Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 48 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 479
    مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

esteghlal مصاحبه های آبی های پایتخت در فصل 88/89

.
    مصاحبه های آبـــی های پایتخت را در این تاپیک قرار دهید

با تشکر.
    استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

ویرایش توسط hamedss : 10-19-2012 در ساعت 18:41

2. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض عليزاده

بايد يك امتياز را از الاتحاد بگيريم

عليزاده: مى خواهم در عربستان تمام ناكامى هايم را جبران كنم

مهاجم استقلال به دنبال اين است تا با اوت اندازى اش در بازى هاى آسيايى تمام ناكامى هاى اين فصل خود را از ياد ببرد. على عليزاده آنقدر انگيزه دارد كه در صورت بازى كردن مقابل الاتحاد هم به فكر گلزنى باشد. گفت وگوى ابرار ورزشى را با او بخوانيد:

• بايد به مصاف الاتحاد برويد. چقدر براى رويارويى با اين تيم آماده هستيد؟

- خدا را شكر شرايط تيم ما خيلى خوب است. همه سر حال هستيم تا با آمادگى تمام به عربستان برويم. خيلى از بچه هاى ما براى بار اول است كه تجربه اين بازى ها را پيدا مى كنند. بنابراين فكر مى كنم انگيزه ها دو برابر شده باشد.

• چقدر نسبت به الاتحاد شناخت داريد؟

- در اين چند روز آناليزورهاى تيم ملى به خوبى فيلم بازى هاى الاتحاد را مورد بازبينى قرار داده اند. نقاط ضعف و قوت آنها را به خوبى مى شناسم بايد بپذيريم ليگ عربستان خيلى حرفه اى تر از ايران است. به همين دليل بايد دست در دست هم بدهيم تا انشاءالله به حداقل امتياز در عربستان دست پيدا كنيم.

• اوت هايت مى تواند در عربستان كارساز شود؟

- اين نظر مربيان استقلال است كه بخواهند از اوت هاى من استفاده كنند يا نه. اگر كادرفنى به من اعتماد كنند تمام سعى و تلاشم را خواهم كرد تا تمام ناكامى هايم را در اين فصل جبران كنم. مطمئناً كارى مى كنم كه تمام خاطرات تلخ على عليزاده به فراموشى سپرده شود.

• فكر مى كنى الاتحاد ى ها با اوت هاى تو آشنا باشند؟

- آنها فيلم بازى هاى استقلال را آناليز كرده اند به همين دليل فكر مى كنم اوت هاى من را هم بشناسند. به احتمال زياد اگر در عربستان كار ما گره خورد، در صورت به ميدان رفتن براى استقلال هر كارى را انجام مى دهم. ما بايد در عربستان امتياز بگيريم چه با اوت هاى من و چه بدون آن.

• از اينكه براى اولين بار در بازى هاى آسيايى شركت مى كنى، چه احساسى دارى؟

- خيلى خوشحالم. هميشه حضور در بازى هاى آسيايى آرزوى من بود. اميدوارم با گلزنى در اين بازى ها بتوانم خاطره اى شيرين را از خود به جاى بگذارم.

• بردن الاتحاد كار سختى است. استقلال مى تواند به اين هدف برسد؟

- ما در عربستان ميهمان هستيم و به همين دليل حتى گرفتن يك امتياز هم برايمان كافى است. با اين حال من اميدوارم در كنار خانه خدا بتوانيم ۳ امتياز شيرين را به هواداران استقلال تقديم كنيم تا قبل از عيد به آنها عيدى داده باشيم.

• در بازى مقابل ذوب آهن نيمكت نشين هاى استقلال خيلى پرجنب و جوش ظاهر شدند. دليلش چه بود؟

- همه ما دوست داشتيم تيممان نتيجه بگيرد. بازى خيلى حساس بود و از دست دادن امتياز در اصفهان باعث ايجاد مشكل براى ما مى شد. ما كه در زمين نبوديم، تا تلاش هايمان را براى برد نشان دهيم. به همين دليل روى نيمكت آرام و قرار نداشتيم. دوست داشتيم استقلال حداقل تساوى را بگيرد تا صدر جدول را از دست ندهد كه خوشبختانه بچه هاى ما آنقدر تلاش كردند تا ما سال را با صدرنشينى به پايان ببريم.

• توهم مثل خيلى از استقلالى ها بر اين عقيده هستى كه داورى ها بر عليه تيمتان است؟

- اشتباهات داورى جزيى از فوتبال است. پس اگر در چند بازى اخير به اشتباه عليه ما سوت زده نمى شد استقلال الان با اقتدار بيشترى در صدر قرار داشت. با اين حال باز خدا را شكر مى كنم كه در چند هفته متوالى صدرنشين ليگ هستيم. اميدوارم فصل وقتى تمام شود كه استقلال قهرمان ليگ باشد.

• رقابت بين مهاجمان استقلال زياد است. چطور با اين موضوع كنار مى آييد؟

- يك تيم زمانى موفق است كه رقابت در آن مثبت باشد. اميرخان در ابتداى فصل اين ذهنيت را در ما به وجود آورد كه مقابل نيمكت نشين هايمان هيچ وقت معترض نباشيم. خدا را شكر با تدابير آقاى قلعه نويى الان همه بچه ها يكدل و متحد هستند تا در كنار رقابت زياد دوستان خوبى هم براى يكديگر باشيم.
    تصاویر کوچ فایل پیوست تصاویر کوچ فایل پیوست Untitled.JPG  

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

ویرایش توسط hamedss : 04-25-2014 در ساعت 18:45

4. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض فرهاد مجيدى

فرهاد مجيدى: اميدوارم با تجربه خود در آسيا به استقلال كمك كنم

فرهاد مجيدى مهاجم استقلال در ديدار مقابل ذوب آهن اصفهان با گرفتن يك پنالتى سهم بسزايى در كسب يك امتياز تيمش مقابل اين تيم داشت. گفت وگوى او را با ابرار ورزشى بخوانيد:

• بازى با ذوب آهن چطور بود؟

- به نظرم يك مسابقه پرفشار و سنگين بود چون هر ۲ تيم از مدعيان كسب عنوان قهرمانى در ليگ برتر بودند.

• ذوب آهن را چطور ارزيابى كرديد؟

- به نظرم با توجه به اينكه بازى در زمين حريف بود ذوب آهن بايد بهتر بازى مى كرد اما در اصل ما خيلى بهتر بازى كرديم و حتى چندين موقعيت گلزنى هم داشتيم كه استفاده نكرديم.

• فكر نمى كنيد استقلال دچار آفت شده است؟

- خب فكر مى كنم هرچه به پايان ليگ نزديك مى شويم حساسيت بازى ها بيشتر مى شود. به نظر من، حالا بايد بيشتر فقط به فكر كسب امتياز باشيم تا بازى زيبا.

• در مورد صحنه پنالتى صحبت كنيد؟

- در آن صحنه گلر ذوب آهن قبل از اينكه توپ را بزند با بدنش به كمر من زد و تعادلم را به هم زد. فكر مى كنم پنالتى بود.

• اما ذوبى ها معتقدند شما در آفسايد بوديد؟

- اصلاً، من فيلم بازى را هم ديدم. فكر مى كنم از پشت دفاع حركت كردم.

• نظرتان در مورد اخراج قربانى چيست؟

- فكر مى كنم داور قمى عجله كرد اما در كل آقاى تركى خوب قضاوت كرد.

• ۴ هفته ديگر ليگ تمام است، كدام تيم قهرمان مى شود؟

- با ۴ برد پياپى استقلال قهرمانى را به دست خواهد آورد.

• در اولين گام در ليگ قهرمانان به مصاف الاتحاد عربستان خواهيد رفت.

- بايد گام اول را محكم برداريم تا اقتدار خود را نشان دهيم.

• فكر مى كنيد بتوانيد ۳ امتياز را كسب كنيد؟

- صددرصد، اگر بچه ها كمى همت كنند كسب ۳ امتياز دور از دسترس نيست.

• تجربه شما در آسيا به نفع استقلال است، نظرتان چيست؟

- اميدوارم بتوانم با تجربه خود در آسيا به تيم كمك كنم .

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

ویرایش توسط hamedss : 04-05-2009 در ساعت 04:18

6. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

سياوش اكبرپور: به دنبال آقاى گلى نيستم

سياوش اكبرپور مهاجم استقلال معتقد است تيمش در آستانه ديدار مقابل الاتحاد عربستان در شرايط روحى خوبى بسر مى برد. گفت وگوى او را با ابرار ورزشى بخوانيد:

• بازى با ذوب آهن چطور بود؟

- بازى خوبى بود. به نظر من مى توانستيم برنده اين ديدار باشيم. مخصوصاً در نيمه دوم فرصت هاى فراوانى
    براى گلزنى داشتيم كه از دست رفت.

• ذوب آهن را چطور ارزيابى كرديد؟

- آنها فقط در اوايل نيمه اول خوب بودند آن هم به خاطر استرس بازيكنان ما بود.

• دلايل افت هفته هاى اخير استقلال چيست؟

- به نظر من اتفاقات دربى تأثيرگذار بود اما اميدوارم تا بازى بعدى كه مقابل ملوان داريم اين شرايط برطرف شود.

• تا به حال ۱۲ گل زده ايد. به دنبال آقاى گلى هستيد؟

- فكر نمى كنم چون آرش ۱۸ گل زده و ۴ هفته ديگر هم ليگ تمام مى شود. ما بازيكنان بايد به برهانى كمك كنيم تا وى اين عنوان را كسب كند.

• اين هفته با الاتحاد در عربستان بازى داريد.

- بازى فوق العاده سختى است. ما بايد گام اول را محكم برداريم تا بتوانيم ترس را در گروهى كه در آن قرار داريم ايجاد كنيم.

• فكر مى كنيد بتوانيد ۳ امتياز را كسب كنيد؟

- صددرصد. شما مطمئن باشيد با دست پر از عربستان بازمى گرديم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

8. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

اولين خط و نشان را براى الاتحاد مى كشيم

برهانى: در رقابت آقاى گلى كم نمى آورم

آرش برهانى مهاجم استقلال چند هفته اى است موفق به گلزنى نشده تا همين امر دليل رسيدن مدعيان آقاى گلى به وى شود. فاصله آرش برهانى با اشپيتين آرفى، ايگور كاسترو و... كم شده اما با اين حال مهاجم استقلال براى كسب عنوان آقاى گلى كم نمى آورد. او حواسش به آقاى گلى است تا حتى ركورد عنايتى را هم بشكند. گفت وگوى ابرار ورزشى را با او بخوانيد:

• در بازى مقابل ذوب آهن نيمكت نشين بودى؟

- چند روزى بود كه از ناحيه گردن دچار مصدوميت بودم. به همين دليل نمى توانستم خوب تمرين كنم. همين دليل باعث شد در تركيب ثابت استقلال قرار نگيرم.

• اما مى گفتند از لحاظ آسيب ديدگى مشكلى براى بازى كردن مقابل ذوب آهن ندارى؟

- مقابل ذوب آهن مصدوم نبودم اما به دليل اينكه چند روز با تيم تمرين نكرده بودم نتوانستم خودم را به شرايط بازى برسانم تا همين دليلى بر نيمكت نشينى ام در بازى اخير باشد.

• از نيمكت نشينى ات ناراحت نشدى؟

- چرا ناراحت باشم؟! به هر حال در اكثر بازى هاى استقلال فيكس تيم بوده ام و اين طبيعى است كه در يك بازى نيمكت نشين باشم. اميرخان صلاح ديدند در تركيب ثابت قرار نگيرم و من هم به عنوان بازيكن تابع نظر ايشان هستم.

• چند هفته اى است موفق به گلزنى نشدى؟!

- هدف من گلزنى نيست كه از گل نزدنم ناراحت باشم. من فقط در بازى به يك چيز فكر مى كنم و آن مثمرثمر بودن است. فكر هم نمى كنم در اين چند هفته براى استقلال بد بازى كرده باشم.

• گل نزدنت سبب شده رقبايت در كسب عنوان آقاى گلى به تو برسند در حالى كه پيش از اين فاصله گلزنى تو با ديگر مهاجمان خيلى زياد بود.

- حواسم به آقاى گلى هم هست. همان طور كه در چند بازى متوالى استقلال موفق به گلزنى شدم باز هم براى تيمم گل مى زنم. براى رسيدن به آقاى گلى كم نمى آورم تا انشاءالله آخر فصل به هدفم برسم.

• استقلال مقابل ذوب آهن به تساوى رسيد. نتيجه اى كه بيشتر به سود استقلال تمام شد تا تيم اصفهانى. از بازى برايمان بگو.

- هدف ما اين بود كه صدر را از دست ندهيم كه خوشبختانه به اين هدف هم رسيديم. اوايل نيمه اول عملكرد خوبى نداشتيم امابچه ها با گذشت زمان به خودشان آمدند. حتى در نيمه اول مى توانستيم كار را تمام كنيم و برنده بازى باشيم اما استفاده درست نكردن از فرصت ها و بدشانسى مانع برترى ما شد.

• ذوب آهن رقيب اصلى شما در راه رسيدن به قهرمانى است. اين تيم را چطور ديدى؟

ذوب آهن نشان داد بى جهت در صدر قرار نگرفته. آنها فوتبال را خيلى خوب بازى مى كنند اما با اين حال ما به دنبال قهرمانى هستيم و بايد براى رسيدن به اين هدف ذوب آهن را جا بگذاريم. اميدوارم استقلال با اختلاف چند امتيازى از اين تيم قهرمان شود.

• اين هفته بايد اولين بازى آسيايى خود را انجام دهيد. پيش بينى ات از ديدار با الاتحاد چيست؟

-خب طبيعتاً بازى سختى در آنجا داريم. عرب ها از امتياز ميزبانى برخوردار هستند و حضور تماشاگرانشان در استاديوم مى تواند كمك زيادى به آنها بكند اما به هر حال ما استقلال هستيم. فكر مى كنم شهرت و افتخار استقلال براى ما كافى باشد تا با استفاده از اين پشتوانه يك بازى زيبا را در جده از خود به معرض نمايش بگذاريم.

• ارزيابى ات از نوع فوتبال عرب ها چيست؟

- آنها اصولاً فوتبال زيبايى را از خود به نمايش نمى گذارند اما بايد بپذيريم كه فوتبال عرب ها هم پيشرفت كرده است. امكاناتى كه آنها دارند به هيچ وجه قابل قياس با باشگاه هاى ما نيست. با اين حال بايد در عربستان كارى كنيم كه به هيچ وجه اسير حاشيه هاى بازى نشويم. به خوبى مى دانيم كه هدف آنها اين است كه احساسات ما را در بازى خراب كنند. اگر خونسرد و با اطمينان بازى كنيم به هيچ مشكلى بر نمى خوريم.

• مى توانيد از الاتحاد امتياز بگيريد؟

- ما تنها با اين هدف به عربستان مى رويم. اگر مى خواهيم در بازى هاى آسيايى موفق عمل كنيم بايد از ابتداى راه براى حريفانمان خط و نشان بكشيم. بنابراين فكر مى كنم اولين خط و نشان استقلال در بازى هاى آسيايى براى الاتحاد باشد تا انشاءالله پس از امتياز گرفتن از الاتحاد به فكر تيم هاى ديگر باشيم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

10. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

حسين كاظمى: اگر قربانى اخراج نمى شد ذوب آهن را مى برديم

حسين كاظمى هافبك استقلال معتقد است تيمش به راحتى الاتحاد عربستان را شكست مى دهد.گفت و گوى او را با ابرار ورزشى بخوانيد:
    • شرايط تمرينات قبل از ديدار با الاتحاد چگونه است؟
    - خدا را شكر تمرينات منظمى را پشت سر گذاشته ايم و آماده ديدار مقابل اين تيم عربستانى هستيم.
    • فكر مى كنيد بتوانيد الاتحاد را شكست دهيد؟
    - اگر دچار بدشانسى نشويم به راحتى اين تيم عربستانى را شكست خواهيم داد.
    • الاتحاد را چطور مى بينيد؟
    - خب، حريف ما از بهترين تيم هاى عربستان است و صدرنشين ليگ اين كشور است.
    • نقاط ضعف الاتحاد را در كجا مى بينيد؟
    - آن طور كه قلعه نويى در تمرينات به ما تذكر داده است آنها در ضد حمله ها دچار ضعف هستند و اين مى تواند به ما كمك كند.
    • بازى با ذوب آهن در ليگ را چطور ديديد؟
    - بازى خوبى بود. ذوب آهن توانست روى يك اشتباه فردى به ما گل بزند. ما در نيمه دوم خيلى موقعيت گل داشتيم كه استفاده نكرديم.
    • ذوب آهن چطور تيمى بود؟
    - ذوب آهن با توجه به اينكه ميزبان بود فكر مى كنم بايد بهتر بازى مى كرد اما اگر قربانى از تيم ما از زمين اخراج نمى شد ما برنده بازى بوديم.
    • فكر مى كنيد چه تيمى قهرمان ليگ مى شود؟
    - اگر ما در ۴ ديدار پايانى خود در همه بازى ها پيروز شويم قهرمان مى شويم پس مطمئن باشيد قهرمانى از آن ماست.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

12. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

دوست دارم در عربستان استارت فيكس شدن را بزنم

منيعى: اولين گام قهرمانى را محكم برمى داريم

چند هفته متوالى است كه ميثم منيعى فرصت حضور ثابت در تركيب استقلال را پيدا نكرده است. او به دنبال بالابردن آمادگى اش است تا شايد در عربستان استارت بازگشت دوباره به تركيب ثابت استقلال را بزند. گفت وگوى ما با او را بخوانيد:
    • بازى هاى آسيايى آغاز شد تا شما به مصاف الاتحاد برويد. از شرايط تيمتان بگو.
    - جز آمادگى و روحيه بالا چيزى در تيم ما به چشم نمى خورد. بچه ها آنقدر با انگيزه هستند كه تنها به يك چيز فكر مى كنند و آن پيروزى در بازى هاى آسيايى است.
    • الاتحاد به عنوان يك حريف كاملاً خطرناك براى شما به حساب مى آيد. عقيده تو در اين خصوص چيست؟
    - به همان اندازه كه الاتحاد براى ما خطرناك است، استقلال هم براى آنها خطرناك مى باشد. تنها پوئن مثبت الاتحاد ميزبانى آنهاست.
    •چقدر نسبت به اين تيم شناخت داريد؟
    - الاتحاد هميشه در آسيا حرف هاى زيادى براى گفتن داشته است به همين دليل ما مى دانيم كه كارى سخت را مقابل اين تيم پيش رو داريم اما با اين حال آنقدر اميدوار هستيم كه فقط به ۳ امتياز اين بازى فكر كنيم و بس.
    • در توانايى استقلال است كه با كسب ۳ امتياز به تهران بازگردد؟
    - ما از الاتحاد فقط امتياز مى خواهيم بنابراين بايد اولين گام را در بازى هاى آسيايى محكم برداريم تا در ادامه راه قهرمانى به مشكل برنخوريم. اميدوارم در عربستان پيام آور شادى براى تمامى ايرانى ها باشيم.
    • فكر مى كنى عرب ها چقدر از استقلال شناخت داشته باشند؟
    - من مطمئنم كادر فنى الاتحاد به بازيكنان اين تيم گفته اند كه استقلال پرافتخارترين تيم آسياست. ما ۲ عنوان قهرمانى و نايب قهرمانى آسيا را در كارنامه خود داريم كه همين افتخارات مى تواند براى اثبات قدرت تيم ما كافى باشد. به طور حتم الاتحادى ها مى دانند كار سختى را مقابل تيمى دارند كه مدعى قهرمانى آسياست.
    • فكر مى كنى استقلال بتواند سومين قهرمانى آسيا را از آن خودش كند؟
    - اگر هدف فراموش نشود ما قهرمان آسيا مى شويم. بايد در هر بازى با آمادگى كامل به مصاف حريفانمان برويم تا به دور از هر حاشيه از اول راه امتيازهاى لازم را اندوخته كنيم.
    • خودت در چند هفته اخير به يك بازيكن ذخيره در استقلال تبديل شدى. اين داستان در بازى هاى آسيايى هم ادامه دارد؟
    - به هيچ وجه طاقت نيمكت نشينى را ندارم به همين دليل توانايى هايم را دوبرابر مى كنم تا به عنوان يك بازيكن ثابت براى استقلال به ميدان بروم.
    • مى توانى فيكس استقلال باشى؟
    - هميشه نشان داده ام كه هر كارى را كه بخواهم انجام دهم مى توانم. بازيكنى نيستم كه از راه رسيدن به هدفم دست بردارم به همين دليل دوبرابر قبل تمرين مى كنم تا بالاخره بتوانم نظر اميرخان را به سوى خودم جلب كنم. اميدوارم استارت بازگشت به تركيب ثابت استقلال را در عربستان بزنم، چرا كه الان در بهترين شرايط به سر مى برم و دوست ندارم اين آمادگى بالا را روى نيمكت تيم از دست بدهم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

14. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

قلعه نويى: بازى با الاتحاد آغاز آقايى استقلال در آسياست

• در فاصله ۲ روز مانده تا ديدار با الاتحاد شرايط تيمى استقلال چگونه است؟
    - شرايط تيم بسيار خوب است. بچه ها تمرينات خوب و منظمى را سپرى كرده اند و با روحيه اى خوب آماده ديدار با الاتحاد هستند.
    • بازى با الاتحاد را چگونه ارزيابى مى كنيد؟
    - به نظرم تيم استقلال وارد فاز جديدى از مسابقات خود شده است و پس از حضور مقتدرانه در ليگ برتر اين بار وارد ليگ قهرمانان آسيا مى شود و قصد دارد آغاز خوبى در اين رقابت ها نيز داشته باشد. در هر صورت بازى در جده براى ما دشوار است اما ما هم استقلال هستيم و به عنوان پرافتخارترين تيم آسيا براى ما تفاوتى ندارد كه در كجا بازى مى كنيم. تلاش مى كنيم تا پرقدرت ظاهر شويم تا مقابل تمامى تيم ها بهترين نتايج را به دست آوريم. تمامى رقبا براى ما دشوار هستند و نمى توانيم بگوييم كه هيچ يك از حريفان استقلال در ليگ قهرمانان آسيا حريفان آسانى خواهند بود. نبايد فراموش كنيد گروه ما گروه مرگ است و از ۴ تيم حاضر در اين گروه ۳ تيم استقلال، الاتحاد و الجزيره در ليگ باشگاهى كشورهاى خود در صدر جدول قرار دارند. با اين حال اطمينان داشته باشيد كه ما براى موفقيت و كسب افتخار براى فوتبال ايران در ليگ قهرمانان به ميدان مى رويم.
    • شناختى از الاتحاد داريد؟
    - ما بازى هاى قبلى اين تيم را آناليز كرده ايم. اين تيم در آخرين بازى خود موفق شده تيم الاتفاق را ۳ بر صفر شكست دهد، ضمن آن كه تغييراتى را هم در كادر فنى خود داشته كه مى تواند شوك مثبتى را به اين تيم وارد كند. با اين حال ما شناخت كافى از الاتحاد داريم و مى دانيم كه تيمى خوب و حرفه اى است. در حين تمرينات روش بازى الاتحاد را آناليز و براى بازيكنان تصويرسازى كردم و ما در بازى مقابل الاتحاد ابتدا براى نباختن و سپس براى گرفتن هر ۳ امتياز تلاش خواهيم كرد فكر مى كنم اين ديدار آغاز آقايى ما در آسيا خواهد بود.
    • برنامه شما براى بازى روز چهارشنبه چيست؟
    - من قصد دارم با يكسرى جوان جوياى نام به عربستان بروم و همه آنها دوست دارند از اين ميدان سربلند بيرون بيايند. گفتم كه اول براى نباختن و سپس براى بردن بازى خواهيم كرد.
    • در تمرين ديروز هواداران از شما برد مى خواستند؟
    - هواداران همواره نسبت به من لطف داشته اند. من پيش از سفر به عربستان از آنها حلاليت مى خواهم و در عربستان نايب الزياره آنها خواهم بود.
    • گفته مى شود استقلال با اين سيستم بازى در آسيا با مشكل مواجه مى شود. با اين گفته موافق هستيد؟
    - اصلاً. به نظر من هر كس در ابراز نظر آزاد است و هيچكس هم حق ندارد به منتقدى توهين كند. ما از انتقادهاى مثبت استقبال مى كنيم و به تخريب ها هم كارى نداريم.
    • بازى بعد استقلال در ليگ قهرمانان مقابل الجزيره است. درخصوص همزمان بودن اين ديدار با چهارشنبه سورى چه نظرى داريد؟
    - اميدوارم ما هم در تهران مقابل اين تيم آتش بازى راه بيندازيم.
    • قبل از سفر به عربستان بازيكن مصدومى داريد؟
    - خير، خوشبختانه مصدوم نداريم و تمامى بازيكنان ما حضور دارند و با دست پر به عربستان مى رويم.
    • حرف آخر؟
    - جا دارد به دوست خوبم غلامرضا محمدى موفقيت هاى تيم ملى كشتى را تبريك بگويم. من به جامعه كشتى علاقه دارم و موفقيت هاى تيم كشتى ايران در شكست دادن روسيه و راهيابى به فينال جام جهانى كشتى را تبريك مى گويم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

16. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

قلعه نويى: به جده كه آمدم بيشتر اميدوار شدم

امير قلعه نويى سرمربى استقلال گفت: مطمئن باشيد كه استقلال روز چهارشنبه حرف هاى زيادى براى گفتن دارد. وى پيش از شروع جلسه آناليز تيم الاتحاد عربستان در سالن همايش هاى هتل هيلتون به پرسش هاى پايگاه خبرى باشگاه استقلال پاسخ داد.
    • شرايط سفر چگونه بود؟
    - در مجموع مناسب بود. من جا دارد از مديريت باشگاه تشكر كنم كه امكان پرواز چارتر اختصاصى را فراهم كرد. من فكر مى كنم استقلال سال ها بود كه اين قدر در آرامش به يك سفر خارجى نيامده بود. البته بازيكنان يك مقدار در فرودگاه مهرآباد خسته شدند. چون ما بعد از تمرين ديروز به فرودگاه رفتيم و تا ساعت ۲۱ و ۳۰ دقيقه شب كه پرواز انجام شد بچه ها منتظر بودند اما در مجموع پرواز خوبى بود و سالم و سلامت به جده رسيديم.
    • گويا صدور ويزا در فرودگاه جده نزديك به ۲ ساعت طول كشيد؟
    - بله، حدود ۲ ساعت معطل شديم اما قابل پيش بينى بود و از قبل به ما گفته بودند كه در فرودگاه جده ويزاها به صورت نهايى تحويل اعضاى تيم مى شود.
    •در خبرها آمده بود كه بازيكنان استقلال از اسكان تيم در هتل هيلتون خيلى راضى هستند؟
    - انصافاً هتل فوق العاده زيبا و مجهزى است. واقعاً هر چقدر از اين هتل تعريف كنم كم گفتم، من فكر مى كنم اين يكى از بهترين هتل هاى هيلتون در دنياست. امروز پيش از ناهار هم از تجهيزات مختلف هتل ديدن كرديم و بايد به اين موضوع اشاره كنم كه تا اينجاى كار ميزبانى باشگاه الاتحاد از ما خيلى خوب و ايده آل بوده است.
    • وضعيت تمرينات به چه نحوى خواهد بود؟
    - ما امشب در ورزشگاه فيصل بن فهد تمرين مى كنيم و امشب هم در ورزشگاه اصلى حدود يك ساعت تمرين مى كنيم. البته تمرينات اصلى را در تهران انجام داديم و در اينجا فقط تمرينات هماهنگى با محيط را انجام مى دهيم.
    • برخورد مردم شهر جده با شما چگونه است؟
    - از همان اول كه وارد فرودگاه شديم كرى خوانى را آغاز كردند. از واكنش مردم جده نسبت به تيم استقلال كه بسيار هم محترمانه است مى توان فهميد كه اين مسابقه براى مردم عربستان و شهر جده خيلى مهم است. در نقاط مختلف شهر تبليغ اين مسابقه را انجام دادند و دوستان ما در سفارت ايران پيش بينى مى كنند كه ظرفيت ورزشگاه در شب مسابقه تكميل خواهد شد. به طور كلى مردم عربستان فوتبال را دوست دارند و در گذشته هم اين موضوع را نشان دادند.
    • احساس شما با توجه به حضور درشهر جده نسبت به بازى چهارشنبه شب چگونه است؟
    - اتفاقاً من وارد جده كه شدم بيشتر به اين مسابقه اميدوارم. البته مسابقه خيلى سختى است. الاتحاد طرفداران بى شمارى دارد اما مطمئن باشيد استقلال حرف هاى زيادى در اين مسابقه براى گفتن دارد.
    • آخرين خاطره شما در جام باشگاه هاى آسيا چه بود؟
    - مربوط به دوره اى مى شود كه سرمربى استقلال رولند كخ بود. من هم به عنوان مربى به امارات آمده بودم. يادم هست هم وينگادا حضور داشت و هم ميلان ماچالا كه يكى از بهترين مربيانى بود كه در چند سال اخير در منطقه خاورميانه حضور داشته است.
    •درباره تركيب مسابقه و بازيكنان هم صحبت مى كنيد؟
    - اجازه بدهيد به زمان مسابقه كه نزديك تر شديم درباره اين مسائل صحبت كنيم. من فقط دلم مى خواهد به غلامرضا محمدى يك خسته نباشيد بگويم و تأكيد كنم كه با مقام نايب قهرمانى و شكست خوردن در فينال جام جهانى هيچ چيز از ارزش كار اين سرمربى ارزنده تيم ملى كشتى آزاد كم نمى كند. به ياد داشته باشيم كه ما در المپيك و در رقابت هاى جهانى گذشته اصلاً در شان كشتى ايران ظاهر نشديم اما اين بار با هدايت يك مربى شجاع و با دانش موفق بوديم. اميدوارم غلامرضا به مانند گذشته به تلاش خودش ادامه دهد. زندگى ورزشى يعنى همين. براى تيم هاى صبا، سپاهان و به خصوص پرسپوليس هم آرزوى موفقيت در ليگ قهرمانان آسيا را دارم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

18. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

برهانى: گل مى زنم و الاتحاد را مى بريم

تيم استقلال فردا در ديدارى سخت و نفسگير ميهمان الاتحاد عربستان خواهد بود. آرش برهانى، مهاجم آبى پوشان معتقد است در ديدار فردا براى استقلال گلزنى مى كند و تيمش برنده ميدان لقب خواهد گرفت. گفت وگويى را با برهانى ترتيب داديم كه ماحصل آن را در ادامه مى خوانيد:
    • آخرين وضعيت استقلال قبل از ديدار با الاتحاد چگونه است؟
    - بعد از بازى با ذوب آهن و حفظ صدرنشينى همه بازيكنان شرايط خوبى دارند. از نظر روحى بچه ها در سطحى فوق العاده هستند و با تمام قوا به عربستان آمده ايم.
    • در اولين بازى خود در ليگ قهرمانان آسيا با يكى از تيم هاى قدرتمند آسيا روبرو مى شويد. بازى فردا مقابل الاتحاد را چطور ارزيابى مى كنى؟
    - همانطور كه گفتى الاتحاد تيم قدرتمند و بزرگى در سطح آسيا است و كار آسانى در عربستان نخواهيم داشت. بازى تيم هاى ايرانى مقابل تيم هاى عربى همواره دشوار بوده است اما ما براى كسب ۳ امتياز به عربستان آمده ايم.
    • فكر نمى كنى پيروزى در اين مسابقه حساس كمى دور از دسترس باشد؟
    - اصلاً ،ما پرافتخارترين تيم آسيا هستيم و بايد الاتحاد را شكست دهيم. استقلال در سطح آسيا تيم بزرگى است و همه تيم هاى اين قاره از نام استقلال وحشت دارند. ما بايد از اين بزرگى استفاده كنيم و اجازه خودنمايى به بازيكنان الاتحاد را نخواهيم داد.
    • مى دانى الاتحاد صدرنشين ليگ عربستان است؟
    - بله اما ما هم صدرنشين ليگ ايران هستيم. با اين تفاوت كه در ليگ عربستان ۱۲ تيم حضور دارند و در ليگ ما ۱۸ تيم. ما از هر نظر نسبت به الاتحاد برترى داريم و هيچ دليلى نمى تواند ما را بازنده كند.
    • خيلى مطمئن صحبت مى كنى؟
    - چون به ارزش هاى فنى بازيكنان تيم ايمان دارم. من شناخت كاملى نسبت به اعضاى تيمم دارم و همين شناخت براى پيروز شدن در عربستان كافى است. ديگر نبايد افتخارات تيم عربى را به رخ ما بكشند چون استقلال بزرگ تر از الاتحاد است.
    • با اين شرايط صعود كردن از گروه كار آسانى براى شماست؟
    - آنقدرها هم آسان نيست اما با شناختى كه عرض كردم مطمئن هستم ما پتانسيل صعود كردن از گروه خود را داريم.
    • به غير از استقلال كدام تيم شانس بيشترى براى صعود دارد؟
    - معتقدم عربستانى ها سرمايه گذارى زيادى بر روى فوتبال خود و تيم هاى باشگاهى اش انجام داده اند و آنها هم تلاش مى كنند تا در اين گروه موفق شوند و فكر مى كنم الاتحاد هم شانس بالايى براى صعود از اين گروه دارد.
    • براى بازى فردا بازيكن مصدومى نداريد؟
    - خير، خدا را شكر همه چيز خوب پيش مى رود. هيچ كدام از بازيكنان ما مصدوم نيستند و با تيمى كامل به مصاف عربستان مى رويم.
    • فكر نمى كنى شرايط جوى عربستان براى شما مشكل ساز شود؟
    - تا جايى كه من اطلاع دارم آب وهواى عربستان بسيار گرم است اما فكر نمى كنم از اين جهت با مشكلى مواجه شويم. بازيكنان ما تجربه بازى در هواى گرم را دارند و اميدوارم مشكلى از اين بابت گريبان ما را نگيرد.
    • گفته مى شود عربستانى ها استاد حاشيه هستند. براى اينكه اسير حاشيه ها نشويد چه كار خواهيد كرد؟
    - در طول هفته گذشته امير خان صحبت هاى لازم را در اين خصوص انجام داده تا اسير حاشيه ها نشويم. استقلال بازيكنان با تجربه اى را در اختيار دارد و مى دانيم چگونه با آنها روبرو شويم.
    • آقاى گل ليگ مقابل الاتحاد هم پايش به گلزنى باز مى شود؟
    - به هر حال من چند هفته اى است كه گل نزده ام اما اين دليلى براى افت كردن من نيست. من همان آرش گذشته هستم. در مورد گلزنى در بازى فردا نيز به دلم افتاده دروازه الاتحاد را باز خواهم كرد. اميدوارم شرايط به گونه اى پيش برود كه من هم به خواسته قلبى ام برسم.
    • با اين شرايط به آقاى گلى در ليگ قهرمانان هم فكر مى كنى؟
    - صددرصد. در خودم آقاى گل شدن در آسيا را هم مى بينم و اميدوارم موفق شوم به اين عنوان نائل شوم.
    • مى دانى كه مهاجمان ساير تيم ها رقيبانى جدى براى تو هستند؟
    - صددرصد. تيم هاى عربى مهاجمان بزرگى را در اختيار دارند اما در رقابت ها با آنها كار بسيار دشوارى را در پيش دارم اما تلاش مى كنم تا در آسيا نيز عنوان آقاى گلى را به دست آورم.
    • چقدر به قهرمانى استقلال در آسيا اميدوار هستى؟
    - قهرمانى در آسيا بسيار سخت است اما دور از ذهن هم نيست. اميدوارم لطف خداوند شامل حالمان شود و قهرمان آسيا بشويم.
    • به عنوان سؤال آخر ركورد رضا عنايتى را در ليگ مى زنى؟
    - تلاش مى كنم اين اتفاق رخ دهد. من ۳ گل تا ركورد رضا فاصله دارم و در ۴ بازى باقى مانده اين ركورد را مى شكنم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

20. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

به اندازه افتخاراتمان بايد مقابل الاتحاد پرقدرت باشيم

اميرآبادى: فاصله فوتبال ايران با عربستان را ثابت مى كنيم

استقلال به دفاع از حيثيت فوتبال ايران مى پردازد. اين صحبت پيستون ريزنقش استقلال در عربستان است. مهدى اميرآبادى اميدوار است تيمش با غلبه بر الاتحاد خود را به عنوان مدعى اصلى قهرمانى در آسيا معرفى كند. گفت و گويى با او ترتيب داده ايم كه مى خوانيد:
    • از عربستان چه خبر؟
    - خوشبختانه همه چيز عالى است. همه در بهترين شرايط قرار داريم تا براى بازى با الاتحاد هيچ مشكلى نداشته باشيم.
    • گويا الاتحادى ها همه صحبت پيروزى پرگل مقابل استقلال كرده اند. نظر تو در اين خصوص چيست؟
    - آنها در خواب هم نمى توانند تصور پيروزى پرگل مقابل ما را داشته باشند. استقلال يك تيم معمولى نيست كه الاتحادى ها بخواهند از پيروزى پرگل مقابل ما حرف بزنند. همه استقلال را به عنوان يكى از پرافتخارترين تيم هاى آسيا مى شناسند. نام و آوازه استقلال در آسيا كم نيست كه الاتحادى ها بخواهند براى ما اينطورى خط و نشان بكشند.
    • كسب تساوى مقابل الاتحاد هم براى شما خوب است. به چند امتياز از اين بازى چشم دوخته ايد؟
    - اگر چه ما در اين بازى تيم ميهمان هستيم اما هدف را بر روى ۳ امتياز گذاشته ايم. اگر تلاش كنيم حتماً با دست پر از عربستان برمى گرديم.
    • قبول دارى پيروزى مقابل الاتحاد كار خيلى سختى است؟
    - اين كار سخت براى تيم هاى دست و پا بسته است نه استقلال. ما به عنوان تيم صدرنشين ايران پا به مسابقات آسيايى مى گذاريم به همين دليل به اندازه همين افتخارات بايد پرقدرت ظاهر شويم. پيروزى در خانه حريف كار آسانى نيست اما ما آنقدر با انگيزه و متعصب هستيم كه با تكيه بر روحيه بالايمان به مصاف الاتحاد برويم.
    • ميزان شناختتان از الاتحاد چقدر است؟
    - كادر فنى تمام بازى هاى اين تيم را آناليز كرده اند. آنها نقاط ضعف و قوت حريف را به ما گوشزد كرده اند تا انشاالله ما با تكيه به دستورات مربيانمان بتوانيم بازى زيبايى را از خود ارائه بدهيم.
    • تو هم قبول دارى فوتبال عرب ها حاشيه اى است؟
    - خب آنها به ضدفوتبال بودن معروف هستند اما بايد بپذيريم فوتبال آنها به نسبت گذشته خيلى فرق كرده است. آنها با امكانات بالايى كه دارند به نسبت حرفه اى شدن گام برداشته اند اما با اين حال ما مطمئن هستيم كه آنها از وقت تلف كردن در زمين دورى نمى كنند به همين دليل تمام هدفمان را بر اين مى گذاريم كه به هيچ وجه اسير حاشيه هاى آنها نشويم. فاصله فوتبال ايران با عربستان را در زمين بازى نشان مى دهيم تا انشاالله با دست پر به تهران برگرديم.
    • خودت هم براى استقلال بازى مى كنى؟
    - اينجا ديگر براى هيچ بازيكن از تيم فرق ندارد كه فيكس باشد يا ذخيره. ما همه متحد و يكدل هستيم تا با اتحاد هم حريفانمان را يكى پس از ديگرى پشت سر بگذاريم.
    • حتماً به دنبال گلزنى به الاتحاد هم هستى؟
    - هيچ بازيكنى از گل زدن بدش نمى آيد. من هم مثل تمام بازيكنان تيم به دنبال گلزنى هستم. اميدوارم اگر فرصتى دست داد بتوانم از آن استفاده كنم.
    • استقلال چقدر شانس قهرمانى در آسيا را دارد؟
    - به همان اندازه كه ابتداى فصل شانس قهرمانى در ليگ را داشتيم الان هم به همان اندازه شانس قهرمانى در آسيا را داريم. از اول هدف را بنا بر قهرمانى در آسيا گذاشته ايم. اميدواريم با شكست دادن الاتحاد ثابت كنيم مدعى اول قهرمانى در آسيا هستيم.
    • اسامى جديد بازيكنان تيم ملى چهارشنبه شب اعلام مى شود. چقدر به ملى پوش شدن فكر مى كنى؟
    - هر بازيكنى هدف ملى پوش شدن را هميشه دنبال مى كند. خب من هم چند سال پيش بازيكن تيم ملى بوده ام به همين دليل دوست ندارم به جاى پيشرفت، پسرفت كنم. اميدوارم آنقدر مقابل الاتحاد خوب بازى كنم تا دايى من را به تيم ملى دعوت كند. سرمربى تيم ملى هميشه ثابت كرده بهترين ها را در ليست خود قرار مى دهد. به همين دليل من هم اميدوارم جزو بهترين هاى ايران باشم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

22. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

صفحه 2 از 48 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)