Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 28 , از مجموع 28
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566
    تشکر شده 5,246 در 1,127 پست

Bia Inja نمایندگان تیمهای جام جهانی در سایت

به نام خدا

کمتر از 15 شب تا افتتاحیه جام جهانی بیشتر فاصله نداریم.

باید یه فکری برای هیجان جام در سایت میکردم.

یه مدت نبودم و خوب بهش فکر کردم تا اینکه به یه نظری رسیدم.

ما برای هر کدوم از تیمهای جام که هوادار داشته باشه یه نماینده تو سایت معین میکنیم.

که وظیفه این نماینده آنالیز بازیهای تیمش بعد از مسابقه است و قبل از بازیها هم نظرات کارشناسانه خودش رو میده.

این حرکت میتونه یه گام به حرفه ای تر شدن و تخصصی تر شدن این سایت کمک بسزایی کنه.

بقیه دوستان هم میتونن نظراتشون رو درمیان بگذارند و با نماینده تیم منتخبشون به بحث و بررسی بازی بپردازند.

دوستانی که مایل هستند تیمی رو در جام جهانی نمایندگی کنند در همینجا اعلام همکاری کنند و نام تیمشون رو بگن.

بعد از آن با صلاحدید هر تیم به نماینده ای خواهد رسید.
    و البته دوست خواهیم داشت تا اکثر تیمها نماینده داشته باشند پس به همین دلیل تیمهای ضعیف تر اگر نماینده پیدا کنند، به آن کاربر امتیازاتی تعلق خواهد گرفت.

5 روز مانده تا افتتاحیه، نمایندگان مشخص خواهند شد پس تا اون موقع میتوانید تیمهای خودتون رو بگید.
    تیمها رو با شماره 1 و2 و3 انتخاب کنید چون ممکن است تیم شماره یک به نفر دیگری برسد.
    بعد از مشخص شدن نمایندگان قوانینی برای آنها ارسال خواهد شد تا در یک چهارچوب مشخص شده نظرات ارسال شود.

منتظر حضور گرم و فعال شما عاشقان پدیده جام جهانی هستیم.

خداحافظ اسطوره من

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

تشکر ها
    14
    تشکر شده 45 در 21 پست

Neww

با سلام خدمت كارشناسان ارشد و سلامي مخصوص خدمت ( مدير هواداران يونتوس )
    من تصميم دارم كه نمايندگي تيم فرانسه را به عهده بگيرم براي اينكه صفحه خالي نباشه ميخواهم مطلبي درباره ي زيدان بنويسم مي دانيد كه زيدان در جام جهاني 2006 از فوتبال خداحافظي كرد و در صحبت هايش ميگفت كه اگر من در لحظات پاياني از زمين اخراج نمي شدم مطمئنا تيم پيروز فرانسه بود نه ايتاليا چون امكان نداشت كه بوفون بتواند ضربه هاي پنالتي مرا مهار كند و در اخرين مصاحبه اش با رسانه ها گفت كه تنها تيمي امسال قهرمان است كه بتواند اسپانيا را شكست دهد پس از حرف زيدان ميتوان حدس زد كه تيمي كه قدرتش و سرعتش بيشتر از اسپانياست مي تواند پيروز ميدان باشد
    ویرایش توسط افلاطون : 06-15-2010 در ساعت 15:26

3. 3 کاربر از پست مفید افلاطون تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566

Lightbulb

نقل قول نوشته اصلی توسط افلاطون نمایش پست ها
    با سلام خدمت كارشناسان ارشد و ...
    من تصميم دارم كه نمايندگي تيم فرانسه را به عهده بگيرم

با سلام خدمت شما دوست گرامی...
    از اینکه فعالیتتون رو پس از عضویت در سایت به صورت جدی آغاز کردید ممنون، اما برای اینکه نمایندگی فرانسه رو بگیرید لازم است [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] رو بخونید تا از چگونگی این کار با خبر شوید.
    و برای اینکه از قوانین این تاپیک نیز پیروی کنید لازم است [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] را بخوانید.

حالا شما میتوانید نماینده فرانسه در دربی باشید، پس لطفا بعد از بازیهای این تیم نظرات خود را بیان کنید.
    درباره بازی قبل فرانسه نیز میتوانید بحث کنید.

با تشکر

خداحافظ اسطوره من

5. 4 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    14
    تشکر شده 45 در 21 پست

Jadide

با عرض سلام خدمت مدير هواداران ميلان و ايتاليا
    لطفا در مورد گرفتن نمايندگي بيشتر توضيح دهيد من پست 1 و 13 را خواندم اما متوجه نشدم
    درمورد بازي فرانسه و ارو گوئه شايد بگم فرانسوي ها انرژي شون و براي حريفهاي قدر تر گذاشتن اين بازي زياد خوب نبود اما تنها يك موقعيت خطرناك داشت
    اميدوارم بازيهاي بعدي اش بهتر باشه

ویرایش توسط افلاطون : 06-15-2010 در ساعت 16:50

7. 4 کاربر از پست مفید افلاطون تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    14
    تشکر شده 15 در 4 پست

Neww

باسلام خدمت دوستان
    من پيشنهاد مي كنم كه به اين قسمت سايت كمي سر بزنيد همين طور كه معلوم است اين قسمت راكد مانده و كمتر به ان توجه شده و هر كس پس از نمايندگي اش دو عدد نظر از خود داده و ديگر به سراغ اين قسمت نيامده دليل اصلي حضور من در اين جا اين است كه من تصميم دارم نماينده ي المان بشوم بخش پست يك و سيزده را هم خوانده ام
    كمي هم مي خواهم در مورد المان بگوييم در بازي اول خود بسيار خوب درخشيد همان طور كه پيداست مي تواند يكي از مدعي هاي قهرماني باشد
    با تشكر از مدير هواداران ميلان و ايتاليا

9. 3 کاربر از پست مفید لژيون تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566

Bomb آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط لژيون نمایش پست ها
    باسلام خدمت دوستان
    دليل اصلي حضور من در اين جا اين است كه من تصميم دارم نماينده ي المان بشوم
    سلام به دوست عزیز و جدیدمون.

خب خوشحالیم که بالاخره تیم آلمان نیز صاحب نماینده شد تا بازیهای این تیم نیز بررسی شود.

از دوست عزیزمون خواهش میکنیم اول تو قسمت [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] خودش رو معرفی کنه تا دوستان بیشتر با همدیگه آشنا بشن.
    و اینکه بعد از بازی های آلمان یه تحلیل از سیستم و بازی و استراتژیکهای تیم و... برای ما بیان کنه.

با تشکر.

خداحافظ اسطوره من

11. 3 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

پیش فرض اشتباه تایپی!

ایتالیا واقعا امروز در برابر نیوزیلند تمام امید ها رو ناامید کرد!
    در یک بازی که تقریبا تمام 90 دقیقه رو ایتالیا در دست داشت و به دلیل نبودن یک پلی میکر تاپ و طراح هوشمند نتونست از این برتری استفاده کنه!
    از بازی هایی که از سیمونه په په وکامورانزی دیدم این بدترین بازی شون بود مخصوصا کامورانزی که 90 درصد توپ هاش رو لو داد!
    از طرفی به علت تراکم نفرات در اطراف محوطه اه نیوزیلند تنها موقعیت های خطرناک ایتالیا از ضربات راه دور مونتولیوو و کامورانزی بدست اومد هر چند یک نفوذ خوب از دی ناتاله هم دیدیم اما کاملا اتفاقی وبدون برنامه!
    امیدوارم پیرلو به بازی بعد برسه وایتالیا رو از این بی سرو سامانی دربیاره!

ویرایش توسط AlexDelpiero : 06-21-2010 در ساعت 10:56

13. 3 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    صحـــــرا
    تشکر ها
    385
    تشکر شده 785 در 244 پست

منو به نمايندگي از اسپانيا داشته باشين

15. 5 کاربر از پست مفید SaHra تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566

Bomb تساوی تحمیلی

به نام خدا

ایتالیا در این بازی همانند بازی قبل با ترکیب:

مارکتی

کیه لینی.................................کانا ارو

کریشیتو.................................... ....................................زامبروت ا

مونتولیوو..................ده روسی

مارکیسیو...................پپه

....................................یاکوئین تا
    جیلاردینو................................

به میدان وارد شد.

بازی را به صورت معمولی شروع کرد و استراتژیکهای مختلف را امتحان میکرد، مانند: بازی مستقیم، سانتر از جناح و حرکات پشت محوطه و پاس تو در و استراتژیک جدید در این بازی که شوت از پشت محوطه بود.
    در دقایق ابتدایی و در یک غافلگیری باز هم بر روی یک شروع مجدد ایتالیا ضعیف نشون داد و گل خورد.
    هرچند این گل آفساید بود اما نقطه ضعف ایتالیا روی شروع مجددهای ضربه کاشته با پاسهای هوایی و بلند به وضوح مشخص شد.
    بعد از اینکه ایتالیا گل خورد با فشار بی امان و پشت سر هم بالاخره ده روسی در موقعیت گل قرار گرفت که دفاع نیوزلند تن یه پنالتی داد.
    بعد از پنالتی که به وسیله یاکوئینتا به گل تبدیل شد فشار ایتالیا نیز کمتر شد و با فشار کمتری نیمه را به پایان رسوند.
    بین دو نیمه لیپی تغییراتی را در سیستم خود داد که آلبرتو جیلاردینو را بیرون آورد و دیناتاله رو به میدان آورد که بعد از بازی کمرنگ او در نیمه اول این تغییر پیش بینی میشد.
    تغییر دوم آوردن کامورانزی به جای سیمونه پپه بود.
    این تغییر به نظر من اشتباه بود، چون کامورانزی در بازی قبل خیلی ناامیدکننده ظاهر شد و حتی در این بازی هم بسیار بد بازی کرد.
    گتوزو میتوانست به جای کامورانزی به میدان برود و بهتر بازی کند.
    از همه اینها که بگذریم بهتر از این تغییرات این بود که سیمونه پپه را در بازی نگه میداشت، چون سرعت برای ایتالیا نگه داشته میشد.
    و میتونست نتیجه بهتری را برای تیم داشته باشد.
    تعویض گتوزو و مارکیسیو شاید بهترین کاری بود که لیپی میتوانست انجام دهد.
    تعویض سوم ایتالیا در زمان خوبی بود چون هنوز 30 دقیقه به پایان بازی مانده بود و فورواردی که به میدان می آمد میتوانست خود را نشان بدهد، اما پاتزینی نتوانست انتظارات را برآورده کند و آنجور که در تیم باشگاهیش گل میزند در تیم ملی نیز گل بزند.
    نیمه دوم نیز ایتالیا همانند نیمه اول کمی بدشانس بود و ضربه زامبروتا که بوی گل میداد به بدن بازیکن نیوزلند برخورد کرد و مانع از گل شدن شد.
    ایتالیا نمایش خوبی گذاشت اما نتوانست به گل برسد حتی در این راستا دروازبان نیوزلند بهترین بازیکن میدان شد.

با تشکر از شما حسین دیدار

خداحافظ اسطوره من

17. 3 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)