Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 22 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 211
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك
    مربی مورد علاقه
    رافا بنيتس و قطبي
    بازیکن محبوب
    كاپيتان جرارد و علي كريمي
    تشکر ها
    84
    تشکر شده 230 در 48 پست

Bomb مهمترين اخبار و حواشي پرسپوليس تهران در فصل 88/89

به نام خدا

سلام به همه هواداران دو آتیشه پرسپولیس

welcome to perspolis club

دوستان عزیز من توی این قسمت می خواهیم به بررسی بازیهای تیم پرسپولیس بپردازیم

بچه هایی که بازیها رو کامل دیدند و توی قسمت آنالیز و بررسی فنی بازیها فکر می کنند که توانایی دارند در این قسمت می تونند صحبت های فنی خودشون رو داشته باشند. از مطرح کردن بحث های غیر فنی توی این کلوپ خودداری کنید تا پست های شما پاک نشده و بار فنی کلوپ هواداران پرسپولیس بالا باشه

اگر هم اخبار مهمی که در باشگاه می گذره رو در اختیار دارید می تونین اینجا مطرح کنید و از از ارسال گزارشات تمرین و مصاحبه های قبل و بعد بازیکنان و مربیان که خیلی معمولی هستند خودداری کنید.
    با تشکر و آرزوی موفقیت برای ارتش سرخ
    ویرایش توسط anfild : 04-03-2009 در ساعت 21:03

2. 5 کاربر از پست مفید anfild تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

Newww پرسپوليس يك - استقلال اهواز يك ؛دو امتياز ديگر هم پريد

روح پرسپوليس در ورزشگاه آزادي جريان نداشت· بايد باور كنيم كه تيمي مثل پرسپوليس با عادت به حضور پرتعداد تماشاگران، بدون هوادارانش 50 درصد توان خود را همراه ندارد·

سایت گل-

گل ها: سپهر حيدري ( 83) براي پرسپوليس و اسماعيل شريفات (84) براي استقلال اهواز هفته دوم، ورزشگاه آزادي، ساعت: 15/19

اخطار: افشين كمايي، توحيدي مهر، مهدي دغاغله (استقلال اهواز)
    داوران: يدا··· جهانبازي، حيدر شكور، بابك داوري

پرسپوليس: ميثاق معمارزاده، شيث رضايي، مجتبي شيري، سپهر حيدري، جلال اكبري، كريم باقري، حسين بادامكي، ميثم بائو، تياگو فراگو (64 علي عسگري)، مجتبي زارعي (46 محسن خليلي) و هادي نوروزي (63 آرفي)
    سرمربي: زلاتكو كرانچار

استقلال اهواز: نادر غيبشاوي، فرانك آتسو ، حسين ماهيني (73 اسماعيل شريفات)، افشين كمايي، محمد فعال (59 مهدي دغاغله)، محمد مطوري، حميدرضا رجبي، محسن ارزاني، مجتبي بيژني، رضا معقولي (72 جاسم صادقي)، توحيدي مهر
    .سرمربي: خداداد عزيزي

نگاه كلي: پرسپوليس چهره اي كاملا متفاوت با هفته گذشته را به تصوير كشيد· گويي با تيم ديگري سر و كار داشتيم· البته قبل از بازي پيش بيني هايي مي شد· كرانچار هفته گذشته بازيكنان را سخت تحت فشار گذاشته بود· او اعتقاد داشت اين ريسك را بايد پذيرفت، چون اين بازيكنان در ادامه بازي هاي فصل كم مي آوردند· فشار بدني كه زياد شود سرعت تحت الشعاع قرار مي گيرد، اما هفته گذشته هم مشهود بود كه سرخ پوشان با انتقال سريع توپ بعضي ضعف ها را پوشش دادند· پرسپوليس با از دست دادن اين فاكتور، امتياز ويژه اش را ازدست داد· حتي تعويض هاي كرانچار هم باعث نشد كه موتور سرخ پوشان به شكلي روان كار كند·

ساختار دفاعي تا دقيقه 70 منسجم تر بود، اما در كارهاي هجومي از آن فشار متمركز روي دروازه حريف و تلاش براي به اشتباه انداختن مدافعان آن خبري نبود· پرسپوليس با اين وجود در دقايق 22، 27، 53، 79 و 88 خطرهايي را ايجاد كرد· اما در اكثر اين صحنه ها تقريبا شرايط تك به تك حادث شد و پرسپوليس با توجه به ميزباني كمتر حمله اي را ترتيب داد كه با چند سرخپوش حاضر و آماده در محوطه خطر حريف روبه رو شويم· بازيكنان پرسپوليس در داخل زمين هماهنگ نبودند و با فاصله بازي مي كردند· بارها شرايطي حاكم شد كه سرخپوشان مهره اي را در محوطه حياتي حريف در اختيار نداشتند كه روي توپ هاي ارسالي، حداقل روي دروازه حريف فشار وارد شود· به همين نسبت عدم جابجايي بازيكنان، گردش توپ را مختل كرد· استقلال اهواز توانست با دوندگي بازيكنان خود اين شرايط را تشديد كند و معلوم شد كه كرانچار بايد روي تقويت كمربند مياني تيم خود متمركز شود· مشكلات پرسپوليس بدون توجه به اين نكات حل شدني نخواهد بود و البته اين مسائل حتما توسط كادر فني ديده شده است· به ويژه كه براي بازي هاي بعد ملامحمد و كلاه كج هم به جمع سرخ پوشان اضافه مي شوند·

شرح گل:

1-0 (پرسپوليس):
    83 - پرسپوليس روي يك شروع مجدد از نقطه كرنر به گل رسيد· توپ ارسالي بائو با ضربه سر خليلي همراه شد و اين توپ در يك متري دروازه توسط سپهر حيدري و در شرايطي ناپايدار به گل تبديل شد·

1-1 (استقلال اهواز): 84 – مجتبي شيري توپ را با يك حركت تكنيكي به سمت دروازه خودي فرستاد اما در حالي كه همه منتظر دفع توپ از طرف ميثاق معمارزاده بودند، سپهر حيدري با يك اشتباه عجيب، توپ را با سر به داخل شش قدم فرستاد تا اسماعيل شريفات از راه برسد و توپ را وارد دروازه كند.

بهترين بازيكن: ميثاق معمارزاده با دفع چند موقعيت خطرناك استقلال اهواز در لحظات پاياني، به داد تيمش رسيد. او به طرز ويژه اي مورد تشويق سرمربي تيم قرار گرفت.

اتفاق ويژه: بازي در ورزشگاه خالي، ظلم به فوتبال است. خداداد عزيزي كه براي دومين بار در اين موقعيت با پرسپوليس روبرو مي شد اين بار براي پيروزي خيلي خوش شانس نبود.
    goal.com

4. کاربر روبرو از پست مفید ibrahim تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848

Bia Inja جلسه ویژه انصاری فرد با کادر فنی پرسپولیس برگزاری شد

کانون هواداران پرسپولیس : کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس قبل از آغاز تمرین بعدازظهر روز شنبه سرخپوشان، در محل باشگاه حضور یافته و در نشستی با حاج عباس انصاری فرد مدیر عامل باشگاه دیدار و گفتگو کردند.
    در نشست مشترک کادر فنی با عباس انصاری فرد که در دفتر مدیر عامل برگزار شد، اعضای کمیته فنی باشگاه نیز حضور داشتند و در خصوص علل عدم کسب نتیجه لازم در دیدار مقابل استقلال اهواز، بحث و تبادل نظر شد.
    پیش از این قرار بود این جلسه ساعت 11 صبح برگزار شود که با درخواست کادرفنی به ساعت 16 موکول شد.

perspolisnews.net

6. کاربر روبرو از پست مفید ibrahim تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848

Neww هوار محمد در تمرينات پرسپوليس شركت نمي‌كند

کانون هواداران پرسپولیس : بازيكن عراقي تيم فوتبال پرسپوليس براي حضور در تست پزشكي فردا در تمرين پرسپوليس شركت نمي‌كند.
    هوار ملا محمد پس از جلسه اي كه صبح امروز با عباس انصاري فرد برگزار كرد با دستور مديرعامل باشگاه امروز با تيم تمرين نكرد و فردا نيز در تمرينات پرسپوليس شركت نخواهد كرد و بايد در تست پزشكي حضور پيدا كند.
    اين بازيكن عراقي از روز دوشنبه در تمرينات پرسپوليس حضور پيدا خواهد كرد.

perspolisnews.net

8. کاربر روبرو از پست مفید ibrahim تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848

پیش فرض اعتراض كريم باقري به حيدري و معمارزاده

کانون هواداران پرسپولیس : اشتباه ناشيانه سپهر حيدري و قاطي كردن او با ميثاق معمارزاده دروازه بان پرسپوليس يك گل تصادفي را به استقلال اهواز هديه داد و باعث شد چهارمين امتياز پرسپوليس در دومين بازي بپرد.
    ميثاق كه بعد از گل خورده با درخشش، اشتباهش را جبران كرد با فريادهايي كه سر سپهر مي كشيد عقيده داشت او بايد به «منم» گفتن او توجه مي كرده و به جاي اثر گذاشتن روي توپ،‌ توپ را رها مي كرده تا به دست ميثاق برسد. اين مساله در رختكن پرسپوليس نيز مورد بحث قرار گرفت و كريم باقري و يكي دو بازيكن با تجربه ديگر با اعتراض به سپهر حيدري و ميثاق معمارزاده،‌ مقصرين تساوي پرسپوليس را محاكمه كردند. باقري كه كاپيتان سني و رسمي پرسپوليس محسوب مي شود، عقيده داشت با كمي حواس جمع به راحتي مي شد از اين بازي با سه امتياز بيرون آمد.
    perspolisnews.net

10. کاربر روبرو از پست مفید ibrahim تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848

پیش فرض /گزارش تمرين امروز پرسپوليس/ اعتراض هواداران پرسپوليس به بازيكنان

کانون هواداران پرسپولیس : تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس بعدازظهر امروز پيگيري شد.
    تمرين پرسپوليس از ساعت 18:45 در زمين موسسه خيريه عمل پيگيري شد.
    در اين تمرين بازيكنان اصلي در ديدار روز گذشته مقابل استقلال اهواز به مدت 20 دقيقه به حركات استقامتي پرداختند و با انجام كارهاي كششي تمرينات خود را به پايان رساند. بازيكنان ذخيره و نيمكت نشين پس از گرم كردن زير نظر ايكوويچ به كار با توپ پرداختند و در مرحله بعدي با سانتر از جناحين، ضربه به گل و شوت زني تمرينات خود را ادامه دادند.

* حدود 100 هوادار پرسپوليس به نشانه اعتراض بازيكنان به تشويق كادر فني پرسپوليس پرداختند و از تشويق بازيكنان خودداري كردند.

* تمرين امروز بر خلاف اعلام قبلي با 15 دقيقه تاخير برگزار شد كه اين تاخير باعث ناراحتي برخي از بازيكنان شده بود.

* نتيجه بازي استقلال و مقاومت سپاسي سوژه اصلي تمرين امروز پرسپوليسي‌ها بود. اين بازي با تساوي صفر بر صفر خاتمه يافت.
    * كرانچار به مدت 10 دقيقه با آرفي گفت و گو كرد. اين بازيكن پس از حضور 10 دقيقه حضور در تمرين به دليل مصدوميت محل تمرين را ترك كرد.
    * محمد منصوري و هوار ملا محمد غايب بودند.
    * عليرضا محمد و ضيا نيك نفس به دليل مصدوميت اختصاصي تمرين كردند.
    * دروازه بان ها نيز پس از 10 دقيقه زير نظر عابدزاده تمرينات خود را دنبال كردند.
    * حميد علي عسگر با لباس شخصي نظاره گر تمرين بود.
    * حسين عبدي و كرانچار بيشتر به آناليز تمرين امروز پرداختند و بيشتر تمرين زير نظر ايكوويچ و مولايي(بدنساز تيم) برگزار شد.
    24 مرداد 1388
    perspolisnews.net

12. کاربر روبرو از پست مفید ibrahim تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848

پیش فرض زمزمه بازيکنان پرسپوليس در مورد بازي کردن مشکوک بائو

کانون هواداران پرسپولیس : بازي 90 دقيقه اي ميثم بائو كه يكي از كم اثرترين بازيكنان پرسپوليس در دو مسابقه گذشته بوده است،‌ شك و شبهاتي را بين بازيكنان و البته رسانه ها برانگيخته است.
    ديروز در شرايطي كه همه در انتظار تعويض زود هنگام بائو بودند، اين بازيكن مثل شير در زمين ماند و به نمايش ضعيفش ادامه داد تا بعضي ها روي نيمكت شايعات اين يكي دو هفته را تكرار كنند. بائو كه در بازي تداركاتي پرسپوليس هم نمايش بدي داشت،‌ظاهرا با اعمال نظر يكي از مربيان،‌ در تركيب ثابت قرار مي گيرد. گفته مي شود با بالا گرفتن بحث روي نيمكت، احمدرضا عابدزاده مربي پرسپوليس از بازيكنان خواسته كه اين حرف ها را تمام كنند.

