Design & Developed BY Patira

صفحه 93 از 103 نخستنخست ... 43839192939495 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 921 تا 930 , از مجموع 1027
    مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

perspolis ۞ آخرین اخبار از باشگاه پرسپولیس در فصل 89-90.۞

به نام خدا

آخرین خبرهای مربوط به باشگاه پرسپولیس در اینجا قرار میگیرد.
    هواداران محترم لطفا منبع رو در آخر خبر ها یادتون نره وگرنه پستتون حذف میشه.
    ویرایش توسط AlexDelpiero : 06-10-2010 در ساعت 20:07

2. 5 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کیروش_سر الکس فرگوسن _مورينيو _اریکسون
    بازیکن محبوب
    علي كريمي _ جواد نكونام _ كاكا_ مايكل اون
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974
    تشکر شده 5,542 در 1,278 پست

درگيري شديد نماينده دايي با رئيس کميته انضباطي در فدراسيون فوتبال!

نماينده سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس که براي تغيير تاريخ جلسه کميته انضباطي با علي دايي در فدراسيون فوتبال حضور يافته بود با رئيس کميته انضباطي به درگيري شديد پرداخت.

به گزارش خبرگزاری مهر، پس از اعلام رای خاطیان دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استیل آذین در هفته سی‌ام رقابت‌های لیگ برتر، مجتبی شریفی رئیس کمیته انضباطی از دعوت علی دایی و صادق درودگر به این کمیته برای ارائه توضیحاتی خبر داد.
    در این رابطه عصر امروز شنبه بهمن دهقان نماینده علی دایی به فدراسیون فوتبال رفت تا به رئیس کمیته انضباطی اعلام کند به دلیل بازی فردا یکشنبه تیم پرسپولیس برابر نفت تهران، زمان حضور دایی در کمیته انضباطی را تغییر دهد. همچنین نماینده علی دایی خواستار رسیدگی به این بحث شد که چگونه لیدر ضارب سرمربی تیم پرسپولیس در استادیوم حضور یافته است زیرا وی ممنوع الورود به ورزشگاه است که همگی در این خصوص اظهار بی اطلاعی کردند.
    در این بین اتفاقاتی رخ داد که باعث درگیری شدید لفظی بین مجتبی شریفی با بهمن دهقان شد که با وساطت مسئولان کمیته انضباطی، ملک آباد رئیس کمیته حراست فدراسیون و در نهایت مهدی تاج این درگیری خاتمه یافت. البته در این بین بیماری سردرد "میگرن" مجتبی شریفی رئیس کمیته انضباطی نیز تشدید شد و وی مجبور شد برای دقایقی استراحت کند.
    هنوز علت اصلی درگیری لفظی آنها مشخص نیست و طرفین نیز در این خصوص اظهار نظر نکردند. همچنین بهمن دهقان هم در مورد علت این درگیری به خبرنگار مهر اعلام کرد درصورت صلاحدید علی دایی مسائل مربوط به اتفاقات امروز را بازگو خواهد کرد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ali
    only
    karimi

4. 3 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کیروش_سر الکس فرگوسن _مورينيو _اریکسون
    بازیکن محبوب
    علي كريمي _ جواد نكونام _ كاكا_ مايكل اون
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974
    تشکر شده 5,542 در 1,278 پست

هواداران برای ما مثل اکسیژن هستند/ کاشانی: ما با هوادارانمان زنده ایم

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    سرپرست باشگاه پرسپولیس، گفت:" شاید برخی بخواهند من و علی دایی را روبروی هم قرار دهند و اگر از تجربه مان استفاده نکنیم به راحتی به هدف خودشان می‌رسند. این مساله درباره مجموعه پرسپولیس صادق است و می خواهند ما لشگر شکست خورده باشیم."

