Design & Developed BY Patira

صفحه 26 از 39 نخستنخست ... 16242526272836 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 386
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک.فروارد
    مربی مورد علاقه
    sv الکس فرکوسن
    بازیکن محبوب
    کریس رونالدو.CR7
    اسم واقعی شما
    ریحانه
    تشکر ها
    1
    تشکر شده 58 در 15 پست

Smile نقل و انتقالات و مهمترین خبرها از باشگاه رئال مادرید در فصل 2010-2011

فرگوسن:فقط براي ‌رونالدو 60 ميليون پوند مي‌پردازم

سرمربي تيم فوتبال منچستريونايتد گفت: بجز کريستيانو رونالدو براي هيچ بازيکني 60 ميليون پوند پرداخت نمي‌کنم.

سرآلکس فرگوسن اظهار داشت: با وجودي که در تلاش براي جذب بازيکن در تابستان سال جاري هستيم؛ ولي بدنبال خريدهاي سرسام‌آور نيستيم. در مطبوعات در اين باره خواندم منچستر بدنبال خريدهاي سنگين و حتي 60 ميليون پوندي است. در حالي که بايد خاطرنشان کنم براي يک بازيکن چنين رقمي پرداخت خواهد شد که آن بازيکن، فقط کريستيانو رونالدو است.
    سرمربي تيم فوتبال منچستريونايتد گفت: هدف منچستر از ديرباز خريد گران قيمت نبوده است. اين رويه نيز در حال حاضر در باشگاه پيگيري مي شود. ما حداکثر بدنبال خريدهايي با 15 ميليون پوند هستيم و بيشتر از اين هزينه نمي‌کنيم.
    منچستريونايتد پس از حذف در مرحله يک‌ چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا قصد دارد در فصل نقل و انتقالات خريدهاي موثري انجام دهد تا نقاط ضعف خود را پوشش دهد. مربي منچستر در مصاحبه‌اي ديگر در همين مورد از 2 تا 3 خريد تابستاني نام به ميان آورد.

2. 7 کاربر از پست مفید رونالدو9 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282
    تشکر شده 1,926 در 530 پست

real والدانو :" مورينيو سكوت كرده تا سر و صداها بخوابند "

مرجع خبري رئال مادريد : خورخه والدانو از برد پر گل تيمش برابر ختافه خرسند به نظر مي رسيد .
    مدير داخلي رئال مارديد گفت :" مورينيو فعلا تصميم گرفته كه سكوت اختيار كند . سر و صداهاي زيادي دور و بر او وجود داشت و مهم بود كه آنها را بخواباند . "
    در مورد بازي با ختافه نيز گفت :" جديت و جنگندگي تيم به اين خاطر است كه مشكل است كه بدون گلزني بازي را به اتمام برسانيم . بايد هواداران را خوشحال كنيم . "
    خوشحالي خود را از روند گلزني كريستيانو هم كتمان نكرد :" تيم براي بردن بازي كرد اما وقتي فاصله بيشتر شد اما بعد از آن كه اين امر تحقق يافت ، هم تيمي ها با سخاوتمندي به كريستيانو رونالدو كمك كردند تا گل بزند . او واقعا آمار شگفت انگيزي به ثبت رسانده است . "
    در مورد قهرماني احتمالي بارسلونا نيز گفت :" هنوز كه اين اتفاق نيفتاده است . "
    در مورد خريد احتمالي آلتين توپ گفت :" مثل هر كس ديگري ، وقتي قطعي شود آن را اعلام خواهيم كرد . خريد شاهين هم خيلي ضروري بود چرا كه تيم به تحرك چنين بازيكني نياز داشت . "
    و در پايان در مورد پيوستن احتمالي فرناندو هيرو به رئال مادريد گفت :" اين بحث متعلق به الان نيست ، براي بعد است . در پايان فصل در اين باره بحث خواهد شد ."

4. 3 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282
    تشکر شده 1,926 در 530 پست

real

مرجع خبري رئال مادريد : كريستيانو رونالدو كه برابر ختافه هت تريك كرد ، بعد از بازي به سمت سكوها رفت تا پيراهنش را به يكي از هواداران بدهد و با او عكس بگيرد .
    بسياري مي خواستند هويت آن فرد را بدانند . او هواداري بوده كه به طور اتفاقي توپ كريستيانو در طول نيمه اول به صورتش خورد . به همين علت بازيكن پرتغالي تصميم گرفت كه بعد از بازي از او دلجويي كند تا خوشحال به خانه برود .

