Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 103 نخستنخست 123451353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1027
    مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

perspolis ۞ آخرین اخبار از باشگاه پرسپولیس در فصل 89-90.۞

به نام خدا

آخرین خبرهای مربوط به باشگاه پرسپولیس در اینجا قرار میگیرد.
    هواداران محترم لطفا منبع رو در آخر خبر ها یادتون نره وگرنه پستتون حذف میشه.
    ویرایش توسط AlexDelpiero : 06-10-2010 در ساعت 20:07

2. 5 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    کانون هواداران پرسپولیس: خلعتبری که سپاهانی ها هم با او مذاکره کرده اند روز شنبه جواب نهایی را به پرسپولیس می دهد. محمد رضا خلعتبری دقایقی پیش با لبخند از دفتر حبیب کاشانی بیرون آمد . این لبخند احتمالا به منزله قطعیت حضور این مهاجم شمالی در پرسپولیس است. جلسه خلعتبری با کاشانی بیش از حد انتظار به طول انجامید تا جایی که این مهاجم پرواز رشت را از دست داد و باشگاه پرسپولیس او را با یک خودروی شخصی به ترمینال غرب برد تا او از آنجا به یک ماشین دربستی به منزل پدری اش برود. خلعتبری که سپاهانی ها هم با او مذاکره کرده اند روز شنبه جواب نهایی را به پرسپولیس می دهد. گفته می شود او در این جلسه با کاشانی به توافق کامل رسیده و فقط مانده است تا پای قرارداد چهاربرگی فدراسیون را امضا کند.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 3 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    David Beckham | Ashley Young | Wayne Rooney | Luis Nani | Ryan Giggs | Rio Ferdinand | Nemanja Vidic
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460
    تشکر شده 2,433 در 819 پست

Bia Inja خلعتبری پس از جلسه دیشب : شنبه با پرسپولیس قرارداد می بندم

کانون هواداران پرسپولیس : مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن با باشگاه پرسپولیس به توافق رسید.
    "محمدرضا خلعتبری" مهاجم ریزنقش تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان که قراردادش با این تیم به اتمام رسیده بود، پس از مذاکره با حبیب کاشانی، برای فصل بعد با این تیم به توافق رسید.
    خلعتبری در این خصوص گفت: با صحبتهایی که داشتیم به توافق رسیدیم تا فصل بعد در تیم قرمزپوش پایتخت به میدان بروم. روز شنبه نیز به تهران برمی‌گردم تا برای عقد قرارداد به باشگاه بروم.
    وی در پایان گفت: پرسپولیس تیمی است که هر بازیکنی آرزوی بازی در آن را دارد. به خاطر دایی به این تیم آمدم و امیدوارم مهره مفیدی برای وی باشم. [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 4 کاربر از پست مفید King Beckham تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    David Beckham | Ashley Young | Wayne Rooney | Luis Nani | Ryan Giggs | Rio Ferdinand | Nemanja Vidic
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460

Bia Inja حمیدرضا علی عسگری : دایی به جوانترها اعتماد دارد

کانون هواداران پرسپولیس : على عسكرى مهاجم جوان پرسپولیس گفت دايى در به كارگيرى مهره هاى گمنام مهارت دارد.
    حميدرضا على عسكرى هافبك ملى پوش تيم فوتبال پرسپوليس تهران كه با اعتماد على دايى سرمربى اين تيم توانست در اواخر فصل گذشته موفق جلوه كند ،اعتقاد دارد كه اطمينان دايى به بازيكنان جوان و گمنام دليل اصلى موفقيت او است.
    وى با بيان اين مطلب گفت: على دايى در به كارگيرى نفرات جديد مهارت دارد.رعايت اين مسئله در فصل نقل و انتقالات مى تواند برگ برنده تيم پرسپولیس باشد، زيرا بازيكنان خوبى جذب تيم پرسپولیس مى شوند.
    او كه با اطمينان على دايى حتى در ليست جديد تيم ملى هم قرار گرفته،تصريح كرد: هم اكنون تثبيت جايگاه در تيم پيروزى براى من اهميت بيشترى دارد و به طور حتم با موفقيت در جمع سرخپوشان، راهيابى به تركيب تيم ملى راحت تر مى شود. [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 3 کاربر از پست مفید King Beckham تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460

