Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 103 نخستنخست ... 234561454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1027
    مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

perspolis ۞ آخرین اخبار از باشگاه پرسپولیس در فصل 89-90.۞

به نام خدا

آخرین خبرهای مربوط به باشگاه پرسپولیس در اینجا قرار میگیرد.
    هواداران محترم لطفا منبع رو در آخر خبر ها یادتون نره وگرنه پستتون حذف میشه.
    ویرایش توسط AlexDelpiero : 06-10-2010 در ساعت 20:07

2. 5 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    David Beckham | Ashley Young | Wayne Rooney | Luis Nani | Ryan Giggs | Rio Ferdinand | Nemanja Vidic
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460
    تشکر شده 2,433 در 819 پست

Bomb عکس روز ؛ بازگشت قایقران

کانون هواداران پرسپولیس : مازیار زارع که ساعاتی پیش با عقد قراردادی 2 ساله به تیم پرسپولیس تهران پیوست در این فصل پیراهن شماره 5 این تیم را بر تن خواهد کرد. [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 2 کاربر از پست مفید King Beckham تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    David Beckham | Ashley Young | Wayne Rooney | Luis Nani | Ryan Giggs | Rio Ferdinand | Nemanja Vidic
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460

Bomb خلعتبری : 99 درصد مرا پرسپولیسی بدانید

کانون هواداران پرسپولیس : یکی از بازیکنان پرطرفدار فصل نقل و انتقالات محمدرضا خلعتبری بازیکن ملی پوش ذوب آهن است که روز گذشته با مسئولان باشگاه پرسپولیس مذاکره کرد و با آن ها به توافق رسید.
    با وجود اظهار نظرهای مسئولان ذوب آهن مبنی بر تمایل این بازیکن برای تمدید قرارداد با این تیم، خلعتبری دیروز در جلسه ای با حبیب کاشانی خواسته هایش را گفت و سرپرست پرسپولیس هم آن ها را پذیرفت تا این بازیکن چهارمین سهمیه لیگ برتری پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات باشد.

* نتیجه جلسه ات با مسئولان باشگاه پرسپولیس چه شد؟
    _ طبق قرار قبلی دیروز با آقای کاشانی جلسه داشتیم و با ایشان و باشگاه پرسپولیس به توافق کامل رسیدم.
    * یعنی قرارداد داخلی بستی؟ قراردادت چند ساله است؟
    _ نه هنوز قرارداد نبسته ام. شنبه دوباره به تهران می آیم تا قراردادم را امضا کنم و در تمرینات پرسپولیس حاضر شوم. مدت قراردادم مشخص است و با پرسپولیس برای مدت یکسال به توافق رسیده ام.

* اما گفته شد قبل از پرسپولیس با سپاهان مذاکره کرده بودی و به توافق نسبی هم رسیده بودی؟
    _ خیر این خبر به هیچ عنوان صحت ندارد. بجز پرسپولیس فقط با ذوب آهن مذاکره کرده بودم.

* ذوبی ها از ماندن تو با اطمینان صحبت می کردند. چه شد که قراردادت را تمدید نکردی؟
    _ دلیلش خیلی ساده بود. من با آقای دلیلی صحبت کردم و بدون اینکه صحبتی از شرط مالی کنم ایشان رقمی را پیشنهاد دادند و گفتند به هیچ عنوان نمی توانند بیشتر از این مبلغ پرداخت کنند. من هم از ایشان یک هفته مهلت گرفتم تا با پرسپولیس مذاکره کنم. در مذاکره با آقای کاشانی ایشان همه شرایط را بدون قید و شرط پذیرفت به همین دلیل دیگر جای تردید برایم باقی نماند.

*پس تو را از حالا پرسپولیسی بدانیم؟
    _انشالله... البته مدیربرنامه هایم در امارات مشغول مذاکره با چند تیم است که اگر شرایط آن ها از پرسپولیس بهتر باشد به امارات می روم اما فکر می کنم به احتمال 99 درصد فصل آینده پرسپولیسی خواهم بود. [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 2 کاربر از پست مفید King Beckham تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460

Bia Inja محمد: هواداران پرسپوليس چيز ديگري هستند

کانون هواداران پرسپولیس : چهارمين بازيكني كه از تيم فصل گذشته پرسپوليس با حبيب كاشاني سر يك ميز نشست و براي پرسپوليسي ماندن به توافق رسيد، عليرضا محمد بود.
    حالا قرار است مدافع راست ملي‌پوش سرخ‌ها 2 سال ديگر پيراهن پرسپوليس را بر تن كند.

چه شد كه قراردادت را تمديد كردي؟
    اواخر فصل بود كه به حبيب كاشاني قول دادم مي‌مانم، روزهاي اول فصل نقل و انتقالات هم توافق اوليه انجام شده بود اما رفته بودم شمال براي استراحت كه گفتند بيا و تمديد كن، من هم برگشتم و قرارداد جديدم را امضا كردم.

حالا براي پرسپوليس در قرارداد جديدت شرط و شروطي هم گذاشته‌اي؟
    نه، جداً هيچ شرط و شروطي نگذاشته‌ام.

اما تو حالا يك ملي‌پوش هستي و شايد پول بيشتري نسبت به دو سال قبل طلب كرده باشي؟
    من پيشنهادهاي مالي بهتري داشتم اما پرسپوليس حالا قهرمان جام حذفي است و شرايط خيلي خوبي دارد. اصلا پرسپوليس چيز ديگري است و هواداران پرشوري دارد كه نمي‌شود به‌راحتي از آنها دل كند.

گفته مي‌شد پرسپوليس بازيكنانش را طبقه‌بندي كرده و بر اين اساس قرارداد مي‌بندد. حالا تو در زمره بازيكنان درجه يك بودي و اندازه آنها پول گرفتي؟
    نمي‌دانم درجه يك و دو چيست اما سقف قراردادهاي باشگاه و ارقام پرداختي به بازيكنان مشخص است. من هم كاري به بقيه قراردادها ندارم و نمي‌دانم چه افرادي درجه يك به حساب مي‌آيند. در طول فصل معلوم مي‌شود چه كسي بازيكن درجه يك است و چه كسي نيست. البته يكسري باشگاه‌ها به بازيكناني زياد پول مي‌دهند كه در طول فصل فقط دو سه بازي برايشان انجام داده‌اند.

يعني مي‌گويي باشگاه‌ها بايد بر اساس عملكرد بازيكنان به آنها پول بدهند؟
    صددرصد، عملكرد فصل قبلي، سابقه، توان بازيكن همه موثر است و بايد بر اساس اين موارد با بازيكنان قرارداد بست.

به غير از پرسپوليس از چند تيم پيشنهاد داشتي؟
    از سه تيم اما فكر و ذكرم ليگ قهرمانان آسيا بود و اينكه بتوانم دوباره در اين رقابت‌ها بازي كنم.

گفته مي‌شد از ليگ امارات هم پيشنهاد داشتي؟
    بله، به خاطر يكسري از مسائل نمي‌شد كه به امارات بروم، ضمن اينكه به خاطر حضور در تيم ملي دوست داشتم در ليگ خودمان حاضر باشم.

نظرت درباره خريدهاي جديد پرسپوليس چيست؟
    من مطمئنم تيمي كه امسال بسته خواهد شد، تيمي قوي‌تر و بهتر از فصل گذشته است چرا كه حبيب كاشاني و علي دايي با توجه به نيازهاي تيم يار مي‌گيرند. مطمئنا نفراتي هم كه جذب شده‌اند شايستگي حضور در پرسپوليس را داشته‌اند.

قرار است با پرسپوليس به آلمان برويد اما اواخر اردويتان، اردوي تيم ملي هم آغاز مي‌شود، با توجه به حضور 7 تا 10 ملي‌پوش در تركيب پرسپوليس به نظر تو بايد چه كاركرد؟
    همان‌طور كه خودتان مي‌دانيد، نفرات ما در تيم ملي زياد مي‌شود و ما مجبوريم در اردوي تيم ملي هم حاضر باشيم اما فكر مي‌كنم كادر فني تيم ملي با باشگاه تعامل كنند. ما كه بازيكن هستيم و نمي‌توانيم تصميم بگيريم.

حالا اگر قرار باشد حدود 2 هفته در تمرين‌هاي بدنسازي پرسپوليس نباشيد، چگونه خودتان را مي‌رسانيد؟
    فكر مي‌كنم اگر هم در اردوي تيم ملي حاضر باشيم، آنجا هم كارهاي بدنسازي و آمادگي جسماني را انجام مي‌دهيم، بنابراين از اين جهت مشكلي نخواهيم داشت. فقط فكر مي‌كنم مشكل هماهنگي باشد كه آن را هم بايد با يك ترفندي حل كنيم. [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 2 کاربر از پست مفید King Beckham تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460

Bia Inja فشنگچى: امیدوارم در هر ۳ جام مدعى شویم

کانون هواداران پرسپولیس : هافبك جدید تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اینكه از استقلال هم پیشنهاد داشتم دلیل نداشت كه پیشنهاد پرسپولیس را قبول نكنم. پرسپولیس تیمى بود كه دوست داشتم روزى در آنجا بازى كنم؛ بنابراین با رضایت خودم و اطرافیان به خصوص خانواده ام به این تیم آمدم. وى اظهارداشت: خیلى صبر كردم كه مسئولان صبا با من تماس بگیرند اما به علت مشكل سیستم مدیریتى این تیم نه تنها من بلكه خیلى از بازیكنان مجبور به جدایى شدند آنها فكرى به حال حل مشكلات ما نكردند و ما هم رفتیم. وى ادامه داد: با پرسپولیس قرارداد ۲ ساله بستم و حضور شخص دایى باعث شد تا پرسپولیس را انتخاب كنم. هافبك جدید تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه تاكید كرد: در خصوص رقابت فشرده در پرسپولیس باید بگویم كه رقابت فشرده در همه تیمها وجود دارد و همه بازیكنان براى قرار گرفتن در تركیب فیكس مى جنگند.
    من هم از این قاعده مستثنى نیستم و از رقابت نمى ترسم. امیدوارم با این كادر قوى و بازیكنان خوبى كه در پرسپولیس گردآورى شدند بتوانیم در ۳ جام مدعى باشیم. [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

10. 2 کاربر از پست مفید King Beckham تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

پیش فرض کاشانی: فردا ساعت 12 با خلعتبری قرارداد می بندیم .

کانون هواداران پرسپولیس: سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت : در قرارداد پیشنهادی باشگاه سایپا به باشگاه پرسپولیس یک اشتباه نگارشی وجود داشت که با رفع آن مشکلی برای جذب کریم انصاری فرد نخواهیم داشت. حبیب کاشانی با اشاره به این موضوع افزود: پس از اینکه باشگاه پرسپولیس با پرداخت 500 میلیون تومان برای مبلغ رضایت نامه جدایی کریم انصاری فرد از باشگاه سایپا موافقت کرد این باشگاه نامه ای ارسال کرد که بر مبنای آن سال بعد در صورت ترانسفر این بازیکن به خارج باشگاه پرسپولیس باید 50 درصد مبلغ قرارداد را به باشگاه سایپا پرداخت می کرد این مساله یک اشتباه نگارشی بود و طبق صحبت هایی که انجام دادیم این مشکل برطرف شده و باشگاه سایپا تنها خواستار دریافت 50 درصد از حق انتقال این بازیکن شده که در تمام دنیا مرسوم است.
    کاشانی ادامه داد : 50 درصد از مبلغ قرارداد یک بازیکن با یک تیم خارجی رقمی میلیاردی است که از توان هر باشگاهی خارج است اما پرداخت نیمی از مبلغ حق انتقال بازیکن که از سوی باشگاه مقصد به باشگاه ایرانی پرداخت خواهد شد مشکلی به وجود نخواهد آورد و با این درخواست باشگاه سایپا موافقت می کنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس با تاکید بر اینکه مشکلی در راه جذب انصاری فرد باقی نمانده تاکید کرد : این بازیکن 20 ساله است و با توجه به اینکه به خدمت سربازی هم نرفته نمی تواند به باشگاه های خارجی بپوندد و مشکلی از نظر پرداخت حق ترانسفر هم نخواهیم داشت.

کاشانی درباره جذب محمدرضا خلعتبری بازیکن فصل گذشته تیم ذوب آهن هم گفت : خلعتبری از جمله بازیکنانی است که آقای دایی درخواست جذب آن را از من داشتند و این بازیکن با وجود اینکه چند پیشنهاد مناسب از باشگاه های اماراتی دریافت کرده مذاکرات خوبی با من داشت و برای پیوستن وی به پرسپولیس به توافق رسیدیم . شنبه ساعت 12 ظهر با این بازیکن جلسه نهایی برای امضای قرارداد برگزار خواهد شد.

سرپرست پرسپولیس درخصوص پیوستن جلال حسینی به این تیم هم گفت : آقای حسینی هم صحبت های کوتاه تلفنی با من داشته و قرار است در هفته آینده به باشگاه بیاید تا در صورت حصول توافق این بازیکن هم به پرسپولیس بپیوندد.

کاشانی با اشاره به جذب مازیار زارع تاکید کرد : آقای دایی درخواست خرید 2 هافبک از من داشت که با آندرانیک تیموریان و مازیار زارع وارد مذاکره شدیم که با مازیار به توافق رسیدیم اما آندو تا 20 تیرماه و پایان مسابقات جام جهانی از بنده فرصت خواست تا بتواند باشگاه آینده خود را انتخاب کند که به دلیل آغاز برنامه های اردوی تیم ما ، از جذب این بازیکن منصرف شدیم.

12. 2 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

پیش فرض برنامه تمرينات پرسپوليس برای لیگ دهم اعلام شد .

کانون هواداران پرسپولیس: برنامه تمريني تيم فوتبال پرسپوليس براي حضور در ليگ برتر دهم اعلام شد. برنامه پرسپوليس جهت حضور در ليگ برتر به شرح زير اعلام شد:
    1- 26 خرداد استارت با كليه بازيكنان در زمين شركت واحد
    2- حضور در آكادمي المپيك جهت بدنسازي در روز 27 خرداد
    3- سفر به اردبيل ساعت 17 روز 28 خرداد جهت برپايي اردو
    4- اعزام كليه اعضاي تيم به دورتموند آلمان براي اردو در روز 9 تير تا 19همان ماه
    حسين عبدي مربي پرسپوليس كه جهت دوره مربيگري پيشرفته به انگلستان سفر مي‌كند، در اواسط اردو در آلمان به ساير اعضاي پرسپوليس ملحق خواهد شد. ليگ برتر 4مرداد آغاز مي‌شود.

14. 2 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460

Bia Inja مجتبي زارع در پرسپوليس ماندني شد

کانون هواداران پرسپولیس : مجتبي زارعي هافبك ـ مهاجم تيم پرسپوليس از سوي باشگاه كه به طور رسمي در ليست فروش قرار گرفته بود، با تصميم علي دايي در اين تيم ماندني شد.
    پس از آنكه باشگاه پرسپوليس اسامي نفرات مازاد خود را رسماً اعلام كرد، تيم‌هاي تراكتورسازي تبريز، راه آهن شهر ري جز تيم‌هايي بودند كه بلافاصله با مجتبي زارعي وارد مذاكره شدند و حتي اخباري مبني بر پيوستن احتمالي اين بازيكن سرعتي به استقلال منتشر شد. در اين‌باره اما منابع خبري ما گزارش دادن كه علي دايي در آخرين تصميم خود با مسئولان باشگاه پرسپوليس تماس گرفته و خواهان حفظ مجتبي زارعي شده است.
    حبيب كاشاني در گفت‌وگو با زارعي اين موضوع را به او اعلام كرده و از او خواسته است همچون ساير نفرات از روز بيست و ششم خرداد در تمرينات حضور داشته باشد. [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

16. 2 کاربر از پست مفید King Beckham تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

کانون هواداران پرسپولیس : مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن که برای حضور در پرسپولیس با مسئولان این تیم به توافق رسیده بود، عصر امروز با سبزپوشان اصفهانی قرارداد داخلی امضا کرد.
    مهاجم ملی پوش تیم فوتبال ذوب آهن عصر امروز یکشنبه در دیدار با اصغر دلیلی مدیرعامل سبزپوشان با وی به توافق رسید تا یک فصل دیگر هم تیم فوتبال ذوب آهن را در مسابقات داخلی و خارجی همراهی کند.
    اصغر دلیلی ضمن تایید این خبر گفت: عصر امروز با خلعتبری مذاکرات رضایت بخشی داشتیم و وی موافقت خود را برای ادامه همکاری با ذوب آهن اعلام و قرارداد داخلی امضا کرد. مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان همچنین تاکید کرد: البته اگر وی از تیمهای خارجی و اماراتی پیشنهاد داشته باشد با انتقالش موافقت خواهد شد.

محمدرضا خلعتبری هم این مسئله را تایید کرد و گفت: با مدیرعامل باشگاه توافق کردم تا یک فصل دیگر در ذوب‌آهن بمانم.

18. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460

Bia Inja مهدى شيرى: اين فصل دنبال موفقيت در آسيا هستيم

مرجع خبری پرسپولیس : مهدى شيرى هافبكى است كه مى خواهد فصل بعد را در شرايط ايده آل ترى نسبت به گذشته داشته باشد.
    گفت و گو با وى را بخوانيد:

• مثل اينكه به تازگى از سفر بازگشته اى؟

- براى استراحت چند روزى به تركيه رفته بودم كه اين سفر به پايان رسيده و در حال حاضر در شيراز هستم. چيزى به شروع تمرينات باقى نمانده و كم كم بايد خودمان را براى يك استارت قوى آماده كنيم.

• از شرايط فعلى خودت بگو!
    - خدا را شكر همه چيز خوب است. در مدت تعطيلات هم از تمرين غافل نبودم و در شرايط بدنى مناسبى قرار دارم. از نظر روحى نيز كم كم آماده مى شوم تا بتوانم خودم را براى يك فصل ويژه آماده كنم.

• پرسپوليس مثل ساير تيم ها برنامه ويژه اى براى فصل آينده در دستور كار خود دارد. اردوهايى را كه قرار است پشت سر بگذاريد چقدر مفيد مى دانى؟

- خوشبختانه اين فصل تيم قرار است با برنامه اى اصولى و كاملا حساب شده كار خود را آغاز كند. همانطور كه مى دانيد اول قرار است به اردبيل برويم تا برنامه بدنسازى مان را در اين شهر آغاز كنيم. با توجه به موقعيت جغرافيايى خوب اين شهر و ارتفاع خوب آن، مطمئنا تيم بدنسازى كامل و خوبى را پشت سر خواهد گذاشت و به اميد خدا بدنهايمان را براى يك فصل پر كار و البته پر بار آماده مى كنيم. بعد از آن هم سفر آلمان را در پيش رو داريم. در مجموع فكر مى كنيم تمام اين برنامه ريزى ها و اردوهايى كه قرار است پشت سر بگذاريم به ما كمك مى كند يك شروع ايده آل داشته باشيم و با آمادگى صددرصد روى خط استارت قرار بگيريم.

• با اين تفاسير چقدر به موفقيت تيم در ۳ جامى كه در مقابل خود مى بينيد، اميدوارى؟

- همه ما با يك هدف فصل آينده را آغاز مى كنيم و آن هم كسب موفقيت كامل در ليگ برتر، جام حذفى و ليگ قهرمانان آسياست. ما بايد ضمن دفاع از عنوان قهرمانى مان در جام حذفى، براى قهرمانى در ليگ برتر و حضور پر فروغ در بازى هاى آسيايى، آماده شويم. با توجه به اين مساله، قطعا همه ما با اين انگيزه و ديد كارمان را آغاز مى كنيم كه در هر ۳ جام سربلند باشيم و بتوانيم بيشترين موفقيت ها را به دست آوريم.

• از نقل و انتقالاتى كه براى پرسپوليس انجام شده كه مطلع هستى؟
    - بله، خدا را شكر باشگاه از نظر حضور موفق در نقل و انتقالات سربلند بوده و توانسته مهره هاى خوبى را از بين بازيكنان جذب كند تا در كنار نفرات فصل قبل يك تيم خوب را تشكيل دهيم. نياز پرسپوليس در اين مقطع جذب مهره هاى خوب و با تجربه بود كه خوشبختانه بازيكنان بزرگ و مستعدى جذب شده اند تا بتوانيم در طول فصل از حضور آنها نهايت استفاده را ببريم.

• خط هافبك پرسپوليس در فصل آتى، يكى از پر ترافيك ترين خطوط تيم است. اين مساله را چطور ارزيابى مى كنى؟
    - اگر به جاى واژه پر ترافيك از لفظ پرقدرت استفاده كنيم، خيلى بهتر است. به هر حال اين مساله را بايد به فال نيك گرفت كه مهره هاى خوب و بزرگى براى خط ميانى جذب شده اند تا قدرت تيم در اين منطقه دو چندان شود.

• با اين وجود، رقابت نفرات فصل قبل و نفرات جديد در خط ميانى نيز بيشتر از قبل خواهد شد؟

- صددرصد همين طور است كه مى گوييد. اين رقابت بزرگ ترين كمك را به تيم و مجموعه پرسپوليس خواهد كرد تا بتوانيم تيم پر قدرتى را روانه ميدان كنيم. به اعتقاد من بايد اين مساله را به فال نيك بگيريم.

• با اين تفاسير، تك تك نفرات شيرى بايد با برنامه ويژه اى آماده رقابت شوند؟

- تا بوده همين بوده! شيرينى كار همين جاست كه بايد براى بودن و حضور داشتن با تمام وجود جنگيد و تلاش كرد. من هم از اين قاعده مستثنى نيستم و از اين موضوع استقبال مى كنم و تمام تلاشم بر اين است كه با سعى و تلاش بيشتر بتوانم جايگاه خوبى را در تركيب پرسپوليس براى فصل آينده داشته باشم.

• تجربه متفاوتى كه فصل قبل در پرسپوليس داشتى؛ چقدر به تحقق اين مساله كمك مى كند؟
    - فصلى كه من به عنوان اولين تجربه در پرسپوليس پشت سر گذاشتم، فصل خوب و تجربه گرانبهايى براى من به حساب مى آمد. شايد اول فصل تا اواسط كار پشت خط ماندم و فرصت زيادى به من نرسيد ولى حالا ديگر شرايط فرق مى كند. هم على دايى و ساير اعضاى كادر فنى، من و فوتبالم را به خوبى شناخته اند و هم اينكه من مى دانم پرسپوليس از من چه مى خواهد و چطور بايد در خدمت تيم باشم. تمام تلاش من اين است كه در فصل آينده بتوانم جزو نيروها و بازيكنان موثر پرسپوليس باشم. امسال از اول فصل تلاشم را مى كنم تا بتوانم بازيكن فيكس تيم در تركيب پرسپوليس شوم.

• ناگفته پيداست انگيزه امسال پرسپوليس، با سال هاى قبل متفاوت است. اينطور نيست؟!
    - هدف همه مجموعه كسب بهترين نتايج ممكن است. با يارگيرى خوب و برنامه حساب شده اى كه داريم و از همه اينها مهمتر انگيزه ويژه اى كه بين همه اعضاى مجموعه وجود دارد، اين نويد را به همه هوادارانمان مى دهم كه قدرت واقعى پرسپوليس را مى توانند امسال در هر ۳ جام از مجموعه ببينند و در انتظار فصلى رويايى براى تيم محبوب خود باشند. مطمئن باشيد نگاه و هدف امسال پرسپوليس ويژه است.

• يعنى چه هدف ويژه اى؟
    - ما جدا از مساله حضور موفق در ليگ برتر و جام حذفى، به آسيا چشم دوخته ايم و ديدمان از سطح ايران فراتر رفته است و مى خواهيم قدرت مان را در سطح آسيا به نمايش بگذاريم. مساله اى كه با حضور كادر فنى خوب، مديريت كار بلد، بازيكنان خوب و با تجربه و به اضافه همه اين مسائل، هواداران خونگرم و پر شورى كه داريم دور از دسترس نخواهد بود. [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

20. کاربر روبرو از پست مفید King Beckham تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

پیش فرض پس از بازارگرمی خلعتبری و حسینی نوبت به رحمتی رسید

مرجع خبری پرسپولیس : بازیکنان تیم های اصفهانی پرسپولیس را پلی برای دریافت مبالغ هنگفت از باشگاه های متمول خود که پول بیت المال را مثل آب خوردن خرج می کنند کرده اند.

در جدیدترین این داستان ها و پس از خلعتبری و حسینی نوبت به بازیکن دیگری رسید برای دریافت مبلغ هنگفت از تیم خود . در خبر ها آمده است:

رحمتی با پرسپولیس به توافق رسید
    دروازه بان فصل گذشته تیم سپاهان اصفهان که اخبار ضد و نقیضی هم مبنی بر پیوستن او به پرسپولیس به گوش می رسد گویا با مسئولین این باشگاه به توافق رسیده است.

به گزارش مرجع خبری و به نقل از خبرگزاری هامیثاق معمارزاده از باشگاه پرسپولیس درخواست 500 میلیونی داشت تا قرارداد خود را با این تیم تمدید کند. رقمی که مدیران پرسپولیس را به شوک انداخت و آنها به سرعت با این پیشنهاد مخالفت کردند و حبیب کاشانی به فکر دروازه بان دیگری برای دروازه پرسپولیس بود.

او تصور کرد اگر بخواهد 500 میلیون به معمارزاده بدهد باکمی پول بیشتر می تواند مهدی رحمتی را به پرسپولیس بیاورد و دروازه این تیم را تضمین کند. درخواست معمارزاده جرقه مذاکره با رحمتی شد و امروز مذاکراتی بین دو طرف صورت گرفت که توافقاتی هم در این مذاکرات حاصل شد. قرار است ظرف روزهای آینده کاشانی و رحمتی نشستی داشته باشند تا جلسه نهایی را برای عقد قرارداد انجام دهند.

با خبر مذاکره رحمتی با پرسپولیس به طور حتم مدیران سپاهان هم آرام نمی نشینند و پیشنهادات خود را به شماره یک ایران ارائه خواهند کرد و تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا این بازیکن به پرسپولیس نرود زیرا امیر قلعه نویی اعتقاد ویژه ای به این دروازه بان دارد.

رحمتی فصل گذشته با انتقال به باشگاه سپاهان نام خود را به عنوان یکی از بازیکنان لیگ ایران مطرح کرد.

22. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

صفحه 4 از 103 نخستنخست ... 234561454 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)