Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 100 نخستنخست 12341252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 992
    مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

juventus ♥حرف هاي خودموني هوادران يوونتوس♥

اين تايپيك براي آناليز و بررسي و تبادل نظر دوستانه هواداران يوونتوس ايجاد شده است.
    :

ویرایش توسط AlexDelpiero : 02-23-2011 در ساعت 11:14

2. 5 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    مارچلو لیپی
    بازیکن محبوب
    Del Piero - Bufon -
    اسم واقعی شما
    سید محمد باقر عظیمی
    تشکر ها
    22
    تشکر شده 60 در 29 پست

مخالفم !:دی
    هامبورگ عددی نبوده که یووه بخواد برابرش مساوی بکنه . یووه الان نباید بازیکن جوانش رو بازی بده چون فایده ای نداره . وقتی قرار نیست این بازیکنا توی بازی های اصلی بازیکنن چه فایده ای داره ؟ هرچقدر هم آماده بشن ! به نظر من یووه فصل پیش اعتماد به نفس کم داشت . با این نتیجه ای هم که گرفتیم دوباره اعتماد به نفس بچه ها رو به صفر میل میکنه !!باید یه نتیجه ی درست وحسابی میگرفت !

هنوز هم به یووه امدوارم و میدونم این تیم میتونه دوبل و سوبل کنه و همه کاپایی که توش هست رو بگیره !ولی یووه بد اشتباهی داره میکنه . سبا آخر بازیکنه . اگر بندازتش بیرون ، نابود میشه این بازیکن . یووه تیمی هست که نباید یه مدت خوب باشه . یووه باید همیشه بدرخشه . مثلا الان اگر فورلان رو بخره به چه درد میخوره ؟ نیم فصل حداکثر یه فصل یه پیره مرد تیم رو تقویت میکنه اما بعدش چی ؟ فورلان بازیکن خوبی هست اما سنش خیلی بالاس . یووه باید دنبال بازیکنایی مثل کاندروا باشه که شوت هاش با کاکا مقایسه میشه . یووه باید دنبال بازیکنی مثل سیسکو باشه ! نه یه مشت پیره مرد !
    Forza JUVE

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

به هت تریک بپیوندید :
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 2 کاربر از پست مفید Mohammad-SS تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad-SS نمایش پست ها
    مخالفم !:دی
    هامبورگ عددی نبوده که یووه بخواد برابرش مساوی بکنه . یووه الان نباید بازیکن جوانش رو بازی بده چون فایده ای نداره . وقتی قرار نیست این بازیکنا توی بازی های اصلی بازیکنن چه فایده ای داره ؟ هرچقدر هم آماده بشن ! به نظر من یووه فصل پیش اعتماد به نفس کم داشت . با این نتیجه ای هم که گرفتیم دوباره اعتماد به نفس بچه ها رو به صفر میل میکنه !!باید یه نتیجه ی درست وحسابی میگرفت !

هنوز هم به یووه امدوارم و میدونم این تیم میتونه دوبل و سوبل کنه و همه کاپایی که توش هست رو بگیره !ولی یووه بد اشتباهی داره میکنه . سبا آخر بازیکنه . اگر بندازتش بیرون ، نابود میشه این بازیکن . یووه تیمی هست که نباید یه مدت خوب باشه . یووه باید همیشه بدرخشه . مثلا الان اگر فورلان رو بخره به چه درد میخوره ؟ نیم فصل حداکثر یه فصل یه پیره مرد تیم رو تقویت میکنه اما بعدش چی ؟ فورلان بازیکن خوبی هست اما سنش خیلی بالاس . یووه باید دنبال بازیکنایی مثل کاندروا باشه که شوت هاش با کاکا مقایسه میشه . یووه باید دنبال بازیکنی مثل سیسکو باشه ! نه یه مشت پیره مرد !
    سید جون اولا موضعت رو مشخص کن!
    با پیرمردهایی یا جوونا!
    در مورد نتیجه این بازی باید بگم شاید نتیجه درخشانی نباشه ولی حداقل تو یه محک جدی یووه با ترکیب نصفه نیمه نتیجه ی مطلوبی گرفته!
    در مورد سبا من کاملا با شما موافقم ومعتقدم داره حروم میشه!
    دیه گو فورلان از موقعبی که از منچستر یونایتد زده بیرون تو هر تیمی بوده موفق بوده!آمار گلزنی هر دو بازی یک گل رو داره که خیلی عالیه!
    سن و سالش هم طوریه که میتونه حداقل دو فصل تو اوج بمونه که واسه یووه در چنین موقعیتی خیلی خوبه!
    آره جونهای خوبی مثل کریشیتو و مونتولیوو میتونند به کمک یووه بیاند!
    البته شنیدم حرف از اومدن جیلاردینیو کاسانو به یووه هست که ماروتا و دل نری معتفدند تو خط حمله ترافیک بالایی داریم و باید از بین آمائوری و یاکوئینتا یکی رو بفروشند که من با رفتن آمائوری کاملا موافقم!

6. 2 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    مارچلو لیپی
    بازیکن محبوب
    Del Piero - Bufon -
    اسم واقعی شما
    سید محمد باقر عظیمی
    تشکر ها
    22
    تشکر شده 60 در 29 پست

نه داش الکس من با پیر ها مشکل دارم ! دیگو اصلا خوب بازی نمیکنه و باید از تیم بره ! بعضی ها مثل ملو و دیگو پیرهن یوونتوس خیلی به تنشون گشاده . اصلا خوب نیست تو این تیم باشن . البته خیلی بد نیست دیگو اما ژکو خیلی بهتر هست.

من هنوز نمیفهمم وقتی اکدال قرار نیست تو ترکیب اصلی باشه برای چی اینجا بازیش میدن !!؟حداقل شما که جوون گرایی حالیتون نیست بگذارید بازیکنای اصلی بازیکنن تا حداقل آماده بشن !

دیگو هم خیلی خوب بود تو آلمان ، الان چی ؟!؟لیگ آلمان همرو خوب نشون میده در صورتی که خوب نیستن !

آره قرار این دوتا برن بمیرن که 90 درصد آما میره چون یاکوئنتا مصدوم شد !ولی بدبخت شدم من بهترین بازیکنم تو PES همین یاکو بود !!!پرید
    Forza JUVE

به هت تریک بپیوندید :

8. 2 کاربر از پست مفید Mohammad-SS تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad-ss نمایش پست ها
    نه داش الکس من با پیر ها مشکل دارم ! دیگو اصلا خوب بازی نمیکنه و باید از تیم بره ! بعضی ها مثل ملو و دیگو پیرهن یوونتوس خیلی به تنشون گشاده . اصلا خوب نیست تو این تیم باشن . البته خیلی بد نیست دیگو اما ژکو خیلی بهتر هست.

من هنوز نمیفهمم وقتی اکدال قرار نیست تو ترکیب اصلی باشه برای چی اینجا بازیش میدن !!؟حداقل شما که جوون گرایی حالیتون نیست بگذارید بازیکنای اصلی بازیکنن تا حداقل آماده بشن !

دیگو هم خیلی خوب بود تو آلمان ، الان چی ؟!؟لیگ آلمان همرو خوب نشون میده در صورتی که خوب نیستن !

آره قرار این دوتا برن بمیرن که 90 درصد آما میره چون یاکوئنتا مصدوم شد !ولی بدبخت شدم من بهترین بازیکنم تو pes همین یاکو بود !!!پرید
    اتفاقا دیگو تو این چند تا بازی دوستانه خیلی عالی نشون داده و طبق گزارش بازی هایی که من خوندم خیلی با ترزگه هماهنگ بوده و هم تونسته دو تا گل تو سه بازی گذشته بزنه و هم تو 5 تا گلی که ترزگه تو این چندتا بازی زده نقش موثری داره!
    تو یوونتوس سال قبل خیلی ها بد بودند ومن با رفتن دیگو اصلا موافق نیستم!
    و این رو باید در نظر گرفت یوونتوس الان در شرایطی نیست که ریسک کنه و بخواد بیشتر از جوونها استفاده کنه و باید از بازیکنان موثر و مطمئن تر استفاده کنه تا این فصل رو به بهترین شکل ممکن تموم کنه که دوباره دل تیفوسی های یووه رو بدست بیاره و از حمایت اونها استفاده کنه!
    در مورد ملو من هیچ نظری ندارم چون به نظر من ملو بازیکن خوبیه ولی تو یووه به هیچ وجه موفق نبوده و میشه با یه بازیکن خوب عوضش کنند!مثلا با کلیشی از آرسنال!

10. 3 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

نقل قول نوشته اصلی توسط seyed mohammad hasan نمایش پست ها
    سلام.من يه تازه واردم لطفا يه آموزشي به من بديد.
    سلام دوست عزیز خوش اومدین!
    منظورتون از آموزش چی هست؟
    اگه ترکیب یووه تو فصل بعد رو میخواین سید زحمتش رو کشیده وبا نوجه به خرید ها تا اینجا این ترکیب رو احتمال زده :
    .: یوونتوس 2010-2011 ( تا الان ) :.

بوفون ( استوراری ، منینگر )(با توجه به مصدومیت بوفون الان استوراری دروازه بان اول یووه هست!)

گروسو ( دچلیه ) ، کیه لینی ، بونوچی ( لگروتالیه ) ، موتا ( گری گرا ، زبینا )

ملو ( سیسوکو ) ، مارکیزیو ( پولسن )

په په ( کامورانزی ) مارتینز ( جیووینکو )

دیه گو ( الکس ) ، یاکوئینتا ( ترزگه ، آمائوری )

12. 3 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

مورینیو هم خواستار ملو هستش وبه نظر من اگه بشه ملو رو با یکی از بازیکنان رئال مثل ژابی آلونسو عوض کنند خیلی خوب میشه!(البته محاله!)

14. 3 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    مارچلو لیپی
    بازیکن محبوب
    Del Piero - Bufon -
    اسم واقعی شما
    سید محمد باقر عظیمی
    تشکر ها
    22
    تشکر شده 60 در 29 پست

فقط امیدوارم ملو هم بره !! با یه گونی سیب زمینی و یه شونه تخم مرغ هم حاضرم عوضش کنیم :دی
    Forza JUVE

به هت تریک بپیوندید :

16. 2 کاربر از پست مفید Mohammad-SS تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad-SS نمایش پست ها
    فقط امیدوارم ملو هم بره !! با یه گونی سیب زمینی و یه شونه تخم مرغ هم حاضرم عوضش کنیم :دی
    ولی به نظر من ملو تو هرتیمی بره اونجا موفق خواهد بود!

18. 3 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

اینجوری که داره بوش میاد قراره آمائوری رو بدن بره رئال!!!!!
    که در صورت تأیید یه انتقال کاملا مثبت برای یووه خواهد بود!
    ژکو هم مثل کراسیچ از تمایلش به حضور در یووه گفته ولی ماروتا داره تعلل میکنه و اگه اینجوری پیش بره من سیتی قال قضیه رو می کنه!!!!!

20. 2 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    مارچلو لیپی
    بازیکن محبوب
    Del Piero - Bufon -
    اسم واقعی شما
    سید محمد باقر عظیمی
    تشکر ها
    22
    تشکر شده 60 در 29 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AlexDelpiero نمایش پست ها
    اینجوری که داره بوش میاد قراره آمائوری رو بدن بره رئال!!!!!
    که در صورت تأیید یه انتقال کاملا مثبت برای یووه خواهد بود!
    ژکو هم مثل کراسیچ از تمایلش به حضور در یووه گفته ولی ماروتا داره تعلل میکنه و اگه اینجوری پیش بره من سیتی قال قضیه رو می کنه!!!!!
    موافقم که مثبته برایووه
    اما اگر خود بازیکن نخواد هیچ تیمی نمیتونن ببرنش !!! چون وقتی یه بازیکن یه تیمی رو دوست نداشته باشه نیمتونه بازی خوبش رو نشون بده !!پس منچستر این اشتباه رو نمیکنه !! اگر آما بره اومدن ژکو قطعی به نظر میرسه !
    Forza JUVE

به هت تریک بپیوندید :

22. 2 کاربر از پست مفید Mohammad-SS تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 100 نخستنخست 12341252 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)