Design & Developed BY Patira

صفحه 29 از 39 نخستنخست ... 192728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 386
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک.فروارد
    مربی مورد علاقه
    sv الکس فرکوسن
    بازیکن محبوب
    کریس رونالدو.CR7
    اسم واقعی شما
    ریحانه
    تشکر ها
    1
    تشکر شده 58 در 15 پست

Smile نقل و انتقالات و مهمترین خبرها از باشگاه رئال مادرید در فصل 2010-2011

فرگوسن:فقط براي ‌رونالدو 60 ميليون پوند مي‌پردازم

سرمربي تيم فوتبال منچستريونايتد گفت: بجز کريستيانو رونالدو براي هيچ بازيکني 60 ميليون پوند پرداخت نمي‌کنم.

سرآلکس فرگوسن اظهار داشت: با وجودي که در تلاش براي جذب بازيکن در تابستان سال جاري هستيم؛ ولي بدنبال خريدهاي سرسام‌آور نيستيم. در مطبوعات در اين باره خواندم منچستر بدنبال خريدهاي سنگين و حتي 60 ميليون پوندي است. در حالي که بايد خاطرنشان کنم براي يک بازيکن چنين رقمي پرداخت خواهد شد که آن بازيکن، فقط کريستيانو رونالدو است.
    سرمربي تيم فوتبال منچستريونايتد گفت: هدف منچستر از ديرباز خريد گران قيمت نبوده است. اين رويه نيز در حال حاضر در باشگاه پيگيري مي شود. ما حداکثر بدنبال خريدهايي با 15 ميليون پوند هستيم و بيشتر از اين هزينه نمي‌کنيم.
    منچستريونايتد پس از حذف در مرحله يک‌ چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا قصد دارد در فصل نقل و انتقالات خريدهاي موثري انجام دهد تا نقاط ضعف خود را پوشش دهد. مربي منچستر در مصاحبه‌اي ديگر در همين مورد از 2 تا 3 خريد تابستاني نام به ميان آورد.

2. 7 کاربر از پست مفید رونالدو9 تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239
    تشکر شده 3,299 در 734 پست

real مورينيو از دست يوفا به دادگاه حكميت ورزش شكايت كرد

سرمربي تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا به خاطر 5 جلسه محروميت و پرداخت 50 هزار يورو جريمه نقدي از يوفا به دادگاه حکميت ورزش شکايت کرد.

ورزش3-به نقل از آس اسپانيا، خوزه مورينيو که به‌خاطر توهين به داور، باشگاه بارسلونا و تهمت به يوفا و يونيسف طي حکمي از سوي يوفا به پرداخت 50 هزار يورو و 5 جلسه محروميت از بازي‌هاي اروپايي محکوم شده است، پس از فراغت از فشردگي بازي‌هاي لاليگا توسط وکيل خود از يوفا به دادگاه حکميت ورزش (CAS) شکايت کرد.
    مورينيو اميدوار است عدالتي که او در کنفرانس‌هاي خبري متعدد تعريفش کرده اين بار در دادگاه مذکور رعايت شود؛ اما به نظر مي‌رسد که اين حرکت تا حدود زيادي نمادين بوده و براي به چالش کشيدن کميته انضباطي يوفا باشد.
    اين روزها، مقامات CAS و يوفا رابطه چندان خوبي با هم ندارند و ماجراي دوپينگ چند بازيکن ايتاليايي و اسپانيايي باعث جنگ‌هاي لفظي بين دو طرف شده است.
    اين احتمال وجود دارد تا دادگاه حکميت ورزش با توجه به نفوذ خود در سازمان‌هاي ورزشي جهان يوفا را در قبال حکم صادر شده عليه مورينيو تحت فشار قرار بدهد.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 3 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاکا - سرخیوکانالس - فابیو کونترائو- نوری شاهین
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351
    تشکر شده 5,530 در 1,166 پست

real خبربا مزه ی تلخ

درگذشت ناصرحجازی عزیز را بر همه ی ایرانی های عزیز مخصوصا مخاطبین این سایت و فوتبال دوستان عزیز تسلیت عرض می کنم.با مرگ ناصر خان فوتبال تختی خود را ازدست داد چون ناصر خان همان نقشی را برای فوتبال ایران داشت که غلام رضا تختی برای ورزش ایران داشت. ان شاءاالله خداوند به خانواده ی ناصر خان که در62 سالگی جام مرگ رانوشید صبری بزرگ عنایت فرماید. روحش شاد و یادش گرامی . برای شادی روح این گوهر گرانبها که توسط بیماری سرطان ریه فوت شد صلوات.
    علی پروین درمورد ناصر خان می گوید: چشم و چراغ فوتبال ما خاموش شد
    کی روش درمورد درگذشت ناصر خان می گوید: امروز روز غمگيني براي فوتبال ايران است

اینم خبر
    بنزما: از مورينيو خواستم مرا حفظ كند

مهاجم فرانسوي تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا از سرمربي خود خواست مقدمات بقا و تمديد قراردادش را فراهم کند.

به نقل از رويترز، کريم بنزما که در فهرست فروش تيمش قرار گرفته و خبر انتقالش به يوونتوس بر سر زبانها افتاده است گفت: از مورينيو خواستم مرا حفظ کند، او به خوبي ميداند که من براي فصل آينده به درد رئال مادريد ميخورم.
    بنزما در خصوص انتقال احتمالي به يوونتوس گفت: اين تيم اروپايي نشده و اگر به تورين بروم حداقل براي يک سال از نظرها دور هستم و فراموش شدن با دعوت نشدن به تيم ملي همراه خواهد بود.
    وي ادامه داد: به هر حال يووه تيم کوچکي نيست و اگر دو طرف بر سر اين انتقال به توافق برسند من هم راضي خواهم شد.

منبع :[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.
    درود بر تو ای بهترین مربی تاریخ ای ، مورینیوی بزرگ.

6. 3 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351

پیش فرض پيغام مورينيو براي هواداران رئال: سال آينده بايد شاهد «فيرپلي»بيشتري باشيم

مورينيو از هواداران رئال خواست تا حرفها و رفتارها را فراموش کنند.

ژوزه مورینیو،مربی پرتغالی رئال مادرید با انتشار نامه ای در وب سایت رسمی باشگاه، با هواداران تیمش در پایان رقابتهای این فصل خداحافظی کرد.
    مربی پرتغالی نامه اش را این گونه آغاز کرد:« رقابتهای این فصل به پایان رسیده و می خواهم از هواداران رئال به خاطر تمام محبتها و حمایتهایی که در طول فصل به تیم و به کادر فنی داشتند تشکر کنم.ما به شدت و با فداکاری تلاش کردیم ولی در طول سال جاری، وظیفه آنالیزعملکرد این تیم در طول سال اخیر را به سبک خودمان پیاده کردیم.»
    او در بخش پایانی نامه اش نیز آرزوی ساده ای داشت :«امیدوارم که در فصل بعد، بتوان اصولی که کسی نباید آنها را فراموش کند و در این فصل تعدادی از حرفه ای های دنیای فوتبال و تعدادی از ارگانها گاهی وقتها آن را فراموش کرده اند را بازیابی کرد و این نکات باید اصل ورزشی مثل فوتبال باشد.صحبت کردن در مورد فیرپلی ، احترام به حریف و کارت قرمز به نژاد پرستی ، دیگر حرف نباشد و عمل درمیان باشد.من امیدوارم که فصل بعد بتوانیم این قواعد اصلی و اساسی را برای بهبود ورزشمان حفظ کنیم.»

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] منبع

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.

8. 3 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351

real رئال مادريد کايخون را از اسپانيول خريد

باشگاه رئال مادريد اعلام کرد خوسه ماريا کايخون، مهاجم اسپانيول را به خدمت گرفته است. به اين ترتيب اين بازيکن به باشگاهي برمي گردد که فوتبالش را به عنوان يک بازيکن جوان از آنجا آغاز کرده است.

در بیانیه ای که در سایت اختصاصی باشگاه رئال منتشر شده، آمده است:" رئال مادرید و اسپانیول بر سر انتقال خوسه ماریا کایخون به توافق رسیدند و این بازیکن با قراردادی پنج ساله به رئال پیوست."

کایخون که یکی از محصولات تیم جوانان باشگاه رئال است در سال 2007 اولین بازی اش را برای تیم بی رئال انجام داد. او در 40 بازی برای این تیم، 21 بار گلزنی کرد.

با این وجود نتوانست به تیم اصلی راه پیدا کند و به همین دلیل در سال 2008 راهی اسپانیول شد. برادر دو قلوی او (خوانمی) نیز به رئال مایورکا رفت. کایخون در 88 بازی برای اسپانیول تنها 10 بار گلزنی کرد.
    کایخون سومین خرید رئالی ها در این ماه بعد از نوری شاهین و حمیت آلتینتوپ است.
    خبری دیگر
    مورينيو ايبرا را مي‌خواهد

سرمربي رئال مادريد از سران باشگاه خواست تا براي فصل آينده زلاتان ابراهيموويچ را به سانتياگو برنائبو بياورند.

به نقل از سايت فوتبال ايتاليا، مورينيو قصد دارد خط حمله رئال را تقويت کند و به همين دليل به دنبال جذب يک مهاجم تمام کننده است. آقاي خاص با ايبرا آشنايي کاملي دارد زيرا در اينترميلان مربي وي بوده است.

ابراهيموويچ در حال حاضر بازيکن بارسلونا به حساب مي‌آيد و فصل گذشته را در ميلان سپري کرده است. ميلاني‌ها نيز قصد دارند با 24 ميليون يورو قرارداد وي را دائمي کنند. حال بايد ببينيم آيا زلاتان در ميلان خواهد ماند و پا به رئال خواهد رفت. به هر حال بازگشت وي به نوکمپ و حضور دوباره در ترکيب آبي و اناري‌ها دور از ذهن است.

مينو رايولا که مدير برنامه‌هاي اين مهاجم سوئدي است در اين خصوص گفت: ما پيشنهادهاي بسياري دريافت کرده‌ايم ولي ايبرا علاقه‌اي به ترک ميلان ندارد. اگر اوضاع آن طور که مي‌خواستيم پيش نرود آنگاه پيشنهادهاي رسيده را جدي‌تر پيگيري خواهيم کرد.

10. 3 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351

real ديدار دوستانه بايرن- رئال براي کمک به آفريقا

ستارگان سايق دوتيم در ديداري خيريه گرد هم مي آيند.

ستارگان سابق دو تیم رئال مادرید و بایرن مونیخ در ۱۶ می ۲۰۱۱ در ورزگاه سانتیاگو برنابئو شهر مادرید ورزشگاه خانگی رئال برای برگزاری یک دیدار دوستانه تحت نام "با هم برای آفریقا" گرد هم می آیند. ستارگان بزرگ دوتیم در سالهای گذشته در قالب دو تیم قرار خواهند گرفت که می شود به زین الدین زیدان ، لوییس فیگو ، امیلیو بتراگوئنو ، فرناندو مورینتس برای رئال و کارل هاینز رومنیگه ، پل برایتنر ، آندریاس برمه ، روی ماکای و جیوانی البر برای بایرن از جمله بازیکنان هستند. این بازی به تصمیم دو تیم در روز یکشنبه ۵ می ۲۰۱۱ در جلسه‌ای اخذ شد.

لیست بازیکنان دو تیم برای این دیدار

رئال مادرید:

پاکو بویو، کوک کونتراس ، پدرو خارو ، میگوئل پورلنچندو ، روبرتو روخاس ، رافایل گارسیا کورتس ، لوییس میگویل رامیس ، اسکار روبیو ، ریکاردو گالگو ، مانولو سانچز ، آنرس سابیتو ، زین الدین زیدان ، خولو لورنته ، ایمیلیو بوتراگوئنو ، ایوان پرز ، دنی گارسیا لارا ، لوییس فیگو ، آلفونسو پرز، خوزه ایمیلیو آماویسکا ، کریستین کارنبو ، ویکتور سانچر دل آمو ، فرناندو سانز ، ایوان الگرا ، فرناندو مورینتس ، داور شوکر ، پدیا میاتویچ ف کارلوس آلونسو سانتیلانا

مربی : آمانیکو

بایرن مونیخ :

کلاوس اوگن تالر ، پل برایتنر ، آندریاس برمه ، هارلد کرنی ، جیوانی البر ، توماس هلمر ، والتر یونگاس ، لودویک کوگل ، رابرت کواچ ، نیکو کواچ ، اولیور کرویزر، روی ماکای، هانس فلوگر ، استفان رویتر ، کارل هاینس رومنیگه ، ویلی سانیول ، پائولو سرجیو ، میشاییل تارنات ، مارسل ویتچک ، ماتیاس سیمرمن

مربی : ادو لاتک - ولفگانگ درملر
    حاشیه: قلب رئال فقط یه دلیل برای تپیدن داره و آن کمک به مردم هست.
    منبع:[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

12. 3 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    آنجلوتی
    بازیکن محبوب
    aguero vs benzema
    اسم واقعی شما
    mojtaba
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 21 در 8 پست

real

خبر خوب برای طرفداران مورینهو خورخه والدانو که خیلی واسه آقای خاص شاخ و شونه می کشید اخراج شد

14. 4 کاربر از پست مفید mr72f تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

real

کارانکا: رئال مي توانست يکي از فيناليست هاي ومبلي باشد

آيتور کارانکا، کمک مربي رئال مادريد، معتقد است تيمش مي توانست در فينال ليگ قهرمانان حضور داشته باشد.

رئالی ها در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان در دو دیدار پر حرف و حدیث در مجموع 3-1 مغلوب بارسا شدند و حالا باید تنها نظاره گر رویارویی رقیب دیرینه شان با شیاطین سرخ باشند.
    این در حالی است که کارانکا معتقد است شرایط می توانست متفاوت باشد.
    " با توجه به شیوه بازی بارسا، ما برای این دو دیدار برنامه ریزی متفاوتی داشتیم. ما فکر می کردیم این برنامه ریزی بهترین شیوه ممکن است.
    من مطمئنم اگر اوضاع به طور طبیعی پیش می رفت، ما به فینال می رسیدیم. با این وجود ما سال آینده پیشرفت کرده و به تیم بهتری تبدیل خواهیم شد. ما نمی توانیم در دیدارهای خانگی شکست بخوریم و جام های مهم را از دست بدهیم.

خورخه بالدانو: خيلي وقت است با مورينيو صحبت نمي کنم

خورخه بالدانو، مدير سابق باشگاه رئال اعلام کرد خيلي وقت است که با مورينيو صحبت نمي کند.

این ملی پوش سابق آرژانتینی روز گذشته از پستش در باشگاه رئال برکنار شد. بعد از برکناری او فلورنتینو پرس در یک کنفرانس مطبوعاتی در سانتیاگو برنابئو اعلام کرد که این اتفاق تصمیم هیئت مدیره برای ایجاد تغییرات ساختاری در باشگاه و حذف پست مدیرکلی بوده است و به همین دلیل بالدانو از این باشگاه جدا شده است.
    پرس همچنین تاکید کرد که مورینیو به دنبال قدرت بیشتر از رئال نیست:" مورینیو هیچ درخواستی در این مورد نداشت. او تنها به دنبال استقلالی بود شبیه آنچه که در باشگاه های انگلیسی به کادر فنی داده می شود."
    با این وجود صحبت های بالدانو نشان می دهد آقای خاص چندان هم بی تاثیر در اخراج او نبوده است.
    " من کسی نیستم که بخواهم رئال را به دردسر بیندازم. تمام تلاش من در رقابت های این فصل هدایت باشگاه در مسیر صحیح بوده است.

از آخرین باری که با مورینیو صحبت کردم، زمان زیادی می گذرد. ما با یکدیگر خیلی محترمانه برخورد می کردیم اما او به دنبال ارتباط با افراد دیگری غیر از من بود. مسئولیت من در تیم اصلی خیلی کاهش پیدا کرده بود و من در این شرایط احساس راحتی نمی کردم."
    با این وجود بالدانو معتقد است رئال در این فصل زیر نظر مورینیو پیشرفت کرده است. رئالی ها این فصل قهرمان کوپا دل ری شدند و تا نیمه نهایی لیگ قهرمانان پیش رفتند.
    " معتقدم ماندن مورینیو برای رئال خوب است به ویژه بعد از عدم ثباتی که در گذشته در باشگاه بود. او نیاز به زمان دارد. اوکارش را خوب بلد است. من معتقدم او مربی خوبی است و فکر می کنم ماندنش لازم است.
    رئال باشگاه بزرگی است اما این به معنای آن نیست که به ساختارهای جدید نیاز ندارد. رئیس باشگاه تلاش می کنند تا این شرایط سخت را حل کند و این اصلا کار ساده ای نیست.
    همیشه جدا شدن از افرادی که دوست دارید و جایی که به آن عشق می ورزید، کار دشواری است. همه این را می دانند و من از همه هنگام رفتن از رئال خداحافظی خواهم کرد."

خورخه بالدانو از رئال جدا شد

باشگاه رئال مادريد اعلام کردخورخه بالدانو، مدير آرژانتيني اين باشگاه به فعاليتش در رئال پايان داد.

در یک کنفرانس مطبوعاتی غیرمنتظره که روز گذشته در سانتیاگو برنابئو برگزار شد باشگاه رئال اعلام کرد بالدانوی 55 ساله دیگر مدیر این باشگاه نیست.
    این تصمیم در جلسه هیئت مدیره باشگاه رئال گرفته شد و رسانه های اسپانیایی اعلام کردند که احتمالا بالدانو و فلورنتینو پرس امروز با یکدیگر جلسه ای خواهند داشت.
    پرس در کنفرانس مطبوعاتی به خبرنگاران گفت:" ما تصمیم گرفتیم به همکاری مان با خورخه بالدانو پایان بدهیم. می خواهم تاکید کنم روی این نکته که جدایی بالدانو برای من چقدر دردناک است. ما راهی طولانی را با هم پیمودیم."
    بالدانو در دهه 1980 به عنوان مهاجم برای رئال بازی کرد و در دهه 1990 هدایت این تیم را برعهده داشت و با این تیم در فصل 95-1994 قهرمان لالیگا شد.این ملی پوش سابق آرژانتینی همچنین بین سال های 2000 تا 2004 در دوره اول ریاست پرس در این باشگاه نیز مدیر ورزشی رئال بود و در سال 2009 به عنوان مدیر کل باشگاه منسوب شد.
    با این وجود او در این فصل با مورینیو درگیری های زیادی پیدا کرد. او حتی تصمیم مورینیو در استفاده نکردن از کریم بنزما در تساوی 1-1 مقابل آلمریا در ما ژانویه را زیر سوال برد. در آن مقطع بنزما تنها مهاجم رئال بود اما مورینیو ترجیح داد از او استفاده نکند.
    با این وجود پرس هرگونه دخالت مورینیو و درخواست او برای اخراج بالدانو را رد کرد.
    " مورینیو هیچ درخواستی نکرده است. هر اتفاقی رخ داده، به تصمیم خود ما برمی گردد. ما این کار را انجام دادیم زیرا صحیح بود و به مسائل شخصی ارتباطی نداشت."
    اما بالدانو نظر دیگری دارد:" اگر این یک جنگ بود این تصمیم نشان می دهد چه کسی پیروز شده است. من مدت زیادی است که با مورینیو صحبت نکردم اما نیازی هم به این کار نبود.
    من از این باشگاه چیزهای زیادی یاد گرفتم. همیشه دست کشیدن از چیزی که دوستش دارید بسیار سخت است."
    www.varzesh3.com"

HALA MADRID

16. 2 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

زين‌الدين زيدان مدير جديد رئال مادريد مي‌شود

زين‌الدين زيدان، ملي‌پوش فرانسوي گزينه اصلي جانشيني خورخه بالدانو، مدير عمومي سابق رئال است.

مادرید و بالدانو چهارشنبه‌شب از هم خداحافظی کردند، و به نظر می‌رسید که رابطه بد این مدیر آرژانتینی با مورینیو دلیل اصلی بوده باشد.
    فلورنتینو پرس، رییس مادرید در نشستی خبری گفت: «تصمیم گرفتیم که رابطه قراردادی خود را با خورخه بالدانو به پایان ببریم. می‌خواهم تاکید کنم که جدایی خورخه بالدانو برای من چقدر دردناک بود. ما مسافتی بسیار طولانی را با هم پیموده‌ایم.»
    زیدان که پنج فصل را به عنوان بازیکن در رئال گذراند، پست مشاور تیم اصلی را دارد و گفته می‌شود او به زودی ارتقا می‌یابد و جانشین بالدانو می‌شود.
    زیدان 38 ساله در کنار میگل پاردسا، مدیر ورزشی و مورینیو کار خواهد کرد تا کمک کند رئال مادرید در اسپانیا و اروپا بارسلونا را پشت سر بگذارد.
    به نظر می‌رسد تا پایان ماه جاری میلادی خبر انتصاب او رسمی شود.

HALA MADRID

18. 2 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351

خورخه والدانو مدیری خوب وباغیرتی بود اوبرای رئال مادرید زحمات زیادی چه درپست بازیکن و چه درپست مدیریت کشیده و دربین هواداران رئال مادرید و آرژانتین محبوب است او درفوتبال آرژانتین بعداز دیگوآرماندومارادونا و باتیستا سومین اسطوره ی فوتبال آرژانتین هست. اودردوران بازی خوددررئال مادرید کم گل زد اما اودربین هوادارای اسپانیایی رئال مادرید به مردلحظه ها معروف بود زیرا گل های اوحیاتی بودونتیجه ی یک مسابقه ی نفس گیر رابه نفع رئال مادریدعوض می کرد. ما باید به حرف پرز رئیس باشگاه رئال مادرید اعتمادکنیم. پرزگفته [والدانو با جلسه ای که باهم داشتیم ترجیح داده از رئال جداشود تا مربی تیم با تمرکز بیشتر به کارش ادامه دهد.]من فکرمیکنم همین که والدانوتشخیص داد تعویض مربی درطول یک فصل کار درستی نیست و ریکا وری باشگاه رو به هم میریزه و پیدا کردن مربی بزرگی مثل مورینیو سخته و خود تصمیم به کناره گیری کرده تا رئال مادرید ضرر نکنه خودش نشان دهنده ی بزرگی والدانو هست. پس نباید به این مدیر فهیم بی احترامی شود و گفته شود والدانو شر کم.

20. 2 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239
    تشکر شده 3,299 در 734 پست

real اعلام خبر رسمي جدايي بالدانو از رئال توسط پرس / قدرت تمام و کمال براي مورينيو

رئيس باشگاه رئال مادريد از جدايي خورخه بالدانو از سمت مدير فني تيمش خبر داد.

ورزش3-فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید عصر روز پنجشنبه از جدایی خورخه آلبرتو بالدانو از سمت مدیریت فنی باشگاه مادریدی خبر داد. او تا پیش از این مدیر فنی رئال بود.

بالدانو روز اول ژوئن سال 2009 و بعد از انتخاب فلورنتینو پرس به عنوان رئیس باشگاه رئال به این سمت انتخاب شد.

پرس در این رابطه در کنفرانس خبری در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو گفت:« اعضای کادر مدیریتی تصمیم گرفتند تا در مورد خورخه بالدانو تصمیم گیری کنند.از همین رو تصمیم گرفتیم تا رابطه متقابلی که با او داشتیم را قطع کنیم.»

او در جریان سخنرانی اش قدرت مطلقه را در اختیار مورییو قرار داد و گفت:« مورینیو سازماندهی جدیدی را در تیم اعمال خواهد کرد . می خواهیم مورینیو سالها با ما باشد.اگر برای آینده روی او حساب می کنیم، به این خاطراست که می خواهیم او سالها با ما باشد. با این سازماندهی جدید و مربی قدرتمند، روند به نحو دیگری خواهد بود.»

22. 2 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

صفحه 29 از 39 نخستنخست ... 192728293031 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع