانس خطا کردن پشت محوطه را دیدم و انجامش دادم. من از همه معذرت می‌خواهم؛ هواداران، تیم، خانواده‌ام و فرزندانم به خاطر تصویری که نمی‌خواهم بدهم."
    "گل مارکو بوریلو زیبا بود و بسیار مهم. ما در کار دفاعی در ضدحملات پرکار بودیم."
    "ما هیچ بحرانی نداریم، ما یک گروه خوب هستیم و باید چیزی را که سال گذشته بدست آوردیم را تکرار کنیم."

8. 4 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531

پیش فرض ماتزاری: برای قهرمانی آمده ایم

مطمئنا ماتزاری روز سختی را در عصر یکشنبه می گذراند. جیالوروسی ها نتایج بدی را در ابتدای فصل گرفتند اما اکنون دو بازی است که عالی شده اند و شانس ناپولی به این گونه بوده است که در شرایطی به مصاف رم برود که گرگها از بحران خارج شده اند و تشنه ی پیروزی هستند.
    هفته قبل ناپولی در ورزشگاه چسنا میزبان خود را تحقیر کرد. آنها بازی باخته را در دقایق پایانی با نتیجه 4-1 عوض کردند! سرمربی این تیم، ماتزاری می گوید: " من فکر می کنم با توجه به دیدار برابر چسنا تغییراتی در ترکیب ایجاد شود. با این حال ما برای قهرمانی آمده ایم. فقط به مردان برتر میدان نگاه کنید. انرژی آنها بسیار افزایش یافته است! تعهدات بسیاری وجود دارد پس سقوط به رده های پایین آسان نیست. تیم ما تغییرات زیادی کرده اما هیچ تغییری در راه بازی های ما ایجاد نشده و تیم دچار افت نشده است. این تضمین بلوغ و آرامش تیم ماست. البته مسابقه با بالاترین کیفیت خود برگزار خواهد شد! "

10. 4 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531

پیش فرض انتخاب مارکو

رم انتخاب درستی بود
    مارکو بوریلو معتقد است که جیالوروسی انتخاب درستی بود حتی اگر این تیم او را در نوجوانی رد کرده باشد. بوریلو در رم بسیار خوب کار کرده و در شش بازی سه گل زیبا به ثمر رسانده است.
    "من شش بار در تریگوریا تست دادم. خوب کار کردم، اما خیلی کوچک بودم و آنها ترجیح دادند تا بچه های رمی را به جای من ثبت نام کنند."
    "این تیمی با پتانسیل های شگفت آور است، اما برای اینکه بتوانیم از آنها استفاده کنیم هر کدام از ما بایستی فداکاری کنیم."
    "من می توانستم با خوشحالی در میلان بمانم، یک شهری که در آن خانه داشتم و در آن بزرگ شده ام اما من احساس می کنم که انتخاب درست را انجام دادم."

12. 4 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531

پیش فرض خودکشی آدریانو!

زمانی که او در اینتر بود می‌خواست خودکشی کند...
    مادر آدریانو فاش کرد که پسرش زمانی که در اینتر بازی می‌کرد به دلیل وضع روحی بدش می‌خواست خودکشی کند. آدریانو حالا در رم است و در برابر کلوژ نشان داد که کم‌کم به روزهای خوبش نزدیک می‌شود. مادر امپراتور در مصاحبه با لاگاتزتا دلواسپرت حرفهای جالبی در مورد پسرش زد.
    "مرگ پدرش که او هرگز نتوانست با آن کنار بیاید ، عامل اصلی افسردگی او بود."
    "به خاطر موفقیت‌های بزرگش خیلی از مردم بد دهنی می‌کردند و از او انتقاد می‌کردند بدون اینکه بدانند چه چیزهای اتفاق می‌افتد و این باعث فرو رفتن او در افسردگی شد."
    "هیچ کس از واقعیت یک بیماری بهتر از خود بیمار خبر ندارد و احتمالا من هم حتی نمی‌دانم چطور باید به او کمک کنم."
    "یک روز وقتی که هنوز در ایتالیا بود به من زنگ زد و گفت دیگر نمی‌توانم تحمل کنم و می‌خواست فوتبال را کنار بگذارد."
    "او برای من اعتراف کرد که می‌خواست خودکشی کند و من به او گفتم که با قلبش عمل کند، زیرا هیچ چیز از خوشبختی مهم‌تر نیست و اگر به خاطر آن مجبور هستی که فوتبال را کنار بگذاری، مشکلی نیست."
    اما امروز در تمرین جیالوروسی پای آدریانو ضرب دیده و شاید به دلیل مصدومیت قوزک پای چپ به بازی با ناپلی نرسد.

14. 4 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531

پیش فرض منز: بوسی چیزی نمی داند!

