Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 103 نخستنخست 12341252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1027
    مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

perspolis ۞ آخرین اخبار از باشگاه پرسپولیس در فصل 89-90.۞

به نام خدا

آخرین خبرهای مربوط به باشگاه پرسپولیس در اینجا قرار میگیرد.
    هواداران محترم لطفا منبع رو در آخر خبر ها یادتون نره وگرنه پستتون حذف میشه.
    ویرایش توسط AlexDelpiero : 06-10-2010 در ساعت 20:07

2. 5 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    David Beckham | Ashley Young | Wayne Rooney | Luis Nani | Ryan Giggs | Rio Ferdinand | Nemanja Vidic
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460
    تشکر شده 2,433 در 819 پست

Bia Inja

کانون هواداران پرسپولیس : سرمربي تيم فوتبال سايپا گفت: پرسپوليس تنها با يكي از بندهاي شرايط باشگاه براي انتقال كريم انصاري فرد موافقت كرده و بعيد مي‌دانم باشگاه سايپا موافقت‌اش را با اين انتقال با اين شرايط اعلام كند.
    محمد مايلي كهن درباره موافقت باشگاه پرسپوليس براي پرداخت 500 ميليون تومان در ازاي صدور رضايت نامه كريم انصاري فرد گفت: اگر يادتان باشد آقاي كاشاني چندي پيش مصاحبه‌اي كرد و گفت مبلغ 500 ميليون تومان غيرمعقول است. حالا نمي‌دانم چطور شده كه اين مبلغ معقول شده است. اگر اين رقم غيرمعقول است جاي تعجب دارد كه چطور به يك باره 500 ميليون تومان منطقي مي‌شود. ضمن اين كه پرداخت 500 ميليون تومان يك مورد از شرايط باشگاه سايپا براي صدور رضايت نامه انصاري فرد بوده و سه مورد ديگر در رابطه با ترانسفر احتمالي اين بازيكن وجود دارد كه پرسپوليس اشاره‌اي به آن نكرده است. [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 2 کاربر از پست مفید King Beckham تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

اختصاصی// زارعی: همیشه یک پرسپولیسی هستم // من را مجبور کردند که به پیشنهاد استقلال فکر کنم
    کانون هواداران پرسپولیس : مجتبی زارعی که همیشه خود را یک پرسپولیسی 2 آتیشه می نامید؛ هم اکنون در آستانه پیوستن به تیم فوتبال استقلال می باشد. این خبر آنقدر تعجب بر انگیز بود که سریعا با مجتبی زارعی تماس گرفتیم و گفتگویی را با وی انجام دادیم.
    ماحصل گفتگوی کانون هواداران پرسپولیس را با مجتبی زارعی خواهید خواند:

سلام عرض می کنیم خدمت شما. احوال شما چطور است و با تعطیلات چه می کنید؟
    من هم به شما و همه هواداران پرسپولیس سلام می کنم و دست همگی آنها را می فشارم. تعطیلات هم بد نیست و به خوبی می گذرد.

شنیده ایم که قصد تمدید با پرسپولیس را ندارید. این خبر حداقل برای ما تکان دهنده بود، چرا که مجتبی زارعی همیشه خود را یک پرسپولیسی 2 آتیشه می نامید.
    من به پرسپولیسی بودن خود افتخار می کنم و همیشه و همه جا می گویم یک پرسپولیسی 2 آتیشه هستم و هیچ وقت حقیقت را کتمان نخواهم کرد.

پس چرا تا امروز تمدید نکردی؟ مگه مشکل خاصی وجود داشت؟
    از نظر من که مشکل خاصی وجود ندارد! اما ظاهرا آقای دایی به سبک بازی بنده اعتقاد ندارد و بنده را در لیست مازاد باشگاه قرار داده است! بنده هم فقط و فقط به نظر کادر فنی پرسپولیس احترام می گذارم.

چرا آقای دایی به سبک بازی شما اعتقاد ندارد؟ خودت از بازی هایی که در پرسپولیس انجام دادی راضی هستی؟
    به نظر من انتخاب بازیکن یک امر سلیقه ای می باشد و من به نظر آقای دایی احترام می گذارم.
    و اما خودم از بازی هایی که در پرسپولیس انجام دادم رضایت دارم. چرا که هر وقت به میدان آمدم تاثیر گذار بودم... درست است که زیاد گل نزدم، اما تاثیر کافی در تاکتیک هجومی تیم داشتم.

پس با این حساب فصل آینده شما در لباس پرسپولیس نخواهیم دید؟
    خودم که خیلی دوست دارم در پرسپولیس بمانم و رقابت کنم. اما از قدیم گفتند که هر آمدنی رفتنی هم دارد.

از چه تیم هایی پیشنهاد داری؟
    از یک تیم تهرانی و چند تیم شهرستانی پیشنهاد دارم. اما شخصا ترجیح می دهم که فوتبالم را در تهران ادامه بدهم.

با توجه به تمام شدن سهمیه تیم استیل آذین، ظاهرا آن تیم تهرانی استقلال است.
    بله. از استقلال یک پیشنهاد جدی دارم و به دنبال آن هستیم..

یعنی، فصل آینده لباس آبی بر تن خواهی کرد؟
    احتمالا. با وجود اینکه هواداران پرسپولیس را دوست دارم، اما مجبورم برای پیشرفت فوتبالم حرفه ای عمل کنم و امیدوارم که هواداران پرسپولیس از من ناراحت نشوند.

از هواداران که بگذریم. خودت می توانی با لباس استقلال، مقابل پرسپولیس قرار بگیری؟
    من مجبورم که حرفه ای عمل کنم. چرا که هنوزم برای تمدید قراردادم با پرسپولیس هیچ شرطی ندارم، اما این باشگاه است که در این زمینه نظر می دهد. از همین رو برای پیشرفت فوتبالم برای تیمی که به آن تعهد اخلاقی دارم نهایت تلاش را انجام خواهم داد.

حرف آخر ...
    من افتخار می کنم که زمانی شاگرد آقای دایی بودم و تحت نظر وی کار کردم و از آقای کاشانی هم که همیشه به عنوان یک بزرگتر بنده را کمک کردند تشکر می کنم.
    و در نهایت به همه هواداران قول می دهم که دوباره روزی به پرسپولیس برگردم.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 2 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    David Beckham | Ashley Young | Wayne Rooney | Luis Nani | Ryan Giggs | Rio Ferdinand | Nemanja Vidic
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460

Bia Inja

کانون هواداران پرسپولیس : از جمع 4 ملي پوش پرسپوليس تو تنها كسي بودي كه قرارداد نداشتي، چقدر مايل بودي در پرسپوليس باشي؟
    من اصولا اهل سر و صدا نبودم و نمي خواستم رسانه اي باشم. من هم پيشنهادات زيادي از تيم هاي مختلف داشتم كه در صحبت خصوصي به آقاي كاشاني گفته ام. پرسپوليس جايي است كه هر كسي آرزو دارد در آن بازي كند و پس از حضور در اين تيم به سختي مي تواند از آن جدا شود. از بودن در اين تيم لذت مي برم و به اميد خدا با شركت در ليگ قهرمانان آسيا بتوانم به يك تيم خارجي بروم.

در مورد خريدهاي پرسپوليس تا به حال چه نظري داري؟
    اين چند نفري كه تا به حال جذب پرسپوليس شدند و ديگراني كه مدنظر باشگاه هستند، از بهترين هاي ليگ هستند و با اين نفرات سطح كيفي تيم بالا مي رود. [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 2 کاربر از پست مفید King Beckham تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460

Bia Inja زارعی و بائو فردا تسویه حساب می کنند

کانون هواداران پرسپولیس: باشگاه پرسپولیس به زارعی اعلام کرده که فردا برای گرفتن برگه تسویه حساب خود به باشگاه برود تا او هرچه زودتر تکلیف تیم بعدی را مشخص کند
    این در صورتی است که زارعی اعلام کرده فعلا هیچ پیشنهادی از تیمهای لیگ برتری ندارد و وضعیتش برای فصل آینده مشخص نیست.

میثم بائو بازیکن خط میانی تیم فوتبال پرسپولیس تهران که در فصل گذشته عملکرد مناسبی نداشت و در اغلب مسابقات نیمکت نشین بود، بزودی برای تسویه حساب به باشگاه می رود. علی دایی اعتقادی به بائو ندارد و به همین خاطر بائو بعد از بازگشت از سفر امارات برای دریافت رضایت نامه اش به دیدار حبیب کاشانی خواهد رفت [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

10. کاربر روبرو از پست مفید King Beckham تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460

Bia Inja بائو: دوست داشتم در پرسپولیس می ماندم

کانون هواداران پرسپولیس : با دادن شماره 10 به غلامرضا رضایی کاملا مشخص شد که پرسپولیسی ها میثم بائو را نمی خواهند.
    بازیکن سابق تیم های ابومسلم و استقلال که فصل ناموفقی را در پرسپولیس گذراند در خصوص جدایی اش از پرسپولیس می گوید«دوست داشتم در پرسپولیس می ماندم.»
    او این را می گوید و ادامه می دهد« به خاطر اینکه فوتبالم رشد کند به این تیم آمدم. زمانیکه کرانچار در این تیم بود به عنوان بازیکن فیکس هم بازی کردم اما از زمانیکه علی دایی به این تیم آمد دیگر هیچ موقعیتی نصیب من نشد»
    وی در پایان گفت«من در اکثر بازی ها مصدوم نبودم ولی اینطور که معلوم بود دایی به من اعتماد نداشت و به همین دلیل در اکثر مسابقات نیمکت نشین بودم.دایی در تمرین ها مرا تشویق می کرد اما بازی هرگز به من بازی نمی داد.» [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

12. کاربر روبرو از پست مفید King Beckham تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460

Bia Inja باقري‌ها به مس كرمان پيوست

کانون هواداران پرسپولیس: مدافع سابق تيم فوتبال پرسپوليس به مس كرمان پيوست.
    ساسان موسوي؛ سرپرست تيم مس در گفت و گویی اظهار داشت: با نبي‌ا... باقري‌ها به توافق نهايي رسيديم و با اين بازيكن قراردادي به مدت يك فصل امضا كرده‌ايم. حضور ارشاد يوسفي؛ دروازه‌بان صباي قم نيز در مس قطعي است و پس از اينكه وي تسويه حساب خود را از باشگاه صبا بياورد قراردادش را در هيات فوتبال كرمان ثبت خواهيم كرد. [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

14. کاربر روبرو از پست مفید King Beckham تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

كاشاني:از خريد انصاري فرد منصرف شديم !

سرپرست باشگاه پرسپوليس گفت:پرسپوليس از خريد انصاري فرد صرف‌نظر کرده است.
    کاشاني در گفتگو با خبرنگار ايسنا در رابطه با وضعيت اين روزهاي قرمزهاي پايتخت، ديدار با رييس جمهور، آخرين خبرها از نقل و انتقالات بازيکنان، پرونده شکايت علي دايي از فدراسيون فوتبال و ... سخن گفت.
    * در نشست با رييس جمهور چه گذشت؟
    سرپرست باشگاه پرسپوليس در رابطه با ديدار روز يکشنبه‌اش با رييس جمهور اظهار کرد: من در يک ساعتي که خدمت دکتر احمدي نژاد بودم مشکلات فصل نقل و انتقالات را برايشان مطرح کردم و به ايشان گفتم که در ايران اکثر تيم‌ها در اختيار کارخانه‌ها هستند و يکسري منابع درآمد تعريف شده دارند، اما پرسپوليس و استقلال اين گونه نيستند و از اين منابع درآمدي محروم هستند. بنابراين کار ما بسيار سخت است. با توجه به اينکه ما از حق پخش تلويزيوني و فروش بليت محروميم اکنون بودجه‌اي در فصل نقل و انتقالات نداريم. تنها راه درآمدزايي ما جذب اسپانسر است که همه مي‌دانيم هيچ اسپانسري حاضر نمي‌شود دو ماه مانده به آغاز ليگ با تيمي قرارداد ببندد و پيش پرداخت آن را نيز بدهد.
    وي ادامه داد: ما براي اولين سال ليستي از درآمدها و هزينه‌ها به همراه بودجه باشگاه را به سازمان تربيت بدني پيشنهاد کرديم که احتمالا با موافقت سعيدلو رييس مجمع باشگاه روبرو شده است. همچنين به شخص رييس جمهور پيشنهاد کردم که بخشي از مبلغ کمکي سازمان به پرسپوليس در اين زمان يعني در فصل نقل و انتقلات صورت گيرد که دکتر احمدي نژاد نيز لطف کردند و در تماس با سعيدلو اين نکته را بازگو کردند.
    کاشاني افزود: بحث ديگري که خدمت رييس جمهور مطرح کردم اين بود که امسال در فصل نقل و انتقالات قيمت‌هاي سرسام‌آوري برروي بازيکنان گذاشتند و اين در توان باشگاه پرسپوليس نيست که با چنين قيمت‌هايي با ديگر تيم ‌ها رقابت کند. براي مثال بازيکن مبلغي را پيشنهاد مي‌کند که براي ما بسيار زياد و از حد توان باشگاه خارج است. حتي بعضي بازيکنان شروطي براي گرفتن پول بيشتر مي‌گذارند که عجيب و در نوع خود بديع و تازه است؛ براي گل، پاس گل، پنالتي گرفتن، گل تاثيرگذار و همه اينها پول درخواست مي‌کنند که دربعضي باشگاه‌ها اين عمل انجام مي‌شود و متاسفانه با وجود اينکه رقم قرارداد ثبت شده 400 ميليون تومان است اما اگر همه اين آيتم‌ها را به حساب بياوريم نزديک به 600- 700 ميليون مي‌شود که اين ارقام براي باشگاه ما وحشتناک است.
    سرپرست پرسپوليس ادامه داد: در همين خصوص من به دکتر احمدي نژاد پيشنهاد کردم که هيات دولت موافقت کنند که در صورت مشاهده چنين مواردي ماليات اين نوع قراردادها تا 50 درصد و بيشتر افزايش يابد و سازمان تربيت بدني هم نظارت مناسبي بر اين موضوع داشته باشد. تاکيد رييس جمهور بر اين بود که با توجه به کثرت تيم‌هاي صنعتي، سازمان تربيت بدني و وزارت صنايع طي جلساتي مباحث مربوط به ليگ برتر فوتبال و تيم‌هاي آن را پيگيري کنند.
    *‌ سازمان يک ميليارد کمک کرد، يک ميليارد ديگر هم مي‌دهد
    حبيب کاشاني در رابطه با مبلغ پيشنهادي پرسپوليس به سازمان براي کمک‌هاي مالي تصريح کرد: ما از سازمان تربيت بدني درخواست کرديم دو ميليارد تومان پيش از شروع فصل به ما کمک کند که يک ميليارد آن مربوط به مطالبات معوقه بازيکنان از فصل قبل است (پرداخت 17-18 درصد قراردادها باقي مانده است). يک ميليارد ديگر را نيز براي فصل نقل و انتقالات نياز داريم چرا که ما هم اکنون بودجه‌اي براي خريد بازيکن نداريم. همانطور که گفتم در جلسه‌اي که با دکتر احمدي‌نژاد داشتم اين مسئله را مطرح کردم و ايشان نيز دستور پرداخت کمک سازمان را به سعيدلو صادر کرده‌اند.
    * در صورت کمک سازمان 10 ميليارد درآمدزايي مي‌کنيم
    حبيب کاشاني در خصوص سياست سازمان در رابطه با درآمدزايي و اختصاص بودجه به دو باشگاه استقلال و پرسپوليس اظهار کرد: اين قضيه را ما خودمان در پرسپوليس آغاز و پيشنهاد کرديم چرا که ما امسال علاوه بر فوتبال در فوتسال، تيراندازي و فوتسال بانوان نيز تيم داريم که سعي داريم از طريق منابع درآمدي‌مان از قبيل اسپانسر، حق پخش ، فروش بليت و سازمان هواداران در کل مبلغ 5 ميليارد تومان درآمدزايي کنيم و 50 درصد باقيمانده را نيز قرار است سازمان پرداخت کند.
    *‌ سازمان بزودي اعضاي هيات مديره را معرفي مي‌کند
    سرپرست باشگاه پرسپوليس با اشاره به اينکه اميدوار است هرچه سريعتر هيات مديره اين تيم معرفي و مشغول به کار شوند خاطرنشان کرد: پيامبر اکرم (ص) فرموده‌اند که دو فکر بهتر از يک فکر و سه فکر بهتر از دو فکر است. بنابراين خرد جمعي کار ما را آسان مي‌کند و ديگر تاخير بيش از اين نيز جايز نيست. قرار بود اعضاي هيات مديره پيش از فينال جام حذفي معرفي شوند که سعيدلو به دليل حساس بودن شرايط پرسپوليس در آن روزها اعلام اعضا را به يک زمان ديگر موکول کردند.
    کاشاني در پاسخ به اين سوال که چرا اسامي اعضاي هيات مديره که در بازديد سعيدلو از باشگاه پرسپوليس نهايي شده بود، از سوي رييس سازمان اعلام نشد، گفت: نام اين افراد از مدتي پيش مشخص بوده و سعيدلو نيز رايزني‌ها را با افراد مورد نظر انجام داد و با توجه به چارچوبي که براي هيات مديره مشخص شده است توافقاتي نيز صورت گرفته است.
    کاشاني اضافه کرد: در چارچوب تعريف شده يک پيشکسوت، استاددانشگاه، يک فرد اقتصادي و يک نماينده مجلس مدنظر بودند که با توجه به اينکه باشگاه ما در تهران است انتخاب يک نماينده مجلس کار چندان مشکلي نبود. ضمن اينکه من انتظار داشتم افرادي که مي‌آيند در بحث اقتصادي و درآمدزايي به ما کمک کنند. همچنين مشتاق بودم که يک استاد دانشگاه و يک عضو شوراي شهر را در هيات مديره داشته باشيم چرا که در همه جاي دنيا شهرداري‌ها به تيم‌هاي شهرشان کمک مي‌کنند.
    وي در پاسخ به اين سوال که اين چارچوب را چگونه تعيين کرده‌ايد؟ ابراز کرد: ما براساس نيازهاي باشگاه اين چارچوب را تدوين کرده ‌ايم. حتي من به سعيدلو پيشنهاد کردم که اعضا به جاي 5 نفر 7 نفر باشند و با توجه به قشر عظيمي از بانوان که طرفدار پرسپوليس هستند گفتند که مي‌توانيم يک عضو زن در هيات مديره داشته باشيم.
    کاشاني ابراز اميدواري کرد، مديرعاملي که انتخاب مي‌شود و آغاز به کار مي‌کند حال چه از درون هيات مديره و چه خارج از آن باشد در کار خود موفق باشد.
    وي ادامه داد: فکر مي‌کنم اسامي اعضاي هيات مديره نيز بزودي اعلام مي‌شود و اميدوارم اعضاي جديد هر کدام با درک فوتبالي و مديريتي‌شان به مديرعامل کمک کنند.
    *مشکل دوشغله بودنم رفع شد
    حبيب کاشاني در رابطه با موضوع دوشغله بودنش تصريح کرد: زماني که به باشگاه پرسپوليس آمدم سه شغل داشتم، مشاور عالي رييس سازمان تربيت بدني، سرپرست باشگاه پرسپوليس و کارمند آموزش و پرورش. در آن زمان بحث شوراي شهر تهران مطرح نبود و پستي را در آنجا نداشتم چرا که کار در شوراي شهر پاره‌وقت است و شغل محسوب نمي‌شود. مشکل من نيز اکنون رفع شده، چرا که سازمان حکمي صادر کرده و برايم پست سازماني و محل خدمت تعيين کرده که پست سازماني‌ام مشاور عالي رييس سازمان و محل خدمتم هم باشگاه پرسپوليس است.
    *‌ اميدوارم استقلال هرچه زودتر سروسامان بگيرد
    مشاور عالي رييس سازمان تربيت بدني در ادامه در رابطه با وضعيت مبهم مديريتي و فني استقلال ابراز کرد: به هر حال تيم استقلال هم قابل احترام است و نبايد اين واقعيت را فراموش کنيم که هر زمان پرسپوليس و استقلال قوي بوده‌اند تيم ملي قدرتمندي نيز داشته‌ايم. من اميدوارم سعيدلو با مشاوره گرفتن از پيشکسوتان استقلال نظير حجازي، قلعه نويي، برادران مظلومي و ديگر دوستان و انتخاب اعضاي هيات مديره و مديرعامل براي اين تيم به تشکيل هرچه سريعتر تيم کمک کنند و استقلال بتواند ضمن حفظ بازيکنانش پا به پاي ديگران در فصل نقل و انتقالات فعاليت کند.

*کار استيل آذين را ارج مي‌نهم
    کاشاني در خصوص تيم فوتبال استيل آذين و در پاسخ به اين پرسش که آيا استيل آذين تيم دوم پرسپوليس محسوب مي‌شود، اظهار کرد: ما هميشه سعي کرده‌ايم کارمان را براساس احترام متقابل پيش ببريم. مطمئنا هر تيمي که مي‌آيد و با سرمايه‌گذاري بخش خصوصي تصميم به تيم‌داري مي‌گيرد قابل احترام است، اما اين موضوع که يک تيم بيايد و تيم دوم يک تيم ديگر باشد را من تا به حال نديدم و يقينا مسوولان استيل آذين هم به دنبال اين کار نيستند، چرا که آنها نيز باشگاه بزرگي هستند. من مي‌خواهم همين جا عرض کنم که تيم پرسپوليس 44 سال قدمت دارد و هم اکنون حدود 350 پيشکسوت پرسپوليسي داريم که استفاده از همه اين عزيزان در باشگاه پرسپوليس کار بسيار مشکلي است. بنابراين من اين کار مسوولان استيل آذين را که پرسپوليسي‌هاي قديمي را به خدمت گرفته و از تجربيات آنها استفاده مي‌کنند ارج مي‌نهم. چرا که اگر ما مي‌خواستيم از همه اين عزيزان استفاده کنيم حتي با در نظر گرفتن همه پست‌ها در رده‌هاي سني مختلف حداکثر 40 نفرشان را مي‌توانستيم به کار گيريم که در اين صورت نزديک به 300 نفر آنان باقي مي‌ماند.
    *‌ تا پايان هفته دو مهاجم به خدمت مي‌گيريم
    حبيب کاشاني همچنين در خصوص فعاليت‌هاي باشگاه پرسپوليس در فصل نقل و انتقالات گفت: ما در فصل جديد براي جذب شش بازيکن ليگ برتري برنامه ريزي کرديم که اين شش بازيکن براساس نياز ما شامل يک دفاع وسط، سه هافبک و دو فوروارد مي‌شد. متاسفانه در بعضي رسانه‌هاي نوشتاري بازيکناني را به غلط يا به عمد مطرح مي‌کنند که اينها همه جاي سوال دارد. مثلا در برخي جرايد مي‌بينيم که فلان بازيکن گفته "پرسپوليس با من مذاکره کرده" و يا "من به پرسپوليس اين مبلغ را پيشنهاد دادم" يا "پرسپوليس خانه من بود" که من همين جا همه اينها را تکذيب مي‌کنم.
    کاشاني ادامه داد: ما در پست دفاع چپ با توجه به اينکه دو بازيکن خوب داريم بازيکني را جذب نمي‌کنيم. برغم اينکه يکسري بازيکنان به پرسپوليس لطف داشتند و قصد حضور در اين پست را داشتند، اما بايد بگويم که ما فقط براساس نيازمان بازيکن جذب مي‌کنيم. در پست دفاع وسط نيز با توجه به جدايي نبي الله باقري‌ها از پرسپوليس ما نياز به يک مدافع خوب داريم. به هر حال باقري‌ها سه سال با ما بود و دو قهرماني را با ما تجربه کرد و زحمات زيادي نيز براي تيم کشيد. ما قصد داريم در اين پست يک مدافع خوب ايراني و يک مدافع خارجي را کسب کنيم. در دفاع راست هم مشکلي نداريم.
    کاشاني اضافه کرد: در خط هافبک نياز به سه بازيکن داشتيم که محمد نوري، اميرحسين فشنگچي و غلامرضا رضايي را جذب کرديم و براي نيازمان در خط حمله نيز در حال مذاکره با دو مهاجم هستيم که اميدواريم تا آخر هفته آنها را نيز به خدمت بگيريم. سهميه سه بازيکن خارجي‌مان را هم نگه داشته‌ايم تا اگر احتمالا نتوانستيم بازيکنان ايراني مورد نظرمان را جذب کنيم از بازيکنان خارجي استفاده کنيم.
    کاشاني در پاسخ به سوالي مبني بر اينکه چند درصد از ترکيب تيم پرسپوليس تغيير خواهد کرد، خاطرنشان کرد: به طور درصدي نمي‌توانم بگويم، اما جمعا 8-9 بازيکن جديد به ترکيب ما اضافه خواهد شد.
    وي ادامه داد: از ميان بازيکنان ايراني شاغل در ليگ امارات و همچنين ليگ‌هاي اروپايي نيز با توجه به اينکه جزو سهميه آزاد محسوب مي‌شود تعدادي را مدنظر داريم که در صورت توافق با هر کدام نام آنها را اعلام خواهيم کرد.
    وي در پاسخ به اين سوال که آيا پرسپوليس به وحيد هاشميان پيشنهاد داده بود،گفت: ما يک دوست مشترک با هاشميان داشتيم و مذاکرات‌مان نيز در حد ابتدايي بود که ما از او خواستيم مبلغ مورد نظرش را به ما بگويد اما هاشميان ديگر به ما جواب نداد.
    کاشاني همچنين در رابطه با جذب مازيار زارع گفت: زارع بازيکن خوبي است و قرار است با اين بازيکن نيز مذاکره کنيم.
    *‌ انتقال انصاري فرد به پرسپوليس منتفي است
    سرپرست باشگاه پرسپوليس در خصوص شروط باشگاه سايپا براي انتقال کريم انصاري فرد و اينکه گفته‌اند پرسپوليس فقط يک بند اين انتقال را پذيرفته، خاطرنشان کرد: من همه چيز را در اين مورد در همين جا به طور واضح بيان خواهم کرد. پس از مذاکراتي که علي دايي با "کوشا" مديرعامل سايپا داشت و کوشا نيز در صحبت با خود من آمادگي باشگاه سايپا را براي انتقال انصاري فرد اعلام کرد، دايي از من درخواست کرد تا نامه‌اي را به باشگاه سايپا ارسال کنم. من هم نامه را ارسال کردم که باشگاه سايپا در جواب نامه‌اي براي ما فرستاد که در آن ذکر شده بود کريم انصاري فرد را با چهار بند به پرسپوليس منتقل مي‌کنيم، اين چهار بند عبارت بودند از 1- مبلغ 500 ميليون تومان بابت رضايت‌نامه به باشگاه سايپا پرداخت شود. 2- از کل مبلغ قرارداد سال دوم انصاري فرد با پرسپوليس 50 درصد به سايپا برسد. 3- از کل مبلغ قرارداد طرفين در سال سوم 40 درصد به باشگاه سايپا برسد. 4- از کل مبلغ قرارداد طرفين در سال چهارم 30 درصد به باشگاه سايپا برسد.
    وي با بيان اينکه در اين انتقال هيچ کس به غير از باشگاه سايپا برنده نمي‌شد، ادامه داد: امروز در دنيا قرارداد دو برنده داريم و قرارداد برنده - بازنده نداريم، چرا که در اين قرارداد يعني نه باشگاه پرسپوليس و نه بازيکن نفعي نمي‌بردند. اگر ما اعلام کرديم که حاضريم مبلغ 500 ميليون تومان براي رضايتنامه را بدهيم به اين دليل بود که با حساب و کتاب‌هايي که کرده بوديم مي‌توانستيم اين مبلغ را براي انصاري فرد کنار بگذاريم. چرا که او تنها 22 سال دارد و بنابراين جزو سهميه ليگ برتري ما نيز محسوب نمي‌شد. ما در جواب‌مان به باشگاه سايپا اعلام کرديم که حاضريم اين مبلغ را به شما بپردازيم اما با توجه به اين شرايط و بندهايي که باشگاه سايپا براي ما ارسال کرده است، صبر مي‌کنيم تا يکسال ديگر قرارداد انصاري فرد با سايپا تمام شود و بعد اگر توانستيم ان‌شاالله او را جذب مي‌کنيم. البته من قطعا نمي‌گويم که اين انتقال منتفي است چرا که هنوز کتبا نامه‌اي از باشگاه سايپا دريافت نکرده‌ايم، اما با توجه به مصاحبه مايلي کهن طبيعتا ما اين موضوع را منتفي مي‌دانيم.

*‌ خودم هم از حاشيه‌هايي که برايم درست شد تعجب کردم
    حبيب کاشاني در پاسخ به سوالي مبني بر اينکه چرا دومين فصل حضورتان در پرسپوليس پرحاشيه‌تر از فصل اول بود، ابراز کرد: من خودم هم فکر مي‌کنم که اين فصل حاشيه‌هاي بيشتري نسبت به سال 86 داشتم. درفصل اول حضورم خيلي‌ها مي‌گفتند که کاشاني موفق نمي‌شود. واقعيت امر هم اين است که من تجربه زيادي نداشتم، اما با لطف خدا و کمک هيات مديره آن زمان که بسيار گروه هماهنگي بودند توانستيم قهرماني ليگ را کسب کنيم.
    وي ادامه داد: امسال من با استفاده از تجربه‌اي که قبلا کسب کرده بودم وارد پرسپوليس شدم که شايد اين اتفاق خوشايند عده‌اي نبود، آن قدر بي احترامي و ناسزا به من گفته شد که خودم هم تعجب مي‌کردم و دائم از خودم مي‌پرسيدم که کدام حلال خدا را حرام کرده‌ام که مستحق چنين حرف‌هايي هستم.
    کاشاني در ادامه با بيان اين مطلب که باشگاه‌هاي ما هنوز حرفه‌اي نشده‌اند در خصوص نحوه آماده سازي پرسپوليس براي حضور قدرتمند در سه جام خاطرنشان کرد: باشگاه‌هاي ما هنوز با شاخصه‌هاي بين‌المللي فاصله زيادي دارند. پرسپوليس نيز اکنون تنها يک تيم فوتبال است و تا باشگاه شدن راه درازي در پيش دارد. براي مثال شما ببينيد که تيم اينتر پس از 45 سال قهرمان اروپا مي‌شود. چرا که در اروپا قوانيني در باشگاه‌ خود حاکم مي‌کنند و برنامه‌ريزي‌هايي مي‌کنند که در درازمدت جواب مي‌دهد. همانطور که ديديد تيم اينتر در فينال ليگ قهرمانان يک بازيکن ايتاليايي هم نداشت که اين به دليل قوانين آنهاست. همچنين کره‌اي‌ها در رقابت‌هاي جام باشگاه‌هاي آسيا 4 نماينده در بين 8 تيم برتر آسيا دارند که اينها همه نتيجه برنامه‌ريزي است.
    ما هم در صدد هستيم تا در اين فصل با برنامه‌ريزي‌هاي علي دايي به هر سه جام ممکن دست پيدا کنيم.
    *‌ با خلعتبري و سيدجلال جلسه مي‌گذاريم
    کاشاني در ادامه درخصوص ساير خريدهاي پرسپوليس در فصل نقل و انتقالات اظهار کرد: ما طبيعتا در هر پستي بهترين‌ها را مي‌خواهيم و در پست دفاع مياني نيز با سيدجلال حسيني مذاکراتي را داشته‌ايم و قرار است طي روزهاي آينده جلسه‌اي با هم داشته باشيم تا طرفين نقطه نظرات خود را بگويند.
    وي ادامه داد: خلعتبري هم يکي از بازيکنان است که ما سعي داريم با ايشان نيز در روزهاي آتي جلساتي را برگزار کنيم.
    کاشاني در خصوص مذاکره پرسپوليس با مهدي رحمتي تصريح کرد: در توانايي‌هاي رحمتي هيچ شکي نيست. ما با توجه به نيازمان بازيکن مي‌گيريم و به اين دليل که دو دروازه‌بان توانا داريم نيازي به جذب دروازه‌بان جديد نمي‌ديديم.
    کاشاني تاکيد کرد: ما با رحمتي هيچ مذاکره‌اي نکرده‌ايم.

*‌ عبدي مي‌ماند، وضعيت گل محمدي در چند روز آينده مشخص مي‌شود
    کاشاني در ارتباط با دستياران علي دايي در فصل جديد ابراز کرد: ما در اين فصل دو دستيار به دايي اضافه مي‌کنيم. "عالي پور" که آناليزور است و در سال گذشته نيز به ما کمک کرد. براي دستيار ديگر نيز دايي از بين گزينه‌ها يحيي گل محمدي را انتخاب کرد. ما صحبت‌هاي اوليه را با گل محمدي انجام داديم که نتايج آن طي چند روز آينده مشخص خواهد شد.
    کاشاني در رابطه با وضعيت حسين عبدي نيز اظهار کرد: عبدي مطمئنا سرجاي خود مي‌ماند.
    *‌دايي به دنبال پول نيست
    حبيب کاشاني در خصوص پرونده شکايت علي دايي از فدراسيون فوتبال و موضع باشگاه پرسپوليس گفت: به نظر من اين قضيه يک سوءتفاهم است و من به کفاشيان هم گفتم که اين مشکل را هرچه سريعتر برطرف کند. مطمئنا علي دايي به دنبال پول نيست بلکه فقط به دنبال احقاق حق خود است و انتظار دارد که فدراسيون همانطور که حق مربيان قبلي را تمام و کمال پرداخت کرده است به مطالبات او نيز توجه کند.
    *‌ جدايي خوردبين کذب است، با روزنامه خاطي برخورد مي‌کنيم
    سرپرست باشگاه پرسپوليس در خصوص شايعه جدايي محمود خوردبين در اين فصل از قرمزپوشان گفت: متاسفانه مدتي است که يک روزنامه ورزشي - خبري اقدام به نشر اکاذيب و تشويش اذهان عمومي مي‌کند که اين موضوع برروي هواداران ما نيز تاثير مي‌گذارد. اين روزنامه يک روز مي‌نويسد "پرسپوليس براي دايي دستيار آلماني آورد"، يک روز ديگر مي‌نويسد "احمد ابراهيمي جاي محمود خوردبين را خواهد گرفت" که من همه اينها را تکذيب کنم و مي‌گويم که اين روزنامه که در گذشته سعي داشت با دلاليسم پرسپوليس را در خريد بازيکنان با مشکل مواجه کند حال که دست خود را از اين واسطه‌گري‌ها کوتاه ديده است سعي مي‌کند با اين‌گونه تيترها پرسپوليس را به حاشيه ببرد.
    *‌جشن قهرماني پرسپوليس 24 تيرماه برگزار مي‌شود
    حبيب کاشاني در ادامه گفت: جشن قهرماني پرسپوليس 24 تيرماه در شب ميلاد حضرت سيدالشهدا (ع) برگزار مي‌شود که در اين جشن بازيکنان پرسپوليس به همراه خانواده‌شان حضور پيدا مي‌کنند و جوايزي که به آنها قول داده بوديم را دريافت مي‌کنند.
    کاشاني افزود: ما قبل از فينال جام حذفي به بازيکنان وعده يک سفر حج عمره را داده بوديم که در جلسه‌اي که با شخص رييس جمهور داشتم ايشان دستور حضور دو سهميه حج براي هر يک از بازيکنان پرسپوليس را صادر کردند. ضمن اينکه ما به هر کدام از بازيکنان پرسپوليس که در فينال جام حذفي بازي کردند يک دستگاه پژو 206 اهدا مي‌کنيم.
    *‌9 تير ماه سفر پرسپوليس به دورتموند
    حبيب کاشاني در خصوص زمان آغاز تمرينات پرسپوليس خاطرنشان کرد: تمرينات از روز 24 خرداد شروع مي‌شود و به مدت 5 روز تمرينات در تهران ادامه خواهد داشت. تيم 29 خرداد براي سفري کوتاه عازم اردبيل مي‌شود. سپس هفتم تيرماه به تهران بازمي‌گردد و پس از دو روز استراحت در روز 9 تيرماه عازم يک کمپ تمريني در دورتموند خواهد شد که مقدمات آن فراهم شده است.‌
    *وينگادا پولش را مي‌خواهد
    حبيب کاشاني در پايان در رابطه با بدهي‌هاي باشگاه‌ پرسپوليس اظهار کرد: اکنون دو پرونده در باشگاه در جريان است که يکي مربوط به "وينگادا" است که به همراه دستيارانش جمعا مبلغ 370 هزار دلار از باشگاه طلب دارد که ما در حال رايزني هستيم تا اين بدهي را با تفاهم و بطور دوستانه پرداخت کنيم. همچنين پرونده شرکت آلفا از سال 85 در باشگاه باقي مانده که دوستان در حال تلاش براي پيگيري اين پرونده هستند.

16. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

کانون هواداران پرسپولیس : سخنگوی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد قرارداد علی دایی، پارسال بسته شده است و شامل قانون جدید ثبت قراردادها نمی شود.
    علیپور گفت : آقای دایی قرارداد خود را در فصل گذشته به صورت یک فصل و نیم امضا کرده و این قرار داد در هیئت فوتبال استان تهران ثبت شده است.قرارداد دایی و باشگاه پیروزی هم در فدراسیون و هم در باشگاه پیروزی ثبت شده است و جزء قانون جدید قراردادها نمی شود.

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

کانون هواداران پرسپولیس : هافبک تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: طبق صحبتهایی که با دایی و کاشانی داشتم به تعهدم پایبندم. با پرسپولیس قرارداد دارم و طبق قراردادم با این تیم در تمرینات حضور یافتم.
    مهدی شیری اظهارداشت: به خاطر به وجود نیامدن بعضی از شبهات در تمرینات پرسپولیس حضور یافتم و خودم با مسئولان تیم تماس گرفتم تا بدانم وضعیتم چطور است. آنها هم گفتند طبق قراردادت با این تیم، دایی خواهانت است با آنکه از 2، 3 تیم دیگر پیشنهاد داشتم اما به این تیمها اعلام کردم که اولویت نخستم پرسپولیس است اول با این تیم باید مذاکره کنم اگر به توافق نرسیدم تیم بعدی را معرفی می کنم.

19. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460

Bia Inja تکلیف خلعتبری شنبه مشخص می شود

مرجع خبری پرسپولیس : محمد رضا خلعتبری دقایقی پیش از دفتر حبیب کاشانی بیرون آمد .

به گزارش مرجع خبری پرسپولیس جلسه خلعتبری با کاشانی که از ساعت 17 آغاز شده بود بیش از حد انتظار به طول انجامید تا جایی که این مهاجم کاشانی پرواز رشت را از دست داد.

خلعتبری که امروز صبح با سپاهانی ها مذاکره کرده بود بعد از ظهر با پرسپولیس نیز مذاکره کرد و قرار شد روز شنبه پاسخ نهایی او مشخص شود.

21. کاربر روبرو از پست مفید King Beckham تشکر کرده است .

صفحه 2 از 103 نخستنخست 12341252102 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)