Design & Developed BY Patira

صفحه 38 از 39 نخستنخست ... 2836373839 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 386
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک.فروارد
    مربی مورد علاقه
    sv الکس فرکوسن
    بازیکن محبوب
    کریس رونالدو.CR7
    اسم واقعی شما
    ریحانه
    تشکر ها
    1
    تشکر شده 58 در 15 پست

Smile نقل و انتقالات و مهمترین خبرها از باشگاه رئال مادرید در فصل 2010-2011

فرگوسن:فقط براي ‌رونالدو 60 ميليون پوند مي‌پردازم

سرمربي تيم فوتبال منچستريونايتد گفت: بجز کريستيانو رونالدو براي هيچ بازيکني 60 ميليون پوند پرداخت نمي‌کنم.

سرآلکس فرگوسن اظهار داشت: با وجودي که در تلاش براي جذب بازيکن در تابستان سال جاري هستيم؛ ولي بدنبال خريدهاي سرسام‌آور نيستيم. در مطبوعات در اين باره خواندم منچستر بدنبال خريدهاي سنگين و حتي 60 ميليون پوندي است. در حالي که بايد خاطرنشان کنم براي يک بازيکن چنين رقمي پرداخت خواهد شد که آن بازيکن، فقط کريستيانو رونالدو است.
    سرمربي تيم فوتبال منچستريونايتد گفت: هدف منچستر از ديرباز خريد گران قيمت نبوده است. اين رويه نيز در حال حاضر در باشگاه پيگيري مي شود. ما حداکثر بدنبال خريدهايي با 15 ميليون پوند هستيم و بيشتر از اين هزينه نمي‌کنيم.
    منچستريونايتد پس از حذف در مرحله يک‌ چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا قصد دارد در فصل نقل و انتقالات خريدهاي موثري انجام دهد تا نقاط ضعف خود را پوشش دهد. مربي منچستر در مصاحبه‌اي ديگر در همين مورد از 2 تا 3 خريد تابستاني نام به ميان آورد.

2. 7 کاربر از پست مفید رونالدو9 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاکا - سرخیوکانالس - فابیو کونترائو- نوری شاهین
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351
    تشکر شده 5,530 در 1,166 پست

كريس رونالدو تكذيب كرد؛ من نگفتم مورينيو از رئال برود، من به منچسترسيتي مي روم

ستاره پرتغالي مصاحبه اي كه نشريه ميرر چاپ كرده بود را تكذيب كرد

كريس رونالدو، ستاره پرتغالي رئال مادريد، در صفحه توئيترش، مصاحبه اي كه نشريه انگليسي ميرر از قول او چاپ كرده بود را تكذيب كرد.
    نشريه ميرر از قول رونالدو نوشته بود:" پيشنهاد دستمزد 20 ميليون پوندي منچسترسيتي واقعا خيره كننده است اما من با مدير برنامه هايم صحبت كردم و فكر مي كنم بهتر است كه در در رئال بمانم زيرا امسال مي تواند بهترين سال من باشد. ما اين فصل از قدرت زيادي برخوردار هستيم. مورينيو در رئال مي ماند پس من هم مي مانم. اگر او به چلسي مي رفت، من هم رئال را ترك مي كردم. آن وقت به منچسترسيتي مي رفتم. اما او مانده پس من هم مي مانم."
    رونالدو در صفحه توئيترش نوشت:" نشريه ميرر يم مصاحبه از قول من چاپ كرد. همه آنچه آنها نوشتند دروغ است. من هرگز با اين روزنامه صحبت نكردم. و هرگز چنين حرف هايي نزدم."
    حاشیه: این روزها ادم به هیچ خبرگذاری ای نمیتونه اعتماد کنه.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ژابی آلونسو کاپیتان مورد انتخاب طرفداران مادرید است که از طریق سایت مارکا رای گیری شد.
    75% از رای دهندگان اعتقاد داشتند اگر مورینیو نمیخواهد کاسیاس کاپیتان رئالی ها باشد جایگزین وی ژابی آلونسو است.
    بیشتر از 40 هزار کاربر در مدت سه ساعت در این رای گیری شرکت کردند و 30 هزار نفر از شرکت کنندگان به آلونسو رای دادند.
    بعد از آلونسو ، سرخیو راموس با 15% و کریستیانو رونالدو با 10% در مکانهای دوم و سوم نظر سنجی انتخاب کاپیتان فصل آینده رئال قرار گرفتند.
    حاشیه: به نظر من سرخیو راموس کاپیتان می شد بهتر بود.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

باشگاه مادريدي هنوز به طور رسمي اين انتقال را تاييد نكرده است

به گزارش نشريه آبولا، فابيو كوئنترائو، مدافع بنفيكا، بعد از توافق دو باشگاه، در آستانه پيوستن به رئال مادريد قرار دارد.

گفته مي شود كوئتنرائو قراردادي 5 ساله با باشگاه رئال امضا كرده است و اگرچه باشگاه مادريدي هنوز به طور رسمي اين انتقال را تاييد نكرده است اما احتمالا تا ساعاتي ديگر و بعد از تكميل آخرين جزئيات قرارداد، اين بيانيه منتشر خواهد شد.

اين در حالي است كه باشگاه بنفيكا پيش از مذاكراتش با رئال براي فروش كوئنترائو را تاييد كرده بود.

مبلغ اين انتقال هنوز مشخص نيست اما گفته مي شود اسكيل گاراي، مدافع آرژانتيني رئال به عنوان بخشي از مبلغ قرارداد به بنفيكا خواهد رفت.

باشگاه بنفيكا براي فروش كوئنترائو 30 ميليون يورو درخواست كرده بود اما رئالي ها مي توانند با فرستادن گاراي به ليسبون، اين مدافع ملي پوش پرتغالي را با مبلغ كمتري به خدمت بگيرند.
    حاشیه: مارسلو یه رقیب داشته باشه دیگه تو بازی های حساس سوتی نمیده.

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.
    درود بر تو ای بهترین مربی تاریخ ای ، مورینیوی بزرگ.

ویرایش توسط 0825 : 07-06-2011 در ساعت 02:06

4. 2 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    AMF
    مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho
    بازیکن محبوب
    Cris Ronaldo&Mesut Ozil&Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

GermanyRealMadridRealMadrid

تشکر ها
    1,644
    تشکر شده 2,113 در 632 پست

فابیو کوئنت رائو ساعت 13:55 وارد برنابئو شد تا قراردادش را به عنوان بازیکن جدید رئال مادرید امضا کند و تست پزشکی را پشت سر بگذارد . بنفیکا به کمیته نقل و انتقالات بازیکنان گزارش داده که مبلغ این انتقال 30 میلیون یوروست .