البته قصد عابدزاده كه در طول بازي با استقلال اهواز كمي بيش از حد استاندارد به راهنمايي تيم مشغول بود، حمايت از بائو نبوده است. حسين عبدي مربي ديگر پرسپوليس در پاسخ به شبه حمايت از بائو مي گويد: «من اصلا درباره اين حرفهاي بي سرانجام صحبتي نمي كنم.»
    perspolisnews.net

14. کاربر روبرو از پست مفید ibrahim تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848

پیش فرض خبرهای پرسپولیسی

تکذیب خبر گل در مورد هوار ملا محمد

کانون هواداران پرسپولیس : باشگاه پرسپولیس خبر سایت گل را در خصوص غیبت امروز هوار ملا محمد تکذیب کرد.
    به گزارش کانون هواداران پرسپولیس و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در خبرگزاری گل امروز آمده بود " اين بازيكن عراقي كه قرار بود از امروز در تمرين پرسپوليس حضور داشته باشد، به دليل نقد نشدن چك اش از حضور در تمرين خودداري كرد"
    که این خبر به طور کامل تکذیب می شود. طبق توافقات انجام شده قرار شد هوار فردا صبح ابتدا در تست پزشکی و آمادگی جسمانی شرکت کرده و سپس بعد از تائید.نهائی از عصر یکشنبه یا بنابر نظر سرمربی از صبح دوشنبه در تمرینات تیم شرکت کند. لازم به ذکر است در قرارداد بازیکنان خارجی سرخپوشان آمده است بعد از عقد قرارداد (یا حضور بازیکن در تهران) باشگاه اقدام به تست پزشکی کرده و سپس بازیکن به تمرینات اضافه خواهد شد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

کانون هواداران پرسپولیس : تيم فوتبال پرسپوليس ضمن بر پايي اردوي تداركاتي در امارات با تيم هاي الزمالك، النصر دبي و العين بازي تداركاتي برگزار خواهد كرد. تيم فوتبال پرسپوليس با توجه به وقفه در رقابت هاي ليگ برتر به خاطر بازي هاي تداركاتي تيم ملي مقابل بحرين و ازبكستان دهم شهريور ماه و بعد از بازي با صباي قم عازم امارات مي شود و در سفر 4 روزهي در يك تورنمنت چهار جانبه شركت خواهد كرد· پرسپوليس در اين تورنمنت دو بازي تداركاتي برگزار مي كند.
    اين تورنمنت با حضور چهار تيم پرسپوليس، الاهلي و النصر دبي و الزمالك مصر برگزار خواهد شد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

کانون هواداران پرسپولیس : پرسپوليس يك بازي مهم مقابل پاس را پيش رو دارد· پاس فصل گذشته در چارچوب بازي هاي جام حذفي بار ديگر باعث ناكامي سرخ پوشان شد. اين يك بازي انتقامي و يك بازي خارج از خانه است· پرسپوليس همچنين در دو بازي قبلي پيروز نشده است.
    همه روي اين بازي حساب مي كنند اما كرانچار براي شناخت نفرات خود به آن به چشم يك بازي تداركاتي ديگر مي نگرد. كاروان پرسپوليس براي اين بازي روز چهارشنبه راهي همدان مي شود. البته پروازي در كار نخواهد بود و به دليل تعداد كم پروازها به همدان، سرخ پوشان با يك دستگاه اتوبوس بعد از تمرين در نوبت صبح راهي همدان خواهند شد.

سازمان ليگ منتظر نامه تسويه حساب كلاه كج

کانون هواداران پرسپولیس : عادل كلاه كج براي دريافت مجوز بازي در ليگ برتر مي بايست برگه تسويه حساب با ستاد نيروهاي مسلح را به سازمان ليگ ارائه كند.
    عادل كلاه كج كه به واسطه ارائه نامه از سوي بسيج مبني بر 9 ماه فعاليت در اين نهاد مجوز ثبت قرارداد در هيات فوتبال را كسب كرد براي صدور كارت بازي نياز به دريافت نامه تسويه حساب از ستاد نيروهاي مسلح را دارد و باشگاه پرسپوليس هم با توجه به اعلام سازمان ليگ اين موضوع را پيگيري كرده است· به نظر مي رسد كلاه كج با رفع اين مشكل منعي براي همراهي پرسپوليس در هفته سوم نداشته باشد.

پرسپولیس 400 امتیازی شد

کانون هواداران پرسپولیس : تیم پرسپولیس با کسب یک امتیاز از بازی مقابل استقلال اهواز مجموع امتیازات خود را در لیگ برتر به عدد 400 رساند.
    بدین ترتیب پرسپولیس پس از استقلال تهران که پس از پایان هفته دوم لیگ برتر 413 امتیازی است، دومین تیمی است که از به این رکورد امتیازی دست می یابد. پرسپولیس و استقلال در صدر جدول کلی تاریخ لیگ برتر با اختلاف 13 امتیازی در رتبه های اول و دوم هستند.
    تیم پرسپولیس تا هفته دوم لیگ امسال، 238 بازی انجام داده است و 106 برد، 82 مساوی و 50 باخت بدست اورده است. ضمن انکه 6 امتیاز این تیم در فصل 86 کسر شده است که در مجموع امتیازات محاسبه شده است.

16. کاربر روبرو از پست مفید ibrahim تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848

پیش فرض كرانچار: هيچكس در كار من دخالت نمي‌كند

کانون هواداران پرسپولیس : سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: هيچكس در كارم دخالت نمي‌كند و حرف اول و آخر را در پرسپوليس من مي‌زنم.
    زلاتكو كرانچار در گفت و گویی در خصوص حضورش در باشگاه پرسپوليس براي توضيح دادن درباره نتايج اين تيم در 2 هفته اول ليگ برتر، عنوان كرد: به من هشداري داده نشده اما در توافقي كه با انصاري فرد و باشگاه پرسپوليس دارم هر هفته پس از هر ديدار قرار است به باشگاه بروم و در جلسه‌اي شركت كنم.
    وي افزود: متاسفانه بعد از ديدار مقابل مس كرمان شرايط مهيا نبود كه به باشگاه بروم. به همين دليل پس از بازي مقابل استقلال اهواز اين كار را انجام دادم و بيشتر در خصوص شرايط بازي و مسائل تاكتيكي تبادل نظر كرديم.
    اين مربي كروات تاكيد كرد: برنامه هايي را كه براي تيم از نظر فني در هر هفته و در تمرين و بازي دارم با كادر فني و باشگاه در ميان مي‌گذارم و اين موضوع؛ مسئله خاصي نيست و حق طبيعي باشگاه است كه در اين باره وارد عمل شود.

كرانچار ادامه داد: مي‌دانم كه تساوي برابر استقلال اهواز رضايت بخش نبوده است اما من دلايل خودم را بيان كردم. هنوز هم قول مي‌دهم چهره جديدي از پرسپوليس خواهيد ديد؛‌ فقط ما نياز به زمان داريم.

وي در جواب اين سئوال كه مشكل پرسپوليس چيست،‌ اظهار داشت: ما دير كارمان را شروع كرديم و نياز به بازي هاي تداركاتي بيشتر داشتيم. با توجه به تلاش و كوشش تمام اعضاي كادر فني مي‌خواهيم پيروز شويم اما به خاطر شرايط جسمي و بدني صددرصد آماده نيستيم و به همين دليل پيروزي براي ما سخت شده است. سعي مي‌كنم راهكار خوبي براي اين موضوع بينديشم. قصد دارم هر هفته بازي‌هاي تداركاتي براي تيم در نظر بگيرم تا معيار بازيكنان را بيشتر ارزيابي كنم.

سرمربي پرسپوليس درباره خط دفاعي اين تيم، يادآور شد: من به اين خط دفاعي اعتقاد دارم. آنها دو اشتباه مرتكب شدند و حريف از يكي از آنها به خوبي استفاده كرد و اين نشانه زرنگي بازيكنان استقلال اهواز بود. اگر ما نيز از 2 شانس صددرصدي كه در نيمه اول داشتيم استفاده مي‌كرديم، نتيجه اين بازي قطعا چيز ديگري مي‌شد. با اين حال اصلا نگران نيستم چون بچه‌ها باانگيزه بسيار خوب تمرين مي‌كنند و روحيه جنگندگي دارند و مي‌دانم كه موفق مي‌شوند. آنها واقعيت‌ها را مي‌پذيرند چون فوتبال حرفه اي طوري است كه بايد پله پله بالا رفت.

كرانچار خطاب به هواداران پرسپوليس گفت: ديگر دوست ندارم ورزشگاه آزادي را بدون هوادار ببينيم. در آخرين ديدار پرسپوليس قبل از اينكه به ايران بيايم سكوي خالي را در ورزشگاه آزادي نديدم. يكي از عوامل بزرگي كه مي‌توانست ما را به پيروزي در بازي مقابل استقلال اهواز برساند هواداران بودند. من از آنها دعوت مي‌كنم به ورزشگاه بيايند و آن وقت بازي پرسپوليس نتيجه و عملكرد ما را ارزيابي كنند. هواداران نگران نباشند. ما حتما نتيجه مي‌گيريم. فقط از آنها انتظار دارم از پرسپوليس و بازيكنان و باشگاه حمايت كنند و صبور و حرفه‌اي باشند.

سرمربي پرسپوليس در خصوص احتمال دخالت برخي از عوامل در تركيب پرسپوليس، خاطرنشان كرد: همه چيز عالي است و من ارتباط بسيار خوبي با بازيكنان باشگاه و كادر فني دارم. حيطه وظايف در كادر فني و تمام باشگاه مشخص است. قطعا در مسائل فني حرف اول و آخر را من مي‌زنم و در باشگاه نيز مسئولان زحمتكش باشگاه تصميم مي‌گيرند. اينگونه نيست كه كارها با يكديگر تداخل داشته باشد و فردي در كار ديگري دخالت كند.

كرانچار ادامه داد: تركيب اصلي پرسپوليس را من تعيين مي‌كنم و هيچكس در اين مورد دخالتي ندارد. البته مشاوره با دستيارانم را هرگز فراموش نمي‌كنم اما مسئوليت نتايج و تعويض‌ها با من است. حتي اگر بازيكنان تيم ملي خسته بودند و داخل زمين رفتند مسئوليتش با من است چون هميشه سرمربي تصميم‌ها را مي‌گيرد.

وي تاكيد كرد: من هم از تساوي‌هاي پي در پي خسته‌ شده‌ام. با توجه به جلسه‌اي كه در كميته فني و باشگاه داشتيم اميدوار هستم با تيم كامل تر و رفع مصدوميت چند بازيكن راحت‌تر بتوانم تركيب ايده آل خودم را پيدا كنم. من زياد علاقه‌اي به تغييرات ندارم چون زمان مي‌برد تا يك بازيكن خودش را به كادر فني نشان دهد.

18. کاربر روبرو از پست مفید ibrahim تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848

پیش فرض بائو: از من توقع كارهاي استثنايي نداشته باشيد

کانون هواداران پرسپولیس : هافبك تيم فوتبال پرسپوليس گفت: دوست ندارم از من توقع كارهاي استثنايي داشته باشند.
    ميثم بائو در گفت و گویی تصريح كرد: بازي مقابل استقلال اهواز براي ما حكم ديدار تداركاتي را داشت. من قبل از فصل هم گفته بودم بدون بازي‌هاي تداركاتي ضربه مي‌خوريم. هنوز بدن ما آماده نيست.
    وي افزود: در بازي اول مقابل مس من از صد، 20 بودم اما مقابل استقلال اهواز بهتر شدم و بيشتر خودم را صاحب توپ كردم. بايد آنقدر در كنار يكديگر بازي كنيم تا به هماهنگي برسيم. مشكل پرسپوليس عدم هماهنگي و ناآماده بودن بدن بازيكنان است و اميدوارم تا هفته چهارم به شرايط ايده‌آل برسيم.
    بائو درباره سردرگمي‌اش در تركيب پرسپوليس در ديدار مقابل استقلال اهواز گفت: نيمه اول بيشتر در نقش مهاجم بودم اما در نيمه دوم كاملا به جناح چپ رفتم. حس كردم كه بدنم مثل تمام بازيكنان عادت به بازي‌هاي سخت ندارد چون ما فقط تمرين كرديم و در بازي‌هاي تداركاتي محك نخورديم، بايد قبول كنيم كه تمرين مانند بازي نيست و ما اگر بيشتر در كنار هم باشيم راحت‌تر مي‌توانيم يكديگر را در زمين پيدا كنيم.

اين بازيكن تصريح كرد: از خودم راضي نيستم اما دوست هم ندارم مردم از من توقع كارهاي استثنايي داشته باشند. من بازي اول 20 درصد آماده بودم اما در بازي استقلال اهواز به مرز 35 درصد آمادگي رسيدم. براي رسيدن به صددرصد زمان مي خواهم تا بازيكن دلخواه مردم باشم.

بائو يادآور شد: كادر فني در اين موضوع هيچ تقصيري ندارد. ما تمرينات خود را دير شروع كرديم و فقط 20 روز در كنار هم بوديم اما استقلال اهواز 2 ماه تمرين كرده و بازي هاي تداركاتي را در خانه خود انجام داده است. اگر الان از من تست بدني بگيريد جزء بهترين‌ها هستم و در تمام تست‌ها بدون شك قبول مي‌شوم اما در زمين از لحاظ بدني دچار مشكل مي‌شوم چون هنوز در تقسيم كارها و كار تيمي مشكل داريم. البته خيلي از تيم‌ها در ليگ برتر اين مشكل را دارند.

بائو خاطرنشان كرد: هواداران پرسپوليس فراموش نكنند استقلال در فصل قبل حتي به مكان هفدهم جدول رفت و در همان زمان قلعه نويي به همه قول داد كه قهرمان مي‌شود و به خواسته خود رسيد. من هم حالا به تيم اميدوار هستم كه اول سهميه آسيا را بگيريم و بعد قهرمان شويم و به هواداران پرسپوليس مي‌گويم كه نگران نباشند.

هافبك پرسپوليس درباره عدم حضورش در ليست تيم ملي گفت: ليست قطبي براي امسال نيست و قطعا با توجه به بازي هاي فصل قبل است. من وقتي كه در ابومسلم بودم در هفته پنجم توانستم يك بازيكن واقعي باشم و بازي به بازي بهتر شدم كه بازي برابر مقابل پرسپوليس اوج آمادگي من بود. امسال نيز به همين هدفم مي‌رسم و شكي ندارم چون مي‌خواهم به تيم ملي و حتي اروپا بروم.

20. کاربر روبرو از پست مفید ibrahim تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848

پیش فرض خوردبين: يادمان رفته بود لباس‌ها را چك كنيم

کانون هواداران پرسپولیس : سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس گفت: يادمان رفته بود لباس‌هاي بازيكنان را چك كنيم به همين دليل مارك پيراهن و شورت ورزشي بازيكنان تفاوت مي‌كرد.
    محمود خوردبين در گفت و گویی درباره متفاوت بودن مارك لباس و شورت ورزشي اين تيم در ديدار با استقلال اهواز اظهار داشت: با توجه به اينكه شورت ورزشي بازيكنان مناسب نبود مجبور شديم تغييراتي انجام دهيم. اندازه شورت ورزشي توليدي حصاري مناسب نبود و بازيكنان نتواستند از آن استفاده كنند. به همين دليل مجبور شديم تا پيراهن حصاري را بپوشيم و شورت ورزشي خود را با مارك آل اشپورت بر تن كنيم.
    خوردبين ادامه داد: در جلسه هماهنگي از ناظر داوري و فدراسيون فوتبال خواستم با اين موضوع موافقت كنند كه خوشبختانه آنها نيز موافقت خود را اعلام كردند.

سرپرست پرسپوليس در پاسخ به اين سئوال كه مگر البسه بازيكنان از قبل مورد بررسي قرار نگرفته بود؛ عنوان كرد: متاسفانه اين اتفاق رخ نداده بود. چون لباس ها بسته بندي شده بود يادمان رفته بود پيراهن و شورت را چك كنيم. البته اين موضوع براي ما يك تجربه است اما آنقدر مسئله بزرگي نيست كه برخي شلوغ مي‌كنند.

وي خصوص بازي مقابل استقلال اهواز گفت: كه اگر بخواهم حرف بزنم زياد خوب نيست فقط مي‌گويم اصلا بازي خوبي انجام نداديم.

22. کاربر روبرو از پست مفید ibrahim تشکر کرده است .

صفحه 2 از 22 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)