Design & Developed BY Patira

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 479

Hybrid View

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330
    تشکر شده 2,388 در 774 پست

مظلومي: به من تكليف شد كه سرمربي استقلال شوم

سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: به من تکليف شد که سرمربي استقلال شوم.

پرويز مظلومي درباره حضورش در استقلال اظهار داشت: به من تکليف شد سرمربي استقلال شوم و اين در حالي بود که با باشگاه ديگري در حال قرارداد بستن بودم. احساس کردم ديني به استقلال دارم و شبانه‌روز تلاش مي‌کنم تا اين تيم موفق شود. براي رسيدن به موفقيت دست ياري به سوي پيشکسوتان دراز مي‌کنم. از هواداران هم مي‌خواهم ما را درک کنند.
    وي درباره جذب بازيکنان گفت: تلاش ما اين است که ابتدا بازيکنان خودمان را حفظ کنيم به خصوص آنها که با وجود پيشنهادهاي مختلف به عشق استقلال تاکنون صبر کرده‌اند. براي باشگاه مهم است که ابتدا تکليف آنها را روشن کنيم.
    سرمربي آبي‌پوشان اضافه کرد: به دنبال جذب بازيکنان شاخص هم هستيم تا جايگزين رفته‌ها شوند. رفت و آمد بازيکنان در يک تيم کاملا طبيعي است. اگر قرار بود بازيکني جابجا نشود، هميشه مظلومي‌ها و فريباها و حجازي‌ها در استقلال مي‌مانند. نبايد ديگر به رفته‌ها فکر کرد.
    مظلومي با بيان اينکه زمان زيادي را از دست داده‌اند، تاکيد کرد: طبق برنامه‌اي که من دارم 15 روز عقب هستيم و فرصت کمي را براي بازسازي داريم. اولويت من اين است که ابتدا تيم بسته شود سپس تمرين را شروع کنم. من با 15 بازيکن کار را شروع نمي‌کنم. مسئولان باشگاه قول داده‌اند تا پنجشنبه تيم را مي‌بنديم و ما از شنبه تمرين را آغاز مي‌کنيم.
    وي در پاسخ به اين سؤال که اردوي خارج از کشور مي‌روند يا خير، گفت: به فکر اين هستم که اردوهاي مختلفي را در داخل برگزار کنيم چون ما زمان براي برگزاري اردوي خارج از کشور نداريم. تمام تلاش اين است تا تيم خوبي را ببنديم.
    ابتدا بايد ببينيم در کدام پست‌ها مشکل داريم.
    مظلومي درباره اينکه بازيکن خارجي جذب مي‌کند يا خير، اظهار داشت: من بازيکن را بايد ببينم و سپس جذب کنم. در اين صورت حرف و حديث براي جدب بازيکن خارجي کمتر مي‌شود. درست است که زمان را از دست داده‌ايم اما خودم بايد بازيکنان را ببينم. در ابتداي تمرين هم کار بدنسازي داريم و من زياد کاري ندارم.
    سرمربي استقلال با بيان اينکه ليست 10 نفره‌اي را به فتح‌الله‌زاده ارائه کرده، گفت: به غير از بازيکنان خارجي ليست 10 نفره‌اي را به باشگاه تحويل دادم. اين را هم در نظر بگيريد که محدوديت سهميه هم داريم. از بين اين ليست 10 نفره 6 بازيکن ليگ برتري را مدنظر قرار داده‌ام و به همين دليل دست ما بسته است. تمام فکر من اين است که وسط زمين و خط حمله را تقويت کنيم و سپس اگر جا داشتيم روي دفاع فکر کنيم. همچنين سعي مي‌کنيم از بازيکنان خارجي ليگ برتر کسي را جذب نکنيم تا سهميه ليگ برتر از دست ندهيم.
    وي همچنين به حضور منصور پورحيدري در استقلال اشاره کرد و گفت: بايد با ايشان حرف بزنيم و ايشان را راضي کنيم تا از تجربياتش بتوانيم استفاده کنيم. بايد به آقاي فتح‌الله زاده هم بگويم با آقاي پورحيدري صحبت کند. استقلال خانه پورحيدري است و فکر نمي‌کنم به ما نه بگويد.

Was ist mein Anteil am blauen Himmel

Ich hange Vorhange in den Himmel, die es braucht mich

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

Was ist die Geschichte von einer schlechten Gewohnheit

2. 4 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)