Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 126 نخستنخست 123451353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1257
    مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

پیش فرض ٭٭lllllll اخبار و حواشی بیانکونری در فصل 2010 - 2011 lllllll ٭٭

در این تایپیک اخبار تیم یوونتوس رو در فصل 2010- 2011 پیگیری خواهیم کرد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ویرایش توسط AlexDelpiero : 06-10-2010 در ساعت 20:04

2. 4 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

سبا به پيراهن سياه و سفيد ديگري فكر مي كند
    24 خرداد 1389
    سباستين جووينكو وارث الكس دل پيرو در ليست فروش احتمالي بانوي پير قرار خواهد گرفت. سخنان اخير اين ستاره اينده دار نشان مي دهد كه با پيشنهاداتي روبرو شده و در حال حاضر و در زمان تعطيلات به فكر انتخاب تيم اينده اش است.

پارما در كنار اودينزه از مشتريان جديد مورچه اتمي محسوب مي شوند كه به نظر مي رسد سباستين به پوشيدن پيراهن سياه و سفيد ديگري تمايل بيشتري دارد و شايد اگز مذاكرات به خوبي پيش روند او به اودينزه بپيوندد.

گفتني ست ماروتا براي ماندن انتونيو كاندروا در يووه نيز برنامه منظمي را دنبال مي كند.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

هم تيمي اينده كيه ليني
    24 خرداد 1389
    چه كسي مي داند شايد امروز يك روز ويژه براي او و هم تيمي اينده اش باشد. حضور كيه ليني و بونوچي در تركيب دفاعي اتزوري مي تواند پاراگوئه را از رسيدن به دروازه ايتاليا محروم كند و مديران بانوي پير را براي خريد مدافعي مستحكم كه با كيه ليني هماهنگ است، مطمئن.

از سوي ديگر خبر مي رسد ماروتا با مديران باري و جنوا مذاكرات را ادامه داده و به زودي نتايج نهايي ان اعلام خواهد شد.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

احتمال معاوضه ديه گو
    24 خرداد 1389
    بي صبرانه منتظر ملاقات ماروتا و هونس هستيم، ملاقاتي ارزشمند و مهم براي اينده دو ستاره مشهور دو باشگاه بزرگ. معاوضه اي كه پيش از اين خبري از ان نبود اين روزها ارزش زيادي به خود گرفته، گفته مي شود جوزپه ماروتا در نظر دارد با توجه به دور شدن كراسيچ، زكو كه مهره اي ارزشمند و موثر در تركيب بانوي پير خواهد بود را جذب كند.

در همين رابطه به نظر ميرسد مذاكراتي را براي معاوضه احتمالي ديه گو و زكو انجام دهد و تا زمان اعلام و تصميم نهايي نيز مهره هاي قرضي بيانكونري در ساير باشگاه ها نيز قراردادشان تمام شود تا در ازاي ديه گو و يك مهره قرضي، زكو را از ان يووه كند.

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

کریشتیو و آلمیرون برای خرید بونوکی
    25 خرداد 1389
    سران باشگاه یوونتوس قصد دارند نیمی از مالکیت لئوناردو بونوکی که در اختیار باشگاه های جنوا و باری قرار دارد را خریداری کند تا در فصل اینده این بازیکن پیراهن سیاه و سفید یووه را بر تن کند.

این بازیکن 23 ساله که هم اکنون به همراه تیم ملی ایتالیا در افریقای جنوبی به سر می برد نخستین جانشین فابیو کاناوارو مدافع یووه به شمار می رود.

به نوشته ی روزنامه ی گازتا دلو اسپورت سران یوونتوس موافقت خود را با فروش 50% قرارداد کریشیتو به جنوا اعلام کرده اند و این در حالی ست که قرارداد مشترک رافائله پالادینو تمدید خواهد شد.

از طرف دیگر ماروتا در نظر دارد پس از توافق با سران جنوا برای مذاکره با تیم باری وارد عمل شود و مالکیت کامل این بازیکن را به خدمت بگیرد. مدیر نقل و انتقالات یووه قصد دارد سرجیو المیرون را در ازای بونوکی راهی باری کند. ضمن اینکه مارونه بازیکن جوان یووه نیز به صورت قرضی یک فصل را با پیراهن باری به میدان برود.

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

بار دیگر به یووه نزدیک شد
    25 خرداد 1389
    شایعاتی در خصوص توافق ابتدایی مدیر برنامه های کراسیچ و اینتر منتشر شد تا احساس شود این مهره صربستانی از یووه دور شده اما جورپه ماروتا در تماس تلفنی با سران زسکا متوجه شد که تنها بانوی پیر خواهان رسمی جذب کراسیچ است .

به این ترتیب راه برای خرید جدید یووه باز و هموار است و این تیم بدون مشکل می تواند به مذاکره با سران روسی ادامه دهد. مسولین این تیم روسی حاضر به فروش کراسیچ با پرداخت 15 میلیون یورو هستند و این در حالی ست که ماروتا در ملاقات نخست به پرداخت 18 میلیون یورو راضی بود.

با این اوصاف کراسیچ بار دیگر بیش از گذشته به یووه نزدیک شده و باید منتظر اعلام رسمی خرید ستاره صربی زسکا باشیم.

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

تا پیش از اتمام جام جهانی تصمیمی نخواهیم گرفت
    25 خرداد 1389
    پیش از اغاز جام از ماندن در کنار یووه با اعتماد کامل صحبت نکرد تا ابهامات در خصوص اینده او رنگ جدیدی به خود بگیرد. دیوید لیپی که مدیر برنامه های جورجو کیه لینی محسوب می شود در واکنش به این شایعه گفت

مطمئنا منچستر تیمی بزرگ و مقتدر است و محبوبیت بالایی دارد، تاکنون در خصوص اینده صحبت نکردیم و در نظر داریم پس از جام جهانی به نقل و انتقالات توجه کنیم. در حال حاضر نمی توانم از جدایی حرفی بزنم زیرا یووه صحبتی در این خصوص انجام نداده و جورجو نیز مهره ای ست که توجهات تیم های بزرگ مانند منچستریونایتد و رئال را جلب کرده اما مطمئنا در کنار یووه احساس راحتی می کنیم.

بودن در کنار این تیم بزرگ افتخار بزرگی ست و جورجو نیز به خوبی این مسئله را تاکید می کند. با بانوی پیر قرارداد دارد و دو سال پیش زمانی که مهره کم تجربه تری بود تصمیم گرفت در کنار یووه بماند و حالا با این تیم تبدیل به ستاره با ارزشی شده و توان و قدرت خود را ثابت کرده است.

با این حال اگر پیشنهادی به دست مان برسد بررسی خواهیم کرد اما تا پیش از اتمام جام جهانی هیچ اتفاقی روی نمی دهد و او بازیکن یوونتوس خواهد بود.

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

مسولين باري مذاكرات را تاييد كردند
    26 خرداد 1389
    مهره ملي پوش ايتاليا كه پيش از رسيدن جام جهاني نامش در ليست خريد بانوي پير ديده مي شد پيش از گذشته به يوونتوسي شدن نزديك مي شود. مسولين باري مذاكره و توافق با سران يووه را تاييد كرده و افزودند اين مهره پيشنهادات خوبي دارد اما بيش از هر باشگاه هاي ديگر اين يوونتوس است كه تمايل خود را براي خريد بونوچي اعلام كرده بنابر اين سعي مي كنيم با مديران اين باشگاه در ادامه تصميم نهايي را بگيريم.

انجلوتزي تاكيد كرد در اين رابطه مشكلي نيست و مذاكرات با بانوي پير به خوبي پيش مي رود.

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

پيام كراسيچ به يووه
    26 خرداد 1389
    هدف يكي ست، همه چيز اماده است تا اين مهره صربستاني راهي يووه شود. پس از اينكه مشخص شد تنها يوونتوس پيشنهاد رسمي خود را براي خريد كراسيچ ارائه كرده نوبت به ميلوس رسيد تا شخصا از سران بانوي پير بخواهد براي جذب او عجله داشته باشند.

يوونتوس مرا جذب كن در زسكا كاري براي انجام دادنش ندارم، من بسيار خوشحالم كه باشگاه يوونتوس مرا انتخاب كرده، از اين شرايط رضايت كامل دارم و مي خواهم ندود جديدي باشم.

اميدوارم همه چيز خيلي زود و سريع انجام شود چون تنها و تنها يوونتوس را مي خواهم و دوست دارم براي اين تيم ايتاليايي بازي كنم. در مجموع ايتاليا را بر فوتبال انگليس ترجيح مي دهم.

به نظر مي رسد زمان يوونتوسي شدن كراسيچ فرا رسيده و اين بار مسولين يووه در حالي كه شرايط براي جذب اين بازيكن ارزنده مهياست بايد در جذب وي سرعت داشته باشند.

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

بازیکن یووه هستم نه بازیکن حاضر در بازار نقل و انتقالات
    26 خرداد 1389
    جورجو کیه لینی که به همراه دوستان ملی پوشش در افریقای جنوبی به سر می برد در واکنش به شایعاتی که در خصوص اینده ورزشی و خداحافظی از یووه منتشر می شود گفت

" من این طور حس می کنم و می دانم که بازیکن یوونتوس هستم نه یک بازیکن حاضر در بازار نقل و انتقالات، در حال حاضر تنها می خواهم به مسابقات جهانی فکر کنم و با این تیم موفق شوم، من هیچ صحبتی نداشتم و مدیران جدید نیز می دانم و مطمئن هستم که می توانند شرایط را تغییر دهند، برای صحبت در این خصوص زمان باقی ست اما من قصد تغییر باشگاه و شماره و رنگ پیراهنم را ندارم . "

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

به یوونتوس دل پیرو می ایم
    27 خرداد 1389
    نام ادین زکو در لیست خرید بانوی پیر مدتی ست دیده می شود و مذاکراتی که برای جذب او در حال انجام است نشان می دهد می توان باید منتظر یوونتوسی شدن او باشیم.

زکو نیز نظر موافقی برای رسیدن به ایتالیا و باشگاه یووه دارد و می گوید: برای من رفتن به باشگاهی بزرگ که در اینده ورزشی ام تاثیر مثبت و بزرگی داشته باشد ارزشمند است، من به انگلیس نخواهم رفت بلکه به یوونتوس دل پیرو می روم و در کنار بازیکنی که هرگز حاضر به تعویض پیراهنش نشد بازی می کنم. همه چیز زیباست و من بی صبرانه منتظر اعلام نتیجه نهایی مذاکرات هستم.

من می خواهم برای اینده و داشتن تجربه و دوران باشکوه باشگاهم را عوض کنم نه برای پول، به این باشگاه و پیوستن به ان فکر می کنم و امیدوارم هر چه سریعتر این انتقال صورت گیرد.

صفحه 3 از 126 نخستنخست 123451353103 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)