Design & Developed BY Patira

صفحه 28 از 38 نخستنخست ... 182627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 378
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    منصور پور حیدری
    بازیکن محبوب
    سیاوش اکبرپور
    تشکر ها
    390
    تشکر شده 62 در 34 پست

Jadide اخبار مهم , برنامه بازیها و تحولات تیم ملی ایران

ديدار تيم ملي فوتبال مقابل كنيا قطعي شد
    تيم ملي فوتبال 24 اسفند در ديداري دوستانه به مصاف تيم كنيا مي رود.

فدراسيون فوتبال براي آماده سازي بهتر تيم ملي قبل از بازي مقابل عربستان در 8 فروردين با كشورهاي مختلفي رايزني كرد تا ديدار تداركاتي برگزار كند. ابتدا قرار بود تيم ملي 24 اسفند به مصاف قطر برود اما شرايط براي برگزاري اين بازي مهيا نشد.
    در همين راستا با قطعيت يافتن مذاكرات با فدراسيون فوتبال كنيا تيم ملي 24 اسفند در ورزشگاه ازادي پذيراي تيم فوتبال اين كشور باشد

2. 12 کاربر از پست مفید hossein تشکر کرده اند .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

پيشنهاد كفاشيان به شوراي آكادمي ملي فوتبال/ساخت مركز پزشكي درماني

نشست شورای آکادمی ملی فوتبال با حضور علی کفاشیان ، مهدی تاج ، محمدحسین علیزاده ، فریده شجاعی ، رضاقراخانلو، نصرالله سجادی ، فریدون معینی ، مرتضی محصص ، احمد هاشمیان ، رضا گل محمدی ، امیرحسین حسینی و امیدجمالی در آکادمی ملی فوتبال برگزار شد.

به گزارش اوج نيوز ، در ابتدای این نشست علیزاده رئیس اکادمی ملی فوتبال دستور جلسه را اعلام کرد.گزارش فعالیت آکادمی ملی فوتبال ، بررسی پیشنهاد همکاری مشترک پژوهشکده تربیت بدنی و آکادمی ملی فوتبال ، گزارش جلسه مشترک کمیته جوانان و آکادمی ملی فوتبال ، پیشنهاد راه اندازی بانک فیلم فوتبال توسط کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال با همکاری آکادمی ملی فوتبال و پیشنهاد برگزاری سمینار بین المللی بدنسازی از دستورات جلسه شورای آکادمی ملی فوتبال بود.

سپس گل محمدی مدیرکل اداری پشتیبانی آکادمی ملی فوتبال با اشاره به پروژه های در دست اقدام آکادمی ملی فوتبال گفت:ما سه پروژه در دست اقدام داریم.اولین پروژه مربوط به مرکز پزشکی ورزشی است که نقشه اولیه آن با 4400 متر زیربنا آماده شده است.در این مرکز علاوه بر ارائه خدمات پزشکی ، استخرهای آب درمانی و فیزیوتراپی دارد و همچنین مرکز آموزشی فیزیوتراپی هم در این پروژه پیش بینی شده است.پروژه دوم مرکز بدنسازی است که بعد از کلنگ زنی توسط دکتر عباسی وزیر ورزش و جوانان مراحل گودبرداری و قالب بندی اولیه آن انجام شده و قرار است یک سالن بدنسازی پیشرفته در این پروژه ساخته شود.همچنین دفتر کار کادرفنی تیم ملی هم در این پروژه قرار دارد و استخر ، سونا و جکوزی هم در این پروژه در نظر گرفته شده است.پروژه سوم بازسازی دو زمین چمن طبیعی فوتبال در کمپ تیم های ملی است که در دست اقدام قرار دارد.

در ادامه جلسه کفاشیان از مسئولان آکادمی ملی فوتبال خواست تا مرکز پزشکی درمانی به زودی ساخته و تجهیز شود و براساس دستور وزیر ورزش بتواند به همه ورزش ایران سرویس بدهد و همه بتوانند از این مرکز استفاده کنند.سپس در ادامه جلسه طرح همکاری مشترک پژوهشکده تربیت بدنی و آکادمی ملی فوتبال و طرح راه اندازی بانک فیلم فوتبال توسط کمیته فرهنگی مورد پذیرش قرار گرفت.

در پایان جلسه هم درباره سومین نشست مسئولان آکادمی باشگاههای لیگ برتری که قرار است 11 آبان در آکادمی ملی فوتبال برگزار شود بحث و تبادل نظر شد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

بلاژویچ: برانکو سرمربی خوبی نیست/در کرواسی به من میگویند ایرانی/فوتبال ایران فرهنگ حرفهای بودن ندارد

بلاژویچ گرچه میگوید برانکو نتایج خوبی در تیمهایش گرفته، اما او را یک لیدر خوب نمیداند.
    بلاژویچ کولهباری است از تجربه. روحیه بانشاط و پرانرژی این پیرمرد، اصلا به چهره چروک خورده او نمیآید. قرار بود طبق هماهنگیهای قبلی این گفتوگو در محل دفتر روزنامه خبرورزشی در اهواز انجام شود که به جهت ازدحام و فشردگی برنامههای تیم مس به ویژه استرس حاکم بر روان این پیرمرد در قبل از بازی، محل مصاحبه به یک رستوران تغییر کرد. پیپلزاده، مترجم خوزستانی بلاژویچ نقش زیادی در انجام این مصاحبه داشت.
    میروسلاو بلاژویچ سرمربی کروات تیم مس کرمان با مشاهده روزنامه و لگوی خبرورزشی، خندهای میکند و یک اوه بلند میکشد و با دستش آمادگی خود را نشان میدهد. بلاژ بعد از شنیدن سؤال اول که دلیل این همه شهامت شما چه میتواند باشد که اینقدر جدی ولی باروحیه مصاحبه میکنید با خنده میگوید: «من را به عنوان شجاعترین مربی دنیا میشناسند. من کارم را خیلی خوب بلد هستم و هیچچیز هم نمیتواند من را بترساند و کاملاً به این اطمینان رسیدهام.»
    پیرمرد کروات در ادامه و در جواب به این سؤال که چگونه از فوتبال ایران شناخت پیدا کردید و به آن راه یافتید هم میگوید: «من از قبل هم به این شناخت و آشنایی رسیده بودم، حتی وقتی هم در ایران نبودم بعضی از دوستان و هموطنان من در کشور ایران مشغول به کار و مربیگری بودند.» بلاژ از روزهای رفتن از ایران در همان مرحله اول آمدنش میگوید: «وقتی فاصله ایجاد شد و در ایران نبودم، اخبار فوتبال شما را از طریق، برانکو، بگوویچ، بوناچیچ، نیکولیچ، دارکو، پاپلوکوویچ و سایر دوستان خودم پیگیری میکردم و خیلی هم از شما جدا نبودم.»
    بلاژویچ وقتی از ما این سؤال را میشنود که چرا مربیان کرواسی ایران را برای کار و مربیگری انتخاب میکنند یا اینکه چرا خودت دوباره به ایران آمدی، با فریاد و خنده میگوید: «ایران وطن دوم ماست. اصولاً در کرواسی من را به عنوان یک ایرانی میشناسند و به من میگویند ایرانی.» وقتی بلاژ از ما میشنود که شما هم به ایران تعصب دارید و ایران را دوست داشتهاید، دوباره با ما دست میدهد و برایمان آرزوی موفقیت میکند. میروسلاو بلاژویچ در مهمترین بخش از مصاحبه خود درخصوص حرفهای و حرفهای بودن و اساس حرفهایگری و اینکه حرفهای بودن چه میتواند باشد میگوید: «حرفهایگری یک فرهنگ است. متأسفانه زیاد این فرهنگ را در ایران نمیبینم و فوتبال فاقد این فرهنگ است. البته بیشتر بازیکنان و ورزشکاران ایرانی هم به این حداقلهای فرهنگ حرفهایگری، احاطهای ندارند که امیدوارم به این فرهنگ نزدیکتر بشوند هرچند که نیاز به تربیت دارند. در این خصوص هشدار هم باید داد اگر کسی از خودش مایه نگذارد قطعاً به جایی نخواهد رسید.»
    بلاژ در این خصوص و تلاشهای انجام پذیرفته برای این عرصه هم ادامه میدهد: «بازیکنان ایرانی، استعداد خوبی دارند و میتوانند به این عرصه هم برسند که 7 عامل میتواند در حرفهای شدن مهم و تأثیرگذار باشد و حتی اگر یکی را هم خوب داشته باشد میتواند به عرصه حرفهایگری خوب وارد شده باشد.»
    او این 7 عامل را نام میبرد و میگوید: «اول انگیزه است، دوم جوهره و شخصیت فردی و اجتماعی فرد، سومین عامل هوش و هوشمندی و چهارم علاقه، استمرار و تمرکز داشتن در تمرینات است و پنجم اینکه بازیکن محیطی را که در آن کار و فعالیت میکند به مثابه محیط یک خانواده و خانواده خودش بداند. عامل ششم، استعداد است که خیلی مهم است و بالاخره هفتمین ملاک در این حرفهایگری شانس است که باید همراه ورزشکار باشد.»
    سرمربی مس کرمان در ادامه درخصوص فاصله بازیکنان ایرانی با این حرفهای بودن هم میگوید: «ایرانیها، گامهای اساسی را برداشتهاند، فاکتور اول که استعداد است ولی بعضیها، فاکتور دوم را که همان انگیزه و جوهره باشد را هم دارند ولی باید قبول کنید که فقط کمبود هوش فوتبالی در آنها هست. فوتبالیستهای شما خیلی هم دوست ندارند تمرین کنند که این یک نقطهضعف بزرگی برای شماست، البته اگر محیط خوب نباشد، مربی مقصر خواهد بود چراکه مربی باید این محیط را مهیا و آماده کند. یعنی همه برای یک نفر و یک نفر برای همه. البته شخصا فاکتور شانس را خیلی قبول ندارم. شانس یعنی چه؟ در 16 قدمی دروازه حریف چهار موقعیت خوب گیرمیآوری ولی بهثمر نمیرسانی؛ این به شانس ربطی ندارد. بعد یکدفعه میبینی که ضدحمله حریف به گل تبدیل میشود. اگر از 7 عاملی که گفتم، 6 عملی شوند، شانس دیگر دخالتی پیدا نمیکند و جایی نمیتواند داشته باشد. باید جنگندگی داشته باشی و خوب بازی کنی، یعنی اگر آماده نباشی، شانس هم به سراغت نمیآید، شانس را رها کنید، در واقع شانس برای سایر چیزهای سرگرمکننده است. باید رفت و جنگید، باید دانست که پیروزی الکی هم بهدست نمیآید.»
    پیرمرد به دلایلش برای انتخاب شهر کرمان و تیم محبوب این شهر هم اشاره میکند و میگوید: «در کرمان و مس این شهر بعضی از این فاکتورها و عوامل موجود است، بعضی از بچهها این عوامل را دارند و تقویت میکنیم، بعضی هم که ندارند وظیفه ماست که روی این فاکتورها کار کنیم تا به دیگران برسند. باشگاه مس کرمان این ساختار خوب را دارد و به مدیریت این باشگاه اعتقاد دارم و این بزرگی ویژگی کار ماست. همه باشگاهها دارای این فاکتورها نیستند و همه یکطور هم نیستند، افراد و مدیریت حال حاضر مس کرمان میتوانند اوضاع را خوب جمع و جور کنند و پشتسر من هم هستند و به آنها اعتقاد دارم، این حمایتهای خوب برای یک پیروزی نیست و این پیروزیها باید تداوم یابد. پیروزیهای ما نمیتواند شانسی بوده باشد. ما مثل یک مجموعه متحد عمل میکنیم.»
    بلاژ در ادامه و در پاسخ به این سؤال که هم اکنون فوتبال در اروپا به عنوان یک زندگی و پدیدهای فعال عمل میکند و تا چه میزان میشود به این بهبود روند و درخشندگی در ایران امیدوار بود، میگوید: «من کاری به اروپا ندارم ولی میگویم ملت ایران یک ملت کاملاً فوتبالی هستند و روحیات حرفهایگری را میتوان در فوتبال ایران مشاهده کرد. من قول میدهم ایران به جایگاه ممتاز و اول فوتبال در آسیا برسد و تیمملی هم به نتایج کاملاً بهتری برسد و مثل یک لکوموتیو عمل نماید.»
    بلاژویچ درخصوص آن شب تلخ در منامه بحرین هم میگوید: «نمیتوانم اسرار آن شب تلخ را بازگو کنم، نمیتوانم. اصلاً (باخنده). در حال حاضر قابل گفتن نیست. اگر قبلاً میگفتم به شما هم میگفتم و بعد از مرگم قطعاً همه شما خواهید فهمید.» بلاژویچ در پاسخ به اینکه آیا سیاست پشت حادثه شب تلخ منامه بوده است هم میگوید: «قطعاً به جوابی نخواهید رسید و با کلمه فارسی نمیتوانم، چندبار این کلمه را تکرار میکند.»
    چیرو در ادامه به برانکو و نوع توانمندیهای این مربی ارزنده هم اشاره میکند و میگوید: «برانکو یکی از کارشناسان بزرگ فوتبال در دنیاست، البته ایرادی هم دارد، برانکو رهبر نیست، یعنی نمیتواند رهبری خوبی بکند. برانکو نتوانسته یک لیدر خوب باشد، ولی همیشه نتایج خوبی در تیمهایش گرفته است. در عربستان هم نتایج خوبی گرفته است. من هر روز با برانکو در تماس هستم. برانکو شاگرد من است.»
    سرمربی مس کرمان در ادامه به بازی مقابل فولاد خوزستان میرسد و از فولاد با کلمه شیر یاد میکند و میگوید: «فولاد مستحق باخت نبود و خوب بازی کرد ولی نمیدانستند با چه کسی حریف هستند (بلاژ به خودش اشاره میکند و همگی دور میز مصاحبه میخندند) واقعاً نمیدانستند من روبهرویشان هستم.»

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    امیر قلعه نوعی
    بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی
    اسم واقعی شما
    امید

ArgentinaAboomoslemAboomoslem

تشکر ها
    131
    تشکر شده 115 در 38 پست

تشکيل ستاد ويژه براي حمايت از تيم ملي

ستاد ويژه براي حمايت تيم ملي تا پايان مسابقات جام جهاني تشکيل مي‌شود.

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، نشست علی کفاشیان و کارلوس کی‌روش امروز در آکادمی ملی فوتبال برگزار شد.
    پس از برگزاری این نشست دو ساعته مقرر شد ستاد ویژه برای حمایت و اجرای برنامه های تیم ملی تا پایان مسابقات جام جهانی تشکیل شود.
    در این نشست قرار شد کی‌روش برنامه های خود را در دو بخش فنی و اردوهای تدارکاتی به فدراسیون فوتبال ارائه دهد. بر همین اساس کی‌روش با بهروان سرپرست سازمان لیگ برتر نشستی را برگزار خواهد کرد تا طبق برنامه های لیگ و مسابقات جام جهانی، اردوهای تدارکاتی را با یک برنامه ریزی دقیق و جامع تدوین کند.
    ضمن اینکه مقرر شد تا پایان خرداد سال 92 این ستاد ویژه برای حمایت و اجرای برنامه های تیم ملی فوتبال تشکیل شود تا این تیم در مسابقات پیش رو موفق باشد.

8. کاربر روبرو از پست مفید omid_ss تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    امیر قلعه نوعی
    بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی
    اسم واقعی شما
    امید

ArgentinaAboomoslemAboomoslem

تشکر ها
    131
    تشکر شده 115 در 38 پست

اردوي 3 روزه تيم ملي فوتبال در فروردين لغو شد

مدير رسانه اي تيم ملي فوتبال ايران از لغو اردوي 3 روزه(ميني کمپ ) تيم ملي فوتبال ايران در روزهاي 4 تا 6 فروردين خبر داد.

خسرو والی زاده روز یکشنبه در این باره به سایت رسمی فدراسیون گقت: بدلیل برگزاری چند دیدار عقب افتاده از رقابتهای لیگ برتر در روزهای 4 و 5 فروردین و از آنجا که شماری از بازیکنان به همین دلیل نمی توانند به اردو بپیوندند، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان تصمیم به لغو این اردوی 3 روزه گرفت.
    براساس این گزارش پیش از این 34 بازیکن به این اردو که قرار بود اردوی مشترک تیم ملی بزرگسالان و تیم ملی زیر 22 سال باشد دعوت شده بودند.

10. کاربر روبرو از پست مفید omid_ss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

irann مخالفت هيات رئيسه فدراسيون با سرمربيگرى منصوريان در تيم اميد

مخالفت هيات رئيسه فدراسيون با سرمربيگرى منصوريان در تيم اميد

به نظر مى رسد كار عليرضا منصوريان براى گرفتن حكم سرمربيگرى تيم اميد چندان هم ساده نيست.عليرضا منصوريان كه به عنوان سرمربى زير ۲۲سال انتخاب شده است هنوز حكم رسمى خود را دريافت نكرده و اين در شرايطى است كه به نظر مى رسيد او با معرفى كادر خود بلافاصله بايد كار را آغاز كند. ديروز جلسه اى در اتاق دبيركل فدراسيون برپا شد اما نهايتا خروجى اين جلسه به سود منصوريان نبوده است و به نظر مى رسد براى اينكه هيات رئيسه با سرمربيگرى منصوريان موافقت كند احتياج به لابى هاى جدى ترى دارد. منصوريان به دليل حذف غيرفوتبالى تيم المپيك در بازى مقابل عراق زير فشار رسانه اى هست و افكار عمومى براى حضور او در تيم اميد هنوز آماده نيست و اين در حالى است كه منصوريان، محمد خرمگاه، منصور رشيدى و نعيما خواجوى را به عنوان كادر خود معرفى كرده و منتظر است با تأييد نهايى كار را آغاز كند.
    استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

12. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

irann در تازه ترين رده بندى فيفا اعلام شد؛

در تازه ترين رده بندى فيفا اعلام شد؛

تيم ملى ايران همچنان پنجاه ويكم جهان و چهارم آسيا

تيم ملى ايران در تازه ترين رده بندى فيفا با ۵۷۸ امتياز، در رده پنجاه و يكم جهان و چهارم آسيا قرار گرفت.در تازه ترين رده بندى فيفا كه ديروز اعلام شد و به تاريخ ۷ مارس تا ۱۱ آوريل(۱۷ اسفند ۹۰ تا ۲۳ فروردين ماه سال ۱۳۹۱) اختصاص دارد، تيم ايران همانند ماه گذشته در رده ۵۱ جهان و چهارم آسيا قرار دارد.تيم كشورمان پس از استراليا(۸۶۲ امتياز)، ژاپن(۷۵۳ امتياز) و كره جنوبى (۷۴۶ امتياز) در آسيا چهارم شده است.اين اتفاق در حالى است كه در فهرست قبلى تيم تحت رهبرى كوئيروش با ۵۷۴ امتياز در همين رده بود و پس از استراليا(۸۶۸ امتياز)، كره جنوبى (۷۵۱ امتياز) و ژاپن(۷۴۰ امتياز) در قاره آسيا قرار داشت.در اين گزينش همچنين تيم ملى اسپانيا با ۱۴۴۲ امتياز در رده نخست بهترين ها باقى ماند و تيم آلمان با ۱۳۴۵ امتياز دوم شد. اروگوئه با ۱۳۰۹ امتياز سوم شده است. تيم هاى هلند، پرتغال، برزيل، انگليس، كرواسى، دانمارك و آرژانتين در رده هاى چهارم تا دهم جاى گرفتند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

14. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

irann كويت ؛ حريف احتمالى تيم ملى

كويت ؛ حريف احتمالى تيم ملى

ايران ۱۳ ارديبهشت با موزامبيك در تهران بازى مى كند

تيم ملى فوتبال ايران ۱۳ ارديبهشت با تيم ملى موزامبيك در تهران بازى مى كند.تيم ملى فوتبال ايران ۱۳ ارديبهشت (۲ مى) در تهران ديدار تداركاتى را با تيم ملى موزامبيك برگزار مى كند.كارلوس كوئيروش سرمربى تيم ملى ايران كه براى ملاقات با برخى از بازيكنان ايرانى شاغل در اروپا، ايران را ترك كرده بود در اين سفر خارجى پس از مذاكراتى كه با فدراسيون فوتبال موزامبيك داشت، برگزارى اين بازى را در تاريخ ۲ مى قطعى كرد.پيش از اين قرار بود تيم ملى در تاريخ يك مى با تيم ملى عراق بازى كند.فدراسيون ايران در تلاش است تا ديدار تداركاتى اى با تيم ملى كويت نيز در همين ارديبهشت فراهم كند.كوئيروش اصالتى موازمبيكى دارد و به نظر مى رسد اين بازى به پيشنهاد او انجام خواهد شد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

16. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

ديدار ايران- امارات لغو شد!

فدراسيون فوتبال امارات ديدار دوستانه تيم ملي اين کشور با تيم ملي ايران را لغو کرد.

به دنبال موج تبليغاتي امارات درباره سفر رييس جمهور به جزيره ايراني ابوموسي در خليج فارس، لحظاتي پيش تلويزيون دوبي اسپورت به صورت زيرنويس خبر از لغو ديدار تيم‌هاي ملي فوتبال ايران و امارات داد.

در اين خبر اشاره‌اي به علت لغو اين ديدار نشده است اما کارشناسان مسائل فوتبال خليج فارس بيان مي‌دارند علت لغو اين ديدار مربوط به فضاسازي تبليغاتي و سياسي وزارت امور خارجه دولت امارات متحده است.

پيش از اين قرار بود ديدار تيم‌هاي ملي ايران و امارات روز 29 فروردين در اين کشور برگزار شود.

در نامه‌ي گلايه‌آميز فدراسيون امارات آمده است که اين تصميم به خاطر سفر محمود احمدي‌نژاد رييس جمهور ايران به جزيره ابوموسي گرفته شده و آن‌ها مدعي هستند جزيره ابوموسي کشورمان متعلق به امارات است.

البته روابط بين‌الملل فدراسيون در تلاش بود تا مذاکره‌اي با رييس کميته انتقالي فدراسيون امارات داشته باشد و به آن‌ها يادآوري کند که فوتبال از مباحث سياسي جداست.

از آنجا که لغو اين مسابقه در فاصله چند روز مانده به سفر تيم ملي به امارات صورت مي‌گيرد، فعلا فدراسيون فوتبال مسابقه‌ي جايگزيني را براي تيم ملي که قرار بود با بازيکنان ذخيره خود عازم اين سفر شود تعيين نکرده است.

اماراتی ها مدعی شدند سفر رييس جمهور به ابوموسي هنگامی انجام گرفته که دو کشور موافقت کرده بودند، تلاش خود را برای رسیدن به توافقی در مورد این موضوع به کار بگیرند و فضایی مساعد برای ارتقای ثبات در منطقه پدید بیاورند!

این ادعاها در حالی بیان می شود که جزایر سه گانه، همواره جزیی جدایی ناپذیر از سرزمین ایران بوده و مقامات ایرانی از گذشته تاکنون همواره اعلام کرده اند که درباره تمامیت سرزمینی کشورمان به مذاکره و مصالحه نخواهند پرداخت.

این در حالی است که سفر رئیس جمهور یک کشور به بخش‌های گوناگون کشور خود، کاملاً طبیعی و معمولی است و در واقع این رسانه‌ها می‌کوشند به گونه‌ای جزایر سه گانه را بخشی جدا از سرزمین ایران معرفی کنند.

بی‌گمان، اقدام ناجوانمردانه فدراسيون امارات نباید بی پاسخ بماند و بر فدراسيون فوتبال کشورمان واجب است، هر اقدام متقابلی را از طریق فیفا انجام بدهد .

اخيرا تيم الشباب اين کشور با 6 گل توسط تيم پرسپوليس در ليگ قهرمانان آسيا بدرقه شده بود.

منبع :

JT Cappitan Leader , Legend

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

18. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

اماراتيها هم بخواهندديگربا آنهابازي نميکنيم

رئيس فدراسيون فوتبال ايران گفت: بازي دوستانه ما با امارات به دليل ادعاي واهي آنها لغو شده، اکنون اگر آنها هم بخواهند ديگر با اين تيم بازي نخواهيم کرد.

علی کفاشیان درباره لغو دیدار دوستانه تیم ملی ایران با امارات به دلیل مسائل سیاسی از سوی مسئولان اماراتی گفت: این بازی دوستانه بوده و به هیچ عنوان در یک بازی فوتبال نباید سیاست به مسائل ورزشی ورود کند. طبق قانون فیفا هیچ کس حق ندارد مسائل سیاسی و نژاد پرستانه را وارد فوتبال کند و بروز چنین مواردی در این رشته ورزشی ممنوع است.

وی گفت: ارتباطات ما با مسئولان فدراسیون امارات خوب است و ما می‌دانیم که مسئولان این فدراسیون عربی خودشان این تصمیم را نگرفته‌اند و سیاسیون امارات به فدراسیون فوتبال این کشور فشار آوردند تا بازی با ما را لغو کنند که این امر پسندیده نیست.

رئیس فدراسیون فوتبال ایران در ادامه به فارس گفت: ما پیگیر این قضیه خواهیم بود، البته بعد از ظهر روز گذشته این خبر اعلام شد اما با قاطعیت اعلام می‌کنم اگر هم آنها بخواهند با ما بازی کنند تیم ملی ایران دیگر با امارات بازی نخواهد کرد.

توان و پتانسیل فوتبال ایران نشان می‌دهد بازی دوستانه بین تیم‌های ملی ایران و امارات به نفع اماراتی‌های است چون ما از قدرت بالاتری برخوردای و شرایط مطلوب‌تری داریم. آنها در نامه خود مبنی بر علت لغو این بازی دوستانه به صراحت به سفر رئیس جمهور به جزیره ابوموسی و در یک ادعای واهی مدعی شدند که این جزیر ایرانی در سال 1971 اشغال شده است.

کفاشیان در پاسخ به این سؤال که آیا غرامتی از مسئولان اماراتی خواهید گرفت یا نه تاکید کرد: این بازی دوستانه بود و ما هیچ هزینه‌ای برای انجام این دیدار پرداخت نکرده‌ بودیم بلکه همه چیز بر عهده آنها بود اما همین دیدار دوستانه در تقویم فیفا ثبت شده بود و به همین علت ما ماجرا را از طریق AFC فیفا پیگیری خواهیم کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: این بازی لغو شده در باره تیم جایگزین باید با کادر فنی صحبت کنیم که ببینیم تصمیم آنها چیست.

کفاشیان در پاسخ به این سؤال که علی دایی اعلام کرده در زمان وی شرکت آدیداش حاضر بود البته تیم ملی را به ملی پوشان بدهد و با عدم پذیرش مسئولان فدراسیون روبه شده گفت: در زمان من که این طور نبوده چون در دوره گذشته هیچ کسی برای برای اسپانسری و رقم‌های بالای پیش قدم نشد اما در شرایط فعلی با اسپانسرهای داخلی و خارجی در حال مذاکره هستیم بلکه از مشکلات مالی فدراسیون کاسته شود و راحت‌تر به کار ادامه دهیم.

منبع :

JT Cappitan Leader , Legend

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

20. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063
    تشکر شده 2,462 در 769 پست

لغو تمرين تيم ملي به علت بارش باران و تگرگ

مدير رسانه‌اي تيم ملي اعلام کرد تمرين بعدازظهر امروز يکشنبه اين تيم در زمين شماره يک کمپ تيم‌هاي ملي لغو شده است.

خسرو والی‌زاده در این خصوص اظهار داشت: به دلیل بارش شدید باران و تگرگ و آماده نبودن زمین چمن کمپ تیم‌های ملی، تمرین امروز بعدازظهر تیم ملی فوتبال ایران در زمین شماره یک کمپ لغو شده است.
    مدیر رسانه‌ای تیم ملی همچنین گفت: با توجه به اینکه کادرفنی تیم ملی می‌خواهند تیم در سالن فوتسال تمرین کند، مسئولان تیم ملی درصدد هستند تا یک سالن را برای تمرین ملی پوشان فراهم کنند.

این روزها می گذرند...... ولی من از این روزها نمی گذرم

صفحه 28 از 38 نخستنخست ... 182627282930 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)