Design & Developed BY Patira

صفحه 28 از 39 نخستنخست ... 18262728293038 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 386
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک.فروارد
    مربی مورد علاقه
    sv الکس فرکوسن
    بازیکن محبوب
    کریس رونالدو.CR7
    اسم واقعی شما
    ریحانه
    تشکر ها
    1
    تشکر شده 58 در 15 پست

Smile نقل و انتقالات و مهمترین خبرها از باشگاه رئال مادرید در فصل 2010-2011

فرگوسن:فقط براي ‌رونالدو 60 ميليون پوند مي‌پردازم

سرمربي تيم فوتبال منچستريونايتد گفت: بجز کريستيانو رونالدو براي هيچ بازيکني 60 ميليون پوند پرداخت نمي‌کنم.

سرآلکس فرگوسن اظهار داشت: با وجودي که در تلاش براي جذب بازيکن در تابستان سال جاري هستيم؛ ولي بدنبال خريدهاي سرسام‌آور نيستيم. در مطبوعات در اين باره خواندم منچستر بدنبال خريدهاي سنگين و حتي 60 ميليون پوندي است. در حالي که بايد خاطرنشان کنم براي يک بازيکن چنين رقمي پرداخت خواهد شد که آن بازيکن، فقط کريستيانو رونالدو است.
    سرمربي تيم فوتبال منچستريونايتد گفت: هدف منچستر از ديرباز خريد گران قيمت نبوده است. اين رويه نيز در حال حاضر در باشگاه پيگيري مي شود. ما حداکثر بدنبال خريدهايي با 15 ميليون پوند هستيم و بيشتر از اين هزينه نمي‌کنيم.
    منچستريونايتد پس از حذف در مرحله يک‌ چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا قصد دارد در فصل نقل و انتقالات خريدهاي موثري انجام دهد تا نقاط ضعف خود را پوشش دهد. مربي منچستر در مصاحبه‌اي ديگر در همين مورد از 2 تا 3 خريد تابستاني نام به ميان آورد.

2. 7 کاربر از پست مفید رونالدو9 تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239
    تشکر شده 3,299 در 734 پست

real ديدار ايجنت امانوئل آدبايور با رئال مادريد

باشگاه اسپانيايي به خريد اين بازيکن 27 ساله علاقمند است.

ورزش3-او فعلا تا پایان فصل به صورت قرضی در رئال حضور دارد. البته رئال نمی‌خواهد مبلغ 16 میلیون یوروی تعیین‌شده از سوی سیتی را بپردازد.
    ژوزه مورینیو از این مهاجم توگویی خوشش می‌آید و از عملکرد او که از ژانویه به رئال پیوسته راضی است.
    دین و مادرید با هم بر سر قرارداد صحبت کرده‌اند، و علاوه بر مشکلات بر سر قیمت او، مشکل دیگر این است که آدبایور تضمین می‌خواهد که در ترکیب ثابت باشد.
    این بازیکن سابق آرسنال مورد توجه چندین باشگاه لیگ برتری هم قرار دارد و بعید است که سیتی او را برای فصل بعد بخواهد.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 2 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    حمله
    مربی مورد علاقه
    fergusen
    بازیکن محبوب
    messi-ozil
    اسم واقعی شما
    arman

GermanySS_TehranRealMadrid

تشکر ها
    0
    تشکر شده 45 در 13 پست

real رئال مادريد کريستيانو رونالدو را مي فروشد

روزنامه "ديلي ميل" انگلستان از جدايي احتمالي کريستيانو رونالدو از رئال مادريد خبر داد.

کریستیانو رونالدو که پیش تر پس از حذف رئال مادرید از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا از تاکتیک های خوزه مورینیو انتقاد کرده بود بتازگی در زمین تمرین با سرمربی رئال مادرید به بحث و جدل پرداخته که این امر می تواند به جدایی مهاجم پرتغالی از رئال منجر شود.
    طبق اعلام روزنامه "دیلی میل"، منچسترسیتی یکی از باشگاه هایی است که می تواند مقصد بعدی این بازیکن باشد. قیمت رونالدو 150 میلیون پوند عنوان شده است. البته حقوق بالای هفتگی این بازیکن می تواند گزینه ها را محدود کند. رونالدو اخیرا تقاضای حقوق 200 هزار پوند در هفته را به مسئولان رئال مادرید ارائه داده است.
    رونالدو قبلا در مصاحبه ای در خصوص تاکتیک تیم فوتبال رئال مادرید گفته بود: من شیوه بازی این تیم را دوست ندارم اما چاره ای ندارم جز اینکه با آنها منطبق باشم.

6. 3 کاربر از پست مفید armanterminator تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239

Jadide پیشنهاد جنجالی منچسترسیتی برای رونالدو:180 میلیون یورو!