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، حبیب کاشانی امشب (شنبه شب) در اردوی سرخپوشان برای دیدار با نفت تهران، با اشاره به برخی شایعه پراکنی ها برای ایجاد اختلاف در پرسپولیس و دور کردن این تیم از فرصت های باقیمانده در بازی های آینده این تیم، افزود: "امروز خبری مبنی بر کسر 10 درصد از قرارداد بازیکنان به خاطر باخت در برابر بنیادکار منتشر کردند که کذب محض است. ما در پرسپولیس بر اساس قواعد حرفه ای و به صورت تیمی کار می کنیم. تصمیم گیری درباره جریمه بازیکنان در حیطه اختیارات کمیته فنی است و با نظر کادر فنی و دیگر اعضای این کمیته و ارجاع به کمیته انضباطی باشگاه اعمال می‌شود. اگر روزی کمیته فنی به این تصمیم برسد حتما این کار را می کنم اما وقتی اساسا کمیته فنی باشگاه، جلسه ای نداشته است و نظر و رویه کاری ما هم چنین برخوردهایی نبوده است چطور چنین خبری را می ‌سازند؟ من از بازیکنان انتظار دارم دقت کنند و اجازه ندهند برخی جریان ها با شایعه پراکنی و دروغ پردازی، به اتحاد تیمی ما لطمه بزنند."
    کاشانی تصریح کرد: "ما در روزهای سخت کنار هم بوده ایم و باید در ادامه مسیرمان هم در روزهای سخت کنار هم باشیم. ما در روزهای سخت بعد از شکست، از جمله در بازی با استقلال دست بازیکنانمان را گرفتیم و کنارشان بودیم. درحالی که اگر جریمه هم اعمال می شد کسی خرده نمی گرفت. برای بازی با بنیاد کار هم به همین شکل. اما در این 30 ماه که کنار هم بودیم، روال کار من اینگونه نبوده است. چرا که اعتقاد دارم بازیکنانمان برای تیم کم نمی گذارند و بی تعصب نیستند."
    سرپرست باشگاه پرسپولیس، خاطرنشان کرد: "پش از بازی با استیل آذین یک هفته آماج حملات بودیم به انحا مختلف می خواهند حاشیه را وارد تیم ما کنند ما نباید اجازه این کار را بدهیم و از آن مهم تر اینکه طوری نشود که خودمان نفتی روی آتش بریزیم."
    حبیب کاشانی گفت: امسال هر اتفاقی افتاد کتکش را من خوردم و آماج حملات قرار گرفتم پس از جریان های بازی استیل آذین به من حمله شد. آقای دایی درباره افراد کارد فنی­اش، سلیقه خودش را داشت آن وقت هجمه های این انتخاب که از حقوق اولیه سرمربی است به سمت من روان شد در حال حاضر هم به اشکال مختلف علیه ما جوسازی می کنند تا شاید به هدفشان برسند اما من فقط یک وظیفه داشتم که آن هم ایجاد آرامش برای بازیکنان و کادر فنی است و سعی می کنم در حیطه وظایف خودم درست عمل کنم تا شما با خیال آسوده، فقط به تمرینات بپردازید."
    وی به اصرار برخی به ایجاد حاشیه برای پرسپولیس اشاره کرد و گفت: تا همین امروز طوری گفته یا نوشته اند که انگار من با 5 سرمربی مذاکره کرده ام. علی دایی دارد کارش را می کند آن وقت از افراد مختلفی مانند ابراهیم زاده، لوکا بوناچیچ، دنیزلی، حمید استیلی و غیره نام می برند و بعضا میان بازیکنان می روند و با این حرف ها با آنها وارد مذاکره می شوند. یک عده دلال که می‌روند با این خبرهای کذب که سال بعد، فلانی سرمربی است و به بازیکن می گویند که تو هستی یا نیستی و سپس برای تامین منافعشان کارهای دیگری می‌کنند. کجای دنیا چنین اتفاقاتی می افتد و شاید چنین حاشیه هایی هستیم. می خواهند تمرکز بازیکنان را به هم بزنند و البته منافع خودشان را از این آب گل آلود، بدست بیاورند. اما همانطور که علی دایی هم به درستی اشاره کرده ما با قدرت به کارمان ادامه می دهیم و در پایان فصل در این باره تصمیم می گیریم."
    کاشانی به صحبت های برخی در برنامه "90" اشاره کرد و گفت: "مصاحبه می کنند و می گویند کسانی می خواهند با پول بیت المال به شورای شهر بروند، حقیقاتا عجیب است که این صحبت ها مطرح می شود من پیش از پرسپولیس افتخار دو دوره نمایندگی و خدمت به مردم شهر تهران را در شورای شهر داشتم. برد و باخت فوتبال چه ارتباطی به این مسائل دارد از طرفی طوری جوسازی می­کنند که انگار من و علی دایی عنقریب است که به روی هم اسحله بکشیم! تاکید می کنم ما هیچ مشکلی با هم نداریم و رفاقت من با دایی یک دوستی 18-17 ساله است. صبح روزی که علی دایی به هر ترتیب از سرمربیگری تیم ملی برکنار شده بود، به او زنگ زدم بنابراین رفاقت ما برای امروز و دیروز نیست. نه علی دایی به من نیاز دارد و نه من برای کاندیدا شدن به این چیزها نیاز دارم. به من تکلیف شده که در پرسپولیس حضور داشته باشم و من هم با آگاهی علی دایی را به عنوان سرمربی انتخاب کردم اگر همین امروز به من بگویند باید بروی چون خودم را سرباز می دانم و هیچ وابستگی به این پست و مقام ندارم به راحتی کنار می روم."
    کاشانی افزود: "دایی در ابتدای فصل برای کسب یک جام قول داده بود که هنوز هم این فرصت را داری من فکر می کنم کسانی که به دنبال حاشیه سازی هستند می خواهند خوشحالی ما را در قهرمانی جام حذفی را نبینند. می خواهند با مشفول کردن فکر ما به حاشیه ها و تفرقه افکنی، فرصت قرار گرفتن در جایگاه دومی یا سومی لیگ برتر را از ما بیگرند. ما حتی هنوز برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان هم شانس داریم، هر چند به سختی حاصل شود. اما درگیر شدن به مسایل جانبی همین شانس ها را هم از ما می گیرد و باید متوجه باشیم که ؟؟ دنبال همین مساله اند. در غیر اینصورت چرا باید از قول من تیتر بزنند غلامرضا رضایی و مازیار زارع با نظر من جذب نشده اند! این جریان سازی ها برای چیست؟ اگر دقت کنیم و هوشیار باشیم، همه چیز واضح است. امروز صبح به من گفتند خبر کذب کسر 10 درصد از قرارداد بازیکنان را تکذیب کنم اما اگر بنا به تکذیب اخبار ناصحیح باشد من باید همیشه مشغول تکذیب کردن باشم"
    کاشانی تاکید کرد:" هواداران از ما ناراحت بودند و شعارهایی را هم دادند. آنها کاملا حق دارند و ما باید دست تک تک آنها را ببوسیم. هوادارانی که در روز بازی با بنیاد کار رکورد حضور تماشاگر در بازی های آسیایی را زدند و برای حمایت از ما آمدند. با نتیجه ای هم که حاصل شد ناراحت شدند و ابراز ناراحتی کردند که حف هم دارند. ما با هوادارانمان زنده هستیم و آنها برای ما مثل اکسیژن هستند که با داشتنش با قدرت بیشتری بازی می‌کنیم. من، علی دایی، خوردبین، همه بازیکنان و این مجموعه، نوکر مردم هستیم و باید به خاطر آنها از همه وجودمان مایه بگذاریم. باید دقت کنیم و اجازه تفرقه افکنی به احدی ندهیم."

ali
    only
    karimi

6. 3 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

perspolis عروس بزک کرده ای به نام پخش تلویزیونی فوتبال در شبکه سوم

مرجع خبری پرسپولیس : خرید اسپایدرکم میلیاردی ، نصب دوربین پرتابل پشت دروازه ، استقرار دوربین تشخیص آفساید و افزایش کیفیت تصویری پوشش مسابقات لیگ در ورزشگاه آزادی نشان از پیشرفت فنی و بهبود سرمایه گذاری شبکه سوم در این بخش است اما در بعد تولید نیروی انسانی و گزارشگر کارآمد هیچ گونه تلاش در خور توجهی در این شبکه صورت نگرفته است.

یک بار دیگر صحنه گل های پرسپولیس در بازی روز گذشته برابر نفت به گزارش محمد سیانکی را تماشا کنید. گزارشگر تا 30 ثانیه پس از به ثمر رسیدن هر گل هنگ میکند و حتی از به زبان آوردن کلمات ساده ای چون "گل" یا "توی دروازه" هم عاجز است!

بخش دیگری از اشتباهات فاحش وی در گزارش بازی را ملاحظه کنید:

* سیامک کوهنورد سابقه بازی در تیم مقاومت سپاسی را هم دارد که البته اکنون این تیم به فجرسپاسی تغییر نام داده است!

* و این تصویر زیبا را هم مشاهده می کنید از طریق دوربین(با مکث فراوان) مخصوصی که در ورزشگاه نصب شده.(مقصود از دوربین مخصوص اسپایدر کم است!)

* هادی نوروزی از لحاظ چهره مشخصه با رشته کشتی کاملا آشنا(!) است.

* چهره های جوان و تقریبا جویای نامی همچون وحید هاشمیان و تیاگو فراگو روی نیمکت پرسپولیس قابل مشاهده است!

عدم تسلط به جو ورزشگاه و توجه به حواشی در حال رخداد و گزارش آنها ، گزارش بازی از روی مانیتور و سکوت نکردن در جاهایی که لازم است صدای تماشاگران شنیده شود ، کمبود اطلاعات به روز ، تسلط نداشتن به فن بیان و... اشکالات بی پایانی است که گریبان گیر گزارشگری فوتبال در میان گزاشگران نسل جدید شبکه سوم و پخش فوتبال ها از استادیوم های تهران است.

تمام این کمبودها را به جانب داری شخصی از تیم های همشهری در شهرستان ها اضافه کنید تا ببینید چه فاجعه ای از یک گزارش فوتبال می توان خلق کرد!

عدم پخش صحنه های ناب پیش از آغاز مسابقه فوتبال که در تمام دنیا به عنوان یکی از جذاب ترین بخش های پخش تلویزیونی مورد توجه قرار می گیرد از مشکلات دیگری است که مربوط به تهیه کنندگی برنامه فوتبال برتر است و قصوری متوجه گزارشگران فوتبال نیست.

حقیقت امر این است که گزارشگری فوتبال در تهران و شهرستان ها سال هاست که هیچ گونه پیشرفتی نداشته و با درجا زدن و بعضا پسرفت در حال حرکت است.

حسن مهدوی
    انتهای گزارش اختصاصی مرجع خبری پرسپولیس

!!! No Totti No Party

8. 3 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

perspolis ساعت ديدار پرسپوليس و مس كرمان تغيير كرد

مرجع خبری پرسپولیس : بازي تيم‌هاي پرسپوليس و مس كرمان با 10 دقيقه تاخير برگزار مي‌شود.

به گزارش مرجع خبری پرسپولیس و به نقل از سایت رسمی باشگاه؛ طبق برنامه از پيش اعلام شده سازمان ليگ، قرار بود ديدار تيم هاي پرسپوليس و مس كرمان از هفته سي و دوم مسابقات ليگ برتر (جام خليج فارس) ساعت 20:15 برگزار شود كه اين ديدار 10 دقيقه ديرتر يعني در ساعت 20:25 روز پنجشنبه هشتم ارديبهشت در ورزشگاه آزادي انجام خواهد شد.

!!! No Totti No Party

10. 3 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

perspolis کیا ، چیا ، بیا ، نیا و جمیع ستارگان لیگ در پرسپولیس!

كيا، كريمي، پژمان، میثاق، غلامي و عمران زاده در پرسپولیس!

مرجع خبری پرسپولیس : در حالی که هنوز یک ماه به پایان مسابقات لیگ باقی مانده هر روز بازیکنان و مربیان مختلفی به پرسپولیس می آیند و می روند ، آن هم از طریق سایت بین المللی گل!

به گزارش مرجع خبری پرسپولیس در حالی که هنوز 2 بازی لیگ ، 2 بازی لیگ قهرمانان و سه بازی جام حذفی باقی مانده است و نه تکلیف مدیریت و نه کادرفنی فصل آینده پرسپولیس مشخص است ، سایت گل هر روز خبر جذب بازیکنان و مربیان مختلفی به پرسپولیس را می دهد که اگر آن ها را در طول هفته جمع بزنیم می توان با آنها سه تیم کامل را به مسابقات لیگ برتر فرستاد!

یک روز استیلی به پرسپولیس می آید و تمام دوستان خود را می آورد و فردا به یک تیم متمول ایرانی می رود! حالا تیم متمول داخل لیگ برتر ایران کدام است خدا می داند!

نکته جالب دیگر این جاست که اسامی ارائه شده به راحتی سقف جذب بازیکنان لیگ برتری را درنوردیده و برای "شایعه و خبرسازی" کوچکترین توجهی به قوانین محدودیت جذب بازیکن نمی شود.

این جملات را بخوانید : « او حتي ليست بازيكنان مورد نظر خود را براي فصل آينده تهيه كرده تا بدون درنگ و با هماهنگي كاشاني اقدام به جذب آنها كند. حالا بايد ديد سرمربي پرسپوليس مي شود تا اين بازيكنان بزرگ را دور هم ببينيم يا اينكه فصل آينده هم علي دايي روي نيمكت پرسپوليس خواهد نشست؟».

نکته اولی که خواننده باید با خواندن این جملات بفهمد این است که ماندن دایی مساوی است با قطع امید از جذب بازیکنان بزرگ و نکته دوم اینکه قرار است بلافاصله و بی درنگ تمام بازیکنان فوق جذب پرسپولیس شوند! این در حالی است که تابستان سال گذشته مدت ها پس از آغاز فصل نقل و انتقالات پرسپولیس با این مدیریت هیچ خرید قابل توجهی نداشت و تنها به تمدید قرارداد بازیکنان خود اکتفا کرده بود که بالاخره پس از مدت ها انتظار در یک روز سه بازیکن به نام های رضایی ، نوری و فشنگچی به این تیم پیوستند.

متاسفانه برخی رسانه ها که در طول سال با رکورد مواجه می شوند ، فصل نقل و انتقالات و شایعه سازی را بهترین فرصت برای افزایش تیراژ خود می دانند و روزانه چندین و چند بازیکن را جابجا می کنند که اگر در پایان فصل و نقل و انتقالات تمام شایعه های آنان را در یک ظرف جمع زده و بررسی کنیم حتی 10 درصد آن نیز در حقیقت به وقع نپیوسته است.

!!! No Totti No Party

12. 4 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

perspolis پیشنهاد 2/5 میلیون دلاری تیم قطری به دایی

مرجع خبری پرسپولیس : در حالی که همه اهالی فوتبال منتظر آینده کاری علی دایی هستند و انتظار می کشند تا ببینند سرمربی فعلی پرسپولیس فصل بعد نیز در این تیم می ماند یا به تیم دیگری می رود یک پیشنهاد اغوا کننده باشگاه پرسپولیس را در سکوت کامل قرار داد.

گفته می شود علی دایی که شهرت بین المللی دارد با یک پیشنهاد اغوا کننده از باشگاه های قطری مواجه شده که حاضر هستند برای استخدام دایی دو و نیم میلیون دلار در یک فصل بدهند که سرمربی پرسپولیس پاسخ قطعی به این پیشنهاد را به پایان فصل موکول کرده است.

گفتنی است، تیم های لیگ برتری به فاصله چند هفته مانده به پایان فصل برنامه خود را برای سال آینده تنظیم کرده اند و یا دریافت برنامه از گزینه های خود را انجام می دهند و یا با چند بازیکن نیز مذاکره کرده اند که این موضوع در پرسپولیس اتفاق نیفتاده و با توجه به این موضوع بعید به نظر نمی رسد دایی به پیشنهادات خود پاسخ دهد.

!!! No Totti No Party

14. 4 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

perspolis نوری: قهرمان نشدیم چون تیم خوب بسته نشده بود

بهترین سال فوتبالم را در پرسپولیس گذراندم / اگر دایی بماند فصل بعد یک تیم رویایی خواهیم بود

مرجع خبری پرسپولیس : محمد نوری بدون شک تاثیرگذارترین بازیکن پرسپولیس در لیگ دهم بود. برای اثبات این ادعا همین بس که پرسپولیس در غیاب شماره 14 نود دقیقه مقابل مس کرمان بی هدف و بی برنامه بازی کرد و در نهایت با چاشنی شانس یک امتیاز از بازی خانگی گرفت.

هافبک خلاق و تاثیرگذار پرسپولیس عملکرد این تیم را در فصل جاری آنقدرها که در رسانه ها عنوان می شود ضعیف نمی داند: «ما حداقل تا یکی دو هفته پیش شانس قهرمانی در لیگ را داشتیم و در لیگ قهرمانان هم با بدشانسی حذف شدیم با این حال هنوز می توانیم سهمیه آسیا را هم در لیگ و هم در جام حذفی کسب کنیم.»

قبول داری پرسپولیس در فصل جاری نتایج خوبی نگرفت؟

به هیچ عنوان این حرف ها را قبول ندارم. دو سال پیش پرسپولیس پرستاره ترین تیم لیگ بود اما نتایج به مراتب ضعیف تری گرفت. همین حالا هم همه تایید می کنند که این پرسپولیس با این بضاعت نتیجه بهتری گرفته است.

اما سکوهای خالی ورزشگاه آزادی چیز دیگری می گویند! اگر تو هوادار بودی برای این پرسپولیس به ورزشگاه می رفتی؟
    صد در صد؛ اگر من فوتبالیست نمی شدم یک هوادار دو آتیشه پرسپولیس بودم و برای تماشای همه بازی ها به ورزشگاه می رفتم. می خواهم بگویم اگر من هوادار بودم همیشه تیمم را تشویق می کردم نه اینکه در شرایط سخت پشت تیم را خالی کنم و علیه آن شعار بدهم. خوشبختانه پرسپولیس هوادار واقعی زیاد دارد و در این فصل هم همیشه لطف آنها شامل حال ما بوده است.

اما به هر حال تیمی که اینطور سینوسی عمل می کند نمی تواند مدعی قهرمانی باشد.
    ببینید ما حداقل تا همین یکی دو هفته پیش شانس قهرمانی لیگ را داشتیم و در آسیا هم با بدشانسی مواجه شدیم. پرسپولیس قهرمان لیگ نشد چون تیم خوب بسته نشده بود. به تیم های اصفهانی نگاه کنید؛ به نظر من برای قهرمانی باید تیم خوبی در اختیار داشته باشید اما در پرسپولیس پول کافی برای بستن چنین تیمی وجود ندارد با این حال اگر دایی فصل بعد هم در پرسپولیس بماند مطمئن باشید یک تیم رویایی خواهیم داشت.

پس قبول داری خیلی از بازیکنان پرسپولیس در حد و اندازه های این تیم نیستند...
    به هر حال تیمی مثل سپاهان هزینه می کند و نتیجه می گیرد. به نظر من ظلم بود اگر سپاهان با این همه هزینه و تیم خوبی که در اختیار دارند قهرمان نمی شد. من از نظر فوتبالی بهترین سال ورزشی ام را در پرسپولیس گذراندم. باور کنید این حرف را برای خوشامد کسی نمی گویم اما در پرسپولیس واقعا آرامش داشتم. همین حالا بچه ها پولهایشان را طبق قرارداد گرفتند و هیچ مشکل و دغدغه ای غیر از تمرین کردن و حضور مقتدرانه در مسابقات نداشته ایم. کادرفنی هم کارش را به بهرین شکل انجام داده اما... پرسپولیس یک تیم دولتی است و با این وضعیت نمی توان توقع داشت مثل سپاهان و ذوب آهن هزینه کند.

وقتی تیمهای پولداری مثل سپاهان و ذوب آهن هستند واقعا امیدواری پرسپولیس برای فصل بعد رویایی بسته شود؟
    این حرف ها به من ربطی ندارد اما بهتر است دولت از تیم های پرسپولیس و استقلال بیشتر حمایت کند و ردیف بودجه مشخص و کافی برای این دو تیم اختصاص دهد تا این دو تیم ریشه دار بتوانند در حد و اندازه های خودشان ظاهر شوند. من فقط بازیکن هستم و کار خودم را انجام می دهم اما دلم به حال هواداران می سوزد و دوست دارم شادی آنها را ببینم.

!!! No Totti No Party

16. 4 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

perspolis درخشان: برای هدایت پرسپولیس صحبتی با من نشده

• اگر به من فرصت بدهند خاطره دهه 60 را زنده می کنم!
    • مرجع خبری پرسپولیس : حميد درخشان با اشاره به حضور خود در باشگاه پرسپوليس اظهار داشت: به خدا براي کار شخصي به پرسپوليس رفته بودم. مگر ما نمي توانيم به خانه خود که عمرمان را براي موفقيت آن گذاشتيم، برويم؟

• وي افزود: من حتي از 2 دقيقه بعدم خبر ندارم. فکر نمي کنم تا اين همه دوستان هستند هدايت پرسپوليس به من برسد. فقط دوست داريم موفقيت پرسپوليس و شادي هواداران اين تيم را ببينيم.
    • سرمربي شهرداري تبريز ادامه داد: متاسفانه به ما کم لطفي مي شود. کسي که نتيجه خوب بگيرد جايي براي کار ندارد اما برعکس اگر نتيجه بد گرفته بودم 20 پيشنهاد داشتم. مسئولان هم دنبال کساني مي روند که بد نتيجه مي گيرند.
    • درخشان گفت: براي عهده گرفتن هدايت پرسپوليس ، من تصميم گيرنده نيستم. مسئولان بايد کارنامه افراد را ببينند. اگر بحث کارنامه را هم کنار بگذاريم فکر کنم نوبتي هم باشد، نوبت من است. اگر اين تيم را به من بدهند قطعا تلاش مي کنيم تا روزهاي طلايي دهه 60 را زنده کنيم و به آن روزها برگرديم.

• وي با اشاره به حذف پرسپوليس از ليگ آسيا خاطرنشان کرد: به نظرم مقابل الاتحاد خيلي خوب بازي کردند. اگر پرسپوليس بازي هاي قبل را نيز اين چنين با قدرت به ميدان مي رفت، الان صعود کرده بود. قطار پرسپوليس دير راه افتاد.

• پيشکسوت پرسپوليس افزود: کسي را نمي شود در اين حذف مقصر قلمداد کرد. به نظرم بايد بهتر برنامه ريزي مي کردند. بايد باور مي کردند در تورنمنت مهمي پا مي گذارند که خيلي متفاوت از ليگ است . اطلاعات پرسپوليسي ها نيز نسبت به رقبا کم بود.

• درخشان در پايان با تبريک قهرماني سپاهان گفت: مشخص بود سپاهان با اين مهره ها و امکانات قهرمان مي شود. با اين نفراتي که داشتند پيش بيني مي شد، به اين مهم برسند. آنها شايستگي فتح ليگ دهم را داشتند.

• [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

!!! No Totti No Party

18. 3 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

perspolis نیکبخت: دایی بهترین گزینه برای هدایت پرسپولیس است

مرجع خبری پرسپولیس : بازيكن پيشين پرسپوليس تهران گفت: دلم براي فوتبال تنگ شده و اميدوارم برگردم تا بار ديگر شايستگي هايم را نشان دهم و بگويم علي نيكبخت هنوز همان علي نيكبخت هواداران است كه با تعصب براي تيمش بازي مي‌كند.

علي رضا نيكبخت واحدي كه به علت برخي مشكلات حق همراهي تيمش را ندارد، گفت: در اين روزها كه دور از فوتبال هستم تمرينات پرنشاط را به صورت اختصاصي انجام مي دهم تا در بازگشت به فوتبال مشكل بدني نداشته باشم زير نظر مربي بدنساز خود و با برنامه اي فشرده تمرين مي‌كنم و هم اكنون در بهترين شرايط بدني قرار دارم.

وي ادامه داد:به شدت دلم براي فوتبال تنگ شده اميدوارم برگردم تا بار ديگر شايستگي هايم را نشان دادم و بگويم علي نيكبخت هنوز همان علي نيكبخت هواداران است كه با عشق براي تيمش بازي مي‌كند.

عليرضا نيكبخت واحدي در رابطه با زمان بازگشتش اظهارداشت: تمام تلاش خود را كار گرفته ام تا با مساعدت مسئولان مشكل من حل شود تا بتوانم با شروع فصل آينده به فوتبال برگردم.

اين بازيكن كه به هنگام ديدار پرسپوليس مقابل الاتحاد در ورزشگاه حاضر بود گفت: هنور پرسپوليس را مثل دوران بازيگري خود دوست دارم و با هوادارانش زندگي مي‌كنم به آزادي رفتم تا بار ديگر در ميان هواداران عشق خود را به اين تيم نشان دهم اما حيف كه پيروزي با ارزش شاگردان دايي نتيجه اي به همراه نداشت و آنها نتوانستند مجوز حضور در مرحله بعدي ليگ قهرمانان را دريافت كنند.

وي بيان كرد: پرسپوليس در اين بازي همان تيمي بود كه دايي از ابتداي فصل وعده اش را داده بود و هر چه به بازيهاي پايان فصل نزديك مي‌شويم تيم دايي بهتر و روانتر بازي مي‌كند كه نمونه آن ديدار مقابل الاتحاد عربستان است.

علي رضا نيكبخت واحدي دايي را بهترين گزينه براي سرمربيگري پرسپوليس دانست و افزود: فوتبال دنيا علي دايي را مي شناسد و كسي نمي تواند منكر توانائيهاي فني وي باشد و اين نتايج پرسپوليس ذره اي از بزرگي وي كم نمي كند و تجربه نشان داده دايي مرد روزهاي سخت است و در بازيهاي سخت بهترين نتايج را كسب مي‌كند.

وي اظهارداشت: دايي در اين فصل توانست بر حاشيه ها غلبه كند و عرصه را بر منفعت طلبان تنگ كند و اگر وي سال آينده نيز در پرسپوليس بماند به طور قطع مي تواند پرسپوليس را قهرمان كند چون تيم وي ضعف هايي دارد كه با برطرف كردن آن در فصل بعد كسي نمي تواند جلودار جاه طلبي آنها باشد.

عليرضا نيكبخت واحدي در پايان براي نمايندگان ايران در ليگ قهرمانان آرزوي موفقيت كرد و گفت: اميدوارم در اين رقابتها يك تيم ايراني به قهرماني برسد تا بعد از سالها افتخاري ديگر نصيب فوتبال ايران شود.

!!! No Totti No Party

20. 4 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع آخر
    مربی مورد علاقه
    denizli
    بازیکن محبوب
    nikbakht

IranPersepolisBarcelona

تشکر ها
    540
    تشکر شده 702 در 134 پست

پیش فرض پرسپوليس همچنان ركورددار است

تيم فوتبال "تيان جين تدا" با بيش از 26 هزار تماشاگر رکورد بهترين بازديد را در هفته پنجم ليگ قهرمانان آسيا از آن خود کرد.در روز پنجم از بازيهاي ليگ قهرمانان آسيا تعداد تماشاگران به مرز يک ميليون نفر نزديک شد.تا اينجا حدود 823 هزار 846 نفر 80 بازي گذشته ليگ قهرمانان آسيا را ديدند که به طور ميانگين ده هزار و 298 نفر از هر مسابقه ديدن کردند. اما در بازيهاي هفته پنجم تيم تيان‌جين تدا از چين با 26 هزار تماشاگر در بازي خود مقابل جه‌جو يونايتد رکورد بيشترين تعداد تماشاگر را از آن خود کرد.در اين بازي تيم چيني با سه گل مهمان خود را شکست داد تا بتوانند با اين نتيجه به مرحله بعد صعود کنند.اما تماشاگران تيم پرسپوليس در بازي تيم‌شان در مقاب الاتحاد عربستان با حضور 25 هزار نفري رتبه دوم اين هفته را از آن خود کردند. اگرچه آنها نتوانستند ظرفيت کامل ورزشگاه بزرگ و 100 هزار نفر آزادي را پر کنند. با وجود پيروزي 3 بر 2 پرسپوليس مقابل تيم عربستاني سرخ‌پوشان ايران به دليل پيروزي بنياد‌کار ازبکستان از صعود به مرحله بعد بازماندند.در نهايت تيم کره‌اي اف‌ث سئول در بازي مقابل العين امارات 23 هزار نفر را به ورزشگاه کشاند و با پيروزي 3 بر صفر مقابل اين تيم به مرحله يک هشتم نهايي صعود کرد با اين حال رکورد بيشترين تماشاگر در يک بازي در بازيهاي اين فصل همچنان به تيم پرسپوليس تعلق دارد که در بازي با بنيادکار در تهران بيش از 31 هزار نفر به ورزشگاه آزادي آمدند. منبع:varzesh3.com
    ویرایش توسط saalehh : 05-06-2011 در ساعت 22:00

22. 5 کاربر از پست مفید saalehh تشکر کرده اند .

صفحه 93 از 103 نخستنخست ... 43839192939495 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)