مرجع خبري رئال مادريد : آيتور كارانكا ، به تمجيد از عملكرد بازيكنان تيمش در برد پرگل برابر ختافه پرداخت .
    اين مربي گفت :"‌هميشه انگيزه هايي وجود دارند و همان طور كه قبلا گفتيم ، انگيزه بزرگتري از حضور در رئال مارديد وجود ندارد . بدون فشار روحي ، امروز اوج احساسات هم تيمي ها نسبت به همديگر را ديديم كه موقعيت هاي گلزني را فدا مي كردند و به كريستيانو مي دادند . "
    دستيار مورينيو هر گونه فشاري روي تيم براي رساندن كريستيانو به ركورد 38 گل را تكذيب كرد :" هيچ عهدي بسته نشده است . در اين تيم ، رفاقت موج مي زند و و فكر مي كنم كه اگر تيم هم كاري انجام داده ، به طور غريزي بوده تا به يك هم تيمي براي رسيدن به هدفش كمك كنند ."
    در مورد عملكرد تيم در بازيهاي اخير نيز كارانكا گفت :" رئال مادريد براي بردن هر بازي تلاش مي كند .هميشه براي بردن مي آيد اما در برخي بازيها مثل بازي با اسپورتينگ ، بدون بازيكنان اصلي ، اين اتفاق محقق نمي شود ."
    در مورد اولين بازي مخياس نيز مربي باسكي نيز گفت :" بين دو نيمه حرفهايي از اولين بازيش بود . اين پاداشي بود براي تلاش قابل توجهش ، مطمئنا ديدن بازي يك جوان ديگر در تيم اصلي خوشايند است ."
    در پايان ، كارانكا سپس در مورد بازي بعدي ليگ برابر ويارئال گفت :" در برابر تيمي بازي مي كنيم كه مي خواهد به چيزي برسد . رئال مادريد براي بردن به زمين مي رود و بعد به بازي آخر فكر خواهيم كرد . نشان داديم كه هر كسي هم بازي كند ، تيم خوب عمل خواهد كرد ."

مرجع خبري رئال مادريد : گونزالو هيگوائين ، مهاجم رئال مادريد گفت كه نمي خواسته اند كه ليگ را به بارسلونا كادو بدهند .
    اين بازيكن ارژانتيني گفت :" مي خواستيم كه برنده باشيم و نمي خواستيم كه آنها با كادوي ما قهرمان شوند . مهم اين است كه آنها براي قهرماني بايد امتياز بگيرند و اين قهرماني حاصل عملكرد ما نبوده است . "
    بازيكن آرژانتيني در مورد شرايط بدنيش گفت كه بعد از جراحي كم كم به فرم واقعي خود دارد مي رسد :"‌هنوز كمي كند هستم اما اين طبيعي است . كمي زمان مي برد . هيچ كس انتظار نداشت كه اين قدر زود بازي كنم . براي فصل بعد مثل قبل خواهم شد . قبل از آن هم كوپا آمه ريكا پيش روست كه مي توانم در آن به روند خودم برگردم ."
    در پايان گفت كه تيم تلاش زيادي براي رسيدن كريتسيانو رونالدو به آقاي گلي تورنمنت كرده است :" چالش ما رسايندن كريستيانو به آقاي گلي ليگ است ."

مرجع خبري رئال مادريد : كريستيانو رونالدو فقط دو گل تا ركورد بهترين گلزن فصل تاريخ لاليگا فاصله دارد . در برابر ختافه هت تريك كرد تا ركوردش را همچنان بهتر كند .
    بازيكن پرتغالي حالا به ركورد پوشكاش اسطوره اي كه در يك فصل 49 گل در تمامي تورنمنت ها 49 گل زده بود رسيده است .
    بهترين گلزنان تاريخ لاليگا در يك فصل هوگو سانچز و زارا ، با 38 گل بوده اند . كريستيانو در حال حاضر 36 گل زده است و دو گل هم باقي مانده است . بازيكن پرتغالي اكنون توانسته كه ركورد بالتازار ، بازيكن اتلتيك كه در يك فصل 35 گل زده بود را بشكند .

ویرایش توسط 0825 : 05-12-2011 در ساعت 12:59

6. 3 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاکا - سرخیوکانالس - فابیو کونترائو- نوری شاهین
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351
    تشکر شده 5,530 در 1,166 پست

Neww چندخبرازنوری شاهین مهاجم جدیدباشگاه رئال مادرید:

نوری شاهین: به خاطر پول به رئال نرفتم
    گفته می شود باشگاه رئال برای خرید این بازیکن 10 میلیون یورو به باشگاه آلمانی پرداخت کرد.
    نوری شاهین، خرید جدید باشگاه رئال مادرید، که امروز به طور رسمی پیوستنش به این باشگاه را اعلام کرد گفت که دلیل این انتقال پول نبوده است.
    این بازیکن 22 ساله امروز اعلام کرد که در پایان فصل از دورتموند جدا خواهد شد و باشگاه رئال نیز توافق دو باشگاه برای انتقال این ستاره ترک تبار را تایید کرد.
    او در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه دورتموند گفت:" پول دلیل این انتقال نبود. تا وقتبی سالم باشم، می توانم پول کافی به دست بیاورم. رئال بزرگترین باشگاه دنیاست. من از اینکه به این باشگاه آمده ام بسیار خوشحالم. این بزرگترین باشگاهی است که شما به عنوان یک بازیکن می توانید در آن بازی کنید. این موقعیتی است که من همیشه به آن فکر می کردم. تنها به این دلیل است که من دورتموند را ترک می کنم.
    من بازیکنی هستم که این فرصت را پیدا کرده که به رئال برود. من با این باشگاه قراردادی 6 ساله امضا کردم. این تصمیم سختی بود زیرا من طرفدار دورتموند هستم و دورتموند همیشه باشگاه من خواهد بود."
    سخت ترین قفسمت قضیه اعلام کردن آن بود. دلم برای یورگن کلوپ تنگ می شود. من همه اعضای باشگاه را به ال کلاسیکوی بعدی دعوت می کنم."
    گفته می شود باشگاه رئال برای خرید این بازیکن 10 میلیون یورو به باشگاه آلمانی پرداخت کرد.

