Design & Developed BY Patira

صفحه 19 از 22 نخستنخست ... 91718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 211
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك
    مربی مورد علاقه
    رافا بنيتس و قطبي
    بازیکن محبوب
    كاپيتان جرارد و علي كريمي
    تشکر ها
    84
    تشکر شده 230 در 48 پست

Bomb مهمترين اخبار و حواشي پرسپوليس تهران در فصل 88/89

به نام خدا

سلام به همه هواداران دو آتیشه پرسپولیس

welcome to perspolis club

دوستان عزیز من توی این قسمت می خواهیم به بررسی بازیهای تیم پرسپولیس بپردازیم

بچه هایی که بازیها رو کامل دیدند و توی قسمت آنالیز و بررسی فنی بازیها فکر می کنند که توانایی دارند در این قسمت می تونند صحبت های فنی خودشون رو داشته باشند. از مطرح کردن بحث های غیر فنی توی این کلوپ خودداری کنید تا پست های شما پاک نشده و بار فنی کلوپ هواداران پرسپولیس بالا باشه

اگر هم اخبار مهمی که در باشگاه می گذره رو در اختیار دارید می تونین اینجا مطرح کنید و از از ارسال گزارشات تمرین و مصاحبه های قبل و بعد بازیکنان و مربیان که خیلی معمولی هستند خودداری کنید.
    با تشکر و آرزوی موفقیت برای ارتش سرخ
    ویرایش توسط anfild : 04-03-2009 در ساعت 21:03

2. 5 کاربر از پست مفید anfild تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، گفت:" سیاست باشگاه پرسپولیس حفظ حرمت همه افراد به ویژه پیشکسوتان پرسپولیس و تمامی بازیکنانی است که سابقه پوشیدن پیراهن تیم پرسپولیس را دارند. "

عباس علیپور در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس درباره اظهارات علی کریمی درخصوص واکنش هواداران به او در ورزشگاه آزادی، گفت:" درباره اینکه آقای کریمی عنوان کرده اند دليل رفتار متفاوت تماشاچيان پرسپوليس نسبت به بازي رفت در قبال ایشان را باید از آقای کاشانی پرسید، باید گفت آقای کریمی باید نسبت به بروز این مساله بیشتر تامل کنند و به عملکرد خودشان بیاندیشند."
    مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، تاکید کرد:" رفتار نامناسب با آقای کریمی مورد تایید ما هم نیست اما تغییر رفتار تماشاچیان با ایشان نسبت به بازی رفت می‌تواند دلایلی خارج از خط و خطوط احتمالی متصور در ذهن ایشان داشته باشد. اگر رفتار تماشاگران با آقای کریمی نسبت به نیم فصل اول تفاوت کرده آیا رفتار آقای کریمی نسبت به آن زمان تفاوتی نداشته است ؟"
    علیپور یادآور شد:" آقای کریمی پس از حضور آقای دایی در کسوت سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس علیه ایشان مصاحبه هایی را داشتند که با پاسخ سرمربی پرسپولیس هم مواجه شد. هوادارانی که برای حمایت از مربیان خارجی تیم محبوبشان هم از وجودشان مایه می گذارند چطور می‌شود در حمایت از آقای دایی که محبوبیت و سابقه طولانی هم دارند واکنشی نشان ندهند ؟ باید توجه داشت که این مسایل به طور طبیعی تاثیر خود را بر ذهنیت هواداران خواهد گذاشت و با گذشت زمان با واکش آنها مواجه می‌شود."
    وی ادامه داد:"هواداران پرسپولیس در تمام طول نیم فصل اول امیدوار بودند که آقای کریمی که امانت پرسپولیس توصیف شده بود در نیم فصل دوم به این تیم بازگردند که نه تنها این اتفاق نیفتاد بلکه با اظهار نظر صریح ایشان در خصوص عدم تمایل به حضور در تیم آقای دایی، انتقال ایشان عملا برای فصل آینده نیز منتفی شد. "
    مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، تاکید کرد:" به هرحال هواداران نسبت به آنچه می بینند و می شنوند واکنش نشان می دهند. آقای کریمی در دیدار نیم فصل اول، با احترام به سمت نیمکت پرسپولیس آمد و نسبت به تیم سابق خود ادای دین کرد اما در بازی اخیر، رفتارشان تغییر کرد و تشخیص دادند که به سمت نیمکت پرسپولیس نیایند. البته حق چنین تصمیمی برای ایشان محفوظ است ولی هوادار هم آن را مشاهده می‌کند و خیلی هم مساله عجیبی نیست اگر نسبت به آن واکنش نشان دهد."
    علیپور خاطرنشان کرد:" اگر بنا به خط دهی توسط چند لیدر بود چرا نسبت به آقای عابدزاده که اخیرا مشکلاتی هم بین ایشان و باشگاه پیش آمد این اتفاق نیفتاد ؟ چطور امکان دارد چند لیدر به قریب به 30 هزار هوادار حاضر در ورزشگاه خط بدهند ؟ آیا اینگونه اظهار نظرها توهین به فهم و درک هواداران نیست ؟"
    Fc-Perpolis.com

4. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

دايي: از ابتدا هدف‌مان قهرماني در جام حذفي بود:
    بازي خوب و كم نقص پرسپوليس در هفته سي‌و‌دوم ليگ برتر بدون گل به پايان رسيد. اين بازي علي‌رغم برتري تنها يك امتياز براي سرخپوشان به همراه داشت.
    علي دايي در اين باره در گفت‌و‌گوی اختصاصی با سايت رسمی باشگاه پرسپوليس به سؤالات مختلف پاسخ داد.

عملكرد هواداران در بازي روز يكشنبه برابر استیل آذین ثابت كرد كه تیم پرسپولیس برایشان بزرگتر و محبوب تر از همه نام ها و عناوین است. نظر شما دراین باره چیست؟

به نظر من همه ما روزی بازی مان تمام می شود و یا از این تیم جدا می شویم و آن چه كه بر جا مي‌ماند پرسپوليس و هوادارانش هستند. بازيكني كه به پرسپوليس مي‌آيد، بالاجبار روزي ديگر در تيم نخواهد بود. به طور حتم هواداران ستاره‌ها را دوست دارند، اما در اين بازي نشان دادند كه بيشتر از هر فرد و گروهي، تيم‌شان را دوست دارند.

سواي بازي خوب، اما بدون گل درباره عملكرد هواداران چه صحبتي داريد؟
    آنها در آن هواي بد و بارش شديد باران 90 دقيقه تيم و بازيكنان محبوب‌شان را تشويق و مورد حمايت قرار دادند و به جرأت مي‌توانم بگويم به همين خاطر پرسپوليس توانست كم نقص‌ترين بازي فصل خود را به نمايش بگذارد.

همه پرسپوليسي‌هاي سابق حريف به سمت شما آمدند به جز علي كريمي!
    ببينيد من اصلاً كاري به اين مسائل ندارم. علي كريمی از بزرگان فوتبال ما است كه زحمات زيادي چه براي پرسپوليس و چه تيم ملي كشيده است. من به شخصه به ايشان و نظرات‌شان احترام زیادی مي‌گذارم! به نظر من با چنين رفتارهايي كسي نه بزرگ مي‌شود و نه كوچك! اما احترام گذاشتن است كه احترام مي‌آورد. به شخصه نه از علي كريمي و نه از هيچ كس ديگر انتظار نداشتم كه برايم گل بياورد.

با نتيجه به دست آمده، پرسپوليس از رتبه سوم جدول نيز فاصله گرفت. ضمن اینکه چهار سهمیه ایران هنوز قطعی نشده است!
    ما به اين مسئله كاري نداريم كه afc چند سهمیه برای ایران در نظر خواهد گرفت. ما فينال جام حذفي و فرصت قهرمان شدن در اين تورنمنت را پيش رو داريم. از ابتدا هم هدف اصلي ما قهرماني در جام حذفي بود.

تا چه حد به قهرماني در جام حذفي مطمئن هستيد؟
    تمام سعي و تلاش ما براي رسيدن به همين هدف قرار دارد. با تمام احترامي كه براي تيم فولاد گستر قائل هستيم، اما براي رسيدن به آسيا تنها به دنبال قهرماني در جام حذفي هستيم.

مثل اين‌ كه ناظران afc از برخي شرايط ورزشگاه آزادي ناراضي بوده‌اند!
    من مسئول اين مسئله نيستم كه درباره كم‌و‌كاستي‌هاي امكانات ورزش‌مان اظهار نظر كنم. خوشبختانه ناظران afc با حضور در ورزشگاه شاهد برگزاري يكي از بازي‌هاي پرسپوليس در بهترين شرايط بودند.

حالا يك روز از بازي گذشته؛ اما واقعاً در طول اين فصل تا به حال نديده بوديم پرسپوليس اين گونه حريف را تحت فشار گذاشته باشد و در طول 90 دقیقه فرصت نفس کشیدن به حریفش نداده باشد. حقیقی در این بازی روز بی دردسری را داشت و حریف پرسپولیس حتی یک موقعیت خوب گلزنی هم نداشت!
    من از شكل فوتبال شاگردان‌ام راضي هستم. ما روز به روز از نظر فوتبالي در حال پيشرفت هستيم، اما از نظرگل زدن چند باري است كه موقعيت‌ها را از دست مي‌دهيم. برابر استيل آذين از لحاظ فوتبالي 3 امتياز گرفتيم، اما از لحاظ امتياز قانوني نتوانستيم بيشتر از يك امتياز كسب كنم. ما فوتبال خيلي خوبي به نمايش گذاشتيم، اما حريف حرفي براي گفتن نداشت.

6. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

رضايي: هميشه احترام بزرگتر از خودم را حفظ كرده‌ام!
    شيث رضايي بابت برداشت های غلط صورت گرفته از مصاحبه خود توضیحاتی را ارائه کرد.

مدافع و كاپيتان دوم پرسپوليس به سايت رسمي باشگاه پرسپوليس گفت: قصد من اهانت به تيم استيل آذين و بازيكنان اين تيم نبود. من با برخي از بازيكنان حريف هم بازي بوده‌ام و هميشه سعي كرده‌ام احترام بزرگتر از خودم را حفظ كنم.
    رضايي افزود: منظور من از اينكه بازي برابر استيل آذين ارزش كري خواندن ندارد اين بود كه به شخصه تنها داربي‌هاي سرخابي را به عنوان يك بازي سنتي، فضايي براي كري خواندن مي‌بينم و ساير بازي‌ها از آن حد از جذابيت و مقبوليت ميان مردم برخوردار نيستند كه بخواهم براي چنين ديدارهايي كري بخوانم.

8. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

سپهر حیدری: کمترین حق‌مان برد با اختلاف سه گل بود/ باید کار را در تبریز تمام کنیم
    مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کمترین حق ما در برابر استیل آذین، برد با اختلاف سه گل بود.

سپهر حیدری پس از تساوی بدون گل تیم‌های پرسپولیس و استیل آذین در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: بازیکنان ما در این بازی بسیار باهوش عمل کردند و بی‌دلیل نبود که استیل‌آذینی‌ها حتی به دروازه ما هم نزدیک نشدند. رقیب ما هیچ موقعیتی نداشت و اگر کمی دقت کرده بودیم، این بازی را حداقل با اختلاف سه گل می‌بردیم.
    وی با تشکر از هواداران تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: هواداران ما در این بازی، بسیار باهوش‌تر از بازی رفت عمل کردند. چرا که نحوه تشویق بازیکنان تیم حریف در بازی رفت، تاثیر منفی بر بازی ما گذاشت اما، با کار قشنگی که هوادارانمان انجام دادند و حمایت همه‌جانبه از تیم پرسپولیس از سوی آن‌ها شاهد یک بازی خوب از سوی بازیکنان‌مان بودیم.
    سپهر حیدری با اشاره به تاکید علی دایی بر ثبات در خط دفاعی گفت: لازمه یک عملکرد خوب از سوی خط دفاعی ثبات در آن است که علی دایی، در حال پیاده کردن آن است. خط دفاعی ما در سه-چهار بازی اخیر، عملکرد نسبتا خوبی نشان داده و در این بازی هم همان‌طور که مشخص بود، بازیکنان حریف را به طور کامل مهار کرده بودیم.
    مدافع تیم فوتبال پرسپولیس درباره بازی فینال جام حذفی نیز گفت: ما در فینال جام حذفی فرصت اشتباه کردن نداریم و باید در تبریز کار را تمام کنیم. هر چند دوست دارم در فینال جام حذفی هم زننده گل قهرمانی تیم پرسپولیس باشم اما من یک دفاع هستم و باید در کار دفاعی خوب عمل کنم. با این وجود همیشه گل‌زنی دارم.

10. 2 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

گزارش تمرين امروز پرسپوليس
    حضور آرفي، تمرينات ويژه باقري و تدابير ويژه براي ورود خبرنگاران
    خبرگزاري فارس: تمرين تيم فوتبال پرسپوليس تهران بعدازظهر امروز پيگيري شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، تمرين از ساعت 16 امروز در زمين شركت واحد آغاز شد و بازيكنان پس از گرم كردن در قالب 3 گروه به آقاوسط و استارت‌هاي كوتاه و بلند پرداختند و در مرحله بعدي نيز سانتر از جناحين و شوتزني تمرين كردند.

*‌در تمرين امروز آرفي پس از مدت‌ها غيبت حضور داشت. او تنها روي نيمكت كنار زمين نظاره‌گر بود.

* نبي باقري‌ها و ميثاق معمارزاده به دليل بيماري تمرين نكردند و در رختكن حضور داشتند.

* به دليل جلوگيري از حضور نماينده يكي از روزنامه‌هاي ورزشي، امروز كارت‌هاي خبرنگاري به صورت ويژه چك ‌شد و با تدابير ويژه خبرنگاران وارد محوطه زمين شركت واحد شدند.

* كريم باقري امروز به صورت ويژه زير نظر مولايي تمرين كرد.

* علي دايي در هنگام تمرين پرسپوليسي‌ها دقايقي با آنها پا به توپ شد.

*‌تيم فوتبال پرسپوليس پس از تمرين امروز راهي فرودگاه مهرآباد شد تا ساعت 17 به مشهد سفر كند.

* پرسپوليسي‌ها فردا در چارچوب هفته سي و سوم ليگ برتر در مشهد به مصاف ابومسلم مي‌روند.
    انتهاي پيام/
    farsnews.ir

12. 2 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

حقيقي: حسرت موقعيت‌هاي از دست رفته را مي‌خوردم.
    در زمان برگزاري سي‌ و‌ دومين بازي پرسپوليس در ليگ برتر، دروازه پرسپوليس يكي از بي‌خطرترين روزهاي خود را سپري كرد. در اين ارتباط عليرضا حقيقي در گفت‌و‌گويي با سايت رسمي باشگاه پرسپوليس اين چنين به سؤالات مختلف پاسخ داد.

چه شد كه با وجود آن همه موقعيت خوب گلزني، حريف فرصت كرد با خوش شانسي به يك امتياز دست پيدا كردند؟
    من هم از آن انتهاي زمين و از درون دروازه كه من مي‌ديدم، حسرت مي‌خوردم. به هر حال بازي است و نمي‌توان كاري كرد. يك زمان موقعيت‌ها تبديل به گل مي‌شود و يك زمان اين اتفاق صورت نمي‌گيرد. اميدوارم در بازي برابر ابومسلم طوري عمل كنيم كه توپ‌هاي‌مان تبديل به گل شود و 3 امتياز بازي را به دست بياوريم.
    پرسپوليس با اين امتيازي كه از دست داد، از ساير بالانشينان جدول رده بندي فاصله گرفت! انتهاي فصل در چه رتبه‌اي خواهيد بود؟
    چه بگويم؟ همه ما دوست داشتيم چه اين بازي و چه بازي‌هاي ديگر 3 امتيازها را جمع‌آوري كنيم كه نشد و حالا ديگر كاري از دست‌مان بر‌نمي‌آيد.

دو بازي اخير پرسپوليس زير بارش شديد باران برگزار شد و هواداران از هيچ حمايتي دريغ نكردند. آيا توانسته‌ايد پاسخگوي اين حمايت‌ها باشيد؟
    ما واقعاً ممنون هواداران هستيم، اما چه كاري مي‌توانيم براي‌شان انجام دهيم؟ تنها مي‌توانيم از اين عزيزان تشكر كنيم. خودم مي‌ديدم تا 90 دقيقه نشسته بودند زير باران شديد و از ما حمايت كردند و تنها مي‌توانم بگويم دست‌شان درد نكند. اميدوارم بازي برابر ابومسلم همه چيز را جبران كنيم.

14. 2 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

پس از شكست پرسپوليس برابر ابومسلم
    دايي: بچه‌گانه گل خورديم و بد باختيم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: در ديدار با ابومسلم بد بازي كرديم، بد باختيم و بچه‌گانه گل خورديم.

به گزارش خبرگزاري فارس، علي دايي پس از شكست 3 بر يك برابر ابومسلم سقوط كرده در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حرف خاصي در مورد اين بازي ندارم.امروز بد بازي كرديم، بچه‌گانه گل خورديم و بد باختيم. در نيمه اول مسابقه همه چيز را از دست داديم.
    وي ادامه داد: چند مسابقه است كه خوب نتيجه نمي‌گيريم و خيلي وقت است احساس خطر مي‌كنيم و مشكل اصلي تيم بد بازي كردن است. من اين بهانه را قبول نمي‌كنم كه چون تيم به فينال جام حذفي صعود كرده است در ليگ بد بازي مي‌كند.
    سرمربي پرسپوليس با اشاره به تغييرات تيم در فصل آينده گفت: تا قبل از اين مسابقه به فكر هيچ تغييري در تيم نبودم اما با بازي امروز به اين فكر افتاده‌ام كه بايد تغييرات زيادي در تيم انجام دهم و اگر در 3 ديدار پاياني فصل(دو ديدار رفت و برگشت فينال جام حذفي و يك بازي ليگ برتر) تيم خوب بازي نكند، تغييرات زيادي در پرسپوليس انجام خواهم داد.
    وي با اشاره به شايعه‌هاي مطبوعات در مورد حضور برخي از بازيكنان در فهرست مازاد و تاثير رواني آن بر تيم گفت: نمي‌توانم بگويم اين شايعه‌ها بي‌تاثير بوده است؛ اما تا اين لحظه نه من با بازيكني مذاكره كرده‌ام و نه قراردادي امضا كرده‌ام.
    دايي در مورد اينكه پرسپوليس با مربيگري كرانچار سوم جدول بود اما اكنون مقام چهارمي اين تيم هم در خطر است و خودش در ابتدا قول قهرماني اين تيم را داده بود گفت: هيچكس با اختلاف 15 امتيازي با سپاهان قول قهرماني نمي‌دهد. اكثر بازي‌هاي پرسپوليس در زمان مربيگري من در خارج از خانه بود اما كرانچار در خانه پرسپوليس را هدايت مي‌كرد.
    وي در مورد تيم ابومسلم هم گفت: ابومسلم اگر از ابتداي فصل اينگونه بازي مي‌كرد اكنون جايگاه خوبي در ليگ برتر داشت.
    سرمربي سابق تيم ملي در مورد طلبش از فدراسيون فوتبال گفت: اكنون هيچ شخصي در فدراسيون نيست كه طلبم را بدهد، پس بهتر است فقط در مورد اين بازي حرف بزنيم.
    انتهاي پيام/
    farsnews.ir

16. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

سرپرست باشگاه فوتبال پرسپوليس گفت: از هواداران پرسپوليس به خاطر كسب اين نتيجه ضعيف عذرخواهي مي كنم و اميدورام بتوانيم در ادامه با بازي خوب در جام حذفي از خجالت آنها درآييم.

حبيب كاشاني در گفت و گو با سايت رسمي باشگاه پرسپوليس با اشاره به عملكرد خوب بازيكنان ابومسلم گفت: واقعا حيف است با چنين پتانسيلي در تيم ابومسلم و چنين كادر فني خوب و هواداران پرشور شاهد سقوط ابومسلم به دسته اول باشيم.

وي درباره عملكرد تيم فوتبال پرسپوليس نيز تصريح كرد: هرچه قدر ابومسلم با استرس كمتري پا به اين ميدان گذاشته بود بازيكنان ما استرس بالايي داشتند. بازيكنان ما در فكر جايگاهشان در ليگ و نتيجه فينال جام حذفي بودند كه مجموع آن باعث شد نيمي ار توانايي هاي خود را به نمايش نگذارند.

به هر حال اين بازي تمام شده و ما از همين امروز به فكر بازي هاي نهايي جام حذفي هستيم.
    Fc-perspolis.com

18. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

دایی: با قدرت تمام به استقبال فینال جام حذفی می‌رویم
    سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما دو بازی حساس برای قهرمانی در جام حذفی پیش رو داریم، بنابراین با فراموش کردن بازی برابر ابومسلم و البته آنالیز این بازی به فکر حضوری مقتدرانه در بازی رفت در برابر تیم گسترش فولاد تبریز خواهیم بود.

علی دایی پیش از ترک مشهد در گفت و گوی اختصاصی با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: شکست بدی را برابر ابومسلم متحمل شدیم، اما اگر بخواهیم به گونه‌ای دیگر به این بازی نگاه کنیم، این بازی تلنگری بود برای ما تا در بازی‌های آینده‌مان در جام حذفی، جدی و مقتدرانه ظاهر شویم.

وی تصریح کرد: تیم‌هایی که در برابر پرسپولیس بازی دارند معمولا با چند برابر توانشان به میدان می‌آیند و ما می‌دانیم که این مسئله در مورد تیم دسته اولی و خوب گسترش فولاد هم صدق می‌کند. بنابراین ما باید با در نظر گرفتن این مسئله در تبریز با تمام پتانسیلمان پا به میدان بگذاریم و جای هیچ اما و اگری را برای فتح جام حذفی نگذاریم.

علی دایی در انتها افزود: ما بلافاصله تمریناتمان را بر اساس آنالیز تیم گسترش فولاد آغاز می‌کنیم و با تمرکز کامل و با تمام قدرت به استقبال این بازی می‌رویم.
    fc-perspolis.com

20. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

با اين روند روز به روز از تعداد هواداران كم مي‌شود
    پيوس: 10 بازيكن پرسپوليس بايد كنار گذاشته شوند
    خبرگزاري فارس: بازيكن اسبق تيم فوتبال پرسپوليس گفت: 10 بازيكن اين تيم با توجه به نوع بازيشان بايد از پرسپوليس كنار گذاشته شوند.

فرشاد پيوس در گفت و گو با خبرگزاري فارس درباره شكست سنگين روز گذشته پرسپوليس مقابل ابومسلم اظهار داشت: بازي بدي را از پرسپوليس شاهد بوده و از اين تيم چيز خاصي نديديم. پرسپوليس تيمي بود كه هميشه در همان دقايق ابتدايي به هدف خود مي رسيد اما مدت هاست كه از چنين تيمي خبري نيست.
    وي در مورد نحوه عملكرد علي دايي تصريح كرد: دايي كه اين تيم را نبسته است تا بتوان به آن خرده اي گرفت؛ بنابراين عملكرد او در اين مدت خوب بوده است. انتظار ديگري هم نبايد از او داشت. كرانچار اگر پرسپوليس را سوم كرد شرايطش فرق داشت. دايي همين كه پرسپوليس را به فينال جام حذفي برده، خوب است و بايد اين تيم را در اين جام به قهرماني برساند.
    پيوس با انتقاد از شكل بازي پرسپوليس گفت: به بازي اين تيم ايراداتي وارد است. به نظر من بايد 10 نفر از بازيكنان اين تيم كنار گذاشته شوند. بعضي از اين بازيكنان تعصب ندارند. زماني بود كه وقتي پرسپوليس مي باخت بازيكنان تا يك هفته پريشان بودند اما اكنون شرايط فرق كرده است.پرسپوليس با اين روند روز به روز از تعداد هوادارانش كم مي شود.
    انتهاي پيام/
    farsnews.ir

22. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

صفحه 19 از 22 نخستنخست ... 91718192021 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)