Design & Developed BY Patira

صفحه 39 از 39 نخستنخست ... 29373839
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 386 , از مجموع 386
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک.فروارد
    مربی مورد علاقه
    sv الکس فرکوسن
    بازیکن محبوب
    کریس رونالدو.CR7
    اسم واقعی شما
    ریحانه
    تشکر ها
    1
    تشکر شده 58 در 15 پست

Smile نقل و انتقالات و مهمترین خبرها از باشگاه رئال مادرید در فصل 2010-2011

فرگوسن:فقط براي ‌رونالدو 60 ميليون پوند مي‌پردازم

سرمربي تيم فوتبال منچستريونايتد گفت: بجز کريستيانو رونالدو براي هيچ بازيکني 60 ميليون پوند پرداخت نمي‌کنم.

سرآلکس فرگوسن اظهار داشت: با وجودي که در تلاش براي جذب بازيکن در تابستان سال جاري هستيم؛ ولي بدنبال خريدهاي سرسام‌آور نيستيم. در مطبوعات در اين باره خواندم منچستر بدنبال خريدهاي سنگين و حتي 60 ميليون پوندي است. در حالي که بايد خاطرنشان کنم براي يک بازيکن چنين رقمي پرداخت خواهد شد که آن بازيکن، فقط کريستيانو رونالدو است.
    سرمربي تيم فوتبال منچستريونايتد گفت: هدف منچستر از ديرباز خريد گران قيمت نبوده است. اين رويه نيز در حال حاضر در باشگاه پيگيري مي شود. ما حداکثر بدنبال خريدهايي با 15 ميليون پوند هستيم و بيشتر از اين هزينه نمي‌کنيم.
    منچستريونايتد پس از حذف در مرحله يک‌ چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا قصد دارد در فصل نقل و انتقالات خريدهاي موثري انجام دهد تا نقاط ضعف خود را پوشش دهد. مربي منچستر در مصاحبه‌اي ديگر در همين مورد از 2 تا 3 خريد تابستاني نام به ميان آورد.

2. 7 کاربر از پست مفید رونالدو9 تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

رئال‌ و هزينه جذب مدافعان نفوذي

باشگاه رئال مادريد براي تقويت خط دفاعي خود در 2 ماه گذشته 130 ميليون يورو هزينه کرده است.

به نقل از مارکا اسپانيا، خط دفاعي رئال مادريد با داشتن ستارگاني چون په‌په، کوئنترائو، مارسلو، واران، راموس، آربلوا، کارواليو و آلبيول مستحکم و قابل اطمينان به نظر مي‌رسد.
    رئال مادريد در دو ماه گذشته قرارداد په‌په، راموس، مارسلو، آربلوا و آلبيول را تمديد و کونترائو و واران را نيز به اين جمع اضافه کرده است و در مجموع 130 ميليون يورو هزينه کرده باشد.
    اين در حالي است که باشگاه ثروتمند منچسترسيتي براي کل خريدهايش مبلغ 123 ميليون يورو کنار گذاشته که هنوز تمام آن را نيز تهيه نکرده است.
    مورينيو اختصاص اين همه توجه به خط دفاعي را با تدافعي بازي کردن رئال مادريد بي ارتباط مي‌داند و معتقد است استحکام خط دفاعي اولين قدم براي ايجاد بازي تهاجمي است.

آده‌بايور: مهاجم اول رئال‌مادريد مي‌شوم

مهاجم توگويي تيم فوتبال رئال مادريد گفت: در فصل آينده به مهاجم اول تيم تبديل مي‌شوم.

به نقل از آس اسپانيا، بازيکن قرضي رئال مادريد با 27 سال سن قصد درخشش در فصل آينده را دارد و مي‌گويد: مورينيو به من اعتماد دارد و من نيز پاسخ مثبتي به اعتماد او خواهم داد، هيچ مشکلي با من‌سيتي ندارم و براي فصل بعد هم در لباس رئال مادريد حاضر خواهم شد.
    وي افزود: تلاش مي‌کنم به مهاجم اول تيم تبديل شوم اين کار بسيار سختي است و به همين دليل نيز به تحقق اين رويا اميدوارم، چرا که براي روزهاي سخت تربيت شده‌ام.
    آده‌بايور ادامه داد: حضور در تور تابستاني رئال مادريد براي من افتخار بزرگي است و هدف اصلي‌ام ثبت جايگاه در ترکيب ثابت اين تيم است.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

HALA MADRID

ویرایش توسط 0825 : 07-13-2011 در ساعت 18:28

4. 4 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

توز بر سه راهي رئال مادريد،اينتر و كورينتيانس

منچسترسيتي پيشنهاد 35 ميليون پوندي باشگاه کورينتيانس برزيل براي خريد کارلوس توس کافي ندانست و آن را ردکرد.

مهاجم آرژانتيني «همشهري‌ها» پيش از اين در فاصله سال‌هاي 2004 تا 2006 در باشگاه سائوپائولو توپ مي‌زد. از همين رو برزيلي‌ها بسيار اميدوارند بتوانند اين مهاجم 27 ساله را بار ديگر در اختيار بگيرد. اينتر و رئال مادريد نيز از مشتريان مهاجم ساليان پيش منچستريونايتد و وستهام هستند. خود توز به دليل مسايل خانوادگي مي‌خواهد منچسترسيتي را ترک کند، گفته مي‌شود او جايش را به سمير نصري، مهاجم فرانسوي آرسنال خواهد داد.

گفتنی است، کورينتيانس براي بردن مهاجم مورد علاقه‌اش به سائوپائولو بايد رقم پيشنهاد‌اش را افزايش دهد. ماندن توز در ورزشگاه شهر منچستر که از اين پس «الاتحاد» خوانده خواهد شد. بستگي زيادي به نتيجه‌ گفت و گو‌ي منچسترسيتي و آتلتيکو مادريد بر سر سرخيو آگرو خواهد داشت. گفته مي‌شود داماد مارادونا اسپانيا را به مقصد ليگ برتر جزيره ترک مي‌کند. روبرتو مانچيني، سرمربي ايتاليايي سيتي از علاقمندان اين مهاجم 23 ساله به شمار مي‌رود.

برآورد مي‌شود حضور آگرو در منچستر 45 ميليون پوند خرج روي دست ليگ برتري‌ها بگذارد که اين هزينه بايد از فروش توز تامين شود. از اين گذشته مالکان عرب منچسترسيتي علاقه زيادي به سمير نصري، مهاجم آرسنال دارند.

هر چند منچستريونايتد هم مشتري اين هافبک فرانسوي است. اگر چه سرالکس فرگوسن در نشستي خبري در بوستن اعلام کرد: «او راهي اولدترافورد نخواهد شد و جاي ديگر خواهد رفت، با آنکه به باور اين سرمربي اسکاتلندي مقصد آتي بازيکن کنوني توپچي‌ها، منچسترسيتي خواهد بود، ولي گزارش ها حاکی از آن است که گفت و گو‌ها با آرسنال بر سر او پيشرفتي نداشته است.

در کمپ آبي‌ها عجله‌اي به چشم نمي خورد. خود توز قراردادي بلند مدت با اين تيم دارد و همين نکته منچسترسيتي را براي فروش او در موقعيت خوبي قرار مي‌دهد، تا جايي که بتواند رقم مورد نظر خود را براي او طلب کند. در اين ميان کورينتيانس بايد براي هدفش شتاب کند. از آن رو که بر اساس قوانين فوتبال برزيل تيم تنها تا 20 ژوئيه حق خريد و فروش بازيکنانشان را دارند.

کيا جورابچيان، مدير برنامه‌هاي توز در گفت و گو‌ با شبکه خبري «اسکاي نيوز» عنوان کرد:« گفت و گو‌ي بلند و دشواري است، زيرا پاي جابجايي بزرگي در ميان است و از همين رو کار روي آن ساده نيست. توز بايد هفته‌اي 200 هزار پوند درآمد داشته باشد و اين دست سائوپائولو است که حاضر باشد، پرداخت اين دستمزد را بپذيرد يا خير. چند باشگاه بزرگ اروپايي علاقمند خريد توز هستند. از جمله اينتر که پس از جدايي طلبي توز براي خريد او آمادگي‌اش بروز داده است. بايد منتظر ماند و ديد باشگاهي در اروپا و يا برزيل، کداميک مقصد آتي جام تيم ملي آرژانتين خواهد بود.

HALA MADRID

6. 4 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مـهــاجـم
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا - فرگوسن
    بازیکن محبوب
    لـیــونـل مـسـی
    اسم واقعی شما
    وحـیــد - 24

ArgentinaBarcelona

تشکر ها
    79
    تشکر شده 684 در 145 پست

هه هه هه هه اگه رئال مادرید با این همه ستاره امسالم نتونه قهرمان لالیگا و لیگ قهرمانان بشه خیلی ضایعست

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. کاربر روبرو از پست مفید LIONEL ESHGHI تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاکا - سرخیوکانالس - فابیو کونترائو- نوری شاهین
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351
    تشکر شده 5,530 در 1,166 پست

پیش فرض بکام از دوران طلایی خود دررئال مادرید می گوید

ديويد بكام: بازي كردن مقابل رئال براي من يك ديدار احساسي است
    رئالي ها كه براي تور پيش فصل شان به آمريكا سفر كرده اند، روز شنبه مقبل ال اي گلكسي قرار خواهند گرفت
    ديويد بكام، ستاره لس آنجلس گلكسي، بي صبرانه در انتظار ديدار دوستانه تيمش با رئال مادريد است و اعلام كرد اين تيم اسپانيايي همچنان جاي ويژه اي در قلبش دارد.

رئالي ها كه براي تور پيش فصل شان به آمريكا سفر كرده اند، روز شنبه مقبل ال اي گلكسي قرار خواهند گرفت و بكام كه بين سال هاي 2003 تا 2007 براي رئال بازي كرد اعلام كرد كه اين ديدار برايش ديداري احساسي خواهد بود.

او در گفتگو با سايت اختصاصي ليگ ام ال اس گفت:" اين اولين باري است كه از زمان جدايي ام از رئال مقابل اين تيم قرار مي گيرم و به همين دليل اين ديدار برايم بسيار احساسي است. شما به چنين باشگاهي و هواداران آن تعلق خاطر شديدي پيدا مي كنيد.

من چهار سال فوق العاده را در رئال سپري كردم . رفتن از باشگاهي مانند منچستريونايتد به رئال مادريد بهترين انتقالي است كه ممكن است در فوتبال تصور كنيد. من هنوز دوستان زيادي در بين بازيكنان و هواداران تيم دارم و اين باشگاه را به خوبي مي شناسم."

لس آنجلس گلكسي و رئال در آگوست 2010 نيز مقابل هم قرار گرفتند اما بكام به دليل مصدوميت نتوانست در اين ديدار حضور پيدا كند.

" اين بسيار نااميد كننده است زيرا شما هميشه دوست داريد در چنين ديدارهايي حضور داشته باشيد. چنين ديدارهايي كه به ويژه جمعيت زيادي براي ديدن آن خواهند آمد، بسيار هيجان انگيز هستند. اميدوارم اين ديدار هم همين طور باشد.

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.
    درود بر تو ای بهترین مربی تاریخ ای ، مورینیوی بزرگ.

10. 3 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351

2 عکس از اولین جلسه ی تمرین رئال مادرید در آمریکا.

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.

12. 2 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351

real همتیمی آگرواز رفتن او میگوید, ژابی آلونسو امید می دهد,بکام لحظه شماری می کند

مدافع اتلتیکو مادرید: اگر آگوئرو به رئال برود، یعنی به اتلتیکو وفادار نیست
    مهاجم آرژانتینی اعلام کرده قصد دارد در تابستان وینسنت کالدرون را ترک کند و همین مسئله آینده را در هاله ای از ابهام قرار داده است
    آلوارو دومینگس، مدافع اتلتیکو مادرید، اعلام کرد اگر سرخیو آگوئرو به رئال مادرید برود، نشان خواهد داد به باشگاه اتلتیکو مادرید وفادار نیست.

مهاجم آرژانتینی اعلام کرده قصد دارد در تابستان وینسنت کالدرون را ترک کند و همین مسئله آینده را در هاله ای از ابهام قرار داده است. از سوی دیگر رئالی ها نیز بی تمایل به خرید بهترین بازیکن رقیب همشهری نیستند و این ستاره 23 ساله نیز احتمال پیوستن به رئال را رد نکرد.

آگوئرو اعلام کرده طرفدار اتلتیکو مادرید نیست و تنها طرفدار تیم ایندپندینته است که بین سال های 2003 تا 2006 در آن بازی می کرده است.

دومینگس در گفتگو با نشریه آس گفت:" همه بازیکنان تیم از این اظهارنظر تعجب کردند، هرچند ما معتقدیم او این کار را کرده تا مدیران باشگاه را مجبور به پذیرش انتقالش کند.

واضح است که او تمام تلاشش را برای رفتن خواهد کرد. البته ما دلیل آن را نمی دانیم. اگر او بماند، به او کمک خواهیم کرد اما اگر او به رئال مادرید برود، یعنی به اتلتیکو مادرید وفادار نیست زیرا هیچ یک از هواداران تیم دل شان نمی خواهد او را با پیراهن رئال ببینند."

ژابی آلونسو: عقده قهرمانی نداریم
    ستاره باشگاه رئال در صحبتهایی به تمجید از فابیو کونترائو پرداخته
    ژابی آلونسو، ستاره خط میانی باشگاه رئال مادرید در صحبتهایی اعلام کرد که تیمش عقده کسب جام قهرمانی ندارد

کهکشانی ها فصل گذشته در کسب قهرمانی در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا ناکام ماندند و به کسب قهرمانی در رقابتهای کوپا دل ری رضایت دادند.

کهکشانی ها دربازار نقل و انتقالات تابستانی حدود 50 میلیون یورو برای تقویت رختکن تیمشان هزینه کردند و با وجود فشارهای زیادبرای قهرمانی، ژابی آلونسو معتقد است که ناکامی در کسب جام، به منزله ناکامی تیم نخواهد بود.

آلونسو در کنفرانسی خبری گفت:« همیشه صحبت پیشرفت و رشد مطرح است. این دومین سال پروژه جدید ماست و به ما ثبات خواهد داد. ما همدیگر را بهتر می شناسیم.این ایده ای است که روی آن کار می کنیم. اصلا عقده قهرمانی نداریم ومهمترین نکته این است که جامها به صورت طبیعی از راه برسند.»

رئال دربازار تابستانی با پرداخت 30 میلیون یورو فابیو کونترائو را از بنفیکا به خدمت گرفت و آلونسو به شدت تحت تاثیر مهارتهای این ستاره پرتغالی قرار گرفته:« او تاثیرخیلی زیادی در تیم گذاشته و می دانستیم که می تواند درخشش خوبی در تیم داشته باشد. کونترائو بازیکن واقعا کاملی است.سرعت بالایی دارد و می تواند در پستهای مختلفی بازی کند.خرید او برای تیم بسیار تاثیرگذار خواهد بود.»

بکام: این رئال،همان رئال همیشگی است
    بکام برای اولین بار مقابل تیم سابقش قرار خواهد گرفت
    دیوید بکام ستاره تیم لس آنجلس گلکسی بعد از آخرین جلسه تمرینی اش پیش از رویارویی با رئال مادرید در صحبتهایی به تمجید از حریف اسپانیایی پرداخت.

او که سابقه بازی درتیمهای رئال مادرید و منچستریونایتد را در کارنامه ورزشی اش می بیند، اکنون با پیراهن گلکسی مقابل رئال قرار خواهد گرفت و در این رابطه گفت:« بازی خیلی مهمی برای هواداران و برای خود ما خواهد بود. خیلی هیجان زده ام، چون این بازی مرا به یاد خاطرات دلنشینی می اندازد.»

بکام در توضیح این خاطرات گفت:« یاد اولین سالی که در کنار زیدان، رونالدو، رائول، فیگو و روبرتو کارلوس بازی کردم و یاد آخرین سالی که قهرمان لالیگا شدم می افتم.»

بکام درمورد برنده احتمالی این دیدار گفت:« رئال و گلکسی دو تیم بزرگ هستند. رویارویی با تیمی مثل رئال کار سختی خواهد بود. نمی توان گفت که گلکسی به خاطر میزبانی این دیدار شانس زیادی دارد. این رئال، همان رئال همیشگی است.»

14. کاربر روبرو از پست مفید مورینیو... تشکر کرده است .

صفحه 39 از 39 نخستنخست ... 29373839

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع