Design & Developed BY Patira

صفحه 37 از 39 نخستنخست ... 273536373839 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 386
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک.فروارد
    مربی مورد علاقه
    sv الکس فرکوسن
    بازیکن محبوب
    کریس رونالدو.CR7
    اسم واقعی شما
    ریحانه
    تشکر ها
    1
    تشکر شده 58 در 15 پست

Smile نقل و انتقالات و مهمترین خبرها از باشگاه رئال مادرید در فصل 2010-2011

فرگوسن:فقط براي ‌رونالدو 60 ميليون پوند مي‌پردازم

سرمربي تيم فوتبال منچستريونايتد گفت: بجز کريستيانو رونالدو براي هيچ بازيکني 60 ميليون پوند پرداخت نمي‌کنم.

سرآلکس فرگوسن اظهار داشت: با وجودي که در تلاش براي جذب بازيکن در تابستان سال جاري هستيم؛ ولي بدنبال خريدهاي سرسام‌آور نيستيم. در مطبوعات در اين باره خواندم منچستر بدنبال خريدهاي سنگين و حتي 60 ميليون پوندي است. در حالي که بايد خاطرنشان کنم براي يک بازيکن چنين رقمي پرداخت خواهد شد که آن بازيکن، فقط کريستيانو رونالدو است.
    سرمربي تيم فوتبال منچستريونايتد گفت: هدف منچستر از ديرباز خريد گران قيمت نبوده است. اين رويه نيز در حال حاضر در باشگاه پيگيري مي شود. ما حداکثر بدنبال خريدهايي با 15 ميليون پوند هستيم و بيشتر از اين هزينه نمي‌کنيم.
    منچستريونايتد پس از حذف در مرحله يک‌ چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا قصد دارد در فصل نقل و انتقالات خريدهاي موثري انجام دهد تا نقاط ضعف خود را پوشش دهد. مربي منچستر در مصاحبه‌اي ديگر در همين مورد از 2 تا 3 خريد تابستاني نام به ميان آورد.

2. 7 کاربر از پست مفید رونالدو9 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاکا - سرخیوکانالس - فابیو کونترائو- نوری شاهین
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351
    تشکر شده 5,530 در 1,166 پست

تيم فوتبال رئال مادريد مدافع 18 ساله تيم لن فرانسه را به خدمت گرفت.

در حالي که نام‌هاي بزرگي مانند جرارد، کونترائو، آگرو و چند ستاره‌ي ديگر در فهرست کهکشاني‌ها قرار داشت، سران باشگاه رئال مادريد با عقد قراردادي رافائل وارانه، مدافع تيم ملي زير 21 سال فرانسه را به خدمت گرفت.

وارانه روز دوشنبه تست پزشکي را با موفقيت پشت سر گذاشت و با قراردادي به ارزش 10 ميليون يورو رسمي راهي برنابئو شد.

به اين ترتيب اين مدافع 18 ساله چهارمين خريد کهکشاني‌ها در اين فصل خواهد بود. مادريدي‌ها پيش از اين حميت آلتين‌توپ، نوري شاهين و ماريو کالخون را به خدمت گرفته بود
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

کریم بنزما: آماده ام به واران کمک کنم
    بنزما تاکید کرد تمام تلاشش را خواهد کرد تا واران احساس کند در خانه است
    کریم بنزما، مهاجم رئال مادرید، اعلام کرد آماده است تا به رافائل واران، خرید جدید این باشگاه برای جا افتادن در سانتیاگو برنابئو کمک کند.
    این مدافع 18 ساله امروز با قراردادی 6 ساله به رئال پیوست و بنزما تاکید کرد تمام تلاشش را خواهد کرد تا واران احساس کند در خانه است.
    مهاجم ملی پوش فرانسوی در گفتگو با آ. اس گفت:" بازی برای چنین باشگاه بزرگی یک شانس بی نظیر است و باید از این فرصت استفاده کرد. او می تواند روی من حساب کند. من با او صحبت می کنم و به او کمک خواهم کرد تا با زندگی در مادرید خو بگیرد.
    زین الدین زیدان هم به او توصیه هایی کرده و همه چیز را به او گفته است. او می داند که فرصت حضور در رئال تنها یک بار در زندگی یک بازیکن پیش می آید."
    بنزما در سال 2009 از لیون به رئال پیوست و برای سازگار شدن با زندگی در مادرید مشکلات زیادی پیدا کرد اما سرانجام در فصل دوم شرایط بهتری پیدا کرد و اکنون قصد دارد نگذارد چنین مشکلاتی برای واران تکرار شود.
    حاشیه: طوری میگه که انگار کاپیتان رئال مادرید باشه.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.
    درود بر تو ای بهترین مربی تاریخ ای ، مورینیوی بزرگ.