به نظر می رسد که سران منچسترسیتی سر به جنون زده اند و پیشنهادی جنجالی را برای خرید رونالدو روی میز گذاشته اند

سایت گل- این طور به نظر می رسد که سران باشگاه سیتی سر به جنون زده اند و گویا روند چرخش کره زمین تغییر کرده و این روزها چیزهایی به گوش می رسد که باورکردنش کار آسانی نیست.
    این در حالی است که این روزها که همه دوستدار قدرت بیشتر هست، ثروتمندان روز به روز پولدارتر و پولدارتر می شوند.فوتبال هم از این قاعده مستثنی نیست و فانتزی، گلها ، تمایلات و سبکهای بازی ها، ارقام و آماری جنجالی را رقم می زند.

شاید برای آنکه بیشتر متوجه این بحث شوید بهتر باشد که این سوالات و پاسخ هایش را مطالعه کنید

انتقال عجیب | کریستیانو رونالدو به منچسترسیتی؟
    پرسش پاسخ

• چه کسی؟
    • به کجا؟
    • با چه مبلغی؟
    • منبع؟
    • دلیل؟

• کریستیانو رونالدو
    • منچسترسیتی
    • 180 میلیون یورو
    • دیلی میرر
    • می خواهیم بزرگ شویم!

بدین ترتیب به نظر می رسد که سران باشگاه سیتی ، بار دیگر عزمشان را جزم کرده اند تا به هدف همیشگی شان که فتح دنیای فوتبال با صرف مبالغ هنگفت است برسند.
    این در حالی است که مبلغ جدایی کریس رونالدودر بند جدایی زودهنگامش مبلغ کمی نیست ولی گویا سران سیتی آماده اند تا مبلغی حتی بیشتر از این مبلغ را بپردازند. پیشنهاد 180 میلیون یورویی پیشنهادی است که نمی توان آن را رد کرد ولی در صورتی که این انتقال انجام شود، شاید عواقب بدی برای رئال داشته باشد. مورینیو چند هفته پیش گفته بود:« اگر رونالدو برود، من هم خواهم رفت.»

ژرژ مندس، مدیربرنامه های مورینیو و رونالدو برای انتقال این زوج پرتغالی چقدر از شیخ منصور می خواهد؟« 30 میلیون یورو!»

8. 2 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239

real انتقاد تند نويسنده هوادار رئال از سبک بازي اين تيم: مورينيو چيزي از فوتبال نمي داند

فلورنتينو پرس ممکن است دربيزينس شخصيت موفقي باشد ولي او نشان داده که درتسليم شدن مقابل شخصي همچون مورينيو که به مراتب از پرس کم عقل تراست، هوش و ذکاوت کمي به خرج داده است

سایت گل - انتقادهاي تند خاويرمارياس نويسنده سرشناس اسپانيايي از ژوزه مورينيو مربي پرتغالي رئال مادريد، بازتاب وسيعي در رسانه های داخلي اين کشور طي روزهاي اخير داشته است. اين نويسنده هوادار رئال درمورد علاقه و ارزش هايي که به آنها خيانت شده و نحوه متفاوت گل زدن هاي رئال در تفسيري که در ستون نشريه پايس سمانال داشته، انتقادي جدي به نحوه مربيگري ژوزه مورينيو، به سبک وسياق رفتاري و شخصيت مرد پرتغالي وارد کرده ومعتقد است که آقاي خاص وجهه رئال مادريد راخدشه دار کرده و ارزش هاي شرافت مندانه اين تيم را زيرسوال برده است.

مارياس دراين ستون نوشته است: «فلورنتينو پرس ممکن است دربيزينس شخصيت موفقي باشد ولي او نشان داده که درتسليم شدن مقابل شخصي همچون مورينيو که به مراتب از پرس کم عقل تراست، هوش و ذکاوت کمي به خرج داده است. اين فرد چيزي ازفوتبال نمي داند و با بي توجهي محض با رئال مادريد رفتار مي کند و به سنتهاي صدساله رئال هيچ اهميتي نمي دهد و وجهه اين تيم را خيلي راحت با لکه هايي که هرگز پاک نمي شوند، سياه مي کند. مادريد مورينيو تيمي است با بازيکنان خوب که مورينيو از آنها مي خواهد به بدترين و زشت ترين شکل ممکن بازي کنند. تيمي با مهاجماني عالي که در بازي هاي کليدي به آنها اجازه حمله کردن داده نمي شود. بازيکنان با افتخاري که مجبورند به بدترين شکل ممکن و بي صداقتي رفتار کنند. بازيکناني که مورينيو به لطف قدرت بي پايان و مطلق خود آنها را تحت رژيم ترس و ديکتاتوري خود له مي کند.»

مارياس درپايان مقاله خود راهکاري اساسي براي رئال پيش بيني کرده است: «مورينيو حتي پيروزي هاي من را هم ويران کرد. فکرنمي کنم او دراين کار موفق شود ولي اگر او همچنان درمادريد بماند، بايد به طورموقت فکرطرفداري از تيم ديگري بيفتم. بين اتلتيک بيلبائو و رئال سوسيه داد شک دارم.» با توجه به اينکه رونالدو يکشنبه گذشته با رکورد فعلي حاضر درلاليگا يعني 38 گلي که تلمو سارا درسال 1951 و هوگو سانچس درسال 1990 به ثمررسانده بودند، برابري کرد، ناخودآگاه همه به فکر مقايسه مهاجمان گذشته و امروزي رئال مادريد افتادند وآمار جالبي دراين رابطه کشف شد که به سبک بازي خاص کهکشاني ها زير نظر ژوزه مورينيو مربوط مي شود: «هوگو سانچس درآن سال همه گل هايش را با لمس يک بار توپ به ثمررسانده بود. کريستيانو رونالدو ابتدا 25 گل به اين شکل به ثمررساند و 13 گل بعدي خود را به شکلي ديگرزده است. سانچس بازيکني بود که درمحوطه هجده قدم حريفان در جاي گيري ثابت بود ولي رونالدو از بهترين خصوصيات فيزيکي اش براي جابجاشدن استفاده مي کند و با تقلاي زياد سعي مي کند براي خود موقعيت گلزني ايجاد کند. سانچس در 32 سالگي توانسته بود اين رکورد راکسب کند ولي رونالدو در 26 سالگي به اين مهم دست يافته است. اين دو از نظرفيزيکي و درسبک بازي تفاوت هاي زيادي دارند ولي هردو ازاعتماد به نفس بيش ازحدي برخوردارهستند.

"البته هر کسی نظر شخصی خودشو در این باره داره،ولی کسی که خوزه مورینیو رو کم عقل میدونه خودش هم از نظر عقلی وضعیت خوبی نداره!!"

10. 2 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاکا - سرخیوکانالس - فابیو کونترائو- نوری شاهین
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351
    تشکر شده 5,530 در 1,166 پست

real رونالدو به منچسترسیتی نمیره

باید درمورد خبری که دوست خوبم mohazalla در مورد انتقال رونالدو به منچستر سیتی گذاشته نکاتی رو عرض کنم آن وقت باور کردن این اخبار که دوستم از منبع موثقی گرفته باشماست.
    1/ این عادت منچسترسیتی است تا در شروع فصل نقل و انتقالات بازار را به نفع خود خراب کند. من سیتی با این پیشنهاداتش قیمت ستاره ها را بالا برده و تا ستاره های خود را همچون توز و آدبایور راگران بفروشد. من سیتی بازیکن گران می خرد و گران می فروشد پس ضرر بسیار کمی میکند اما در عوض نهایت استفاده را از ستاره ها یش می برد.نمونه هایی را میتوان در سال 2007(پیشنهاد 100میلیون پندی به تورس) و2008(پیشنهاد 100 میلیون یورویی به کاکا ) و 2009(پیشنهادی اغوا کننده برای مسی یعنی دادن چک سفیدبه بارسا برای انتقال این آرژانتینی) و 2011(پیشنهاد 180میلیون یورویی به رونالدو) نام برد. سه پیشنهادی که من سیتی قبل از اینکه به رونالو دهد هم بسیار بالا بوده و همه فکر می کردند مقصد این بازیکنا من سیتی می باشد اما این طور نشد چون هیچ بازیکنی تمایل ندارد در دوران اجش به تیمی رود که مقدمات افولش را فراهم سازد تیمی که بازیکنان بزرگی هچون روبینیو و توز و آدبایور را که هرکدام درباشگاه های قبلی خود یک فوق ستاره بودند را خراب کرد. روبینیو بعد از جداشدن از من سیتی این فصل یکی از موثر ترین عناصر میلان در قهرمانی بود و آدبایور هم توانست بعد از دوران قرمزش در من سیتی که آنقدر برایش سخت بود که حمله ی تروریستی در جام جهانی را بهانه قرارداده و سعی کرده از فوتبال خداحافظی کند اما اسرار وکیل و هوادارانش درتیم ملی مانع این کاراو شد و تنها با 6 ماه بازی در رئال مادرید نظر مثبت مربی باهوش و سخت گیر این تیم مورینیو را به خود جلب کرد آدبایور بعد از درخشش برابر تاتنهام می گوید : با جدایی از من سیتی و پیوستن به رئال مادرید انگار دوباره از شکم مادر متولد شدم اوشاید فصل بعد در رئال نباشد اما مطمعنا در من سیتی هم نخواهد بود. رونالدو بازیکن بزرگی هست و بازیکنای بزرگ هم بخاطر پول مبارزه نمی کنند در ضمن چطور او که عاشق دلباخته ی فرگوسن و منچستریونایتد هست و نزد طرفداران منچستر محبوب است می تواند خیانتی این چنینی بزرگ کند و لقب خائن بزرگ توز را از آن خود کرده و به منچستر سیتی برود شاید این حرف رونالدو که گفته بود قصد دارم تا آخر عمر در رئال بازی کنم و اگرهم روزی از رئال جدا شوم فقط به منچستر یونایتد خواهم رفت کمی اقراق آمیز باشد اما میتواند معلوم کند که او حتی فکر رفتن به منچستر سیتی را هم نکرده چه برسد به اینکه به این باشگاه بپیوندد. در ضمن رونالدو انسان جاه طلبی است او با رئال بهتر می تواند قهرمان شود تا با منچسترسیتی.
    2/مسئله پرز است باشگاه او از نظر مالی در وضعیت خوبی قرار دارد و او هم بارها اعلام کرده رونالدو مثل مسی بارسا فروشی نیست. درضمن او از طرف سرمربی تیم خود که گفته بود اگر رونالدو برود من هم می روم تحت فشار است او خوب می داند که مورنیو به حرفی که میزند عمل می کند اگر مورینیو و رونالدو بروند پرز باید دائما در کلیسا بنشیند و برای موفقیت رئال دعا کند زیرا اگر رئال بدون این دو پرتغالیش نتیجه نگیرد پرز که روزی مرد محبوب طرفدارا و رسانه ها ی مادریدی بوده با شکست خوردن پروژه اش که آن هم توسط خودش با موضوع کهکشانی های 2 همراه بوده به منفور ترین مرد شهر مادرید تبدیل شود.
    البته رئال هیچوقت بدون رونالدو و مورینیو دست بسته نیست و بدون آن ها هم می تواند رقیب بارسا در لالیگا و قهرمان اروپا شود اما کارش بدون رونالدو و مورینیو4 برابر سخت تر میشود مسلما یک ماشین با 3چرخ هم می تواند راه رود اما با 4 چرخ بهتر راه می رود.

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.
    درود بر تو ای بهترین مربی تاریخ ای ، مورینیوی بزرگ.

ویرایش توسط مورینیو... : 05-21-2011 در ساعت 18:01

12. 2 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک چپ
    مربی مورد علاقه
    مورینیهو
    بازیکن محبوب
    ناصر حجازی
    اسم واقعی شما
    Sina

SpainBarcelonaRealMadrid

تشکر ها
    12
    تشکر شده 196 در 45 پست

real کنفرانس خبری سرخیو راموس: به چابی وپویول زنگ زدم و عذرخواهی کردم

کنفرانس خبری سرخیو راموس: به چابی وپویول زنگ زدم و عذرخواهی کردم

کاپیتان دوم رئال مادرید در صحبتهایی از آنچه در دیدار ال کلاسیکو گذشت صحبت کرده است

Sergio Ramos - Real Madrid (Alberto Piñero/)

سایت گل- سرخیو راموس، مدافع جوان رئال مادرید روز چهارشنبه در صحبتهایی درخواست کرده بود تا به او فرصت داده شود تا در کنفرانسی خبری به توضیح آنچه در ال کلاسیکو رخ داد بپردازد و از خودش پس از اخراج در این دیدار به دفاع بپردازد.
    این فرصت عصر روز پنجشنبه در اختیار راموس قرار داده شد. در اینجا می توانید متن صحبتهای راموس را بخوانید:
    * اغراق فراوان :در تمام طول دوران فوتبالی ام کسی را مصدوم نکرده ام.همیشه در مورد خیلی اغراق می شود.نمی دانم چرا باید بخواهم مسی را مصدوم کنم.برخوردهای زیادی در جریان بازی بود.به خاطر کارهایی که کردم، احساس غرور نمی کنم و به خاطر رفتارم عذرخواهی می کنم ولی درمورد هزاران برخوردی که در جریان بازی رخ داد، صحبت نمی شود.