این قیمت می تواند در صورتی پائین تر بیاید که اسکیل گارای هم با قیمتی نزدیک به 10 میلیون یورو راهی باشگاه لبیسبونی شود .
    فلورنتینو پرز دقایقی پیش وارد برنابئو شده و انتظار می رود که به زودی قرارداد این بازیکن پرتغالی نهایی شود .
    خود کوئنت رائو در این انتقال نقش مهمی داشت . او از سفر به سوئیس به همراه بنفیکا امتناع کرده بود . نه حاضر بود به چلسی برود و نه حاضر بود که یک فصل دیگر با بنفیکا ادامه دهد . آن هم در حالی که لوئیز فیلیپه ویرا ، مدیر تیم پرتغالی حاضر شده بود که دستمزد را دو برابر کند . بنفیکا می دانست که نمی تواند که این مدافع چپ را حفظ کند و چاره ای به جز فروشش نداشت .
    ویرا دیروز به پایتخت اسپانیا سفر کرد تا شرایط را هر چه زودتر حل کند . انها درخواست مالی 30 میلیون یورو نقد چلسی را پذیرفته بودند اما خود بازیکن حاضر نبود کوتاه بیاید :" فقط می خواهم به رئال مادرید بروم . " این در حالیست که ابراموویچ حاضر بود رایکوویچ را هم وارد معامله کند . کوئنت رائو یک هفته اخیر را در بنفیکا تمرین کرد اما مشکلاتی را در خلال یکی از تمرینات با خورخه خسوس ، مربی این تیم پیدا کرد .
    رئال مادرید دستمزد سالی 2 میلیون یورو در فصل را به کوئنت رائو پیشنهاد داده اما چلسی حاضر بود پول بیشتری بدهد و بنفیکا نیز مشکلی برای دو برابر کردن دستمزد این بازیکن نداشت . تصمیم قطعی کوئنت رائو ، بازی کردن در برنابئو بود . او فصل گذشته ستاره بنفیکا بود و در 45 بازی ، پنج گل به ثمر رساند .

سریع ، چپ پا ، هافبک و مدافع ، دونده و با حرکات انفجاری . این مشخصات فابیو کوئنت رائوست ، بازیکنی که برای تقویت سمت چپ به رئال مادرید ملحق شده است . در ویلا دو کنده ، 23 سال پیش متولد شده است ، سپس به ریو آوه ، تیم محله اش در سال 2004 منتقل شده است ، زمانی که 16 ساله بوده است .

یک سال بعد در فصل 06-2005 ، اولین دقایق را در این تیم فرصت بازی کردن پیدا کرد . سه بازی انجام داد و یک گل به یونیائو لیریا زد . در آن زمان لقب "فیگوی کاچیناس " را به خود اختصاص داد .
    سال بعدش ، به نقطه اتکای تیمش مبدل شد که البته این تیم به دسته دوم سقوط کرد . 25 بازی انجام داد ، چهار گل زد و مورد توجه بنفیکا قرار گرفت تا به این تیم ملحق شود . اما پس از یک نیم فصل و انجام سه بازی ، راه ناسیونال فونچال شد .
    در سال 2008 هم به ساراگوسا قرض داده شد که در دسته دوم حضور داشت اما مارسلینو به او اعتمادی نداشت . فقط هشت دقیقه بازی کرد (جای لوپز را گرفت) که تیمش در آن بازی آلاوس را شکست داد . پس از آن که فرصت بازی پیدا نکرد ، در طول فصل نقل و انتقالات زمستانی راهی ریو آوه شد . آمارش بهتر شد ، 16 بازی انجام داد و سه گل زد تا به بنفیکا برگردد .
    او در دو فصل اخیر در تیم لیسبونی عملکرد بسیار خوبی داشته است . زیر نظر خورخه خسوس در پست های دفاع ، هافبک و حتی مهاجم بازی کرده است .
    در تیم ملی پرتغال اولین بازی خود را روز 14 توامبر 2009 برابر بونسی انجام داد . در مجموع در 15 بازی در تیم ملی کشورش دو پاس گل داده و البته هنوز گلی نزده است .
    سیلویو ، بازیکن اتلتیکو که در ریو آوه با او کار کرده در موردش می گوید :" بهترین دفاع چپ پرتغال و شاید دنیاست . یک بازیکن خوب که می تواند در خط هافبک و حمله هم بازی کند . یک پدیده است . توپ را خوب باز می گرداند و در شرایط تحت فشار هم بهترین گزینه را انتخاب می کند ."
    رئال مادرید با خرید فابیو کوئنت رائو صاحب یکی از بهترین دفاع چپ های حال حاضر فوتبال دنیا شده است . این بازیکن پرتغالی ، یکی از بهترین بازیکنان سالهای اخیر لیگ پرتغال بوده است . با 23 سال سن ، آینده درخشانی را می توان برایش متصور بود . با حضور او رئال مادرید صاحب یک عنصر تهاجمی فوق العاده شده است . با این که کوئنت رائو یک مدافع است اما در حرکات تهاجمی عملکردش چشم نواز است . در واقع اولین قدمهایش برای بازیگری را در پست های هجومی آغاز کرده است . دریبل زن است و توان خوبی در حرکات نفر به نفر دارد .
    یکی از خاطرات جالب کوئنت رائو مربوط به زمانی است که به انگلیس سفر کرد تا در مورینیوی چلسی تست بدهد که آقای خاص در آن زمان خریدنش را رد کرد اما حالا شرایط کاملا تغییر کرده است . پیشرفت فوق العاده ای داشته است و به همین علت می توان آینده درخشانی را برایش متصور بود .
    او زیر نظر کی روش در تیم ملی پرتغال خیلی پیشرفت داشت و در جام جهانی آفریقای جنوبی نگاه های بسیاری را به خود جلب کرد .

آلوارو آربلوا (سالامانکا ، 1986) شش روز دیگر باید به تمرینات رئال مادرید ملحق شود . شماره 17 تیم نسبت به فصل دوم مورینیو خوشبین است . او می گوید :" حس می کنم که یک سال بسیار خوب پیش روست . " در مورد الکلاسیکوی پیش رو نیز می گوید :" در سوپرکاپ ، قدرت خود را خواهیم سنجید "
    کمتر از یک هفته دیگر به کار بر می گردید ، فصل جدید را چطور می بینی ؟
    همیشه همه چیز با خوش بینی شروع می شود انگار که همه چیز باید درست باشد . به طور خاص هم ، تلاشم برای بهتر شدن است ، می خواهم خوب باشم و به تیم کمک کنم .

اما نسبت به فصل دوم مورینیو ، انتظارات خیلی بالاست . خودش می گوید که اغلب موفق تر هستند .
    همیشه انتظارات در این جا بالاست . برای این تیم با بازیکنانی که دارد این چیزها طبیعی است ، ما آماده حضور در چالش های جدی هستم . حس می کنم که امسال زیبا خواهد بود .

چمپیونزلیگ و لالیگا اهداف اصلی شماست ؟
    مطمئنا تلاش خود را انجام خواهیم داد . سه سال قهرمان نشدن در لالیگا برای رئال مادرید خیلی زیاد است و برای شکستن این طلسم خواهیم جنگید . سپس باید به اروپا فکر کنیم ، بزرگترین چالش ، دهمین قهرمانی در چمپیونزلیگ است .

فکر می کنید که این تیم آمادگی چالش در این رقابت ها را داشته باشد ؟
    بی تردید شامل گروهی از بازیکنان خوب بوده ایم که با خریدهای خوبی که داشته ایم قدرتمند تر شده ایم . مهمتر از همه ، یک گروه بسیار جوان هستیم . مهم نیست که اکنون چقدر خوب هستیم ، مهم این است که قرار است چقدر خوب شویم .

حالا بیش از هر زمان دیگری به یک ترکیب گسترده برای سه جامه شدن نیاز دارید ؟
    در حال حاضر هر چه ترکیب گسترده تر باشد ، توان رقابت در هر تورنمنت بیشتر می شود .

رئال مادرید و بارسلونا باز هم برای همه چیز خواهند جنگید ؟
    نمی دانم که در همه رقابت ها دوباره با هم بجنگند یا نه . چرا که در اروپا همیشه به فینال رسیدن مشکل است . اما در لالیگا ، مطمئنا تقابل رئال مادرید و بارسلونا جذابیت های خاص خود را خواهد داشت .

برای این که تیم بالاخره بتواند لیگ را ببرد از چه نظر باید بهتر شود ؟
    فصل گذشته امتیازاتی را از دست دادیم که نباید دیگر اجازه دهیم تکرار شود ، مثل بازیهای اسپورتینگ و ساراگوسا در خانه . البته طبیعتا الکلاسیکو ها مهم خواهند بود چرا که رقابت رو در رو هستند اما در چنین رقابتی ، هر 38 بازی حیاتی هستند .

نظرت در مورد اتفاقاتی که در الکلاسیکو ها افتاد ؟
    مطمئنا این بازیها خیلی اهمیت دارد حالا دیگر به گذشته فکر نمی کنیم و خود را برای بازی در سوپرکاپ اسپانیا آماده می کنیم و منتظر آن هستیم .

بازی با بارسلونا استرس های خاص خود را دارد ؟
    به نظرم بیشتر به خاطر کارهای رسانه هاست . آنها بیش از حد به این بازی بها می دهند و برایش جو ایجاد می کنند و به نظرم از این نظر استرس زا می شود .

درگیری که با ویا در یکی از صحنه ها داشتی ، یکی از درگیریها میان ملی پوشان اسپانیا بود . نظرت در مورد آن برخورد چه بود ؟
    خب ، شاید در مطبوعات بارسلونا حرفهایی زده شده باشد ... همه می دانیم که باید از این بازیها کنار بکشیم . هر اتفاقی که درون زمین افتاده مال همان جاست و نباید به آن بها داد . سعی می کنم زیاد وارد جنگ های رسانه ای نشوم .

از چیزی پشیمان نیستی ؟
    جمله ای هست که خیلی دوستش دارم : گاهی بهتر است که توضیح نداد ، چرا که دشمنانت به آن باور ندارند و دوستانت هم احتیاجی به آن ندارند . خب ، این وجهه ایست که من دارم و کسانی که من را می شناسند می دانند که قضیه چه بوده است . واقعیت این است که زیاد نگران نیستم چرا که به وجهه من با چنین اتفاقاتی لطمه ای نمی خورد . یک بازی نیست که تو را معرفی می کند بلکه کل دوران فوتبالت مهم است .

اما آن جا نشان دادی که بازیکن خشنی هستی .
    نمی دانم . مهم نیست . به نظرم روز کوپا بازی خوبی ارائه دادم ، مثل دیگر هم تیمی هایم و این چیزی است که باقی می ماند .

کوپا بهترین خاطره فصل گذشته بود ؟
    بله ، لحظه بسیار خاصی بود و امیدوارم که بتوانیم آن را در دیگر تورنمنت ها همچون لیگ و چمپیونزلیگ تکرار کنیم .

نظرت در مورد اتفاقاتی که میان رئال و بارسا پس از بازی چمپیونزلیگ افتاد چیست ؟
    خب ، طبیعتا باخت دردناک است و وقتی که می دانی همه چیز از دستت رفته و دیگر کاری از دستت بر نمی آید واقعا آزار دهنده است .

چه چیز مورینیو خاص است ؟
    او یک مربی بزرگ و یک حرفه ای به تمام معناست . انتظارات بسیار بالایی دارد و می داند که بازیکنانش باید چه کار کنند .

نظرت در مورد نقش جدیدش به عنوان مدیر - مربی و تحت نظر داشتن همه چیز چیست ؟
    در باشگاهی همچون رئال مادرید مهم است که مربی قدرت تصمیم گیری و کنترل اوضاع را داشته باشد . اگر بخواهد که ترکیب تیم را تشکیل بدهد ، طبیعتا خود او می داند که چه می خواهد و تیم به چه نیاز دارد . به نظرم این تصمیم درستی بوده است .

به عنوان یک بازیکن سابق آکادمی ، ناراحتی آنها پس از خرید بازیکنانی نظیر واران و آلتین توپ را درک می کنی ؟
    سالهاست که همین اتفاقات رخ می دهد . با این شرایط باید به انها اجازه داده شود که بروند . طبیعتا آسان نیست که از دسته سوم به تیم اصلی برسند . مهم ساختن بازیکنان بزرگ است و اگر سارابیا و موراتا به عنوان بازیکنان آکادمی قرار نیست به تیم اصلی برسند ، بهتر است که در خارج از این جا بتوانند رشد کنند .

نظرت در مورد سریال دنباله دار آگرو و نیمار در تایستان چیست ؟
    ما دو ستاره در خط حمله داریم ، بنزما و هیگوائین . دو مهاجم درجه یک که وقتی آدبایور بود ، سه تا بودند . طبیعتا خرید بازیکنی بهتر از داشته های فعلی ما مشکل است .

مثل گاگو تو هم نسبت به این که رئال مادرید نمی تواند سلطه بارسلونا را خاتمه بخشد بدبینی ؟
    من حرفهای فرناندو را نشنیده ام و نمی خواهم بدون آن که بفهمم چه گفته است و در چه شرایطی این پاسخ را داده قضاوت کنم . چیزی که می توانم بگویم این است که همه بازیکنان رئال مادرید اعتقاد دارند که می توانیم بارسلونا را شکست دهیم و برایش می جنگند . هیچ کس انکار نمی کند که تیم بزرگی هستند اما نسبت به آنها احساس کوچکی نمی کنیم .

از همیشه با بارسلونا نزدیک تر هستید ؟
    پیشرفت خوبی داشته ایم . حتی مستقیما یک جام را از آنها گرفتیم . مثل کوپا در لالیگا هم شانس داشتیم اما در مقابل تیمهای رده های پائین امتیازات بدی دادیم . در مورد بازیهای چمپیونزلیگ هم همه دیدیم که چه شد . این که فکر کنیم دور هستیم غیر واقعی است ، نزدیک تر از همیشه هستیم .