ویرایش توسط 0825 : 06-29-2011 در ساعت 01:22

4. 3 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351

پیش فرض مربي سانتوس: نيمار ممکن است براي کسب آزادي در تيم مورينيو به دردسر برخورد

موريسي راماليو، مربي باشگاه سانتوس معتقد است که در صورت انتقال نيمار به رئال مادريد، آزادي و خلاقيت هاي اين ستاره جوان زير نظر مورينيو محدود خواهد شد.

این روزها صحبتهای فراوانی درمورد انتقال نیمار 19 ساله به رئال مادرید شنیده می شود و البته برخی تیمهای اروپایی دیگر نیز به دنبال جذب او هستند.

هر باشگاهی که بتواندمبلغ 45 میلیون یورو ذکر شده در بند جدایی زودهنگام برای جذب نیمار بپردازد،می تواند مذاکره برای جذب نیمار را آغاز کند.

ولی رامالیو معتقد است که نیمار اگر به رئال برود، ممکن است با آقای خاص به مشکل بخورد.

رامالیو گفت:« مورینیو به شدت برروی کارهای تاکتیکی تمرکز می کند و او دوست ندارد که به تیم حریف اجازه بازی کردن بدهد. نمی دانم آیا نیمار برای بازی کردن در رئال آزادی کافی را خواهد یافت.»

مربی سانتوس ادامه داد: ولی فکر نمی کنم که آینده نیمار در رئال مثل کاکا شود. نیمار متفاوت است، او بازیکن بهتری است. بازیکنان بزرگ و زیادی در مادرید هستند ولی نمی دانم که آیا نیمار در زمین آزادی کافی را داشته باشد یا خیر.»

این روزها، چلسی، بارسلونا، منچسترسیتی به دنبال جذب نیمار هستند. این درحالی است که نیمار تا سال 2015 با سانتوس قرارداد دارد.

حاشیه: معلومه که به مشکل بر میخوره مگه رئال و بارسلونا مثل باشگاه سانتوس باشگاه کوچکی اند. دراین دو باشگاه نظم و هماهنگی و فوتبال مورد توجهه و این یعنی نیمارمدل مو بی مدل مو.

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.

6. 3 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

SpainPersepolisRealMadrid

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

real ايگواين: تصميم جدي من ماندن در رئال است

مهاجم آرژانتيني رئال مادريد گفت: تصميم جدي من ماندن در اين تيم است.

به نقل از آس اسپانيا، گونسالو ايگواين مهاجم نيمکت‌نشين رئال مادريد با توجه به خريد بزرگاني چون نوري شاهين و آلتين‌توپ و حضور مهره‌هايي چون بن‌زما، اوزيل، رونالدو و شايد کاکا شانس زيادي براي درخشش در فصل آينده ندارد اما همچنان به بقا در مادريد اميدوار است.
    وي در اين باره گفت: تصميم جدي من ماندن در رئال مادريد است و نمي‌خواهم اين تيم را ترک کنم. براي من قابل قبول نيست که به خاطر زيادي مهره‌ها از ترکيب تيم خط بخورم. تمام تلاشم را براي رقابت با اين بازيکنان بزرگ صرف خواهم کرد.

الان 12 شبه از صبحه پای کاریم
    بازم روبه رو شدیم با سفره های خالی
    این حرفا شدن فقط مشتی گفته های عادی
    توهم پری از این همه حفره های مادی
    خیابونا پر از مشتی کاسب پست
    پر از ادمای محتاج کاسه به دست
    پر از آدمای خردمند تحصیل کرده
    که زندگی انتحارو و بهش تحمیل کرده

8. 3 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351

رئال مادريد سفير سازمان ملل در امور خيريه شد
    باشگاه رئال مادريد از سوي سازمان ملل به خاطر کمکهاي بلاعوض خود در امور خيريه به خصوص مسئله هائيتي به عنوان سفير در بخش ورزشي انتخاب شد.
    روز گذشته فلورنتينو پرس هجدهمين کاروان کمک به هائيتي را در يک سال گذشته به مقصد اين کشور از فرودگاه باراخاس بدرقه کرد و نماينده سازمان ملل متحد نيز در همين راستا با حضور در محل ار زحمات و اقدامات وي تشکر به عمل آورد.
    باشگاه رئال مادريد در تراژديهاي مختلف از جمله زلزله بم در ايران، سونامي جنوب شرق آسيا، زلزله اخير ژاپن و حادثه تاسف بار هائيتي در صدر جدول کمک مالي قرار داشته و البته بخش عمده اين کمکها مردمي است و هواداران رئال مادريد با خريد چند برابر قيمت بليتها در طول سال اين صندوق را پر ميکنن.
    حاشیه: خوب رئاله دیگه به ما ایرانی ها هم کمک کرده دمش گرم. مثل بارسلونا نیست.

در روزهاي اخير حرف و حديث هاي زيادي پيرامون بازيکناني که قرار است بروند ، بيايند و آمده اند مطرح شده است . با هم نگاهي اجمالي به اين اتفاقات مي اندازيم .اين گزارش ها را به نقل از مرچع خبري رئال بخوانيد:
    **هفت بازيکني که بايد بروند
    *لاس ، اولين جدايي
    لاس خودش سر ناسازگاري را با رئال مادريد آغاز کرده است . به مورينيو گفته که نمي خواهد در فصل 12-2011 با تيم باشد . گفته که نمي خواهد يک فصل ديگر ذخيره خديرا باشد . هافبک فرانسوي فصل گذشته 2943 دقيقه بازي کرده (قثظ 500 دقيقه کمتر از هافبک الماني) . مربي پرتغالي ، لاس را دوست دارد اما حاضر نيست به کسي تضمين فيکس شدن بدهد . به همين علت تن به رفتن لاس داد .. يوونتوس پيشنهادي 15 ميليون يورويي داده اما اين بازيکن چند هفته پيش گفته که فقط مي خواهد به انگليس برود . جان ويليامز ، وکيلش ، پيشنهادي را که مورد نظر رئال مادريد باشد يعني در 20 ميليون يورو به برنابئو نياورده است . رئال مادريد به کمتر از اين قيمت حاضر به فروش لاس نيست . منچستر يونايتد ، تاتنهام و منچستر سيتي در بهترين جايگاه قرار دارند . دستمزدش هم زياد مشکل ساز نيست چرا که فقط سالي 2.3 ميليون دستمزد مي گيرد .
    *گاگو ، منفور
    حرفهاي اخيرش که گفته بود :" بارسلونا بهترين تيم است ، کاملا بالاتر از رئال مادريد و هواداران نمي خواهند آن را بپذيرند . " باعث شده که در ميان هواداران منفور شود . در چهار و نيم فصل حضور در رئال مادريد فقط 121 بازي انجام داده (از 232 بازي ممکن) ، 32 کارت زرد گرفته و هیچ گلی هم نزده است . دو سال از قراردادش مانده ، دستمزدش سالي 2.3 ميليون يوروست و شانس رفتن به ناپولي را دارد .
    *گاراي ، پيشنهاد از ترکيه
    رئال مادريد او را در فصل 09-08 با 10 ميليون به خدمت گرفت اما يک سال بعدش به رئال مادريد ملحق شد . در تيم مورينيو فقط 448 دقيقه بازي کرد ، آخرين نفر در خط دفاع بود . رئال مادريد براي فروشش 10 ميليون يورو مي خواهد .. مشتريانش (سويا ، مارسي ، ليون ،ويارئال و بنفيکا) حاضر نيستند که چنين رقمي بپردازند . در ساعات اخير يک تيم ترکيه اي (که گالاتاسراي نيست) حاضر به پرداخت رقمي نزديک به خواسته رئال مادريد شده است .
    *ماتئوس ، در آستانه ساراگوسا
    نيم فصل قبل را به آاک قرض داده شد (12 بازي) و مورينيو نيز دوست داشت که او را اين فصل در تيمش داشته باشد اما خريد واران فرانسوي شرايط را براي اين بازيکن آکادمي تغيير داد . ماتئوس که تا سال 2013 با رئال مادريد قرارداد دارد بايد در جستجوي تيم باشد . ساراگوسا بهترين مقصد برايش است چرا که خانواده اش هم در آن منطقه سکونت دارند .
    *کانالس ، علاقه ماندن به اسپانيا
    رئال مادريد فقط او را قرضي مي فروشد . بايد باشگاهي حاضر شود که دستمزد يک ميليوني و قيمت يک سال قرضي او (1.5) را بدهد . مورينيو به او توصيه کرده که به ولفسبورگ يا شالکه برود اما کانالس آن را رد کرده ، اما گفته که مي خواهد به تيمي برود که بتواند روند رو به رشد خود را طي کند . در رئال مادريد فقط 532 دقيقه بازي کرد و از ترکيب تيم زير 21 سال دور شد . دوست دارد به ويارئالي بپيوندد که برايش پيشنهاد داده است ، والنسيا نيز از مشتريان جديش است .
    *پدرو لئون ، کوتاه نمي آيد
    پدرو لئون تابستان گذشته با حمايت والدانو به رئال مادريد پيوست . مورينيو او را نمي شناخت و پس از ديدن ويدئوي چند تا از بازيهايش چراغ سبز براي آمدنش نشان داد . 10 ميليون يورو قيمتش بود و تا 2016 به رئال مادريد پيوست . فقط 578 دقيقه در فصل 11-10 بازي کرد . پيش از تعطيلات به مورينيو گفت :"نمي روم . " مورد توجه ويارئال ، والنسيا و ليورپول است و حتي به بارسلونا هم پيشنهاد داده شده است .
    *درنت ، هيچ کس نمي خواهدش
    شرايط رفتنش زياد خوب نيست . در هرکولس 19 بازي انجام داد و چهار گل زد . با مربيان و مدير تيمش مشکل پيدا کرد . فقط يک سال از قراردادش مانده و سالي 2.5 ميليون دستمزد مي گيرد . رئال مادريد براي خريدنش 13 ميليون يورو پرداخت و حالا هيچ تيم اروپايي اين بازيکن هلندي را نمي خواهد .
    **چهار بازيکني که آمدند
    *کايخون ، با پنج ميليون به خانه برگشت
    پس از موفقيت در اسپانيول و تجربه 97 بازي لاليگايي به رئال مادريد برگشت . بازخريدش پنج ميليون يورو آب خورد . پنج سال آينده را در برنابئو خواهد بود .
    *شاهين ، پديده بوندسليگا
    توسط کيکر به عنوان بهترين بازیکن بوندسليگا انتخاب شد . بورسيا را به چمپيونزليگ رساند . رئال مادريد براي اين بازيکن ترکيه اي - آلماني براي شش فصل آينده 10 ميليون پرداخت.
    *آلتين توپ ، رايگان و مصدوم
    آلتين توپ به طور رايگان از بايرن به رئال مادريد پيوست و چهار سال آينده را در برنابئو خواهد بود . دوشنبه گذشته جراحي شد و بايد سه تا چهار ماه از ميادين دور باشد .
    *واران ، مدافعي براي شش سال
    رافائل واران دوشنبه به توصيه زيدان به رئال مادريد پيوست . 18 ساله است و فقط 23 بازي در ليگ فرانسه با لنس انجام داده است . رئال مادريد 10 ميليون براي اين بازيکن براي شش سال آينده پرداخت .

**و سه تايي که ممکن است بيايند ...
    *کوئنت رائو ، درخواست مورينيو
    بنفيکا 30 ميليون يورو خواسته است . ستاره بنفيکا در فصل 11-2010 بود ، 45 بازي انجام داد و چهار گل زد . در پست دفاع چپ خوش درخشيد . به پيوستن به رئال مادريد ابراز تمايل کرده است :" نه تنها مي خواهم به رئال مادريد بپيوندم ، بلکه مي خواهم در آن جا موفق باشم " اين حرفها با شکايت بنفيکا همراه شد .

*آگرو ، پرونده مسکوت
    او در اتلتيکو در فصل گذشته خوب کار کرد و در 41 بازي 27 گل زد . اما اين بازيکن 23 ساله پس از پنج سال مي خواهد راه تيم ديگري را در پيش بگيرد . 45 ميليون يورو به علاوه ماليات قيمتش است . اگر يووه او را بخواهد بايد 45 ميليون بپردازد و رئال مادريد منتظر آغاز مذاکرات از سوي اتلتيکوست .

*نيمار ، براي آينده
    در ليبرتادورس در 13 بازي 6 گل زد و کليد قهرماني سانتوس بود . اکنون در کوپا آمه ريکا در اردوي تيم ملي برزيل به سر مي برد . نيمار وقتي 14 ساله بود در آستانه پيوستن به رئال مادريد قرار داشت . حالا باشگاهش 45 ميليون يورو برايش مي خواهد .

ویرایش توسط 0825 : 07-02-2011 در ساعت 16:05

10. 2 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    حقیقی_فشنگچی_معمارزاده_کاسیاس_کاکا
    اسم واقعی شما
    MohaDeseh

تشکر ها
    1,665
    تشکر شده 2,086 در 372 پست

پیش فرض رئال هم به دنبال جذب فابرگاس است

به گفته شبکه تلويزيوني اسکاي اسپورتس باشگاه رئال مادريد نيز قصد دارد سسک فابرگاس کاپيتان آرسنال را به خدمت بگيرد.

ملی پوش اسپانیایی آرسنال هفته گذشته از احتمال جدایی اش از این تیم گفت اما اکنون طبق اخبار رسیده باشگاه رئال مادرید با ارائه پیشنهادی بهتر نسبت به بارسا به دنبال جذب این بازیکن است.
    فابرگاس که در سال 2003 از جوانان بارسلونا به آرسنال پیوست علاقه زیادی به بازگشت به تیم سابقش نشان داده است.
    ساندرو روسل رئیس باشگاه بارسلونا اعلام کرده برای جذب فابرگاس هر کاری نمی کند و رقم هنگفتی برای او پرداخت نخواهد کرد اما گفته می شود رئال مادرید قصد دارد برای جذب این ستاره اسپانیایی 50 میلیون یورو بپردازد.
    گفتنی است، مورینیو سرمربی رئال امیدوار است بتواند فابرگاس را به سانتیاگو برنابئو بکشاند. او فصل گذشته در اکثر بازی ها متکی به ژابی آلونسو بود.

12. 2 کاربر از پست مفید MohaDeseh تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    MohaDeseh

تشکر ها
    1,665

real روبينيو: از ترك رئال مادريد پشيمانم

مهاجم کنوني ميلان ايتاليا از اين‌که 3 سال پيش رئال را به مقصد منچسترسيتي ترک کرده پشيمان است.

به نقل از فولا، روبينيو سال 2008 و پس از 3 فصل حضور در سانتياگو برنابئو اين تيم را ترک کرد و به منچسترسيتي پيوست.
    روبينيو در اين‌باره گفت: در طول دوران فوتبالم از دو چيز پشيمانم. زماني‌که سانتوس را ترک کردم و هم‌چنين زماني‌که از رئال مادريد به منچسترسيتي پيوستم. البته بيشتر ناراحتي من از شرايطم در آن‌‌زمان است و راهي که موجب شد اين دو تيم را ترک کنم. وقتي از سانتوس جدا شدم، ‌شرايط فرق مي‌کرد ولي در مادريد اوضاع آن‌گونه نبود. اکنون همه‌چيز تمام شده و همه آن اتفاق‌ها به من کمک کرده و از من بازيکن با تجربه‌اي ساخته است.
    روبينيو در آگوست 2008 رئال مادريد را ترک کرد و به سيتي رفت زيرا معتقد بود در رئال مورد توجه قرار نداشت. او طي 3 فصل حضور در مادريد 25 گل در 101 بازي به ثمر رساند و حضور قابل قبولي در اين تيم داشت ولي سران رئال مادريد هيچ‌گاه از او به عنوان بازيکني قابل اتکا ياد نمي‌کردند. سران رئال همواره به دنبال کريستيانو رونالدو هافبک آن زمان منچستر يونايتد بودند و همين موضوع موجب شد تا روبينيو به فکر ترک کردن مادريد بيفتد.

14. 2 کاربر از پست مفید MohaDeseh تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    MohaDeseh

تشکر ها
    1,665

real رونالدو: اگر مورينيو مي رفت، به منچسترسيتي مي رفتم

ستاره‌ي پرتغالي رئال مادريد در اظهارنظري که شايد چندان به مذاق هواداران خوش نيايد، اعلام کرده که ماندنش در اسپانيا تنها به دليل ادامه‌ي حضور مورينيو در اين تيم است.

کريستيانو رونالدو که تابستان 2009 با قراردادي نجومي راهي مادريد شد درباره‌ي ادامه‌ي حضورش در اين تيم عنوان کرد: فکر مي کنم اگر قرار بود رئال مادريد را ترک کنم به ليگ برتر باز مي‌گشتم. البته در حال حاضر زمان بازگشت براي من نيست. اول بايد در ليگ قهرمانان اروپا به همراه رئال مادريد به قهرماني برسم و بعد تصميمم را بگيرم.

رونالدو که با نشريه ساندي ميرر گفت و گو مي کرد در ادامه افزود: اگر به انگليس برگردم به يکي از تيم‌هايي خواهم رفت که در شمال غرب اين کشور قرار دارد. از لندن بدم مي آيد.

آقاي گل فصل گذشته‌ي لاليگا که با به ثمر رساندن 40 گل عنوان ال پي‌چي چي را به دست آورد، همچنين اظهار کرد: دريافت 20 ميليون پوند در سال واقعه وسوسه انگيز است اما با صحبتي که با مدير برنامه‌هايم داشتم تصميم گرفتم در مادريد بمانم چرا که مي خواهم با کمک ديگران فصل آينده بهترين باشيم.

رونالدو درباره‌ي دليل ماندنش در جمع کهکشاني‌ها هم گفت: مورينيو ماند و من هم تصميم گرفتم بمانم. اگر او از تيم ما جدا مي شد و به چلسي مي رفت من هم از رئال مادريد جدا مي شدم و به منچسترسيتي مي رفتم. اما حالا که او در تيم مانده من هم مادريد را ترک نمي کنم.

16. 2 کاربر از پست مفید MohaDeseh تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351

نقل قول نوشته اصلی توسط mohadeseh نمایش پست ها

ستاره‌ي پرتغالي رئال مادريد در اظهارنظري که شايد چندان به مذاق هواداران خوش نيايد، اعلام کرده که ماندنش در اسپانيا تنها به دليل ادامه‌ي حضور مورينيو در اين تيم است.

کريستيانو رونالدو که تابستان 2009 با قراردادي نجومي راهي مادريد شد درباره‌ي ادامه‌ي حضورش در اين تيم عنوان کرد: فکر مي کنم اگر قرار بود رئال مادريد را ترک کنم به ليگ برتر باز مي‌گشتم. البته در حال حاضر زمان بازگشت براي من نيست. اول بايد در ليگ قهرمانان اروپا به همراه رئال مادريد به قهرماني برسم و بعد تصميمم را بگيرم.

رونالدو که با نشريه ساندي ميرر گفت و گو مي کرد در ادامه افزود: اگر به انگليس برگردم به يکي از تيم‌هايي خواهم رفت که در شمال غرب اين کشور قرار دارد. از لندن بدم مي آيد.

آقاي گل فصل گذشته‌ي لاليگا که با به ثمر رساندن 40 گل عنوان ال پي‌چي چي را به دست آورد، همچنين اظهار کرد: دريافت 20 ميليون پوند در سال واقعه وسوسه انگيز است اما با صحبتي که با مدير برنامه‌هايم داشتم تصميم گرفتم در مادريد بمانم چرا که مي خواهم با کمک ديگران فصل آينده بهترين باشيم.

رونالدو درباره‌ي دليل ماندنش در جمع کهکشاني‌ها هم گفت: مورينيو ماند و من هم تصميم گرفتم بمانم. اگر او از تيم ما جدا مي شد و به چلسي مي رفت من هم از رئال مادريد جدا مي شدم و به منچسترسيتي مي رفتم. اما حالا که او در تيم مانده من هم مادريد را ترک نمي کنم.

فکر نکن 40 تا گل زدی هر حرفی که دلت میخواد میتونی بزنی. ناراحتی گم شو برو منچستر سیتی. اینجا کسی برای بازیکنای بی انضباط تره هم خورد نمی کنه. سال اولی که اومدی رئال مادرید موزرینیو کجا بود الآن که مورینیو اینجاست بجای اینکه بیای حرفی بزنی که طرفدارارو خوشحال کنی شرو ور میگی؟

18. کاربر روبرو از پست مفید مورینیو... تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    MohaDeseh

تشکر ها
    1,665

real رونالدو: مردم مي‌دانند قابليت‌هاي من بيشتر از ليونل است

براساس اعلام يک روزنامه آلماني،‌ در نظرسنجي اينترنتي بازيکن پرتغالي رئال‌مادريد از ستاره آرژانتيني بارسلونا محبوب‌تر است.

به نقل از روزنامه برلينرمورگن‌پست، در تازه‌ترين آمارگيري‌ انجام شده، مشخص شد کريستيانو رونالدو بيشتر از ليونل مسي در شبکه‌هاي اينترنت مورد توجه و محبوب‌تر است.
    براين‌ اساس مطابق آمار ارائه شده، ستاره دو سال گذشته کهکشاني‌هاي مادريدي بيش از 30 ميليون نفر هوادار در دنياي مجازي دارد.
    حال آنکه شمار هواداران مسي بالغ بر 18 ميليون نفر تخمين زده شده است.
    بر اين اساس کريستيانو رونالدو در گفت‌وگويي با يک شبکه اينترنتي پرتغالي گفته است: از لطف اين همه هوادار نسبت به خودم متشکر هستم. اين که حداقل 30 ميليون نفر هوادار در دنياي مجازي دارم، بيان‌گر خيلي چيزها است. از جمله اينکه مردم متوجه هستند قابليت‌هاي من وراي رقيبي مثل مسي است.

20. 2 کاربر از پست مفید MohaDeseh تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351

پیش فرض اینم یه خبر داغ از ستاره ی جدید رئال مادرید

شاهين: براي آغاز لاليگا لحظه‌شماري مي‌كنم

مهاجم خريداري شده ترک‌تبار براي بر تن کردن لباس رئال مادريد و آغاز لاليگا بي‌تاب است.

به نقل از آس اسپانيا، نوري کاظم شاهين بازيکن ترک‌تبار آلماني رئال مادريد گفت: براي آغاز لاليگا لحظه‌شماري مي‌کنم و تصميم دارم در فصل آينده به يکي از مهره‌هاي کليدي تيم تبديل شوم.

وي تصريح کرد: تعطيلاتي که مدتش را از رئال مادريد وعده گرفته بودم به پايان رسيده و براي ملحق شدن به اردوي تابستاني رئال مادريد کاملا آماده‌ام، با اين تيم سفري به دور دنيا خواهم داشت و از اين بابت بسيار خوشحالم، اين يک تجربه بسيار خوب براي من است.

شاهين درخصوص مدير برنامه‌هاي خود رضا فاضلي نيز گفت: اين روزها براي من روزهاي خاصي است و هيجان زيادي دارم، با وکيل خود رضا فاضلي در اين‌باره صحبت کرده‌ام و او تجربياتش از محيط جديد را در اختيارم مي گذارد. چند روز پيش تلفن همراهم زنگ خورد و وقتي فهميدم که از اسپانيا است به شوخي به زبان اسپانيايي سلام کردم؛ اما يک نفر گفت، سلام من مورينيو هستم، و پس از آن ديگر به راحتي نفس هم نمي‌کشيدم، نام‌هايي که قرار است در کنارشان زندگي کنم نام‌هاي بزرگي هستند و بايد خود را براي حضور در مياديني بسيار بزرگ آماده کنم.

شاهين ادامه داد: اين احتمال وجود دارد که مورينيو از من به عنوان مهاجم مرکزي يا حتي هافبک تهاجمي استفاده کند، من در خدمت تيم هستم و هرگز مقيد يا محدود به يک پست خاص نخواهم شد. تاکتيک پذيري بالاي من برگ برنده من است و مشکلي براي سازگاري تاکتيکي با مادريد نخواهم داشت.

وي ادامه داد: زيدان اسطوره من است و خوشحالم که به اين بهانه احتمال دارد بارها او را از نزديک بينم و از تجاربش استفاده کنم.

بهترين بازيکن بوندس‌ليگا آماده معارفه در برنابئو است و به زودي بليت گران قيمت مراسم معارفه او نيز در برنابئو به فروش خواهد رسيد.
    حاشیه: امیدوارم در سال اول با رئال یه سال رویایی رو تجربه کنی.

22. کاربر روبرو از پست مفید مورینیو... تشکر کرده است .

صفحه 37 از 39 نخستنخست ... 273536373839 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع