Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 126 1231151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1257
    مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

پیش فرض ٭٭lllllll اخبار و حواشی بیانکونری در فصل 2010 - 2011 lllllll ٭٭

در این تایپیک اخبار تیم یوونتوس رو در فصل 2010- 2011 پیگیری خواهیم کرد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ویرایش توسط AlexDelpiero : 06-10-2010 در ساعت 20:04

2. 4 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

تلاش برای ماندن کاندروا

در حالی که مسولین دو باشگاه یووه و اودینزه از نهایی شدن انتقال سیمونه په په خبر می دهند، برخی رسانه ها نیز به ماندن کاندروا نزد یوونتوس می نویسند. گفته می شود انتونیو کاندروا که به طور قرضی از لیورنو به بانوی پیر پیوست توجه سران یووه را همچنان معطوف خود کرده و با وجود خرید په په در تلاش اند تا این هافبک را نیز در کنار خود نگاه دارند.

بپه ماروتا که با ورودش برنامه های باشگاه را به خوبی بررسی و پیش می برد تاکید کرده پرونده ماندن کاندروا در یووه همچنان باز است. یووه در نظر دارد با پرداخت 7 میلیون یورو هافبکی که در لیست نخست و سی نفره لیپی حضور داشت را همچنان بیانکونری ببیند.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 2 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

سرنوشت پالا، جنوا و یا یووه
    15 خرداد 1389
    مهاجم جنوا که روزی یکی از اینده داران بانوی پیر به شمار می رفت مدتی ست که بار دیگر اخباری مبنی بر بازگشتش به یووه شنیده می شود، رافائل پالادینو که با پیراهن ابی و قرمز جنوا نمایش خوبی ارائه کرد می گوید هدف من از نخست تبدیل شدن به یک بازیکن حرفه ای بود، می خواستم برای چنین تیمی بازی کنم که بتوانم مهره ای بزرگ شوم.

تا این لحظه برای این هدف مبارزه کردم، مطمئنا ارزوی هر بازیکنی این است که یک بازیکن کامل و بزرگ شود. بازی در تیم شهری که در ان متولد شدم ارزوی قلبی من بود اما حالا در جنوا هستم.

منتظرم تا اینده ام مشخص شود، مطمئنا من یا با جنوا به میدان خواهم امد و یا با یووه، سرنوشت من در کنار این دو تیم رقم می خورد. بازگشت به یووه ارزو و خواسته زیبایی ست و من ارزو دارم فصل اتی در یووه و یا جنوا بازی کنم.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

توهین نکردم یک اشتباه بود
    16 خرداد 1389
    یک اشتباه لفظی کوچک در تلفظ می تواند مشکلات بسیار بزرگی ایجاد کند. مشکلاتی که دردسرهای فراوانی را برای یک مهره ارزشمند و بزرگ ایجاد کرده، سرود ملی تیم ملی ایتالیا در اغاز دیدار اتزوری و سوئیس برای کلودیو مارکیزیو دردسر ساز شده است.

فیلم مراسم پیش از بازی دوستانه دیشب نشان می دهد که این هافبک خارج از گروه سرود را خوانده و جمله ای را به کار برده که معنای زیبا و درستی ندارد که موجب شده شدیدا به این بازیکن حمله کنند اما مارچلو لیپی به دفاع از مارکیزیو پرداخته و اظهار داشته " کلودیو یک پسر نمونه هست و مطمئنا یک اشتباه در بیان و تلفظ این جمله بوده و هیچ چیز جز این نبوده است. "

هافبک اینده دار بانوی پیر که بسیار ناراحت و غمگین شده نیز تاکید کرد به هیچ عنوان توهین نکردم و مطمئنا این یک اشتباه در تلفظ بوده و من خارج از گروه سرود را خواندم.

8. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

پس از پیوستن په په نوبت دو مهره دیگر است
    18 خرداد 1389
    پیوستن سیمونه په په به یووه قطعی شد، صبح امروز و پیش از سفر ملی پوشان ایتالیا به افریقای جنوبی، مهره جدید بانوی پیر به تورینو و زمین تمرین وینوو امد تا در تست پزشکی بیانکونری شرکت و با این باشگاه قرارداد داخلی امضا کرد.

یوونتوسی ها که برای بازگشت به دوران باشکوه برنامه های دقیقی در سر دارند برای جذب مهره های مورد نظر که توانایی و قدرت قابل توجهی داشته باشند و از سوی دیگر یک ایتالیایی باشد سرعت عمل بالایی نشان میدهد، بنابر این پیش از سفر ملی پوشان از پیوستن یک ملی پوش به تیم شان مطمئن شدند.

به این ترتیب سیمونه په په هافبک سابق اودینزه با قراردادی پنج ساله و دستمزد سالانه یک و نیم میلیون یورو بیانکونری شد. سیمونه در واکنش به حضور در این تیم بزرگ گفت: خوشحالم و اماده ام تا پیراهن بانوی پیر را بر تن کنم. پس از پایان جام جهانی قرارداد اصلی خود را امضا خواهم کرد.

گفتنی ست تلاش برای حفظ کاندروا و جذب موتا همچنان ادامه دارد.

10. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

چرا نباید مکالمات موراتی شنود شود ؟

پس از به راه افتادن پرونده ی کالچو پولی توسط لوچیانو موجی و ارائه کردن مدارکی که بیش از نیمی از تیم های سری آ را مقصر و متهم می شمارد و با توجه به اینکه بیاری این را نقطه ی پایان پرونده می دانند اما چند روز گذشته " جولیانو تاوارولی " مدیر امنیت ارتباطات شرکت "تله کام " که با شنود مکالمه های سیمکارت های بازیکنان و مدیران تیم های ایتالیایی باعث بوجود آمدن کالچو پولی شد در برنامه ای تلویزیونی با اعترافاتی که به شدت ارکان ورزش ایتالیا را تکان داد از چهره ی واقعی موراتی پرده برداشت :

" ترونچینی مدیر سابق شرکت " تله کام " بهمراه موراتی و فاکتی همواره از من می خواستند که مکالمه های مدیران تیم ها بویژه موجی را شنود کنم ، علاوه بر این از من درخواست می کردند که مکالمه های سایر مدیران یوونتوس و داوران را نیز شنود کنم که البته در بین داوران مکالمه های دسانتیس برای آنها اهمیت ویژه ای داشت ، ترونچینی به موراتی توصیه می کرد که من را برای صرف غذا یا حداقل برای شرکت در مناسبت ها یا جشن ها دعوت کند که من همواره این دعوت ها را نمی پذیرفتم "

این اعترافات مدیر امنیت ارتباطات شرکت بزرگ مخابراتی " تله کام " بود ، طبق گفته های تاوارولی ترس فاکتی مدیر سابق اینتر از موجی شدید بود و به همین منظور بود که فاکتی همواره می خواست که موجی را زیر نظر گیرد و از سال 2002 تصمیم به شنود مکالمات وی گرفته است :

" در جلسه ی آینده دادگاه ناپل که در 18 و 22 ماه ژوئن برگزار خواهد شد شرکت خواهم کرد و به همه چیز اعتراف خواهم کرد ، موراتی از ترونچنی خواسته بود که با استفاده از دست کاری کردن مکالمات و طبیعی جلوه دادن آنها موجی را به دام اندازد اما موجی با زیرکی فراوان از سیمکارت های سوئیسی استفاده کرد که در غیر ایصورت شاید عواقب وخیم تری در انتظار وی می بود "

علاوه بر تاوارولی ، فابیو گیونی یکی از بازرپرسان پرونده ی نخست کالچو پولی نیز از حضور در دادگاه آینده خبر داد :

" در جلسات آینده شرکت خواهم کرد و بر علیه موراتی ، فاکتی و ترونچینی شهادت خواهم داد ، چرا نباید مکالمات موراتی شنود شوند "

12. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

فروش قرضی تیاگو

په په رسما یوونتوسی شد، کراسیچ به بانوی پیر بسیار نزدیک شده، زکو در برنامه اتی مدیران باشگاه قرار دارد و حالا نوبت به توجه سران این باشگاه به لیست فروش یووه می رسد. گفته می شود اتلتیکو برای جذب تیاگو اعلام امادگی کرده اما قرضی.

با این وجود یوونتوسی ها در تلاشند تا با فروش تیاگو قسمتی از هزینه خرید اگوئرو را پرداخت کنند.

از سوی دیگر نیز خبر می رسد مسولین دپورتیو نیز خواهان جذب فابیو گروسو هستند، اما احتمال تمایل اتلتیکو نیز برای جذب این مدافع یووه نیز وجود دارد.

14. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

فلامینگو قصد بعدی ترزگل
    منابع بسیاری از احتمال حضور کاناوارو و ترزگه در الاهلی می نویسند و با توجه به تغییرات اساسی در یووه نمی توان احتمال خروج برخی از مهره های کهنه کار بانوی پیر را نادیده گرفت.

از سوی دیگر گفته می شود زیکو، مدیر جدید تیم فلامینگو برای پیوستن مهاجم فرانسوی یووه به این تیم ابراز تمایل کرده و خواهان ترک یووه توسط ترزگه است.

البته نباید فراموش کنیم که ترزگه یک سال دیگر با یوونتوس قرارداد دارد و مدیر برنامه های وی از بالا بودن احتمال ماندن ترزگل در کنار این تیم ایتالیایی خبر داده است.

16. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

می توانم راهی انگلیس شوم
    19 خرداد 1389
    گویی تمایلی به ماندن ندارد، ابتدا از پیوستن دل نری استقبال کرد اما حالا از عدم هماهنگی با مربی و سیستم جدیدش می گوید. وینچنزو یاکوئنتا مهاجم ملی پوش بانوی پیر با پیشنهاد مناسبی از سوی باشگاه تاتنهام روبرو شده و از عدم اطمینانش به ماندن در کنار یووه خبر می دهد.

اندره ا دامیکو مدیر برنامه های مهاجم بیانکونری از قول این مهره می گوید او می تواند برای نخستین بار با پیراهن تاتنهام در لیگ جزیره حضور یابد.

پیش از این نیز یاکوئنتا از عدم تمایل در سیستم دل نری خبر داده بود و تاکید کرده بود در این سیستم کارایی ندارد.

18. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

سفر به انگلیس برای جذب گالاس

جوزپه ماروتا که از زمانی که به یووه پیوسته شدیدا به دنبال قدرت بخشیدن به این تیم و خریدهای موثر است طی روزهای اتی سفری به انگلیس خواهد داشت تا در خصوص برخی مهره های حاضر در لیگ جزیره به بررسی و مذاکره احتمالی بپردازد.

گفته می شود ویلیام گالاس مدافع توپچی های لندنی توجه یوونتوسی ها را جلب کرده و شاید ماروتا با مدیر برنامه های این مهره به مذاکره بپردازد .

از سوی دیگر مدیر سیاه و سفیدپوشان در صدد است تا برنامه خرید زکو و بونوچی را نیز دنبال کند تا شرایط اتی این دو مهره نیز هر چه سریعتر مشخص شود.

20. 2 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 126 1231151101 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)