از این که مورینیو ، کوئنت رائویی را خریده که می تواند در هر دو جناح بازی کند ، ناراحتی ؟
    ناراحت نیستم . در رئال مادرید همیشه تلاش می کنیم که بهتر شویم . پارسال مربی فقط سه دفاع کناری داشت و طبیعی است که نیاز به دو بازیکن در هر پست باشد ، این منطقی است .

خودت را در تیم قابل احترام می دانی ؟ فکر می کنی مورینیو به تو اعتماد دارد ؟
    بله ، فصل گذشته بازیهای زیادی انجام دادم و این مهمترین فاکتور برای مهم بودن است .

سوپرکاپ اسپانیا چه اهمیتی دارد ؟
    این جامی است که شاید ارزشش اندک پنداشته شود اما رویارویی با بارسلونا به آن ارزش می دهد .

این جام پیامد های مهمی دارد یا زیاد با ارزش نیست ؟
    چه ببریم چه ببازیم بازیهای مهمی بعد از آن هستند اما شاید تست خوبی برای محک زدن خود پیش از شروع فصل باشد . این ، جامی در مقابل بزرگترین رقیب است و باید به آن نگاه ویژه ای داشت . اما طبیعتا شکست در این بازی روی هیچ تیمی تاثیر نمی گذارد چرا که بدین معنی است که به یک تیم خوب باخته ای .

نظرت در این باره که مورینیو می خواهد بازوبند را به بازیکنی درون زمین بدهد که به داوران نزدیک تر باشد چیست ؟
    اطلاعی در این باره ندارم . فقط می توانم بگویم که شخصیت ایکر برای ما خیلی مهم است .
    چنان زندگی کن که کسانی که تو را می شناسند، اما خدا را نمی شناسند، بواسطه آشنایی با تو، با خدا آشنا شوند ...

6. 3 کاربر از پست مفید 0825 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351

قوهاي سپيد برنابئو براي تقويت خط حمله خود در فصل آينده هياتي را براي مذاکره با مدير برنامه‌ نيمار به برزيل فرستادند.

سايت‌هاي برزيلي اعلام کردند که نمايندگاني از باشگاه رئال مادريد اسپانيا براي مذاکره با باشگاه سانتوس برزيل درباره جذب نيمار وارد اين کشور شدند.

به نوشته روزنامه «لانس» هياتي از باشگاه رئال مادريد با سرپرستي فرناندو فرناندز تاباس، نايب رييس باشگاه در نظر دارند که شرط حقوقي را که در قرار داد اين مهاجم جوان برزيلي وجود دارد، قبول کنند و حقوق ساليانه 7،3 ميليون دلار را به وي پيشنهاد دهند.

قيمت شرط حقوقي باشگاه سانتوس برزيل براي فروش نيمار 45 ميليون يورو است.

به نوشته اين روزنامه هيات باشگاه رئال مادريد براي به خدمت گرفتن نيمار با وانگر ريبرو، مدير برنامه‌هاي او نشستي داشته‌اند، اين در حالي است که پيش‌تر باشگاه سانتوس در بيانيه‌اي اعلام کرد که به هيچ وجه حاضر نيست نيمار را بفروشد.

باشگاه سانتوس برزيل در نظر دارد که مهاجم جوان خود را براي شرکت در رقابت‌هاي جام جهاني باشگاه‌ها که قرار است در ماه دسامبر در ژاپن برگزار شود، حفظ کند.

اين روزنامه برزيلي به نقل از مدير برنامه‌هاي نيمار نوشت: طبيعي است که بسياري از تيم‌هاي بزرگ اروپايي براي جذب نيمار تلاش کنند، اما تاکنون من هيچ نشستي با نمايندگان باشگاه رئال مادريد اسپانيا نداشته‌ام.

باشگاه سانتوس برزيل در سال 2010 پيشنهاد 30 ميليون يوروي باشگاه چلسي انگليس را رد کرده بود.

داسيلفا، پدر نيمار اعلام کرد که احتمال انتقال فرزندش به اروپا بسيار سخت است، چرا که ليگ برزيل چند هفته است که شروع شده. گذشته از اين نيمار به دنبال قهرماني در جام ليبرتادوس مي‌خواهد در جام جهاني باشگاه‌ها نيز شرکت کند

حاشیه: نیمار خیلی بهتراز آگرو ی آرژانتینیه.

یمی تاریخی دراختیار دارد
    By Ghazal Ziari
    2011/7/6 15:15:00
    Share Share سایت گل – رئال مادرید آماده شروع فصل جدید رقابتهای لالیگاست. جدای از بازیکنان مصدوم، همه چیز آماده شروع فصلی رویایی است. مورینیو با قدرت محض برنامه های مشخصی برای رهایی از ناکامی های سالهای اخیر رئال دارد .این طور به نظر می رسد که در صد سالی که از تاسیس باشگاه مادریدی می گذرد، هیچ مربی ای در این تیم به اندازه ژوزه مورینیو اختیار نداشته و تا این حد برهمه چیز کنترل نداشته است.

ژوزه مورینیو، یک تیم معمولی در اختیار ندارد؛ بلکه تیمی خارق العاده را در دست دارد.او به هر آنچه که خواسته دست یافته ، به جز یک مهاجم. بدین ترتیب مورینیو تمام ابزارهای لازم برای قهرمانی را دراختیار دارد؛ چه از نظر نام ستاره ها و چه از نظر سرمایه برای خرید بازیکنان

در سال جاری رئال مبلغ 55 میلیون یورو برای خرید ستاره هایش هزینه کرد و سال گذشته نیز 73 میلیون یورو برای خرید مهره های جدید خرج کرد. در اولین سال بازگشت فلورنتینو پرس نیز رئیس قدرتمند باشگاه رئال، او مبلغ 254 میلیون یورو برای تقویت رختکن تیمش هزینه کرد و کریستیانو ،رونالدو و کاکا را به تیمش آورد که در کل در طول این سالها 382 میلیون یورو برای خرید ستاره ها پرداخ کرد.

اقای خاص در هر پست دو مهره را دراختیار دارد. برای دروازه بانی تیمش کاسیاس و آدان را آماده می بیند.آربلوا جانشین آماده ای برای سرخیو راموس است و واران آماده است تا جای په په را در صورت نیاز پر کند. کاروالیو و آلبیول دو بازیکن مناسب برای بازی در پست اختصاصی شان هستند و کونترائو و مارسلو رقابت حساسی را برای حضور در سمت چپ خط دفاعی رئال خواهند داشت.

لاسانا دیارا و خدیرا برای حضور در ترکیب اصلی با هم مبارزه خواهند کرد و ژابی آلونسو، نوری شاهین و گرانرو گزینه های مد نظر آقای خاص برای سمت چپ خط میانی این تیم هستند.

در سمت راست خط حمله آقای خاص می تواند مهره مدنظرش را از بین دی ماریا و آلتین تاپ انتخاب کند.اوزیل و کاکا برای حضور در مرکز خط حمله مبارزه خواهند کرد و کریستیانو رونالدو و کایه خون در سمت چپ خط حمله باهم رقابت می کنند.ایگواین و بنزما هم گزینه های پیش روی آقای خاص برای نوک حمله هستند.

درطول این سه سال تلاش، به ویژه تلاشهای اقتصادی، مورینیو بدون هیچ اما و اگری قهرمانی می خواهد .این تیم تنها یک مهره کم دارد؛ یک مهاجم که نیمار برای این کار برگزیده شده؛ هرچند که نباید احتمال پیوستن آگوئرو به تیم مادریدی را هم رد کرد.

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.

ویرایش توسط 0825 : 07-09-2011 در ساعت 03:15

8. 2 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351

کاسیاس بازوبند کاپیتانی رئال را حفظ کرد
    ایکر کاسیاس دروازه بان ملی پوش رئال مادرید از بعد از انجام مذاکراتی با ژوزه مورینیو اعلام کرد همچنان کاپیتان رئال خواهد بود.
    پیش از این گفته می شد احتمال دارد ژوزه مورینیو، ریکاردو کاروالیو مدافع این تیم را که زمانی در استمفورد بریج با او کار می کرده را به عنوان کاپیتان جدید رئال معرفی کند.
    اما کاسیاس که با مورینیو صحبت هایی در این مورد کرده بود در کنفرانسی خبری در پکن جایی که رئال تور پیش فصل خود را برگزار می کند اعلام کرد بار دیگر بازوبند کاپیتانی رئال را گرفته است.
    کاسیاس گفت:" من با مورینیو صحبت کردم و او گفت لزومی ندارد بازوبند کاپیتانی را به بازیکنی دیگر بدهد. "
    "او در ادامه گفت اگر اتفاق بدی بیفتد یا شرایطی ایجاد شود که بازوبند را از من بگیرند با این موضوع مشکلی نداشته باشم."
    "اما اکنون هیچ مشکلی در اردوی رئال وجود ندارد و من هم کاپیتان تیم هستم."
    حاشیه:سرخیو راموس کاپیتان می شد بهتر بود. ایده ی مورینیو خوب بود.

فابيو كوئنترائو: روياي من بازي براي رئال بود/ كار كردن با مورينيو افتخار بزرگي براي من است
    او كه روز گذشته با قراردادي 6 ساله به رئال پيوست بايد با مارسلوي برزيلي براي قرار گرفتن در تركيب اصلي رقابت كند.
    فابيو كوئنترائو، مدافع جديد رئال مادريد، معتقد است رقابت شديد بازيكنان براي قرار گرفتن در تركيب اصلي به نفع تيم است.

او كه روز گذشته با قراردادي 6 ساله به رئال پيوست بايد با مارسلوي برزيلي براي قرار گرفتن در تركيب اصلي رقابت كند.

او در گفتگو با سايت اختصاصي باشگاه رئال گفت:" اين براي رئال خيلي خوب است. داشتن بازيكناني با كيفيتي مانند مارسلو براي هر باشگاهي خوب است. من به سختي تلاش مي كنم تا براي تيم بازي كنم و هر هفته براي قرار گرفتن در تركيب اصلي تلاش خواهم كرد و اين تيم است كه از اين موضوع بهره خواهد برد. "

او سپس از اينكه به رئال پيوسته، اظهار خوشحالي كرد و اعلام كرد كه بي صبرانه در انتظار كار كردن زير نظر مورينيو است.

" هر بازيكني روياي حضور در رئال را دارد. من از زماني كه بچه بودم، چنين رويايي داشتم. من هميشه تصور مي كردم كه براي اين تيم بازي خواهم كرد. اين روياي من بود كه اكنون به حقيقت تبديل شده است. اميدوارم بتوانم به طور ثابت بازي كنم و نشان دهم كه آماده بازي در چنين تيمي هستم.

البته از اينكه مي خواهم زير نظر مورينيو كار كنم كمي هيجان زده ام. او بهترين مربي دنياست و همه او را با اين عنوان مي شناسند. اين براي من افتخاري است كه مي توانم با او بازي كنم."

كوئنترائو بعد از نوري شاهين، آلتينتوپ، رافائل واران و خوسه كايخون، پنجمين خريد رئال در بازار نقل و انتقالات تابستاني است.
    حاشیه: به نظر من وجود هم وطنان این بازیکن از جمله رونالدو و په په و کاروالیو در اومدن این بازیکن به رئال نقش اساسی داشت حال آنکه هرسه ی این بازیکنان از موفق ترین بازیکنای رئال مادرید در فصل قبل بودند. البته بیشترین نقش را هم وطن دیگرش مورینیو داشت.

دانی آلوس:نمی توانم خودم را درتیم مقابل نیمار تصور کنم
    ستاره برزیلی باشگاه بارسلوناامیدوار است تا نیمار 19 ساله به پاسخ رئال پیشنهاد منفی داده وبه نوکمپ برود.

دانی آلوس مدافع برزیلی باشگاه بارسلونا در صحبتهایی اعلام کرد که در صورتی که نیمار به بارسلونا بپیوندد بسیار خوشحال خواهد شد
    واگنر ریبیرو، مدیربرنامه های نیمار روز 4شنبه اعلام کرد که سران دو باشگاه رئال مادرید و بارسلونا برای جذب نیمار ابراز تمایل کرده اند و حاضرند مبلغ 45 میلیون یوروی ذکر شده در بند جدایی زودهنگامش را بپردازند.
    در این میان دانی آلوس ابراز امیدواری کرده که بارسلونا پیروز این دوئل باشد.
    مدافع باتجربه برزیلی در کنفرانسی خبری گفت:« اصلا نمی توانم خودم را رودرروی نیمار تصور کنم و رویای من این است که در آینده، با نیمار در یک تیم باشیم.»
    این روزهاانتقادات زیادی نسبت به عملکرد تعدادی از بازیکنان تیم ملی برزیل از جمله روبینیو وارد است و دانی آلوس به دفاع از هم تیمی هایش برخاسته: « انتقادات روی روبینیو متمرکز شده، چون او با تجربه تر است و انتقادات همیشه به سمت بازیکنان پرسن و سال تیم می رود. روبینیو فصلی رویایی را با میلان سپری کرد و ناکامی او در گلزنی برای تیم ملی برزیل تنها به اندکی زمان نیاز دارد.»
    حاشیه: یه ضرب المثل قدیمی هست که میگه زهی خیال باطل.
    www.goal.com

فصل جديد رقابتهاي لاليگا روز بيست و يکم آگوست آغاز خواهد شد و دراولين هفته اين رقابتها رئال مادريد در خانه ميزبان اتلتيک بيلبائو خواهد بود. بارسلونا هم در ديداري خارج از خانه مقابل مالاگا قرار خواهد گرفت.

دیگر دیدارهای هفته اول رقابتهای لالیگا بدین ترتیب است:

رئال سوسیداد- اتلتیکو مادرید

اسپانیول- گرانادا

اوساسونا- والنسیا

ویارئال- اسپورتینگ خیخون

راسینگ سانتاندر- ختافه

لوانته – ساراگوسا

رایو وایه کانو- مایورکا

رئال بتیس- سویا

حاشیه: به تقویم ما ایرانی ها لالیگا 31 مرداد آغاز ميشود و 23 ارديبهشت پايان ميپذيرد.