پس از صحبت های بوسی و خوک نامیدن رمیها کاپیتان توتی نیز در روز تولدش آرام ننشست و با کنایه ای زیبا جواب او و همچنین دی کانیو را داد. اکنون در تریگوریا همه ی بازیکنان از صحبت های بوسی خشمگین اند. جرمی منز، هافبک تکنیکی و فرانسوی رم در این مورد می گوید: " او متوجه نیست! ما باید چگونه پاسخش را بدهیم؟ من شنیده ام که توتی پاسخ او را داده است! سیسینیو نیز از حرف بوسی عصبانی است. او نیز می گوید: " خوک؟؟؟ نه، نه، نه!!! نمی توان همچین حرفی زد. او باید بیاید و بازی زیبای تیم ما را ببیند و متوجه شور و شوق تیم ما شود. " پس از مصاحبه با این دو، گزارشگر گازتا دلو اسپرت نزد کاستی رفت و نظر او را خواست و پرسید که آیا بوسی نمی خواست همه چیز را بگوید: " کاستی نیز در جواب گفت: " نه. تنها شما وقتی با مردم محلی مرتب در جاده های ... ! " او دیگر ادامه نداد! حال گزارشگر به ملاقات دروسی رفت و از دانیله پرسید که برای بوسی جوابی ندارد؟ دانیله نیز گفت: " نه نه...! بهترین پاسخ سکوت ماست! " آیا شما احساس خوک می کنید؟؟ دروسی : " بسیار بسیار ... "

16. 4 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531

پیش فرض هموطن ووچینیچ

یک مدافع میانی؟
    رم همچنان به دنبال جذب استفان ساویچ مدافع پارتیزان بلگراد است. این مدافع 19 ساله در فصل قبل مورد توجه رمی‌ها قرار داشت و گرگها در حال حاضر هم او را زیر نظر دارند. ساویچ عضو تیم ملی زیر 21 ساله‌های مونته نگرو هم هست و به نظر می‌رسد که میرکو ووچینیچ بتواند در مورد او به باشگاه مشاوره بدهد. اما در این میان یک مشکل وجود دارد. هموطن میرکو پاسپورت اروپایی ندارد. وکیل این بازیکن هم فاش کرده که قیمت این بازیکن دیگر یک میلیون یورو نیست و پارتیزان برای فروش او شش تا هفت میلیون یورو درخواست می‌کند!
    بایرن مونیخ، آرسنال و روبین قازان تیمهایی هستند که به جذب این بازیکن علاقه‌مندند. البته مسئله جالب توجه این است که رم سه مدافع بزرگ در اختیار دارد و به تازگی هم گیلرمو بوردیسو را به خدمت گرفته و البته مدافعین جوانی چون سینی، مالومو و بروسکو آماده بازگشت به رم هستند و مشخص نیست که آیا گرگها واقعا نیازی به ساویچ دارند؟

18. 4 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531

پیش فرض آدریانو: خوشحالم در رم بازی می‌کنم

آدریانو، مهاجم رم می‌گوید خوشحال است که برای جلوروسی بازی می‌کند، هرچند که شایعاتی منتشر شده مبنی بر این که او از این که بازی نمی‌کند ناراحت است.
    مهاجم برزیلی از هدفش برای چند ماه آینده گفته است: «من برای سه سال با رم قرارداد امضا کردم و عاشق حضور در این جا هستم. این دروغ‌ها که درباره من می‌گویند ممکن است من را از چشم هواداران رم بیندازد.
    درباره اوضاع فیزیکی‌ام باید بگویم احساس می‌کنم باید چند کیلو کم کنم تا به ضرباهنگ بازی برسم. وقتی به رم آمدم 104 کیلو بودم و حالا 99.9 کیلو هستم. هنوز نیاز دارم چند کیلو کم کنم تا به وزن دلخواهم برسم.
    من از نظر شخصی هم حس خوبی دارم و وقتی همسرم، دانیلا هم به رم بیاید حالم بهتر هم خواهد شد. او در حال حاضر به دلیل مسائل مربوط فرزندانمان و مشکلات مربوط به مدارک سفر به رم نیامده است.»

20. 4 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531

پیش فرض من خیلی مهربانم

هرگز مربی نمی‌شوم
    کاپیتان رم فرانچسکو توتی اعلام کرد که علاقه‌ای به مربیگری ندارد و وسوسه مربیگری را رد کرد. بازیساز بزرگ جیالوروسی اخیرا یک قرارداد ده ساله را با رم به امضا رسانده و طبق آن او پنج سال دیگر هم بازی خواهد کرد قبل از اینکه به کادر مدیریتی باشگاه اضافه شود. توتی در مصاحبه با کانال 5 حرفهای جالبی زد.
    "در حال حاضر من نمی‌دانم که زمانی که دیگر بازی نکنم چه کار خواهم کرد اما من مربی نخواهم شد زیرا من خیلی مهربان هستم."
    "خیلی جرات می‌خواهد: انتخاب ترکیب، فرستادن تعدادی از بازیکنان به روی سکوها. من ترجیح می‌دهم که از آن دوری کنم. این خیلی به من آسیب می‌زند."
    توتی همچنین اوضاع فعلی زندگی‌اش را کاملا طبیعی نامید.
    "در حال حاضر دو فرزندم خوب هستند اما ما می‌خواهیم خانه را عوض کنیم. ایلاری و من می‌خواهیم سومین بچه را داشته باشیم."
    "در حال حاضر ما تنها نان و آب می‌خوریم. اگر قبل از این ما هر کدام روزی 12 یا 13 ماکارونی می‌خوردیم حالا فقط 6 تا 7 تا می‌خوریم چون ایلاری رژیم دارد."

ویرایش توسط feri71 : 10-02-2010 در ساعت 17:52

22. 2 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 23 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)