Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 48 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 479
    مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

esteghlal مصاحبه های آبی های پایتخت در فصل 88/89

.
    مصاحبه های آبـــی های پایتخت را در این تاپیک قرار دهید

با تشکر.
    استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

ویرایش توسط hamedss : 10-19-2012 در ساعت 18:41

2. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

با پرافتخارترين استقلالى تاريخ باشگاه هاى آسيا

پورحيدرى: با حوصله باشيم الاتحاد را مى بريم

يك بار قهرمانى به عنوان بازيكن و يك قهرمانى، يك نايب قهرمانى و يك عنوان سومى در جام باشگاه هاى آسيا به عنوان مربى بهانه اى شد تا در آستانه بازى مقابل الاتحاد سراغ پرافتخارترين استقلالى تاريخ برويم. منصور پورحيدرى كه تجربيات گرانبهايى از سال ها حضور در ليگ قهرمانان به همراه دارد حواشى هميشگى عرب ها را مهمترين عامل موثر در بازى آنها مى داند و معتقد است اگر استقلالى ها بتوانند با مسائل حاشيه اى مقابله كنند به طور حتم با دست پر ميدان جده را ترك خواهند كرد.

با توجه به اينكه سابقه بارها حضور به عنوان بازيكن و مربى را در جام باشگاه هاى آسيا در كارنامه داريد سطح اين بازى ها را چطور مى بينيد
    خب به هر حال بازى ها به نسبت ليگ داخلى ما در سطح بالايى قرار داشته و موفقيت در اين ديدارها نياز به يك برنامه ريزى منظم دارد و اگر هر تيمى قصد دارد در اين بازى ها نتايج خوبى كسب كند بايد با يك شكل حرفه اى وارد مسابقات شود.

به نظر مى رسد عرب ها طى سال هاى اخير به يك برنامه ريزى حرفه اى دست يافته اند....
    عرب ها از امكانات بالايى برخوردارند، به عنوان مثال آنها بازيكنان خارجى خوبى جذب مى كنند كه همين عامل باعث مى شود برخى مواقع تيم هاى باشگاهى شان از تيم ملى كشورشان قوى تر باشد در ضمن عرب ها برخلاف همه ساله تغيير و تحول كمترى در تيم هايشان دارند كه اين مساله دليلى است تا با يك هماهنگى بيشتر وارد مسابقات شوند.
    شما سابقه رويارويى با الاتحاد را در كارنامه داريد، پيشينه اين تيم نشان مى دهد حريف گردن كلفتى براى استقلال است...
    صددرصد، الاتحاد از تيم هاى خوب و قديمى عربستان به شمار مى رود كه نشان داده هميشه يك باشگاه قابل توجه است به همين خاطر استقلال بازى سختى پيش رو دارد.
    فكر مى كنيد استقلال بتواند مقابل الاتحاد نتيجه بگيرد
    بله، به نظر من اين تيم استقلال يكى از بهترين تيم هاى هفت هشت سال اخير است. يك تيم كامل با بازيكنان و كادر فنى عالى كه همه آنها تجربه حضور در جام باشگاه هاى آسيا را دارند؛ قلعه نويى، مرفاوى، بابازاده و فكرى همه شان در چند دوره ليگ قهرمانان حضور داشته اند و همين موضوع مى تواند كمك خوبى براى نتيجه گيرى استقلال مقابل الاتحاد و كل بازى ها باشد.
    آخرين بارى كه استقلال مقابل الاتحاد قرار گرفت شما سرمربى بوديد كه توانستيد در يك بازى خاطره انگيز اين تيم قدرتمند را شكست دهيد، در مورد آن بازى صحبت كنيد.
    بازى بسيار سختى بود، بازى رفت را ۲-3 باخته بوديم و فكر مى كنم زدن دو گل در خانه حريف به ما كمك كرد تا در بازى برگشت باخيالى آسوده حاضر شويم. آمادگى روحى بالايى داشتيم اما در ابتداى بازى يك گل خورديم اما احساساتى نشديم و تيممان به هم نريخت تا اينكه توانستيم آن هم در دقايق پايانى با نتيجه ۲- يك اين تيم را شكست داده و به مرحله بعد صعود كنيم.
    حضور استقلال در اين دوره از ليگ قهرمانان را چگونه پيش بينى مى كنيد، آيا استقلال مى تواند در پايان بازى ها به مقام خوبى در اين جام برسد
    ببينيد اين تيم استقلال منهاى سه چهار بازى آخر تيم منسجمى است كه از اول فصل حركت رو به جلويى را آغاز كرده و اگر استقلالى ها همانى باشند كه پيش از چند بازى گذشته از آنها سراغ داشتيم قطعا قادرند با يك برنامه ريزى هدفدار حتى به مقام قهرمانى بازى ها دست يابند.
    به عنوان يك استقلالى سرد و گرم چشيده چه توصيه اى براى موفقيت مقابل الاتحاد به كادر فنى داريد
    توصيه آنچنانى ندارم اما بازيكنان نبايد مقابل عرب ها اسير حاشيه شوند چون آنها هر وقت مقابل ما بازى مى كنند به دليل اينكه از نظر فنى نمى توانند با ما مقابله كنند سعى مى كنند حاشيه درست كنند. بر همين اساس اگر حوصله داشته باشيم و اسير جنگ هاى روانى آنها نشويم به طور حتم مى توانيم مقابل الاتحاد نتيجه بگيريم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

4. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

توانمان را دو برابر مى كنيم

جبارى: تسليم الاتحادى ها نمى شويم

نمى خواهند تسليم الاتحادى ها شوند. آنها براى كسب امتياز به عربستان رفته اند، نه براى شكست. مجتبى جبارى اميدوار است امروز تيمش در عربستان پيروز ميدان باشد، بازى كه در نتايج بعدى استقلال بى تأثير نخواهد بود. گفت وگويى با او ترتيب داده ايم كه مى خوانيد:
    • بالاخره به بازى با الاتحاد رسيديم. چقدر براى رويارويى با اين تيم عربى آماده هستيد؟
    - خوشبختانه همه چيز براى ارائه يك بازى زيبا و تماشايى از طرف استقلال آماده است. ما مشكلى براى بازى با الاتحاد نداريم تا انشاء الله با تمام توانمان مقابل الاتحاد بازى كنيم.
    • احتمال پيروزى الاتحاد بر استقلال زياد است. تو نتيجه را چطور پيش بينى مى كنى؟
    - هيچ وقت قبل از بازى نمى توان از پيروزى يك تيم با قاطعيت حرف زد. به همان اندازه كه الاتحاد شانس برترى دارد ما هم شانس غلبه بر اين تيم را داريم. استقلال تيمى نيست كه به راحتى تسليم تيم مقابل خود شود. آنقدر با انگيزه هستيم تا كارى كنيم الاتحادى ها به نشانه تسليم دست ها را بالا ببرند.
    • نظرت در خصوص الاتحاد چيست، اين تيم را چطور مى بينى؟
    - الاتحاد هميشه خود را به عنوان يك تيم قدر در فوتبال آسيا معرفى كرده است. من فكر مى كنم فوتبال عربستان در ۲ تيم الهلال و الاتحاد خلاصه مى شود. اين ۲ تيم هميشه جزو تيم هاى پرقدرت آسيا بوده اند، بنابراين ما كار آسانى را مقابل آنها پيش رو نداريم. با اين حال بايد براى اعاده حيثيت از نام و افتخارات استقلال توانمان را دو برابر كنيم. بايد به اندازه دو برابر زمانى كه در ايران بازى مى كرديم، اينجا بدويم تا انشاء الله مقابل الاتحاد كم نياوريم.
    • نتيجه اين بازى چقدر مى تواند در بازى هاى بعدى شما تأثيرگذار باشد؟
    خب اين اولين بازى ماست و دوست نداريم در گام اول ناموفق نشان دهيم به همين دليل براى كسب امت ياز در عربستان تلاش مى كنيم. گرفتن يك امتياز در خانه حريف هم براى ما خوب است تا در ادامه راه همچنان پرقدرت ظاهر شويم.ما در فاصله اى كم بايد به مصاف الجزيره هم برويم، بنابراين دوست داريم وقتى خود را براى بازى با الجزيره آماده كنيم كه در بهترين شرايط قرار گرفته باشيم. هرچند كه نبايد فراموش كرد نه باخت مقابل الاتحاد ما را از قهرمان شدن باز مى دارد و نه پيروزى مقابل اين تيم سبب حكم قاطع قهرمانى ما مى شود.
    • در چند بازى اخير استقلال گلزن نشان داده اى، به الاتحاد هم گل مى زنى؟
    - هدف ما اول پيروزى است نه گلزنى در بازى. در استقلال موقعيت تيمى بيشتر از منافع شخصى در اولويت است. اما به هر حال من هم دوست دارم دروازه الاتحاد را باز كنم. اگر در فرصت مناسبى قرار داشتم به الاتحاد گل مى زنم، در غير اين صورت در كار گلزنى به ديگر همتيمى هايم كمك مى كنم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

6. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

سرماخوردگى مانع بازى كردنم نمى شود

اكبرپور: مى دانيم با دروازه الاتحاد چه كنيم

سياوش اكبرپور مهاجم استقلال درست مثل ديگر نفرات تيمش روز سختى را مقابل الاتحاد پيشرو دارد. سياوش اكبرپور به كسب امتياز در بازى امروز اميدوار است. او براى گلزنى به الاتحاد هم برنامه دارد تا نام خودش را به عنوان يكى از گلزنهاى استقلال در بازى هاى آسيايى ثبت كند.گفت وگويى با او ترتيب داده ايم كه مى خوانيد:
    • شنيده مى شود سرماخورده اى درست است؟
    - بله متأسفانه در عربستان دچار سرماخوردگى جزئى شدم اما با اين حال فكر نمى كنم براى بازى با الاتحاد مشكل داشته باشم.
    • يعنى مى توانى مقابل الاتحاد بازى كنى؟
    - دكتر نوروزى مدام از من مراقبت مى كند. با تلاش هاى پزشك استقلال وضعيت سلامتى ام بهتر شده تا مشكلى براى به ميدان رفتن مقابل الاتحاد نداشته باشم.
    • الاتحاد حريفى سخت براى شما به حساب مى آيد. بازى را چطور مى بينى؟
    - الاتحاد حريف آسانى براى ما نيست. اين تيم بارها نشان داده كه يكى از حريفان سخت و قدر براى تيم هاى آسيايى به حساب مى آيد. ما متوجه قدرت و انگيزه بالاى الاتحادى ها هستيم و به همين دليل با تمام قوا مقابل آنها بازى
    مى كنيم.
    • استقلال چقدر توانايى غلبه بر الاتحاد را دارد؟
    - اگر چه الاتحاد تيم ميزبان است اما ما هم شانس كمى براى غلبه بر اين تيم نداريم. ما استقلال هستيم و به عنوان يكى از پرافتخارترين تيم هاى آسيا به مصاف الاتحاد مى رويم. من مطمئنم آنها از نام استقلال مى ترسند تا همين مسأله يك پوئن مثبت براى ما به حساب بيايد.
    • مهاجمان استقلال چقدر انگيزه گلزنى دارند؟
    - خوشبختانه من، فرهاد و آرش هر ۳ سابقه بازى در امارات را داريم كه البته فاصله تيم هاى اماراتى با عربستانى ها زياد نيست. به خوبى با نوع فوتبال آنها آشنا هستيم و مى دانيم كه بايد با دروازه آنها چه كار كنيم. آنقدر انگيزه داريم كه براى دروازه الاتحاد برنامه داشته باشيم.
    • نظرت در مورد جو ورزشگاه چيست؟ جوى كه به ضرر شما است.
    - اگر ما با غيرت و هدفمند در زمين حاضر شويم اسير حاشيه هاى داخل زمين نمى شويم. با صحبت هايى كه اميرخان با بچه هاى تيم كرده اند، مطمئنم كه تحت تأثير جو ورزشگاه قرار نمى گيريم. خيلى وقت ها جو ورزشگاه عليه استقلال بوده اما با توانى دو برابر در زمين حاضر شده و پيروز ميدان شديم.
    • تفاوت بازى هاى آسيايى را با ديدارهاى ليگ برتر در چه مى دانى؟
    - تفاوت چندانى ندارد فقط فرقش اين است كه شناخت ها در اين بازى ها كمتر است. ما در بازى هاى ليگ وقتى به مصاف تيمى به نام پاس مى رفتيم از آن تيم شناخت بالايى داشتيم اما براى بازى با الاتحاد شناخت ها آنقدر بالا نيست. ما يكى، دو فيلم از بازى هاى الاتحاد را ديده ايم و تنها شناخت مان از تماشاى همين فيلم ها است. اما با اين حال من مطمئنم كه استقلال به الاتحاد باج نمى دهد. تا انشاء الله ما با كسب امتياز به تهران برگرديم.
    • در رقابت هاى ليگ برتر خودت را به عنوان يكى از مهاجمان گلزنى و كاربلد معرفى كرده اى. چقدر احتمال گلزنى ات به الاتحاد را مى دهى؟
    - در همه بازى ها به فكر گلزنى هستم. اين طبيعت يك مهاجم است كه عطش گلزنى داشته باشد. بنابراين هدف گلزنى به الاتحاد را از ياد نمى برم تا انشاء الله يكى از گلزن هاى بازى لقب بگيرم.
    • چقدر براى قهرمانى در آسيا تلاش مى كنيد؟
    - هدف اول ما قهرمانى در آسيا است. يعنى اگر هدف استقلال قهرمانى در آسيا نباشد بايد تعجب كرد. ما از اول خود را به عنوان مدعى اصلى قهرمانى در آسيا معرفى كرده ايم تا انشاء الله در پايان هم به اين هدف برسيم. من فكر مى كنم سومين عنوان قهرمانى آسيا استقلال در زمان ما شكل بگيرد.
    • اسامى جديد بازيكنان تيم ملى هم به زودى از سوى على دايى اعلام مى شود. چقدر احتمال ملى پوش شدن مجددت را مى دهى؟
    - من تمام سعى و تلاشم را براى ملى پوش شدن انجام مى دهم. اميدوارم آنقدر مقابل الاتحاد خوب بازى كنم كه در عربستان خبر ملى پوش شدنم را بشنوم. مطمئنم دايى در انتخاب خود عدالت را در دستور كار قرار مى دهد تا هر كسى بهترين است به تيم ملى دعوت شود.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

8. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

منصوريان: جبارى نبايد تعويض مى شد

عليرضا منصوريان كاپيتان سابق استقلال در مورد ديدار تيم سابقش مقابل الاتحاد عربستان كه منجر به باخت آبى پوشان شد ،حرف هاى جالبى زد كه آن را در ذيل مى خوانيد:
    • بازى استقلال مقابل الاتحاد عربستان را ديديد؟
    - بله، استقلال خوب بازى كرد اما به نظر من به خاطر احتياط ۳ امتياز را از دست داد وگرنه مى توانست ۳ امتياز را كسب كند.
    • الاتحاد عربستان چطور بود؟
    - به اعتقاد من آنها نسبت به چند سال قبل خود بهتر و منظم تر بازى مى كردند.
    • در مورد زوج خط حمله استقلال صحبت كنيد؟
    - به نظر من آرش برهانى بايد از ابتدا بازى مى كرد چون زوج او با سياوش اكبرپور همچنان بهترين زوج خط حمله ليگ است.
    • در مورد تعويض جبارى صحبت كنيد؟
    - جبارى نبايد با برهانى تعويض مى شد. من كارى به حركت مجتبى ندارم اما عقيده دارم اگر جبارى در زمين مى ماند و آرش هم به ميدان مى آمد استقلال مى توانست گل دوم را هم به ثمر برساند.
    • آيا با اين نتيجه استقلال صعود مى كند؟
    - كار سخت شد اما به نظر من استقلال و الاتحاد از اين گروه صعود مى كنند.
    • چه توصيه اى به بازيكنان استقلال داريد؟
    - آنها نبايد نااميد شوند. بايد هرچه زودتر قبل از ديدار با الجزيره خودشان را جمع و جور كنند.
    • مشكل فعلى استقلال را قبل از ديدار با الجزيره در كجا مى بينيد؟
    - فقط بايد از لحاظ روحى تقويت شوند.
    • بازى با الجزيره را چطور پيش بينى مى كنيد؟
    - بازى سختى است، استقلال بايد ۳ امتياز را كسب كند تا سال را با پيروزى پشت سر بگذارد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

ویرایش توسط hamedss : 03-15-2009 در ساعت 04:29

10. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

كوشكى: به خودمان باختيم

بيژن كوشكى مدافع استقلال هنوز هم در شوك باخت مقابل الاتحاد عربستان است. او تيمش را لايق حداقل امتياز از اين ديدار مى دانسته. گفت وگوى او را با ابرار ورزشى بخوانيد:
    • در مورد بازى با الاتحاد صحبت كنيد چرا نتيجه را واگذار كرديد؟
    - نمى دانم! همه چيز در چند دقيقه اتفاق افتاد. ما مى توانستيم در اين ديدار به پيروزى برسيم يا حداقل اينكه بازنده نباشيم.
    • الاتحاد را چطور ديديد؟
    - الاتحاد تيم بسيار جنگنده اى بود. آنها از ابتداى بازى به دنبال كسب ۳ امتياز بودند.
    • شما ابتدا با يك گل پيش بوديد چرا نتوانستيد بازى را كنترل كنيد؟
    - به دليل اينكه بازى در زمين حريف بود و آنها نمى خواستند در اين بازى بازنده باشند. به همين دليل با تعويض هاى مناسبى كه انجام دادند توانستند بازى را ببرند.
    • شرايط تيم از لحاظ روحى چطور است؟
    - با صحبت هايى كه آقاى قلعه نويى بعد از بازى انجام دادند توانستيم كمى از شوك خارج شويم.
    • بازى با الجزيره امارات را چطور ارزيابى مى كنيد؟
    - بازى سختى است. نبايد گول بازى مقابل اين تيم را بخوريم. با توجه به اينكه ما ميزبان هستيم بايد ناكامى بازى قبل مقابل الاتحاد را جبران كنيم. به نظر من در بازى با الاتحاد هم به خودمان باختيم.
    • چه انتظارى از هواداران داريد؟
    - ما شرمنده آنها شديم اما از آنها مى خواهيم به ورزشگاه آمده و با دادن روحيه به بازيكنان باعث پيروزى ما شوند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

12. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

من هنوز بازى نكرده ام

روانخواه: كابوس تلخى بود

هافبك استقلال پس از چندماه دورى از ميادين در عربستان به بازى گرفته شد اما شروع اميدرضا روانخواه با باخت تلخ آبى هاى پايتخت مقابل الاتحادى ها همراه شد. گفت وگويى را با او ترتيب داديم كه مى خوانيد:
    • پس از چندماه دورى براى استقلال به ميدان رفتى اما شروع دوباره ات با شكستى تلخ همراه شد. خودت حرف بزن.
    - واقعاً خيلى برايم سخت بود. دوست داشتم وقتى براى استقلال بازى كنم كه تيمم برنده باشد اما همه چيز برخلاف ميلم تمام شد. اينقدر صبر كردم و لحظه شمارى تا در زمين براى پيروزى استقلال بازى كنم اما در آن چند دقيقه همه چيز مثل يك كابوس تمام شد. من هم نمى توانستم كارى كنم. دوست داشتم براى سربلندى استقلال تلاش كنم اما بايد باخت تيمم را مى ديدم .
    • چه شد كه در آن دقايق پايانى به بازى گرفته شدى؟
    - خب من چند ماه بازى نكرده بودم و طبيعى بود كه در يك بازى حساس از اول به بازى گرفته نشوم. بايد بگويم خيلى بدشانس بودم كه در عربستان بازى كردم اما كاش وقتى براى استقلال به ميدان مى رفتم كه ما برنده بوديم نه زمانى كه هيچ كارى نمى توانستم انجام بدهم. با اين حال منتظر فرصت هاى بعدى باقى مى مانم و من آن بازى را اصلاً شروع دوباره خودم نمى دانم. من وقتى دوباره بازى مى كنم كه استقلال برنده باشد و بتوانم براى سربلندى تيمم كارى كنم. آن چند دقيقه كوتاه به هيچ وجه شروع دوباره من نبود. شايد بازى با الجزيره استارت دوباره به ميدان رفتن من باشد تا در اين ديدار خودم را نشان بدهم. به هر حال منتظر نظر اميرخان هستم و تابع صلاحديد ايشان. هر وقت قلعه نويى اجازه دهد براى استقلال بازى مى كنم.
    • استقلال در چند دقيقه بازى برده را به باخت تبديل كرد. علت شكست تيم را چه مى دانى؟
    - آنها خيلى غيرمنتظره به گل رسيدند. حق الاتحادى ها برد نبود. ما حداقل بايد با يك امتياز به تهران بر مى گشتيم اما بدشانسى مانع برترى ما شد. نمى توانستيم باور كنيم بازنده شديم. واقعاً دقايق خيلى سختى بود اما براى ما ديگر الاتحاد تمام شد. تا تنها به بازى با الجزيره فكر كنيم.
    • الاتحادى ها را چطور ديدى؟
    - آنها واقعاً خيلى خوب فوتبال بازى مى كردند. امتياز ميزبانى هم دليل بر اين شد كه تا آن ها بتوانند با حمايت تماشاگران به گل برسند. هواداران عربستانى دقيقه اى از حمايت تيمشان دست بر نمى داشتند. آنها تا ثانيه آخر هم الاتحاد را تشويق كردند تا در نهايت تيم ميزبان به پيروزى برسد. با توجه به اين موضوع من مى گويم ما در تهران جبران مى كنيم و با برترى مقابل الاتحاد ثابت مى كنيم كه چقدر از اين تيم سرتر هستيم. ما در آزادى يكصدهزار تماشاگر را داريم كه تشويق هاى آنها به دست هواداران الاتحاد چندبرابر است. بنابراين ما مى توانيم با شكست دادن الاتحاد در دور برگشت اين باخت ناعادلانه را تلافى كنيم.
    • چطور مى توان به صعود استقلال اميدوار بود؟
    - چيزى از شانس صعود ما به مرحله بعد كم نشده است. با بازى كه ما در عربستان از خود نشان داديم و با توجه به شكست خوردن الجزيره من مطمئنم هنوز هم تيم ما شانس اول صعود را دارد. خوشبختانه در بازى با الاتحاد آنقدر تجربه كسب كرده ايم كه ديگر ديدارهاى پيشرو تكرار نكنيم.
    • بازى با الجزيره را چطور مى بينى؟
    - ما از عربستان به فكر شكست دادن الجزيره افتاديم. با باختى كه مقابل الاتحاد كسب كرديم، انگيزه مان براى غلبه بر تيم امارات دوبرابر شد. نمى گذاريم اماراتى ها از ايران امتياز ببرند. ما فقط ۳ امتياز اين بازى را مى خواهيم و بس. من با قاطعيت مى گويم استقلال ، الجزيره را شكست مى دهد. دليل اين ادعايم به هواداران تيم برمى گردد. من مطمئنم چهارشنبه تماشاگران زيادى براى حمايت از استقلال به ورزشگاه مى آيند. تا همين موضوع دليلى بر ادعاى من باشد اما با هواداران استقلال مى توانيم الجزيره را با دست خالى به سوى امارات بدرقه كنيم.
    • فكر مى كنى خودت هم چهارشنبه به ميدان بروى؟
    - دوست دارم مقابل چشم هواداران استقلال و با حمايت هاى اين عزيزان به ميدان بروم تا انشاء الله پس از چندماه دورى از ميادين بازى خاطره انگيزى را تجربه كنم اما با اين حال باز هم خودم را تابع نظر اميرخان مى دانم ومنتظر تصميم ايشان هستم. اميدوارم با غلبه بر الجزيره، بتوانيم عيدى خوبى را به هواداران استقلال بدهيم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

14. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

فتح الله زاده: سهام باشگاه استقلال را مى خرم

على فتح الله زاده مديرعامل سابق باشگاه استقلال تهران گفت: سهام باشگاه استقلال را در صورت عرضه شدن، خريدارى خواهم كرد. على فتح الله زاده پس از كنار رفتن از باشگاه استقلال به عنوان يكى از اعضاى هيات رئيسه فدراسيون در فوتبال مشغول به كار است. گفت وگو با وى را بخوانيد:
    • چطور همراه صباى قم به عربستان سفر كرديد و با استقلال نرفتيد؟
    - اين سفر از پيش هماهنگ شده بود و بايد همراه صبا به عربستان مى رفتم.
    • نظر شما درباره ديدار استقلال و الاتحاد عربستان چيست؟
    - اگر تلخى باخت را كنار بگذاريم، ۲ تيم فوتبال خوبى را ارائه كردند. استقلال مقابل يكى از حرفه اى ترين تيم هاى آسيا بازى مى كرد. الاتحاد در ديدارهاى آينده نيز براى ساير تيم ها مشكل ساز خواهد بود. البته نكته اى كه شايد كمتر كسى به آن توجه كرد، وضعيت شرجى آب و هواى جده بود. بازيكنان ما به اين شرايط عادت نداشتند و از نظر تنفسى دچار مشكل شدند. در مورد شوت هاى از راه دور هم هيچ تاكتيكى جوابگو نيست واستقلال اينگونه بازى را باخت.
    • به عنوان عضو هيات رئيسه فدراسيون فوتبال نظر شما در مورد اعتراض امير قلعه نويى به داور ژاپنى چيست؟
    - قلعه نويى يكى از ۳ مربى برتر فوتبال ايران است اما او بايد بداند فوتبال برد و باخت دارد و اشتباهات داورى نيز جزئى از فوتبال است. در همين ليگ برتر خودمان اشتباهات داورى رخ داده است. بنابراين امير قلعه نويى كه خودش مربى بزرگى است، بايد در اين موارد از خود بزرگى نشان دهد و بتواند خودش را كنترل كند تا اين مسأله برايش مشكل ساز نشود. مردم، فوتبال خوب را متوجه مى شوند و مى دانند كه تيم او خوب بازى كرد. بنابراين بهتر است اين نقطه تاريك در كارنامه امير قلعه نويى به نقطه قوتش تبديل شود.
    • قلعه نويى حتى فدراسيون فوتبال ايران را متهم به جانبدارى از تيم خاص كرد؟
    - بعيد مى دانم او چنين صحبتى كرده باشد، اگر مستنداتى است ارائه كند. به هر حال وقتى استقلال خوب بازى مى كند و پيروز مى شود كسى نمى تواند اين بردها را از بين ببرد. استقلال يكى از تيم هايى است كه از شانس بسيار بالايى براى قهرمانى در ليگ برخوردار است و در ليگ قهرمانان آسيا نيز مى تواند يكى از ۳ تيم برتر باشد.
    • در مجمع فدراسيون فوتبال بر عضويت شما براى چهار سال آينده تاكيد شد؛ با اين حال چرا شما در اين مجمع غايب بوديد؟
    - به دليل همزمانى سفر تيم صبا به عربستان از رئيس فدراسيون اجازه گرفتم كه در اين مجمع حاضر نشوم. به هر حال پرواز ديگرى وجود نداشت و اين يك سفر معنوى بود كه خوشبختانه كفاشيان با اين سفر موافقت كرد.
    • شايعه خريد باشگاه نساجى توسط شما چقدر صحت دارد؟
    - اگر وضعيت فوتبال ايران به سوى حرفه اى گرى برود و بتوان در آن دخل و خرج كرد و اينگونه نباشد كه حضور در فوتبال ايران فقط هزينه بر و راه هاى درآمدزايى بسته باشد در آن صورت در ۳ ۴، سال آينده باشگاهدارى خواهم كرد. فوتبال مى تواند درآمدزا باشد اما راه درآمدزايى را در فوتبال بسته ايم. اگر اين مشكلات حل شود، يك باشگاه حرفه اى تأسيس خواهم كرد كه تمام استانداردهاى بين المللى را داشته باشد.
    • يعنى يك تيم از ليگ برتر خريدارى مى كنيد يا در ليگ يك تيمدارى خواهيد كرد؟
    - با توجه به اينكه در حال حاضر ۴ تيم از ايران مى تواند در ليگ قهرمانان آسيا حاضر شوند اين مسأله يك ويترين خوب براى فوتبال ماست. اگر سهام باشگاه استقلال عرضه شود آن را خريدارى خواهم كرد تا همچنان علاقه خودم را در فوتبال پيگيرى كنم. در غير اين صورت يك باشگاه در ليگ دسته اول تاسيس خواهم كرد و آن را به ليگ برتر مى آورم.
    • چند درصد از سهام استقلال را مى خريد؟
    - فقط بخش كمى؛ حدود ۱۰ درصد از سهام استقلال را خواهم خريد تا بتوانم در تصميم گيرى هاى اين باشگاه حاضر باشم. استقلال پتانسيلى در حد فوتبال جهان دارد

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

16. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه برهانى

اشكان نامدارى خوش تيپ ترين استقلالى است

برهانى: به هيچ كسى لو نمى دهم كه عيد به كجا مى روم

برهانى يكى از بهترين سال هاى خود را سپرى كرد. وقتى پايت به گلزنى باز شود و با هر اراده بتوانى توپ را وارد دروازه كنى آن وقت مى خواهى سال ۸۷ سال خوبى برايت نباشد؟
    آرش برهانى پاسخگوى سؤالات ويژه نوروزى ما بود:
    • عيد شما را ياد چه چيز مى اندازد؟
    - تحول، دور هم جمع شدن و ديد و بازديد. اينكه همه خانواده ها در اين روزها خاطرات شيرينى را دنبال مى كنند.
    • سال ۸۷ چطور بود؟
    - سال خيلى خوبى را گذراندم. از آن راضى ام و مى توانم بگويم يكى از بهترين سال هايم بود.
    • سال ۸۸ چه اتفاقى قرار است براى برهانى بيفتد؟
    - بنويسيد آرش در سال جديد با استقلال قهرمانى را تجربه مى كند.
    • عيد كجا مى روى؟
    - خارج از ايران. اما جايش را به هيچ كس نمى گويم، نمى خواهم لو بدهم كه عيد به كجا مى روم.
    • دوست دارى سر سفره هفت سين كنار چه كسانى باشى؟
    - خانواده ام، دوست داشتم عيد را به كرمان بروم اما به دليل مشغله هاى زياد نمى توانم كنار آنها باشم.
    • اولين دعايى كه سر سفره هفت سين مى كنى؟
    - سلامتى همه مردم. بهترين نعمت سلامتى است و بس.
    • به كدام يك از هفت سين ها علاقه بيشترى دارى؟
    - سكه.
    • پس مشخص است كه خيلى به پول علاقه دارى.
    - نه، چون سكه در سفره هفت سين جمع و جورتر از همه سين هاست به آن علاقه بيشترى دارم. در ضمن هيچ كس نيست كه از پول بدش بيايد. من هم مثل همه به پول اهميت مى دهم.
    • خوش تيپ ترين استقلالى از ديدگاه تو؟
    - اشكان نامدارى، دروازه بان استقلال از همه بچه هاى تيم خوش تيپ تر است.
    • اينكه مى گويند پژمان منتظرى خيلى لاف مى زند درست است؟
    - حقيقت اينكه من به خالى بندى پژمان زياد دقت نكردم. اصولاً هم سعى مى كنم حرف هايش را باور كنم.
    • زيرآب زن استقلال چه كسى است؟
    - نداريم، خوشبختانه همه بچه هاى تيم هواى هم را دارند.
    • شلوغ ترين بازيكن استقلال؟
    - ميثم منيعى چون مدام سر به سر بازيكنان تيم مى گذارد. ميثم خيلى حرف مى زند. اگرچه بازيكن شلوغى است ولى قلب مهربانى هم دارد.
    • يك دروغ سيزده بگو؟
    - استقلال قهرمان آسيا نمى شود.
    • چقدر به تيپ و لباس اهميت مى دهى؟
    - زياد اهميت نمى دهم. نه دنبال خريد لباس هاى گرانقيمت هستم و نه اينكه نسبت به اين مسأله كاملاً بى تفاوت باشم.
    • حرف خاصى ندارى؟
    - آرزوى سربلندى، كاميابى و سرافرازى براى تمام مردم ايران دارم. اميدوارم همه سال خوبى را داشته باشند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

ویرایش توسط hamedss : 04-05-2009 در ساعت 04:45

18. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه عباسفرد

بيشتر از بازيكنان فيكس ، ناراحت باخت استقلال شدم

عباسفرد: آزادى را براى الجزيره اى ها جهنم مى كنيم

عليرضا عباسفرد مهاجم استقلال به پيروزى تيمش در بازى فردا ايمان دارد. عليرضا عباسفرد معتقد است استقلال با تكيه بر حمايت هوادارانش الجزيره را شكست مى دهد. گفت و گوى ابرار ورزشى را با او بخوانيد:
    • چقدر براى بازى با الجزيره آماده هستيد؟
    - ما بازى با الاتحاد را در عربستان تمام كرديم. با انرژى تمام در تمرينات چند روز اخير حاضر شديم تا انشاءالله با آمادگى دو چندان به مصاف الجزيره برويم.
    • اصلاً دليل باخت استقلال مقابل الاتحاد را چه مى دانى؟
    - بدشانسى. اگر بدشانس نبوديم بازى برده را به باخت تبديل نمى كرديم. باور كنيد من در آن بازى حتى بيشتر از بازيكنان ثابت استقلال ناراحت بودم. درست است كه مقابل الاتحاد به ميدان نرفتم اما باخت مقابل اين تيم تلخ ترين تجربه من بود. شبى سخت و غمگين را دنبال كرديم اما وقتى به زيارت خانه خدا رفتيم به آرامش عجيبى رسيديم تا اين باخت تلخ را از ياد ببريم.
    • بعد از آن باخت، توانايى غلبه بر الجزيره را داريد؟
    - چرا كه نه؟! ما فقط يك هدف داريم و آن پيروزى در اين بازى است. حتى كسب تساوى مقابل الجزيره هم دور از شأن استقلال است. به همين جهت ما فقط پيروزى در اين بازى را مى خواهيم و بس.
    • چقدر نسبت به الجزيره شناخت داريد؟
    - خب الجزيره در امارات تيم صدرنشين است به همين دليل ما نمى توانيم آن را يك تيم ضعيف قلمداد كنيم. گروه آناليز ما اين تيم را به خوبى مورد بررسى قرار داده اند تا ما با شناخت كامل نسبت به حريف خود به ميدان برويم.
    • شانس پيروزى استقلال مقابل الجزيره چقدر است؟
    - من با اطمينان مى گويم ما برنده اين بازى هستيم. فردا ورزشگاه آزادى سراسر آبى مى شود تا ما با حمايت تماشاگرانمان الجزيره را شكست دهيم. من مطمئنم هواداران استقلال فردا كم نمى گذارند آنها با حضور پررنگ خود در ورزشگاه كارى مى كند تا استقلال آزادى را براى الجزيره اى ها تبديل به جهنم كند.
    • خودت هم به ميدان مى روى؟
    - هيچ چيز مشخص نيست. من آماده ام و مشكلى براى به ميدان رفتن ندارم اما به هر حال همه چيز قبل از شروع بازى مشخص مى شود. اگر نيمكت نشين بودم هيچ اعتراضى ندارم چرا كه اصل سربلندى استقلال است نه موفقيت شخصى من. اگر هم به بازى گرفته شوم يكى از بهترين بازى هايم را به نمايش مى گذارم.
    • شانس استقلال براى كسب عنوان قهرمانى آسيا چقدر است؟
    - ما مى خواهيم به عنوان نماينده ايران از حيثيت فوتبال كشورمان دفاع كنيم. استقلال در سال هاى گذشته همواره يكى از پرافتخارترين تيم هاى حاضر در آسيا بوده به همين جهت ما وظيفه سنگينى را در اين بازى ها داريم. من مطمئنم ما اگر انگيزه و اراده مان را بيشتر كنيم حتماً عنوان قهرمانى در آسيا را از خودمان مى كنيم تا براى سومين بار استقلال كاپ قهرمانى آسيا را بالا ببرد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

ویرایش توسط hamedss : 04-05-2009 در ساعت 04:44

20. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه برهانى

دروازه بان الجزيره را بيكار نمى گذاريم

برهانى: شايد من هم حركت جبارى را تكرار كردم

شايد با تعويض جبارى در بازى با الاتحاد كسى كه بيشتر از همه دچار ناراحتى شد آرش برهانى بود. جبارى به جاى رفتن به سوى او از گوشه اى از زمين بيرون رفت تا برهانى فقط خيره به او بماند اما آرش حركت جبارى را از ياد برده و او را يكى از بهترين دوستان خود قلمداد مى كند. گفت و گوى ابرار ورزشى را با او بخوانيد:
    • هنوز حركت جبارى به هنگام تعويضش از زمين بحث داغ فوتبال ايران و استقلال است. مجتبى به سوى تو نيامد. خودت در اين ارتباط چه نظرى دارى؟
    - من هيچ مشكلى با جبارى ندارم. از دست او هم ناراحت نيستم. اتفاقاً براى جبارى آرزوى موفقيت و سربلندى هم دارم.
    • اما حركت او به هنگام خروجش از زمين غير حرفه اى بود.
    - شايد من هم يك روز اشتباه جبارى را انجام بدهم. او شرايط روحى خوبى نداشت و تحت فشار بود. به همين جهت آن لحظه نفهميد چه تصميمى گرفته است. مجتبى بازيكن بزرگى است و نبايد او را به اين شدت متهم كرد.
    • پس تو او را بابت اين حركت بخشيده اى؟
    - دقيقاً همينطور است. من آن صحنه را به فراموشى سپردم. مجتبى درست مثل برادر من است. او نزد من از ارزش بالايى برخوردار است. مجتبى را درست مثل ديگر بچه هاى تيم دوست دارم.
    • بازى با الجزيره را چطور مى بينى؟
    - بازى راحتى نداريم، مسئولان باشگاه الجزيره هزينه زيادى را صرف اين باشگاه كردند تا الجزيره يكى از حريفان سخت ما به حساب بيايد.
    • توانايى غلبه بر اين تيم را داريد؟
    - از بازى با الاتحاد تجربه خوبى كسب كرديم. تا آن را در ديدار با الجزيره در دستور كار قرار دهيم.
    • چه تجربه اى؟
    - اينكه تا به صدا در آمدن سوت پايان بازى خود را برنده ندانيم. تا دقيقه آخر براى كسب پيروزى تلاش كنيم و بدانيم بازى هاى آسيايى خيلى متفاوت تر از رقابت هاى ليگ است.
    • با اين تفاسير استقلال چقدر شانس پيروزى در بازى فردا را دارد؟
    - ما يك برنامه كاملاً هجومى را در دستور كار قرار مى دهيم. هدفمان اين است كه در همان نيمه اول كار را تمام كنيم. مطمئناً دروازه بان الجزيره روز راحتى را مقابل ما نخواهد داشت. مدام بر روى دروازه اين تيم فشار مى آوريم تا از امتياز ميزبانى مان نهايت استفاده را ببريم.
    • فكر مى كنى امتياز ميزبانى در اين ديدار به تيم شما چقدر كمك مى كند؟
    - ما هوادارانى را داريم كه در هيچ جاى دنيا ما را تنها نگذاشته اند. حالا هم كه ميزبان هستيم و در خانه بازى داريم هواداران استقلال به هيچ وجه استاديوم آزادى را خالى نمى گذارند. من فكر مى كنم چهارشنبه يكصد هزار هوادار در ورزشگاه حاضر مى شوند تا استقلال از امتياز ميزبانى اش نهايت استفاده را ببرد. آنها بايد ثابت كنند ايران بهترين تماشاگران را دارد.
    • در ۲ بازى اخير استقلال به عنوان بازيكن ذخيره به ميدان رفتى. مقابل الجزيره هم اين اتفاق صورت مى گيرد؟
    - من مشكلى براى فيكس بودن در استقلال ندارم. اميرخان بر اساس برنامه ها و تاكتيك هاى تيمى بازيكنان را به زمين مى رسانند. بنابراين من نمى توانم در اين خصوص اعتراضى بكنم. من هميشه آماده هستم و منتظر نظر كادر فنى. هر وقت هم كه براى استقلال به ميدان بروم، آمادگى ام را در زمينه گلزنى به اثبات مى رسانم.
    • مقابل الاتحاد گل زدى تا پس از چند هفته پايت به گلزنى باز شود. براى كسب عنوان آقاى گلى در آسيا چقدر انگيزه دارى؟
    - به همان اندازه كه در ليگ برتر انگيزه دارم، هيچ بازيكنى از رسيدن به موفقيت بدش نمى آيد. اميدوارم با باز كردن دروازه الجزيره بتوانم خود را به يكى از مدعيان كسب آقاى گلى در آسيا مطرح كنم. من هيچ وقت از گل زدن سير نمى شوم تا انشاءالله به روند گلزنى ام ادامه بدهم.
    • به تيم ملى دعوت نشدى. در اين خصوص صحبت كن.
    - هيچ حرفى در اين ارتباط ندارم. آنقدر تلاش مى كنم تا دوباره به تيم ملى دعوت شوم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

ویرایش توسط hamedss : 04-05-2009 در ساعت 04:41

22. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

صفحه 3 از 48 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)