Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 42
    مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

پیش فرض ₪₪ نقل وانتقالات بيانكونري در فصل 2010 - 2011. ₪₪

در اين تايپيك نقل و انتقالات بانوي پير ايتاليا (يوونتوس ) قرار خواهد گرفت.

ویرایش توسط AlexDelpiero : 06-10-2010 در ساعت 20:10

2. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

مذاکرات برای یوونتوسی شدن بونوچی
    16 خرداد 1389
    سیمونه برای یوونتوسی شدن و رفتن به خانه جدید اماده است، طی روزهای اتی نیز برنامه ها برای یوونتوسی شدن ملی پوش دیگر ادامه خواهد داشت تا شاهد بیانکونری شدن بونوچی نیز باشیم.

مجموعه جدید بانوی پیر خیلی سریع هدف گذشته خود که تیمی قدرتمند، تمام ایتالیایی و پیروز باشند را از سر گرفته اند تا فصل اتی شاهد تیمی شکوهمند با مهره های کارامد و مقتدر باشیم تا شاید فصل سیاه و تیره جاری را از یاد ببریم.

گفته می شود سران یووه منتظرند تا قرارداد قرضی برخی مهرهای گذشته شان نظیر المیرون به اتمام برسد تا راحتر برنامه خرید مهره های ملی پوش ایتالیا را دنبال کنند.

به نظر می رسد بونوچی هم تیمی و هم پستی جدید کیه لینی در فصل اتی باشد. وی بازیکن دو باشگاه باری و جنواست و سران یووه برای جلب توجه این دو باشگاه مذاکرات خود را اغاز کرده اند. روز گذشته مسولین باری به بررسی شرایط لوئناردو پرداختند و امروز نیز سران جنوا شرایط را بررسی می کنند تا وضعیت لوئناردو بونوچی برای بیانکونری هر چه سریعتر مشخص شود.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

توافق اولیه با کراسیچ
    17 خرداد 1389
    به نظر می رسد میلوس کراسیچ بازیکن تیم زسکا مسکو روسیه دومین خرید تابستانی باشگاه یووه در فصل جاری باشد و پس از توافق با په په هافبک ملی پوش اودنیزه اکنون سران یووه با کراسیچ به توافق رسیده اند.

با توجه به سیستم 4 - 4 - 2 فصل اینده ی یووه وجود بازیکنانی نظیر کراسیچ در این سیستم بسیار ضروری به نظر می رسد و پس از خداحافظی ندود از یووه این باشگاه در ان منطقه از زمین با مشکلات شدیدی مواجه شد و حتی خرید دیه گو نیز نتوانست مرحمی باشد بر نقاط ضعف یووه اما ماروتا مدیر نقل و انتقالات یووه از توافق خود با سران زسکا خبر میدهد.

"کراسیچ تاکنون در باشگاه های بزرگ دنیا بازی نکرده است اما در پست خود یکی از بهترین ها به شمار می رود و پیوستن به یووه می تواند برای وی بسیار جالب باشد."

گفتنی است باشگاه های منچستر سیتی و اینتر میلان نیز به دنبال ستاره ی باشگاه زسکا می باشند.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

قبل از آغاز جام جهانی به یووه خواهم پیوست
    18 خرداد 1389
    بعد از اینکه مدیران یوونتوس از اتمام انتقال په په هافبک ادینزه به یوونتوس خبر دادند در چند روز گذشته روزنامه های ایتالیایی و روسی از انتقال کراسیچ به بانوی پیر خبر داده بودند که امروز این اخبار توسط این بازیکن و مدیر برنام ه هایش تایید شد ، مدیر برنامه های این بازیکن صربستانی در این باره اعلام کرد

"با یوونتوس مذاکراتی داشتیم و علاوه بر این به خوبی در این مذاکرات پیش رفتیم به گونه ای که توافقاتی نیز حاصل شد ، پیشنهاد یوونتوس برای موکل من عالی و جذاب است و با توجه به تلاش و فداکاری هایی که در تیم زسکا انجام داد قطعآ این باشگاه با خروج وی و پیوستن کراسیچ به یک تیم بزرگ مانند یوونتوس برای پیشرفت موافقت خواهد کرد.

تا کنون تیم هایی مانند منچستر ، اینتر و فنرباغچه در پی جذب کراسیچ بوده اند اما تنها یوونتوس و فنرباغچه پیشنهاد رسمی خود را به من و باشگاه تحویل داده اند ، مبلغ درخواستی زسکا 15 میلیون است و باشگاه فنرباغچه ی ترکیه حاضر است که دو برابر این مبلغ را پرداخت کند اما با این وجود موکل من در پی انتقال به یوونتوس است تا در این تیم بزرگ افتخار آفرینی کند ، به نظر من تا قبل از شروع جام جهانی این قرارداد رسمی خواهد شد بدلیل اینکه سران یوونتوس هیچگاه ریسک نخواهند کرد و منتظر افزایش قیمت نخواهند بود."

ملوس کراسیچ نیز با مدیر برنامه های خود هم عقیده است:

"مذاکرات در مسکو همچنان ادامه دارد ، امیدوارم که هرچه سریعتر این مذاکرات پایان یابد ، شاید موانعی نیز در سر راه این انتقال قرار گیرد ولی من مطمئن هستم که نمی توانند این از این اتقال جلوگیری کنند به ویژه اینکه زسکا نیز بازیکنانی از یوونتوس را مد نظر دارد ، یوونتوس بزرگترین تیم ایتالیاست و بیشترین هوادار در این کشور را دارد و پیوستن من به این باشگاه برای من یک پیشرفت بزرگ حسوب می شود ، سرمربی جدید یوونتوس ( دلنری ) از سیستم 4-4-2 استفاده میکند که برای من بسیار مناسب خواهد بود."

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

رسمی: سیمونه په په به یوونتوس پیوست

بر اساس اعلام رسمی باشگاه یوونتوس ایتالیا سیمونه په په بازیکن اسبق باشگاه اودنیزه و تیم ملی ایتالیا در جام جهانی به صورت رسمی به تیم تورینی پیوست و ار فصل آینده پیراهن بیانکونری را بر تن خواهد کرد.

سیمونه په په، 26 ساله و با 1 متر و 79 سانتی متر قد به یوونتوس پیوست.برخلاف تصور رسانه ها که گفته می شد او با قراردادی 10 میلیونی به یووه می آید، په په با 2.5 میلیون به صورت قرضی و قرارداد یک ساله همراه با حق خرید برای یوونتوس به مبلغ 7.5 میلیون یورو با یوونتوس قرارداد بست.

وی که هم اکنون به همراه تیم ملی ایتالیا در آفریقای جنوبی به سر می برد در مورد انتقالش به یووه گفت: "من از این انتقال واقعا خوشحال هستم زیرا خود را در یکی از بزرگ ترین تیم های جهان می بینم. من امیدوار هستم ابتدا به همراه ایتالیا در جام جهانی حضوری موفق داشته باشم و سپس به همراه یووه به افتخارات زیادی دست پیدا کنم."

په په در سال 2001 فوتبال حرفه ای خود را با تیم رم آغاز کرد و پس از دو فصل بازی و در حالی که حتی یک بار موفق به پوشیدن پیراهن جیلاروسی نشد به صورت قرضی به تیم های لچه و ترامو پیوست. وی پس از دو سال بازی در تیم های فوق به صورت دائم به تیم پالرمو پیوست و پس از انجام 25 بازی برای تیم سیسیلی راهی تیم پیاچنزا شد.

در سال 2006 به تیم فوتبال اودنیزه پیوست و در 4 سال حضور موفق در این تیم 95 بار پیراهن سیاه و سفید اودنیزه را بر تن کرد و تنها در سال 2006 برای یک فصل راهی کالیاری شد اما دوباره به اودنیزه بازگشت.

وی در تمامی رده های سنی تیم ملی ایتالیا بازی کرده است و از سال 2008 موفق شده است پیراهن تیم بزرگسالان ایتالیا را بر تن کند و تا کنون 15 بار با پیراهن لاجوردی ایتالیا به میدان برود.

په په در ابتدا مهاجم دوم بازی می کرد، ولی در سال های اخیر به دلیل خصوصیات سرعت بالا و قدرت سانتر خوب به عنوان بال راست بازی کرده است. در فصلی که گذشت 32 بازی کرد، 7 گل زد، 47 موقعیت گل خلق کرد.

شایان ذکر است قرارداد په په هر چند رسمی اعلام شده است، ولی همچنان نهایی نشده است. ماروتا مدیر نقل و انتقلات یووه نهایی شدن قرارداد را به بعد از جام جهانی موکول کرده است که در صورت مصدومیت په په در جام جهانی از خرید وی صرف نظر کند.

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

شاید فردا یوونتوسی شود
    20 خرداد 1389
    روز جمعه می تواند برای ندود جدید یووه روزی ویژه و اینده ساز باشد. میلوس کارسیچ که این روزها اخبار بسیار زیادی از پیوستنش به یووه منتشر می شود تاکید کرده برای یوونتوسی شدن عجله دارد و با قدرت تمام به این تیم می پیوندد.

با این حال مذاکرات سران دو باشگاه در کنار مدیربرنامه های این مهره ادامه دارد اما نتایجی که از این جلسات منتشر می شود تا این لحظه مثبت ارزیابی شده و به نظر می رسد فردا نتیجه نهایی برای اینده این مهره در خصوص یوونتوسی شدنش اخذ خواهد شد.

من به خوبی از ارتباط سران دو باشگاه برای پیوستن من به یووه مطلع هستم. این قراداد می تواند در روز جمعه منعقد شود.

به احتمال فراوان کراسیچ دومین مهره ای ست که به بانوی پیر می پیوندد. گفته می شود در لیست خرید باشگاه بونوچی، زکو، گالاس و بارباتوف حضور دارند.

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

در خصوص نقل و انتقالات باید کمی صبر کنید
    22 خرداد 1389
    برای نخستین بار در جلسه فدراسیون فوتبال ایتالیا به عنوان مدیر باشگاه یوونتوس حاضر می شود و این فرصتی مناسب برای خبرنگاران و رسانه هاست تا از این مدیر جدید سوالاتی در خصوص باشگاه و بازیکنان اتی بانوی پیر بپرسند.

کراسیچ نخستین گزینه ای ست که رسانه های کشور ایتالیا در خصوصش سوال می کنند، کراسیچ بازیکنی ست که من بسیار از او خوشم می اید، بارها تاکید کرده ام که خواستار حضور او در تیم هستم. البته برای من یووه مهم است و برای این بازیکن نیز مانند سایر گزینه ها اهمیت قائلم.

پاتزینی مهره بعدی ست، در خصوص نقل و انتقالات باید کمی صبر کنید تا شرایط همه گزینه ها بررسی شود و در ادامه مذاکرات نهایی و نتیجه مشخص تا همه از ان مطلع شوند.

اینده یوونتوس، باید سخت و با قدرت کار کنیم، هماهنگی و قدرت بخشیدن به تیم ارزش زیادی دارد و ما همگی از ان اگاهیم. مطمئن باشید برای اینده بیش از همیشه تلاش خواهیم کرد و این مسئله اهمیت فراوانی دارد، پس از اتمام تعطیلات تمرین سخت خود را شروع می کنیم و نتیجه ان را خواهیم گرفت.

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

مدیر جدید، مارتینز را جذب کرد
    28 خرداد 1389
    ماروتا برای اینده یووه برنامه های زیادی در سر دارد و این روزها سرگرم اجرای برنامه های خرید مهره های مورد نیاز بیانکونری ست. در حالی که مذاکرات برای جذب زکو و کراسیچ در برنامه نخست مدیران یووه قرار گرفته اما گفته می شود عصر امروز مهره ای جدید به یوونتوس پیوست و ماروتا در جذب وی موفق نشان داد.

رسانه های سرزمین چکمه ای توافق نهایی سران یووه و کاتانیا برای بیانکونری شدن مارتینز می گویند و از قول پیترو لوموناکو می نویسند " باید با مارتینز خداحافظی کنیم، به این دلیل که او از این لحظه بازیکن یوونتوس است . "

مدیر باشگاه اهل سیسیل ایتالیا تاکید می کند که من این بازیکن را سه سال است که در نظر دارم و خیلی خوشحالم که باشگاه بزرگی همچون یوونتوس او را جذب کرده، ما مطمئن هستیم که او در شهر تورینو و به همراه بانوی پیر نیز بسیار خوب و درخشان ظاهر خواهد شد.

گفتنی ست مبلغ 12 میلیون یورو برای خرید این مهره اروگوئه ای پرداخت می شود.

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

خرید مارتینز و چند سوال بی جواب ؟
    29 خرداد 1389
    خرید ناگهانی ماروتا برای یوونتوس آن هم در حالیکه بیشتر باشگاه های بزرگ اروپایی مارکت نقل و انتقالات را موقتا نگه داشته اند و به بررسی دقیق بازی ها و بازیکنان حاضر در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی پرداخته اند کمی عجیب و در عین حال نگران کننده بود. عجیب از این لحاظ که این خرید خیلی بی مقدمه انجام شد و نگران کننده از آن حیث که اغلب طرفداران یووه به دلیل عدم آشنایی با این بازیکن نگران مبلغ سنگینی هستند که باشگاه بابت خرید این بازیکن متحمل شده است.

اما خورخه آندرس مارتینز کیست ؟
    مارتینز 27 ساله اصلیتی اروگوئه ای دارد و در سال 2007 از باشگاه ناسیونال اروگوئه به کشور ایتالیا و باشگاه کاتانیا نقل مکان کرد. به دلیل قابلیت های سرعتی و هجومی که این بازیکن دارد اغلب در پست هافبک کناری بازی می کند. گلزنی های این بازیکن تا حدی بوده که در 86 بازی که در طول سه فصل برای کاتانیا انجام داده 25 بار موفق به باز کردن دروازه تیم های رقیب شده است.

برای آن دسته از کسانی که آشنایی کمتری با این بازیکن دارند بد نیست وضعیت این بازیکن را در فصل گذشته ( 2009-2010 ) را مروری کنیم: مارتینز اروگوئه ای در کنار ماکسی لوپز و جوزپه ماسکارا زوج تهاجمی و اصلی باشگاه سیسیلی کاتانیا بودند. کارایی این مثلث را یوونتوس،میلان و اینتر در بازی هایشان با کاتانیا در فصلی که سپری شد به خوبی در خاطر دارند. خورخه مارتینز اما در آخرین هفته های کالچو مصدوم می شود و با همان 9 گلی که زده بود، فصل را به پایان می برد تا در اولین هفته های تعطیلات تابستانی خیلی بی سر و صدا با 12 میلیون یورو به سیاه و سفید پوشان تورینی بپیوندد.

هر چند او همراه تیم ملی اروگوئه در آفرقای جنوبی نیست اما سابقه 18 بار پوشیدن تیم ملی کشورش را دارد. حتی سرعت و شم بالای گلزنی این هافبک مونته ویدئویی باعث شده در همین بازی های اندکی که برای تیم ملی کشورش انجام داده 3 بار موفق به گلزنی شود.

در هر حال او به یووه پیوسته و دیگر جزئی از بیانکونری های تورینو شده، اما جدا از اطمینانی که با بازی هایش می تواند در دل تیفوسی های یووه ایجاد کند هنوز یک سوال برای طرفداران یوونتوس باقی مانده و آن هم این است که با آمدن او تکلیف سر و صداهای ترانسفر ستاره صربستانی زسکا مسکو ( کراسیچ ) و انتقالش به یووه چه خواهدشد. این سوالی است که در روزهای آینده ماروتا باید به آن پاسخی راضی کننده بدهد.

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

استوراری به یووه پیوست!
    31 خرداد 1389
    سنگربان سابق میلان و سمپدوریا با توافقی که با باشگاه یووه به دست اورد به این تیم بزرگ پیوست تا از این پس با پیراهن سیاه و سفید یووه در میادین حاضر شود. مارکو استوراری با قراردادی سه ساله و به ارزش 2/1 میلیون یورو در هر فصل یوونتوسی شد .

زمانی که جیجی بوفون با مصدومیت کهنه خود در رقابت های جام نوزدهم روبرو شد سران یووه شرایط این سنگربان بزرگ را بررسی کردند و با توجه به جراحی بوفون پس از اتمام جام جهانی خرید یک دروازه بان از برنامه های اصلی یوونتوس به شمار می رفت که امروز با اعلام نهایی استوراری بیانکونری شد تا فردا صبح در تست پزشکی باشگاه حاضر شود.

مارکو که از پیوست به یووه بسیار خوشحال است می گوید: از بودن در کنار یووه و یوونتوسی شدن خوشحالم، منتظر بودم تا پیراهن سیاه و سفید را بر تن کنم، در حال حاضر احساس خوشبختی می کنم.

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)