Bia Inja كلاه‌كج: درخواست رضايتنامه كردم، در ليست فروش قرار گرفتم

کانون هواداران پرسپولیس : هافبك تيم فوتبال پرسپوليس گفت: از باشگاه درخواست رضايتنامه كردم و به همين دليل در ليست فروش قرار گرفتم.
    عادل كلاه كج در گفت و گویی درباره قرار گرفتن در ليست فروش پرسپوليس اظهار داشت: وقتي بازيكني با يك باشگاه به توافق نمي رسد در ليست مازاد قرار مي گيرد و من هم ديروز با باشگاه به توافق نرسيدم و خواستار رضايتنامه ام شدم.
    وي در پاسخ به اين سئوال كه به دليل مسائل فني يا مالي با باشگاه به توافق نرسيده، عنوان كرد: به طور كلي با پرسپوليس به توافق نرسيدم. البته با علي دايي صحبتي نداشتم چون ايران نيست و نمي دانم درخواست او هم بوده كه من در فهرست فروش قرار بگيريم يا خير.
    اين بازيكن در مورد اينكه به چه تيمي خواهد رفت، گفت: هنوز چيزي معلوم نيست و بايد ابتدا رضايتنامه خود را بگيرم. من براي جدايي از پرسپوليس بايد شرايط را مي سنجيدم و به اين نتيجه رسيدم كه جدايي به نفعم است. [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

10. 3 کاربر از پست مفید King Beckham تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

پیش فرض غلامرضارضایی: آنقدر صبر کردم که بالاخره شماره 10 را بدست آوردم

کانون هواداران پرسپولیس : مهاجم جدید فوتبال پرسپولیس تهران گفت: علاقه زیادی به شماره 10 داشتم و آنقدر در دوران فوتبالم صبر کردم تا این شماره در پرسپولیس به من رسید.
    صحبتهای"غلامرضا رضایی" را در ادامه بخوانید:

گویا قرار است برای تسویه حساب با فولادیها به اهواز بروی؟
    - مشکلی از بابت تسویه حساب ندارم. فقط باید برگه خروج از فولاد را بگیرم که آنهم مشکلی نیست.
    *بالاخره بعد از مدتها کش و قوس پرسپولیسی شدی!
    - 2، 3 سالی بود که می‌خواستم به پرسپولیس ملحق شوم که قسمت نشد اما بالاخره شرایط برایم طوری رقم خورد که توانستم به تیم محبوبم بپیوندم. مطمئن باشید که انگیزه زیادی دارم و از شرایط خوبی برخوردار هستم. امیدوارم بتوانم جواب اعتماد کاشانی و علی دایی را به خوبی بدهم.

*پیراهن شماره 10 هم به تو رسید. نظرت در این خصوص چیست؟
    - من همیشه شماره 10 را دوست داشتم اما به هر تیمی می‌رفتم به علت احترام به بزرگترها چیزی نمی‌گفتم و این پیراهن را نمی‌خواستم تا یک روز خود شماره 10 به من تعلق بگیرد تا اینکه با آمدنم به پرسپولیس و با توافق مدیران و علاقه خودم و اینکه جزء شماره‌های آزاد بود این پیراهن را به من دادند.

*تعداد صباییهای پرسپولیس بیشتر شد و شاید حضور تو و فشنگچی و نوری باعث شود تا زیاد در این تیم احساس غربت نکنید؟
    - من با اکثر بازیکنان پرسپولیس دوست و رفیق هستم و از لحاظ اینکه می‌گویند امکان داشت احساس غریبی کنم چنین چیزی نیست. ما همه ایرانی هستیم و غربت در یک تیم ایرانی معنایی ندارد.

*رقابت در خط حمله پرسپولیس بسیار زیاد شده، فکر می‌کنی بتوانی از این رقابت سربلند خارج شوی؟
    - به هر حال در هر تیمی باشی رقابت در آن تیم سخت است و این موضوع به نفع بازیکن خواهد بود تا در بهترین شرایط بازی قرار بگیرند.

*آیا علت پرسپولیسی شدنت به خاطر حضور دایی در این تیم است؟
    - پرسپولیسی شدن من چند دلیل داشت که یکی از دلایل آن حضور علی دایی بود اما من از بچگی طرفدار پرسپولیس بودم که حالا قسمت شد در تیم محبوبم بازی کنم.

*پرسپولیس فصل آینده را چطور پیش‌بینی می‌کنی؟
    - مطمئن باشید این تیم برای فصل آینده بسیار انگیزه دارد و با قدرت زیادی در لیگ و بازیهای آسیایی حضور خواهد یافت می‌خواهیم با شروع لیگ استارت محکمی بزنیم و شک نکنید تیم متفاوتی را شاهد خواهیم بود.
    تنها كاربران ثبت نام شده ميتواند نظرات خود را ارسال نمايند.
    لطفا وارد سايت شويد و يا ثبت نام نماييد.

12. 5 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

کانون هواداران پرسپولیس : حوارملامحمد پس از توره يكي از پرحاشيه‌ترين بازيكنان اين فصل ليگ ايران بوده است.
    غيبت‌هاي مكرر او باعث شد تا مديران پرسپوليس او را با جريمه‌هاي سنگين مواجه كنند. حال علي دايي با احتياط بيشتري روي اين بازيكن براي فصل بعد نظر دارد.
    دايي براي تمديد قرارداد حوار شرط دارد و او حاضر نيست اين بازيكن با رفتار فصل گذشته؛ در پرسپوليس بماند. اگر حوار مي‌خواهد سال آينده نيز پيراهن پرسپوليس را بر تن كند باید به قوانین پرسپولیس احترام بگذارد.
    پيش از تمديد قرارداد حوار نشستی را با سرمربي پرسپوليس خواهد داشت تا در مورد مشکلات گذشته توضیح دهد . بازيكنان عراقي در چند سال گذشته نشان دادند كه از نظر رفتار حرفه‌اي از سطح خوبي برخوردار نيستند.

14. 5 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر - کاپلو
    بازیکن محبوب
    هانری
    تشکر ها
    56
    تشکر شده 65 در 20 پست

Bia Inja

به گزارش سرویس ورزشی برنا، پس از فينال جام حذفي باشگاه های کشور زمزمه حضور دو بازيكن تيم فولادگستر تبريز كه سابقه پوشيدن پيراهن پرسپوليس را دارند، براي بازگشت به تيم بزرگ پايتخت شنيده شد.
    از طرفي عيسي ترائوره بازيكن اهل مالي راه آهن شهرری نيز عنوان كرده است كه پرسپوليس او را مي‌خواهد اما مسئولان باشگاه حضور هر سه بازيكن را در اين تيم تكذيب كرده است.
    مديران اين تيم هيچ برنامه‌اي براي جذب علي انصاريان، عباس آقايي و عيسي ترائوره ندارند و اين سه بازيكن در ليست پرسپوليس نيستند. با اين خبر داستان حضور اين سه بازيكن در پرسپوليس بسته شد و آنها به دنبال تيم ديگري براي ادامه فوتبال باشند.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

((
    اميد دارويي است که شفا نمي دهد ولي، درد را قابل تحمل تر مي کند...!! ))

« "مارسل آشار" »

16. 4 کاربر از پست مفید MJRNUM 8 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460

Bia Inja خريدهاي انصاري فرد يكي يكي مي‌روند

کانون هواداران پرسپولیس : با خروج مجتبي زارع و عادل كلاه‌كج از تركيب پرسپوليس، اتفاق ويژه‌اي در حال رخ دادن است.
    عادل وقتي با باشگاه به توافق نرسيد يعني ماندنش براي علي دايي الزامي ندارد و احتمالا قرار است جاي او با نفر ديگري پر شود.
    عادل كلاه‌كج، مجتبي زارع، ميثم بائو، وسلي برازيليا، محمد پروين و احتمالا اشپيتيم آرفي و هوار ملا محمد همه خريدهاي عباس انصاري‌فرد در ابتداي فصل گذشته هستند.
    خريدهايي كه با هزار جار و جنجال و تبليغات فراوان به پرسپوليس آمدند اما حالا جزو اولين كساني هستند كه جايي در تيم سال بعد پيدا نمي‌كنند.
    آرفي گرانقيمت‌ترين آنها بود كه حتي يك دهم از آن چيزي كه هواداران تصور مي‌كردند نشد. هوار ملامحمد بيش از آنكه به درد پرسپوليس بخورد، بلاي جان باشگاه و تيم شد.
    ضمن اينكه او نيز نفر دوم گرانقيمت‌ها بود. براي دريافت رضايتنامه و كارت بازي عادل كلاه‌كج كلي وقت و انرژي صرف شد و حتي يكي از اعضاي هيات مديره به شخصه دنبال رتق و فتق امور افتاد. ميثم بائو برگ برنده انصاري‌فرد در بازار نقل و انتقالات به حساب مي‌آمد و به عنوان يكي از ستاره‌هاي ليگ، پيراهن قرمز را به تن كرد.

عباس انصاري‌فرد همواره اعلام مي‌كرد مجتبي زارع ستاره ليگ نهم خواهد شد و خريد او را سند افتخاري مي‌دانست. او هوار ملامحمد را خريد تا صداي اعتراض به خروج كريمي از تيم را بخواباند اما يك فصل گذشت و حالا تقريبا تمام مهره‌ها يا حتي شاه‌مهره‌هاي مد نظر مديرعامل وقت در ليست مازاد قرار گرفته‌اند و سرمربي فصل آينده به لحاظ فني ايشان را قبول ندارد.

جالب اينكه از ميان تمام مهره‌هايي كه انصاري‌فرد براي پرسپوليس خريد، شيث رضايي، تياگو، ابراهيم شكوري، جلال اكبري و مهدي شيري مانده‌اند كه البته بعيد نيست يكي دو نفر از اين جمع 5 نفره هم رفتني شوند. در اين ميان البته بعيد نيست سياست باشگاه پرسپوليس و مديريت فعلي بر پايه‌اي استوار باشد كه خريدهاي مديريت قبلي را لوس و بي‌ارزش جلوه دهد اما در واقعيت نيز همين‌طور است.
    هيچ كدام از شاه‌مهره‌هاي مد نظر انصاري‌فرد و خريداري شده توسط او و اطرافيانش آنچنان كه بايد به كار پرسپوليس نيامدند، بيشترشان بسيار كمتر از حد تصور ظاهر شدند و بعضي‌هايشان فقط پول بيت‌المال را هدر دادند. واقعا حالا انصاري‌فرد در قبال تصميم علي دايي- كه اتفاقا خيلي قبولش دارد- چه توجيهي درباره خريدهاي فصل گذشته‌اش خواهد داشت؟ [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

18. 2 کاربر از پست مفید King Beckham تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460

Bia Inja رضایی: دایی به بازیکنان انگیزه می‌دهد

کانون هواداران پرسپولیس : رضایی برای دومین بار قرار است زیر نظر علی دایی کار کند و همین شناخت می‌تواند کمک خوبی برای او باشد.
    وي در گفت‌وگويی به سوالات اینگونه پاسخ داد:

برخلاف سال‌های گذشته خیلی زود تیم‌ات را انتخاب کردی...
    یکی، دو سال گذشته شرایط طوری بود که با مدیران باشگاه به توافق نرسیدیم در صورتی که دوست داشتم برای پرسپولیس بازی کنم. خدا را شکر امسال در همان اولین جلسه‌ای که با ‌آقای کاشانی داشتم توافق شد و قراردادم را امضا کردم.

در پرسپولیس به دنبال چه هدفي هستی؟
    اولا که خیلی خوشحالم به پرسپولیس آمدم و انگیزه زیادی برای بازی در این تیم دارم. تمام بازیکنانی که به یک تیم بزرگ می‌آیند، اين انگیزه باعث مي‌شود تا خودشان را ثابت کنند.
    من به شخصه در پرسپولیس دنبال خیلی چیزها هستم که از همه مهم‌تر بهترین بودن است. می‌خواهم بهترین بازی‌های دوره فوتبالی‌ام را در پرسپولیس انجام دهم چون به این تیم عشق می‌ورزم.

می‌دانی شماره 10 مسئولیت یک بازیکن را سنگین می‌کند، چطور با این مسئله کنار می‌آیی؟
    من شماره 10 را دوست داشتم و مسئولان باشگاه هم به خاطر علاقه‌ام این شماره را به من دادند. من عاشق مسئولیت پذیرفتن هستم و امیدوارم به خوبی از پس این مسئولیت برآيم.

معمولا بازیکن‌هایی که به پرسپولیس می‌آیند اوایل فصل به دلیل جو حاکم بر این تیم دچار افت می‌شوند.
    من به خوبی تمام این شرایط را می‌دانستم و کاملا به جو پرسپولیس آشنا بودم. مطمئن باشید من حرفه‌ای بودن را در این تیم رعایت می‌کنم و برخوردم با مسائل طوری است که این مشکلات پیش نمی‌آید.

کار کردن با علی دایی را چطور می‌بینی؟
    من قبلا در تیم ملی با علی آقا کار می‌کردم و همیشه دوست داشتم شرایط طوری باشد که دوباره با آقای دایی کار کنم. دایی مربی است که همیشه می‌خواهد برنده باشد و به بازیکن روحیه می‌‌دهد. همین مساله باعث انگیزه بیشتر من می‌شود تا بهتر کار کنم.

قول چند گل را می‌دهی؟
    قول نمی‌دهم چند گل بزنم اما تلاشم را می‌کنم بهترین گل‌هایم را برای پرسپولیس بزنم. اگر هم گل نزنم طوری بازی می‌کنم که برای تیم‌ام مفید باشم.

به نظرت پرسپولیس می‌تواند فصل آینده در هر 3 جام موفق عمل کند؟
    من در این مسئله شکی ندارم. پرسپولیس برای فصل آینده خوب یارگیری کرده، فکر می‌کنم تیم خوبی راهی مسابقات شود. به نظر من پرسپولیس هم‌اکنون مشکلی ندارد و شرایط خوبی دارد.

حرف آخر؟
    فقط از مسئولان فولاد خوزستان تشکر می‌کنم. آنها خیلی به من لطف داشتند و من هم هر کاری می‌توانستم برایشان انجام دادم. فولاد یکی از تیم‌های دوست‌داشتنی زندگی فوتبالی من بود. [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

20. 3 کاربر از پست مفید King Beckham تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460

Bia Inja خلعتبری:در ایران فقط برای پرسپولیس بازی می کنم

کانون هواداران پرسپولیس : یک تماس حبیب کاشانی با محمد رضا خلعتبری کافی بود تا مذاکرات اولیه انجام شود و مهاجم گل زن ذوب آهن پرسپولیسی شدنش را تایید کند.خلعتبری با اشاره به این موضوع می گوید«کاشانی تماس گرفت و پیشنهاد داد تا برای پرسپولیس بازی کنم.البته من به ایشان هم گفتم که فعلا منتظرجواب مدیر برنامه هایم هستم.یکی دو پیشنهاد از امارات دارم که اگر با آنها به توافق نرسیدم روی پیشنهاد تیم های ایرانی فکر می کنم»
    خلعتبری که همه چیز را به رور شنبه موکول می کند در پایان می گوید«پرسپولیس تیمی است که هر بازیکنی آرزوی بازی در آن را دارد. مطمون باشید اگر با تیم های اماراتی به توافق نرسم در ایران فقط برای پرسپولیس بازی خواهم کرد» [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

22. 5 کاربر از پست مفید King Beckham تشکر کرده اند .

صفحه 3 از 103 نخستنخست 123451353 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)