Design & Developed BY Patira

صفحه 24 از 39 نخستنخست ... 14222324252634 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 386
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک.فروارد
    مربی مورد علاقه
    sv الکس فرکوسن
    بازیکن محبوب
    کریس رونالدو.CR7
    اسم واقعی شما
    ریحانه
    تشکر ها
    1
    تشکر شده 58 در 15 پست

Smile نقل و انتقالات و مهمترین خبرها از باشگاه رئال مادرید در فصل 2010-2011

فرگوسن:فقط براي ‌رونالدو 60 ميليون پوند مي‌پردازم

سرمربي تيم فوتبال منچستريونايتد گفت: بجز کريستيانو رونالدو براي هيچ بازيکني 60 ميليون پوند پرداخت نمي‌کنم.

سرآلکس فرگوسن اظهار داشت: با وجودي که در تلاش براي جذب بازيکن در تابستان سال جاري هستيم؛ ولي بدنبال خريدهاي سرسام‌آور نيستيم. در مطبوعات در اين باره خواندم منچستر بدنبال خريدهاي سنگين و حتي 60 ميليون پوندي است. در حالي که بايد خاطرنشان کنم براي يک بازيکن چنين رقمي پرداخت خواهد شد که آن بازيکن، فقط کريستيانو رونالدو است.
    سرمربي تيم فوتبال منچستريونايتد گفت: هدف منچستر از ديرباز خريد گران قيمت نبوده است. اين رويه نيز در حال حاضر در باشگاه پيگيري مي شود. ما حداکثر بدنبال خريدهايي با 15 ميليون پوند هستيم و بيشتر از اين هزينه نمي‌کنيم.
    منچستريونايتد پس از حذف در مرحله يک‌ چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا قصد دارد در فصل نقل و انتقالات خريدهاي موثري انجام دهد تا نقاط ضعف خود را پوشش دهد. مربي منچستر در مصاحبه‌اي ديگر در همين مورد از 2 تا 3 خريد تابستاني نام به ميان آورد.

2. 7 کاربر از پست مفید رونالدو9 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    cf
    مربی مورد علاقه
    guss hidink - jose
    بازیکن محبوب
    all chelsea players- tevez - aguero
    اسم واقعی شما
    سروش

BrazilChelseaLyon

تشکر ها
    9
    تشکر شده 31 در 12 پست

پیش فرض امانوئل آدبایور: بازیکنان بارسلونا مثل بچه ها گریه می کنند

سایت گل- امانوئل آدبایور، مهاجم رئال مادرید، پس از شکست 2-0 تیمش مقابل بارسلونا در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان، بازیکنان تیم حریف را به نقش بازی کردن متهم کرد و گفت آنها دائما مانند بچه ها گریه می کنند.
    در دیدار شب گذشته په په از رئال اخراج شد، تصمیمی که آدبایور آن را سختگیرانه می داند.
    این مهاجم توگویی در پایان بازی به خبرنگاران گفت:" من در این چند روز 3 بار مقابل بارسا بازی کردم و هر بار 10 نفره شدیم. این چیزی است که نمی توانم آن را باور کنم. امشب هم شاید په په یک خطا انجام داد اما فکر نمی کنم این خطا مستحق کارت قرمز بود. این کارت شرایط را برای تیم ما دشوار کرد.

اما ما همچنان اطمینان زیادی به خودمان داریم و تنها باید ایمان داشته باشیم که می توانیم این نتیجه را در نوکمپ جبران کنیم."
    آدبایور همچنین بازیکنان حریف را متهم به نقش بازی کردن کرد و گفت:" فوتبال یک بازی مردانه است. هر بار مقابل بارسا بازی می کنیم، هر بار دست مان به آنها می خورد، خودشان را روی زمین می اندازند و مثل بچه ها گریه می کنند. هربار یک برخورد 50-50 اتفاق می افتد، آنها خودشان را نقش زمین می کنند و صورت شان را می گیرند. مربی شان و هواداران شان هم همیشه در حال گریه و زاری هستند.
    بارسلونا باشگاه بزرگی است اما آنها باید دست از این کارهای شان بردارند."
    او همچنین تاکید کرد که همه باشگاه از مورینیو حمایت می کنند و می خواهند هر طور شده در دیدار برگشت نتیجه را جبران کنند.
    " ما نمی توانیم ژوزه را تغییر بدهیم. او تا به حال برای باشگاه خوب کار کرده و نباید حالا از تغییر حرف زد. نمی دانم چرا هر بار می بازیم، بلافاصله همه انتقاد می کنند و از تغییر حرف می زنند. اما ما او را دوست داریم و تنها باید ایمان داشته باشیم که می توانیم این نتیجه را در دیدار برگشت جبران کنیم. باید ببنیم چه اتفاقی رخ می دهد."
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

finaly you did it

4. 3 کاربر از پست مفید samaras تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    AMF
    مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho
    بازیکن محبوب
    Cris Ronaldo&Mesut Ozil&Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

GermanyRealMadridRealMadrid

تشکر ها
    1,644
    تشکر شده 2,113 در 632 پست

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

"تئاترسلونا " با ارائه يك ضد فوتبال كثيف توانست كه به يك نتيجه باور نكردني در برنابئو برسد .
    الكلاسيكوي دور رفت نيمه نهايي چمپيونزليگ در حالي آغاز شد كه رئال مادريد به علت سرخوشي خود از دو بازي قبلي ، كمي بي حال تر بازي مي كرد و بارسلونا نيز كه اينيستا ، يكي از كليدي ترين بازيكنان خود را نداشت ، سعي داشت كه اين كمبود خود را با ارائه يك فوتبال كثيف جبران كند .
    در نيمه اول به جز دو موقعيت خوبي كه بارسلونا روي حركات ژاوي و ويا داشت ،‌بازي از نظر فني هيچ نكته قابل توجه ديگري نداشت . بازيكنان بارسلونا با حركات هنرمندانه خود و نمايش هاي شگفت انگيز خود نشان دادند كه دستي بر عرصه سينما دارند و مي توانند كه در كنار هم براي گرفتن اسكار نقش اول مرد سال 2011 رقابت سختي با بزرگان هاليوود داشته باشند . شوهاي عجيبي كه بازيكنان بارسلونا و علي الخصوص پدرو و ماسكرانو اجرا مي كردند جو بازي را تا حدي متشنج كرد تا بازي تحت الشعاع اين اتفاقات قرار گيرد .
    در نيمه دوم ورود آدبايور به جاي اوزيل باعث شد كه رئال مادريد از نظر تهاجمي جان تازه اي بگيرد و با فشار بيشتري نسبت به دروازه حريف بازي كند ، تصميمات شگفت انگيز ولفگانگ اشتارك ، داوري كه به طرز شگفت انگيزي جاي داور از پيش تعيين شده اين بازي (پدرو پرونچكا) سرنوشت بازي را عوض كرد و اخراج په په باعث شد كه كار بازي تا حد زيادي يكسره شود . رئال مادريد مهمترين بازيكن خود را از دست داده بود و طبيعي بود كه نتواند حرفي براي گفتن داشته باشد تا بارسلونا با استفاده از مشكل فني رئال ، دو گل به ثمر برساند .
    واقعا جاي تاسف است كه تيمي كه به زعم برخي كارشناسان (؟!) قرار است كه فوتبال آينده را بسازد ، اين گونه و با استفاده از فوتبال كثيف و امدادهاي غيبي داوري راه خود را پيش ببرد

اخراج عجيب و باور نكردني په په در بازي رفت نيمه نهايي چمپيونزليگ ميان رئال و بارسا ، تا حد زيادي سرنوشت بازي ( و شايد قرعه) را تعيين كرد .

كريستيانو رونالدو پس از شكست به بارسلونا در دور رفت نيمه نهايي چمپيونزليگ بسيار خشمگين به نظر مي رسيد .
    بازيكن پرتغالي بعد از بازي حسابي به اخراج په په معترض بود :" ديديد كه چه اتفاقي افتاد . وقتي يازده به يازده بوديم شايد خوب بازي نمي كرديم اما همه چيز تحت كنترلمان بود . هميشه برابر بارسلونا همين طور است . اتفاقي است ؟ 0-0 نتيجه بدي نبود ، مي توانستيم در بارسلونا با ضد حملات گل بزنيم . جدا از آن ، كاكا داشت به زمين مي امد و ما مي خواستيم در بيست دقيقه آخر تهاجمي تر شويم . اما وقتي په په اخراج شد ... خيلي ناراحت هستيم چرا كه هميشه برابر اين تيم همين اتفاق تكرار مي شود مربي نيز ديگر به اين اتفاق عادت كرده است . "
    در مورد اشتارك ، داور آلماني بازي نيز گفت :" نمي توانم صحبتي كنم . " در مورد لئو مسي نيز كه دو گل زد با كنايه صحبت كرد :" مسي ؟ بازي برابر ده نفر آسان تر است . دوست داشتم من هم برابر ده بازيكن بازي كنم و اين گونه بازي كنم ."
    در پايان گفت كه تيمش هنوز شانس دارد :" با باخت 2-0 و بازي در خارج از خانه ... در فوتبال هر چيزي ممكن است اما مي دانيم كه خيلي مشكل است ."

سرجيو راموس ، مدافع رئال مادريد بازي دور برگشت نيمه نهايي چمپيونزليگ برابر بارسلونا را به علت سه كارته شدن از دست داد . بازيكن سويايي به علت كارت زردي كه در دقيقه 53 به علت خطا روي لئو مسي توسط ولفگانگ اشتارك دريافت كرد ، در بازي سه شنبه آينده در نيوكمپ حضور نخواهد داشت .

در دقايق اوليه بازي اتفاقي افتاد كه نشان از ناراحتي كريستيانو رونالدو از دست هم تيمي ها داشت . بازيكن پرتغالي جلو رفته بود تا خط دفاع بارسلونا را پرس كند اما ناكام ماند چرا كه هيچ كدام از هم تيمي ها ساپورتش نكردند .
    كريستيانو وقتي فهميد هم تيمي ها از او حمايت نكرده اند دستهايش را به نشانه اعتراض بالا برد .
    اين اتفاق باعث شد كه هواداران رئال بازيكنان تيمشان را تشويق كنند تا مانع از تملك توپ بارسلونا شوند اما مورينيو مي دانست كه بايد چه كار كند و نمي خواتس تيمش بي جهت جلو بكشد .

خوزه مورينيو ، مربي رئال مادريد شديدا به عملكرد اشتارك ، داور بازي تيمش با بارسلونا انتقاد داشت .
    بدون اين كه از او پرسشي شود گفت :" اگنظر واقعيم را بدهم بايد فوتبالم را تمام كنم. فقط يك سوال . چرا اوربو ؟ (داور بازي چلسي - بارسلوناي دو فصل پيش) ، چرا دبليكر ؟ چرا بوساكا ؟ چرا اشتارك ؟ در هر نيمه نهايي همين است . ما در مورد تيمي صحبت مي كنيم به نام بارسلونا كه واقعا شگفت انيگز است اما چرا دو فصل پيش آن طور چلسي را كنتر زد و به نيمه نهايي رسيد و چرا فصل گذشته اينتر با معجزه در برابر ناداوري در برابرشان دوام آورد ؟ بازي 0-0 بود و مي خواستم كاكا را به جاي لاس بياورم ... نمي دانم كه اين قدرت ويار (رئيس فدراسيون فوتبال اسپانيا و رئيس كميته داوران يوفا) در يوفا يا يونسيف ؟ نمي فهمم . به آنها تبريك مي گويم اما من اگر چنين چمپيونزليگي را مي بردم احساس شرم مي كردم ." مورينيو ادامه داد :" په په تمام مشكلات ما را حل كرده بود . از نظر ورزشي بازگرداندن نتيجه يك ماموريت غيرممكن است . آنها به فينال مي رسند و مباركشان باشد . بايد با اين زندگي سر كرد و اميدوارم كه روزي پاسخ پرسشم را بگيرم . چرا يك تيم به اين چيزها اين قدر احتياج پيدا مي كند . فقط داور مي تواند جواب دهد . شايد نتيجه 0-0 مي ماند و در جريان بازي گل مي خورديم و هيچ اتفاقي نمي افتاد . من اين بازي حوانمردانه را مي پذيرفتيم . "
    مورينيو زياد اميدي به بازگشت ندارد :" حذف شديم . براي احترام به فوتبال دنبا به اسپانيا مي رويم . دوست داشتيم كه په په و راموس هم كه هيچ كاري نكردند را داشته باشيم . تازه مربي هم نداريم و اين كار تقريبا غيرممكن است . اگر آن جا گل بزنيم هم مجددا به كمكشان خواهند آمد . هيچ شانسي نداريم ."
    مربي پرتغالي افزود :"اگر بارسايي ها با خودشان روراست باشند مي فهمند كه چه اتفاقي افتاده است ، قابل كتمان نيست ، آنها مي دانند چطور وقتي كه اوضاع بر وفق مرادشان نيست بايد چطوري ببرند . وقتي كه هند گوركوف برابر ليون برابر اشتارك را همين گوركوف سوت نزد ، باورم نمي شد كه اين داور را براي بازي نيمه نهايي بگذارند . "
    در پايان در مورد گوارديولا نيز گفت :" من دو چمپيونزليگ را با بازيهاي درون زمين بردم ، با دو تيم متفاوت : يكي پورتو از كشوري كه عادت به قهرماني ندارد و ديگري اينتري كه پنجاه سال بود قهرمان اروپا نشده بود . من اين كار را با سختكوشي و فداكاري انجام دادم . گوارديولا مربي خوبي است و چمپيونزليگي را برده كه من شرمم مي آيد آن را ببرم . حالا مي تواند يك چمپيونزليگ ديگر را ببرد كه شرم آور تر است . به خاطر رفتاري كه گوارديولا هميشه داشته به او احترام مي گذارم اما اميدوارم كه روزي بتواند بدون چنين افتضاحاتي قهرمان چمپيونزليگ شود ."
    مورينيو اعتقاد دارد كه حرفهاي پيش از بازي تاثيري روي داور ها نداشته است :" آن حرفها تاثيري روي داوري نداشت . فقط جو داغ شد . من در مورد جوزپ گوارديولا صحبت كردم چرا كه دست به يك كار نادر زد و از تصميم درست داور انتقاد كرد ، او هم نظرش را گفت كه البته كمي بي ادبانه بود . "
    در مورد بازي نيز گفت :" در طول بازي شرح وظايف متفاوتي داشتيم . هدف اصليمان گل نخوردن با ارائه يك بازي فشرده بود و قرار بود كه سه مهاجم سرعتي كار را تمام كنند . وقتي حريف خسته مي شد مي خواستيم براي برد تلاش كنيم اما داور به ما اجازه نداد . حالا مي فهمم كه هواداران چلسي چه احساسي داشتند ، حسي كه در اينتر هم داشتم و حالا هواداران رئال مادريد دارند . حالا مي خواهم كه به خانه ام بروم و از حضور در كنار خانواده لذت ببرم ."

ژابي آلونسو مي داند كه اخراج په په روي شكست تيمش در برابر بارسلونا در برنابئو تاثير بسزايي داشته است .
    هافبك اهل سن سباستين رئال گفت:" اين فقط يك اخراج نبود ، بلكه صحنه اي بود كه سرنوشت بازي را تعيين كرد . به اشتارك گفتم كه بازي را نابود كردي . "
    هافبك رئال مادريد از تصميمات داور خيلي ناراحت به نظر مي رسيد :" خيلي ناراحت هستم چرا كه داور بازي را عوض كرد ، تازه داشتيم روي فرم مي آمديم و بازي را بدست مي گرفتيم كه آن اخراج همه چيز را عوض كرد . "
    بازيكن باسكي باز هم به انتقاد از عملكرد ولفگانگ اشتارك ادامه داد :" او بازي را خراب كرد اما ما با حرفه اي گري به نيوكمپ خواهيم رفت . ما مدتها براي چنين بازي مهمي آماده شده بوديم و بايد براي گرفتن چنين تصميماتي حواس ها خيلي جمع باشد . واقعا نمي دانم كه چرا داور تصميم به اهراج گرفت . "
    در مورد برخوردهاي كه در طول بازي پيش ا«د گفت :"‌اين اتفاقات در دو بازي قبلي هم افتاده بود اما اخراج په په شرم آور بود چرا كه روي همه چيز تاثيرگذاشت . "
    در پايان گفت :" ناراحت هستيم اما به هر حال بايد براي بازي برگشت با همان جديت لازم آماده شد ."

تيم اصلي رئال مادريد تا روز جمعه تمرين نمي كند و بعد از آن آماده سازي را براي بازي با ساراگوسا آغاز خواهد كرد .
    خوزه مورينيو ، مربي رئال مادريد برنامه ريخته بود تا پنجشنبه تمرين كند اما در نهايت تصميم به لغو آن گرفت .
    رئال مادريد بايد شنبه ساعت 20:30 به مصاف ساراگوسا برود .

رائول آلبيول ، مدافع رئال مادريد هم شديدا به داوري بازي چمپيونزليگ تيمش برابر بارسلونا معترض است .
    اين مدافع گفت :" داور بازي را خراب كرد . اين تصميمي بود كه فقط خودش مي تواند باور كند ، اين كارتقرمز احمقانه بود . ناراحت هستيم چرا كه در حالي كه بازي برابر و 0-0 تا دقيقه 60 بود ، آن را خراب كرد . در بازي مهمي همچون نيمه نهايي از دست دادن بازيكني با اهميت په په خيلي تفاوت ايجاد مي كند . او خيلي حياتي بود و نبودش ضربه زياد به ما زد . "
    او ادامه داد :" نمي خواهم شوخي كنم اما پايش را به كله اش كه نزد ... آن صحنه شايد حتي مستحق كارت زرد هم نبود . "
    در مورد بازي برگشت نيز واقع گرا بود :" خيلي مشكل است . باخت 0-2 در نيمه نهايي چمپيونزليگ خيلي بد است ."

وريزار آزپيتارته ، كارشناس داوري آس ، نظرش را در مورد قضاوت اشتارك در بازي رفت نيمه نهايي چمپيونزليگ ميان رئال مادريد و بارسلونا ابراز داشته است .
    به نظر مي رسيد كه اين بازي براي اشتارك آلماني زياد بزرگ بوده باشد چرا كه بارها بي دليل بازي را قطع مي كرد . تكنيك داوري اش خوب بود ، خوب جايگيري مي كرد و ديدهاي خوبي هم داشت اما تصميمات سختگيرانه اي گرفت . بزرگترين اشتباهش اخراج په په بود . در حالي كه آلوس داشت توپ را شوت مي كرد ، په په مسيرش را قطع كرد و بعد از آن مدافع برزيلي به شدت بزرگنمايي كرد .
    رقابت بر سر توپ بود كه امري عادي است ، در بدترين حالت داور بايد بازي خطرناك مي گرفت ، نه بازي خشن . كارت زرد تصميم درست بود . اما داور كه بيش از حد مضطرب به نظر مي رسيد تصميم اشتباه گرفت و كارت قرمز گرفت . بعد از آن بازي تغيير كرد و كار براي داور هم سخت تر شد .
    بعد از اين اتفاق ، مورينيو از زمين اخراج شد. مربي پرتغالي نزد داور چهارم رفت و حرفهايي را زد و بعد از آن نيز به طرز كنايه آميزي داور را تشويق كرد و به همين علت اخراج شد . اخراجش مشكلي نداشت چرا كه تصميمات قبلي داور را هم مسخره كرده بود .
    در دقيقه 39 بازي آربلوا روي فيلمي كه پدرو بازي كرد يك اخطار ناعادلانه گرفت . برخورد به هيچ وجه جدي نبود ، مشابه اين اتفاق را بوسكتز در برخورد با مارسلو در دقيقه 43 انجام داد (كه كارت نگرفت) .
    در دقيقه 67 مارسلو به علت لگد كردن پاي پدرو بايد اخراج مي شد ، در دقيقه 89 نيز آفلاي را زد .
    بين دو تيمه نيز دروازه بان ذخيره بارسلونا به علت درگيري با آربلوا كارت قرمز گرفت كه درست به نظر مي رسيد .
    چنان زندگی کن که کسانی که تو را می شناسند، اما خدا را نمی شناسند، بواسطه آشنایی با تو، با خدا آشنا شوند ...

6. 3 کاربر از پست مفید 0825 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاکا - سرخیوکانالس - فابیو کونترائو- نوری شاهین
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351
    تشکر شده 5,530 در 1,166 پست

پیش فرض صحبتهاي کامل مورينيو در کنفرانس خبري پاياني بازي

مورينيو، مربي پرتغالي رئال مادريد از شکست تيمش در ديدار رفت مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا مقابل بارسلونا به شدت عصبي شده است. آقاي خاص در صحبتهايي با تمجيد از کيفيت تيم حريف در زمين مسابقه، تير انتقادي را به سمت ولفگانگ اشتارک، داور آلماني بازي گرفت؛ داوري که بعد از اخراج په په ، مورينيو را نيز از کنار زمين اخراج کرد.
    مربی پرتغالی رئال در کنفرانس خبری پایانی بازی گفت:« ما در مورد تیمی فوق العاده صحبت می کنیم (بارسلونا).امیدوارم که کسی صحبتهای مرا تغییر ندهد ولی درک نمی کنم که چرا در بازی ای مثل بازی 4شنبه، که بازی برابری بود، چنین کاری را انجام داد. داوران در دنیای فوتبال حاضرند تا از برقراری عدالت بین همه بازیکنان اطمینان حاصل کنند و بعد از آن است که تیم بهتر به پیروزی می رسد.بله! الان ما حذف شده ایم.. گاهی وقتها حالم از این دنیا بهم می خورد ولی این دنیای ماست. باید با تمام غرورمان به بارسلونا برویم. بدون په په ای که هیچ کاری انجام نداد، بدون سرخیو راموسی که هیچ کاری انجام نداد و بدون مربی شان که نمی تواند روی نیمکت مربیگری تیم قرار بگیرد. آنها جام قهرمانی ای در لیگ قهرمانان اروپا فتح کرده اند که من شرمم می آید چنین جامی را ببرم.»
    مورینیو ادامه داد:« بازی دوم ما (بازی برگشت) بدون هیچ شکی سخت نیست، بلکه ماموریتی غیرممکن است.اگربتوانیم به گل زودهنگامی برسیم، بارسلونا دوباره ما را از پای در می آورد. ما یک معجزه انجام داده ایم؛ چون این یک معجزه بود که 10 نفری بازی کردیم و به این نتیجه رسیدیم.امروز مشخص شد که مقابل بارسلونا هیچ شانسی نداری.چون سران یوفا به هیچ تیم دیگری اجازه نمی دهد که مقابل آنها بازی کنند. نمی دانم چرا .نمی دانم شاید به این خاطر که بارسایی ها خیلی مهربان هستند. امیدوارم که این سوال تا آخر عمرم در ذهنم نماند و روزی پاسخش را بگیرم.»
    مربی پرتغالی که در جریان این بازی از کنارزمین اخراج شده و به سکوها رفت ادامه داد:« من به داور مسابقه هیچ چیزی نگفتم، فقط خندیدم و با دو انگشت برای تصمیمات او دست زدم؛ همین وبس.اگر چیزی که فکر می کردم را به او و مسئولان یوفا می گفتم، کارنامه ورزشی ام همین امروز تمام می شد. به همین خاطر فقط یک سوال کردم: چرا؟! ما می توانستیم اینجا 3 ساعت بازی کنیم و بازی 0-0 ادامه می یافت.»
    مورینیو با مرور تصمیمات جنجالی پیشین داورها در اروپا گفت:« دروگبا و بوسینگوا بعد از بازی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا محروم شدند. موتا نتوانست به خاطر اخراج شدنش، در دیدار فینال بازی کند و ونگر و نصری بعد از دیدار مرحله یک چهارم نهایی محروم شدند. الان من هم درحالی که محرومم اینجا هستم و حتی نباید اینجا،در سالن کنفرانس خبری می بودم.»
    پیغام برای گواردیولا
    مربی رئال پیغامی هم برای گواردیولا داشت:« امیدوارم که گواردیولا یک روز بتواند یک جام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را بدون جنجال و به سلامت تمام به دست بیاورد. من دو جام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را با نبرد در زمین مقابل دو حریف کسب کرده ام که هیچ یک از آنها بارسا نبودند. با پورتو، تیمی از کشوری که معمولا جام را فتح نمی کند و با اینتر که حدود 50 سال بود به این جام نرسیده بود و کاندید فتح جام نبود. مابا تلاش،غرور ، کار و عرق ریختن این کار را انجام دادیم.گواردیولا مربی فوق العاده ای در دنیای فوتبال است ولی او یک بار در لیگ قهرمانان اروپا به قهرمانی رسیده که من شرمم می آید با توجه به جنجالی که در استمفورد بریج راه افتاد، چنین قهرمانی ای را کسب کنم.امسال هم اگر بارسا به قهرمانی برسد، با جنجال برنابئو این اتفاق خواهد افتاد.»
    بعد از جنگ لفظی ای که دو مربی در کنفرانس خبری پیش از بازی داشتند، مورینیو بار دیگر به گواردیولا که نمی خواست پاسخ او در کنفرانس خبری را بدهد حمله کرد:« گواردیولا شایستگی آن را دارد تا درحالت عادی قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود.این آن چیزی است که برای او آرزو می کند، چون او مربی خیلی خوبی است، من به عنوان یک انسان احترام زیادی برای او قائلم، چون رفتار او در 4 سال اخیر با من فوق العاده بوده است. دیروز هم هیچ بی احترامی ای نکرد. فکر می کردم که می توانم او را «تو» خطاب کنم ولی از این به بعد باید او را «آقای جوزپ گواردیولا» خطاب کنم. من احترام زیادی برای او به عنوان مربی و یک انسان قائلم و امیدوارم که روزی افتخار فتح جام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را به صورت سالم و بدون جنجال داشته باشد.»
    مورینیو ادامه داد:« مسئولان و سران بارسلونا خیلی صادق هستند و دقیقا می دانند که چه اتفاقاتی در جریان است. برای آنها خیلی آسان است؛ چون می توانند همه چیز را پنهان کنند ولی من کاتالان های زیادی را می شناسم که مطمئنا علاقه ای به قهرمانی با این طعم ندارند. ما در جام حذفی به قهرمانی رسیدیم و می دانیم که چطور باید به قهرمانی رسید؛ چون رئال تیم بزرگی است.»
    مورینیو در بخش پایانی صحبتهایش به بررسی دیدار 4شنبه شب پرداخت و گفت:« می خواستیم که گلی نخوریم و بعد از آن و زمانی که حریف ناامید شده حمله را شروع کنیم. درنظر داشتم تا کاکا را به جای لاس به زمین بفرستم و از دقیقه 65به بعد با 3 مهاجم بازی کنم. ولی با اخراج په په نتوانستیم این کار را بکنیم.»
    بچه ها ناامیدنشین خدابا ماست رئال قهرمانه.
    منبع:[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.
    درود بر تو ای بهترین مربی تاریخ ای ، مورینیوی بزرگ.

8. 3 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351

پیش فرض ليونل مسي مصدوم شده است

پاي او دچار کوفتگي هاي فراوان شده و عضله پايش هم پاره شده است.
    لیونل مسی، اعجوبه بارسلونا ممکن است دیدار هفته آینده با رئال مادرید را از دست بدهد. او در جریان پیروزی دو بر صفر مقابل رئال در بازی رفت دچار پارگی جزئی عضلانی شد.

این بازی‌ساز آرژانتینی که هر دو گل نبرد برنابئو را زد و یکی را روی حرکت انفرادی فوق‌العاده‌ای به ثمر رساند، پس از دیدار ناراحت بود و کادر پزشکی او را بررسی کرد.

پزشکان متوجه شدند که عضله پای او اندکی پاره شده و بخش‌های مختلفی از پای او هم دچار کبودی شده که حاصل برخوردهای خشن مردان ژوزه مورینیو بود.

او بی‌تردید دیدار با رئال سوسیه‌داد در روز شنبه را از دست می‌دهد و استراحت می‌کند تا بلکه بتواند به بازی برگشت برسد.

برتری دوگله بارسلونا هم باعث می‌شود مربی تصمیم بگیرد او را نیمکت‌نشین کند تا او به دیدار احتمالی در فینال برسد.
    این هم خبری که می خواستین تابه بازی برگشت امیدواربشین.پیروزی با ماست چون خداباماست.
    منبع:[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.

10. 2 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351

پیش فرض 3خبرتوپ

خبر1
    تيم دوم رئال مادريد رودرروي بارسلونا در ديدار برگشت
    سرمربي رئال مادريد در اظهار نظري تازه از فرستادن تيم دوم خود به نيوکمپ خبر داد.

به نقل از اسپورت کاتالونيا، خوزه مورينيو بنا بر آنچه اين سايت خبري مدعي شده از فرستادن تيم دوم خود به نيوکمپ براي بازي برگشت خبر داده است.

مورينيو در اين خصوص گفته که چون به کاکا و ايگواين براي درخشش در بازي برگشت قول داده بوده شايد دقايقي هم از آنها استفاده کند اما کلا برايش اهميتي ندارد که چه نتيجه‌اي به دست خواهد آمد.

نويسنده اسپورت کاتالونيا ضمن اشاره به غيبت په‌په و راموس عملا خط دفاعي رئال مادريد را صرف نظر از تصميم مورينيو، بحراني توصيف کرده است.

پيش از اين مورينيو در اقدامي معني دار از باشگاه خود خواسته براي بازي برگشت يک جاي ساکت و آرام بدون وسيله ارتباطي در کنار پرس در نيوکمپ در نظر بگيرند چرا که هيچ حرفي با بازيکنانش در بازي برگشت نخواهد داشت.

بارسا در ديدار رفت 2 بر صفر به برتري رسيد و سه شنبه شب در ديدار برگشت ميزبان رئال خواهد بود.
    باباحقم داره من اگه بودم اصلاتیمو به شهربارسلونانمی بردم.چون یوفا به زورمی خوادبارساروفینالیست کنه.
    خبر2
    رئال مادريد از بارسلونا شکايت کرد/حمايت رئال از مورينيو
    سران باشگاه رئال مادريد به تنش موجود ميان اين تيم و بارسلونا دامن زدند و از باشگاه کاتالان به يوفا شکايت کردند.
    طبق گزارش منتشره در وب سایت روزنامه ال موندو، سران باشگاه رئال مادرید تحت نظر فلورنتینو پرس در نظر دارند تا از بارسلونا و تعدادی از بازیکنان این باشگاه که عبارتند از آلوس، پدرو و بوسکتس به خاطر تلاش برای فریب دادن داور مسابقه و تمارض به مصدومیت شکایت می کنند. طبق گفته مادریدی ها ، این رفتارها، در عمل استراتژی طراحی شده از سوی پپ گواردیولا مربی بارسلوناست

سران رئال در کنار این شکایت چندین عکس را برای مسئولان یوفا ارسال خواهند کرد که از این جمله می توان به برخورد میان دانی الوس و په په ( که از سوی رئالی ها اخراج په په در آن صحنه درست نبود) و درگیری های آربلوا و مارسلو با بوسکتس و پدرو دیده می شود

حمایت سران رئال از صحبتهای مورینیو

سران باشگاه رئال مادرید با انتشار بیانیه ای رسمی، حمایت خود را از صحبتهای ژوزه مورینیو، مربی تیمشان اعلام کردند.

سران رئال معتقدند که کارت قرمز مستقیم برای «په په» عادلانه نبود و آنها با انتشار بیانیه ای به دفاع از مورینیو برخاستند.آنهادر این بیانیه به این نکته اشاره کردند « تعجب آور است که با وجود این رفتارهای غیرورزشی و تصمیمات عجیب، درنهایت تیر اتهام به سمت مورینیو گرفته می شود؛ مربی ای که آزادی بیان او و اعتراضش به پیروزی به هر قیمیتی و تلاشش برای احترام به اصول وفاداری و روحیه ورزشی این روزها بیش از هرزمان دیگری مشخص است. بدین ترتیب رئال مادرید حمایت کامل خود را از مربی اش اعلام می کند.»
    دمتون گرم ولی تاثیرنداره.چون زیراین همه ناحقی کسی نشسته که خیلی کله گندست.و خودش دستورداده که بارسابه هرنحوی فینالیست شه.دعاکنین که بن همام رئیس فیفا شه چون اوانسان عادلیه و این همه ناحقی روریشه کن میکنه.
    صعودبارسا به فینال این باربارسوایی برنابئو
    خبر3
    مورينيو:اكنون همه چيز غير ممكن شده است
    آقاي خاص کارت قرمز پپه در دقيقه 61 بازي برابر بارسلونا را صحنه تعيين کننده مسابقه دانست.

سرمربي پرتغالي رئال مادريد در نشست خبري پس از پايان ديدار تيمش برابر بارسلونا از دور رفت مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا که با برتري 2 بر صفر حريف به پايان رسيد گفت: بارسلونا از تيم بزرگي برخوردار است، با اين حال فکر مي‌کنم بدون کارت قرمز گلي هم در کار نبود. آنها برابر ده بازيکن کاري به مراتب آسانتر را پيش رو داشتند. اکنون مسابقه دوم در بارسلونا بسيار دشوار خواهد بود. در واقع تقريبا غير ممکن.

ژوزه مورينيو همچنين گفت: سال گذشته با اينتر در نوکمپ توانستيم معجزه کنيم با اين حال اين بار رئال مادريد حذف شده است. ما با غرور تمام به بارسلونا خواهيم رفت و با احترام فراوان بازي خواهيم کرد. بدون پپه و سرخيو راموس کار بسيار دشوار خواهد بود.

بهترين مربي فصل گذشته ليگ قهرمانان اروپا همچنين عنوان کرد: اين مسابقه را در شرايط متفاوتي آغاز کرديم. ابتدا مي‌خواستيم در دو بازي گذشته در خط مياني روي آنها فشار بياوريم. مي‌دانستيم که در نيمه دوم امانوئل آده‌بايور را به ميدان خواهيم فرستاد و پس از آن هم کاکا را. اين کارت قرمز همه چيز را عوض کرد. حاضر بوديم تا دست به خطر بزنيم. اکنون کاري نشدني را پيش رو داريم.
    منبع: [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ویرایش توسط مورینیو... : 04-30-2011 در ساعت 00:30

12. 3 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351

پیش فرض مانوئل پيگريني: رفتار دو تيم بارسا و رئال شرم آور بود

مانوئل پيگريني، سرمربي فعلي مالاگا و سابق رئال مادريد، باشگاه سابقش و همچنين بارسلونا را به دليل رفتارشان بعد از ديدار نيمه نهايي چمپيونزليگ مورد انتقاد قرار داد.

پیش از دیدار چهارشنبه شب دو تیم، گواردیولا و مورینیو وارد جنگی لفظی شدند، په په و خوسه پینتو، دروازه بان ذخیره بارسلونا، در این دیدار اخراج شدند و حوادث این بازی موجب شد تا یوفا یک پرونده انظباطی در مورد این دیدار تشکیل دهد.

پیگرینی که فصل گذشته هدایت رئال را برعهده داشت، در گفتگو با نشریه مارکا گفت:" همه چیز خیلی بد بود. از پیش از بازی، در زمان بازی و بدتر از همه بعد از بازی. بازی دو تیم خارج از پارامترهای فوتبال اسپانیا بود.

من نمی خواهم اسپانیا را با کشور دیگری مقایسه کنم. من از زمانی که اینجا هستم، چنین چیزی ندیده بودم. نه در این 7 سال و نه پیش از آن که هدایت تیم های آماتور را برعهده داشتم. قبلا همه چیز به اتفاقات داخل زمین متمرکز بود و کمتر حواشی مورد توجه قرار می گرفت."

دیدار برگشت دو تیم سه شنبه شب در ورزشگاه نوکمپ برگزار می شود.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] منبع

14. 2 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    AMF
    مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho
    بازیکن محبوب
    Cris Ronaldo&Mesut Ozil&Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

GermanyRealMadridRealMadrid

تشکر ها
    1,644
    تشکر شده 2,113 در 632 پست

رئال مادريد در شبي كه بازي خوبي از خود ارائه نداد ، مغلوب ساراگوسا شد .
    بازي در حالي آغاز شد كه در كمال تعجب مورينيو تصميم گرفته بود كه در برابر يك تيم قعر جدولي از سيستمي سراسر تدافعي استفاده كند و په په را در خط هافبك مورد استفاده قرار دهد . در نقطه مقابل نيز ساراگوسا كه مي دانست حتي يك امتياز بازي هم چقدر برايش ارزشمند است ، سراسر تدافعي بازي مي كرد .
    اما بازيكنان رئال آن انگيزه و شور بازي در مستايا را نداشتند . با اين كه در نيمه اول رئال بازي را در اختيار داشت اما به ندرت صاحب موقعيت شد تا سرانجام روي اشتباه مسلم ايكر ، دروازه اش باز شود و با شكست به رختكن برود .
    در نيمه دوم در حالي كه ورود مارسلو و دي ماريا باعث شده بود كه رئال مادريد بازي تهاجمي تري از خود ارائه دهد اما روي يك غاقلگيري و پنالتي دادن كارواليو ، فاصله بيشتر شد تا كار رئال مادريد سخت تر شود . رئال مادريد اما كم كم به خودش آمد و به دروازه حريف هجوم برد ، اما گذشتن از دفاع چند لايه ساراگوسا كار مشكلي بود و بهترين راه براي گذشتن از آن ، استفاده از ضربات شروع مجدد و تكنيك بازيكناني همچون مارسلو و دي ماريا بود . بالاخره روي يك كرنر ، راموس توانست كه فاصله را به حداقل برساند اما دقايقي بعد ، ساراگوسا كه خيلي با انگيزه بود دوباره فاصله را به دو گل رساند تا نتيجه 3-1 شود . بعد از آن ديگر بازي سراسر در دستان رئال بود . دي ماريا و مارسلو از جناح چپ نفوذهايي انجام دادند ، اوزيل چند ضربه كاشته ناموفق داشت و كاكا هم چند بار شخصا به دروازه حريف زد كه ثمري حاصل نشد تا اين كه بالاخره روي پاس خوب هيگوائين ، بنزما در موقعيتي تك به تك فاصله را به حداقل رساند . اما در هشت دقيقه وقت هاي تلف شده هم رئال مادريد با وجود تلاشهايي كه انجام داد توفيقي به دست نياورد .
    رئال مادريد 3-2 رئال ساراگوسا
    گلها : راموس و بنزما براي رئال و لافيتا (2) و گابي براي ساراگوسا
    بازيكنان رئال : كاسياس ، راموس ، گاراي ، كارواليو ، فرناندز ، گرانرو ، په په ، كاكا ، كانالس ، بنزما ،‌هيگوائين / تعويضي ها : اوزيل ، مارسلو و دي ماريا
    بازيكنان ساراگوسا : دوبلاس ، ديوگو ، ژاروسيك ، لانزارو ، داسيلوا ، اوبرادوويچ ، لوپز ، پونزيو ، لافيتا ، اوچه / تعويضي ها فرانكو ، پاردس ، پينتر ، انداو
    كارت قرمز : كارواليو
    كارت زرد : دي ماريا از رئال و ژاروسيك ، لوپز ، دوبلاس و ديوگو از ساراگوسا
    آمار بازي :
    شوت : 15-5 / شوت به چارچوب : 10-4 / كرنر : 7-5 / مالكيت توپ : 68-32

ايكر كاسياس ، كاپيتان رئال مادريد از اشتباهي كه روي گل اول انجام داد ابراز تاسف كرد .
    دروازه بان رئال گفت كه ليگ تقريبا با شكست به ساراگوسا در برنابئو تمام شده است :" تقريبا بايد با معجزه ليگ خداحافظي كنيم . "
    كاسياس نمي خواست كه توجيه كند اما مي داند كه حرفهاي هفته گذشته تاثير خوبي روي تيم نداشته است :" چه بخواهيم چه نخواهيم ، اين حرفهايي كه زده شد تاثير منفي روي ما داشت ، هر چند كه قصد توجهي ندارم . ساراگوسا بازي خود را انجام داد و نمي توان چيزي گفت . هر بار كه تلاش كرديم گل بزنيم ناكام مانديم يا پنالتي مان گرفته نشد ، در لحظات آخر ، با تمام وجود خود حمله مي كرديم . "
    در مورد اشتباه خود روي گل اول نيز گفت :" اشتباه من كار را مشكل كرد . هر كسي اشتباه مي كند ، ما هم آدم هستيم و اشتباه مي كنيم . اما از اين كه ببينم اشتباهم باعث باخت تيم مي شود ناراحت مي شوم . "
    در مورد بازي برگشت نيمه نهايي چمپيونزليگ برابر بارسلونا نيز گفت :"‌با انديشه برد بازي كرديم ، مي دانيم كه دو گل عقب هستيم اما هر اتفاقي محتمل است . با فكر كردن به فينال يك ماه بعد چمپيونزليگ بازي خواهيم كرد ."

سرجيو راموس ، مدافع رئال مادريد از شكست به رئال ساراگوسا ناراحت به نظر مي رسيد .
    با اين كه لاليگا ديگر كاملا از دست رفته اما اين مدافع اهل كامالس مي خواهد اميدوار باشد :" تا جايي كه شانس داشته باشيم ، اميدوار خواهيم بود ."
    اين ملي پوش اسپانيايي گفت كه تيمش در نيمه دوم روند خوبي داشته است :" اگر بازي يك نكته مثبت داشته باشد ، آن روش تيم در نيمه دوم است اما زمان كافي براي بازگرداندن نتيجه را نداشتيم . "
    در مورد بازي برگشت چمپيونزليگ برابر بارسلونا نيز گفت :" مي دانيم كه مشكل است ، اما غيرممكن نيست . بايد با تمام وجود به مصاف بارسلونا برويم ."

آنخل دي ماريا و ريكاردو كارواليو به علت پنج كارته شدن و اخراج ، بازي بعدي لاليگايي رئال مادريد برابر سويا در سانچز پيزخوان را از دست دادند .
    دي ماريا در دقيقه 58 تنها دقايقي پس از ورودش به زمين به علت برخورد با پاردس ، كارت زرد دريافت كرد .
    كارواليو نيز در دقيقه 54 اولين كارتش را به علت خطا روي لافيتا گرفت و در دقيقه 86 نيز به علت تكل روي اوچه اخراج شد .
    چنان زندگی کن که کسانی که تو را می شناسند، اما خدا را نمی شناسند، بواسطه آشنایی با تو، با خدا آشنا شوند ...

16. 3 کاربر از پست مفید 0825 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351

پیش فرض 3خبرکوتاه

روسل خطاب بهپرس :مواظب مربي تيمت باش تا آبروي فوتبال كشورمان نرود
    مديرعامل باشگاه بارسلونا در تماسي تلفني با همتاي خود در رئال مادريد گفت: مواظب مربي تيمت باش تا آبروي فوتبال کشورمان نرود، من هم شکايت خود را پس ميگيرم.
    به نقل از مارکا اسپانيا، الساندرو روسل به فلورنتينو پرس گفت: دو نماينده از فوتبال اسپانيا در نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا حاضر هستند و به جاي اينکه اين مسئله باعث غرور ملي شود به تيم ملي اسپانيا و آبروي اين کشور لطمه زده است.
    وي ادامه داد: هرگز وجهه خوشي ندارد که دو نماينده اسپانيا به جان هم بيفتند و از يکديگر به يوفا شکايت کنند، به هر حال يوفا احکام خود را صادر ميکند، اما در اين بين افکار عمومي و رسانههاي جهان هر چه دلشان خواست در مورد فوتبال باشگاهي ما نوشتند.
    روسل افزود: من شکايت خود را به زودي از يوفا پس مي گيرم، شما هم همين کار را انجام دهيد، اما شرط اين کار اين است که مراقب مربي خود در نيوکمپ باشيد، او حتي از جايگاه ويژه هم با رسانههاي حامي خود خطرناک است و اگر اين بار توهيني کند ديگر کوتاه نخواهيم آمد.

کارت قرمز په په اغراق آميز بود؛ آلوس شيرجه رفت و بايد جريمه مي شد

دانيله تومبوليني که سيزده سال در رقابتهاي سري آ سوت مي زد، به طور اختصاصي براي گل دات کام به آناليز داوري ديدار رئال مادريد و بارسلونا که 4 شنبه شب برگزار شد پرداخته است.

گل دات کام در گزارشی اختصاصی با دانیله تومبولینی، داور ایتالیایی که برای سیزده سال در رقابتهای کالچو قضاوت می کرده به گفت و گو نشسته تا لحظات کلیدی دیدار رفت دو تیم رئال مادرید و بارسلونا در مرحله نیمه نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا را بررسی نماید

از نظر تومبولینی:« کارت قرمز په په اغراق آمیز بود و بازیکنی که باید جریمه می شد، دانی آلوس بود که تمارض به مصدومیت کرد.»

تومبولینی که در حال حاضر به عنوان آنالیزور ورزشی برای رسانه هایی از جمله RAI و گاتزتادلوسپورت کار می کند، در پاسخ به این سوال که آیا اخراج په په در جریان دیدار 4شنبه شب صحیح بود یا خیر گفت:« په په حتی نباید کارت زرد می گرفت. این را صادقانه می گویم. از نظر من این برخورد اخراج نداشت.پای په په تا آن حد بالا نبود. تکل بازیکن پرتغالی تکلی بود که معمولا چنین تکلهایی را در زمین می بینیم و تکلهای بدتر از این بود که حتی با کارت زرد هم جریمه نشده اند. اگر تکل خشنی بود، خب کارت قرمز درست بود.»

تومبولینی در ادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که چندین بار صحنه این برخورد را تماشا کرده تا متوجه شود که آیا بازیکن پرتغالی به قصد مصدوم کردن دانی آلوس رفته یا خیر

این داور ایتالیایی که اکنون 50 ساله است در ادامه یادآوری کرد که ولفگانگ اشتارک به خاطر اغراق مدافع بارسلونا فریب خورده و تحت تاثیر آلوس قرار گرفته:« بیشتر از مقصود په په، بحث اغراق بازیکن بارسلونا مطرح است. رفتاری نادرست که حکایت از مصدومیتی شدید داشت. دانی آلوس شیرجه خوبی رفت. نه؟ اگر به قوانین دقت کنیم، باید همان رفتاری که با په په شد، با دانی آلوس نیز می شد و او به خاطر تمارض جریمه می شد.»

این داور ایتالیایی در بخش پایانی صحبتهایش گفت:« در بازیهای مهمی مثل این بازی، داور باید جذبه و شخصیتش را نشان دهد و اجازه ندهد که تحت تاثیر بازیکنی قرار بگیرد. اگر او می خواست قوانین را مو به مو اجرا کند، باید این کار را درمورد بوسکتس هم می کرد که تمارض کرد که گویا دست مارسلو به صورتش خورده و پدرو هم همین طور. این کافی نیست که اجازه بدهی که بازی ادامه داشته باشد؛ تمارض، رفتاری غیرورزشی است و اگر کسی سعی در فریب داور داشته باشد، چه در زمین مسابقه باشد و چه خارج از زمین، باید طبق قوانین جریمه شود.»
    خودپلاتینی هم اغرارکرده بودکه اخراج په په عادلانه نبودولی صحبت های مورینیوروهم کذب خواند.

ايگواين و راموس: بايد روي ليگ قهرمانان تمرکز کنيم
    سرخيو راموس، مدافع رئال مادريد گفت از اين که تيمش در خانه سه بر دو به رئال ساراگوسا باخت ناراحت است.
    راموس گفت: «ما نمایش خوبی در نیمه اول نداشتیم و در نیمه دوم هم فرصت جبران نیافتیم. ما آزردهایم چون این دومین شکست پیاپی خانگی ماست، اما نباید فردی را به صورت ویژه مقصر دانست.»
    او همچنین به تیمش گفت باید روی لیگ قهرمانان تمرکز کند: «ما باید ذهنیت خود را تغییر دهیم و روی لیگ قهرمانان تمرکز کنیم.
    بازگشت به روشنی دشوار است، اما باید نتیجه را برگردانیم. اگر بخت صعود نداشتیم حتی به بارسلونا سفر هم نمیکردیم.»
    گونسالو ایگواین هم نظرات راموس را تایید کرد: «شکست سختی بود، اما این اتفاقات روی میدهند.
    باید روی آنچه در پیش است تمرکز کنیم و به نظرم فرصتی عالی برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان داریم. ما تا سر حد مرگ برای این کار مبارزه خواهیم کرد.
    میشد مقابل ساراگوسا گلهای بیشتری بزنیم، اما دیگر نباید به آن فکر کنیم. باید مقابل بارسلونا، به خود ببالیم و فروتن باشیم. باید متحد باشیم تا به فینال برسیم.»\
    منبع:[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

18. 3 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    cf
    مربی مورد علاقه
    guss hidink - jose
    بازیکن محبوب
    all chelsea players- tevez - aguero
    اسم واقعی شما
    سروش

BrazilChelseaLyon

تشکر ها
    9
    تشکر شده 31 در 12 پست

پیش فرض ژابی آلونسو: داورها بارسا را به فینال رساندند/ رابطه من با بعضی از بازیکنان بارسا به پایان رسیده است

سایت گل- ژابی آلونسو، هافبک دفاعی رئال مادرید، داوران دیدار شب گذشته تیمش مقابل بارسا را به دلیل نقشی که در رساندن بارسا به فینال چمپیونزلیگ داشتند، مورد انتقاد قرار داد.
    دیدار شب گذشته دو تیم با گل های پدرو و مارسلو با تساوی 1-1 به پایان رسید اما بارسا با توجه به پیروزی 2-0 در خانه رئال به فینال ومبلی رسید.
    دیدار شب گذشته به اندازه دیدار هفته قبل جنجالی نبود اما بی حرف و حدیث نیز به پایان نرسید. رئالی ها معتقد بودند داور گل صحیح گونسالو ایگواین را به اشتباه مردود اعلام کرده است
    البته داور می توانست به یکی دو بازیکن رئال نیز کارت قرمز نشان بدهد اما ترجیح داد سیاست مدارانه بازی را به پایان برساند.
    آلونسو از اینکه داور گل اول تیمش را نپذیرفت، بسیار ناراحت است و در گفتگو با اسکای اسپورت گفت:" اگر گل اول پذیرفته می شد، شرایط کاملا تغییر می کرد. ما احساس می کنیم تصمیمات بسیار بدی در مورد ما گرفته شد و ما از این مسئله خوشحال نیستیم. .
    آن گل می توانست همه چیز را تغییر دهد زیرا تنها سه دقیقه از نیمه دوم گذشته بود. آن گل می توانست ما را در شرایط بهتری قرار بدهد و نپذیرفتن آن گل شرایط را برای ما دشوارتر کرد به ویژه وقتی آنها به گل رسیدند."
    ملی پوش اسپانیایی معتقد است داوران هر دو دیدار رفت و برگشت در صعود بارسا به فینال موثر بودند و آنها را مورد سرزنش قرار داد.
    " آنها بی تردید سرنوشت ساز وتاثیر گذار بودند و اکثر تصمیمات شان علیه ما بود. ما در دیدار رفت تا زمانی که 10 نفره نشده بودیم، خیلی خوب بازی کردیم.موقعیت زیادی نداشتیم اما به نظر می رسید بازی 0-0 تمام خواهد شد و آنگاه ما می توانستیم با نمایش امشب و این نتیجه به فینال برسیم."
    یکی دیگر از حاشیه های دیدار هفته گذشته رئال و بارسا، توهین نژادپرستانه بوسکتس به مارسلو بود که آلونسو را بسیار نارحت کرد.
    " رابطه من با بعضی از بازیکنان بارسا به پایان رسیده است. چیز بیشتری برای گفتن وجود ندارد. همه چیز مشخص است. نمی دانم او از چه چیزی ناراحت بود. باید از خودش بپرسید."
    منبع

finaly you did it

20. 4 کاربر از پست مفید samaras تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351

پیش فرض خبرستون

بازم مشکل داوری.من نمی دونم این پلاتینی و بلاترچرابا دخالت تکلونوژی درقضاوت پرطرفدارترین ورزش دنیا که فوتباله موافقت نمی کنند.تواین فصل لالیگا و حتی لیگ قهرمانان بدجوری رئال ازداوری ضربه خورد.مثل همین دیشب که اگه گل سالم هیگواین روداورقبول می کردشایدفینالیست عوض میشد0دیگه نمی دونم چی بگم راستش خبرهازیادبود و من چنتاشو براتون گلچین کردم امیدوارم راضی باشین.ناراحت نباشین خدادرهمین نزدیکیست.

جلد روزنامه مارکا بعد از حذف رئال
    همان طور که تمام هواداران رئال از تساوي و حذف تيمشان از گردونه رقابتهاي ليگ قهرمانان اروپا و ناکامي در رسيدن به فينال ومبلي به شدت ناراحت هستند؛ روزنامه مادريدي مارکا هم اين ناراحتي و نااميدي را روي جلد برده.

روی جلد مارکا می خوانیم: بارسا در فینال لیگ قهرمانان اروپا بازی می کند

داوری ناامید کننده دیگری، مانع از سربلند کردن رئال شد:« ماموریت غیرممکن بود»

کاسیاس:« ما را تیرباران کردند؛ رسیدن به فینال را از ما ربودند.»

کریس رونالدو:« یاباید این روند عوض شود یا اینکه بگذارند بارسا تنها بازی کند.»

دبلیکر وحشت زده، یک خطا از سوی کریس ابداع کرد و گل درست ایگواین را نادرست اعلام کرد

بازیکنان رئال با افتخار و غروربا دهمین جام خداحافظی کردند

در بالای جلد هم می خوانیم:« لوکاس باریوس:"برنابئو از بازی شاهین لذت خواهدبرد."»

اظهارات کاسياس در مورد الكلاسيكو

ايکر کاسياس، کاپيتان رئال مادريد پس از ديدار با بارسلونا ناراحت بود.

او پس از تساوی یک بر یک تیمش در نوکمپ گفت: «بازی رفت را به یاد بیاورید: اگر آن بازی بدون گل تمام می‌شد حالا با نتیجه یک بر یک صعود می‌کردیم. رئال مادرید پیچیده بازی نکرد، ما به سبک خود بازی کردیم و طرفداران می‌توانند بسیار به ما افتخار کنند.

تصاویر را همه می‌توانند ببینند و هر فردی نظر خودش را دارد.

ما آمدیم که از باشگاه و رنگ‌های پیراهن خود دفاع کنیم. این هم یک بازی دیگر مثل تمامی دیدارها بود. هیچ حرفی نمی‌توانم بگویم چون از تبعات آن می‌ترسم.»

او درباره گل رئال ماردید که پذیرفته نشد هم گفت: «این هم گلی دیگر بود، مثل همیشه!»
    دمت گرم ایکرباغیرت بازی کردی.

کارانکا: مورينيو هم مانند بقيه رئالي ها عصباني است

رئال مادريد نتوانست شکست 2-0 ديدار رفت در سانتياگو برنابئو را جبران کند و رسيدن به فينال ليگ قهرمانان باز ماند.

در دیدار شب گذشته که مورینیو نمی توانست از روی نیمکت تیمش را همراهی کند، این وظیفه برعهده آیتور کارانکا، دستیار او، بود.

کارانکا در پایان بازی در گفتگو با خبرنگاران گفت:" ما قبل از بازی با مورینیو صحبت کردیم اما در طول بازی نه. ما هیچ ارتباطی با او نداشتیم بنابراین می دانستیم که باید قبل از بازی با او صحبت کنیم. اما بعد از بازی با او صحبت کردیم و او به تیم تبریک گفت. با این وجود او هم مانند هرکس دیگری در باشگاه رئال بسیار عصبانی و ناراحت است.

بازی امشب اصلا آسان نبود. مورینیو گفته بود که رسیدن به فینال غیرممکن است و ما دیدیم که دقیقا همین طور است."

کارانکا معتقد است گل مردود اعلام شده گنسالو ایگواین در دقیقه 47 نقطه عطف بازی بود.

" میلیون ها نفر آن گل را دیدند. لازم نیست چیز بیشتری در مورد آن گفته شود. اگر آن گل پذیرفته می شد، ما به بازی برمی گشتیم. آن گل کافی بود تا همه چیز تغییر کند. ما هنوز آن را دوباره ندیدم اما همه گفتند آن گل درست بوده است."

حضور کاکا در ترکیب اصلی باعث تعجب بسیاری شد و کارانکا در این مورد گفت:" کاکا چند بازی انجام داد و به نظر می رسید شرایط خوبی دارد. ما فکر می کردیم او بازیکنی است که می تواند سرنوشت ساز باشد."
    ازشانس بدمادیشب رفت توفرم بدخودش.

پپ گوارديولا: ترجيح مي دادم مورينيو روي نيمکت رئال باشد
    پپ گوارديولا، سرمربي بارسلونا، پس از تساوي 1-1 تيمش در ديدار برگشت مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اعلام کرد ترجيح مي داد مورينيو را روي نيمکت تيم حريف مي ديد.
    مورینیو در دیدار رفت به دلیل اعتراض به داور به خاطر کارت قرمزی که په په در یافت کرد، از کنار زمین اخراج شد و در این دیدار نمی توانست از روی نیمکت تیمش را همراهی کند.
    گواردیولا در گفتگو با خبرنگاران گفت:" ترجیح می دادم مربی حریف روی نیمکت باشد اما خب، وقتی من هم در یک دیدار اخراج می شوم، در بازی بعدی نمی توانم روی نیمکت بنشینم."
    او همچنین در مورد دستاوردهای تیمش در این فصل گفت:" ما تلاش زیادی برای رسیدن به این مرحله انجام دادیم. بعد از فصل دشوار، این دستاورد بزرگی بود، به ویژه شکست دادن رئال مادرید. بازی اکنون تمام شده و ما باید تنها از آن لذت ببریم.
    اکنون ما باید تنها به لیگ فکر کنیم و بازیکنان مان را روی بازی های لیگ متمرکز کنیم و سپس در فینال لیگ قهرمانان بازی کنیم. در چنین بازی هایی جزئیات نتیجه نهایی را مشخص می کند."
    آره جون خودت.خداخدامیکنم منچسترقهرمان شه حال تویکی گرفته شه.4روزداخل قطربازی کردتمام فوت و فن تمارض و بازی ناجوان مردانه رویادگرفت.فقط اینو بدون که طرفدارای رئال اگرروزی تیمشون این جوری جام بگیره روجام تف هم نمی اندازن.

22. 3 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

صفحه 24 از 39 نخستنخست ... 14222324252634 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع