Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 41 نخستنخست ... 2345614 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 401
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    Goal keeper
    مربی مورد علاقه
    Lipi & Guardiola
    بازیکن محبوب
    Messi & Buffon
    اسم واقعی شما
    Shantia

ItaliaBarcelonaJuventus

Buffon

تشکر ها
    112
    تشکر شده 399 در 75 پست

Bomb آخرین اخبار از حواشی و نقل و انتقالات بارسلونا در فصل 2010-2011

در این تاپیک آخرین اخبار تیم بارسلونا و همچنین نقل و انتقالات بارسلونا قرار می گیرد

آبی و اناری ها

2. 5 کاربر از پست مفید bar3lona تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک چپ
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا،گاس هیدینگ
    بازیکن محبوب
    مسی،ژاوی،اينيستا،آلوز
    اسم واقعی شما
    سید محمد علی موسوی
    تشکر ها
    344
    تشکر شده 1,569 در 524 پست

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    ژوزه مورينيو، سرمربي جديد رئال مادريد، معتقد است كه بزرگترين مانع پيش روي تيمش براي قهرماني در لاليگا ترس از بارسلوناست و كهكشاني ها براي كسب مجدد عنوان قهرماني بايد بر اي ترس غلبه كنند.مورينيو پس از پيروزي ديشب تيمش مقابل بايرن مونيخ در گفتگو با خبرنگاران گفت كه قهرماني در رقابت هاي اين فصل لاليگا اصلا آسان نيست و هدف اصلي اش بايد ساختن يك تيم باشد.
    " مشكل اصلي كه بايد بر آن غلبه كرد، ترس ذهني بازيكنان از بارسلوناست. من در تيم اينتر بر اين ترس غلبه كردم و در ليگ قهرمانان به قهرماني رسيديم."مورينيو همچنين به ستايش از كريس رونالدو پرداخت و گفت:" رونالدو علاقه زيادي به پيشرفت دارد. من نمي توانم توقع بيشتري از آنچه او هر روز انجام مي دهد، داشته باشم."پس از دو فصل بدون جام، انتظارات از مورينيو براي رساندن رئال به قهرماني در هر دو جام داخلي و اروپايي بسيار بالاست."
    منبع: سایت گل
    چون نامه جرم ما به هم پیچیدند / بردند به دیوان عمل سنجیدند
    بیش ازهمگان گناه مابود ولی / ما را به محبت علی(ع)بخشیدند

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. کاربر روبرو از پست مفید MOHAMMAD ALI تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیلا
    بازیکن محبوب
    مسی،داوید ویا

GermanyBarcelonaZobahan

تشکر ها
    4
    تشکر شده 259 در 58 پست

جدید ترین اخبار گلزنان لالیگا :
    1کریستیانو رونالدو122لیونل مسی73جوزپه روسی6
    فرناندو یورنته6

در سه تا چیز شکی نیست:

1- بارسلونا بهترین تیم جهان هستش و خواهد بود

2- گواردیولا بهترین مربی جهان هستش و خواهد بود

3-مسی بهترین بازیکن جهان هستش و خواهد بود

6. 2 کاربر از پست مفید MAXE تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    goardiola and sir alex
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    ارین
    تشکر ها
    16
    تشکر شده 92 در 26 پست

Newww

تعقیب مادرید
    دیوید ویا می داند که بازی با مادرید در آخر ماه یک بازی مهم است و امیدوار است تا آن زمان اف سی بارسلونا رقیب اصلی خود را در جدول مسابقات لیگ بگیرد: "اول باید ختافه را شکست دهیم، زیرا در حال حاضر تمام رقبای ما در حال کسب پیروزی هستند و هنوز یک تیم بالاتر از ما وجود دارد. البته اگر مادرید را شکست دهیم از آنها سه امتیاز می گیریم، اما چه کسی می تواند بگویند که در مسابقات دیگر نمی توانیم که این سه امتیاز را جبران کنیم؟"
    منبع: سایت رسمی باشگاه
    مترجم: سید سجاد سید احمدی FCBarca.ir
    دیوید ویا می داند که در بارسا همیشه تیم بالاتر از اهداف شخصی قرار می گیرد، و فکر نمی کند باید از روی تعداد گل هایی که می زند درباره اش قضاوت شود.

او گفت: "بارسا مرا استخدام نکرد تا برترین گلزن شوم، بلکه هدف این بود که به بهتر شدن بارسا کمک کنم".
    مهاجم اف سی بارسلونا افزود: "مهمترین چیز رسیدن بارسا به گل است، نه من"، و راجع به خودش با توجه به آمار شخصی قضاوت نمی کند.
    جاه طلبی فوق العاده
    ویا در برابر سویا دو بار گلزنی کرد، اما این برای فرو نشاندن جاه طلبی اش کافی نبود. او گفت: "هر کاری انجام دهم کافی نیست. آن روز دو گل به ثمر رساندم، ولی دوست داشتم سه یا چهار گل می زدم. تیم ما 0-5 برد، اما ترجیح می دادم 0-6 یا 0-7 می برد. همیشه خواهان بیشتر هستم ولی از کاری تا به امروز انجام داده ام به حد کافی خوشحال هستم".
    دفاع از کناره

ویا ادعا می کند چه در جناح چپ، چه در راست و چه در جلو بازی کند راحت است. او گفت: "تمام موقعیت هایی که در آن بازی کردم را دوست دارم". اگر چه تصدیق می کند که دفاع کردن در جناح چپ برایش مشکل است. او گفت: "نه فقط در اینجا بلکه در جام جهانی هم همینطور بوده است. اما در مورد دفاع کردن از دل بوسکه و گواردیولا مطالب زیادی را آموختم".
    عدم خستگی

از این آستوریاسی در مورد آمادگی هم پرسیده شد: "همه ما آن روز بازی سخت و دشواری داشتیم، اما کار در مقابل کپنهاگن به خوبی به پایان رسید و من تیرک را به لرزه در آوردم. دچار فقدان طراوت نیستیم. اگرچه پیش فصلی مثل سال های پیش نداشتیم، اما فکر نمی کنم در حال حاضر مشکلی از این بابت داشته باشیم".

8. 2 کاربر از پست مفید ِDAVID VILLA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    Spaletti
    بازیکن محبوب
    Captain Franceso Totti
    اسم واقعی شما
    Elyas

ItaliaPersepolisRoma

تشکر ها
    173
    تشکر شده 388 در 83 پست

Bia Inja خاطرات ژاوی از ده سال ال‌کلاسیکو

سایت یازده نفر :: چابی ارناندس، ستاره خط میانی بارسلونا در گفتگو با روزنامه ال‌موندو دپورتیوو به نبردهای بارسلونا و رئال مادرید در نوکمپ در ده سال گذشته پرداخته و خاطراتش از آنها را گفته است

01-2000 | بازگشت فیگو (بارسا 2 – رئال صفر)

گل‌ها: لوییس انریکه، سیمائو سابروسا
    این اولین ال‌کلاسیکو پس از رفتن فیگو به رئال بود. هرگز چنین نفرتی را در میادین فوتبال ندیده بودم. احساسات تماشاگران بسیار قدرتمند بود و من به وضوح به یاد می‌آورم که پویول چقدر عالی فیگو را گرفت. من هم بازی خوبی انجام دادم.

02-2001 | تساوی با گل من (بارسا یک – رئال یک)

گل‌ها: چابی، زین‌الدین زیدان
    رئال با زیدان، بکام، رونالدو و فیگو آمده بود… آنها یک سطح بالاتر از ما بودند ولی یک تساوی به دست آوردیم و حتی می‌توانستیم بازی را ببریم. خوش‌اقبال بودم که گل تساوی را زدم.

03-2002 | ماجرای سر خوک (بارسا صفر – رئال صفر)

در آن روز شایسته برد بودیم. دیدار به دلیل کله خوکی که به سمت فیگو پرتاب شد در خاطره‌ها ماند. فیگو برای زدن ضربه کرنر به کنار میدان رفته بود که این اتفاق برایش افتاد. برخی می‌گویند بازی بدی بود اما به نظرم ما تیم برتر بودیم و شایسته بردن بازی بودیم.

04-2003 | رئال بهتر بود (بارسا یک – رئال 2)

گل‌ها: پاتریک کلویورت، روبرتو کارلوس، رونالدو
    اولین سال حضور ریکارد در بارسلونا بود و مادرید در آن سال از ما بهتر بود. هیچ حرف دیگری ندارم چون آنها تیم برتری بودند.

05-2004 | نوبت ما بود (بارسا 3 – رئال صفر)

گل‌ها: ساموئل اتوئو، جووانی فان‌برونکهورست، رونالدینیو (پنالتی)
    فصل تغییر فرارسیده بود. پایان دوران اول کهکشانی‌های رئال بود. ما در نیم‌فصل اول برنابئو دو بر یک پیروز شده بودیم. ما سه بر صفر بردیم و روی گل اول، اتوئو روبرتو کارلوس را نابود کرد.

06-2005 | مصدومیت و درد (بارسا یک – رئال یک)

گل‌ها: رونالدینیو (پنالتی)، رونالدو
    بازی نکردم چون مصدوم بودم و یادم هست که زیاد درد می‌کشیدم. ما می‌توانستیم ببریم. رونالدینیو با پنالتی حاصل از خطای روبرتو کارلوس روی فان‌بومل ما را پیش انداخت. فکر می‌کردم دو بر صفر یا سه بر صفر پیروز شویم اما رونالدو توپ را پشت سر ویکتور انداخت. مادرید همیشه کار عجیبی در آستین خود داشت.

07-2006 | مسی پدیدار می‌شود (بارسا 3 – رئال 3)

گل‌ها: لیونی مسی (3 گل)، رود فان‌نیستلروی (دو گل، یکی پنالتی)، سرخیو راموس
    یادم هست که یک بازیکن کمتر داشتیم چون اولگر اخراج شده بود. پس از آن که سرخیو راموس بازی را سه بر دو کرد، مسی با حرکتی تماشایی گل تساوی را زد. آن بازی مال مسی بود.

08-2007 | آن کلاسیکو را فراموش کن (بارسا صفر – رئال یک)

گل: ژولیو باپتیستا
    افتضاح بود. یادم است که آخرین بازی قبل از کریسمس ما بود. چه کریسمس فاجعه‌ای هم شد. نمی‌دانستیم چه شده، اما آن سال همه خسته و فرسوده به نظر می‌رسیدیم. در نهایت هم قهرمانی را بسیار آسان به رئال مادرید واگذار کردیم.

09-2008 | مادرید در اوج نبود (بارسا 2 – رئال صفر)

گل‌ها: اتوئو، مسی
    مادرید تیم کوچکی به نظر می‌رسید و همه بازیکنانش در جلوی دروازه جمع شده بودند. باورم نمی‌شد آنها این طور بازی کنند. یادم هست که باران بی‌پایان می‌بارید و ما بسیار تاثیرگذار بازی کردیم.

10-2009 | با گل ایبراهیموویچ (بارسا یک – رئال صفر)

گل: ایبراهیموویچ
    می‌گفتند مادرید پیشرفت کرده، اما با وجود اخراج بوسکتس ما برتر از مادرید بودیم. نه تنها در نوکمپ، که در برنابئو هم برتر بازی کردیم.

بهترین کلاسیکو در خانه
    آن برد سه بر صفر (05-2004)، هم از نظر بازی خودم و هم از نظر بازی تیم. ما آنها را در طول بازی خفه کرده بودیم. یادم هست که با دکو گفتیم: «ما مسئولیت این مسابقه را به عهده می‌گیریم. کل بازی را.» از نظر فیزیکی بهتر بودیم و بازی فوق‌العاده‌ای بود.

بدترین کلاسیکو در خانه
    04-2003 چون حس می‌کردیم پایین‌تر از آنها هستیم. آنها با بکام، زیدان و روبرتو کارلوس آمده بودند… آنها برتر بودند و ما احساس ناتوانی می‌کردیم.

اگر قرار باشد با ژوزه مورینیو یا کریستیانو رونالدو شام بخوری، کدام را انتخاب می‌کنی؟
    اگر بخواهیم درباره فوتبال حرف بزنیم، شاید مورینیو را انتخاب کنم. او تجربه بسیار زیادی دارد.

بازیکنی که در مهار او مشکل داشته‌ای.
    زیدان. بازی او تماشایی بود. توپ را به شما نشان می‌داد و فکر می‌کردید می‌توانید توپش را بزنید، اما آن را ناگهان روی پای دیگرش می‌برد. او بهترین بازیکن دهه 90 و اوایل دهه اول قرن جدید بود.

بازیکنی که بیش از همه ناامیدت می‌کرد.
    ماکه‌له‌له. او فوق‌العاده مقاوم بازی می‌کرد. وقتی می‌دیدید که دارد از راه می‌رسد با خود فکر می‌کردید: «این فرد توپ من را خواهد گرفت!» ردوندو هم همین طور بود.

گلی که هرگز فراموشش نمی‌کنی.
    در برنابئو (05-2004). ارزش آن گل را هم فراموش نمی‌کنم. در دقیقه آخر بود و پایان یک دوران را قطعی کرد.

بهترین نصیحت تو پیش از کلاسیکو.
    حرف گواردیولا: «از بازی خود لذت ببرید اما فلسفه‌مان را فراموش نکنید».

حرف‌های رقیب.
    18 سالم بود و در برنابئو گرد هم آمده بودیم. رائول به نزد من آمد و به صورت من سیلی زد و گفت: «هی، آروم باش!» مات و مبهوت مانده بودم. او با من رفتار بدی داشت و از بالا برخورد کرد؛ البته او با همین غرور با بازیکنان جوان رئال هم برخورد می‌کرد.

دیداری که دوست داری فراموشش کنی.
    باخت چهار بر یک در برنابئو (2008). نه به دلیل نتیجه، بلکه به دلیل آن که در زمین حس می‌کردیم ناتوان هستیم. فکر کنم آنها در برد دو بر شش ما (2009) همین احساس را داشتند.

کلاسیکویی که به عنوان تماشاگر بیش از دیدارهای دیگر به یاد داری.
    دو نتیجه پنج بر صفر. یکی برد با «تیم رویایی» (1994) در همین جا، یکی هم باخت پنج بر صفر، آن دیداری که لادروپ در رئال بازی می‌کرد. به عنوان تماشاگر بارسا بسیار ناراحت شدم ولی عجب مسابقه‌ای بود.

اگر به انتخاب تو بود کدام بازیکن مادرید را می‌خریدی؟
    دو دوست خودم، ایکر و ژابی آلونسو را. اما تنها برای افزودن به تیم، چون هیچ کدام از بازیکنانی که داریم بهتر نیستند.

کدام بازیکن مادرید را بیش از همه می‌ستایی؟
    رائول با فاصله زیاد. من هنوز رابطه خوبی با او دارم. ایه‌رو هم همین طور. او انتخاب من برای کاپیتانی بود. او فردی فوق‌العاده است، البته تصویری که از خود ارائه می‌دهد با واقعیت سازگاری ندارد. این‌جا خیلی از او متنفرند.

بدترین داور.

پرس بورول در جریان شکست چهار بر یک (2008)، به دلیل پنالتی‌ای که داور به حریف داد. پویول اصلا خطا نکرد. لوسانتو اومار هم یک بار گل ریوالدو را مردود اعلام کرد، اما تا جایی که من متوجه شدم آن اشتباه کمک‌داور بود، نه او. با اوندیانو ولی همیشه عالی کار کرده‌ایم.

آن برد دو بر شش، با توجه به نتیجه سنگینی که رقم خورد، کدام تصویر را برایت تداعی می‌کند؟
    احساس برتری را. می‌دیدید که چطور دارند همدیگر را در میدان متهم می‌کنند و این احساس روی چهره آنها نقش بسته بود. اما از سوی دیگر احساس می‌کردیم هر حرکت ما منجر به گل می‌شود.

10. 3 کاربر از پست مفید elyas_totti تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

Bia Inja

خاوير ماسچرانو: افتخار مي كنم كه بازيكن بارسلونا هستم

خاوير ماسچرانو، هافبك بارسلونا، كه در تابستان از ليورپول به تيم كاتالاني پيوست، از اينكه براي اين تيم بازي مي كند، ابراز رضايت كرد.
    اين در حالي است كه به دليل آمادگي بالاي ژاوي، اينيستا و بوسكتس، اين ستاره آرژانتيني كمتر فرصت بازي در تركيب اصلي را پيدا مي كند و در اكثر بازي نيمكت نشين است.
    با اين وجود اين بازيكن 26 ساله تاكيد كرد از اينكه جزيي از اين تيم است، بسيار خوشحال است و فلسفه بازي تيم را يگانه و منحصر به فرد توصيف كرد.
    او در مصاحبه با نشريه ماركا گفت:" از اينكه بازيكن و جزيي از اين تيم هستم، احساس غرور مي كنم. زيرا مي دانم در جايي هستم كه رسيدن به آن دشوار است.
    ما اينجا بهترين بازيكنان را براي ارائه سيستم مورد نظر سرمربي داريم. اين شيوه اي است كه بيشترين رضايت را براي هواداران تيم به همراه دارد."
    ماسچرانو در ماه آگوست با انتقالي 19 ميليون يورويي از آنفيلد به نوكمپ آمد.

!!! No Totti No Party
    ویرایش توسط Mehrd@d : 12-09-2010 در ساعت 18:30

12. کاربر روبرو از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیلا
    بازیکن محبوب
    مسی،داوید ویا

GermanyBarcelonaZobahan

تشکر ها
    4
    تشکر شده 259 در 58 پست

پیش فرض تمرین دو گانه

تیم اول، امروز صبح به تمرین پرداخت و عصر نیز جلسه دیگری برگزار کرد تا پس از تعطیلات کریسمس، ریتم سابق خود را بازیابد.

جوزپ گواردیولا اولین جلسه پس از تعطیلات خود را چهارشنبه و امروز در ساعت 11 برگزار کرد؛ این در حالی است که امروز، بازیکنان در دو مرحله به تمرین کردند پرداختند.

سه بازیکن ذخیره

بار دیگر 18 نفر از بازیکنان تیم اول در زمین سیوتات اسپورتیوا خوان گمپر حضور

یافته بودند و این بار مینیو بارتا و تیاگو از تیم ب به انها ملحق شدند.جراد پیکه

همراه سایرین به گرم کردن و تمرین پرداخت و میلیتوی مصنوم و جفرن هردو

توانستند همانند روال عادی تمرین کنند.

در سه تا چیز شکی نیست:

14. کاربر روبرو از پست مفید MAXE تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیلا
    بازیکن محبوب
    مسی،داوید ویا

GermanyBarcelonaZobahan

تشکر ها
    4
    تشکر شده 259 در 58 پست

جدیدترین امار گلزنان لالیگا:

1- کیریس رونالدو و لیونل مسی 17 گل

2- داوید ویا 11 گل

3- نیلمار و یورنته 10 گل

4- روسی 9 گل

5- داوید ترزگت 8 گل

در سه تا چیز شکی نیست:

16. کاربر روبرو از پست مفید MAXE تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیلا
    بازیکن محبوب
    مسی،داوید ویا

GermanyBarcelonaZobahan

تشکر ها
    4
    تشکر شده 259 در 58 پست

پیش فرض اخرین تمرین سال 2010

اخرین جلسه تمرین تیم در سال 2010، امروز صبح برگزار شد. در این جلسه، 18 بازیکن تیم تحت نظارت پپ گواردیولا و زیر باران شدید مشغول تمرین شدند.

در تمرین امروز، تمرکز تیم معطوف به بازی مقابل لوانته بود، که قرار است یکشنبه در نیوکمپ برگزار شود. در این تمرین جفرن و میلیتو هم پس از رهایی از مصدومیت، حضور داشتند؛ علاوه بر این 3 بازیکن از رده جوانان نیز توسط مربی به تمرین فراخوانده شده بودند.

در سه تا چیز شکی نیست:

18. کاربر روبرو از پست مفید MAXE تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیلا
    بازیکن محبوب
    مسی،داوید ویا

GermanyBarcelonaZobahan

تشکر ها
    4
    تشکر شده 259 در 58 پست

پیش فرض بازی بارسلونا

طبق معمول دوباره شبکه 3 بازی بارسلونا که این بار در هفته 17 در ورزشگاه

خانگی خود باید به مصاف تیم لوانته برود.اما من بعید می دانم یعنی مطمئنم

که این بازی رو پخش نمی کنن.به هر حال این بازی ساعت 18:00 به وقت ایران

بر گذار می شود

در سه تا چیز شکی نیست:

20. کاربر روبرو از پست مفید MAXE تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    مارچلو لیپی
    بازیکن محبوب
    (ندود)
    اسم واقعی شما
    پوریا
    Juventus
    تشکر ها
    668
    تشکر شده 1,595 در 322 پست

Bomb توافق فارگاس با آبی اناری ها!!

توافق سسک و بارسا:فابرگاس و قراردادی 5ساله با آبی اناری ها

روزنامه ال موندو دپورتیوو در گزارشی اعلام کرد که کاپیتان آرسنال با قراردادی که تا سال 2016 اعتبار دارد به بارسا خواهد پیوست و توافقات با این ستاره نهایی شده است

2011/1/8 20:10:00

سایت گل- سسک فابرگاس تابستان دیگر بازیکن بارسلونا خواهد بود. انتقال سسک به بارسا، در سال 2010 عملی نشد ولی به نظر می رسد که در فصل آینده کسی جلودار بازگشت ستاره کاتالان به تیم دوران کودکی اش نخواهد بود.

طبق گزارش منتشره در گل دات کام، ستاره جوان باشگاه آرسنال را فصل آینده با پیراهن بارسلونا خواهیم دید و بدین ترتیب رویای او محقق خواهد شد و به نظر می رسد که تلاشهای کهکشانی ها برای جذب او بی فایده خواهد بود؛ چرا که واقعیت این است که سسک روانه نوکمپ خواهد شد و پیراهن شماره 4 این تیم را برتن خواهد کرد؛ همان شماره ای که سسک اکنون در آرسنال می پوشد.

روزنامه ال موندو دپورتیوو در گزارش خود به این نکته اشاره کرده که این همان اتفاقی است که این روزنامه روز 27 دسامبر 2010 نیز به آن اشاره کرده بود. در آن روز، ال موندو دپورتیوو اعلام کرده بود که سسک با قراردادی که تا 30 ژوئن سال 2016 اعتبار خواهد داشت،روانه بارسا خواهد شد؛ همان سالی که ساندرو روسل پست ریاست باشگاه بارسا را تحویل خواهد داد.
    در این گزارش به این نکته اشاره شده که سران بارسا با سسک به توافقات نهایی دست یافته اند و تنها توافقات نهایی با سران باشگاه آرسنال باقی است و انتظار می رود که این انتقال حدود 50 میلیون یورو هزینه در بر داشته باشد.

منبع:goal.com

22. 2 کاربر از پست مفید پوریا صبور تشکر کرده اند .

صفحه 4 از 41 نخستنخست ... 2345614 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)