Design & Developed BY Patira

صفحه 10 از 22 نخستنخست ... 8910111220 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 211
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك
    مربی مورد علاقه
    رافا بنيتس و قطبي
    بازیکن محبوب
    كاپيتان جرارد و علي كريمي
    تشکر ها
    84
    تشکر شده 230 در 48 پست

Bomb مهمترين اخبار و حواشي پرسپوليس تهران در فصل 88/89

به نام خدا

سلام به همه هواداران دو آتیشه پرسپولیس

welcome to perspolis club

دوستان عزیز من توی این قسمت می خواهیم به بررسی بازیهای تیم پرسپولیس بپردازیم

بچه هایی که بازیها رو کامل دیدند و توی قسمت آنالیز و بررسی فنی بازیها فکر می کنند که توانایی دارند در این قسمت می تونند صحبت های فنی خودشون رو داشته باشند. از مطرح کردن بحث های غیر فنی توی این کلوپ خودداری کنید تا پست های شما پاک نشده و بار فنی کلوپ هواداران پرسپولیس بالا باشه

اگر هم اخبار مهمی که در باشگاه می گذره رو در اختیار دارید می تونین اینجا مطرح کنید و از از ارسال گزارشات تمرین و مصاحبه های قبل و بعد بازیکنان و مربیان که خیلی معمولی هستند خودداری کنید.
    با تشکر و آرزوی موفقیت برای ارتش سرخ
    ویرایش توسط anfild : 04-03-2009 در ساعت 21:03

2. 5 کاربر از پست مفید anfild تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

اميدوارم دايي در پرسپوليس موفق باشد
    كريمي: هواداران پرسپوليس باعث شدند در استيل‌‌آذين بمانم
    خبرگزاري فارس: كاپيتان تيم فوتبال استيل‌آذين يكي از دلايل پاسخ منفي به باشگاه الاهلي را هواداران پرسپوليس دانست.

علي كريمي پس از جلسه هيات مديره باشگاه استيل آذين در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس اظهار داشت: پيشنهادي از باشگاه الاهلي امارات دريافت كرده بودم اما بي معرفتي بود كه در اين مقطع فصل از استيل آذين جدا مي‌شدم. اين تيم شرايط حساسي دارد و بايد براي كسب نتايج خوب به آن كمك كنم.
    وي ادامه داد: يكي ديگر از دلايلي كه مانع جدايي‌ام از استيل آذين شد هواداران پرسپوليس بودند زيرا نمي‌خواستم آنها از دستم ناراحت شوند. در نيم فصل قرار بود به پرسپوليس بروم اما اين پيشنهاد با تصميم مديران منتفي شد. من در استيل آذين تا آخر فصل مي‌مانم.

كاپيتان استيل آذين در مورد رقم پيشنهادي باشگاه الاهلي گفت: مبلغ اين پيشنهاد مشخص است و هرگز 900 ميليون تومان نبوده بلكه آنها 500 هزار دلار براي 4 ماه به من پيشنهاد دادند. نمي‌دانم چرا برخي از روزنامه‌ها اين رقم را بيشتر جلوه مي دادند. من بدون آنكه مبلغ بيشتري از باشگاه استيل آذين بگيرم در اين تيم ماندم.

وي در مورد اظهارات علي دايي مبني بر بازگشتش به پرسپوليس گفت: دايي به من لطف دارد اما اكنون من بازيكن استيل آذين هستم، بايد ديد آخر فصل چه پيش مي‌آيد. اميدوارم علي دايي نيز در پرسپوليس موفق شود.