* راضی نبودیم:پس از چنین شکستی، در دیداری به این مهمی و پس از ارائه چنین تصویری از رئال مادرید، هیچ یک از ما راضی نبودیم و رختکن تیم واقعا آشفته بود.می دانیم که هواداران ها ضربه خوردند و اصلا شرایط خوبی نیست ولی الان بیش از هر زمان دیگری باید از غروری که در رختکن تیممان نهفته است بهره ببریم.ما لحظات خوب و بد زیادی را سپری کرده ایم و رئال همیشه رو به جلو حرکت کرده.ما در رقابتهای لالیگا تن به شکست نداده بودیم و این اولین شکست ماست که تنها 3امتیاز هم داشت.
    *بارسا بی نظیر بود:باید اعتراف کرد که بارسا بازی فوق العاده ای را به نمایش گذاشت. باید به آنها تبریک گفت چون از هر نظر خوب بودند و به ما اجازه هیچ کاری ندادند.زمانی که همه چیز دربارسا فوق العاده است ولی برای ما نه، حرف زیادی برای گفتن نمی ماند.باید سعی کرد و واکنش نشان داد و روند بازی را تغییر داد ولی ما نتوانستیم. با این وجود فوتبال ادامه دارد.فاصله ما الان 2 امتیاز است.باید به تلاش ادامه دهیم و بهتر شویم
    * خطا برروی مسی و کارت قرمز:به رغم تمام آنچه به گوش می رسد. یک نفر حس بدی دارد.این شاید یک تکل بود.در تمام دوران ورزشی ام هرگز کسی را مصدوم نکرده ام.مسی بازیکنی سرعتی و تند و تیز است و من اشتباه کردم ولی نمی خواستم به او آسیبی برسانم.فکر نمی کنم که کسی با این قصد وارد زمین شود؛ چه بازیکن تیم من باشد و چه بازیکن تیم حریف
    *ژستهای جرارد پیکه: زمانی که در سوی دیگر میدان و در تیم برنده هستی، ژستهایی هستند که چندان جالب نیستند ولی هرکسی مسئول ژستها و رفتارهای خودش است و نباید فراموش کرد که روزی هم نوبت ماخواهد رسید. من با پویول و چابی درگیری هایی داشتم ولی روز بعد از ال کلاسیکو، اولین کاری که کردم با آنها تماس گرفتم و عذرخواهی کردم.چون ما در تیم ملی با هم دوست هستیم ولی هرکسی آزاد است که هر کاری می خواهد انجام دهد
    * 0-5 مثل 6-2: احساسی که در پایان این بازی داشتیم احساسی مشابه با بازی 6-2 بود. زمانی که در چنین بازیهایی،یعنی در دوئل های رودر رو مغلوب می شود، کاملا طبیعی است که جو بدی بررختکن حاکم می شود. ولی فوتبال به انتقام زنده است و باید دید که در آینده چه خواهد شد.البته نباید به این فکر کرد و باید تمام فکر و ذکرمان را برروی دیدار برروی بازی با والنسیا تمرکز کرد
    *ممنوع المصاحبه؟ سران باشگاه از من خواستند تا پس از سپری کردن لحظات پراسترس و یک نتیجه بد مقابل بارسا با رسانه ها صحبتی نکنم. مدیر ورزشی، مربی و ژابی آلونسو در کنفرانس خبری حاضر شدند.درچنین لحظاتی بایدبه خوبی فکر کرد، چون ممکن است حرفهای چرت و پرتی از دهانت خارج شود ولی من الان در جمع خبرنگاران هستم و به سوالات شما جواب می دهم
    و همه بخاطر تو گریستند
    یاد و نامت جاودانه باد ناصر حجازی
    Rest In Peace Nasser Hejazi
    ویرایش توسط Fernando RoMessi : 05-21-2011 در ساعت 20:27

14. 2 کاربر از پست مفید Fernando RoMessi تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مـهــاجـم
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا - فرگوسن
    بازیکن محبوب
    لـیــونـل مـسـی
    اسم واقعی شما
    وحـیــد - 24

ArgentinaBarcelona

تشکر ها
    79
    تشکر شده 684 در 145 پست

بارسلونا

حیف این همه پول که به رونالدو بدند.

رونالدو این فصل خیلی گل زد امّا گلهایی که خودش ساخته و پرداخته کرد حتّی به 10 تا هم نمیرسه.

امّا لیونل مسی.............

پیارسال منچستر سیتی؛ به لئو مسی 240 میلیون پوند پیشنهاد داد.

این بازیکن ارزششو داره. هم مهارت بالایی در گل زدن داره و هم پاس گل دادن.
    در مورد سایر خصوصیاتش هم که لازم به گفتن نیست

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

کريستيانو رونالدو بهترين گل‌زن تاريخ يک فصل لاليگا شد

کريستيانو رونالدو تبديل به بهترين گل‌زن لاليگا در طول يک فصل شد و رکورد اوگو سانچس با 38 گل را پشت سر گذاشت و به 40 گل در يک فصل رسيد. رئال توانست آلمرياي سقوط‌کرده را با نتيجه هشت بر يک ببرد و اخرين روز آنها در لاليگا را با خاطره‌اي بد به پايان ببرد.

رونالدو در دقیقه 3، گل سی و نهم خود در این فصل را زد. سانتر کاکا با ضربه سر راموس مقابل رونالدو افتاد و او به آسانی از فاصله سه متری گل زد.
    در دقیقه 31 مادرید گل دوم را زد. مدافعان آلمریا به تماشای پاس عمقی دیدنی مسعود اوزیل نشستند که به امانوئل آدبایور رسید و او پس از کنترل آن را وارد دروازه حریف کرد.
    دو دقیقه بعد المریا گل زد. سانتر اورتیس با برخورد به راموس برگشت و کالو اوچه از فاصله‌ای نزدیک برای المریا گل‌زنی کرد تا تیمش با امیدواری به رختکن برود.
    در دقیقه 48 و پس از آن که ضربه کروسات به تیر دروازه رئال برخورد کرد، رئال باز هم گل زد. کریم بنزما توپ را با خود به پیش برد و هرچند ضربه او به حریف برخورد کرد و برگشت، اما خود او حاضر بود تا از فاصله شش‌متری گل بزند.
    در دقیقه 53، رونالدو دروازه‌بان حریف را پشت سر گذاشت اما ضربه او را از خط دروازه برگرداندند. در هر حال آدبایور از راه رسید و گل زد.
    در دقیقه 63، سانتر رونالدو با ضربه بنزما به گل بعدی رئال تبدیل شد.
    در دقیقه 73، کرنر استبان گرانرو از همه بازیکنان گذشت و با ضربه آدبایور به گل تبدیل شد.
    در دقیقه 77، رونالدو به گل چهل‌ام در لالیگا رسید. او پاس راموس را گرفت و با ضربه‌ای زمینی گل زد.
    در دقیقه 88 هم سانتر عالی رونالدو با ضربه سر خوسلو همراه شد و این بازیکن جوان هم برای رئال گل زد.

HALA MADRID

17. 2 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    حمله
    مربی مورد علاقه
    fergusen
    بازیکن محبوب
    messi-ozil
    اسم واقعی شما
    arman

GermanySS_TehranRealMadrid

تشکر ها
    0
    تشکر شده 45 در 13 پست

real

در هفتادوپنجمين دوره مسابقات باشگاهي فوتبال اسپانيا، با آقاي گلي رونالدو، بهترين خط حمله براي رئال مادريد و بهترين خط دفاعي بنام بارسلونا ثبت شد.

در پايان لاليگا تيم فوتبال بارسلونا با 21 گل خورده بهترين خط دفاعي را به خود اختصاص داد، اما اين رئال مادريد بود که با به ثمر رساندن 102 گل زده بهترين خط حمله لاليگا را به نام خود زد.
    کمترين شکست خانگي به نام بارسلونا با يک شکست ثبت شد و بيشترين تساوي (14) براي اسپورتينگ خيخون رقم خورد.
    کريس رونالدو با 41 گل زده (به زعم مارکا و مادريدي‌ها) و 40 گل زده از قول آس اسپانيا و انگليسي ها آقاي گل لاليگا شد و پس از او ليونل مسي با 31 گل زده، داويد ويا و روسي و نگردو با 18 گل زده، سولدادو و آخرو و يورنته با 17 گل زده و روندون با 14 گل زده رتبه‌هاي بعدي را به خود اختصاص دادند.
    بيشترين پاس منجر به گل را ليونل مسي با 18 پاس داد و در صدر اين جدول قرار گرفت و پس از او مسعود اوزيل با 16 پاس، آلوس با 14 پاس و پريتو و ماتا با 12 پاس رتبه‌هاي بعدي را به خود اختصاص دادند.
    بيشترين کارت زرد را گابي از ساراگوسا و دياس از ختافه (14) دريافت کردند و جام اخلاق به بارسلونا رسيد که در کل لاليگا 69 کارت زرد و 2 کارت قرمز به نامش ثبت شد.
    بيشترين حضور تماشاگر در استاديوم‌ها به بارسلونا اختصاص پيدا کرد و يک ميليون و پانصد و بيست و دو هزار و نه صد و سيزده بليت براي تماشاي بازي بارسلونا در نيوکمپ به فروش رسيد. ميانگين حضور تماشاگر در نيوکمپ 80 هزار و 153 نفر ثبت شد و کم تماشاگرترين بازي‌ها با 5 هزار تماشاگر به دو بازي آلمريا و مايورکا و آلمريا و ويارئال مربوط شد.

بزرگ‌ترين پيروزي‌هاي خانگي به نام رئال مادريد ثبت شد که طي آن 7 بر صفر مالاگا را شکست داد و 8 بر يک آلمريا را تحقير کرد.
    بزرگ‌ترين پيروزي خارج از خانه نيز به نام بارسلونا رقم خورد که طي آن 8 بر صفر از سد آلمريا گذشت.

رئال مادريد در پر گل‌ترين بازي‌هاي لاليگا حضور دارد، اين تيم 6 بر 3 والنسيا را در مستايا شکست داد و 8 بر يک از سد آلمريا گذشت.
    150 بازي لاليگا فقط با يک گل زده به پايان رسيد، 81 بازي با دو گل زده پيروزي داشت، 48 بازي با سه گل زده سه امتياز را به تيم پيروز هديه کرد و فقط 9 بازي از لاليگا با بيش از 9 گل زده به دقيقه پايان رسيد.

رونالدو: بدون کمک هم تيمي هايم نمي توانستم به اين عنوان برسم

کريس رونالدو، ستاره رئال مادريد، از هم تيمي هايش به دليل اينکه کمک کردند وتا او عنوان ال پي چي چي را به دست بياورد، تشکر کردند.

این ستاره پرتغالی با زدن دو گل در دیدار شب گذشته مقابل آلمریا تعداد گل های زده اش در رقابت های این فصل را به 40 رساند.
    او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" من باید از همه هم تیمی هایم تشکر کنم. این عنوان پی چی چی متعلق به همه است. آنها به من کمک کردند تا به رکورد 40 گل برسم.
    ما خیلی خوشحال هستیم و بازی بسیار خوبی ارائه دادیم. این عنوان برای من و تیم بسیار مهم است. من در دادن پاس گل به هم تیمی هایم سخاوتمندانه رفتار می کردم زیرا آنها هم با من این طور بودند. "
    دو گل رونالدو در کنار دو گل بنزما و هت تریک امانوئل آدبایور تعداد گل های رئال در رقابت های این فصل را به 102 رساند.
    " ما بازی بسیار خوبی انجام دادیم و به 102 گل رسیدیم. تکرار این رکورد غیرممکن نیست اما خیلی دشوار است.زدن 102 گل در یک فصل اصلا کار آسانی نیست. فصل به آن خوبی که ما می خواستیم پیش نرفت اما سرمربی از ما خواست فصل را با بیشترین گل زده به پایان برسانیم و اکنون ما می توانیم فصل آینده را با جاه طلبی بیشتری آغاز کنیم."
    رونالدو رقابت های این فصل لالیگا را با 40 گل به پایان رساند و به این ترتیب رکورد 38 گل تلمو زارا و هوگو سانچس را شکست. علاوه بر این او در 54 دیدار این فصل رئال در همه رقابت ها 53 بار گلزنی کرد.

نايب رئيس باشگاه رئال مادريد پس از پيروزي 8 بر يک گفت: اين تيم نياز به کمي تغيير دارد.

به نقل از مارکا اسپانيا، خورخه والدانو نايب قهرماني تيمش را به هواداران تبريک گفت و تصريح کرد: فصل خوبي را پشت سر گذاشتيم، اگر در نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا به فينال زودرس برخورد نمي‌کرديم اوضاع فرق مي‌کرد، از طرفي قهرماني در جام حذفي برايمان ارزشمند بود. ما بهترين خط حمله در لاليگا را به خود اختصاص داديم و اين براي من مهم است.
    والدانو ادامه داد: تغييرات کمي در تيم لحاظ خواهد شد که همه آنها با مورينيو هماهنگ مي‌شود، مشکل من با او همچنان پابرجا است؛ اما دليل نمي‌شود خانواده رئال مادريد دچار مشکل شود.
    ویرایش توسط 0825 : 05-22-2011 در ساعت 14:25

19. 2 کاربر از پست مفید armanterminator تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    AMF
    مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho
    بازیکن محبوب
    Cris Ronaldo&Mesut Ozil&Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

GermanyRealMadridRealMadrid

تشکر ها
    1,644
    تشکر شده 2,113 در 632 پست

رئال مادريد با يك برد طوفاني در برابر آلمريا ، هم انتقام بازي رفت را گرفت ، هم شمار گلهاي لاليگايي خود را استثنايي كرد .
    در شبي كه مورينيو تيمش را سراسر تهاجمي وارد زمين كرده بود و با پنج عنصر سراسر تهاجمي وارد زمين شده بود ، همه مهاجمان رئال مادريد از رونالدو گرفته تا بنزما ، آدبايور و حتي خوسلو گلزني كردند تا رئال مادريد فصل را با زدن 102 گل به ثمر برساند و كريستيانو نيز 40 گله شود و ركوردي جاودانه و تاريخي را به ثبت برساند .
    بازي در حالي آغاز شد كه كريستيانو در همان بدو كار با گلزني و شكستن ركورد زارا و هوگو ، خود را به تاريخ پيوند داد . روي يك ارسال ، راموس توپ را به دهانه دروازه فرستاد و كريستيانو دروازه خالي را به آساني گشود . پس از آن بازي متعادل تر شد ، آلمريا با توجه به آن كه چيزي براي از دست دادن نداشت ، جسورانه بازي مي كرد و رئال مادريد نيز روي حركات خوب عناصر تهاجمي خود فشار مي آورد تا اين كه روي پاس بيرون پاي عالي اوزيل ، آدبايور در موقعيتي تك به تك گل دوم را به ثمر رساند .
    دقايقي بعد آلمريا روي اشتباه مدافعان رئال توانست كه فاصله را كمتر كند تا دودك در آخرين بازيش در پيراهن رئال هم دروازه اش باز شود . تا پايان بازي اتفاق خاص ديگري رخ نداد تا دو تيم با نتيجه 2-1 به رختكن بروند .
    در نيمه دوم ، بنزما خيلي زود پس از آن كه چند بازيكن را به طور اتفاقي پشت سر گذاشت ، گل سوم را به ثمر رساند تا خيال رئال مادريد از بابت اين بازي راحت تر شود و آلمريا نيز روحيه اش را از دست بدهد . در دقيقه 51 روي حركت عالي كريستيانو ، آدبايور از ريباند استفاده كرد و خيلي راحت گل دومش را به ثمر رساند تا به ماندن در رئال مادريد در فصل بعد اميدوار تر شود .
    اما در دقيقه 63 يكي از زيباترين حركات تركيبي تاريخ فوتبال انجام شد ، پاسكاري شگفت انگيز و تكضرب بازيكنان رئال مادريد از خط دفاع روي يك ضد حمله برق اسا موجب شد كه گل پنجم اين تيم به ثمر برسد . اما اين پايان كار نبود و آدبايور باز هم در دقيقه 72 گلزني كرد تا هت تريكش را تكميل كند . اما كريستيانو در دقيقه 77 روي حركت خوب خود و شوت عالي و دقيقش گل چهلم فصل خود را به ثمر رساند تا اين فصل رويايي اش را به اتمام برساند .
    پايان بخش اين بازي جذاب نيز گل فوق العاده خوسلو ، بازيكن كاستيا بود كه در يكي از اولين ضرباتش به توپ توانست كه در تيم اصلي رئال مادريد گلزني كند .

