Design & Developed BY Patira

صفحه 31 از 41 نخستنخست ... 212930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 401
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    Goal keeper
    مربی مورد علاقه
    Lipi & Guardiola
    بازیکن محبوب
    Messi & Buffon
    اسم واقعی شما
    Shantia

ItaliaBarcelonaJuventus

Buffon

تشکر ها
    112
    تشکر شده 399 در 75 پست

Bomb آخرین اخبار از حواشی و نقل و انتقالات بارسلونا در فصل 2010-2011

در این تاپیک آخرین اخبار تیم بارسلونا و همچنین نقل و انتقالات بارسلونا قرار می گیرد

آبی و اناری ها

2. 5 کاربر از پست مفید bar3lona تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاکا - سرخیوکانالس - فابیو کونترائو- نوری شاهین
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351
    تشکر شده 5,530 در 1,166 پست

Post يونيسف پشت سر بيناد قطر

پيراهنهاي جدي بارسلونا در حضور بيش از 60 خبرنگار از سراسر جهان رونمايي شد و به رغم اعتراض هواداران بار ديگر آرم يونيسف پشت سر بنياد قطر قرار گرفت.
    به نقل از ال پايس اسپانيا، تمديد قرارداد يونيسف توسط بارسلونا پيش از آن که نشانه علاقه بارسلونا براي شرکت در کارهاي خيرخواهانه باشد از ديد کارشناسان اسپانيايي نوعي دهان کجي به سازمان ملل و سلامي گرم به بنياد ثروتمند قطر محسوب ميشود.
    قرار است بارسلونا در فصل آينده از آرم بنياد قطر طبق قرارداد رسمي از قبل منعقد شده بر روي پيراهن خود استفاده کند و اين در حالي است که آرم يونيسف پشت پيراهن بازيکنان و در قسمت پايين آن حک خواهد شد.
    مشکل به همينجا ختم نميشود بلکه رنگ پيراهن دوم بارسلونا به طور کامل مشکي انتخاب شده تا رنگ زرد بنياد قطر کنتراست خوبي داشته باشد و اين مسئله اعتراض شديد هواداران را در پي داشته است.
    هواداران بارسلونا يک سال پيش از از رنگ سبز فسفري پيراهن تيمشان با خبر شدند هرگز باور نمي کردند بارسلونا را با اين رنگ در زمين ببينند، اما اين اتفاق افتاد و تابوي افسانهاي تعهد بارسلونا به رنگهاي وابسته به پرچم کاتالونيا فرو ريخت.
    حاشیه : این کاتالونیایی ها هم دیگه کم کم دارن از جوگیر بودن خارج میشن . بابا کل دنیا شما مردم کاتالونیا رو اسپانیایی میشناسن نه کاتالانی تازه مگه خرتوخره که هر منطقه بخواد از کشور جدابشه. بازم بالفرض که خرتو خر باشه هر کشوری باید یه مقیاس معینی داشته باشه ایالت شما دوسوم کوچکترین کشورجهانه . شما چطور می خواین وزارت خانه ها و کارخانه های نظامی و صنعتی و سفارت خانه ها وامکانات دیگه ای که یه کشورباید دارا باشه رو تو این یه وجب زمین جا بدین نکنه می خواین رو هوا بسازین. تازشم باید به فکر یه لیگ دیگه باشین چون لالیگا لیگ دسته اول باشگاه های اسپانیاست نه کاتالونیا شما و تیم اسپانیول و لوانته و چند تا تیم دیگه برین یه لیگ 10 تیمه بسازین. حقایق تلخه امیدوارم دوستای خوبم که طرفدار تیم خوب بارسلونا اند از من ناراحت نشن.
    منبع : سایت ورزش سه

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.
    درود بر تو ای بهترین مربی تاریخ ای ، مورینیوی بزرگ.

4. 3 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239
    تشکر شده 3,299 در 734 پست

Post بارسلونا لئاندرو داميانو را زير نظر دارد

لئاندرو داميانو، ستاره جوان ناسيونال توجه بارسلونا را جلب کرده است. او در چند ماه گذشته عملکرد خوبي داشته است.

ورزش3-غول های کاتالان به دنبال افزودن مهاجم جدیدی به تیم خود در تابستان هستند و پیش از این گفته می شد آنها بازیکنانی مانند جوزپه روسی از ویارئال و نیمار از سانتوس را می خرند.
    بارسا اکنون دامیائو 21 ساله را به لیست خریدهای احتمالی خود افزوده است. این بازیکن ملی پوش برزیلی قیمت پایین تری نسبت به روسی و نیمار خواهد داشت.
    دامیائو بازی اش را در اتلتیکو ایبیراما آغاز کرد و سپس به ناسیونال پیوست و تبدیل به بازیکن کلیدی تیمش شد.
    او مورد توجه بنفیکا، یوونتوس و تاتنهام هم بوده.
    قیمت او حدود 15 میلیون یورو است.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 4 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گوارديولا

ArgentinaBarcelonaSS_Tehran

Lionel Messi

تشکر ها
    266
    تشکر شده 812 در 345 پست

اورا با 5 هزار پوند مي‌توانست بارسايي شود

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت خبري مترو، پاتريك اورا بازيكن فرانسوي منچستريونايد آن طور كه دوستان نزديكش فاش كرده‌اند در سال 2002 با دريافت مبلغ 5 هزار پوند حاضر به انتقال به بارسلونا شده است.

به نظر مي‌رسد اورا 9 سال پيش حاضر بوده تنها با دريافت 6 هزار يورو به بارسلونا برود، او در آن زمان عضو تيم نيس فرانسه بوده و به‌خاطر وضع مالي نه‌چندان مناسب خانواده‌اش حاضر شده تا تنها با دريافت 6 هزار يورو به بارسلونا برود.
    يكي از دوستان اورا به خبرنگاران گفته كه اورا حتي چمدان خود را بسته بود و براي سفر به كاتولونيا آماده مي‌شد تا اينكه يكي از وكلاي باشگاه منچستريونايد در تماسي كه با او داشته از وي خواسته تا صبر كند شايد بتواند با مبلغ بهتري او را خريداري كند.
    او براي رسيدن به اردوي شياطين سرخ بريتانيا متحمل زحمات زيادي شد؛ اما در نهايت و پس از گذشت چند سال خانه فرانسوي خود را به مقصد شهر منچستر ترك كرد و امروز يكي از ثروتمندترين جوانان فرانسوي در نسل خود به شمار مي‌رود.

پاتريك خود را در آستانه ديدار با بارسلونا مي‌بيند تيمي كه شايد در صورت عدم تماس يك وكيل، امروز پيراهن آن را بر تن داشت و اجازه نمي‌داد خبري از درخشش ليونل مسي در روزنامه‌هاي كاتولونيا چاپ شود.

ویرایش توسط le0_1O : 05-19-2011 در ساعت 18:15

8. 3 کاربر از پست مفید le0_1O تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گوارديولا

Lionel Messi

تشکر ها
    266
    تشکر شده 812 در 345 پست

خجالت بكشيد، بوسكتس نژادپرست نيست

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ال‌پايس اسپانيا، ويسنته دل‌بوسكه، سرمربي اسبق رئال مادريد كه در پايتخت اسپانيا به تيو دل (عمو دل) معروف است، تصريح كرد: شرم آور است، رئال مادريد مدام در بيانيه‌هاي خود تاكيد دارد كه ماجراي بوسكتس را رسانه‌ها درست كرده‌اند حال آنكه جز روزنامه ماركا كه حاملي مالي در برنابئو است هيچ رسانه‌اي در اسپانيا از بوسكتس ننوشته است.
    حالا كه يوفا بوسكتس را تبرئه كرده خود ما اسپانيايي‌ها دست بردار نيستيم و انگار نه انگار كه نماينده فوتبال اسپانيا در فينال ليگ قهرمانان اروپا آن‌هم در ومبلي لندن بازي دارد و ما بايد هر كاري از دستمان بر مي‌آيد براي افزايش روحيه ستارگان گوارديولا انجام دهيم.

دل‌بوسكه خطاب به مقامات باشگاه رئال مادريد گفت: چيزي به بازي‌هاي بسيار حساس ما در رقابت هاي انتخابي يورو 2012 باقي نمانده و ستاره جوان تيم من، بوسكتس زير فشارهاي شديد رسانه هاي مادريدي له مي‌شود، اين كمال بي انصافي است، همه ما سرخيو را مي‌شناسيم و مي‌دانيم كه او نژادپرست نيست، اين ماجرا بايد هرچه سريع‌تر تمام شود و از فدراسيون فوتبال اسپانيا نيز مي خواهم مراقب امنيت رواني بازيكنان تيم ملي باشد.

10. 2 کاربر از پست مفید le0_1O تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گوارديولا

Lionel Messi

تشکر ها
    266
    تشکر شده 812 در 345 پست

والدس؛ یک قدم تا چهارمین جایزه زاموزا

برای ویکتور والدس تنها یک گام تا رسیدن به چهارمین و سومین جایزه پیاپی اش برای بهترین دروازبان لیگ در طول فصل مانده است. اگر مالاگا موفق به ثمر رساندن گل در برابر بارسلونا نشود٬ میانگین ویکتور والدس 0.48 گل خورده در هر بازی است.

اولین بازی رسمی او با تیم اول بارسا در فصل 2002/03 در برابر اتلتیکو مادرید صورت گرفت و در فصل بعد به دروازبان اول این تیم مبدل گشت. هم اکنون او بیش از هشت فصل در یکی از سخت ترین پست های زمین برای تیم بازی کرده است.

بهترین رکورد

والدس تا کنون در ۳۲ بازی لیگ ۱۶ گل خورده است که میانگین او 0.5 گل در هر بازی است که بهترین آمار او تا اینجاست. اولین فصلی که جایزه ی زامورا را اختیار کرد٬ فصل 2004/05 میانگینی برابر با 0.71 گل خورده در بازی داشت. رکورد او در 2008/09 برابر با 0.89 بود و فصل پیش آن را به 0.63 رساند.

تنگاتنگ رکورد لیگ

گلی که لوانته در بازی با بارسا به ثمر رساند موجب شد که والدس نتواند رکورد پاکو لیانیو (0.47 گل در هر بازی) را بشکند و رکوردار لیگ شود اما اگر مالاگا نتواند به بارسا گل بزند٬ والدس با رکورد 0.48 گل در هر بازی دومین دروازبان تاریخ لالیگا می شود.

برتر از یک اسطوره

دریافت این جایزه برای والدس به معنای رسیدن به چهارمین جایزه ی زاموزا است که حتی اسطوره ریکاردو زامورا که این جایزه به نام اوست نتوانسته بیشتر از ۳ بار در سالهای ۱۹۲۹٬ ۱۹۳۲ و ۱۹۳۳ به این جایزه دست پیدا کند؛ اما به دروازبان دهه ی ۵۰ و ۶۰ بارسلونا٬ آنتونی رامالتس٬ که زامورا را ۵ بار به خود تعلق داده است نمی رسد.

12. 3 کاربر از پست مفید le0_1O تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گوارديولا

Lionel Messi

تشکر ها
    266
    تشکر شده 812 در 345 پست

خاطرات ومبلی (1) : خولیو سالیناس

خولیو سالیناس، مهاجم بارسلونا در ومبلی یادآوری کرد که انتظار نداشته است در فینال 1992 بازی کند. او توضیح داد: «بازی های زیادی به من نمی رسید.» و اهمیت بازی در کایزرسلاترن را متذکر شد.

«قهرمانان ومبلی» برنامه ای از بارسا تی وی است که اولین قسمت آن این چهارشنبه ساعت 23:00 پخش می شود. 3 بازیکنی که در فینال 1992 در ومبلی حاضر بودند را کنار هم آورده است؛ اوزبیو، خولیو سالیناس و استویچکوف که به قبل و بعد و خود بازی در مقابل سمپدوریا نگاهی می اندازند.

شرایط مهاجم باسکی از همه شگفت انگیزتر بود. بودن سالینوس در ترکیب اصلی تیم کرایوف، بسیار بعید به نظر می رسید: او در 17 بازی لیگ قبل از ومبلی بازی کرده بود، و تنها 6 بازی در اروپا انجام داده بود، و تنها در دو بازی در ترکیب اصلی قرار داشته است (در برابر هانسا روستوک و اسپارتا پراگ) که هر دو بازی نیز با باخت به پایان رسید.

کرایوف به سالیناس: «شب ها زیاد بیرون نرو»

غافلگیری زمانی رخ داد که جمعه قبل از فینال، یوهان کرایوف به او گفت که در مسابقه حاضر خواهد بود: «من به یاد می آورم که به ندرت بازی می کردم و معمولا انتخاب نمی شدم. مربی، جمعه مرا فرا خواند و گفت می خواد با من صحبت کند و او گفت: «من می خواهم به تو بگویم که در فینال بازی خواهی کرد.» من جواب دادم: «چی؟» و او گفت: «من این را حالا به تو می گویم چون تو فکر می کنی این آخر هفته انتخاب نشدی، مهمتر از همه چیز من این را به تو می گویم که شب ها زیاد بیرون نروی.» خولیو سالیناس 65 دقیقه اول آن فینال را بازی کرد.

«من نمی خواهم حتی پالیوکا را ببینم.»

فینال شاهد چند فرصت گلزنی آشکار بود، که یکی از آنها توسط خولیو سالیناس ایجاد شد. او با مهارت فردی خودش در شرف بازکردن دروازه بود. پالیوکا دفع باورنکردنی انجام داد. «من حتی نمی خواهم پالیوکا را ببینم. من روز بعد با تلفن با او صحبت کردم و به شوخی به او گفتم: «تو دوران بازی مرا خراب کردی.» او پاسخ داد: «من در آن روز چند بار دروازه را نجات دادم ولی جام را شما بردید!» حالا 19 سال بعد، سالیناس می گوید: «اگر به خاطر پالیوکا نبود، اکنون کفش های من در موزه نگه داری می شد.»

کایزرسلاترن، شروع مجدد

سالیناس یادآوری می کند که برد در لحظات آخر برابر کایزرسلاترن بسیار تعیین کننده بود. «آن همان بردی بود که به تیم روحیه ای که در آن زمان از دست داده بودند را برگرداند. همه افراد خبره بودند. بارسا، تیم ملی... مثل امروز نبود که همه در یک جهت حرکت بکنند. من فکر می کنم تیم، بعد از گل باکرو برابر کایزرسلاترن، کنار هم ایستادند و گفتند: «بیاید همه برای آن تلاش کنیم.»

آن تیم برای موفقیتهای بیشتر ساخته شده بود!

نتیجه فینال برای همه آشنا است. سالیناس تاکید کرد: «کومان برد در فینال را با یک ضربه آزاد مستقیم در وقت های اضافه قطعی کرد،» تیم نیز 4 بار پیاپی قهرمانی در لیگ را بدست آورد و 2 سال بعد نیز دوباره به فینال جام اروپا دست یافتند. که به باخت 4-0 ناراحت کننده ای دربرابر میلان تن در دادند. «آن موقع ما لیگ را برده بودیم و به سمت آتن حرکت کردیم، فقط فکر می کردیم: «یکی دیگر، یکی دیگر» حالا شما به عقب نگاه می کنید و فکر می کنید باید بیشتر تلاش می کردیم. آن تیم برای موفقیتهای بیشتر ساخته شده بود و ما چیز های بیشتری نیز بردیم.»

منبع

14. 3 کاربر از پست مفید le0_1O تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گوارديولا

Lionel Messi

تشکر ها
    266
    تشکر شده 812 در 345 پست

با تيم مورينيو جنگ كرديم؛ با تيم فرگوسن فوتبال بازي مي كنيم;مسي: منچستر نمي‌تواند مثل مادريد بازي ما را خراب كند

مهاجم آرژانتيني تيم فوتبال بارسلونا اسپانيا گفت: منچستر نمي‌تواند مثل مادريد بازي ما را خراب كند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسپورت كاتالونيا، ليونل مسي تصريح كرد: با تيم خوزه مورينيو جنگ كرديم، بازيكنان رئال مادريد طوري ما را مي زدند كه گويا بعد از اين بازي ديگر نمي خواهند فوتبال بازي كنند، من پس از چهار ال كلاسكيو دربي براي سه روز تحت نظر فيزيوتراپ‌هاي بارسلونا بودم و آنها باور نمي كردند بازيكنان رئال مادريد چنين خطاهايي روي پاي من مرتكب شده باشند.
    مسي ادامه داد: تيم فوتبال منچستر يونايتد يك نقطه ضعف بزرگ دارد و البته اين در كل براي فوتبال خوب است. آنها نمي‌توانند مثل رئال مادريد بازي ما را خراب كنند چرا كه فرگوسن مرد بزرگي است و از تيمش مي خواهد تا فقط فوتبال بازي كند و حرفش را با فوتبال بزند نه با فريب داور يا خطاهاي سنگين و عجيب.

16. 3 کاربر از پست مفید le0_1O تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گوارديولا

Lionel Messi

تشکر ها
    266
    تشکر شده 812 در 345 پست

پیراهن ویمبلی رونمایی شد.

پیراهن بارسا در فینال ویمبلی یک نوشته یادگاری بر روی سینه خواهد داشت: «فینال لندن 2011- 28 می - ورزشگاه ویمبلی. بارسلونا و منچستر یونایتد.»

علاوه بر این نوشته، طبق روال معمول، آرم مخصوص لیگ قهرمانان بر روی آستین راست و آرم یوفا به اضافه کلمه «احترام» بر روی آستین چپ - جایی که در نیم فصل اول علامت قهرمان جام باشگاههای جهان بر آن نقش بسته بود- قرار خواهد گرفت.

در این فصل این اتفاق برای دومین بار رخ خواهد داد که یک نوشته بر روی پیراهن بارسا نقش می بندد؛ پیش از این بارسایی در ماه آوریل و در فینال جام حذفی اسپانیا پیراهنی با این شکل و شمایل بر تن کردند.

18. 3 کاربر از پست مفید le0_1O تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک وسط
    مربی مورد علاقه
    جوزپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    سینا

SpainSS_TehranBarcelona

Ali Karimi

تشکر ها
    1,939
    تشکر شده 6,824 در 1,678 پست

بارسلونا چهارمین عنوان «سامورا» برای والدس

بعد از کسب عنوان قهرمانی لالیگا توسط بارسلونا، ویکتور والدس، دروازه بان توانای این تیم هم رکوردی فردی را در پایان رقابتهای این فصل مال خودکرد
    والدس با دریافت کمترین گلها در رقابتهای این فصل لالیگا، عنوان برترین دروازه بان فصل رقابتها را به خود اختصاص داد و جایزه «سامورا» را مال خود کرد.
    بدین ترتیب او به چهارمین عنوان «سامورا» دست پیدا کرد و با رکورد کانیسارس و آکونیا برابری کرد و تنها یک سامورای دیگر با رکورد آنتونیو رامایتس فاصله دارد
    والدس که در آخرین دیدار تیمش در رقابتهای این فصل در دیدار با مالاگا در دروازه بارسا قرار نگرفت، توانست این عنوان را مال خود کند و دومین دروازه بان برتر تاریخ رقابتهای لالیگا در یک فصل( با دریافت 0.50 گل میانگین درهر دیدار) را به نام خود ثبت کرد. تنها لیانیو در سال 1994 با دریافت میانیگن 0.47 گل در هر بازی، رکوردی بهتر از والدس داشته است

دلم برای نگاه مهربان و اخلاق نیک و فروتنی ات تنگ میشود

20. 3 کاربر از پست مفید David Sina تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک وسط
    مربی مورد علاقه
    جوزپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    سینا

SpainSS_TehranBarcelona

Ali Karimi

تشکر ها
    1,939
    تشکر شده 6,824 در 1,678 پست

پیش فرض بارسلونا ( خوسه آنخل ) را خرید !

به نقل از اسپورت کاتالونيا، اين بازيکن جوان به حدي از قرارداد با بارسلونا شگفت زده شده که ساعاتي قبل از جلسه رسمي براي عقد قرارداد باشگاه خود را بارسلونا ناميده و در جستجوي‌هاي اينترنتي نيز او را يک بازيکن بارسلونا مي‌يابيد.
    آنخل 21 ساله متولد خيخون بوده و براي تيم‌هاي ملي فوتبال اسپانيا زير 20 و 21 سال نيز بازي کرده و درخشيده است.
    او در ترکيب خخيون به رغم فيزيک نه چندان مناسب براي يک مدافع بسيار خوب ظاهر شده و بين دوستانش به کوته معروف است.
    وي بيشتر در جناح چپ خط دفاعي بازي مي‌کند و به احتمال زياد جا را براي مکسول در ترکيب بارسلونا تنگ خواهد کرد.
    باشگاه بارسلونا براي خريد او مبلغ 4 ميليون يورو اختصاص داده و به نظر مي‌رسد يکي از بهترين خريد‌هاي تاريخ خود در خط دفاعي را رقم زده باشد.

دلم برای نگاه مهربان و اخلاق نیک و فروتنی ات تنگ میشود

22. 2 کاربر از پست مفید David Sina تشکر کرده اند .

صفحه 31 از 41 نخستنخست ... 212930313233 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)