توصيه آيتور کارانکا به هوادارن رئال

آيتور کارانکا، کمک مربي رئال مادريد، از هواداران اين تيم خواست تا در مورد نوري شاهين، خريد جديد باشگاه که در تابستان از دورتموند به رئال خواهد پيوست، صبور باشند.
    این هافبک ترک تبار روز گذشته به طور رسمی اعلام کرد که در تابستان دورتموند را به مقصد مادرید ترک خواهد کرد. رقم انتقال او 10 میلیون یورو و قرارداد او 6 ساله خواهد بود.
    شاهین در 11 سالگی به دورتموند پیوست و اولین بازی اش برای تیم اول باشگاه را در سال 2005 در حالی که تنها 16 سال داشت، انجام داد. او در گفتگویی گفت:" شاهین در آلمان کیفیتش را به خوبی نشان داد و ما منتظر کارهای بزرگی از او هستیم. البته ما باید صبور باشیم زیرا او امسال تازه 23 ساله می شود.
    این خرید برای ما بسیار خوب است. باشگاه از همین حالا برای فصل آینده آماده می شود و او بازیکنی است که فصل فوق العاده ای را پشت سر گذاشته است. باید ببینیم او چگونه با رئال سازگار می شود اما او از آمدن به این باشگاه خوشحال و ما نیز امید زیادی به او داریم."
    شاهین در رئال به دیگر ستاره های سابق بوندس لیگا، مسوت اوزیل و سامی خدیرا، که تابستان گذشته به سانتیاگو برنابئو رفتند و خیلی زود به ترکیب اصلی راه پیدا کردند، می پیوندد.
    " انتقال شاهین در جهت سیاستی است که باشگاه رئال در چند سال اخیر پی گرفته؛ خرید بازیکنان جوان اما باتجربه، بازیکنانی که کیفیت شان را در لیگ های بزرگ اثبات کرده اند."
    شاهین فصل فوق العاده ای را با دورتموند سپری کرد و با این تیم قهرمان بوندس لیگا شد. او همچنین 6 بار گلزنی کرد و 8 پاس گل نیز برای هم تیمی هایش فراهم کرد.

شاهين: مورينيو با من از سه سال آينده حرف زد

ستاره ترکتبار بوندسليگا پس از عقد قرارداد رسمي با رئال مادريد اسپانيا گفت: مورينيو با من از سه سال آينده حرف زد.
    به نقل از مارکا، نوري کاظم شاهين بازيکن تيم فوتبال بورسيا دورتموند آلمان پس از تجربه قهرماني در بوندسليگا، با رئال مادريد، پرافتخارترين باشگاه در دنيا قرارداد رسمي 6 ساله منعقد کرد.
    وي در جمع خبرنگاران گفت: پيشنهاد رئال مادريد طوري بود که پاسخ منفي با حماقت برابري ميکرد و نميتوانستم نه بگويم. حضور در چنين تيمي براي هر بازيکني يک آرزوي بزرگ است.شاهين در خصوص ناکاميهاي رئال مادريد در ليگ قهرمانان اروپا و لاليگا گفت: به مادريد نيامدهام تا يک نيمکتنشين باشم، آمدهام تا آقاي گل لاليگا شوم و اهداف بسيار بزرگي دارم. اين تيم بزرگ متاسفانه تا قبل از آمدن مورينيو دچار ستاره محوري شده بود و مورينيو حداقل يک سال فرصت داشت اين وضعيت را از بين ببرد. سال آينده سال ما است.
    شاهين درخصوص مذاکره با مورينيو نيز گفت: با او صحبت کردم و جالب بود که او برنامهاي طولاني مدت داشت و از من خواست تا براي سه سال درخشش مداوم آماده باشم.

شاهين براي خريد خانه به مادريد مي‌رود

بازيکن جديد رئال مادريد هفته آينده به همراه نامزدش براي خريد خانه راهي مادريد مي‌شود.
    به نقل از لارازون چاپ مادريد، نوري کاظم شاهين ستاره ترک تبار رئال مادريد که از بورسيا دورتموند راهي پرافتخارترين تيم باشگاهي جهان شده هفته آينده براي خريد خانه به پايتخت اسپانيا مي‌آيد.
    بازيکناني که با رئال مادريد قرارداد مي‌بندند مي‌توانند به انتخاب خود يکي از منازل مسکوني خريداري شده توسط رئال مادريد را در مدت زمان اقامت خود براي زندگي مشخص کنند اما نوري شاهين اصرار به خريد خانه در مادريد دارد و با توجه به رکود قيمت مسکن در اسپانيا و حقوق نجومي که خواهد گرفت قطعا گزينه بسيار خوبي را براي نزديک به شش سال زندگي در مادريد انتخاب خواهد کرد.
    وي البته يکي از 10 اتومبيل پيشنهادي باشگاه رئال مادريد را به رسم قديمي انتخاب خواهد کرد و آن را در روز اول تمرين رسمي با رئال مادريد دريافت مي‌کند.

منبع:www.goal.com

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.
    درود بر تو ای بهترین مربی تاریخ ای ، مورینیوی بزرگ.