كريمي در مورد ديدار با استقلال اظهار داشت: استقلال تيم خيلي خوبي است و مهره هاي خوبي دارد اگر چه در چند هفته اخير خوب نتيجه نگرفته است اما ملاك ما بازي‌هاي گذشته تيم‌ها نيست.
    كريمي در مورد اينكه استيل آذين مي‌تواند سهميه آسيايي را بگيرد يا نه، گفت: اين مسئله دور از دسترس نيست هر چند ليگ هر روز سخت تر مي‌شود با اين حال تلاش خواهيم كرد تا استيل آذين فصل آينده در ليگ قهرمانان آسيا حضور داشته باشد.
    farsnews

4. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

در نامه‌اي به سازمان ليگ
    باشگاه پرسپوليس خواهان تغيير زمان ديدار با راه‌آهن شد
    خبرگزاري فارس: سرپرست باشگاه پرسپوليس در نامه‌اي به رئيس سازمان ليگ برتر خواستار تجديد نظر در زمان برگزاري ديدار هفته بيست و چهارم اين تيم برابر راه‌آهن شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، حبيب كاشاني در نامه خود به عزيزالله محمدي با اشاره به تاريخ بازي هاي انجام شده در هفته بيست و چهارم و مقايسه فاصله بين دو بازي براي تيم هاي استقلال - استيل آذين و پرسپوليس نوشته است: "زمان استراحت بين دو بازي براي باشگاه پيروزي 4 روز و براي تيم هاي مذكور 8 روز لحاظ شده است. اين در حالي است كه هواداران اين باشگاه از امكان ديدن اين بازي در يك روز تعطيل نيز محروم گرديده و فاصله بين دو مسابقه نيز براي باشگاه ها در شرايط مساوي رعايت نشده است. "

متن كامل نامه حبيب كاشاني به رئيس سازمان ليگ برتر به شرح زير است:

برادر گرامي جناب آقاي سردار عزيز محمدي

رياست محترم سازمان ليگ برتر

احتراما، بدينوسيله به استحضار مي رساند با توجه به برگزاري مسابقه تيم هاي فوتبال پيروزي و شاهين بوشهر در قالب هفته 23 مسابقات ليگ برتر در مورخه شنبه 26/10/88 ملاحظه مي گردد كه تيم هاي فوتبال استيل آذين و استقلال تهران در روز جمعه مورخ 25/10/88 بازي خود را به انجام رسانده‌اند. اين در حالي است كه در هفته بيست و چهارم اين مسابقات بازي بين تيم هاي فوتبال پيروزي (پرسپوليس) و راه‌آهن در روز پنجشنبه مورخ مورخ 1/11/88 صورت خواهد پذيرفت و بازي بين تيم هاي استقلال و آستيل آذين در روز شنبه مورخ 3/11/88 صورت مي‌پذيرد.

ملاحظه مي فرماييد كه زمان استراحت بين دو بازي براي اين باشگاه 4 روز و براي تيم هاي مذكور 8 روز لحاظ شده است. اين در حالي است كه هواداران اين باشگاه از امكان ديدن اين بازي در يك روز تعطيل محروم گرديده و فاصله بين دو مسابقه نيز براي باشگاه ها در شرايط مساوي رعايت نشده است و با توجه به اينكه مي توان با يك فاصله 24 ساعته مسابقه در يك زمين مشترك برگزار گردد اين باشگاه آمادگي دارد تا پس از ايجاد شرايط لازم، مسابقه خود را در روز جمعه مورخه 2/11/88 برگزار نمايد.

6. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

هنوز در شوك هستيم
    پروين: بايد به حال خودمان گريه كنيم
    خبرگزاري فارس: بازيكن تيم فوتبال پرسپوليس گفت: با شكست سنگين مقابل شاهين، نمي‌توانيم جواب هواداران را بدهيم و فقط بايد به حال خودمان گريه كنيم.

محمد پروين در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، درباره شكست 4 بر يك پرسپوليس در ديدار مقابل شاهين بوشهر اظهار داشت: هنوز در شوك شكست سنگين مقابل شاهين قرار داريم. نمي‌دانم در آن ديدار چه اتفاقي افتاد كه 4 گل خورديم و اين شكست خيلي عجيب و غريب بود.
    وي درباره صحبت‌هاي پدرش درباره اينكه برخي از بازيكنان با مدل موهاي عجيب خود در زمين بازي مي‌كردند، عنوان كرد: اين موضوع ربطي به من ندارد. تمام 11 بازيكن حاضر در زمين بد بودند و من هم دليل آن را نمي‌دانم. دايي در اين شرايط چه كاري مي‌تواند انجام دهد؟ او كاري از دستش برنمي‌آمد.
    بازيكن پرسپوليس ادامه داد: من هم با نظر مربي روي نيمكت قرار داشتم و اگر در زمين مسابقه بودم مانند آنها بازي مي‌كردم و كاري از دستم برنمي‌آمد.
    پروين تصريح كرد: روز گذشته روز بدي براي ما بود چون نمي‌توانيم با اين شكست جواب هواداران را بدهيم، فقط بايد به حال خودمان گريه كنيم. اميدوارم هواداران به خاطر اين شكست ما را ببخشند و بتوانيم دوباره دل آنها را به دست آوريم. درباره مسائل فني اين بازي چيزي نمي‌توانم چيزي بگويم چون عملكرد قابل دفاعي نداشتيم.
    farsnews.ir

8. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

/گزارش تمرين پرسپوليس/
    بازيكن بي‌غيرت و شعار عليه انصاري‌فرد
    خبرگزاري فارس: تمرين تيم فوتبال پرسپوليس صبح امروز پيگيري شد.

به گزارش خبرگزاري فارس تمرين پرسپوليس ساعت 11 صبح امروز در مجموعه ورزشي شركت واحد برگزار شد.
    در اين تمرين بازيكنان پرسپوليس پس از گوش دادن به صحبت‌‌هاي علي دايي به تمرينات كششي، نرمش، استارت‌هاي بلند و كوتاه، حفظ توپ و پرسينگ و فوتبال با چهار دروازه كوچك پرداختند.

* علي دايي با فرياد‌هاي بلند به بازيكنان هشدار داد تمام توان خود را در تمرينات به نمايش بگذارند و از پاس‌هاي بدون مسئوليت و فوتبال با احتياط خودداري كنند. او به بازيكنان اعلام كرد بايد در زمين جنگنده به فكر بازي كردن باشند.

* محمد منصوري و شيث رضايي به دليل مصدوميت اختصاصي تمرين كردند.

* تنها غايب مانند روز گذشته حسين عبدي بود. او سفري به امارات داشته و قرار است بعدازظهر امروز به ايران بازگردد.

* حدود 30 هوادار و 25 ليدر باشگاه پرسپوليس در تمرين امروز حضور داشتند. آنها به شدت پيشكسوتان باشگاه مانند همايون بهزادي، علي پروين، مجتبي محرمي، صفر ايرانپاك و ضياء عربشاهي و ساير پيشكسوتان را مورد تشويق قرار دادند.
    در بين بازيكنان پرسپوليس تنها كريم باقري تشويق شد. علي دايي و كاشاني نيز توسط اين هواداران مورد تشويق قرار گرفتند.

هواداران پرسپوليس در ادامه تمرين امروز بارها موضع‌گيري‌هاي خود را عليه بازيكنان نشان دادند. آنها با شعارهايي اعلام كردند بازيكن بي‌غيرت نمي‌خواهيم و بازيكني كه با لباس پرسپوليس وارد زمين مي‌شود بايد از تمام توان مايه بگذارد. آنها اعلام كردند تمرين بدون بازي خوب در مسابقات رسمي فايده‌اي ندارد.
    هواداران همچنين عليه عباس انصاري‌فرد مديرعامل سابق پرسپوليس شعار دادند.
    پس از40 دقيقه تشويق‌هاي كنايه‌آميز به بازيكنان پرسپوليس ليد‌رها و هواداران تمرينات را ترك كردند.

* كريم باقري با رفع مصدوميت در تمرينات گروهي حضور پيدا كرد. او آمادگي بسيار بالايي در تمرين امروز داشت و بيشتر دايي از او به عنوان بازيكني استفاده مي‌كرد كه نقش محوري داشت.

* دروازه‌بانان پرسپوليس پس از 15 دقيقه زير نظر يحيوي به تمرينات ويژه پرداختند. يحيوي بيشتر مصاف‌هاي تك به تك با دروازه‌بانان تمرين مي‌كرد.

* سپهر حيدري به دليل امتحانات دانشگاه دقايقي در تمرين امروز حاضر شد و سپس با اجازه دايي محل تمرين را ترك كرد.

* شعارهاي هواداران در تمرين امروز باعث شده بود علي دايي با كيفيت خاصي نكات فني را به بازيكنان يادآور شود. وي همچنين با تك تك بازيكنان دقايقي به گفت و گو پرداخت.

* دايي همچنين در جلسه‌اي با دكتر زرينه‌ و مولايي از آخرين وضعيت مصدومان تيم با خبر شد.

*در صحنه‌اي كه يكي از عكاسان در هنگام خنديدن محسن خليلي در حاشيه تمرين قصد عكس‌گرفتن داشت، به شدت مورد غضب مهاجم پرسپوليس قرار گرفت. خليلي با انتقاد از اين عكاس خواست تا با عكس گرفتن در اين شرايط خاص از او جلوگيري كند. اين موضوع باعث ناراحتي عكاسان حاضر در تمرين شد.

*بازيكنان پرسپوليس در پايان تمرين به شوت زني به دروازه و مرور كارهاي تاكتيكي پرداختند.

*تمرين پرسپوليس امروز ساعت 12:40 به پايان رسيد.
    farsnews.ir

10. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

با موافقت سازمان ليگ
    زمان ديدار پرسپوليس و راه‌آهن تغيير كرد
    خبرگزاري فارس: زمان مسابقه پرسپوليس و راه‌آهن تغيير كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، در پي نامه درخواست باشگاه پرسپوليس از سازمان ليگ مبني بر اينكه روز بازي ديدار اين تيم مقابل راه آهن از پنجشنبه هفته جاري به جمعه تغيير كند، سازمان ليگ با اين درخواست موافقت كرد.
    بدين ترتيب اين مسابقه ساعت 15 روز جمعه در ورزشگاه آزادي برگزار مي‌شود.
    farsnews

12. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

پيشنهاد پيشكسوتان را با كمال ميل مي‌پذيرم
    يحيوي: مشكل دروازه‌بانان پرسپوليس روحي است
    خبرگزاري فارس: مربي دروازه‌بانان پرسپوليس گفت: مشكل دروازه‌بانان روحي و رواني است كه بايد روي آنها بيشتر كار كنيم.

محمد علي يحيوي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در مورد عملكرد دروازه‌بانان پرسپوليس اظهار داشت: قبول دارم دريافت 5 گل در 2 بازي آمار بدي است ولي به اين نكته بايد توجه داشت كه يك روز بد براي همه وجود دارد. شايد اشكال از من بوده است كه نتوانستم دروازه‌بانان را بهتر آماده كنم. با پتانسيلي كه داريم بايد در آينده اين نقايص را جبران كنم.
    وي ادامه داد: بايد روي شرايط روحي و رواني دروازه‌بانان كار بيشتري را انجام دهم. دليل برخي گل‌هايي كه معمارزاده دريافت مي‌كند بحث روحي و رواني است.
    يحيوي در مورد اشتباهات خط دفاعي گفت: اين موضوع به من ارتباطي ندارد و من بايد دروازه‌بانان را آماده كنم.
    وي درباره مشكلات 2 دروازه‌بان پرسپوليس تاكيد كرد: آنها در تمرينات جزء بهترين نفرات هستند و تمامي تيم‌ها در ليگ برتر دوست دارند چنين دروازه‌باناني را داشته باشند. به نظر من معمارزاده مقابل ذوب‌آهن بهترين بازيكن بود.بايد توجه داشت كه بازي با تمرين فرق دارد و ما در بازي با شاهين يك روز بسيار بدي را داشتيم.
    اين مربي تاكيد كرد: سعي مي‌كنم باز هم تمرينات ويژه‌اي را براي دروازه‌بانان داشته باشم تا آنها بتوانند پست سر خط دفاعي را بهتر پوشش دهند و بايد در اين مورد فرصت بيشتري را به من داد.
    يحيوي خاطرنشان كرد: هر پيشكسوتي كه پيشنهادي را براي تقويت پرسپوليس داشته باشد با كمال ميل آنها را خواهم پذيرفت.
    farsnews

14. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

جلسه رسيدگي به اعتراض هوار محمد به هفته آينده موكول شد
    خبرگزاري فارس: جلسه شوراي استيناف باشگاه پرسپوليس براي رسيدگي به اعتراض هوار ملا محمد به دوشنبه هفته آينده موكول شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، جلسه شوراي استيناف باشگاه پرسپوليس كه قرار بود امروز(دوشنبه) به درخواست هوار ملا محمد براي تجديد نظر در حكم كميته انضباطي باشگاه رسيدگي كند به دليل غيبت يكي از اعضا، لغو و تشكيل و اعلام نظر آن به دوشنبه هفته آينده موكول شد.
    هوار ملا محمد پس از راي كميته انضباطي باشگاه پرسپوليس مبني بر كسر 25 درصد مبلغ كل قراردادش، در نامه اي به حبيب كاشاني از شوراي استيناف باشگاه درخواست تجديد نظر كرده است.
    farsnews

16. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

هواداران عامل پيروزي ما بودند
    عبدي: مي‌توانستيم 5 گل به راه‌آهن بزنيم
    خبرگزاري فارس: مربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: اگر بازيكنان با دقت بيشتري بازي مي‌كردند مي‌توانستيم با 5 گل راه‌آهن را شكست دهيم.

حسين عبدي در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در رابطه با برتري يك بر صفر برابر راه‌آهن اظهار داشت: اگر در نيمه اول بازيكنان كمي با دقت بيشتري بازي مي‌كردند مي‌توانستيم با 5 گل حريف خود را شكست دهيم. موقعيت‌هاي به‌دست آمده بايد تبديل به گل مي‌شد، اما با كم دقتي در ضربات آخر نتوانستيم به خواسته‌هاي خود برسيم.
    وي افزود: بازيكنان خط دفاعي تيم ما هنرمندانه بازي كردند و در ضدحملات زهردار بودند؛ البته مهم 3 امتياز بود كه با تلاش فراوان توانستيم آن را كسب كنيم. خوشحالم كه به رده سوم جدول رده‌بندي صعود كرديم؛ البته اين موضوع نبايد موجب غرور بازيكنان شود بلكه با اميد به آينده بايد با انگيزه بيشتري كار خود را ادامه دهند.

مربي پرسپوليس عنوان كرد: حاصل تمرينات فشرده و خوب را در بازي گرفتيم و از اين اتفاق خوشحال هستم. براي ادامه مسابقات نياز به تمركز داريم و اگر هر بازيكن بتواند وظايف خود را كامل انجام دهد مي‌توانيم به جايگاه واقعي خود برسيم.
    وي ادامه داد: راه‌آهن تيم خوبي بود و حملات خطرناكي انجام مي‌داد، اما خط دفاعي پرسپوليس در اين ديدار عالي كار كرد و توانست برابر حملات خطرناك تيم حريف مقاومت كند. در بازي‌هاي آينده دفاع بهتر خواهد شد و بازيكنان در زدن ضربات اخر دقت بيشتري مي‌كنند.