خورخه والدانو ، مدير داخلي رئال مادريد ، از برد 8-1 برابر آلمريا خرسند به نظر مي رسيد .
    اين مدير آرژانتيني گفت :" اين يك جشن بود . تيم نشان داد كه گلزنان بسيار خوبي دارد كه منابعش بي حد و حصر است . اين يك روز فراموش نشدني بود . نه تنها كار تيم عالي بود ، بلكه كريستیانو هم شاهكار كرد . همه بازيكنان نسبت به او بخشنده بودند اما مطمئنا زدن 40 گل توسط يك بازيكن در تيم مي تواند عنصر مهمي براي پيشرفت باشد . هواداران آمده بودند تا تاريخ سازي اين بازيكن را ببينند كه بازيكن شگفت انگيزي است . "
    سپس به تمجيد از آدبايوري پرداخت كه بحث هاي زيادي در مورد ماندن يا نماندنش وجود دارد :" آدبايور از زماني كه آمده كار خوبي داشته است . در بازي مهمي همچون تاتنهام هم براي ما چاره سازي مهمي كرد . اين عملكرد قابل توجه او مطمئنا در ادامه كارش تاثير خواهد گذاشت . هنوز معلوم نيست مي ماند يا نه ، پرونده باز است ، هنوز زمان داريم و از آن استفاده مي كند . "
    در مورد عملكرد تيم در طول فصل گفت :" ممكن است برخي نمره داده باشند اما من از اين كار خوشم نمي آيد . به نظر مي رسد كه هر كس به جز كاپيتان در اين مورد نظر بدهد مقبول نباشد . به هر حال ، نسبت به فصل قبل بهتر شديم و اين مهم است . مطمئنا فصل بعد تلاش خواهيم كرد كه نسبت به اين فصل بهتر باشيم . "
    در مورد دودك نيز گفت :" او فرد بسيار محترمي است كه در رختكن محبوبيت زيادي پيدا كرده است . با اين كه زياد بازي نكرده هميشه در خدمت تيم بوده است ."
    در مورد آلتين توپ گفت :" بازيكن با تجربه و باهوشي است كه مي تواند در بيش از يك پست حاضر باشد و مي تواند باعث پيشرفت ما باشد . "
    در پايان در پاسخ به اين پرسش كه نظرش در مورد جو پيرامون مورينيو چيست گفت :" اين سوالي است كه جنجال ايجاد مي كند و وظيفه من اجتناب از آن است ."

يرژي دودك ، دروازه بان رئال مادريد ، آخرين بازيش را در پيراهن رئال مادريد انجام داد . وداعش خيلي احساسي بود چرا كه بازيكنان براي اين دروازه بان لهستاني در زمان تعويضش تونل زدند .
    اين دروازه بان لهستاني در مورد اين تونل گفت :" سورپرايز بود ، انتظارش را نداشتم . زبانم بند آمده بود ، هيچ گاه فراموش نمي كنم . "‌و همچنين از باشگاهي كه چهار سال در آن بوده تشكر كرد :" از همه سپاسگزارم . اين باشگاه خيلي بزرگ و خونگرم است . "
    دودك نقش خود در رئال مادريد را مي دانسته است :"‌هميشه مي دانستم كه فرصت زيادي در اين جا براي بازي پيدا نمي كنم . "
    چنان زندگی کن که کسانی که تو را می شناسند، اما خدا را نمی شناسند، بواسطه آشنایی با تو، با خدا آشنا شوند ...

21. 2 کاربر از پست مفید 0825 تشکر کرده اند .

صفحه 28 از 39 نخستنخست ... 18262728293038 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع