Design & Developed BY Patira

صفحه 12 از 22 نخستنخست ... 21011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 211
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك
    مربی مورد علاقه
    رافا بنيتس و قطبي
    بازیکن محبوب
    كاپيتان جرارد و علي كريمي
    تشکر ها
    84
    تشکر شده 230 در 48 پست

Bomb مهمترين اخبار و حواشي پرسپوليس تهران در فصل 88/89

به نام خدا

سلام به همه هواداران دو آتیشه پرسپولیس

welcome to perspolis club

دوستان عزیز من توی این قسمت می خواهیم به بررسی بازیهای تیم پرسپولیس بپردازیم

بچه هایی که بازیها رو کامل دیدند و توی قسمت آنالیز و بررسی فنی بازیها فکر می کنند که توانایی دارند در این قسمت می تونند صحبت های فنی خودشون رو داشته باشند. از مطرح کردن بحث های غیر فنی توی این کلوپ خودداری کنید تا پست های شما پاک نشده و بار فنی کلوپ هواداران پرسپولیس بالا باشه

اگر هم اخبار مهمی که در باشگاه می گذره رو در اختیار دارید می تونین اینجا مطرح کنید و از از ارسال گزارشات تمرین و مصاحبه های قبل و بعد بازیکنان و مربیان که خیلی معمولی هستند خودداری کنید.
    با تشکر و آرزوی موفقیت برای ارتش سرخ
    ویرایش توسط anfild : 04-03-2009 در ساعت 21:03

2. 5 کاربر از پست مفید anfild تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

/جام حذفي فوتبال/
    پرسپوليس و آلومينيوم هرمزگان 7 اسفند در آزادي
    خبرگزاري فارس: سازمان ليگ برنامه مسابقات دور اول از مرحله دوم جام حذفي فوتبال باشگاه‌هاي كشور را اعلام كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، برنامه مسابقات به شرح زير است:

تكريم هفته وحدت و گراميداشت سالروز ورود رسول خدا(ص)به مدينه

شنبه اول اسفند -ساعت 15-مرحله يك شانزدهم
    سپاهان -صنعتي كاوه-فولاد شهر

پنجشنبه 6 اسفند-ساعت 15- مرحله يك شانزدهم
    داماش گيلان-مقاومت سپاسي-سردار جنگل-رشت

جمعه 7 اسفند- ساعت 15-مرحله يك هشتم
    ذوب آهن-نفت آبادان-فولاد شهر

پتروشيمي تبريز-برق شيراز-اختصاصي پتروشيمي-تبريز

پرسپوليس-آلومينيوم هرمزگان-آزادي-ساعت 17:20

مس رفسنجان-ابومسلم -شهداي نوش آباد-رفسنجان

شنبه 8 اسفند -مرحله يك هشتم-ساعت 15
    صنعت مس كرمان-ملوان انزلي-شهيد باهنر-كرمان

يكشنبه 9 اسفند -مرحله يك هشتم-ساعت 17:20
    استيل آذين-استقلال تهران-آزادي-تهران
    farsnews.ir

4. 4 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    تشکر ها
    1
    تشکر شده 7 در 2 پست

عابدزاده براي نت‌برداري به تمرين پرسپوليس نرفت

تمرين تيم فوتبال پرسپوليس تهران صبح امروز برگزار شد.

تمرين از ساعت 11 در زمين شرکت واحد آغاز شد و بازيکنان به گرم کردن حرکات سرعتي، استارت‌هاي کوتاه و بلند و فوتبال درون تيمي پرداختند که تيم زرد متشکل از بازيکنان اصلي با هت تريک هادي نوروزي با 3 گل تيم مشکي را شکست داد.
    * در تمرين امروز حدود 30 هوادار از نزديک نظاره‌گر کار قرمزپوشان بودند. آنها بارها کريم باقري را مورد تشويق قرار دادند.
    *‌با وجود اعلام قبلي مسئولان باشگاه پرسپوليس عابدزاده در تمرين امروز قرمزپوشان حضور پيدا نکرد. دايي اعلام کرده وي مي تواند براي نت برداري در محل تمرين حاضر شود اما جايي در کادر فني ندارد.
    * آرفي و معمارزاده غائب بودند.
    * هادي شکوري با لباس شخصي تنها نظاره‌گر تمرين بود.
    * نبي‌الله باقري‌ها به دليل گرفتگي عضله دچار مصدوميت شد.
    * پرسپوليسي‌ها در پايان تمرين پنالتي انجام دادند.
    * علي دايي پا به پاي ساير بازيکنان در تمرين امروز حضور پيدا کرد.
    * عليرضا حقيقي پس از 40 دقيقه گذشت زمان تمرين زير نظر يحيوي به تمرينات ويژه پرداخت.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 3 کاربر از پست مفید :.AMIN.: تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک نفوذی و طراح
    مربی مورد علاقه
    گوارديولا
    بازیکن محبوب
    ژاوي
    اسم واقعی شما
    احمد
    تشکر ها
    563
    تشکر شده 620 در 113 پست

Bia Inja ياران سالم سعد 4 ـ پرسپوليس 2، تيم دايي بعد از 10 بازي باخت

در اين بازي كه به مناسبت يادبود سالم سعد بازيكن فقيد باشگاه النصر برگزار شد. تيم علي دايي بعد از شكست‌ناپذيري در 10 بازي رسمي مقابل بازيكنان منتخب امارات بازي را واگذار كرد پرسپوليس در اين بازي صاحب توپ و ميدان بود. اما روي اشتباهات فردي بازي را به حريف واگذار كرد.
    ورزشگاه النصر دبي
    تماشاگر300 نفر

گل‌ها: پرسپوليس 2: هادي نوروزي(62)، حميد علي‌عسگر(88)
    ياران سالم سعد4: محمد خميس(16)، سالم سرور(56)، توماس(69)،(92)
    تركيب پرسپوليس در نيمه اول:‌ عليرضا حقيقي، سپهر حيدري، مجتبي شيري، عليرضا محمد، ابراهيم شكوري، عادل كلاه‌كج، سامان آقازماني، محمد منصوري، كريم باقري، هادي نوروزي، محسن خليلي
    تركيب پرسپوليس در نيمه دوم: عليرضا حقيقي(73 حسن ناهيجي)، شيث رضايي، نبي‌الله باقري‌ها، جلال اكبري، عليرضا محمد(60مهدي شيري)، تياگو، حميد علي‌عسگر، حسين بادامكي، مجتبي زارعي، كريم باقري(60 ميثم بائو)، هادي نوروزي شرح گل:
    1ـ0(ياران سالم سعد):‌ محمد خميس بازيكنان شماره 10 تيم منتخب ليگ امارات روي اشتباه مجتبي شيري و دريافت پاس در عمق گل اول بازي را به ثمر رساند.
    2ـ0(ياران سالم سعد): سالم سرور روي سانتر ارسالي از كناره‌ها در حالتي كه تعادل نداشت با ضربه سر چكشي دروازه عليرضا حقيقي را باز كرد.
    2ـ1(پرسپوليس): پاس بلند حسين بادامكي در پشت محوطه 18 قدم به هادي نوروزي رسيد و اين بازيكن با عبور از دفاع مستقيم دروازه حريف را باز كرد.
    3ـ1(ياران سالم سعد): ضربه ايستادگي ارسال بازيكن حريف را عليرضا حقيقي به شكلي ناقص دفع كرد. در پي يك رفت و برگشت توماس بازيكن خارجي تيم منتخب دروازه پرسپوليس را براي سومين بار گشود.
    3ـ2(پرسپوليس): فرار مجتبي زارعي و پاس عرضي او به حميد علي‌عسگر رسيد و بازيكن جوان پرسپوليس با شوتي از روي محوطه 18 قدم دروازه تيم اماراتي را باز كرد
    . 4ـ2(ياران سالم سعد):‌ توماس با دريافت يك پاس از كمند مدافعان پرسپوليس گذشت و با شوتي از محوطه 18 قدم دروازه تيم پرسپوليس را باز كرد.
    اتفاق ويژه: در شرايطي كه باشگاه پرسپوليس نام تيم حريف را تيم منتخب ليگ امارات و ياران سالم سعد معرفي كرده است، شبكه تلويزيوني دبي اسپورت تيم حريف را تيم النصر معرفي نمود.
    بهترين بازيكن: توماس بازيكن خارجي تيم منتخب ليگ امارات با به ثمر رساندن دو گل عملكردي بهتر از سايرين داشت هر چند كه هادي نوروزي نيز دو گل زد كه داور يكي از گل‌هاي او را آفسايد اعلام كرد.
    ویرایش توسط Catalon : 03-26-2010 در ساعت 22:45

8. 5 کاربر از پست مفید Catalon تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

Jadid در حاشيه بازي پرسپوليس و منتخب ليگ امارات

بازي دو تيم فوتبال پرسپوليس و منتخب ليگ امارات نكات حاشيه‌اي جالبي نيز داشت.

حبيب كاشاني پس از بازگشت از مالزي و حضور در نشست كميته حرفه‌اي باشگاه‌هاي آسيا به جمع سرخپوشان ملحق شد و جمعه شب در ورزشگاه النصر دبي تماشاگر شكست سرخپوشان بود.
    همچنين اشپيتيم آرفي مهاجم مصدوم تيم پرسپوليس به همراه پسرش از جايگاه ويژه بازي را تماشا كردند. اين بازي در حضور 300 تماشاگر برگزار شد كه عمده آنها ايرانيان مقيم دبي و هواداران پرسپوليس بودند.
    تماشاگران تيم النصر دبي نيز در چند نوبت سالم سعد بازيكن فقيد تيم خود را تشويق مي‌كردند. ميثاق معمارزاده به علت آسيب‌ديدگي در ليست 18 نفره جايي نداشت و در غياب او عليرضا حقيقي و حسين ناييجي 4 گل دريافت كردند.
    بازي بعدي پرسپوليس روز يكشنبه مقابل تيم النصر امارات برگزار خواهد شد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

10. 3 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

Bia Inja گزارش تمرین امروز پرسپولیس

به گزارش خبرگزاري فارس،‌ تمرين امروز از ساعت 11 صبح در زمين شركت واحد به مدت يك ساعت برگزار شد كه از نكات قابل توجه مي‌توان به بازگشت مهدي شيري پس از 2 روز غيبت اشاره كرد. وي پس از صحبت با دايي با لباس شخصي تمرين را از نزديك تماشا كرد.
    همچنين كريم باقري قبل از آغاز تمرين پس از صحبت با دايي تمرين را ترك كرد و خليلي نيز به دليل مصدوميت جزيي راهي رختكن شد.
    تمرينات امروز سرخپوشان با گرم كردن و انجام كارهاي كششي، نرمشي و كار با توپ آغاز شد و سپس با انجام كارهاي بدني ادامه پيدا كرد.

*هوار محمد، ابراهيم شكوري، ميثاق معمارزاده و مجتبي زارع اختصاصي تمرين كردند.

*عليرضا حقيقي با محمد علي يحيوي اختصاصي تمرين كرد.

*محمد منصوري با رفع مصدوميت تمرينات گروهي را از امروز آغاز كرد.

*علي دايي مرتب سر بازيكنان فرياد مي‌زد و تأكيد داشت بازيكنان كم كاري نكنند و از هرگونه شوخي پرهيز كنند. دايي همچنين در جريان تمرين، با مدافعان به مدت 5 دقيقه صحبت‌هاي ويژه‌اي انجام داد.

*شيث رضايي به دليل مصدوميت با لباس شخصي حاضر شد.

12. 3 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

Neww مربی پرسپولیس و کسب افتخاری بزرگ،عبدی: مثل معجزه بود

حسین عبدی، مربی پرسپولیس یکی از مربیانی است که دارای مدرک آ از انگلستان است و هم اکنون برای حضور در دوره پرولیسانس مربی گری انگلستان انتخاب شده است

حسين عبدي مربي پرسپوليس براي حضور در دوره پرو لیسانس مربيگري انگلستان انتخاب شده و این افتخاری است که کمتر مربی ایرانی می تواند به آن دست پیدا کند. عبدي كه بالاترين مدرك مربيگري اروپا يعني مدرك آ از انگلستان را دارد مي‌تواند در كادر فني تيم‌هاي ليگ برتري انگلستان فعاليت كند اما با انتخاب شدن براي شركت در دوره پرو لايسنس مربيگري انگليس، جزو نخبه‌هاي مربيگري اين كشور قرار خواهد گرفت.
    حسين عبدي در اردوي دبي فهميد كه بعد از مكاتبه اينترنتي با نهاد مورد نظر خود در انگليس براي اين دوره فوق‌العاده انتخاب شده است. وی در مورد حسی که بعد از شنیدن این خبر داشته می گوید: «مثل معجزه بود. روز اول عيد بود كه از طريق ايميل فهميدم اين اتفاق افتاده و واقعا شوكه شده بودم.» عبدي در كلاسي كه روي كين و چندين مربي ليگ برتري در آن شركت داشته‌اند اين مدرك را اخذ كرده و او به علاوه يكي دو مربي استراليايي تنها مربیانی از آسیا هستند که این مدرک را بدست آورده اند.
    عبدی توضیح می دهد:«يك گروه نخبه 7 نفره كه در تعيين سرمربي تيم ملي انگلستان نقش اصلي را دارند از انبوه تقاضادهندگان براي شركت در اين دوره 10 نفر را انتخاب مي‌كنند. اين انتخاب با آزمون يا كلاس خاصي صورت نمي‌گيرد و براساس شايستگي افراد صورت مي‌گيرد، به خاطر همين واقعا خوشحالم كه تقاضاي من مورد قبول واقع شده. در اين انتخاب، افراد متقاضي كاري نمي‌توانند بكنند و راه افرادي كه براي دوره فوق برگزيده شده‌اند جدا خواهد شد. براي بار اول در اواخر ماه ژوئن (خرداد- تير) بايد به انگلستان سفر كنم. البته قبل از آن بايد از طريق ايميل و ويدئو كنفرانس با برگزار كنندگان كلاس در ارتباط باشم. بعد از آن بايد در 4 مقطع 10 روزه، دو هفته‌اي به انگلستان بروم و در كلاس‌هاي مربوطه شركت كنم اما كلا در يك سال آينده كار بسيار دشواري در پيش دارم.»

14. 2 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

خداحافظي عابدزاده از پرسپوليس

مربي پيشين دروازه‌بانان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: با شرايطي که برايم ايجاد کردند ديگر در تمرينات اين تيم شرکت نمي‌کنم.

احمدرضا عابدزاده گفت: شنبه شب با آقای شریفی ،رئیس کمیته انضباطی ،تماس گرفتم و گفتم آقای دکتر! من را آزاد کن. آقای شریفی از من پرسید یعنی چه! من هم توضیح دادم که قید همه چیز را زده‌ام و نمی‌خواهم به عنوان آنالیزور در تمرینات شرکت کنم و دیگر کاری با این مسائل ندارم.
    مربی پیشین دروازه‌بانان تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه به سایت گل گفت: من به آقای شریفی اعلام کردم اگر توانستید طلب فصل گذشته من را از پرسپولیس بگیرید در غیر این صورت من دیگر پیگیر این پرونده نخواهم بود و عصر امروز- یکشنبه - نیز به کمیته انضباطی می‌روم تا این پرونده را به نقطه آخر برسانم.
    عابدزاده تأکید کرد:اگر مطالباتم را دادند که دادند اگر هم ندادند 41 میلیون تومان بابت فصل گذشته و 130 میلیون طلب امسال من مال آقای کاشانی بروند این پول را خرج خودشان کنند یا اگر نمی‌خواهند صرف تیم پرسپولیس کنند تا پرسپولیس با قهرمانی در جام حذفی دل مردم را شاد کند.
    کاپیتان اسبق پرسپولیس درباره اتخاذ چنین تصمیمی گفت: از وقتی به عنوان آنالیروز در تمرینات شرکت می‌کنم مردم در کوچه و خیابان در محل کارم و به هر اداره‌ای که می‌روم به من می‌گویند تو بازیکن محبوب ما هستی و ما دوست نداریم به عنوان آنالیزور به تمرینات بروی و با تو چنین برخوردارهایی بشود. البته شک نکنید اگر هزار بار دیگر به تمرینات بروم و به عنوان آنالیزور از تمرینات نت‌برداری کنم عابدزاده کوچک شدنی و خراب شدنی نیست. مردم خودشان می‌دانند که داستان از چه قرار است و چرا آقایان چنین کارهایی می‌کنند. با این وجود قسم می‌خورم چون مردم با اصرار از من می‌خواهند چنین کاری نکنم بنابراین دیگر به تمرینات نمی‌روم و هیچ کاری هم با این‌ها ندارم و اگر هم طلبم را ندادند دیگر هیچ موضوعی را پیگیری نخواهم کرد و این موضوع را به کمیته انضباطی سپردم.
    احمدرضا عابدزاده در ادامه گفت: به من روزی که سرمربی جدید به محل تمرینات آمده بود یکی از مسئولان باشگاه گفت دیگر به تمرین نیا! چون سرمربی جدید تو را نمی‌خواهد اما برای کرانچار یک روز قبل جلسه گذاشتند و موضوع را به او گفتند بعد هم در جلسه معارفه برای مربی خارجی سنگ تمام گذاشتند. طلبش را هم دادند و او با خیال راحت رفت. اما من چه؟! وقتی هم برای دریافت مطالبات به باشگاه رفتم جواب‌های سربالا دادند من هم به کمیته انضباطی رفتم و نتیجه‌اش این شد. آقایان به جای اینکه طلبم را بدهند گفتند ما می‌خواهیم عابدزاده برگردد من دلم پیش تیم بود برگشتم اما چه برگشتنی؟! گفتند بیا و در تمرینات نت‌برداری کن چه آنالیزوری؟! حتی نخواستن من را با تیم به تبریز ببرند. حالا هم مردم هر جا که من را می‌بینند اصرار می‌کنند که دیگر به تمرینات نروم. من هم به کمیته انضباطی گفته‌ام که دیگر قید همه چیز را زده‌ام.
    کاپیتان اسبق تیم ملی می‌گوید: از روزی که اخراج شده‌ام تا امروز مطالبات مربیان قبلی و اعضای تیم در چندین نوبت پرداخت شده است. اما ریالی به من نداده‌اند درست از روزهایی که می‌گویند عابدزاده به تیم برگردد و اسطوره پرسپولیس است نسبت به حکم کمیته انضباطی بابت 41 میلیون تومان طلب فصل گذشته من اعتراض می‌کنند و پرونده را به شعبه استیناف می‌فرستند تا شاید پولم را ندهند اما خیالشان راحت باشد من عشق به پرسپولیس را به پول نمی‌فروشم وگرنه خیلی تیم‌ها حاضرند با مبالغ کلان من را به خدمت بگیرند اما من می‌مانم و به پرسپولیس برمی‌گردم و مطمئن باشید در این فوتبال عابدزاده و پروین‌ها ماندنی هستند و این‌ها رفتنی. از آقای سعیدلو هم انتظار دارم چشم خود را بر روی واقعیت‌ها نبندد و آدم‌ها را بهتر بشناسد.
    عابدزاده در پایان گفت: من حقایق را می‌گویم و از هیچ کس جز خدا نمی‌ترسم و مطمئن هستم خدایی که بارها ثابت کرده من را دوست دارد دست خیلی‌ها را رو می‌کند و چهره آنهایی که ریا می‌کنند برای مردم رو خواهد شد.
    football3.ir

16. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

قرارداد عابدزاده با پرسپوليس فسخ شد
    خبرگزاري فارس: قرارداد مربي پيشين تيم فوتبال پرسپوليس فسخ شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، باشگاه پرسپوليس اعلام كرد: با درخواست احمدرضا عابدزاده براي فسخ قراردادش و خاتمه همكاري با باشگاه، توافق نامه‌اي بين او و باشگاه پرسپوليس امضا شد.

بر اساس اين توافق نامه وي مستحق دريافت مطالباتش از ابتداي فصل جاري تا تاريخ 7/10/88 جمعاً به مبلغ 100 ميليون تومان است. مطالبات فصل گذشته ايشان منوط به راي كميته استيناف فدراسيون فوتبال است.

با امضاي اين توافق نامه طرفين ادعاي ديگري نسبت به هم ندارند و صدور رضايت ‌نامه براي ايشان بلامانع است.

18. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

بيانيه کانون مشوقين باشگاه پرسپوليس:
    پرسپوليس امروز به كمك شما نياز دارد

کانون مشوقين باشگاه پرسپوليس با انتشار بيانيه‌اي خواهان حضور هواداران اين تيم در ورزشگاه آزادي در ديدارهاي باقي‌مانده شد.
    کانون مشوقين باشگاه پرسپوليس با دعوت از هواداران باشگاه براي حضوري پر رنگ در ديدارهاي باقي مانده در جام حذفي و ليگ برتر بيانيه اي به شرح زير صادر کرد:

امروز بيش از هر زمان ديگري پرسپوليس به کمک هواداران خود نياز دارد. چرا که شرايط حساس جدول و صعود تيم به مرحله نيمه نهايي جام حذفي باعث تحرکات کساني شده است که هر روز با شايعات و درج اخبار کذب در برخي رسانه ها دنبال ايجاد اختلاف و بر هم زدن تمرکز اين خانواده بزرگ هستند و قصد دارند با ايجاد جنگ رواني عليه مسئولان، کادر فني، بازيکنان و هواداران مانع موفقيت هاي اين تيم براي رسيدن به جام حذفي و کسب سهميه آسيا شوند.
    حضور پر شور و آگاهانه هواداران خون گرم باشگاه باعث دلگرمي مسئولين باشگاه و ايجاد انگيزه براي بازيکنان مي شود.
    يقيناً سکوهاي سراسر قرمز ورزشگاه آزادي در روز جمعه 3 ارديبهشت نويد بخش صعود تيم بزرگ پرسپوليس به فينال جام حذفي خواهد بود.
    کانون هواداران باشگاه فرهنگي ورزشي پيروزي (پرسپوليس)

20. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

/گزارش تمرين امروز پرسپوليس/
    تذكر دايي به مدافعان و تمرين رضايي با ماسك ويژه
    خبرگزاري فارس: تمرين تيم فوتبال پرسپوليس بعدازظهر امروز پيگري شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، تمرين پرسپوليس از ساعت 17 امروز در زمين شركت واحد آغاز شد.
    در اين تمرين بازيكنان پرسپوليس پس از گرم كردن به كارهاي سرعتي كار با توپ و عبور از موانع پرداختند و در مرحله پاياني فوتبال دستگرمي بازي كردند.

* در ابتداي تمرين يك راس گوسفند زير پاي بازيكنان قرباني شد.

* حدود 50 هوادار و ليدر در تمرين امروز حضور داشتند و ضمن تشويق بازيكنان از آنها خواستند صباي قم را شكست دهند.

* اشپتيم آرفي و محمد منصوري غايب بودند.

* شيث رضايي با ماسك ويژه در تمرينات گروهي شركت كرد.

* دايي در حاشيه تمرين به شوت زني پرداخت. او بسيار خوب توپ‌هاي خود را به چارچوب زد كه باعث شد از سوي بازيكنان و هواداران مورد تشويق قرار گيرد.

* علي دايي به مدافعان پرسپوليس متذكر شد در هنگام توپ‌هاي بلند مراقب مهاجم تند و تيز صبا باشند. او تذاكراتي به مدافعان پرسپوليس داد.

* دايي به دليل تكل خشن سامان آقان زماني بر روي پاي حسين بادامكي به اين بازيكن تذكر داد. او اعلام كرد در تمرينات نبايد خشن كار كرد.

*‌ بازيكنان پرسپوليس در پايان تمرين پس از گرم كردن به صحبت‌هاي دايي گوش دادند.

* در هنگام فوتبال دستگرمي تنها وسيلي برزيليا بود كه نظاره گر بود و به بازي گرفته نشد.

* پرسپوليس ساعت 19:05 روز جمعه در مرحله نيمه نهايي جام حذفي مقابل صباي قم در ورزشگاه آزادي به ميدان خواهد رفت.

22. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

صفحه 12 از 22 نخستنخست ... 21011121314 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)