Design & Developed BY Patira

صفحه 13 از 126 نخستنخست ... 311121314152363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1257
    مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

پیش فرض ٭٭lllllll اخبار و حواشی بیانکونری در فصل 2010 - 2011 lllllll ٭٭

در این تایپیک اخبار تیم یوونتوس رو در فصل 2010- 2011 پیگیری خواهیم کرد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ویرایش توسط AlexDelpiero : 06-10-2010 در ساعت 20:04

2. 4 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

سبا یووه را ترک می کند
    26 تیر 1389
    پس از ناکامی در رضایت مربیان برای حضور در ترکیب ثابت فصل اتی به نظر می رسد که طی روزهای اتی باید اماده خداحافظی ستاره جوان و اینده داری از بانوی پیر باشیم. سباستین جووینکو که توجه سران باری و ارسنال را شدیدا جلب کرده به احتمال فراوان درب خروجی باشگاه یووه را در پیش می گیرد.

از باری خبر می رسد مسولین این تیم پشنهاد رسمی خود را برای خرید وارث الکس ارائه کرده اند و از سوی دیگر ونگر نیز بار دیگر علاقه خود را به خرید این ستاره جوان ابراز داشته و با صحبت های مدیر برنامه های جووینکو به نظر می رسد وی یکی از ستاره های جدا شده یوونتوس در طول تابستان باشد.

اما برخی منابع نیز از عدم فروش سباستین می نویسند و تاکید دارند با وجود تمام این اخبار، سران یووه حاضر به فروش این بازیکن نیستند و در تلاشند تا وی از نظر فیزیکی به امادگی کاملی دست یابد تا بتواند همراه یووه در میادین حاضر شود.

گفتنی ست دل نری تاکید کرده منتظر خرید در چهار پست دیگر است و پس از مشخص شدن کلیه مهره های مورد نظر می تواند در خصوص اینده برخی مهره های تیم اظهار نظر کند.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

ابراز رضایت دل نری از اردوی پینتزولو و نمایش شاگردانش
    26 تیر 1389
    نخستین دوره تمرینی بانوی پیر در فصل تابستان با مربیگری دل نری به اتمام رسید تا با پیوستن ملی پوشان دور جدیدی از تمرینات اماده سازی فصل اغاز شود. با پایان رسیدن اردوی پینتزولو دل نری از نحوه نمایش و تمرینات بازیکنانش ابراز رضایت کامل کرد و شاگردانش را با انگیزه و بزرگ توصیف کرد.

خیلی خوب کار کردیم، تمرینات بسیار عالی را پشت سر گذاشتیم و دو بازی تداراکاتی خوب را انجام دادیم، همه این موفقیت ها در محیطی گرم و عالی به دست امد. همچنان برای رسیدن به امادگی و انچکه می خواهیم زمان و تمرین در راه است. باید به مرحله انالیز برسیم و شرایط خود را بررسی کنیم.

اما بسیار خوشحالیم که از نظر فیزیکی امادگی مد نظر را به دست اوردیم. من منتظر بازیکنان ملی پوش هستم و با کامل شدن ترکیب می توانیم سایر برامه های خود را پیش ببریم. در این تیم بازیکنان بزرگی توپ می زنند و کیفیت و تکنیک فوق العاده وجود دارد.
    وی در خصوص برخی مهره ها نیز صحبت کرد، بونوچی، او در نخستین تمرین خود نشان داد که تا چه اندازه جدی و پرکار است. او برای یک سال پربار و بزرگ مبارزه خواهد کرد.

دیه گو، برای او نقش جدیدی ندارم، زمانی که فصل گذشته در سمپدوریا با یووه بازی کردیم متوجه شدم که چه فضایی دارد و در حال حاضر نیز همان فضا در اختیار اوست. دیه گو پشت مهاجمین در کنار کامو و جووینکو بازی می کند و جز بهترین هاست. مطمئنا که او در پست خود نمایش خوبی خواهد داشت.

بانوی پیر خیلی زود باید در یک رقابت رسمی به میدان رود و دل نری به این موضوع اشاره ای می کند. در حال حاضر از دو رقیب خود شناختی نداریم، برای مبارزه با یکی از دو تیم زمان داریم و به دنبال به دست اوردم فیلم بازی این دو تیم هستیم.

در حال حاضر منتظر دو دیدار دوستانه مهم خود هستیم، هامبورگ و لیون که از اهمیت زیادی برخوردارند. با حضور در این دو دیدار به بررسی شرایط خود خواهیم پرداخت و اماده فصل می شویم.

در دیدار دوم تدارکاتی هفت بازیکن خود را عوض کردم و تنها چهار بازیکن در طول 90 دقیقه در ترکیب حضور داشتند، این مهم است که در شروع فصل امادگی کامل و لازم را داشته باشیم و با قدرت به سوی رقابت ها حمله کنیم. به دنبال افتخار و پیروزی با این پیراهن هستیم.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

گفتگوی دیه گو با شبکه اسکای
    26 تیر 1389
    در میان بهترین های پینتزولو قرار گرفت این می تواند یک شروع رویایی و عالی برای این برزیلی خوش تکنیک تلقی شود تا امیدهایش برای فصل اتی بیش از گذشته رنگ جدیدی به خود گیرد. دیه گو می خواهد فصل گذشته خود را از یادها پاک و یک دیه گوی متفاوت دیگری باشد و نشان دهد در یووه نیز او یک بازیکن بزرگ است.

می خواهم در یووه بمانم، کاملا روشن و واضح است که این خواسته من بوده و هست، اینجا هستم به این دلیل که این مجموعه را دوست دارم و به این باشگاه احساس نزدیکی می کنم و یوونتوس نیز به من اعتماد دارد. پیش رفتن به تعطیلات نیز گفتم که می خواهم در کنار این تیم بمانم و این مسئله را با ماروتا و دل نری نیز در میان گذاشتم. همراه یووه یک بار دیگر پیروز می شوم. دیه گو در گفتگویی با شبکه اسکای به برخی مسائل پاسخ گفت

تیفوسی ها
    باید تنها و تنها از انان متشکر باشم، در تمام لحظات این هواداران بودند که نزدیک من قرار گرفتند و مرا تنها نگذاشتند. این مسئله برای من بسیار مهم است و من فکر می کنم باید در میدان مسابقه از انان تشکر کنم. با تمرین و تلاش زیاد و در نتیجه نمایش خوب در میدان رقابت . هرگز شک و تردیدی نداشتم، همیشه از بودن در یووه خوشحال و راضی بودم و هستم، احساس بسیار خوبی دارم که در کنار یووه بازی می کنم. پس از دو هفته تمرین مطمئن هستم که می توانم با این مربی به کار خود ادامه دهم و کیفیت خود را بالا ببرم. می خواهم بهتر و بهتر ظاهر شوم و می خواهم همراه یووه پیروز شوم. پیروزی برای تیمی مانند یووه بسیار مهم است و این انگیزه و دلیل خوبی ست.

دل نری
    با دل نری زمان زیاد و طولانی صحبت کردم، در میدان، در تمرین و در محل ویژه ملاقات. همیشه صحبت می کنیم و من منتظر اموزش های زیادی از او هستم. در سیستم جدید احساس می کنیم خانواده ای جدید هستیم و این احساس برای همه ما در میدان اهمیت زیادی دارد. این شرایط اهمیت بالایی دارد، دل نری در حال حاضر خوب پیش می رود.

دل پیرو
    نقش جدید من همراه دل پیرو کامل می شود، این مسئله ای ست که باید به ان اشاره می کردم. من احترام بسیار زیادی برای دل پیرو قائلم و خوشحالم که در کنار او بازی می کنم، او بازیکن بسیار بزرگی ست، یک فوتبالیست موفق و بزرگ و در عین حال یک شخصیت فوق العاده که ارزش های خاص خود را دارد. اما من اینجا برای بازی کردن هستم و کار و تمرین می کنم تا فضای لازم را برای حضور در ترکیب کسب کنم. در حال حاضر خواسته های زیادی دارم می خواهم همراه یووه به خواسته هایم برسم. می خواهم شرایط بازی در یک تیم بزرگ را داشته باشم و به همین دلیل تمرین می کنم، سخت و بسیار زیاد. در یک تیم بزرگ و مشهور باید با تمام وجود کار کرد و من از رقابت خوشحال می شوم. ما باید بدانیم که ما ستاره نیستیم و این تیم است که ستاره است. باید برای کمک به این تیم کار و تمرین کنیم.

نیمکت نشینی
    همه می دانیم که هیچ بازیکنی از نیمکت نشینی خوشحال نمی شود اما برای یک تیم همه بازی خواهند کرد و همه بازیکنان باید در ترکیب قرار گیرند. سخت است که با این واقعیت کنار بیایم زیرا می خواهم همیشه در ترکیب باشم. با این حال باید به مربی و نظر او احترام بگذارم و صلاح و نتیجه تیم را در نظر بگیرم. من برای تمرین به میدان می روم و کیفیت و سیستم بازیکنان و یووه را می شناسم و می دانم که همه دریوونتوس یک هدف داریم و ان پیروزی یوونتوس است.

ملو
    من با ملو سه الی چهار بار صحبت کردم، لحظات سختی ست و این برای یک بازیکن در فوتبال کاملا عادی ست. همیشه پیروز نمی شویم اما ما اینجا منتظر او هستیم و می خواهیم به او کمک کنیم تا به شرایط خود بازگردد. او بازیکنی با تکنیک بالاست.

یوونتوس
    اخبار زیادی منتشر شد و نمی خواهم دروغ بگویم، فصل سختی را پشت سر گذاشتیم. اما اعتراف می کنم یک سال پیش زمانی که یوونتوس را برگزیدیم مطمئن نبودم که به چه تیم بزرگی می ایم اما حالا اینجا هستم و به این ایمان رسیدم که یوونتوس یکی از قدرتمندترین تیم های دنیای فوتبال است و احساس خوشبحتی و افتخار می کنم که اینجا هستم و امسال می خواهم با نتایجی که به دست می اوریم همه خاطرات سیاه فصل گذشته از یادها رود.

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

سکوت دل پیرو صحبت می کند
    27 تیر 1389
    شاید این اخرین اردوی تابستانی اش درمنطقه خوش اب و هوای پینتزولو همراه بانوی پیر باشد، مهاجم 35 ساله ای که هجدهمین فصل بیانکونری بودنش را تجربه خواهد کرد و با دوربین فیلمبرداری شخصی کلیه مراسم معرفی و روز پایانی اردوی تابستانی را فیلم گرفت تا خاطره ای فراموش نشدنی و زیبا را ضبط و ثبت کند و البته ما را نگران که سرانجام روز خداحافظی اسطوره نیز از راه خواهد رسید.

سکوت دل پیرو صحبت می کند، شاید این رمز موفقیتش در سن 35 سالگی باشد، رمز پیروزی و تداوم محبوبیت یکی از بهترین های دوران تاریخ بانوی پیر اروپا، کاپیتان از راه سخت و دشوارش می گوید و البته از افتخارات و روزهای زیبای بیانکونری بودن و از مربیان خود می خواهد بر اساس سن و شرایط سنی تصمیم نگیرند.

ارزش پیراهن یووه
    زمانی که در یوونتوس هستی می دانی که همه توجهات به توست و هر حرکت تو زیر نظر است. ما باید بار دیگر غرور یوونتوسی بودن را در هر لحظه نشان دهیم. اینجا در پینتزولو خیلی خوب کار کردیم، هرروز به مانند یک فصل تمرین و تلاش را پشت سر گذاشتیم، البته تمریناتی همراه با لذت و هیجان . زمانی که به سری ب تبعید شدیم و در این مسابقات حاضر بودیم من با جدیت به بازی و تلاشم ادامه دادم زیرا می خواستم با این پیراهن پیروز باشم .

تبریک به اسپانیا
    جام جهانی و قهرمانی اسپانیا همراه با تبریک الساندرو دل پیرو، انها شایسته بودند زیرا در گذشته نیز قهرمانی یورو شده بودند، ذهنیت انان اماده بود. خوب ما ایتالیایی ها نیز باید به بازی فکر کنیم، باید جدی باشیم و خیلی خوب تمرینات را پشت سر بگذاریم و به امادگی کامل توجه داشته باشیم. هر روز اهمیت خاص خود را دارد بنابر این نباید هرگز از امادگی دور شویم. هرروز را از یاد نبریم تا به موفقیت برسیم.

چیرو فرارا
    اظهارات بسیار شکننده همراه با انتقادات از چیرو فرارا در مصاحبه با گاتزتا، مطمئن هستم که ان مصاحبه در شرایطی حساس که اهمیت زیادی داشت منتشر شد. احساس می کنم که یک مصاحبه بسیار احساساتی بود، البته در تیمی بزرگ بازی می کنیم و طبیعی ست که باید تیم را حفظ کنیم و به بالا بردن شرایط روحی فکر کنیم. در ان زمان نیز تمرین می کردم تا شرایط و خاطرات مثبت را کسب کنم .

همیشه بازی کردن
    مشکل واقعی زمانی ست که بازیکن نمی خواهد بازی کند، اما من و هم تیمی هایم هرگز قصد نداریم نیمکت نشین باشیم. اما انچه که من به یاد دارم این است که من هرگز نخواستم همیشه بازی کنم و همیشه برابری با دیگران را خواسته و طلب کرده ام.

دل نری بسیار خوب صحبت کرد، اگر کسی شایسته بازی کردن باشد، در ترکیب قرار می گیرد چه 18 سال سن داشته باشد و چه 36 سال ، هیچ تفاوتی ندارد. این حقیقت مسئله است و تیم می تواند با فرم ایده ال در زمین حاضر شود. تنها درخواست من این است که بر اساس سن و شرایط سنی تصمیم گرفته نشود. این لذت بازی کردن است که ارزش زیادی دارد. روش من متفاوت همیشه از برخی شرایط و وابستگی ها متفاوت بود. خوب هستم و همیشه یک شخص بلند همت و جاه طلب ام.

تضاد با دیه گو
    اینجا تنها یک مشکل و اختلاف نظر با دل نری وجود دارد. مربی اظهار داشته که ما در کنار یکدیگر نمی توانیم بازی کنیم. من و او نمی خواهیم غمگین و دلزده باشیم. باید به جلو پیش رویم و ببینیم چه می شود. تصور می کنم مبارزه و نبرد خیلی زود از راه می رسد اما احساس می کنم برای پاسخ دقیق به این سوال زمان مناسبی نیست.

زوج ترزگه
    همیشه یک فرانسوی او را به خوبی همراهی کرده و حالا اله می گوید، دیوید بسیار کامل و اماده است. او خواسته های زیادی دارد و همیشه می خواهد بهترین باشد. او را بازیکنی می بینم که همیشه به بازی کردن پاسخ مثبت می دهد. هر بازیکنی که اینجاست از ان یوونتوس است و بس. درست مانند انچه که دل نری گفت.

تنها یووه
    اینده کاپیتان همیشه مورد توجه بوده و هست. کاملا شفاف و روشن است، در این فصل مشکلی برای قرارداد ندارم و هیچ مذاکره ای نیز با تیمی دیگر نداشته ام. در ذهن من تنها یوونتوس است و امسال تنها به بازگشت بزرگ و قدرتمند فکر می کنم. این بسیار مهم است هم برای من و هم برای یووه. می خواهم ذهنیت قهرمانی سال گذشته را تقویت کنیم و به نمایش بگذاریم. یک ذهنیت پاک و زیبا برای پیروزی یوونتوس.

امریکا، چین
    هرگز با هیچ تیم و مدیری صحبت نکردیم .

ملو و دل نری
    مربی یک شخص خوب و مناسب است، من اینطور فکر می کنم و برای او ارزوی موفقیت دارم. در حال حاضر نمی دانم روابط این دو چطور پیش می رود اما این داستان مهمی ست. او خوب کار کرد. تصور می کنم بودنش در اینجا برای او بسیار خوب باشد و کمک زیادی به بازگشتش کند. ملو برای ما و برای درخشش در طول فصل بازیکن مناسبی ست و می تواند درخشش خود را تکرار کند. بازی او را می پسندم و می دانم که فصل اتی می تواند موفق شود.

سال صفر
    برخی از من در خصوص سال صفر سوال می کنند، سالی که بار دیگر متولد می شویم، سالی پس از کالچو پولی. من به انها می گویم که برای من هر سال یک سال صفر است.

انتظارات ازاتزوری
    گفتگوی در خصوص تیم ملی، همیشه بوده و هست. در گذشته، حال و اینده. تیم ملی برای من و حضور من در این تیم را شنیده و می شنوم. در المان قهرمان زیادی درکنار من پیروز شدند، مربیان همان مربیان امسال بودند.

ماردونا
    شنیدم که ماردونا از نبود من در تیم ملی ایتالیا گفت، فوق العاده برایم جذاب و لذت بخش بود که از یک قهرمان مانند مارادونا چنین اظهار نظری را بشنوم.

بازگشت به تیم ملی
    برای من همیشه پوشیدن این پیراهن افتخار بوده و از این بابت احساس غرور می کنم. پرندلی تاکید کرده بهترین ها را انتخاب خواهد کرد، این مسئله است که در تمام زندگی با ان موفق بودم. هدف من تنها خوب ظاهر شدن است. بعد می بینیم چه می شود زیرا حقیقت تفکرات مربی را نمی دانم .

مانند پلاتینی
    درست مانند یک یوونتوسی دیگر پلاتینی رئیس یوفا ایا دل پیرو نیز دیگر شمار دهی خواهد بود که در نقش یک مدیر ظاهر خواهد شد ؟ انچه که من پس از فوتبال انجام خواهم داد یک سوال مهم و البته ویژه است. در این لحظات من یک بازیکن هستم و باید زمان بگذرد. به پلاتینی که باعث رشد فوتبال شد تبریک می گویم.

پیشنهاد ناپولی
    تنها یک صحبت بود و هرگز به من پیشنهاد مهم و رسمی ارائه نشد. من پیش از این و به اندازه کافی به این سوال پاسخ دادم. همان احساسی که برای تمام موفقیت ها و پیروزی هایم داشتم و انچه که باعث لذت من می شود و می خواهم، بودن در اینجاست.

اما سوال و شاید رمز موفقیت اله، مسئله ای که موجب می شود در اینده و هر فصل بهترین باشی، من با داستان و تاریخ بازی نمی کنم، تنها به میدان مسابقه فکر می کنم و این موفقیت را با توجه به شرایط به دست می اورم.

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

پیشنهاد باشگاه لیورپول برای پولسن
    27 تیر 1389
    بر اساس نوشته ی مطبوعات انگلیس باشگاه لیورپول و سرمربی جدید این تیم خواهان به خدمت گیری کریستین پولسن هافبک دانمارکی یوونتوس ایتالیا می باشد و سران این تیم پیشنهاد رسمی خود را به سران یووه ارائه خواهند کرد.

یوونتوس بعد از خروج از لیگ قهرمانان تصمیم گرفت تعدادی از بازیکنان خود را به فروش برساند و پولسن و سیسوکو از جمله ی ان افراد بودند اما بعد از درخشش سیسوکو در تمرینات ماروتا تصمیم گرفت پولسن را به فروش برساند.

در طرف مقابل باشگاه لیورپول قصد دارد ماسکرانو هافبک آرژانتینی خود را به فروش برساند و به جای وی پولسن دانمارکی را جایگزین کند.

گفتنی است باشگاه های گالاتاسرای - اتلتیکو مادرید - ولفسبورگ و هامبورگ نیز از دیگر تیم های خواهان پولسن هستند و مبلغ فروش وی 7 میلیون یورو تخمین زده شده است.

8. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

دیدارهای دوستانه یوونتوس

تیم فوتبال یوونتوس پس از برگزاری ارودی آمادگی خود در منطقه پینتزولو که به مدت 15 روز به طول انجامید دور دوم تمرینات خود را در مکان همیشگی برگزار خواهد کرد و تمامی ملی پوشان به اردوی یووه ملحق خواهند شد. بانوی پیر پس از برگزاری دو دیدار دوستانه مقابل تیم های ترنتینو و النصر روز یک‌شنبه 27 تير 1389 به مصاف هامبورگ المان خواهد رفت

10. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

یوونتوس 0 - 0 هامبورگ
    27 تیر 1389
    دو تیم فوتبال یوونتوس و هامبورگ آلمان در دیداری دوستانه به مصاف هم رفتند و در پایان دو تیم به نتیجه تساوی صفر - صفر رضایت دادند و این در حالی بود که بانوی پیر عملکرد جالبی از خود نشان نداد.

در نیمه نخست تیم هامبورگ بیشتر توپ را در اختیار داشت و تسلط کاملی بر بازی داشت و بازیکنان یوونتوس در بسیاری از صحنه ها پر اشتباه ظاهر شدند و عملکرد خوبی از خود نشان ندادند.

دستور کار یووه در این نیمه دفاع فشرده بود که تا حدودی نیز در این بخش موفق بود و استوراری در دو صحنه مانع از گلزنی بازیکنان هامبورگ شد و شاهکار او در تک به تک مقابل بازیکن تیم المانی بود که موفق به دفع توپ شد.

به صورت کلی یووه در نیمه اول بازی کندی از خود به نمایش گذاشت و اکثر موقعیت های یووه بر روی حرکات تکنیکی دیه گو صورت گرفت و سیسوکو در کنار اکدال از دیگر بازیکنان خوب یووه در نیمه اول بودند.

از بازیکنان ضعیف یووه در نیمه اول می توان به مارتینز اشاره کرد که در اکثر صحنه ها توپ را از دست داد و بازیکنان حریف را با خطا متوقف کرد و صدای اعتراض هواداران یووه را بلند کرده بود.

در نیمه دوم نیز نمایش یوونتوس چندان تفاوتی با نیمه اول نداشت و بازیکنان جوان یووه به ترتیب به بازی امدند و بازی به شکل زشتی کسل کننده شد و تنها نقطه ی مثبت این دیدار درخشش استوراری دروازه بان جدید یووه بود که در این دیدار فوق العاده بود.

بازیکنان جوان یووه در این دیدار به دفعات در پست های مختلف به بازی گرفته شدند ولی هیچ کدام از انها امیدوار کننده نبودند و ابهامات دل نری در مورد ترکیب فصل اینده یووه را افزایش دادند.

در نهایت یووه با تساوی صفر - صفر مقابل هامبورگ متوقف شد و پس از دو پیروزی مقابل تیم های ترنتینو و النصر عربستان در این دیدار متوقف شد. بازی بعدی یوونتوس مقابل تیم المپیک لیون خواهد بود

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

امائوری - یاکوئنتا کدام جایگزین ترزگه خواهند شد ؟
    28 تیر 1389
    پس از گذشت چند روز همه چیز تغییر پیدا کرد و ماروتا مدیر نقل و انتقالات یووه که تصمیم داشت از میان مهاجمان خود دیوید ترزگه را به فروش برساند اکنون باید از میان یاکوئنتا و امائوری یکی را انتخاب کند.

مدیر برنامه های دیوید ترزگه در مورد اخرین وضعیت موکل خود گفت: "ترزگه قطعا این فصل در یوونتوس خواهد ماند و با توجه به درخواست دل نری مبنی بر حضور ترزگه در ترکیب تیم ما به تمام پیشنهادات دیوید جواب منفی دادیم."

گفتنی است بر اساس پیش بینی های به عمل امده با توجه به خروج ترزگه از لیست فروش باشگاه اکنون از میان امائوری و یاکوئنتا یک نفر فروخته خواهد شد تا ماروتا بتواند مهاجم جدید یووه را خریداری کند.

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

درخشش جانشین سنگربان یووه
    28 تیر 1389
    بدون شک می توان از استوراری به عنوان بهترین بازیکن یووه در دیدار مقابل هامبورگ یاد کرد و جانشین بوفون در فصل جاری در چند صحنه به زیبایی دروازه ی یوونتوس را نجات داد و مرد برتر یووه لقب گرفت.

مرد جدید دروازه ی یووه در پایان دیدار مقابل هامبورگ گفت: "تیم و لگروتالیه سختگیر بودند و نمایش نسبتا خوبی از خود به جا گذاشتند. این اولین مسابقه ی مهم ما در فصل جاری بود و هامبورگ فشار زیادی بر روی دروازه ی ما وارد کرد و خوشحال هستم که اجازه ندادم دروازه ی یووه در این دیدار باز شود.

گفتنی است پس از عمل جراحی جیجی بوفون که به مدت 6 ماه از میادین دور خواهد بود مدیران یووه استوراری را به عنوان سنگربان یووه در فصل جاری خریداری کردند تا وی به همراه منینگر از دروازه ی یووه حراست کند.

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

باید بهتر شویم
    28 تیر 1389
    شب گذشته بانوی پیر در نخستین دیدار دوستانه رسمی خود برابر هامبورگ تن به تساوی بدون گل داد، با وجود اینکه برخی از عدم زیبایی نمایش یووه در این دیدار گفتند اما دل نری معتقد است این نمایش برای شروع مناسب است و تیم اهسته اهسته روند خود را برای امادگی کامل به دست می اورد.

من راضی هستم، اما می دانم که باید بهتر شویم و این توان و قدرت را برای امادگی و قدرتمندتر شدن داریم. با تمرین و تلاش بیشتر می توانیم ان تیمی که می خواهیم شویم و تبدیل به قدرتمندترین و هماهنگ تیم ایتالیا خواهیم شد.

یک ازمون خوب و عالی بود، شاید کمی کیفیت تیمی ما پایین بود، فراموش نکنید که ما دوران اماده سازی بدنی را پشت سر گذاشتیم و این طبیعی ست که یک روز پس از اتمام اردوی دو هفته ای از انرژی کامل برخوردار نبودیم.

برای من نمایش شاگردان قابل قبول بود، حالا می توانیم با بررسی بیشتر برنامه های خود را پیش ببریم. نیروی هجومی ما زمان حمله بسیار خوب است و من از این جهت بسیار خوشحالم.

در این دیدار نمایش لنتزافه را پسندیدم و از او رضایت کامل دارم. مطمئن هستم که یووه همان تیمی میشود که می خواهید.

صفحه 13 از 126 نخستنخست ... 311121314152363113 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)