Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 22 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 211
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك
    مربی مورد علاقه
    رافا بنيتس و قطبي
    بازیکن محبوب
    كاپيتان جرارد و علي كريمي
    تشکر ها
    84
    تشکر شده 230 در 48 پست

Bomb مهمترين اخبار و حواشي پرسپوليس تهران در فصل 88/89

به نام خدا

سلام به همه هواداران دو آتیشه پرسپولیس

welcome to perspolis club

دوستان عزیز من توی این قسمت می خواهیم به بررسی بازیهای تیم پرسپولیس بپردازیم

بچه هایی که بازیها رو کامل دیدند و توی قسمت آنالیز و بررسی فنی بازیها فکر می کنند که توانایی دارند در این قسمت می تونند صحبت های فنی خودشون رو داشته باشند. از مطرح کردن بحث های غیر فنی توی این کلوپ خودداری کنید تا پست های شما پاک نشده و بار فنی کلوپ هواداران پرسپولیس بالا باشه

اگر هم اخبار مهمی که در باشگاه می گذره رو در اختیار دارید می تونین اینجا مطرح کنید و از از ارسال گزارشات تمرین و مصاحبه های قبل و بعد بازیکنان و مربیان که خیلی معمولی هستند خودداری کنید.
    با تشکر و آرزوی موفقیت برای ارتش سرخ
    ویرایش توسط anfild : 04-03-2009 در ساعت 21:03

2. 5 کاربر از پست مفید anfild تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک حجومی
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - مارادونا
    بازیکن محبوب
    ابراهیمویچ - مسی - علی کریمی - محسن خلیلی
    تشکر ها
    42
    تشکر شده 59 در 16 پست

پیش فرض نگاه کوتاهی به عملکر یا نقد "نلو وینگادا"

1/بايد گفت بعد از مصطفي دنيزلي روند انضباطي و ديسيپلين در اين تيم رو به افول نهاده است و بخوبي به ياد داريم سال گذشته افشين قطبي چه مشكلات عديده اي در نحوه مديريت اين تيم داشت و اگر كاشاني در پشت مسائل انضباطي اين تيم نبود چه بسا سال گذشته هم پرسپوليس در گرداب اين عدم مديرتهاي انساني مي سوخت و امسال باز شاهديم همين مشكلات به صورت فزاينده اي افزايش يافته و هر از گاهي قهر و آشتي بازيكنان بزرگي نظير توره و كريمي و پتروويچ و نيكبخت و... پرسپوليس را دچار مشكل مي كند و شايد بهتر باشد پرسپوليس هر چه زودتر به دنبال گفته هاي مولانائي رود و هم دلي را جانشين هم زباني كند
    2/اتكا بيش از اندازه به كريمي
    بايد گفت تيم پرسپوليس به طرز فزاينده اي به كريمي متكي است و دامنه هاي نزو ل و صعو د او دقيقا همان دامنه هاي نزو ل و صعود سرخها است و غيبت كريمي در هر بازي به واقع پرسپوليس را دچار افت شديدي مي كند
    3/چاقوي حمله پرسپوليس كند است
    شايد كسي باور نكند كه اين خط حمله نام خط آتش ارتش سرخ را دارد پرسپوليس در طو ل تاريخ مرداني چون بهزادي و كلاني و ناصر محمد خاني و فرشاد پيوس و علي دائي و كريم باوي و... را به فوتبال ايران معرفي كرده و حتي به ياد داريم در همين تيم بودكه به لطف خلاقيت دنيزلي نيكبخت بعنوان يك نوك حمله موثر در فوتبال ايران چهره شد و سال گذشته هم پرسپوليس با محسن خليلي و نيكبخت آتش بازي هائي مي كرد اما امسال تيم پرسپوليس مشكل گل نزني دارد و اين در حالي است كه مرداني چو ن نيكبخت و كريمي و توره ... در اين تيم حضور دارند بايد گفت پرسپوليس بعد از حضور وينگادا در اكثر بازيهايش موقعيتهاي خوبي به وجود مي آورد اما گل زني در اين تيم با مشكل مواجه است نگاهي به نيمه دوم بازي با الشارجه و كل بازي با اشباب و بازي با فجري سپاسي و بازي با صبا باطري بياندازيد تا متوجه شويد اگر پرسپوليس صاحب همان خليلي سال گذشته و يا بازيكني با خصوصيات ابراهيم توره پيكان و يا نيكبخت دنيزلي و يا كريمي جام ملتهاي آسيا 2004 بود شايد امروز اين چاقوي خط حمله پرسپوليس برنده بود
    4/مشكل خط دفاع
    وينگادا را مرد عاشق ترميم سيستمهاي تدافعي مي دانند او در بدو ورود و بازي با داربي اين خاصيت را نشان داد و اوج كارش در بازي با الشباب عربستان بود كه براستي پرسپوليس در آن بازي بسيار عالي در دفاع بود اما سيستم تدافعي پرسپوليس يك شاه مهره در خط مياني دارد!! مازيار زارع مرد جلوي مدافعين سرخ با دوندگي ها ي خود در كنار نوري مي تواند بسيار كار ساز باشد ولي غيبت او بسياري به اين خط دفاع صدمه مي زند ضمن آن كه افت باقري و عدم صلابت او در اين روزهاي آخر سال هم به روند هجومي و هم به روند تدافعي سرخها صدمه زده است و..

.................................................. .................................................. .........................
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] قدیمیترین سایت هواداران اینتر در ایران

4. 6 کاربر از پست مفید topinter23 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن و كاپلو
    بازیکن محبوب
    رايان گيگز و علي نيكبخت
    MilanManUtd
    تشکر ها
    126
    تشکر شده 455 در 130 پست

Jadid کریمی: هرگز پرسپولیس را فراموش نمی کنم

کریمی: هرگز پرسپولیس را فراموش نمی کنم

کانون هواداران پرسپولیس: محبوب ترین بازیکن سال های اخیر پرسپولیس در واکنش به رفتارهای مدیر عامل و سرپرست این تیم رسما با هواداران خداحافظی کرد. هافبک میانی تیم ملی فوتبال ایران گفت: خداحافظی از تیم ملی یک تصمیم کاملا شخصی و بزرگ بود و امیدوارم هواداران فوتبال مرا درک کنند. علی کریمی عنوان کرد: دوست داشتم آخرین بازی ملی ام را با یک پیروزی بزرگ و باشکوه به پایان برسانم، اما این اتفاق نیفتاد. بعد از بازی ایران مقابل کره جنوبی تصمیم گرفتم از تیم ملی خداحافظی کنم که البته تصمیم بسیار بزرگ و کاملا شخصی بود. وی ادامه داد: هیچکس برای خداحافظی از تیم ملی به من فشار نیاورد و باید تاکید کنم که زمان خداحافظی ام از تیم ملی فرارسیده بود و من به تنهایی این تصمیم را اتخاذ کردم.
    کریمی خاطرنشان کرد: امیدوارم طرفداران پرسپولیس نیز من را درک کنند و برای این تصمیم به من حق بدهند. در هر صورت برای پرسپولیس هم آرزوی موفقیت می کنم چون این تیم تمام زندگی من است و از پرسپولیس به فوتبال ایران معرفی شدم برای همین موضوع هیچ وقت پرسپولیس را نمی توانم فراموش کنم.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    شياطين سرخ فوتبال جهان

6. 3 کاربر از پست مفید ReD تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن -گواردیولا -پروین
    بازیکن محبوب
    دل پیرو - کاکا - عابدزاده - دایی - رونالدو(برزیل)-روماریو
    اسم واقعی شما
    علي

BrazilPersepolis

تشکر ها
    336
    تشکر شده 115 در 35 پست

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مرجع خبری پرسپولیس : سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس گفت: سفر من به برزيل منتفي است اما دو بازيكن برزيلي به ايران مي‌آيند.
    محمود خوردبين اظهار داشت: قرار بود براي انتخاب بازيكن به برزيل بروم اما بنا بر دلايلي سفر من به برزيل لغو شد. به همين دليل با صحبتي كه با انصاري فرد مديرعامل باشگاه پرسپوليس داشتم حضور دو بازيكن برزيلي در پست‌هاي هافبك و مهاجم در ايران قطعي است و اين دو بازيكن در تمرينات پرسپوليس شركت خواهند كرد تا تست بدهند.
    وي افزود: از زمان شروع تمرينات پرسپوليس بي‌خبرم و به نظرم در اين هفته تمرينات خود را شروع كنيم. ما هم منتظر معرفي سرمربي پرسپوليس هستيم.

8. 2 کاربر از پست مفید kaka 8 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن -گواردیولا -پروین
    بازیکن محبوب
    دل پیرو - کاکا - عابدزاده - دایی - رونالدو(برزیل)-روماریو
    اسم واقعی شما
    علي

BrazilPersepolis

تشکر ها
    336
    تشکر شده 115 در 35 پست

مرجع خبری پرسپولیس ساعت 15:38 : پس از مدت‌ها رایزنی و مذاکره؛ تاپ مولر سرمربی پرسپولیس شد؛ هافمن مربی پرسپولیس
    و اما پیگیری خبر ارسالی
    مرجع خبری پرسپولیس : همانگونه که انتظار می‌رفت، کلاوس تاپ‌مولر در مقابل خواسته‌های نه چندان جالب مدیران پرسپولیس کوتاه نیامد تا بیش از قبل از فوتبال ایران دور شود
    وقتی مدیران پرسپولیس عصر جمعه ‌آن طور محتاطانه و با زیرکی خبر دادند که برای عقد قراردادی 800‌هزار دلاری با تاپ‌مولر به توافق رسیده‌اند مشخص بود که همه‌چیز بیش از یک بازی تکراری نیست. چرا که در دو روز گذشته اصلا مذاکره‌ای میان دو طرف صورت نگرفته بود.

در عوض عباس انصاری‌فرد ظهر امروز و در جلسه‌ای که خارج از ساختمان باشگاه برگزار شد برای چندمین بار پای میز مذاکره با مدیربرنامه‌های تاپ‌مولر نشست تا شانس خودش و پرسپولیس را یک‌‌بار دیگر امتحان کند. شرایط باشگاه همان 800هزار‌دلار و حضور قطعی یک ایرانی در کادر فنی بود. به‌علاوه یک وعده توخالی برای تهیه امکاناتی که مربی آلمانی در مذاکرات اولیه‌اش درخواست کرده بود.
    نماینده تاپ‌مولر اما تاکید کرد که این مربی اگرچه به همکاری با یک مربی ایرانی جواب مثبت داده اما در مقابل، خواسته که دو آلمانی هم در کادر‌فنی حضور داشته باشند. او بار دیگر بر تهیه امکاناتی که قبلا خواسته بود تاکید کرد و این را هم گفت که با توجه به امکانات موجود و توقعات باشگاه، مبلغ درخواستی‌اش را هرگز کاهش نخواهد داد. بعد هم گفت که منتظر جواب آخر باشگاه است.
    جالب است که در این باره حسین‌ منتظر‌موعود قائم‌مقام باشگاه پرسپولیس دقایقی بعد از پایان جلسه از توافق نهایی با تاپ‌مولر خبر داد. حال آنکه مسعود رضا مدیربرنامه‌های کلاوس تاپ‌مولر می‌گوید هیچ توافقی صورت نگرفته: "شرایط مالی تاپ‌مولر و امکانات مورد‌نظر او با آنچه باشگاه می‌خواهد خیلی تفاوت دارد و نمی‌دانم روی چه اصلی گفته‌اند توافق کامل صورت گرفته. مذاکرات هنوز به نتیجه نرسیده و می‌توانم بگویم احتمال این همکاری 50‌درصد است. ما شرایط را گفته‌ایم و منتظر تصمیم نهایی با شگاه هستیم."
    آنچه قطعی به نظر می‌رسد اینکه همکاری پرسپولیس‌-‌ تاپ‌مولر را قبل از آغاز، باید تمام شده دانست. شاید فصل تازه داستان هزار و یک شب سرمربی پرسپولیس از امروز با نام‌های تازه ادامه یابد. شاید هم لوکا پروزوویچ دوباره بشود "گزینه برتر

10. 2 کاربر از پست مفید kaka 8 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    پشت مهاجم
    تشکر ها
    37
    تشکر شده 296 در 44 پست

شرمنده دوستان اخبارهاتو پاک ميشه چون منبع نداره يه بار تو بخش اخبار نقل و انتقالات گفتم يه بار هم اينجا ميگم اخبار بدون منبع پاک ميشه بايد نام اون خبرگزاری رو بگيد
    در صورت توجه نکردن اخطار هم خواهيد گرفت پس مراقب خبرهای که ميزاريد باشيد

12. 2 کاربر از پست مفید H@di تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک نفوذی
    مربی مورد علاقه
    افشین امپراطور
    بازیکن محبوب
    خلیلی،کریمی،کاکا،مسی
    اسم واقعی شما
    امین
    تشکر ها
    4
    تشکر شده 7 در 3 پست

پرسپولیس به مصاف EU SPORT میرود

کانون هواداران پرسپولیس: تیم فوتبال پرسپوليس فردا (دوشنبه) در يك ديدار تداركاتي به مصاف تيم دسته دومي EU SPORT تركيه مي‌رود.
    تيم فوتبال پرسپوليس كه براي برگزاري اردوي آماده‌سازي 10روزه در تركيه بسر مي‌برد، فردا (دوشنبه) در تنها ديدار تدركاتي خود در اين اردو به مصاف تيم EU SPORT تركيه خواهد رفت.
    اين تيم تركيه‌اي در ليگ دسته دوم اين كشور بازي مي‌كند. همچنين تيم تركيه‌اي ديگري نيز در كمپ مجاور پرسپوليسي‌ها اردو زده است كه به گفته مسوولان اردوي پرسپوليس احتمال انجام بازي با اين تيم نيز وجود دارد. ظاهرا اين تيم فصل گذشته از سوپرليگ تركيه به ليگ دسته دوم اين كشور سقوط كرده است.
    عليرضا حقيقي، سپهر حيدري و شكوري بازيكناني هستند كه صبح امروز (يكشنبه) به اردوي پرسپوليس ملحق شده و در تمرينات عصر شركت داشتند. همچنين برخلاف اظهارنظر مربيان پرسپوليس كريم باقري همچنان به اردوي آماده‌سازي اين تيم ملحق نشده است.

14. 2 کاربر از پست مفید redboy تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک نفوذی
    مربی مورد علاقه
    افشین امپراطور
    بازیکن محبوب
    خلیلی،کریمی،کاکا،مسی
    اسم واقعی شما
    امین
    تشکر ها
    4
    تشکر شده 7 در 3 پست

پتروويچ: از پرسپوليس به فيفا شكايت مي‌كنم

کانون هواداران پرسپولیس : ايوان پتروويچ در گفت‌وگویی، خاطرنشان كرد: برخي اقدامات مسئولان باشگاه پرسپوليس براي من جاي سئوال دارد. به همين دليل سعي كردم با فدراسيون فوتبال ايران اين مشكل را در ميان بگذارم تا فردي كه مقصر اين مشكل است شناسايي شود.من از پرسپوليس شكايت كردم و از مدير برنامه‌هايم خواستم اين موضوع را تا لحظه آخر پيگيري كنند.
    اين بازيكن در خصوص مشكلش با باشگاه پرسپوليس اظهار داشت: مشكل خاصي با پرسپوليس ندارم فقط براي اين تيم بازي كردم، زحمت كشيدم اما حقم را نمي‌دهند. جريمه جزيي از فوتبال است اما نكته جالب اين است كه در شكست‌ها جريمه شده‌ايم و در بردها فقط وعده شنيده‌ايم و هيچ اقدامي را از مسئولان نديده‌ايم. حالا به من مي‌‌گويند 10 درصد از قراردادم كسر شده است. اين موضوعي است كه اصلا در بندهاي قرارداد من نيست و هيچ كجاي دنيا نيز اين مسئله به اين شكلي كه پرسپوليس عمل كرده، ديده نمي‌شود.

وي افزود: قصد تهديد ندارم چون من يك بازيكن حرفه‌اي هستم و روز اولي نيست كه وارد فوتبال شده‌ام اما اگر فدراسيون فوتبال ايران به مشكل من رسيدگي نكند از پرسپوليس به فيفا شكايت مي‌كنم تا به حقم برسم.

پتروويچ ادامه داد: شايد اگر بيشتر براي پرسپوليس به ميدان مي‌رفتم، مي‌توانستم خودم را ثابت كنم اما در شرايطي كه جدايي از پرسپوليس برايم سخت بود مسئولان باشگاه به من احترام نگذاشتند.

اين بازيكن در خصوص مذاكره‌اش با باشگاه استيل‌آذين گفت: با مسئولان باشگاه استيل‌آذين صحبت كردم اما نمي‌دانم كه چه اتفاقي افتاد كه نظر آنهاتغيير كرد به همين دليل با تيم فوتبال شاهين پارس جنوبي وارد مذاكره شدم و با اين تيم تمرين مي‌كنم اما هنوز قراردادي امضا نكرده‌ام.

پتروويچ خاطرنشان كرد: براي پرسپوليس و هوادارانش آرزوي موفقيت مي‌كنم و اميدوارم اين تيم بدون مشكلات فصل گذشته در ليگ برتر موفق‌ باشد.

16. 3 کاربر از پست مفید redboy تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

Neww زلاتکو کرانیکار: از زمین و هوا بر روی دروازه حریفان حمله میکنیم

کانون هواداران پرسپولیس : سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس تهران با بیان اینکه می داند تماشاگران این تیم تنها قهرمانی می خواهند، از انگیزه بالایش برای موفقیت در پرسپولیس سخن گفت و افزود: برای رسیدن به این هدف بازیهای زیبا و هجومی را به نمایش خواهیم گذاشت.
    زلاتکو کرانیکار سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس که سه شنبه شب به طور رسمی هدایت سرخپوشان را برعهده گرفت در گفتگو با خبرنگاران ضمن بیان مطلب فوق افزود: می دانم هواداران تیم فوتبال پرسپولیس به غیر از قهرمانی انتظار دیگری از این تیم ندارند و به همین دلیل تمام تلاشم را انجام خواهم داد تا ضمن ارائه زیباترین و هجومی ترین بازی‌ها به همراه این تیم، نتایج لازم را برای موفقیت هم کسب کنیم.

وی در مورد شناختش از تیم فوتبال پرسپولیس افزود: وقتی به من پیشنهاد هدایت این تیم داده شد، در مورد این تیم تحقیق کردم و متوجه شدم این تیم، یکی از بزرگترین و معروفترین تیم های آسیاست که این یکی از دلایلی بود که سرمربیگری این تیم را قبول کردم، همین مساله بود.

سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: همچنین شنیده ام در زمان مسابقات این تیم، ورزشگاه معروف آزادی پر از تماشاگر می شود، من علاقه داشتم در چنین تیمی فعالیت کنم و سعی می کنم تیمی را به میدان بفرستم که با بازی زیبای خود، تماشاگران پر تعداد و علاقمند این تیم را خوشحال کند.

کزانیکار با بیان اینکه پنجشنبه به ایران می آید تا هدایت پرسپولیس را برعهده بگیرد، در پایان گفت: هدف من این است که پرسپولیس در مسابقات داخلی، بهترین و هجومی ترین بازی ها را از خود ارائه دهد تا همه از عملکردش لذت ببرند.

منبع:perspolisnews.net

18. 3 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    KKD
    اسم واقعی شما
    S/-\jad
    Liverpool
    تشکر ها
    660
    تشکر شده 1,263 در 387 پست

Bia Inja

با عقد قراردادی 3ساله؛ سعید حلافی به پرسپولیس پیوست

سعید حلافی امروز رسماً با عقد قراردادی سه ساله به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست.
    سعید حلافی مهاجم جوان و آینده دار یم فوتبال صنعت نفت آبادان که سابقه بازی و گلزنی در لیگ برتر را نیز داراست با عقد قراردادی سه ساله به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست.

THIS IS ANFIELD
    ویرایش توسط King Kenny : 07-22-2009 در ساعت 18:43

20. 3 کاربر از پست مفید King Kenny تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 22 12311 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)