Design & Developed BY Patira

صفحه 20 از 22 نخستنخست ... 101819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 211
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك
    مربی مورد علاقه
    رافا بنيتس و قطبي
    بازیکن محبوب
    كاپيتان جرارد و علي كريمي
    تشکر ها
    84
    تشکر شده 230 در 48 پست

Bomb مهمترين اخبار و حواشي پرسپوليس تهران در فصل 88/89

به نام خدا

سلام به همه هواداران دو آتیشه پرسپولیس

welcome to perspolis club

دوستان عزیز من توی این قسمت می خواهیم به بررسی بازیهای تیم پرسپولیس بپردازیم

بچه هایی که بازیها رو کامل دیدند و توی قسمت آنالیز و بررسی فنی بازیها فکر می کنند که توانایی دارند در این قسمت می تونند صحبت های فنی خودشون رو داشته باشند. از مطرح کردن بحث های غیر فنی توی این کلوپ خودداری کنید تا پست های شما پاک نشده و بار فنی کلوپ هواداران پرسپولیس بالا باشه

اگر هم اخبار مهمی که در باشگاه می گذره رو در اختیار دارید می تونین اینجا مطرح کنید و از از ارسال گزارشات تمرین و مصاحبه های قبل و بعد بازیکنان و مربیان که خیلی معمولی هستند خودداری کنید.
    با تشکر و آرزوی موفقیت برای ارتش سرخ
    ویرایش توسط anfild : 04-03-2009 در ساعت 21:03

2. 5 کاربر از پست مفید anfild تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

به دليل قرارداد 3 ساله با ابومسلم
    ضيغمي نمي‌تواند به پرسپوليس برود
    خبرگزاري فارس: بازيكن تيم فوتبال ابومسلم با اين باشگاه قرارداد 3 ساله دارد و نمي‌تواند جدا شود.

محمد رضا عباسي؛ قائم مقام باشگاه ابومسلم در مورد شايعه مذاكره جواد ضيغمي با پرسپوليس به خبرنگار فارس گفت: ضيغمي هيچ مذاكر‌ه‌اي با پرسپوليس نداشته است. او قراردادي 3 ساله با باشگاه ابومسلم دارد و نمي‌تواند از اين تيم جدا شود. ضمن اينكه در صورتي كه باشگاه ابومسلم فصل آينده امتياز يك تيم ليگ برتري را خريداري كند تيمي براي قهرماني در ليگ آماده مسابقات خواهيم كرد.
    وي ادامه داد: ضيغمي چند ماه ديگر سرباز مي‌شود و بايد در يك تيم نظامي برود كه چنين تيمي را در مشهد داريم.
    farsnews.ir

4. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

تحليل داوري‌هاي هفته سي‌وسوم از زبان عنايت:
    پنالتي ابومسلم مقابل پرسپوليس مي‌توانست گرفته نشود
    خبرگزاري فارس: رئيس كميته داوران گفت: پنالتي ابومسلم مقابل پرسپوليس مشكوك بود و مي‌توانست گرفته نشود.

به گزارش خبرگزاري فارس، مسعود عنايت با ابراز رضايت از داوري ها در رقابت هاي هفته گذشته ليگ برتر اظهار داشت: داوري ها خوشبختانه در مجموع خوب بود و در ديدارهاي فولاد –ذوب آهن، پاس همدان –سايپا، مقاومت –شاهين بوشهر و استيل –مس كرمان قضاوت ها خوب بود و تيم ها جوانمردانه بازي كردند به خصوص ديدار پاس همدان و سايپا كه براي پاس همدان يك بازي حياتي بود.تا اين لحظه از پاس همدان هم اعتراضي دريافت نكرده ايم.

رئيس كميته داوران تصريح كرد: در ديگر ديدارها هم شرايط مثل ديدارهايي بود كه گفتم اما صحنه اي مشكوك هم ديده شد. در ديدار استقلال تهران و راه آهن كمك داور در يك صحنه نبايد دخالت مي كرد كه خوشبختانه داور بازي را كنترل و با كار شروع مجدد بازي را ادامه داد. در بازي تراكتور - استقلال اهواز گل استقلال روي كار درست كمك داور مردود اعلام نشد. درباره وقت اضافه اي كه گرفته شده گزارش ناظر داوري حاكي از آن است وقت اضافه درست بوده است.در ديدار صبا و ملوان يك پنالتي براي ملوان گرفته نشده كه طبق گزارش ناظر داوري نظر داور درست نبوده است و داور پنالتي نگرفته است.

عنايت گفت: در ديدار ابومسلم و پرسپوليس يك پنالتي براي ابومسلم گرفته شده كه برخي كارشناسان اعتقاد دارند پنالتي بوده و برخي نه، اما به نظر من صحنه مشكوك است و مي توانست پنالتي نباشد.در بازي سپاهان و يپكان گل سپاهان به درستي به ثمر رسيد و كار خوب كمك داور قابل تقدير است.
    انتهاي پيام/
    farsnews.ir

6. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

گزارش تمرين امروز پرسپوليس/
    تمرين بارسلونايي، جريمه باقري،‌ حضور اولادي و فرياد دايي بر سر زارع
    خبرگزاري فارس: تمرين پرسپوليس بعدازظهر امروز برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، تمرين پرسپوليس بعدازظهر امروز از ساعت 16:15 در زمين شركت واحد پيگيري شد. در اين تمرين بازيكنان پرسپوليس پس از گرم كردن به حركات سرعتي و فوتبال دستگرمي پرداختند.

* دايي تأكيد زيادي بر حفظ توپ بازيكنان و دادن پاس‌هاي زياد به شيوه بارسلونا داشت. او بارها تاكيد مي‌كرد كه بازيكنان بايد با پاس‌هاي كوتاه ميانه زمين را در اختيار بگيرند و سپس به فكر حمله باشند.

* حبيب كاشاني مانند روز گذشته حضور داشت. كاشاني روزهاي يكشنبه و سه‌شنبه در شوراي شهر تهران حضور دارد اما امروز از ابتدا تا انتهاي تمرين به دقت عملكرد سرخپوشان را زيرنظر داشت.

* نكته جالب در تمرين امروز حضور مهرداد اولادي بازيكن ملوان بندرانزلي بود. او همراه حبيب كاشاني با دسته گلي كه در دست داشت در تمرين پرسپوليس حضور پيدا كرد. همين موضوع باعث شد بازيكنان از حضور بازيكن پيشين اين تيم متعجب شوند. اولادي در كنار حبيب كاشاني در كنار زمين نشست و بعد از برخورد گرمي كه با علي دايي داشت نظاره‌گر تمرين شد.

* علي دايي در ابتداي تمرين نزديك 20 دقيقه با بازيكنان گفت‌وگو پرداخت.

* دايي در ابتداي تمرين امروز به محمود خوردبين اعلام كرد دور جديد تمرينات پرسپوليس پس از پايان ليگ و جام حذفي و براي فصل آينده از 29 خرداد اغاز خواهد شد.

* يحيوي از ابتداي تمرين با دروازه‌بانان به صورت ويژه تمرين كرد.

* در فوتبال دستگرمي حضور محمد پروين، حميد علي عسگر و وسلي برزيليا در تركيب اصلي جالب توجه بود.

* مجتبي زارع كه در يك صحنه كه با عليرضا حقيقي در مقابل دروازه تك به تك شده بود به كارهاي نمايشي پرداخت. همين موضوع باعث شد علي دايي با فرياد بسيار بلند به اين بازيكن تذكر جدي بدهد. او به زارع گفت در بازي‌هاي رسمي نيز همين كارها را مي‌كنيد كه در گل زدن مشكل داريد.

* دايي همچنين براثر بي‌دقتي كريم باقري بر روي دو صحنه او را با شنا جريمه كرد. كريم باقري نيز جريمه‌اي كه دايي در نظر گرفته بود را انجام داد.

* در حاشيه فوتبال دستگرمي علي دايي بارها تركيب پرسپوليس را تغيير داد و مشخص بود به دنبال بازيكناني جديد براي حضور در تركيب اصلي است.

* سرمربي پرسپوليس در ابتداي تمرين به صورت اختصاصي با عليرضا حقيقي و سپهر حيدري به گفت‌وگو پرداخت.

* حدود 30 هوادار در تمرين حضور داشتند كه در بين آنها چند ليدر نيز ديده مي‌شد.

* آرفي تنها غايب بود.

* بازي نمايشي با دستور دايي ممنوع بود. دايي از بازيكنان خواست به صورت ساده به فوتبال بپردازند.
    انتهاي پيام/
    Farsnews.ir

8. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

پس از حضور در تمرين پرسپوليس
    اولادي: دايي و كاشاني صلاح بدانند پرسپوليسي مي‌شوم
    خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال بندرانزلي گفت: فعلا بازيكن ملوان هستم اما اگر كاشاني و دايي صلاح بدانند پرسپوليسي مي‌شوم.

مهرداد اولادي پس از حضور در تمرين امروز پرسپوليس در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، عنوان كرد: پرسپوليس تيم سابق من است و هميشه از صميم قلب اين تيم را دوست دارم. بازيكنان و كادر فني اين تيم از دوستان من هستند و آرزو مي‌كنم در فينال جام حذفي موفق باشند.

وي در خصوص حضورش در تمرين امروز گفت: تمرين ملوان امروز تعطيل است به همين دليل در تمرينات پرسپوليس حضور يافته‌ام. من بازيكن ملوان هستم و آمده‌ام بازيكنان پرسپوليس را ببينيم. به نظر من غير حرفه‌اي نيست كه در تمرين امروز آمدم. اصلا بنويسيد آمده‌ام به كاشاني و دايي خسته نباشيد بگويم.

اولادي تصريح كرد: وقتي كه امارات بودم كمتر موفق شدم در كنار پرسپوليسي‌ها باشم اما حالا كه در ملوان هستم سعي مي‌كنم بيشتر در خدمت پرسپوليس باشم.

اولادي در جواب اين سئوال كه در صورت حل مشكل سربازي‌اش پرسپوليسي خواهد شد يا خير گفت: من پرسپوليس را قلبا دوست و اين موضوع را ثابت كرده‌ام. اگر دايي و كاشاني صلاح بدانند فصل آينده در خدمت پرسپوليس هستم. من عاشق اين تيم هستم و هر چه دارم از پرسپوليس است اما همه چيز به موقع خود انجام مي‌شود.

وي در جواب اين سئوال كه چرا بازيكنان كمتري از ايران لژيونر مي‌شوند گفت: معتقدم در چند سال گذشته در اين بحث ناموفق بوديم. شما بايد از كارشناسان بپرسيد كه چرا بازيكنان به تيم‌هاي عربي و اروپايي ترانسفر نمي‌شود ولي به نظر من در اين مورد بار فني حرف اول را مي‌زند.
    انتهاي پيام/
    Farsnews.ir

10. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

بايد به سازمان ليگ تبريك گفت
    خوردبين: اولادي فقط در پرسپوليس بازي مي‌كند
    خبرگزاري فارس: سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس گفت: پس از اتمام قرارداد با ملوان بندرانزلي اولادي فقط در پرسپوليس بازي مي‌كند.

محمود خوردبين در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس اظهار داشت: به نظر من ليگ نهم فراز و نشيب زيادي داشت اما يكي از بهترين هاي سال‌هاي خود را با برنامه ريزي سازمان ليگ پشت سر گذاشت. البته مشكلاتي هم بود كه باعث شد 3 بار بدنسازي كنيم كه اين موضوع هم جزئي از فوتبال ايران است.
    خوردبين افزود: بايد به سازمان ليگ و عزيز محمدي تبريك بگويم كه امسال با برنامه ريزي خوب تا حدود زيادي باعث شد مشكلات در برنامه ريزي فدراسيون فوتبال و سازمان ليگ كمتر باشد.
    خوردبين در جواب سؤالي در خصوص شيرين ترين خاطره خود در چند سال اخير گفت: گل سپهر حيدري به سپاهان جزء شيرين ترين خاطرات من بوده است.

وي همچنين درباره حضور مهرداد اولادي در تمرين پرسپوليس گفت: مهرداد عضو پرسپوليس بوده،‌ هست و خواهد بود. او پس از اتمام قراردادش با ملوان فقط در پرسپوليس بازي مي‌كند چون جزيي از اين تيم است اما بايد صبر كنيم تا پس از پايان بازي‌هاي ليگ برتر تكليف نهايي‌اش مشخص شود.
    انتهاي پيام/
    Farsnews.ir

12. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

تشکيل هيات مديره جديد پرسپوليس

رييس سازمان تربيت بدني گفت: اعضاي تشکيل دهنده هيات مديره جديد پرسپوليس از افراد علاقه مند به فوتبال و اين باشگاه خواهند بود.

علي سعيد لو افزود:‌ انتخاب اعضاي هيات مديره باشگاه پرسپوليس دغدغه هواداران اين تيم نيست، زيرا مالکان اصلي اين باشگاه پر هوادار، خواهان موفقيت تيم خود در فوتبال هستند.
    وي ادامه داد: تمام تلاش خود را خواهيم کرد تا اعضاي جديد هيات مديره باشگاه از علاقه مندان به اين تيم باشند تا بتوانند پرسپوليس را در آينده به موفقيت هاي خوبي برسانند.
    رييس سازمان تربيت بدني گفت: در زمان انتخاب حبيب کاشاني به عنوان سرپرست باشگاه پرسپوليس وضعيت اين تيم به خصوص در ميان اعضاي سابق هيات مديره مناسب نبود و ما وي را با هدف ايجاد آرامش در اين باشگاه انتخاب کرديم.
    وي با اشاره به مشکل دو شغله بودن کاشاني تصريح کرد: در اين خصوص بحث هاي زيادي وجود دارد و ما در حال بر طرف کردن موانع موجود براي حضور وي در باشگاه پرسپوليس هستيم.
    وي اظهار داشت: کاشاني نيز راه حل هايي را به ما پيشنهاد داده و اميدوارم اين مشکل حتي با انتقال وي به سازمان تربيت بدني بر طرف شود.
    سعيدلو در خصوص ارزيابي خود از نهمين دوره ليگ برتر فوتبال کشور گفت: ليگ امسال منظم تر از سال هاي گذشته برگزار شد و اميدوارم اين روند در ليگ دهم نيز ادامه داشته باشد.
    وي در خصوص شايعات اخير مبني بر تغييرات مديريتي در باشگاه استقلال نيز اظهار داشت: اين بحث ساخته ذهن بعضي از دوستان است و هيچ تصميمي در اين خصوص گرفته نشده است.
    football3.ir

14. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

نامه كاشاني به رئيس كميته داوران

سرپرست باشگاه پرسپوليس امروز در نامه‌اي به رئيس کميته داوران فدراسيون فوتبال نکاتي را در خصوص داوري بازي فينال جام حذفي عنوان کرد.

متن نامه حبيب کاشاني به مسعود عنايت به شرح زير است:

برادر ارجمند جناب آقاي عنايت

رياست محترم کميته داوران

احتراما به استحضار مي رساند متاسفانه متعاقب انتشار اظهار نظرهاي کارشناسي در رسانه هاي ديداري و شنيداري کشور مبتني بر اشتباه داور مسابقه تيم پيروزي برابر ابومسلم خراسان (از سري مسابقات دور برگشت ليگ برتر) در چندين صحنه از مسابقه مذبور، شائبه هاي ناصحيحي در اذهان عمومي متوجه عملکرد داوران زحمتکش و ارزشمند فوتبال ايران گرديد که بسي جاي تاثر داشته و در عين حال، توجه افزون در لحاظ سوابق پيشين داوران گزينشي (در مواجه با تيم حاضر در مسابقه) را جهت پيشگيري از بروز چنين بدگماني هاي ناروايي طلب مي نمايد.

لذا مستدعي است که با توجه به حساسيت افزون مسابقه پيش رو في مابين تيم هاي پيروزي و گسترش فولاد تبريز در چهارچوب دور رفت فينال جام حذفي و با عنايت به مراتب فوق الذکر، جنابعالي، به عنوان متولي امر داوري کشور عزيرمان، همانند هميشه دقت کافي و در عين حال افزوني را در گزينش داور اين مسابقه (بر اساس سوابق امر) مبذول داشته تا بدين وسيله ساحت پاک داوري ايران از گزند کج‌انديشي ها و شائبه هاي خلاف واقع اذهان عمومي در امان مانده و از ايجاد حاشيه پيرامون عملکرد هر کدام از تيم هاي شرکت کننده در اين مسابقه نيز اجتناب گردد.

ضمنا بر خويش لازم مي دانم که به حضورتان اعلام دارم که اينجانب بر اساس اعتقاد قبلي مبني بر دور بودن ساحت داوري فوتبال ايران از چنين گمانه‌زني‌هايي، تا کنون در هيچ يک از رسانه هاي ديداري و نوشتاري و حتي مکاتبات خويش، اظهار نظر در خصوص امر داوري ننموده و همواره از تمامي کادر فني و بازيکنان تيم پيروزي نيز اين انتظار داشته ام که از انتقاد به داوري اجتناب نمايند.

به اميد آنکه جايگاه ارزشمند داوري کشور عزيزمان همواره مورد احترام قرار گرفته و به زودي شاهد آن باشيم که زمينه بروز چنين شائبه هايي ريشه کن شود. پيشاپيش از همکاري صميمانه حضرتعالي کمال تشکر و امتنان را دارم.
    football3.ir

16. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

Jadid باشگاه پرسپوليس: وضع عمومي دايي خوب است و مشكلي ندارد

کانون هواداران پرسپولیس : مدير روابط عمومي باشگاه پرسپوليس گفت: حال عمومي علي دايي خوب است و او به بيمارستان منتقل نشده است. علي دايي پس از پايان مسابقه با گسترش فولاد تبريز در ديدار رفت فينال جام حذفي در نشست خبري شركت كرد اما ظاهرا هنگام ترك ورزشگاه يادگار امام و زماني كه قصد داشته سوار اتوبوس تيم پرسپوليس شود شماري از تماشاگران قصد داشتند با او عكس يادگاري بگيرند كه در اين حين يكي از افراد ناشناس با يك شي كه گفته مي‌شود تيز و برنده بوده به علي دايي حمله كرد. عباس عليپور اظهار داشت: فردي ناشناس در زماني كه دايي با شماري از طرفداران عكس يادگاري مي‌گرفت و قصد سوار شدن به اتوبوس تيم را داشت از سوي يك فرد ناشناس با يك شي تيز مورد حمله قرار گرفت و فرد مهاجم اين شي را به پهلو دايي فرو كرد.
    وي عنوان كرد: دايي سرپايي پانسمان شد و وضع عمومي او خوب است و مشكلي ندارد. طبيعي است بعد از حضور در تهران در صورت نياز به مراكز پزشكي براي تجديد پانسمان و معاينه بيشتر خواهد رفت اما مسئولان بايد مراقبت بيشتري به عمل آورند و دستگا‌ه‌هاي نظارتي هم نظارت خود را بيشتر كنند تا به دليل حمله يك فرد ناشناس مردم خوب تبريز يك استان زير سوال نروند.
    عليپور در مورد شايعه حمله به دايي با سوزن آغشته به ويروس ايدز گفت: اين شايعه بي‌اساس است اما دستگا‌ه‌ها نظارتي بايد دقت بيشتري داشته باشند.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

18. 2 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

دایی: تنها به پرسپولیس و موفقيت‌اش فكر مي‌كنم
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    تمرین روز گذشته سرخ‌پوشان بعد از پیروزی دیدار فینال در تبریز با شور نشاط خاصی در زمین شرکت واحد انجام شد. علی دایی نیز بازیکنان را در این تمرین همراهی می کرد.
    سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، در گفت و گویی با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس به سوالات ما پاسخ داد:

دل‌مان براي ديدن چنين جو با نشاطي كه امروز (پنجشنبه) در تمرينات ديديم تنگ شده بود؛ به خصوص بعد از بازي برابر ابومسلم! اين فضاي شاد با يك قهرماني تكميل خواهد شد؟
    به اميد خدا همين طور خواهد شد. تمام اين مسائل بستگي به شرايط بازيكنان‌مان دارد. اگر آنها خوب كار كنند به طور حتم تمرينات ما هم با نشاط‌تر هم مي‌شود. متأسفانه بعد از بازي برابر ابومسلم چون نتيجه بدي گرفته بوديم، به خاطر همين كمي ساكت‌تر در تمرين حاضر مي‌شديم. امروز اما تمرين خوبي بود و ما ريكاوري داشتيم.
    بنابراين پايان فصل خوبي در انتظار پرسپوليس خواهد بود؟
    ما كار خودمان را انجام مي‌دهيم. آخر فصل است و به اميد خدا مي‌رويم تا دو بازي باقيمانده را با پيروزي به پايان برسانيم تا فصل را به خوبي و خوشي به پايان برسانيم.
    از جو و شرايط جانبي بازي صحبت مي‌كنيد؟
    اول از همه بايد خدا را شكر كنيم كه موفق شديم يك بازي سخت را با پيروزي پشت سر بگذاريم. به نظر من اين بازي از بازي برابر تراكتورسازي شرايط دشوارتري داشت. در آن بازي تنها تراكتورسازي بود كه تشويق شد، اما برابر فولادگستر با پرتاب سنگ و كلوخ و انواع كارها مي‌خواستند بازي را خراب كنند و تيم ما را تحت فشار قرار دهند.
    اما پرسپوليس توانست از زير باران سنگ به يك پيروزي دلچسب برسد!
    من متأسفم براي مسئولين برگزاري بازي كه اجازه دادند به راحتي يك نيمه بازيكنان پرسپوليس با ترس و لرز روي نيمكت بنشينند و يا درون زمين بازي كنند. واقعا شرايط اصلا مساعد نبود و من به بازيكنان‌ام كه در آن شرايط سخت يك بازي خوب و محكم به نمايش گذاشتند تبريك مي‌‌گويم و اعتقاد دارم پيروزي در اين ديدار كمترين حق ما بود كه به آن رسيديم.
    برابر تراكتورسازي اين مردم (تبريزي‌ها) از شما تقدير كردند، اما برابر فولادگستر به شما اهانت مي‌كردند! علت اين دوگانگي چه بود؟
    شما نگاه به جو ورزشگاه نكنيد كه به من مي‌گفتند بي‌غيرت! شايد آن روز فوتبال دوستان تبريزي دوست داشتند من پرسپوليس را رها كرده و تيم را طوري ارنج مي‌كردم كه فولادگستر پيروز مي‌شد، چون از تبريز مي‌آيد. شايد آن موقع مي‌شدم باغيرت! اما غيرت اين بود كه من بالاي سر پرسپوليس ايستادم و تا زماني هم كه با اين تيم قرارداد دارم با جان و دل به كارم ادامه خواهم داد و براي موفقيت پرسپوليس هر چه در توان دارم خواهم گذاشت.
    خيلي از تلخي‌هاي حاشيه‌اي اين بازي گفتيم و شنيديم؛ حالا از شيريني‌هاي اين پيروزي دلچسب صحبت مي‌كنيد؟ براي سردست گرفتن جام قهرماني چه كار اضافه‌اي بايد انجام بدهيد؟
    پيش از اين هم گفته‌ام كه ما 50 درصد راه رفته‌ايم و بازي سختي را در تهران پيش‌رو داريم. به هيچ عنوان حريف را دست كم نخواهيم گرفت و با تمام قدرت و توان مي‌آييم كه به اميد خدا تيم پيروز ميدان باشيم و جام قهرماني را با پيروزي بالاي سر ببريم. اين كوچك‌ترين پاداشي است كه پرسپوليس در اين فصل مي‌تواند بگيرد و كوچك‌ترين هديه‌اي است كه پرسپوليس مي‌تواند به هوادارانش بدهد و فصل را با يك پيروزي خوب و يك قهرماني به پايان برساند.
    سرمربي فولادگستر مدعي شده مي‌توانستند پرسپوليس را شكست بدهند و براي بازگشت برنامه خواهند داشت!
    من براي آقاي كاظمي احترام خاصي قائل هستم، اما فكر كنم حتي اگر همان شرايط بازي در تبريز را به وجود بياورند و با سنگ و كلوخ بيايند، با اختلاف يكي، دو گل بازنده خواهند بود، وگرنه از لحاظ كيفيت فوتبال پرسپوليس خيلي بالاتر از تيم فولادگستر خواهد بود. با اين حال من منكر بازي خوب فولادگستر در تبريز نمي‌شوم. در آن شرايط چند موقعيت هم نصيب‌شان شد كه اين موقعيت‌ها براي ما نيز پيش آمد. عليرضا محمد يك بار با دروازه‌بان حريف تك به تك شد؛ حميد علي‌عسگر تك به تك شد؛ پنالتي را گل نكرديم و چند ضربه سر خوب زديم كه دروازه‌بان حريف توپ را دفع كرد
    داوري بازي چطور بود؟
    فكر مي‌كنم در چند صحنه كه فولادي‌ها صاحب موقعيت شدند، كمك داور بازي اعلام آفسايد نكرد و چند صحنه هم آقاي افشاريان بي‌دليل به بازيكنان من كارت نشان داد.
    مي‌توان به مورد ابراهيم شكوري اشاره كرد؟
    زماني كه بازيكن مصدوم مي‌شود و به زمين مي‌افتد چه بايد كرد؟! ابراهيم شكوري بايدMRI بگيرد تا ببينيم در چه وضعيتي قرار دارد. در حالي كه او روي زمين افتاده بود، داور ادامه بازي داد و نشان داد اصلا به فكر سلامتي بازيكن نيست. اگر ابراهيم شكوري قصد اتلاف وقت داشت كه او را از زمين بيرون نمي‌آوردم. داور بايد به اين مسائل اهميت بدهد. متأسفانه در بعضي از صحنه‌ها بطور كلي سوت‌ها به ضرر ما بود. 4 دقيقه نيمه اول وقت اضافه گرفت كه بيشتر از 5 دقيقه شد و نيمه دوم هم 5 دقيقه گرفت كه بيشتر از 5 دقيقه شد. انگار داور دوست نداشت سوت بزند.
    قرار بود بازيكنان دو اخطاره در جام حذفي محروم شوند؛ اما شب قبل از بازي ناگهان قانون عوض مي‌شود و به اين ترتيب نفرات محروم حريف اجازه بازي مي‌گيرند!
    از روز اولي كه وارد جام حذفي شديم به ما اعلام كردند بازيكنان 2 اخطاره از بازي بعد محروم خواهند شد. روز قبل از بازي هم ليست يك اخطاره‌هايمان را به ما دادند. حالا اين ليست به چه درد من مي‌خورد! من كاري به اين مسائل ندارم، ما كار تمرينات‌مان را دنبال مي‌كنيم و شما هستيد كه بايد اين مسئله را پيگيري كنيد كه چگونه مي‌شود يك شبه قانون را عوض مي‌كنند!
    علي دايي به غير از پيروزي به چيز ديگري فكر نمي‌كند! بازي آخر پرسپوليس در ليگ، تأثيري در جدول ندارد؛ اما شايد بتوان گفت تقابل سرمربيان سابق تيم ملي و همچنين سوپر جام باشگاه‌هاي ايران خواهد بود!
    من اصلا به اين مسائل فكر نمي‌كنم. فقط به تيم‌ام و موفقيت‌اش فكر مي‌كنم و اينكه به اميد خدا شرايط را ببينيم. خودم هم دوست دارم در زمين خودمان و برابر چشم تماشاگران‌مان پيش از بازي برگشت فينال جام حذفي يك پيروزي ديگر به دست بياوريم و سعي كنيم روحيه بازيكنان‌مان را بالا ببريم.
    fc-perspolis.com

20. 2 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

رضايي: قهرماني ما با حضور يكصد هزار هوادار به دست مي آيد
    زننده تك گل تيم فوتبال پرسپوليس گفت:" هنوز خودمان را قهرمان جام حذفي نمي دانيم. ما يك بازي سنگين ديگر پيش رو داريم كه بدون غرور، براي فتح جام در برابر بيش از صد هزار هوادار در ورزشگاه آزادي به ميدان مي رويم. قهرماني ما در حضور آنها ممكن است."

شيث رضايي پس از پيروزي تيم فوتبال پرسپوليس در برابر گسترش فولاد تبريز در بازي رفت فينال جام حذفي در تبريز، در گفت و گو با سايت رسمي باشگاه پرسپوليس گفت:" پس از بازي با ابومسلم هفته سختي را پشت سر گذاشتيم. ما يك مجموعه هستيم و فشار بر مديريت يا سرمربي تيم يعني فشار بر همه ما. تركش هاي انتقادها به سرمربي و مديريت تيم به ما هم گرفت و به همين خاطر پس از بازي مشهد، هم قسم شديم كه به خاطر هواداران با تمام قدرت در بازي هاي باقيمانده ظاهر شويم."
    وي تاكيد كرد: خدا را شاكريم كه توانستيم در يك بازي سخت در برابر انبوه هواداران حريف كار را تا حدودي تمام كنيم و فولاد گستر را در زمين خودش شكست دهيم.
    رضايي درباره گلي كه در اين بازي به ثمر رساند گفت:من براي گلزني در اين بازي سفره حضرت رقيه نذر كرده بودم و حالا هم اين گل را به حضرت رقيه تقديم مي كنم. من پس از عمل جراحي كه داشتم براي اينكه از هر بازي هم سالم بيرون بيايم يك گوسفند براي حضرت ابالفضل نظر كردم چرا كه بازي كردن با اين وضعتي كه دارم خطرناك است و خدار را شكر تا امروز هم اتفاقي برايم نيفتاده است.
    كاپيتان دوم تيم فوتبال پرسپوليس درباره توهين هاي تماشاگران حاضر در ورزشگاه به بازيكنان و به ويژه سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس، تصريح كرد: بي احترامي هايي كه به آقاي دايي شد تاسف برانگيز بود. به هيچ عنوان فكر نمي كردم به دايي كه افتخار فوتبال ماست و احترام آن به همه واجب است اينقدر توهين شود. اميدوارم ديگر شاهد چنين صحنه هاي در ورزشگاه ها نباشيم.
    fc-perspolis.com

22. 2 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

صفحه 20 از 22 نخستنخست ... 101819202122 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)