عبدي در مورد داوري اين ديدار گفت: همانطور كه دايي گفت داور با راه‌آهني‌ها مهربان بود؛ اگر براي آنها به اشتباه قضاوت كرده براي ما هم در چند صحنه به اشتباه سوت زد. اشتباهات داوري يك امر طبيعي است و هر تيمي كه بازنده بازي باشد به اين مسائل اشاره مي‌كند.
    مربي پرسپوليس يادآور شد: از هواداران تشكر مي‌كنم چون مهم‌ترين دليل پيروزي ما بر راه‌آهن حضور آنها در ورزشگاه بود. بازيكنان با ديدن اين تعداد هوادار روحيه مضاعفي گرفتند و موفق شدند حريف را مغلوب كنند.
    farsnews

18. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

قبول دارم دو موقعيت خوب را از دست دادم
    هوار محمد: تابع تصميم كاشاني هستم
    خبرگزاري فارس: بازيكن عراقي پرسپوليس گفت: كاشاني در مورد رأي كميته استيناف تصميم مي‌گيرد و من تابع او هستم.

هوار ملا محمد در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس درباره برتري يك بر صفر برابر راه‌آهن اظهار داشت:بازي خوبي به نمايش گذاشتيم اما قبول دارم كه 2 موقعيت صددرصد را با بي دقتي از دست دادم.
    وي با اشاره به اينكه در نيمه اول بايد بيشتر گل مي‌زديم؛ ادامه داد: در ضد حملات خوب عمل كرديم. اميدوارم در بازي هاي بعدي بتوانيم مانند اين ديدار هر 3 امتياز را كسب كرده و روزهاي خوبي را پشت سر بگذاريم. دايي وارد عرصه جديدي شده است كه مي‌تواند به موفقيت پرسپوليس منجر شود. در ضمن از هواداران متشكرم كه من را تشويق كردند.
    هوار محمد در مورد جلسه كميته استيناف براي تصميم گيري در خصوص شكايتش به راي كميته انضباطي كه دوشنبه برگزار مي‌شود، گفت: در اين مورد حرفي نمي‌زنم. كاشاني تصميم مي‌گيرد و من تابع او هستم. بايد ذهنم را به موفقيت پرسپوليس در ديدارهاي آينده معطوف كنم تا خاطره تلخ بوشهر را فراموش كنيم.
    اين بازيكن عراقي يادآور شد: خاطره شكست از شاهين هنوز در ذهن هواداران باقي مانده است. من نيز از اين شكست تا چند روز شوكه بودم.
    farsnews.ir

20. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

خوشحالم كه گل نخوردم
    حقيقي: اميدوارم باز هم به من اعتماد شود
    خبرگزاري فارس: دروازه‌بان پرسپوليس گفت: اميدوارم در ديدارهاي آينده نيز مانند بازي با راه‌آهن به من اطمينان شود.

عليرضا حقيقي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در مورد برتري يك بر صفر برابر راه‌آهن اظهار داشت: از كادر فني ممنونم كه در اين ديدار به من اطمينان كرد تا دوباره در تركيب پرسپوليس به ميدان بروم. در اين ديدار ساختار دفاعي خوبي داشتيم و توانستيم دروازه پرسپوليس را بسته نگه داريم. البته بابت خودم هم خوشحالم كه پرسپوليس در ان ديدار گلي را دريافت نكرد.
    وي ادامه داد: اگر مهاجمان دقت مي‌كردند مي‌توانستيم بيشتر گلزني كنيم و پيروزي پرگل تري را به دست بياوريم.
    حقيقي با اعلام اينكه اميدوارم در ديدارهاي آينده نيز به من اطمينان شود؛ افزود: ما براي هدف بزرگي در بازي‌هاي بعدي به ميدان مي‌رويم و اميدوارم تفكرات تاكتيكي‌مان را به راحتي پياده كنيم تا جواب محبت هواداران پرسپوليس را بدهيم، زيرا اگر آنها نبودند مشكلات ما جدي تر بود.
    farsnews

22. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

صفحه 10 از 22 نخستنخست ... 8910111220 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)