Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 126 نخستنخست 12341252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1257
    مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

پیش فرض ٭٭lllllll اخبار و حواشی بیانکونری در فصل 2010 - 2011 lllllll ٭٭

در این تایپیک اخبار تیم یوونتوس رو در فصل 2010- 2011 پیگیری خواهیم کرد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ویرایش توسط AlexDelpiero : 06-10-2010 در ساعت 20:04

2. 4 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

ذهنیت و روحیه یووه تنها مسئله ای ست که باید تغییر کند
    20 خرداد 1389
    سرمربی سابق بانوی پیر که در کنار این تیم موفقیت دوران بازیگری خود را تکرار نکرد پس از چند ماه سکوت مدتی ست در خصوص تیم سابق خود اظهار نظر می کند. چیرو فرارا معتقد است یوونتوس نیازی به تغییرات این چنینی ندارد بلکه تنها نیاز این تیم بازگشت روحیه و ذهنیت پیروزی ست.

ما در کنار بازیکنان می خواستیم برای رسیدن به هدف بزرگ مان مبارزه کنیم، هیچ مشکلی نبود، یوونتوس امروز مسائل مهمی را کنار زد. مهره های نظیر دیه گو و ملو در نخستین سال حضورشان موفقیت اندکی کسب کردند، اما حالا در این تیم مسائل مهم دیگری در حال جدایی ست.

پیدا کردم مربی با سیستم یوونتوس کار ساده و اسانی نیست، حالا این گروه نیاز دارد که ذهنیت دل نری را درک کند، در روش دل نری بازیکنانی نظیر دیه گو جایی ندارند و یا پیدا کردن فضا برای شان بسیار سخت است.

یوونتوسی ها می خواهند با امدن اندره ا انیلی همه چیز را تغییر دهند، این تغییرات با او چهره مناسبی گرفته اما تنها چیزی که باید در یووه تغییر کند روحیه و ذهنیت شان است نه مربی و بازیکنان.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

دلگیری سباستین از یووه
    21 خرداد 1389
    همچنان به یووه وفادار است اما دو فصل سخت را پشت سر گذاشته، بر روی نیمکت دوخته شده، روزی او را وارث می خواندند و حالا تنها پانزده دیدار به میدان فرستاده می شود، پانزده دیدار نیمه کاره که تنها یک گل را در بر داشت.

در چهره اش سراغی از ان امید و شادابی گذشته و دوران نخست حضور در تیم بزرگسالان نیست و مرتب این سوال را از خود و مدیربرنامه هایش می پرسد " به چه علت یوونتوس به من اعتماد ندارد ؟ "

جووینکو، فصلت چطور به اتمام رسید ؟
    از نظر شخصی که هرگز مطلوب نبود . تنها چند دیدار به میدان رفتم و بیشتر اوقات روی نیمکت بودم. یووه در رده دوم بود و بعد به یک باره سکوها نزول کرد تا به اینجا رسیدیم. یک دوره زشت و ضعیف سپری شد.

در حال حاضر یووه به دل نری رسید و این مربی و سیستمش به نظر نمی رسد برای تو مناسب باشد و یا شرایط را بهتر کند، به این سیستم عادت داری ؟
    من خصوصیات بازی در سیستم های مختلف را دارم. با سیستم 2-4-4 در امپولی بازی کردم و در زمان رانیری نیز تجربه این روش را دارم. تنها وظیفه ام تغییر می کند، می توانم در میانه میدان بازی کنم بدون اینکه به گوشه ها تمایل داشته باشم. دل نری از من بخواهد در میانه میدان و نقش تدافعی تر بازی کنم، مشکلی نیست می توانم.

دو سال سخت را پشت سر گذاشتی و هر بار تصمیم به ماندن گرفتی .
    همیشه برای من یک رویا وجود داشت و ان رویا همانی بود که با یووه شروع شد. همه چیز تغییر کرد و در این تغییر همه مقصر بودیم. برای من این پیراهن بسیار ارزشمند بود و مطمئا از دست دادنش دشوار خواهد بود.

سباستین این برای نخستین مرتبه است که رسما می گویی می توانی یووه را ترک کنی .
    بله، مجموعه یووه مرا نمی خواهند، چطور اینجا بمانم ؟. دو فصل گذشت و من نمی توانم یک فصل دیگر بر روی نیمکت بنشینم، این حس خوبی نیست، فکر می کنم که شایسته نیمکت نشینی نیستم. در عوض انها نیز مرا شایسته نمی دانند. مطمئنا برای من یووه ارزشمند بوده اما حالا می توانم خارج از این باشگاه به این تیم احترام بگذارم و دوستش داشته باشم.

رفتن از یووه می تواند موفق نبودن تو را در این تیم ثابت کند ؟
    از نظر من نه، این مجموعه به من اعتماد ندارد و در طولانی مدت متوجه می شویم که حق با من بوده، من از ابتدا در کنار این تیم بودم و این تیم، تیم رویایی من بود. همواره علاقه خود را به یووه نشان دادم.

مدیران جدید با خواسته ها و تجربیات تازه امده اند ایا انان نمی دانند چه می خواهند و یا متوجه نیستند ؟
    ببینید من بازیکنان تیم دل نری را می بینم با این سیستم باید ان طور که بازی می کنند بازی کنند. در حال حاضر از ترک یووه مطمئن نیستم و نمی دانم که بتوانم از باشگاه را رها کنم. من انچه که باید نشان می دادم را در سال های گذشته نشان دادم، تنها 22 سال سن دارم و می خواهم در تیمی که دوست دارم بازی کنم . مدیران تازه از خانواده یوونتوس اند بنابر این می دانند برتری با یووه چه لذتی دارد.

پیشنهادی در دست داری ؟ ایتالیا و یا خارج را ترجیح می دهی ؟
    خیر. برای من تفاوتی ندارد، ایتالیا و خارج هر دو مناسب هستند.

و البته مهم این است که حضور در ترکیب و بازی کردن تضمین شده باشد ؟
    خیر نمی خواهم تضمین نهایی شود، اما می خواهم امکان بازی کردن من در ان تیم وجود داشته باشد، می خواهم مانند همه بازی به من نیز برسد. می خواهم ارزش داشته باشم، مسئله ای که فراموش کردم.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

هشدار به زسکا در کنار ابراز تمایل کراسیچ به یوونتوسی شدن
    21 خرداد 1389
    شب گذشته زمانی که ماروتا از روسیه به تورینو بازگشت، کراسیچ به اندازه فاصله این دو کشور از یووه دور شده بود. مدیر اجرایی باشگاه یوونتوس به سران زسکا هشدار داد که تنها برای اخذ تصمیم نهایی 24 الی 48 ساعت زمان دارند. با این حال نمی توان از تمایل انیلی به جذب این مهره به راحتی گذشت.

از سوی دیگر پیشنهاد اینتر و منچستر سیتی قابل توجه بود و مسولین روسی را بر ان داشت تا بیشتر فکر کنند. به این ترتیب بیش از گذشته این مهره از یوونتوس دور شده بود اما صبح امروز کراسیچ از تمایل قلبی به یوونتوسی شدن گفت.

به نظر کمی خجالت زده می امد، با لبخند گفت بله می خواهم به ایتالیا بروم، نمی توانم خوب انگلیسی صحبت کنم اما با قدرت به این سوال که ایا می خواهید به یووه و ایتالیا بروید به زبان ایتالیایی گفت بله بله، می خواهم در ایتالیا بازی کنم اما کدام تیم را به خوبی نمی دانم، پیش از این یوونتوس پیشنهاد رسمی به من داده بود، فوق العاده است که من را وارث پاول ندود بدانند، افتخار می کنم که چنین عنوانی داشته باشم.

بله شما را ندود جدید می خوانند چه احساسی دارید؟ قدرت او بی نظیر بود، من نمی توانم به مانند او باشم اما زمانی که مرا جانشین او می خوانند احساس غرور می کنم. او بسیار محبوب و دوست داشتنی بود، یک قهرمان واقعی و من بسیار خوشحال می شوم که تبدیل به پاول ندود شوم، تبدیل به مهره ای مانند او. این مسئله زمانی حقیقی می شود که من به تورینو بروم.

از وی سوال می کنند کمتر صحبت می کنی و مسولیت را به مدیر برنامه هایت دادی، بله اطمینان کامل دارم، انها برای اینده من تصمیم می گیرند، من مطمئن هستم که انها بهترین را برای من انتخاب می کنند. می دانند که دوست دارم در یک تیم بزرگ بازی کنم، پیش از این از توافق با یوونتوس می گفتند، این توافق با واکنش دوستم استانکوویچ نیز روبرو شده بود.

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

به قراردادی که با یووه داریم احترام می گذاریم
    22 خرداد 1389
    او همیشه برای یووه احترام زیادی قائل بوده و به این تیم علاقه داشته با این وجود مدتی ست که شایعه ترکش به گوش می رسد اما مدیر برنامه های این هافبک ایتالیایی – ارژانتینی از بالا بودن احتمال حضور مائورو در یووه برای فصل اتی خبر داد.

مائورو یک سال دیگر با یوونتوس قرارداد دارد، قراردادی که تا پایان فصل 2011 اعتبار دارد، من صحبتی از مدیران باشگاه نداشتم و انها نیز درباره فروش مائورو صحبتی نکرده اند. من به همراه کامورانزی به قراردادی که با یووه داریم احترام می گذاریم و از این نظر مشکلی نداریم و می توانیم تا پایان مهلت قرارداد در کنار بانوی پیر بمانیم.

مدیر برنامه های کامو تاکید کرد که وی هیچ مشکلی با یوونتوس ندارد و به خوبی در این تیم جای گرفته و شهر تورینو را خانه خود می داند.

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

از یووه بروم راهی فیورنتینا خواهم شد
    22 خرداد 1389
    اینده این جوان اینده دار بیش از گذشته اهمیت و حساسیت خاص خود را نشان می دهد. جوان با استعداد و خوش تکنیک تورینی که در فصلی که گذشت همراه تیمش موفقیتی کسب نکرد این روزها از رفتن می گوید و حالا یک روز پس از انتشار مصاحبه سباستین جووینکو خبر می رسد سران فیورنتینا از جذب او ابراز تمایل کرده اند.

اگر یووه تیم محبوب و قلبی من، به من اعتقادی ندارد مجبور به ترکش هستم. نمی توانم علاقه ام به این تیم بزرگ و دوست داشتنی را پنهان کنم اما نمی توانم نیز از نیمکت نشینی و عدم اعتماد مربیان یووه خوشحال و راضی باشم.

اندره ا دامیکو مدیر برنامه های مورچه اتمی نیز گفت مسئله سباستین و تمایل تیم ها به خرید او مسئله تازه ای نیست، یک جوان اینده دار و خوش تکنیک همواره توجهات را جلب می کند، صحبت هایی مبنی بر تمایل فیوره در میان گذاشته شده اما برای پیوستن به این تیم باید ابتدا بدانیم یووه تمایلی به فروش جووینکو دارد و ایا او در فصل اتی جزیی از مهره های یوونتوس خواهد بود و یا خیر .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

سر الکس فرگوسن خواهان دیه گو
    22 خرداد 1389
    بعد از اعلام دل نری مبنی بر عدم کارایی دیه گو در سیستم جدید و 4 - 4 - 2 یوونتوس هر روز صحبت جدیدی در مورد جا به جایی ستاره ی برزیلی یووه به گوش می رسد و پس از بحث معاوضه ی وی با اگوئرو اکنون صحبت از پیشنهاد باشگاه انگلیسی به گوش میرسد.

الکس فرگوسن سرمربی تیم فوتبال منچستر یونایتد انگلیس خواهان پیوستن دیه گو به تیم خود شده است و بر اساس رسانه های کشور انگلیس برای خرید وی حاضر به پرداخت 25 میلیون یورو به باشگاه یووه هستند و این در حالی است که بحث معاوضه ی برباتوف مهاجم بلغار منچستر با دیه گو نیز مطرح شده است.

مدیر برنامه های دیه گو در این باره گفت:" ما هنوز با یووه به نتیجه ی نهایی نرسیده ایم و نمی توانیم در مورد انتقال وی به تیم دیگری صحبت کنیم. بعد از جام جهانی همه چیز مشخص خواهد شد."

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

شايد هرگز مربي جديد به يووه نمي امد
    23 خرداد 1389
    چيرو فرارا يك بار ديگر از دوران مربيگري در يووه گفت و تاكيد كرد اگر درزمان حضور او در يوونتوس مديران همچون ماروتا و اندره ا انيلي حضور داشتند هرگز چنين شرايطي روي نمي داد.

چه كسي مي دانست كه چه شرايطي پيش مي امد، شايد هرگز مربي جديد راهي اين تيم نمي شد. من تا سالهاي سال چنين شرايطي كه در كنار يووه گذراندن را از ياد نخواهم برد و براي سال هاي بسيار طولاني خنده را فراموش مي كنم.

يك پايان زشت و بي هيجان در كنار دوران سخت مرا از بين برد اما شانزده سال در كنار يووه بودم با اين حال اين شش ماه را بار ديگر تاكيد مي كنم از ياد نخواهم برد.

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

یک فصل منفی را پشت سر گذاشتیم
    23 خرداد 1389
    یکی از ناموفق ترین بازیکنان بانوی پیر در فصلی که گذشت بود اما بارها این نظر را رد و تاکید کرد برای یوونتوس مهره ای موثر بوده و بدون او بیانکونری شکست های بیشتری را متحمل می شده، با این حال هواداران از او و نمایشش به هیچ عنوان راضی نیستند و خواهان جدایی اش هستند.

فیلیپه ملو که به همراه تیم ملی کشورش در افریقای جنوبی به سر می برد در سخنانی از سال سخت و ناخوشایند همراه یووه صحبت کرد و گفت " همراه این یووه واقعا فصل منفی و زشتی را پشت سر گذاشتم، سال گذشته در کنار فیوره بسیار خوب بودم اما امسال بر من و تیمم بد گذشت.

سال اینده می خواهم در یک تیم جدید و متفاوت باشم با بازیکنان جدید. این گفته هافبک برزیلی از سویی اینگونه تعبیر می شود که وی نیز می داند در یووه جدید جا و فضای کافی نخواهد داشت و از سویی نیز گفته می شود اشاره این مهره به یوونتوس جدیدی ست که در حال شکل گیری ست.

ملو ابراز امیدواری کرد در کنار برزیل این فصل ناخوشایند را جبران کرده و با پیروزی به تعطیلات رود.

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

اینتر ؟ هرگز به شهری که اینتر در ان باشد نمی روم
    23 خرداد 1389
    هیچ تردید و شکی برای یوونتوسی شدن ندارد، تنها و تنها پیراهن این تیم را می خواهد و در نظر دارد تا یک جانشین واقعی برای ستاره چک تبار سال های نه چندان دور بانوی پیر باشد. میلوس کراسیچ که این روزها بر سر پیوستنش به یووه اخبار متفاوتی منتشر می شود این بار نیز مانند روزهای گذشته تاکید کرد که تنها به یوونتوسی شدن فکر می کند.

این مهره صربستانی در پاسخ به این سوال که اینتر نیز به شما پیشنهاد ارائه کرده گفت: تنها یک جمله را به شما می گویم، به شهری نمی روم که اینتر در ان شهر بازی کند و هرگز این تیم را ترجیح نخواهم داد. من تنها و تنها یوونتوس را انتخاب می کنم.

مدیران بانوی پیر به این مهره توجه و علاقه بسیاری دارند و خواهان پیوستن پاول ندود جدید هستند با این حال و در حالی که مذاکرات خوب پیش میرفت مشکلاتی به وجود امد که تا این لحظه از جذب نهایی وی خبری منتشر نشده اما طبق اعلام قبلی سران یووه، باشگاه زسکا نهایت تا پایان امروز باید تصمیم نهایی خود را اخذ و اعلام نمایند.

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

یوونتوس بر پایه های اقتصادی قدرتمند
    23 خرداد 1389
    دگرگونی های یوونتوس بسیار سریع آغاز شد و روند سریعتری به خود گرفت. در همین راستا آندره ا انیلی رئیس جدید یوونتوس بهمراه ژان کلود بلان مدیر اجرائی بانوی پیر که مدیر اقتصادی دگرگونی های یوونتوس بسیار سریع آغاز شد و روند سریعتری به خود گرفت. در همین راستا اندره ا انیلی رئیس جدید یوونتوس بهمراه ژان کلود بلان مدیر اجرائی بانوی پیر که مدیر اقتصادی و بازاریابی باشگاه نیز به شمار می رود در پی اند که علاوه بر ورزشگاه جدید پروژه های مرتبط را نیز به بهترین وجه به اتمام برسانند :

"شب گذشته رئیس آندریا انیلی بهمراه کلود بلان و بریامونته وکیل حقوقی بانوی پیر در جلسه ای که سرجیو پارینو شهردار تورین نیز در آن حضور داشت شرکت کردند و طبق توافقاتی که با شهردار تورین بدست آمد مقرر شد که منطقه ای را که ورزشگاه جدید در آن واقع است را با قیمتی به مبلغ 1 میلیون یورو از آن خود کنند ، این منطقه بنام Continassa (کونتیناسا ) معروف است و مساحتی بالغ بر 270860 متر مربع دارد ، یوونتوس نیمی از این مبلغ را پرداخت کرد و نیم دیگر را در چند مرحله پرداخت خواهد کرد.

البته یوونتوس بمدت 50 تا 99 سال مالک این زمین خواهد بود و طبق پیش بینی مدیران یوونتوس درآمد کلی باشگاه از این پروژه سالانه 60 میلیون یورو است ، کار در منطقه ی ( کونتیناسا ) Continassa بزودی آغاز خواهد شد و طبق برنامه باشگاه یوونتوس ساخت مدارس فوتبال ، اماکن تفریحی برای خانواده ها و همچنین ورزشگاه های سرپوشیده را اغاز خواهد کرد."

در همین رابطه بلان مدیر اجرائی یوونتوس اعلام کرد :
    " در سراسر اروپا تورینو تنها شهری خواهد بود که چنین امکاناتی را در خود جای خواهد داد "

اما آندره ا انیلی رئیس باشگاه یوونتوس در پیامی به هواداران گفت :
    "از اینکه نماینده ی جامعه ی یوونتوسی هستم افتخار میکنم ، این پروژه بسیار بزرگ و برای آینده مفید خواهد بود."
    منبع

صفحه 2 از 126 نخستنخست 12341252102 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)