ویرایش توسط 0825 : 07-09-2011 در ساعت 03:16

10. 4 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کیروش_سر الکس فرگوسن _مورينيو _اریکسون
    بازیکن محبوب
    علي كريمي _ جواد نكونام _ كاكا_ مايكل اون
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974
    تشکر شده 5,542 در 1,278 پست

زیدان: مدیر فنی تیم اصلی رئال خواهم بود

زی زو روز دوشنبه فعالیتش را درکنار مورینیو آغاز خواهد کرد

سایت گل- زین الدین زیدان از روز دوشنبه فعالیتش به عنوان مدیر فنی جدید تیم اصلی رئال مادرید آغاز خواهد کرد
    ستاره فرانسوی امروز در این رابطه صحبت کرده است. زی زو به خبرنگاران گفت:« به زودی فعالیتم را به عنوان مدیر فنی جدید رئال مادرید آغاز خواهم کرد. مورینیو در راستای انتخاب من نقشی کلیدی را ایفا کرد و رئیس باشگاه هم همین طور.»
    اسطوره فرانسوی باشگاه مادریدی، مدیر فنی تیم اصلی رئال مادرید خواهد بود و با توافق با آقای خاص این نقش را برعهده خواهد گرفت.فصل گذشته این خورخه بالدانو بود که مدیر فنی رئال بود ولی با جدایی او از باشگاه مادریدی، زین الدین زیدان جانشین او خواهد بود.
    زی زو از این بابت بسیار خوشحال است. او از انتقال رافائل واران به رئال هم ابرازخوشنودی کرده و در این رابطه گفته:« از انتقال واران به رئال خوشحالم.چون او بازیکن آینده داری است و مورینیو هم او را دوست دارد.فکر می کنم که با کمک سرخیو راموس یا کاروالیو، او بازیکن ثابتی در تیم رئال خواهد شد.»
    بازیکن سابق رئال در ادامه صحبتهایش اعلام کرد که هنوز از جزئیات وظایف کاری اش مطلع نیست:« باید ببینیم که وظایف من چه خواهد بود و مهمترین نکته این است که اکنون در خدمت رئال مادرید هستم.»
    این روزها صحبتهای زیادی در مورد انتقال نیمار به رئال مادرید به گوش می رسد و اسطوره فرانسوی نیمار را با روبینیو مقایسه کرده و گفته:« نیمار شباهتهای زیادی به روبینیو دارد ولی شامه گلزنی نیمار اندکی بیشتر است. نیمار بازیکن بامهارتی است که می تواند در رئال مادرید بازی کند و توجه همه را به خود جلب کند.»

Goal.com

ali
    only
    karimi

12. 2 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کارلو آنچلوتی
    بازیکن محبوب
    کاکا
    اسم واقعی شما
    سامان

ItaliaMilanRealMadrid

Casillas

تشکر ها
    66
    تشکر شده 168 در 44 پست

آغاز تمرینات پیش فصل رئال از فردا
    دوشنبه ، 20 تیر 1390 ،

مرجع خبري رئال مادريد : رئال مادرید روز دوشنبه پس از تعطیلات ، تمرینات خود را برای فصل 12-2011 از سر خواهد گرفت و سفرهایش به ایالات متحده ، المان ، انگلیس و چین را در کمتر از یک ماه آغاز خواهد کرد . با این که چند چهره جدید در تمرینات خواهند بود ، اما همچنان جای یک ستاره خریده شده خالی است .
    فابیو کوئنت رائو ، نوری شاهین ، رافائل واران و خوزه کایخون ، بازیکنانی هستند که برای اولین بار زیر نظر خوزه مورینیو کار خواهند کرد (آلتین توپ به تمرینات ریکاوری برای کمر خود ادامه خواهد داد) و ملی پوشان آرژانتینی هم در کوپا آمه ریکا حاضر خواهند بود و در تمرینات نیستند .
    هنوز لیست رئال مادرید برای این سفر به طور رسمی اعلام نشده اما انتظار می رود که چند تن از بازیکنان آکادمی در لیست قرار گیرند .
    بازیکنان ، تست پزشکی مرسوم آغاز هر فصل را در والدبباس فردا صبح پشت سر خواهند گذاشت و سپس با هواپیما راهی ایالات متحده خواهند شد تا در کمپ دانشگاه لس آنجلس (ucla) مثل پارسال اردو بزنند .
    رئال مادرید در زمان حضورش در این کشور سه بازی دوستانه برابر لس آنجلس گالکسی و دیوید بکام (25 تیر ، ممورریال) ، چیواس گوادلاخارا (29 تیر در استادیوم کوالکوم سن دیگو) و فیلادلفیا یونیون (1 مرداد در استادیوم لینکلن فینانسیال) انجام خواهد داد .
    پس از تور ایالات متحده /ف تیم به مادرید بر می گردد و در دو سفر جداگانه دو بازی دوستانه برابر هرتا برلین و لستر در روزهای 5 و 8 مرداد برگزار خواهد کرد .
    بخش پایانی پیش فصل در چین خواهد بود و رئال پس از سالهای 2003 و 2005 برای سومین بار به این کشور می رود . دو بازی دوستانه برابر اورگراند گوانگژو (13 مرداد) در استادیوم تیانه گوانگژو و روز 16 مرداد در برابر تیم تیانجین تدا ، نایب قهرمان فصل گذشته لیگ چین در استادیوم المپیک آب .
    پس از تور آسیایی ، این گروه به اسپانیا بر می گردد تا کار آماده سازی را در والدبباس برای بازی سوپرکاپ اسپانیا برابر بارسلونا در دور رفت در روز 25 مرداد در برنابئو و 28 مرداد در نیوکمپ آغاز کند و سپس آماده اولین بازی لیگی برابر اتلتیک شود .
    برنامه :
    20 تیر : تست پزشکی در زمین تمرین رئال مادرید
    20 تیر : سفر به لس آنجلس
    25 نیر : بازی لس آنجلس گالکسی - رئال مادرید
    29 نیر : چیواس گوادلاخارا - رئال مادرید
    1 مرداد : فیلادلفیا یونیون - رئال مادرید
    2 مرداد : بازگشت به مادرید
    5 مرداد : هرتابرلین - رئال مادرید
    8 مرداد : رئال مادرید - لستر سیتی
    8 مرداد : سفر به چین
    13 مرداد : اورگرانده - رئال مادرید
    16 مرداد : تیانجین - رئال مادرید

يكشنبه ، 19 تیر 1390 ،

مرجع خبري رئال مادريد : ممکن است در اینده در یک سورپرایز عجیب ، اسپانسر پیراهن های رئال مادرید تغییر کند چرا که قرارداد آدیداس با رئال در ژوئن 2012 به اتمام می رسد و بدین ترتیب رئال با گزینه هایی به جز کمپانی آلمانی مذاکره خواهد کرد .
    رابطه آدیداس و رئال مادرید از سال 1998 و پس از هفتمین قهرمانی اروپایی اغاز شد . پس از آن هر دو طرف از این معامله سود سرشاری پیدا کردند و آدیداس هم برای رئال خوش یمن بود و به چندین و چند جام ختم شد .
    اما احتمال دارد که این رابطه به اتمام برسد چرا که دو طرف هنوز به قرارداد نهایی نرسیده اند . رئال مادرید قیمت پیراهنش را سالانه 50 میلیون یورو می داند اما شرکت آلمانی به دلیل بحران اقتصادی حاضر به پرداخت چنین پولی نیست .
    در واقع ، ارزش قرارداد فعلی بین 30 تا 45 میلیون یوروست . به این دلیل رنج مشخصی ندارد که مسائل تبلیغاتی و ورزشی در آن دخیل است . حالا رئال می خواهد پول بیشتری را از پیراهن خود کسب کند .
    مذاکرات چند ماهی است که به بن بست بست خورده است . به همین علت رئال مذاکرات را با کمپانی های دیگری همچون نایک آغاز کرده است .

بازگشت مورینیو از تعطیلات
    يكشنبه ، 19 تیر 1390 ،

مرجع خبري رئال مادريد : خوزه مورینیو امروز وارد مادرید می شود ، مثل باقی اعضای کادر فنی . مربی پرتغالی با این که قرار است تیم فردا از پایتخت اسپانیا راهی ایالات متحده شود اما قرار است که یکشنبه عصر ، تمام اعضای تیم را جمع کند .
    در واقع تعطیلات مربی پرتغالی فقط دو هفته طول کشید اما در مدت نبودش همه چیز در ساختمان برنابئو روبراه بود . در این مدت رئال مادرید ، رفتن گارای و ماتئوس را تقریبا نهایی کرد و خرید واران و کوئنت رائو را هم قطعی نمود . به هر دوی آنها از طریق تلفن خوشامد گویی کرده است .
    در این روزها ، تماس مستقیم با زیدان ، پاردزا و خوزه آنخل سانچز داشته است . فردا صبح همه بازیکنان در والدبباس خواهند بود تا تست پزشکی را پشت سر بگذارند .
    ویرایش توسط 0825 : 07-12-2011 در ساعت 18:20

14. 2 کاربر از پست مفید malakjan تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351

پیش فرض کوئنترائو وتصمیمی عجیب, بکام از تیم وحشتناک رئال مادرید میگوید, نیمارفقط رئال مادریدرامی خواهد.

کونترائو و رد پیشنهاد جنجالی چلسی برای پیوستن به رئال مادرید
    مدافع پرتغالی پیشنهاد نجومی باشگاه چلسی را رد کرد تا روانه سانتیاگو برنابئو شود
    طبق گزارش منتشره در روزنامه آ.اس فابیو کونترائو خرید تابستانی باشگاه رئال با رد پیشنهاد جنجالی چلسی، ترجیح داد تا روانه مادرید شود.
    این ستاره پرتغالی بعد ازسپری کردن دو فصل رویایی در استادیو دالوس، با قراردادی 30 میلیون یورویی از بنفیکا به رئال مادرید پیوست
    شنیده می شد که سران باشگاه چلسی هم خواهان جذب او بودند ولی کونترائو همیشه رویای بازی در رئال را در سر داشت و از همین رو به لیگ برتر نرفت
    روزنامه آ.اس در گزارشی به این نکته اشاره کرده که سران باشگاه چلسی آماده بودند تا سالانه دستمزدی در حدود 4 میلیون یورو به این ستاره پرتغالی بپردازند(دوبرابر مبلغی که او از رئال می گیرد) ولی این بازیکن پرتغالی با رد پیشنهاد چلسی، روانه مادرید شد.
    حاشیه:بابا ایول داره دمت گرم با غیرت.اگه تمام بازیکنای ما مثل تو باشن که بارسا دیگه درمقابل ما موش میشه. بازیکنای ایرانی یاد بگیرند. اگه یک دلیل برای بازی کردن بازیکنان ایرانی باشه ان دلیل پوله.
    بکام: رئال مبدل به تیمی قدرتمند و ترسناک شده است/مورینیو یک نابغه است
    ستاره انگلیسی در گفت و گویی اختصاصی با روزنامه مارکا اعلام کرده که رئال تیم وحشتناکی شده است
    دیوید بکام بی صبرانه منتظر رویارویی تیمش (لس آنجلس گلکسی) با رئال مادرید است. این دو تیم در کمتر از یک هفته دیگر در دیداری دوستانه مقابل هم قرار می گیرند تا اولین دیدار کهکشانی ها در نیم فصل مقابل بکام و هم تیمی هایش باشد.
    ستاره انگلیسی گلکسی که درتابستان گذشته شانس حضور در دیدار دوستانه دو تیم و رویارویی با تیم فلورنتینو پرس را از دست داده بود، اکنون بی صبرانه منتظر است تا مقابل هم تیمی ها و دوستان سابقش قرار بگیرد.
    بکام با اشاره به خریدهای مادریدی ها در بازار نقل و انتقالات به بررسی شرایط کنونی کهکشانی ها پرداخته و گفته:« رئال تیم قدرتمندی را شکل داده و بازیکنان مهمی را در اختیار دارد. آنها وحشت آورند. شک ندارم که آنها می توانند در تمامی رقابتها به قهرمانی برسند. مورینیو یک نابغه است و این را در تمام تیمهایی که در آنها فعالیت کرده نشان داده است
    ستاره انگلیسی باشگاه گلکسی تنها به این بازی پیش رو فکر می کند :« من از روزهای مصدومیت رها شده ام و تنها نیاز به این دارم که یک هفته دیگر تمرین کنم تا درآمادگی کامل به این بازی برسم. این بازی برای من مثل سایر بازیهای دیگر نیست و بازی بسیار ویژه ای خواهد بود. علاقه زیادی دارم تا دوباره کاسیاس و سایر بازیکنان تراز اول رئال مثل کریستیانو رونالدو را ببینم. امیدوارم که بتوانم مقابل آنها بازی کنم.در هر جلسه تمرینی درد کمتری را احساس می کنم. سال گذشته نتوانسته بودم مقابل رئال بازی کم والان نمی خواهم این فرصت رااز دست بدهم
    وكيل نيمار: انتخاب ما رئال مادريد است
    وکيل مهاجم سانتوس برزيل صراحتا از تلاش براي فروش موکل خود به يک تيم اروپايي خبر داد و گفت: قرار بر اروپايي شدن نيمار است و انتخاب ما هم رئال مادريد خواهد بود.
    به نقل از مارکا اسپانيا، واگنر ريبيرو مدير برنامه‌هاي معروف بازيکنان برزيلي که در چند مورد حقوقي نيز با باشگاه رئال مادريد قرارداد همکاري دارد از احتمال پيوستن نيمار به رئال مادريد خبر داد.
    ريبيرو درخصوص انتشار اخبار ضد و نقيض در مورد نيمار گفت: مسئول اظهارت افراد مختلف در باشگاه سانتوس نيستم، شرايط به‌گونه‌اي است که شايد رئيس جمهور برزيل هم در پروژه موکل من ورود داشته باشد؛ اما تصميم گيرنده اصلي خود بازيکن است و البته مدير باشگاه سانتوس نيز نگران آينده بازيکن خودش است و در اين خصوص به او احترام مي گذارم.
    وي ادامه داد: قرار ما بر انتقال به يک باشگاه اروپايي است و همين‌طور خواهد شد و در اين ميان انتخاب اول و قاطع من به عنوان مدير برنامه بازيکن باشگاه رئال مادريد است، نه تنها به خاطر مسائل مالي بلکه به خاطر اطمينان کامل من از آينده روشن او در اين باشگاه بزرگ که به جوانگرايي بي سابقه‌اي تن داده است.
    حاشیه:به این میگن مدیر روشن فکر.

16. 2 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

تور جهاني رئال كليد خورد

اردوي تابستاني رئال مادريد با از فرودگاه لس آنجلس کليد خورد.

به نقل از مارکا اسپانيا، تيم فوتبال رئال مادريد که به خاطر مذاکره با مشتريان موجود، لاسانا ديارا، پدرو لئون و کانالس را به همراه ندارد صبح امروز به وقت تهران فردوگاه باراخاس مادريد را به مقصد لس آنجلس ترک کرد.
    رئال مادريد پس از اردوي داخلي در خاک آمريکا راهي آلمان مي‌شود و پس از آن به انگليس مي‌رود. مقصد بعدي رئال مادريد چين و احتمالا دو کشور عربي است که هنوز به صورت رسمي وارد برنامه اردو نشده و به ميزان مبلغ پرداختي و امکانات در نظر گرفته شده براي ميزباني بستگي دارد.
    مردم زيادي از ساعت‌ها قبل در فرودگاه لس آنجلس آمريکا براي تماشاي کهکشان پرس تجمع کرده و آديداس در همين چند ساعت حداقل 3 هزار پيراهن رئال مادريد فروخته است.
    کمپاتي اتومبيل سازي آئودي براي حضور در کنفرانس خبري کريستيانو رونالدو که در همين فرودگاه برگزار مي‌شود مبلغ 80 هزار يورو به رئال مادريد پرداخت کرده است.

HALA MADRID

18. کاربر روبرو از پست مفید AL1reZA تشکر کرده است .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

مورينيو: هنوز يک مهاجم کم داريم

مورينيو، مربي پرتغالي رئال مادريد بعد از خريد فابيو کونترائو، کايه خون، نوري شاهين، حميد آلتين تاپ و رافائل واران در بازار نقل و انتقالات تابستاني ،راضي به نظر مي رسد. البته او در صحبتهايي اعلام کرده که تيمش به يک مهاجم ديگر نياز دارد . آقاي خاص گفت:« به نظر من ، ما يک بازيکن ديگر کم داريم. يک مهاجم ديگر نياز داريم.»

این در حالی است که مربی پرتغالی از شاگردان کنونی اش راضی است:« ما راضی هستیم، چون در حال ساخت تیمی برای سالیانی دراز هستیم. این تیم، تیمی است که ده سال روشن را پیش رو دارد. ما بازیکنانی را به خدمت گرفتیم که تیم را به تعادل رسانده و رختکن قبلی تیم را که متشکل از بازیکنان خوبی هم بود به مراتب بهتر می کنند. من کاملا راضی هستم.»
    آقای خاص در ادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که هدف تیمش در این فصل این است که هواداران لذت ببرند:« می خواهیم باعث شویم تا هوادارانمان به تیمشان احساس غرور کنند و این تیم، مبدل به تیم محبوب هوادارانمان شود. حس می کنم که سال گذشته به این هدف رسیدیم و امسال هم می توانیم وجهه دیگری را کسب کنیم و رابطه بین تیم و هواداران را حتی بهتر از قبل کنیم.»
    مربی پرتغالی در تشریح برنامه هایش برای تیم مادریدی در اردوی پیش فصل گفت:« ما به دنبال آن هستیم تا تلاش کنیم، تیم را بهتر کرده و بتوانیم آماده رویارویی با تیمهای دیگر شویم. نمی خواهم که در یکی از دیدارهای دوستانه پیش فصل با نتیجه 0-15 به برتری برسیم؛ بلکه بیشتر به انجام بازیهای سخت فکر می کنم.»
    مورینیو این روزها به بازی سوپرکاپ اسپانیا مقابل بارسلونا فکر نمی کند:« اردوی پیش فصل به منظور کسب آمادگی بیشتر برای دیدار سوپرکاپ نیست، بلکه در این اردو به دنبال آن هستیم تا خودمان را برای رقابتهای فصل بعد لالیگا آماده کنیم. در هفته دوم آگوست دیدار سوپرکاپ را برگزار خواهیم کرد و آن موقع به این بازی فکر خواهیم کرد. درآن زمان تعداد زیادی از بازیکنانمان که برای همراهی تیم های ملی شان به کشورهایشان بازگشته اند را دراختیار خواهیم داشت.»

HALA MADRID

20. کاربر روبرو از پست مفید AL1reZA تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351

پیش فرض ایکرکاسیاس از دروازه بان های رئال مادرید می گوید

ايكر كاسياس:آكادمي جوانان رئال بهترين دروازه بان ها را پرورش مي دهد

چهار دروازه بان حاضر در فهرست تيم مادريدي دوران حرفه اي شان را از تيم جوانان رئال مادريد آغاز كرده اند

ايكر كاسياس، دروازه بان رئال مادريد، اعلام كرد آكادمي اين باشگاه بهترين دروازه بان ها را پرورش مي دهد.
    چهار دروازه بان حاضر در فهرست تيم مادريدي دوران حرفه اي شان را از تيم جوانان رئال مادريد آغاز كرده اند كه يكي از آنها ايكر كاسياس است.
    او در گفتگو با سايت اختصاصي باشگاه رئال گفت:" من خيلي خوشحال هستم زيرا همه دروازه بان هاي باشگاه از آكادمي جوانان رئال آمده اند.من هميشه گفته ام كه بهترين دروازه بان ها از آكائمي جوانان رئال مي آيند.
    تيم جواني داريم و با هم متحد هستيم و اين باعث خوشحالي باشگاه است."
    مورينيو هم در مورد ميانگين سني رئال گفت:" من از اينكه تيم جواني داريم، خوشحال هستم؛ ايكر با 30 سال سن، دومين بازيكن مسن تيم ماست. اين تيم جاي زيادي براي پيشرفت دارد."
    www.goal.com

22. کاربر روبرو از پست مفید مورینیو... تشکر کرده است .

صفحه 38 از 39 نخستنخست ... 2836373839 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع