Design & Developed BY Patira

صفحه 30 از 39 نخستنخست ... 202829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 386
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک.فروارد
    مربی مورد علاقه
    sv الکس فرکوسن
    بازیکن محبوب
    کریس رونالدو.CR7
    اسم واقعی شما
    ریحانه
    تشکر ها
    1
    تشکر شده 58 در 15 پست

Smile نقل و انتقالات و مهمترین خبرها از باشگاه رئال مادرید در فصل 2010-2011

فرگوسن:فقط براي ‌رونالدو 60 ميليون پوند مي‌پردازم

سرمربي تيم فوتبال منچستريونايتد گفت: بجز کريستيانو رونالدو براي هيچ بازيکني 60 ميليون پوند پرداخت نمي‌کنم.

سرآلکس فرگوسن اظهار داشت: با وجودي که در تلاش براي جذب بازيکن در تابستان سال جاري هستيم؛ ولي بدنبال خريدهاي سرسام‌آور نيستيم. در مطبوعات در اين باره خواندم منچستر بدنبال خريدهاي سنگين و حتي 60 ميليون پوندي است. در حالي که بايد خاطرنشان کنم براي يک بازيکن چنين رقمي پرداخت خواهد شد که آن بازيکن، فقط کريستيانو رونالدو است.
    سرمربي تيم فوتبال منچستريونايتد گفت: هدف منچستر از ديرباز خريد گران قيمت نبوده است. اين رويه نيز در حال حاضر در باشگاه پيگيري مي شود. ما حداکثر بدنبال خريدهايي با 15 ميليون پوند هستيم و بيشتر از اين هزينه نمي‌کنيم.
    منچستريونايتد پس از حذف در مرحله يک‌ چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا قصد دارد در فصل نقل و انتقالات خريدهاي موثري انجام دهد تا نقاط ضعف خود را پوشش دهد. مربي منچستر در مصاحبه‌اي ديگر در همين مورد از 2 تا 3 خريد تابستاني نام به ميان آورد.

2. 7 کاربر از پست مفید رونالدو9 تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

زین الدین زیدان، مدیرفنی جدید رئال

اسطوره فرانسوی باشگاه رئال مادرید جانشین خورخه بالدانو خواهد شد و مدیر فنی تیمهای دسته اول و تیم پایه ای رئال را در دست خواهد گرفت

سایت گل- بعد از جدایی خورخه بالدانو از سمت مدیریت فنی باشگاه رئال مادرید، زین الدین زیدان برای احراز این پست انتخاب شده است.
    فلورنتینو پرس در حال بازسازی در کادر مدیریتی تیمش است و اعتقاد دارد که اسطوره فرانسوی می تواند در این پست موفق باشد
    این در حالی است که مدتهاست که نام زین الدین زیدان به عنوان جانشین احتمالی خورخه بالدانو مطرح می شد ولی روز هفدهم ماه می بود که مشخص شد که زیدان نقشی مدیریتی در این تیم را عهده دار خواهد شد.
    طبق گزارش منتشره در مارکا، فلورنتینو پرس و زین الدین زیدان در آن روز با هم دیدار کردند تا درمورد پست آتی این اسطوره فرانسوی مذاکره کنند.
    بدین ترتیب زیدان مدیر فنی تیم دسته اول و تیم پایه ای رئال مادرید خواهد شد و در رقابتهای لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا با شاگردان مورینیو سفر خواهد کرد.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

HALA MADRID

4. کاربر روبرو از پست مفید AL1reZA تشکر کرده است .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

کریم بنزما مهاجم فرانسوی که بعد از عملکرد ناموفق در فصل نخست حضور خود در رئال مادرید، در رقابت های امسال خوب ظاهر شد، معتقد است که فصل آینده نیز در این تیم می ماند.

بنزما به شماره روز جمعه روزنامه مارکای اسپانیا گفت: " حرف و حدیث زیادی از جمله اینکه ژوزه مورینیو ( مربی رئال مادرید ) به من اعتماد ندارد و می خواهد مرا بفروشد، مطرح است ".
    مهاجم تیم ملی فوتبال فرانسه افزود: " اما با توجه به تعداد بازی هایی که او از من استفاده کرد ( در مجموع چهل و هشت مسابقه و سی و یک بازی به عنوان بازیکن ثابت )، تصور نمی کنم به من اعتماد نداشته باشد ".
    کریم بنزمای بیست و سه ساله خاطر نشان کرد " مورینیو از من انتظار زیادی داشت اما به من فرصت داد بهتر شوم. او فردی است که شیفته برد است و من نیز چنین عقیده ای دارم. او به من فرصت داد به عنوان یک فرد و یک فوتبالیست بزرگ شوم ".
    بنزما که از سال دو هزار و نه در تیم رئال مادرید بازی می کند، با اشاره به اینکه تا سال دو هزار و پانزده با رئال قرارداد دارد، گفت: " از بازی در تیم رئال احساس خیلی خوبی دارم و شیفته هواداران، ورزشگاه و افراد آن هستم. سالها در مادرید خواهم ماند ".
    مطبوعات ورزشی مادرید از انتقال سرخیو آگرو مهاجم آرژانتینی که روز دوشنبه اعلام کرد قصد دارد از اتلتیکو مادرید جدا شود، به عنوان رقیب جدی برای بنزما خبر داده اند.
    به گزارش خبرگزاری فرانسه از مادرید، به نوشته مطبوعات ورزشی اسپانیا و ایتالیا، تیم یوونتوس برای استخدام بنزما که در رقابت های این فصل بیست و شش گل به ثمر رساند، ابراز علاقه کرده است.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

HALA MADRID

6. کاربر روبرو از پست مفید AL1reZA تشکر کرده است .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

بنزما: بارسلونا در فینال مهارناپذیر بود

ستاره فرانسوی هم به تمجید از بارسلونا پرداخته است

سایت گل- بارسلونا شنبه شب موفق شد تا با نتیجه 1-3 منچستریونایتد را از پیش رو برداشته و قهرمان اروپا شود . در این میان کریم بنزما، ستاره فرانسوی باشگاه رئال معتقد است که کاتالونیایی ها در اوج آمادگی هستند
    لیونل مسی، پدرو و ویا برای بارسا گلزنی کردند تا بارسا برای دومین بار درسه سال اخیر به قهرمانی اروپا برسد.
    بنزما در صحبتهایی به فرانس2 گفت:« با توجه به بازی ای که شنبه شب دیدیم، هیچ کاری از دست کسی برنمی آمد. بارسلونا واقعا تیم خوبی بود و بازی را کاملا تحت کنترل داشت. یونایتد هم شروع خوبی داشت ولی بارسلونا وقتی شروع به ارائه بازی همیشگی اش کرد واقعا توقف ناپذیر بود.»
    بنزما ادامه داد:« ما در فینال جام حذفی آنها را شکست دادیم. پس بارسا شکست پذیر است ؛ البته هیچ شکی نیست که آنها تیم فوق العاده ای هستند.»
    رئال در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با بارسا بازی کرد و در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه 1-3 مغلوب آبی اناری ها شد

HALA MADRID

8. کاربر روبرو از پست مفید AL1reZA تشکر کرده است .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

مربی بدنسازی سابق کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی فوتبال می گوید" این بازیکن توان بازی تا سن 38 سالگی را دارد".

روزنامه ورزشی مارکا در اسپانیا در این باره به نقل از "والتر دی سالوو" که سه سال مربی بدنسازی رونالدو در باشگاه منچستر یونایتد انگلیس بود نوشت: " خیلی ها از قدرت بدنی کریستیانو سخن می گویند اما راز قدرت بدنی این بازیکن در سرش نهفته است زیرا این بازیکن در انگیزه برای بازی کردن فوق العاده است".
    این مربی بدنساز افزود: "کریستیانو با ستارگان دیگر تفاوت دارد برخی بازیکنان در برهه ای از زمان درخشش دارند اما نمی توانند سطح خود را حفظ کنند ولی با شناختی که از رونالدو دارم می دانم که او تنها در این فکر نیست که آمادگی خود را افزایش دهد بلکه او عاشق بازی است به همین منظور نه تنها به غذا بلکه به خوابش هم اهمیت ویژه ای می دهد، حتی یک قطره الکل مصرف نمی کند، از غذاهای پرچرب گریزان است و غذاهای کم کالری مصرف می کند".
    به گزارش خبرگزاری آلمان، مربی سابق این بازیکن پرتغالی با اشاره به اینکه کریستیانو درفصل 2007 - 2008 موفق شد برای منچستر یونایتد در بازی های مختلف این تیم 42 گل به ثمر برساند، افزود:" او قدرت تکرار این رکورد را دارد زیرا یکی از نشانه های موفقیتش این است که حتی با خودش هم در رقابت است".

HALA MADRID

10. کاربر روبرو از پست مفید AL1reZA تشکر کرده است .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

تولد يک سالگي مورينيو در برنابئو

مربي پرتغالي اولين سال حضورش در رختکن رئال مادريد را جشن مي گيرد.

امروز اولین سالگرد حضور ژوزه مورینیو برروی نیمکت مربیگری رئال مادرید است.این مربی پرتغالی دقیقا 365 روز قبل هدایت رئال را در دست گرفت و با پشت سرگذاشتن سالی پر جنجال و جملاتی جنجالی که به تاریخ پیوست و رویارویی ها و برخوردها، موفقیتها و شکستها که خودش می تواند در یک کتاب ثبت شود
    هیچ وقت یک مربی در رئال مادرید تا این حد تاثیرگذار و پرنفوذ نبوده، تا جایی که هواداران برنابئو ترانه ای برای او ساخته اند که در پایان هر بازی برای مورینیو می خوانند
    بازیکنان رئال هم در مورد مربی تیمشان می گویند:« مورینیو راهنمای خوبی است که بیش از هر کس دیگری تلاش می کند. او جاد.گری است که بیشترین عملکرد را از شاگردانش می کشد. پیامبری که قادر است با عشق و انگیزه و شخصیتش تو را متقاعد کند و محرکی که با رفتارش به تو رقابت را تزریق می کند.»
    در باشگاه مادریدی همه از حرفه ای گری و قدرت لیدری او صحبت می کنند و اعضای رختکن معتقدند که با حضور مورینیو این تیم مبدل به یک «سوپر تیم خواهد شد.»
    این درحالی است که خود آقای خاص دراین رابطه هشدار داده:« بهترین نتایج من همیشه در دومین فصل حضورم در یک تیم از راه می رسند.»

کاسياس: هدف سال آينده: قهرماني لاليگا، رسيدن به فينال ليگ قهرمانان اروپا

ايکر کاسياس، دروازه بان شماره يک رئال مادريد اهداف مادريدي ها براي دومين فصل حضور مورينيو برروي نيمکت مربيگري اين تيم را تعيين کرده است.

دروازه بان کهکشانی ها که پیش از حضور در اردوی تیم ملی اسپانیا در کنفرانسی خبری شرکت کرده بود گفت:« هدف ما برای سال آینده قهرمانی در لالیگا و رسیدن به فینال لیگ قهرمانان اروپاست.»
    کاسیاس با ارزیابی فصل اول حضور مورینیو در رئال گفت:« یکی از نکات مثبت فصل اول حضور مورینیو در رئال، تغییری بود که در تیم اعمال شد. تیم ما جوان تر شده و در هر سه تورنمنتی که حاضر بودیم، چهره خوبی را به نمایش گذاشتیم.ما جامی را به دست آوردیم که 18 سال در مقابل ما مقاومت می کرد و یکی از نکات منفی این بود که از رسیدن به دو جام قهرمانی بزرگ بازماندیم. هدف ما برای فصل بعد ،عبور از این سد است.این به معنای قهرمانی در لالیگا و حضور در فینال لیگ قهرمانان اروپا است.»
    کاسیاس در مورد فینال لیگ قهرمانان اروپا هم صحبت کرد و گفت:« می دانستم که برنده بازی نیمه نهایی بارسا-رئال قهرمان لیگ قهرمانان اروپا خواهد شد. ما دو تیم قدرتمند اروپا هستیم. به علاوه اسپانیایی هستیم. در فینال برتری بارسا کاملا محسوس بود.از اینکه فینال را از تلویزیون تماشا می کردم، احساس حسادت می کردم و این برای بلوغم خیلی خوب بود. برای کسانی که در فینال حاضر بودند، خوشحال شدم. آنها شایستگی اش را داشتند.»
    دروازه بان رئال درمورد برخوردی که در دیدارهای ال کلاسیکو میان بازیکنان اسپانیایی رئال و بارسا ایجاد شد گفت:« بیش از حد در مورد این برخوردها صحبت شد ولی باید از این مسائل گذشت. ما به زودی با هم روبرو خواهیم شد و همه چیز فراموش خواهد شد.»
    کاسیاس درمورد جدایی بالدانو از کادر فنی رئال هم صحبت کرد:« بالدانو و مورینیو رئال را دوست دارند. جدایی او تصمیم آسانی نبود. بالدانو ما را ترک کرد و این تاسف آور است. ولی باید به این فکر کنیم که ما اینجا هستیم. در آینده و با گذشت زمان من از رئال می روم ، مورینیو می رود و فلورنتینو پرس هم خواهد رفت و آنچه که می ماند باشگاه رئال مادرید خواهد بود.»

HALA MADRID

12. کاربر روبرو از پست مفید AL1reZA تشکر کرده است .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

ايگواين، لاسانا و خاراي به يووه مي‌روند

سه بازيکن تيم فوتبال رئال‌مادريد با توجه به توافقات به‌عمل آمده راهي يوونتوس ايتاليا مي‌شوند.

به نقل از مارکا اسپانيا، باشگاه رئال مادريد که براي سرخيو آخرو مهاجم اتلتيکومادريد خيز بلندي برداشته است قصد دارد براي جبران بخشي از مبلغ قرارداد بازيکنان دسته دوم خود را به فروش برساند.
    در همين راستا سه بازيکن رئال مادريد، لاسانا ديارا، گونسالو ايگواين و خاراي راهي تورين ايتاليا خواهند شد. رئال مادريد به چند بازيکن از يوونتوس نيز چشم دوخته؛ اما خريد آنها در اولويت اين باشگاه نيست.
    کوئنترائو بازيکن بنفيکا ديگر گزينه جدي رئال‌مادريد است که گويا در چند روز آينده جذب اين بازيکن به نتيجه خواهد رسيد.

HALA MADRID

14. 2 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

جام شکسته رئال مادريد در موزه اسپانيا!

جام کوپا دل‌ري که سرخيو راموس، مدافع رئال مادريد در جريان جشن پس از بازي به آن آسيب زده بود در موزه فدراسيون فوتبال اسپانيا به نمايش گذاشته شد.

این جام از ارتفاع پنج متری به زمین افتاد و اتوبوس از رویش رد شد. به این ترتیب پایه جام نابود شد و بدنه آن هم به شدت فرورفت.
    رئال مادرید در فینال جام حذفی با گل وقت اضافی کریستیانو رونالدو یک بر صفر بارسلونا را برد.
    به مادرید جام المثنی داده شده که اکنون در ورزشگاه برنابئو است.
    این اولین قهرمانی رئال مادرید در 18 سال گذشته در جام حذفی بود. آنها در این مدت دو فینال را هم باخته بودند.

مورينيو: رئال تلاشي براي جذب آخرو نکرده است

مورينيو سرمربي رئال مادريد اعلام کرد اين باشگاه هيچ اقدامي براي جذب سرخيو آخرو انجام نداده است.

آخرو آرژانتینی اعلام کرده قصد دارد تابستان امسال بیسنته کالدرون را ترک کند و گفته می شود رئال قصد دارد این مهاجم 23 ساله را به خدمت بگیرد.
    چلسی و یوونتوس دیگر مشتریان آخرو هستند اما در حالی که گفته می شود رئال مادرید مشتری اصلی این بازیکن است اما مورینیو هر گونه تماس برای جذب او را تکذیب می کند.
    مورینیو می گوید :" اقدامی برای جذب آخرو انجام نداده ایم. او بازیکن بسیار خوبی است و من علاقه زیادی به او دارم اما هیچ تماسی برای به خدمت گرفتن او از سوی ما صورت نگرفته است. او در حال حاضر بازیکن اتلتیکو مادرید است و رئال با بازیکنانی که با باشگاه شان قرارداد دارند به صورت مستقیم وارد مذاکره نمی شود."
    مورینیو در ادامه در مورد وضعیت دو مهاجم فعلی باشگاه یعنی کریم بنزما و گونسالو ایگواین گفت:" هر دو بازیکن در رئال می مانند و فروشی نیستند. ما مذاکرات را با آنها انجام داده ایم و به توافقات لازم نیز رسیده ایم. آنها مطمئنا در رئال می مانند."

HALA MADRID

16. کاربر روبرو از پست مفید AL1reZA تشکر کرده است .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

زيدان: اميدوارم سالها در رئال بمانم

ستاره فرانسوي اميدوار است که سالها در رئال بماند.

زین الدین زیدان در مراسم معارفه بیوگرافی اش به نام «زیدان،وقار قهرمان ساده» ، سوژه اول رسانه ها بود. مراسم معارفه این کتاب در سالن کنفرانس مطبوعاتی برنابئو برگزار شد. اسطوره فرانسوی هم در جریان این مراسم پشت میکروفن قرار گرفت. و در ابتدا به تشکر از فلورنتینو پرس پرداخت:« از فلورنتینو پرس متشکرم که مرا به اینجا آورد. این رویای خیلی از فوتبالیستهاست و من این شانس را داشتم که 5 سال اینجا باشم که برای من بهترین تیم دنیاست.الان با باشگاه همکاری می کنم و امیدوارم که سالها در اینجا بمانم.»

زی زو که بعد از جدایی خورخه والدانو به سمت مدیر فنی رئال مادرید رسید،مبدل به دست راست مورینیو در کادر فنی این تیم گردیده است.
    کتاب مربوط به بیوگرافی زیدان، از مجموعه بیوگرافی اسطوره های باشگاه رئال مادرید است که بعد از دی استفانو، رائول و کریس رونالدو منتشر شده است.

HALA MADRID

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

مورينيو پس از يک ماه سکوت: نمي دانم براي چه محروم شدم

مورينيو سرمربي تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا پس از يک ماه ، سکوت خود را شکست.

مورینیو که پس از محرومیت پنج جلسه ای به علت اظهاراتش پیرامون دست داشتن اتحادیه فوتبال اروپا ،‌یوفا ، در قهرمانی های بارسلونا در لیگ قهرمانان سالهای دو هزار و شش و دو هزار و نه ، تاکنون مصاحبه نکرده بود روز چهارشنبه در گفتگو با یک رادیوی اسپانیایی زبان این سکوت را شکست و از این تصمیم یوفا انتقاد کرد.
    وی در مصاحبه با رادیو کادنا سِر با اشاره به این مطلب خاطر نشان کرد " بیش از یک ماه از این موضوع می گذرد و من هنوز نمی دانم که برای چه تعلیق شده ام...به نظرم دستکم من باید حق داشته باشم که از خود دفاع کنم. "
    سرمربی پرتغالی رئال مادرید که در این فصل با این تیم در لالیگا به نایب قهرمانی رسید و در لیگ قهرمانان تا مرحله نیمه نهایی این تیم را هدایت کرد و با کهکشانی ها به مقام قهرمانی جام حذفی اسپانیا رسید در پاسخ به این پرسش که آیا فصل آینده نتایجی بهتر با رئال به دست خواهد آورد یا خیر تصریح کرد " هنگامی که سکان هدایت تیم های پورتو ،‌ چلسی و اینتر میلان را عهده دار بودم در فصل دوم عملکرد بهتری داشتم اما با این حال این به آن معنا نیست که این بار نیز شرایط به همان شکل خواهد بود. بهبود عملکرد کار آسانی نیست چرا که برای این کار ما باید قهرمان لیگ بشویم ،‌ به مرحله نهایی لیگ قهرمانان برسیم و بار دیگر کوپا دل رِی را ببریم . "
    مورینیو در پایان با اشاره به اینکه کهکشانی ها به دنبال این هستند که با امانوئل آدبایور مهاجمی که این فصل را به طور قرضی از منچستر سیتی در رئال مادرید توپ زد ، قرارداد دائمی امضاء کنند خاطر نشان کرد " ما در حال مذاکره هستیم و این بازیکن خود نیز به دنبال ادامه حضورش در اینجاست. او بازیکن مهمی است . "

HALA MADRID

19. کاربر روبرو از پست مفید AL1reZA تشکر کرده است .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

جدايي حداقل شش بازيكن از رئال مادريد در تابستان

بازيكناني همچون گاراي (كه در ليست تيم ملي آرژانتين براي كوپا آمه ريكا قرار گرفت و فدراسيون فوتبال آرژانتين هم او را اشتباها بازيكن بنفيكا معرفي كرد) ، لاس ، درنت ، گاگو ، پدرو لئون و كانالس شانس رفتن دارند

سایت گل - رئال مادريد در حال برنامه ريزي براي فصل 12-2011 است و در حال حاضر قرار است كه حداقل شش نفر از تيم فعلي جدا شوند . ايده خوزه مورينيو داشتن 23 يا 24 بازيكن آماده در تركيبش است در حالي كه در حال حاضر 28 بازيكن با رئال قرارداد دارند .
    از 23 بازيكن فصل 11-2010 (به جز دودك كه قراردادش را تمديد نكرد و آدبايور كه قرارداد قانوني اش در 30 ژوئن به اتمام مي رسد) و با اضافه شدن شاهين ، آلتين توپ و كايخهون و بازگشت ماتئوس و درنت ، شمار بازيكنان رئال به 28 رسيد .
    به جز درنت ، همه آنها قرار است كه فصل بعد در تيم بمانند . رئال مادريد همچنين بايد در مورد آدبايور تصميم گيري كند . قيمت او 16 ميليون يوروست و خود اين بازيكن هم حاضر است دستمزدش را كاهش دهد تا در رئال بماند . سيتي او را نمي خواهد و مورينيو علاقه خاصي به ماندنش دارد اما رئال مادريد منتظر تخفيف دادن باشگاه انگليسي و پائين آوردن دستمزد بازيكن توگويي است بدين ترتيب ، بازيكناني همچون گاراي (كه در ليست تيم ملي آرژانتين براي كوپا آمه ريكا قرار گرفت و فدراسيون فوتبال آرژانتين هم او را اشتباها بازيكن بنفيكا معرفي كرد) ، لاس ، درنت ، گاگو ، پدرو لئون و كانالس شانس رفتن دارند . مورينيو خواستار دو خريد ديگر شده است : كوئنت رائو و يك مهاجم (در صورت ماندني نشدن آدبايور) . بدين ترتيب ، ليست خريد مي تواند آينده بازيكناني كه شانس رفتن دارند را نامطمئن تر كند. وضعيت بازيكناني كه شانس رفتن دارند :
    دودك ؛ وداع كرد
    تنها كسي است كه رفتنش قطعي شده است . دروازه بان لهستاني در بازي با المريا در برنابئو در روز 21 مي با هواداران وداع كرد . دودك 38 ساله ، پس از چهار فصل حضور در رئال مادريد (1022 دقيقه) و زير سايه كاسياس بودن ، مورد تجليل قرار گرفت .
    گاراي ، وجه المعامله
    تا سال 2014 قرار دارد . حضور په په ، كارواليو ، ماتئوس و آلبيول شانس رفتن او را بيشتر مي كند . فصل قبل فقط هشت بازي انجام داد ، مي تواند وجه المعامله خريد بازيكناني نظير كوئنت رائو باشد . در ليست تيم ملي آرژانتين براي كوپا آمه ريكا قرار گرفته است .
    درنت ، مشترياني در ايتاليا
    مورينيو او را به هيچ وجه نمي خواهد . درنت يك سال قرارداد دارد و پس از يك فصل حضور قرضي در هركولس ، رئال مادريد در خروج را به او نشان داده است . چند باشگاه ايتاليايي جوياي شرايط او هستند : جنوا ، ناپولي و يوونتوس .
    لاس ، مي خواهد برود
    مورينيو براي فصل 12-2011 روي او حساب باز كرده بود اما خود لاس توجهي ندارد . مي داند كه با خريد شاهين حضورش در تركيب اصلي مشكل تر مي شود . در اين فصل 2.374 دقيقه بازي كرد اما اين را براي خود كافي نمي داند . رئال مادريد در دسامبر 2008 براي او 19 ميليون يورو پرداخت . اينتر شرايطش را به خوبي تحت نظر دارد و در انگليس نيز مشتريان پر و پا قرصي دارد .
    كانالس ؛ به دنبال دقايق بيشتر
    كانالس مي خواهد به تيمي برود كه بيشتر بازي كند (در اين فصل 527 دقيقه بازي كرد) . باشگاه در انديشه فروش او با شرط گنجاندن بندي در قرارداد براي بازگشت است . ويارئال ، والنسيا و شالكه از مشتريان او هستند . هفته آينده جلسه اي با مسئولان باشگاه خواهد داشت .
    پدرو لئون ؛ مخالفت با رفتن
    به گفته اوندا مادريد ، برخي نزديكانش به او توصيه كرده اند كه رئال مادريد را ترك نكند . باشگاه از اين تصميم سورپرايز شده است چرا كه مورينيو به او فقط 581 دقيقه بازي داد و در بسياري از بازيها هم در ليست حضور نداشت .
    گاگو ، باتيستا روي او حساب كرد
    گاگو در طول فصل چهار مصدوميت جدي داشت (195 روز) و فقط هفت بازي در تيم مورينيو انجام داد . يكي از شگفتي هاي ليست اوليه باتيستا براي كوپا آمه ريكا بود . آيندهوون ،‌ميلان و والنسيا او را مي خواهند .

HALA MADRID

21. کاربر روبرو از پست مفید AL1reZA تشکر کرده است .

صفحه 30 از 39 نخستنخست ... 202829303132 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع