Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 38 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 378
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    منصور پور حیدری
    بازیکن محبوب
    سیاوش اکبرپور
    تشکر ها
    390
    تشکر شده 62 در 34 پست

Jadide اخبار مهم , برنامه بازیها و تحولات تیم ملی ایران

ديدار تيم ملي فوتبال مقابل كنيا قطعي شد
    تيم ملي فوتبال 24 اسفند در ديداري دوستانه به مصاف تيم كنيا مي رود.

فدراسيون فوتبال براي آماده سازي بهتر تيم ملي قبل از بازي مقابل عربستان در 8 فروردين با كشورهاي مختلفي رايزني كرد تا ديدار تداركاتي برگزار كند. ابتدا قرار بود تيم ملي 24 اسفند به مصاف قطر برود اما شرايط براي برگزاري اين بازي مهيا نشد.
    در همين راستا با قطعيت يافتن مذاكرات با فدراسيون فوتبال كنيا تيم ملي 24 اسفند در ورزشگاه ازادي پذيراي تيم فوتبال اين كشور باشد

2. 12 کاربر از پست مفید hossein تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک حجومی
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - مارادونا
    بازیکن محبوب
    ابراهیمویچ - مسی - علی کریمی - محسن خلیلی
    تشکر ها
    42
    تشکر شده 59 در 16 پست

من واقعا از انتخاب افشسن خان خوشحالم و در واقع اگر دقت کنید مصاحبه هاش با تمام مربی های ایرانی فرق میکنه مربی هایی که هنوز نیامده از مشکلات حرف میزدند و این خودش یه تزریق روحیه ی بده ، ولی افشین خان با این روحیه پرسپولیس را در دقایق پایانی قهرمان کرد و مصمئنم با همین روحیه ی بالا( که نزد ما ایرانی ها خیلی خیلی کم بروز میکنه یا بروز نمیکنه) ایران رو به جام جهانی میبره .
    به امید اون روز........................
    .................................................. .................................................. .............................................
    قدیمیترین سایت هواداران اینتر در ایران WWW.Topinter23.Ir
    ویرایش توسط topinter23 : 04-22-2009 در ساعت 22:14

4. 3 کاربر از پست مفید topinter23 تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

پیش فرض قطبی: ایران به جام جهانی صعود می کند

یازده قلب شیرمی خواهم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: همیشه برای کمک به نام ایران آماده بودم و حالا می خواهم با یازده قلب شیر به جام جهانی صعود کنم.افشین قطبی عنوان کرد: همیشه می خواستم روزی برسد که بتوانم به تیم ملی ایران کمک کنم و حالا به این آروزی بزگ رسیده ام و می خواهم با تمام قوا به هدفم برسم و هیچ چیز نمی تواند من را از این هدف دور کند. من حالا به یازده قلب شیر احتیاج دارم تا به مسابقات آفریقای جنوی صعود کنم.وی ادامه داد: فردا به ایران می آیم و قصد دارم از دو دستیار هلندی استفاده کنم تا تیم ملی را به هدف نهایی برسانم.سرمربی تیم ملی گفت: من عاشق ایران هستم و قول می دهم این تیم را به جام جهانی برسانم اما در این راه باید از من و دستیاران با تمام قوا حمایت کنید چون حالا بیشتر از هر زمان دیگر به حمایت احتیاج دارم.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

6. 4 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک حجومی
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - مارادونا
    بازیکن محبوب
    تشکر ها
    42
    تشکر شده 59 در 16 پست

پیش فرض قطبی ساعت 8:30 امروز 3اردیبهشت به تهران میاید .

او ساعت 20:30 میاید .
    انتخاب افشین قطبی به عنوان سرمربی تیم ملی شور عجیبی در میان جامعه فوتبال ایران برپاکرده است.ذیروز در تماس با اطلاعات فرودگاه امام متوجه شدیم که طرفداران او با تماسهای مکرر کارکنان اططلاعات پرواز را کلافه کرده اند. به هر حال قطبی که قراردادش را با فدراسیون امضا کرده است ساعت هشت و نیم شب به تهران می رسد. انتظار می رود استقبالی باشکوه در انتظار این مربی محبوب باشد و این چیزی است که فوتبال ایران به شدت به آن نیاز دارد. شور گمشده ای که با سرمربی تازه تیم ملی بازخواهد گشت . انرژی ای که نباید فروکش کند

.................................................. .................................................. .............................
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 3 کاربر از پست مفید topinter23 تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض 50 مربی برای 68 سال

قطبی پنجاهمین سرمربی تیم ملی فوتبال ایران

50 مربی برای 68 سال

افشین قطبی پنجاهمین سرمربی است که از سال 1320 تا 1388 هدایت تیم ملی فوتبال کشورمان را به طور رسمی برعهده گرفته اند که البته در بین این افراد، مربیانی بوده اند که با وجود داشتن حکم رسمی حتی در یک بازی رسمی هم تیم ملی را هدایت نکرده اند.تیم ملی فوتبال کشورمان که فعالیت رسمی خود را از سال 1320 در میادین بین المللی آغاز کرده است، در طول 68 سال گذشته 50 سرمربی داشته است که برخی از این مربیان در دو مرحله هدایت ملی پوشان را برعهده گرفته اند و برخی نیز کمتر از چندماه هدایت تیم ملی را عهده دار بوده اند.اسامی سرمربیان تیم ملی فوتبال کشورمان و سالهای فعالیت آنها در این تیم به شرح زیر است:

1- حسین صدقیانی 1320 الی 1329
    2 - مصطفی سلیمی 1329 الی 1334
    3 - ادموند مایوفسکی (اتریش) 1334 الی 1335
    4 - فرانس مساروش(مجارستان) 1336 الی 1338
    5- حسین فکری 1340 الی 1345
    6 - گئورگی سوچ (مجارستان) 1345
    7- حسین فکری 1346
    8 - محمود بیاتی 1347
    9 - زدراو کورایکوف(یوگسلاوی سابق)1347 الی 1348
    10 - محمد بیاتی 1349
    11- ایگو نتو (اتحاد جماهیر شوروی سابق) 1349
    12- پرویز دهداری 1350 الی 1351
    13- محمد رنجبر 1351
    14- محمود بیاتی 1351 الی 1352
    15- فرانک اوفارل ( ایرلند جنوبی)1352 الی 1354
    16- حشمت مهاجرانی 1355 الی 1357
    17- حسن حبیبی 1358 الی 1359
    18 - اصغر شرفی 1359 الی 1360
    19 - پرویز ابوطالب 1360
    20 - ناصر ابراهیمی 1360 الی 1361
    21 - حسین آبشناسان 1361
    22- احمد طوسی 1362
    23- محمود یاوری 1363
    24 - ناصر ابراهیمی 1363 الی 1364
    25 - فریدون عسگرزاده 1364 الی 1365
    26 - پرویز دهداری 1365 الی 1366
    27 - محمود یاوری 1366
    28 - پرویز دهداری 1366 الی 1368
    29 - مهدی مناجاتی 1368
    30 - علی پروین 1368 الی 1372
    31 - آری هان (هلند) 1373
    32 - استانکو پوکلوپوویچ (کرواسی )1373
    33 - حسن حبیبی 1373
    34 - محمد مایلی کهن 1374 الی 1376
    35 - والدیر ویرا (برزیل) 1376
    36- تومیسلا ایوویچ (کرواسی ) 1376 الی 1377
    37 - جلال طالبی 1377
    38 - منصور پورحیدری 1377 الی 1378
    39 - جلال طالبی 1378 الی 1379
    40 - ادمار براگا(برزیل ) 1379
    41 - میروسلاو بلاژویچ ( کرواسی) 1379 الی 1380
    42- برانکو ایوانکوویچ ( کرواسی) 1380 الی 1381
    43 - همایون شاهرخی 1381 الی 1382
    44 - برانکو ایوانکوویچ ( کرواسی ) 1382 الی 1385
    45 - امیرقلعه نویی 1385 الی 1386
    46 - منصور ابراهیم زاده 1386
    47 - علی دایی 1386 الی 1388
    48 - اریش روته مولر 1388
    49 - محمد مایلی کهن 1388
    50 - افشین قطبی 1388

* در سال 1328 حسین صدقیانی به همراه " دان گیبل" انگلیسی همزمان هدایت تیم ملی را برعهده داشتند.

* در زمان سرمربیگری محمود بیاتی از سال 1347 تا سال 1349 استاد داود نصیری مدیر تیم های ملی بود.

* در زمان مربیگری ادموند مایوفسکی، اصغر شرفی ، پرویز ابوطالب ، محمود یاوری(دور دوم) آری هان ، حسن حبیبی(دور دوم) و محمد مایلی کهن (دور دوم) تیم ملی فوتبال کشورمان هیچ بازی رسمی انجام نداد.

* تاریخچه حضور سرمربیان نام برده در راس کادر فنی تیم ملی فوتبال کشورمان با همت و تلاش مهدی حدادپور و اصغر زارعی دو تن از ورزشی نویسان باسابقه و مورد تایید فدراسیون فوتبال ایران، فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فیفا، پیشکسوتان و کارشناسان فوتبال استخراج و تنظیم شده است و مورد تایید فیفا نیز قرار گرفته است. قبل از این ابهاماتی در مورد فعالیت برخی مربیان در تیم ملی فوتبال کشورمان وجود داشت.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

10. 6 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

هميشه توي كشور ما به بهانه وارد كردن شوك و تغيير وضعيت روحي تيم دست به تعويض مربيان مي زنند و بارها هم ديدم كه اين تغييرات موفقيت آميز نبوده . اما درباره افشين قطبي واقعآ ميشه به اين موضوع واقف باشيم كه اون يك انسان فوق العاده هست و واقعآ مي تونه به تيم ملي و بازيكنان روحيه دوباره بده اميدوارم كه به جام جهاني صعود كنيم اما اگه خداي نكرده به افريقاي جنوبي صعود نكنيم ادامه كار با قطبي مي تونه آينده خوبي رو واسه ما رقم بزنه.
    مطمئن باشيد كه وجود او و رابطه اي كه با مربيان بزرگ دنيا داره ميشه راه ورود علم روز فوتبال به كشور ما باز بشه
    به اميد موفقيت افشين قطبي در تيم ملي ايران

WelCome To Derby

12. 5 کاربر از پست مفید Derby تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    ْAngelotti
    بازیکن محبوب
    Pirlo kaka
    تشکر ها
    60
    تشکر شده 115 در 27 پست

كاملآ درسته
    الان جو فوتبال ما كاملآ به هم ريخته هست و حتي بهترين مربي دنيا هم اگه از داخل اين جو به هم ريخته قرار بود انتخاب كنيم نمي تونست تيم رو جمع كنه و بهترين گزينه شخصي بود كه نه از داخل اين مجموعه تو در تو و به هم ريخته باشه و هم شخصي كه با فوتبال و بازيكنان ما آشنا باشه كه فقط و فقط افشين قطبي مي تونست گزينه مناسبي باشه.

14. 4 کاربر از پست مفید shahram تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض قطبى در گفت وگو با نيويورك تايمز

قطبى در گفت وگو با نيويورك تايمز قبل از انتصاب به عنوان سرمربى تيم ملى ايران:

چون مربى ايرانى ـ آمريكايى بودم، جالب نبود سرمربى تيم ملى ايران شوم!

ايران كار بسيار مشكلى براى صعود دارد

اما افشين قطبى سرمربى جديد تيم ملى ايران ۳ روز پيش از انتخابش به عنوان جانشين محمد مايلى كهن در گفت وگوى مفصلى با«جك بل» نويسنده روزنامه نيويورك تايمز شركت كرد و مدعى شد كه پس از بركنارى على دايى ۸۵ درصد مردم ايران به حضور او در تيم ملى رأى دادند. اين مصاحبه توسط خبرگزارى ايسنا ترجمه شده است.

• چه اتفاقى براى شما در ايران افتاد؟

- خيلى ساده بود. پس از قهرمانى در ماه مى سال گذشته من به خاطر انتظاراتى كه از تيم پس از قهرمانى به وجود آمده بود، از تيم جدا شدم. مى دانستم كه انتظارات زيادى به وجود آمده است. در باشگاه ما و در فوتبال حرفه اى ايران انتظارات زيادى وجود دارد اما حداقل در باشگاه ما امكانات براى رسيدن به موفقيت ها كم بود. من عاشق مردم ايران هستم. با آنها پس از قهرمانى خاطرات زيادى دارم. هر جاى دنيا كه شما پاى بگذاريد جمعيت زيادى از ايرانيان وجود دارد و آنها به خوبى درباره فوتبال اطلاع دارند. حتى در دبى كه بودم، مردم من را مى شناختند و از من مى خواستند كه به كارم در پرسپوليس ادامه بدهم. مديريت باشگاه پس از قهرمانى پرسپوليس تغيير كرد. مديرى بر سر كار آمد كه به من گفت حمايت هاى مالى براى رسيدن به قهرمانى در آسيا را از تيم انجام خواهد داد. تصميم گرفتم از اين فرصت بزرگ استفاده كنم. مى خواستم در باشگاه زيرساخت هاى اروپايى بسازم و فضاى فوتبال حرفه اى را بين بازيكنانم گسترش دهم. من با چالشى روبرو شده بودم اما هر روز مى ديدم كه آن قول هايى كه داده شده بود، تنها وعده هاى توخالى بود. همچنين متوجه شدم كه محبوبيت و موفقيت در ايران دشمنى زيادى ايجاد مى كند. در ايران فوتبال نقش بزرگى در جامعه ايفا مى كند. زمانى كه بازى داشتيم، صد هزار تماشاگر به ورزشگاه مى آمدند و از تلويزيون بيش از ۲۰ ميليون نفر بازى هاى ما را تماشا مى كردند. موفقيت ها و اتفاقاتى كه رخ مى داد مردم را در تمامى رده هاى سنى خوشحال مى كرد. از سال ۲۰۰۷ متوجه شدم كه افراد زيادى وجود دارند كه دوست دارند جانشين من شوند. اين موضوع ، موفقيت را دشوارتر مى كرد. ليگ ايران با ليگ آمريكا متفاوت است. وقتى شما نتوانى نتايج خوبى بگيرى، بسيار دشوار است كه بتوانى شغلت را حفظ كنى. ۲ يا ۳ نتيجه بد، كار شما را تمام مى كند اما به نظر من يكى از تفاوت هاى بزرگ بين ليگ ايران و ليگ آمريكا اين است كه در آمريكا براى كار شما ارزش قائل مى شوند. ميليون ها نفر روزنامه نيويورك تايمز را مى خوانند و اين به كار ارزش مى دهد. اين دقيقاً چيزى است كه در فوتبال ايران وجود ندارد . همين كه براى كار شما ارزش قائل شوند بزرگترين چيز است .

• شما در نوامبر گذشته و زمانى كه ايران مقابل عربستان باخت و سرمربى اخراج شد، به طور مشخص اعلام كرديد كه براى حضور در تيم ملى علاقه مند هستيد؟

- پس از شكست مقابل عربستان على دايى از سرمربيگرى تيم ملى اخراج شد. پس از آن تعداد زيادى افراد براى سرمربيگرى تيم ملى ايران كانديدا شدند. در نظرسنجى هايى كه در روزنامه ها و مسابقات SMS وجود داشت، ۸۵ درصد از مردم مى خواستند كه من سرمربى تيم ملى ايران شوم. من با بهترين مربيان دنيا در جام جهانى كار كرده بودم و با پرسپوليس هم موفق بودم. من بازيكنان را مى شناختم. فكر مى كنم كه من بهترين كانديدا هستم. من مربى ايرانى - آمريكايى هستم و شايد اين مسأله چندان جالب نبود. عشق من هميشه فوتبال است و مى خواهم هميشه آن را انجام دهم. هيچ چيزى مثل آن براى من در زندگى با ارزش نيست.

• شما نتوانستيد سرمربى تيم ملى ايران شويد. حالا به چه فكر مى كنيد؟

- در اين لحظه من به دنبال كار در خارج از مرزهاى ايران هستم. مذاكراتى با تيم هاى سوئدى، بلژيكى، هلندى داشته ام و گفت وگوهايى را هم با منچسترسيتى انجام داده ام. فكر مى كنم كه اين هفته به اروپا سفر كنم. آنها برنامه بلندمدتى مى خواهند. همچنين از يكى از باشگاه هاى بزرگ آفريقاى جنوبى كه «سان داون» خوانده مى شود، پيشنهاد دارم. در خاورميانه در قطر و امارات هم پيشنهادهايى وجود دارد. هر چيزى ممكن است در فوتبال اتفاق بيفتد. بعضى مواقع شما فكر مى كنيد كه همه چيز تمام شده و توافق ها انجام شده اما سرمربى يك تيم چند بازى را مى برد و آن موقع است كه تغييرى در كادر فنى صورت نمى گيرد.

• آيا فكر مى كنيد كه ايران شانسى براى رسيدن به جام جهانى دارد؟

- فكر مى كنم كار بسيار مشكلى باشد . ما تنها ۶ امتياز داريم و بايد در كره شمالى به پيروزى برسيم. فضاى اطراف تيم و وضعيت روانى تيم چندان مثبت نيست. بايد در تيم همكارى به وجود بيايد تا فضاى مثبتى در اطراف تيم ايجاد شود.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

16. 5 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

حاشيه‌هاي ورود قطبي به ايران ( همراه با عکس )

ورود افشين قطبي به ايران به عنوان سرمربي جديد تيم ملي فوتبال با حاشيه‌هاي جالب و ديدني به ويژه استقبال گرم مردم از وي همراه بود.
    قطبي ساعت ‪ ۲۱‬و ‪ ۲۵‬دقيقه پنجشنبه شب از مسير دوبي وارد فرودگاه بين‌المللي امام خميني (ره) شد ... .

او هنگام پايين آمدن از پله‌هاي هواپيما با استقبال ‪ ۵۰‬تن از خبرنگاران روبرو شد كه براي ثبت لحظه‌هاي بازگشت او پس از جدايي از تيم پرسپوليس و كناره‌گيري زودهنگام محمد مايلي كهن از سرمربي گري تيم ملي فوتبال در فرودگاه حاضر شده بودند.
    ش
    قطبي نيز با پرتاب گل به سوي هواداران، به ابراز محبت آنان پاسخ داد.

بلافاصله پس از اينكه قطبي از سالن خارج شد، فوتبالدوستان بدست گرفتن سكان هدايت تيم ملي را به او تبريك گفتند.
    قطبي در ميان جمعيت استقبال‌كنندگان ، به مردم ايران وعده داد كه محبت آنان را با صعود تيم ملي فوتبال به جام جهاني ‪ ۲۰۱۰‬آفريقاي جنوبي جبران خواهد كرد.
    او در اين زمينه از همه ايران دوستان و عاشقان فوتبال خواست به ياري تيم ملي بشتابند.
    قطبي عصر چهارشنبه پس از استعفاي محمد مايلي كهن به عنوان سرمربي جديد تيم ملي انتخاب شد .
    او براي سه بازي هدايت تيم ملي را به عهده گرفته است اما به گفته علي كفاشيان رييس فدراسيون فوتبال، در صورت صعود ايران به جام جهاني، اين قرارداد تمديد خواهد شد.
    بازگشت قطبي به تهران پس از ‪ ۱۵۴‬روز از جدايي او از پرسپوليس رخ داد كه آن را در فصل پيش به مقام قهرماني باشگاههاي ايران رسانده بود.

.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

18. 4 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک حجومی
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - مارادونا
    بازیکن محبوب
    تشکر ها
    42
    تشکر شده 59 در 16 پست

Bia Inja چرا قطبی محبوب است و مایلی کهن نه ؟؟

متن جالبی است پیشنهاد میکنم بخوانید .
    شاید محمد مایلی کهن دل خوش به چهار پنج نفر کارمند باشگاه سایپا بود که در انتهای سالن کنفرانس ورزشگاه انقلاب کرج ایستاده بودند و پس از پایان حرف هایش برای حاجی دست می زدند.سرمربی سایپا یکشنبه بعد از ظهر خود را به طوفانی ترین شکل ممکن به پایان برد و بعد از رفتار عجیب و غریب در کنار زمین که منجر به اخراجش از سوی داور مسابقه با صبا شد، در رودرویی با خبرنگاران هم آنها را غافلیگر کرد.

همان طور که مسوولان برگزار کننده بازی و ناظران آن از امنتاع مایلی کهن در خروج از زمین و تعطیلی چند دقیقه ای مسابقه انگشت به دهان شدند و البته نیمکت نشینان سایپا که به چشم خود دیدند مایلی کهن چگونه و با چه لحنی به امین منوچهری، که در دقیقه 30 از زمین اخراج شد، توپید!اما داستان اتاق کنفرانس یک سورپرایز کامل بود.لحظاتی که همه از سوی مایلی کهن در مظان اتهام قرار گرفتند و این همه شامل فیروز کریمی ، امیر قلعه نویی، افشین قطبی، فدراسیون، سازمان، خبرنگار و حتی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی هم می شد.

2- خبرنگارانی که با ذوق زدگی کامل مشغول نوشتن حرف های مایلی کهن در آخرین روز لیگ برتر بودند، بارها و بارها سری به تاسف تکان دادند و البته در دل خود «خدا را شکر» گفتند که مایلی کهن حداقل دیگر سرمربی تیم ملی ایران نیست.او علیرغم ظاهر مذهبی ، به هیج وجه ابایی از ریختن آبروی برادران دینی خود ندارد.

تهمت زدن به فیروز کریمی و نسبت دادن جرمی که ثابت شده در فوتبال ایران به این راحتی ها قابل اثبات نیست یا تلاش در جهت تخریب وجهه افشین قطبی با استفاده از ادبیات عجیب و منحصر به فرد، فقط و فقط از دست مایلی کهن بر می آید.همان گونه که انتشار بیانیه علیه امیر قلعه نویی با آن الفاظ دور از شآن ، در حافظه تاریخی فوتبال ایران مختص مایلی کهن است.چند روز پیش از برکناری مایلی کهن از سرمربی گری تیم ملی، از مجلس خبر رسیده بود که نمایندگان مردم از نوع گفتار و ادبیات مایلی کهن در جلسه مشترک با او، متعجب شده و به مایلی کهن اعتراض کرده اند.گفتاری که با پخش تصاویر ظبط شده از مصاحبه مطبوعاتی مایلی کهن در کرج، مشخص خواهد شد واقعا تا چه اندازه ناراحت کننده است و البته باعث سرگیجه!

3- افشین قطبی که حالا بر نیمکت تیم ملی ایران تکیه زده باعث رشک بسیاری از اهالی فوتبال و بویژه خود مایلی کهن است.اینکه قطبی چگونه و با چه سرعت خیره کننده ای توانست قلب ها را تسخیر کند و نه تنها در بین تماشاگران پرسپولیس بلکه حتی در جمع استقلالی ها طرفداران پر و پا قرصی پیدا کند، البته از فرمول پیچیده ای تبعیت نمی کند.قطبی به کسی حسادت نمی کند.ساده و بدون کلیشه حرف می زند.و برای رسیدن به هدف خود سعی در پایین کشیدن دیگران ندارد.به عبارت بهتر شاید ساده ترین توصیف از قطبی این باشد که رفتار و گفتارش کاملا عادی و دور از هر نوع پیچیدگی و ریا کاری است.نکته ای که برای بعضی ها غیر قابل درک است تا مجبور باشند پای اوباما و تام کروز را هم وسط بکشند.
    .................................................. .................................................. ..........................
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    ویرایش توسط topinter23 : 04-28-2009 در ساعت 12:11

20. 3 کاربر از پست مفید topinter23 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    همه جا بازي مي كنم جز دروازه
    مربی مورد علاقه
    سر الكس فرگوسن
    بازیکن محبوب
    علي دايي موقع اوجش
    تشکر ها
    123
    تشکر شده 740 در 154 پست

پیش فرض درخواست آمریکا برای دیدار با ایران

عصر دوشنبه 5 خرداد 88 علي كفاشيان از درخواست فدراسيون فوتبال آمريكا براي برگزاري ديدار دوستانه‌ي با تيم ملي ايران خبر داد.

رييس فدراسيون فوتبال ايران به ایسنا گفت: " فدراسيون فوتبال آمريكا به فدراسيون فوتبال ايران براي برگزاري ديدار دوستانه‌اي درخواست داده است".

" ما در حال بررسي اين درخواست هستيم و پس از انجام مراحل قانوني و موافقت با برگزاري اين ديدار دوستانه به فدراسيون فوتبال آمريكا پاسخ خواهيم داد. هنوز برگزاري اين ديدار قطعي نشده است و در صورت توافق نحوه‌ي برگزاري بازي اعلام خواهد شد".

در بازی سال 1998 در شهر لیون ایران به پیروزی 2-1 رسید و در ابتدای سال 2000 دو تیم در دیداری دوستانه در پاسادنا دوباره به مصاف هم رفتند که 1-1 مساوی کردند.

ایران که در انتظار سه دیدار حساس در انتخابی جام جهانی است در هفته های گذشته به شدت دنبال تدارک بازیهای دوستانه بود.

22. 8 کاربر از پست مفید mr goal تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 38 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)