8. 4 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239
    تشکر شده 3,299 در 734 پست

Bomb بر اساس ادعاي وکيل بازيکن; «ته‌وز در راه رئال مادريد است»

وکيل مهاجم منچسترسيتي انگليس اعلام کرد از باشگاه رئال مادريد پيشنهاد 35 ميليون يورويي دريافت کرده است.

به نقل از ديلي ميرر، کارلوس ته‌وز از طريق وکيل خود وارد مذاکره جدي با رئال مادريد شده و اين مسئله رسما وارد رسانه‌هاي انگليس و اسپانيا شده است.
    رئال مادريد که به تازگي با نوري کاظم شاهين قرارداد 6 ساله بسته سرگرم يافتن راهي براي خريد آلتين‌توپ ديگر ستاره ترک تبار شاغل در بوندس‌ليگا است و خبر مربوط به مذاکره جدي با ته‌وز نيز رسانه‌هاي مادريد را متعجب کرد.
    اين در حالي است که رئال مادريد به گفته اکثر کارشناسان بي طرف فوتبال اسپانيا سرشار از نيروهاي ماهر و تکنيکي است و بازيکناني نظير بن‌زما، ايگواين، کاکا، رونالدو، اوزيل، مارسلو، آلونسو و لئون در هنگام حمله هيچ فضاي خالي براي ستاره‌هاي طرف مذاکره با مادريد باقي نمي‌گذارند.
    بسياري البته بر اين باورند که زوج رونالدو - ته‌وز براي سال آينده تضميني براي روشن ماندن موتور گلزني مادريد است. از آنجا که ته‌وز همچنان با کيا جورابچيان قرارداد 10 ساله همکاري دارد براي رفتن به مادريد نيز بايد با او هماهنگ باشد، يشنهاد 40 ميليون يورويي مادريد ديگر شايعه منتشر شده در رسانه‌هاي انگليس است که هنوز مورد تاييد دو طرف مذاکره قرار نگرفته است.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

10. 4 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351

پیش فرض حاشیه

MohaZalla گفته [وکيل مهاجم منچسترسيتي انگليس اعلام کرد از باشگاه رئال مادريد پيشنهاد 35 ميليون يورويي دريافت کرده است.
    به نقل از ديلي ميرر، کارلوس ته‌وز از طريق وکيل خود وارد مذاکره جدي با رئال مادريد شده و اين مسئله رسما وارد رسانه‌هاي انگليس و اسپانيا شده است.]

حاشیه:این مسئولین باشگاه رئال هم هی رواعصاب ماطرفدارا راه میرن.بابا همین کارارومیکنین که الان 3ساله بارساداره پی درپی قهرمان لالیگا میشه.منچسترسیتی که خواهان به خدمت گرفتن گاگو با20میلیون یوروهست.آدبایوربیچاره هم که تاپای جان برای رئال بازی میکردو خیلی مردونه و با تعصب بازی میکنه و قیمت دائمی کردن قراردادش 16 میلیون یوروئه.خب گاگوروبدین به منچسترسینی و آنوقت قراردادآدبایوررا دائمی کنین درآخرهم 4میلیون یوروسودمیکنیم.گاگوی بیچاره هم پوسیدازبس بازی نکرد.دودک روهم با6میلیون یورو بدین به یه تیم آلمانی یا فرانسوی تا این بیچاره هم بازی کنه هم مفت مفت ازرئال حقوق نگیره.دروازه بان دوم رئال آدان هست پس دیگه نیازی به دودک نیست.4 میلیون ازانتقال گاگو و 6 میلیون ازانتقال دودک میشه 10 میلیون یورو به علاوه ی آدبایور. مابرای خرید نوری شاهین 10میلیون یورو خرج کردیم این 10میلیون یورو هم جبران اونه.باز انتقال ته وز چیه؟ بابا بذارین چندسال این بازیکناکنارهم بازی کنن مورینیو هم ازسیستم چرخشی استفاده کنه و باهمین مهره های این فصل فصل بعد رو شروع کنه البته به علاوه ی شاهین.بازیکنای ماکه هماهنگ بشن آن وقت فرصت عرض اندام به بارسلونا نمیدن بابا رمزموفقیت تیم هایی با مدیریت بالا همینه همین بارسلونا هم داره همین کارو میکنه.انصافا منچستریونایتد روببینین تیم دومش هم سطح تیم اولشه این یعنی مدیریت خوب.مربی حتی اگرمثل مورینیو بهترین مربی جهان هم باشه ولی باشگاه مدیریت نداشته باشه تیم نتیجه نمیگیره.هرسال دارین 5 الی 6 بازیکن میارین و 5 الی 6 بازیکن رو میفروشین هرسال پی ریزی تیم به هم میخوره پی ریزی تیم هم که به هم بخوره طول میکشه بازیکنا باهم هماهنگ بشن درنتیجه جام گرفتن سخت میشه. آخرشم باشگاه رو ورشکسته میکنین خیاله همه رو راحت میکنین لالیگا و لیگ قهرمانان رو هم نمی گیرین.این که نشد کار. شمابگین بد میگم؟

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.

ویرایش توسط مورینیو... : 05-12-2011 در ساعت 16:37

12. 2 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351

Jadide سکوت عجیب مورینیونتیجه داد/ یوفاتسلیم شد

آقای خاص که بعدازباخبرشدن ازمحرومیت پنج جلسه ای خودسکوت عجیبی اختیارکرده بود گفت:تازمانی که یوفا جواب پرسش مراندهد مصاحبه نخواهم کرد.
    پرسش مورینیوازیوفا این بود: من تخلف کردم درست اما آیا دادن شعارنژادپرستانه ازجانب بوسکتس و تمارض ازجانب دنی آلوس وماسچرانوجرم نیست؟ اگه جرمه پس محرومیت کو؟
    یوفا که تاامروز ساکت بود بالاخره تسلیم فشاررسانه ها شد و رسیدگی را آغاز کرد. به گزارش زیرکه ترجمه شده از سایت یوفا هست توجه کنید.
    پرونده انضباطي سرخيو بوسکتس در يوفا
    يوفا قصد دارد اتفاقات مربوط به او را بررسي کند و سپس تصميم بگيرد.
    یوفا پرونده‌ای برای سرخیو بوسکتس، هافبک بارسلونا باز کرده است. او با این اتهام روبرو است که بند 11 قوانین انضباطی یوفا را زیر پا گذاشته و در دیدار رفت نیمه‌نهایی، توهینی نژادپرستانه به بازیکنی از رئال مادرید کرده است.
    بوسکتس طبق ادعای رئال مادرید، به مارسلو گفته Mono (به معنای میمون) و به همین دلیل شاید محروم شود و به بازی فینال لیگ قهرمانان نرسد.
    رئال مادرید شواهدی مانند فیلم ویدیویی و گفته‌های باشگاه و بازیکن را برای یوفا فرستاده است. کمیته انضباطی یوفا پرونده را در یکشنبه هفته آینده بررسی کرده و در دوشنبه حکم را اعلام می‌کند.

لازم به ذکراست بعداز سرخیوبوسکتس نوبت به رسیدگی تخلفات دنی آلوس و ماسچرانو میرسد.
    بوسکتس درواکنش به این خبرگفت : به مارسلو توهین نکردم
    هافبک بارسلونا اتهام اخیر در مورد توهین نژادپرستانه به مارسلو، مدافع رئال مادرید، در دیدار رفت دو تیم در نیمه نهایی لیگ قهرمانان را به شدت رد کرد
    سرخیو بوسکتس، هافبک بارسلونا، اتهام اخیر در مورد توهین نژادپرستانه به مارسلو، مدافع رئال مادرید، در دیدار رفت دو تیم در نیمه نهایی لیگ قهرمانان را به شدت رد کرد.
    باشگاه مادریدی اعلام کرد که بوسکتس مارسلو را "مو مو" (مانکی- میمون) خطاب کرده در حالی که عکس هایی که از آن صحنه گرفته شده نشان می دهد که بوسکتس دهانش را با دست پوشانده است.
    با این وجود دبیر هیئت مدیره باشگاه بارسا، تونی فریکسا، تایید کرد که بوسکتس هرگونه اتهامی را رد کرده و تنها پیرفته که به مارسلو گفته خیلی عصبی هستی.
    فریکسا هم در گفتگو با خبرنگاران گفت:" وقتی آنها تصاویری از یو تیوب را در سایت شان نشان دادند، ما با بازیکن مان صحبت کردیم و او به ما گفت که این اتهام اشتباه است. او تنها به مارسلو گفت که خیلی عصبی است.
    ما در مرحله ابتدایی اتفاقی قرار داریم که می تواند یک بی عدالتی بزرگ باشد. ما امیدواریم که یوفا با جدیت به کارش ادامه بدهد و از بی گناه دفاع کند."
    در صورتی که بوسکتس گناهکار شناخته شود، دیدار فینال لیگ قهرمانان مقابل منچستریونایتد را از دست خواهد داد.
    حاشیه: خب چی بگه بگه رئالی هاراست میگن و من به مارسلوگفتم میمون . طبیعیه که دروغ بگه. بابررسی های روانشناسی حالت چهره ی بوسکتس هم همان حالتی هست که انسان هنگام فحاشی و توهین به خودمیگیرد نه هنگام تذکر.

14. 2 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351

Bomb خورخه بالدانو در آستانه جدایی از رئال

گفته می شود دلیل اصلی این تصمیم او اختلاف نظر شدیدش با ژوزه مورینیو است
    به گزارش رسانه های اسپانیایی، خورخه بالدانو، مدیر ورزشی باشگاه رئال، در آستانه جدایی از این باشگاه قرار دارد. گفته می شود دلیل اصلی این تصمیم او اختلاف نظر شدیدش با ژوزه مورینیو است.
    نشریه کاتالونیایی ال موندو دپورتیوو گزارش داد که بالدانو شرایط کار کردن با آقاص خاص را دشوار دیده زیرا سرمربی پرتغالی به او اجازه نزدیک شدن به تیم را نمی دهد.
    این در حالی است که گفته می شود فلورنتینو پرس ترجیح می دهد بالدانو را درتیمش حفظ کند تا بحث های بیشتری در اطراف تیمش به وجود نیاید.
    در صورت جدایی بالدانو، شاید فرناندو ایه رو، کاپیتان سابق رئال، جای او را بگیرد.
    حاشیه:زیاد این خبروجدی نگیرین 70درصد دروغه.چون ال موندو همون نشریه ایه که گفته بودمسعود اوزیل به بارسلونا میره. اما اوزیل به رئال مادرید امد
    منبع:سایت گل

16. 2 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    AMF
    مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho
    بازیکن محبوب
    Cris Ronaldo&Mesut Ozil&Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

GermanyRealMadridRealMadrid

تشکر ها
    1,644
    تشکر شده 2,113 در 632 پست

رئال مادريد در يك بازي تقريبا تشريفاتي توانست كه فاصله خود تا صدر جدول را به چهار امتياز برساند .
    در نيمه اول رئال مادريد تيم حاكم بر ميدان بود ، پاسكاريهاي مداوم كه يكي از دلايلش حضور گرانرو درون زمين بود و همچنين استفاده از پنج مدافع ، باعث شده بود كه ويارئال كمي گيج شود و نتواند بازي خود را ارائه دهد . رئال مادريد از موقعيتهاي خود بهترين استفاده را برد و كريستيانو و مارسلو با دو گلي كه زدند كار تيم را تا حد زيادي راحت كردند .

در نيمه دوم ويارئال با حمايت هوادارانش جلو كشيد و عملكرد نه چندان مطلوب كاكا به عنوان بازيكن ميانه زمين ، باعث شد كه تيم ميزبان تيم برتر ميدان باشد . رئالي ها بي دقت و پر اشتباه بودند و از طرفي ويارئال نيز با انگيزه كه اين اتفاق باعث شد كه روي يك غافلگيري ، كاني فاصله را به حداقل برساند . بعد از آن ورود اوزيل و دي ماريا بازي را تا حدي متعادل تر كرد تا اين كه گل كريستيانو رونالدو در لحظات آخر باعث شد كه بازيكن پرتغالي با شمار گلهاي هوگو و زارا برابري كند و به برترين بازيكن تاريخ لاليگا از نظر تعداد گل در يك فصل مبدل شود .

ويارئال 1-3 رئال مادريد
    گلها : كريستيانو و مارسلو براي رئال و كاني براي ويارئال
    بازيكنان رئال‌: كاسياس ، راموس ، په په ، كارواليو ، آربلوا ،‌ژابي ، رونالدو ، گرانرو ، مارسلو ، كاكا ، بنزما ، / تعويضي ها : آدبايور ،‌اوزيل و دي ماريا
    بازيكنان ويارئال : لوپز ، گاسپار ، موساچيو ، مارچنا ، كاپدويلا ، والرو ، برونو ، سنا ، كاني ، روبن ، روسي / تعويضي ها : سيسنيو ، كازورلا و نيلمار
    داور :‌اونديانو ماينكو
    استاديوم : ال مادريگال
    كارت زرد : ژابي از رئال و والرو ، كاني ، مارچنا ، برونو و كاپدويلا از ويارئال
    آمار بازي :
    شوت : 6-6 / شوت به چارچوب : 2-4 / كرنر : 4-4 / آفسايد : 2-9 / مالكيت توپ : 48-52

خورخه والدانو در مصاحبه با كانال پلاس اخباري كه مبني بر رفتنش از رئال مادريد يا استعقا دادنش از پست مدير داخلي در فصل آينده منتشر شد را تكذيب كرد .
    او گفت :"‌قرار نيست كه بروم ، اين خبر كذب است ، . هيچ جلسه اي هم با فلورنتينو نداشته ام ، اين خبر هم كاملا كذب است . فصل بعد خواهد ماند . "
    مدير داخلي رئال مادريد سپس به تمجيد از كريستيانويي كه با شمار گلهاي هوگو و زارا برابري كرده بود پرداخت :" او با دو گل فوق العاده به يك ركورد تاريخي رسيد ، خود را در تاريخ جاودانه كرد و يك ركورد بزرگ را بر اساس حرفه اي گريش شكست . "
    در مورد بازي نيز گفت :" در مقابل تيمهاي نيمه بالاي جدول خوب كار كرده ايم كه خيلي مهم است . متاسفانه بازي برابر تيمهاي كوچك تر را دستكم گرفتيم."

رئال مادريد با سه گلي كه در ال مادريگال زد و تساوي بدون گل بارسلونا برابر دپورتيوو ، از نظر تعداد گل زده بالاتر از بارسلونا در جدول لاليگا قرار گرفت . رئال مادريد 94 گل زده است ، دو تا بيشتر از بارسلونا .
    رئال مادريد در زمينهاي والنسيا و سويا توانسته كه شش گل بزند و در ال مادريگال در مقابل يك حريف قدرتمند ديگر ، سه گل به ثمر رساند .
    كريستيانو با 38 گل زده در اين مقطع فصل ، ستاره تيمش بود . بنزما در لاليگا 13 گل زده ، هيگوائين 10 تا و كاكا 7 تا .

كريستيانو رونالدو ، هافبك پرتغالي رئال مادريد با دو گلي كه به ويارئال در بازي يكي مانده به آخر فصل زد ، به ركورد برترين گلزن ليگ اسپانيا در يك فصل در كنار تلمو زارا و هوگو سانچز با 38 گل زده رسيد .
    زارا در فصل 51-50 توانسته بود كه در يك فصل در اتلتيك 38 گل به ثمر برساند و هوگو سانچز نيز 39 سال بعد به اين ركورد در پيراهن رئال مادريد دست يافت .
    رونالدو با اين تعداد گل ، به راحتي بالاتر از لئو مسي شانس اصلي رسيدن به كفش طلا و ال پي چي چي است .
    بازيكن پرتغالي در بازيهاي پاياني فصل عملكرد فوق العاده اي داشته و توانسته كه در هشت بازي اخير با زدن 14 گل ، فصل را عالي تمام كند .

كريستيانو رونالدو با دو گلي كه به ويارئال زد ، توانست كه خود را در تاريخ جاودانه كند .
    به ركورد هوگو سانچز و زارا رسيدي ...
    سرحال هستم . واقعيت اين است كه انتظار نداشتم اين همه گل بزنم . افتخاري است كه توانسته ام به اين دو بازيكن بزرگ تاريخ فوتبال برسم اما مهم اين است كه در يك زمين مشكل برنده شده ايم . مربي به ما گفت كه بازيهاي آخر اين فصل را خوب تمام كنيم تا براي فصل بعد به خوبي آماده شويم .

مي تواني ركورد را بشكني ؟
    بازي با آلمريا مانده اما وسواس روحي ندارم . مهم بردن است . خوشحال هستم ، باور كنيد .

بالاخره در سال 2011 كاشته هم گل كردي ...
    آسان نبود اما فكر مي كردم كه مي شود . تلاشم را كردم و بالاخره به ثمر نشست .

بهترين فصلت است ؟
    از نظر گلزني بهترين فصلم است . سرحال هستم اما از نظر تيمي نه زياد . مي خواستيم كه قهرمان ليگ و چمپيونزليگ شويم .

تيم به تو چه گفت ؟
    چيز خاصي نگفتند . برخي تبريك گفتند اما خوشحال هستند . اگر من اين همه گل زدم به خاطر نقش تيم بوده است و ما هم خوب كار كرده ايم .

چه نمره اي به تيم مي دهي ؟
    اهل نمره دادن نيستم .

روز چهارشنبه به احترام زلزله لوركا به مورسيا مي رويد ...
    يك رويداد زيباست و خوشحال هستيم . كمك كردن به آنهايي كه نياز دارند مهم است .
    چنان زندگی کن که کسانی که تو را می شناسند، اما خدا را نمی شناسند، بواسطه آشنایی با تو، با خدا آشنا شوند ...

18. 2 کاربر از پست مفید 0825 تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

real

کاسياس: همه ديدند که بوسکتس چه کرد

گر يوفا اين تصميم را گرفته که ديگر صحبتي باقي نمي ماند ولي همه دنيا ديدند که چه شده .من چه مي توانم بگويم؟

ایکر کاسیاس دروازه بان باشگاه رئال مادرید روز دوشنبه در صحبتهایی در مورد تصمیم سران یوفا در مورد عدم محرومیت سرخیو بوسکتس به خاطر توهین های نژادپرستانه اش نسبت به مارسلو واکنش نشان داد

کاپیتان رئال در این رابطه گفت:« همه دنیاتصاویر را دیدند و حرف دیگری برای اضافه کردن نمانده است. اگر سران یوفا این تصمیم را گرفته اند، خب دیگر تمام شده ؛چون باید این چنین باشد ولی همه دنیا دیدند. من دیگر چه می توانم بگویم.باز هم می گویم در فینال برایم مهم این است که فوتبال به پیروزی برسد. بارسلونا و منچستر دو تیمی بوند که شایستگی حضور در فینال را داشتند، چه به خاطر انگیزه هایشان چه به خاطر هر دلیل دیگری.»

در همین رابطه داوید ویا، بازیکن بارسلونا گفت:« این تصمیم مثبت و خوبی برای بارسلوناست. بوسکتس تمایل زیادی داشت تا در فینال لیگ قهرمانان اروپا حاضر باشد و فکر می کنم که عدالت رعایت شده است.»

HALA MADRID

20. کاربر روبرو از پست مفید AL1reZA تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351

laliga حمايت آلفردو دي استفانو از موفقيت هاي مورينيو درمادريد

اسطوره باشگاه مادريدي معتقد است که مورينيو بايد در باشگاه بماند و مطمئن است که با رئال موفقيتهاي زيادي به دست خواهد آورد.
    آلفردو دی استفانو، اسطوره باشگاه رئال مادرید معتقد است که ژوزه مورینیو با وجود ناکامی در کسب قهرمانی رقابتهای لالیگا باید در سانتیاگو برنابئو بماند
    چهارشنبه شب بود که بارسلونا قهرمان زودهنگام لالیگا شد و رئال در جام حذفی اسپانیا به قهرمانی رسید.
    مورینیو در این هفته ها و به ویژه بعد از حذف رئال در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا از سوی رسانه هابه شدت تحت فشار است.
    بااین وجود آلفردو دی استفانو معتقد است که مربی پرتغالی باید در رئال بماند. دی استفانو در صحبتهایی به مارکا گفت:« من مسئول تصمیم گیری نیستم ولی سران باشگاه می دانند که چه کاری انجام می دهند.من معتقدم که مورینیو باید بماند؛ او کارش را به خوبی انجام می دهد. ما تا آخر رقابتها به مبارزه برای کسب قهرمانی ادامه دادیم.»
    رئیس افتخاری باشگاه رئال به این نکته اشاره کرد که در انتظار موفقیت مورینیو است و مطمئن است که اگر فرصت ادامه کار به او داده شود، او قهرمانی های متعددی را با رئال کسب خواهد کرد:« می خواهم مورینیو موفق شود و مطمئنم که قهرمانی های متعددی کسب خواهد کرد. تمام کسانی که در رئال هستند، خواهان قهرمانی های متعددی هستند و فکر می کنم ما در این مسیر موفق خواهیم شد.»
    حاشیه : بعضی ها این فصل رئال رافصل موفقی نمیدانند اما بایدتوجه کرد که امسال تازه دومین سال ازپروژه ی کهکشانی های 2 پرز میگذردوطبیعی که تیم نیز به زمان داره تاریکاوری بشه و2فصل زمان خوبی بوده ورئال واقعی راباید درفصل بعد دید فصل بعد معلوم میکندکه این پروژه شکست خورد یا پیروز شد. اما رئال به نظربیشتر کارشناسان خبره با شروع فصل جدید بامورینیو توانایی درو کردن یک سه گانه را دارا می باشد. رئال درفصل قبل درجام حذفی در مرحله ی یک هشتم نهایی توسط آلکوورن دسته دومی حذف شداما امسال در فینال باشکست دادن بارسلونا قهرمان جام حذفی شد. پارسال رئال مادرید در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا درمجموع دو دیدار رفت و برگشت 2 بر 1 مغلوب المپیک لیون شد و حذف شد اما امسال در همان مرحله با نتیجه ی قاطع 3 بر 1 در مجموع دو دیدار رفت برگشت درمقابل لیون و در یک چهارم نهایی نتیجه ی قاطع 5 بر0 دردودیدار رفت و برگشت تاتهامی را برد که میلان قهرمان این فصل ایتالیا رو حذف کرد و درنیمه نهایی هم که اگراشتباهات داروی نمی بود چه بسا رئال به فینال ومبلی هم صعود می کرد رئال باز هم موفق بود چون هشت سال بود که از مرحله ی یک هشتم بالا نیامده بود.درلالیگا هم پارسال بارسا با3اختلاف امتیازبیشتر نسبت به رئال قهرمان شد اما امسال با فاصله ی 4 امتیازی بارسا قهرمان شد که اختلاف اندک بود ولی در عوض تیمی که به نظر برخی ازکارشناسان رهبری اش دست مورینیو که یه مربی دفاعی است بالا ترازبارسلونا که همه آن را یک تیم هجومی میدونن بهترین خط حمله را در لالیگا داراست. امسال برای رونالدو هم فصل خوبی بود چون او دردومین سال حضورش ر رئال آقای گل لالیگا شد وفقط یه معجزه میتواند عنوان آقای گلی این فصل را به مسی دهد. برای اوزیل آلمانی هم فصل خوبی بود چون اودراولین فصل حضورش در رئال بهترین پاسوراین تیم شد تا درکنار رونالدو شانس دریافت توپ طلای اروپا را داشته باشد. زیرا به نظر کارشناسان بی طرف او امسال در اروپا بهترین بوده. فصل برای مورینیو هم خوب تمام شد اوتوانست دراولین سال حضورش در رئال ، رئال رابعد از18 سال قهرمان جام حذفی کند. دی استفانو باآگاهی این مصاحبه راانجام داد تا پرز رئیس باشگاه رئال مادرید را مجاب کند مورینیو رانگه دارد.

یه خبر از آلیت توپ
    مراسم خداحافظی آلتین توپ در بایرن
    روزهای حضور این ستاره ترکیه ای در بایرن به سر آمده است
    بالاخره مشخص شد که حمیت آلتین توپ نمی تواند مقابل اشتوتگارت به میدان برود؛ این طور به نظر می رسد که ستاره ترکیه ای بایرن قادر نخواهد بود که از روی زمین چمن با هواداران تیمش خداحافظی کند. البته سران باشگاه باواریایی مراسم کوچکی را برای او در روی زمین چمن آلیانس آرنا درنظر گرفته اند.

مصدومیتی که از ناحیه کمر گریبانگیر آلتین توپ شده، به او اجازه نداد تا در بازی دیگری برای بایرن به میدان برود. این ستاره ترک- آلمانی در شش دیدار اخیر تیمش در بوندس لیگا غایب بود. خواسته آلتین توپ این بود که بتواند با برتن داشتن لباس تیمش با هواداران خداحافظی کند ولی در نهایت نتوانست این خواسته را عملی کند و مقابل اشتوتگارت به میدان نخواهد رفت

با این وجود سران بایرن مراسمی را برای خداحافظی او ترتیب خواهند داد و درنظر دارند تا بزرگداشت کوچکی برای آلتین توپ بگیرند. این ستاره ترک تبار در سال 2007 به مونیخ آمد و همراه با این تیم به دو قهرمانی بوندس لیگا و یک نایب قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا رسید.

کارل هاینس رومنیگه روز پنجشنبه از ابراز تمایل سران رئال مادرید برای جذب آلتین و توپ صحبت کرده بود.
    منبع // سایت گل

22. کاربر روبرو از پست مفید مورینیو... تشکر کرده است .

صفحه 26 از 39 نخستنخست ... 16242526272836 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع