Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 55
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282
    تشکر شده 1,926 در 530 پست

Smile مورینهو ،امید جدید کهکشانیها

ای پست همون طور که از اسمش معلومه بحث و تبادل نظر درباره آمدن مورینهو به رئال مادرید هست.

ویرایش توسط Los Anseleig : 05-29-2010 در ساعت 22:56

2. 5 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282

پیش فرض پرز اخراج پلگرینی و استخدام مورینیو را اعلام کرد .

مرجع خبری رئال مادرید : پرز در مصاحبه مطبوعاتی قاطعانه پیوستن مورینیو به رئال مادرید را اعلام کرد .
    فلورنتینو پرز "به دوران مربیگری پلگرینی در رئال مادرید خاتمه" بخشید و همچنین اعلام کرد :" پس از حل شدن مشکلات با اینتر خوزه مورینیو مربی بعدی رئال مادرید خواهد بود ."
    در کنفرانس مطبوعاتی در سانتیاگو برنابئو ، شخص اول رئال مادرید گفت :" از تمام حرفه ای گری و فداکاری مربی شیلیایی سپاسگزاریم اما اکنون زمان آن بود که خون تازه ای وارد پروژه مان کنیم ."
    وی ادامه داد :" نمی خواستیم که فرصت بدست آوردن بهترین مربی جهان را از دست دهیم . رئال مادرید به ثبات احتیاج دارد اما ثبات زمانی به دست خواهد آمد که ما قهرمان شویم و بر بام فوتبال جهان باشیم ، نه این که صرفا مربی را حفظ کنیم . به یاد دارم که پنج جام اروپایی اول را با چهار مربی بردیم . شیوه بازی تیم مورینیو با رئال مادرید مناسب است و روحیه پیروزی را به رئال مادرید می آورد ."
    وی در مورد توافق با اینتر گفت :" این مشکل در اسرع وقت حل می شود . مسئله فسخ یک قرارداد است که یک مشکل جزئی سر راه آن است ."
    مورینیو باید با موراتی برای فسخ قراردادش به توافق برسد و مراسم معارفه اش در رئال مادرید در روزهای آینده برگزار خواهد شد . قرارداد مورینیو چهار ساله و سالی 10 میلیون یورو خواهد بود .
    وی در مورد مقایسه شیوه کارش نسبت به دوره اولش گفت :" از نظر اقتصادی که موفق تر بودیم . من به کارم اعتقاد دارم . بهترین ها را می آوریم و درآمدمان افزایش می یابد . این را در سال 2000 نیز اثبات کردم ."
    در مورد تمایل ده روسی برای پیوستن به رئال مادرید نیز فلورنتینو پرز گفت :" افتخاری است ."

4. 4 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

نمیدونم اینجا قراره بحث و تبادل نظر باشه یا تایپیک اخبار اما من نظرم رو می گم.
    دوست عزیز رئال با مورینیو و یا هر مربی دیگه ای یارای مقابله با بارسای کبیر رو نداره.
    بارسا تاکتیکی داره که در صورتی جلوشو میشه گرفت که دفاع های چند لایه ای و نزدیک به خط 18 با دفاع های تنومند و سریع قرار گرفته باشه.
    اینتر یه بار همچین کاری رو در برابر بارسا انجام مداد ولی دیگه تکرار نخواهد شد چون اگه یکی از این فاکتوره که گفتم نباشه مسی و ژاوی اون دفاع رو به هم میریزند و به دروازه حریف دسترسی پیدا میکنند.
    مورینیو فقط مهره چینی خوبی داره ولی نمی تونه جلوی سوتی دفاع های تیمش رو در مقابل تکنیک مسی بگبره.
    کافیه یه سوتی داده بشه تا مسی از اون اشتباه بهره کامل رو ببره.
    به هر حال اومدن مورینیو رو به شما تبریک می گم.

6. 5 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282

دوست عزیز مورینهو دوبار تیم بارسا رو حذف کرد یه بار هم در مرحله گروهی با چلسی در استنفورد بریج برد در نیوکمپ مساوی کرد و بارسا فقط یه بار تونست تیم مورینهو رو شکست بده.

8. 7 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282

Danger مصاحبه مفصل مورینیو با آس : ما هویت خودمان را داریم ، از کسی تقلید نمی کنیم . نسخه pdf

مرجع خبری رئال مادرید : خوزه مورینیو ، مربی پرتغالی در مصاحبه ی مفصل با آس در مورد رئال مادرید صحبت کرد .
    چه شیوه ای را برای رئال مادرید در نظر دارید ؟
    تیمی متعادل خواهد شد . تیمی که می خواهد قهرمان شود ابتدا باید نقاط قوت و ضعفش مشخص شود و نقاط ضعف آن رفع شود . تیمی که قهرمان می شود باید بازیهایش را ببرد و تیمی که می خواهد بازیها را ببرد باید خوب بازی می کند . ما فلسفه و تاریخچه خودمان را نداریم و از هیچ کس تقلید نخواهیم کرد . بازیکنان مشخصه هایی دارند که من باید آنها را گرد هم آورم . باید سخت کار کنیم . پیش فصل کمی عجیب و غریب است چرا که پس از جام جهانی آغاز می شود و نکته عجیب تر از آن هم این است که وقتی کار را شروع کنیم دوباره برخی از بازیکنان در تاریخ 21 شهریور باید برای بازیهای دوستانه ملی بروند . اما تمام تلاشمان را می کنیم که برای اولین بازی رسمی فصل آماده باشیم .

چه سیستمی را برای رئال مادرید در نظر دارید ؟ 3-3-4 ، 2-4-4 ، 1-5-4 ، ... ؟ در مورد آن هیچ تصمیمی گرفته اید ؟
    سیستم چهار دفاعه را دوست دارم اما تیمهای من گاهی اوقات با سه دفاع هم بازی می کنند . من بازیهای بسیاری را سه دفاعه برده ام . با چلسی پنج بازی را سه دافع بردیم و اینتر هم در فصل آخر سه بازی را با این سیستم بردیم و یکی را باختیم . طبیعتا با چهار دفاع بازی خواهیم کرد . البته دو مدافع کناری باید خاصیت همجومی داشته باشند مثل اشلی کول ، مایکون یا ... در خط هافبک می توانیم به صورت دیاموند یا مثبث بازی کنیم . اگر به صورت مثلث بازی کنیم سه مهاجم خواهیم داشت .

پس فکر می کنید که کارتان با خورخه والدانو هماهنگ خواهد بود ؟
    کاملا . شکی ندارم که روابط خوبی خواهیم داشت چرا که والدانو هم مربی و هم بازیکن این باشگاه بوده است . من به خوبی جایگاه هر شخص را می دانم و برایش احترام قائلم . فکر نمی کنم که مدیر یک باشگاه بخواهد که به رختکن برود و با بازیکنان صحبت کند . کار او کاملا مشخص است و می تواند در مورد خریدها یا کادر فنی نظر دهد . در اینتر گفتم کاروالیو را می خواهم ، برانکا گفت لوسیو بهتر نیست ؟ گفتم بله و به حرفش گوش کردم . وقتی کارها گروهی انجام شود بهتر پیش می رود .

برنامه شما برای گوتی و رائول چیست ، دو بازیکنی که هنوز یک سال با رئال مادرید قرارداد دارند ؟
    باید قدیمی ها را راضی نگه داریم . ممکن است آنها دوست داشته باشند در تیمی دیگر بازی کنند یا این که در تیمی که سالها در آن بوده اند نقش دیگری به عهده بگیرند .

یعنی در برنامه هایتان آنها را نیز مد نظر دارید ؟
    ماتراتزی خوشحال بود که درفینال چمپیونزلیگ یک دقیقه بازی کرد و کوردوبا نیز بسیار خوشحال به نظر می رسید . من هیچ گاه با چنین بازیکنانی مشکل نداشته ام چرا که باید آنها را درک کرد . یک روز فرناندو هیرو را در بولتون دیدیم که از آن جا راضی بود . کمتر بازیکنی پیدا می شود که در سن 36 سالگی بتواند فیکس باشد ... زانتی ها و مالدینی ها انگشت شمارند . بازیکن باید با خودش و تیم صادق باشد . روی گوتی حساب نمی کنم . صحبتهایش را قبلا خوانده ام . او به زمین رفته و با هواداران وداع کرده است .

پس در رئال مادرید نمی ماند ؟
    اگر نظرش عوض شود مشکل نیست . من افرادی که حرفی می زنند و روی آن می مانند را دوست دارم . اما رائول ساکت بوده است و هیچ چیزی از او نشنیده ایم . او کاملا ساکت بوده است . وقتی کارم را شروع کردم تلفنی یا حضوری با او صحبت می کنم تا نظرش را جویا شوم .

می توانید کاکا را به بهترین حالتش برسانید ؟ در ایتالیا که بودید بازیش مورد پسندتان بود ؟
    او مصدوم شد و بسیاری از این فصل را از دست داد اما فکر نمی کنم که مشکلی در راه بازگشتش به بهترین حالت وجود داشته باشد . او بازیکنی است که نیاز به اعتماد به نفس دارد تا بتواند بدرخشد .

چه برنامه ای برای دفاعی کردن توسط هیگوائین ، کاکا و کریستیانو دارید ؟
    راحت است . یک تیم باید تیم باشد . همان طور که در طول فصل دیگر پستها برای گلزنی توسط آنها تلاش می کنند ، در مقاطعی نیز آنها باید به کمک دیگر پستها بیایند تا مصلحت تیم انجام شود . بازی با چلسی را به یاد دارم که ده نفره شدیم . تری دروازه بان شد و دروگبا هم نقش مدافع را بازی کرد . امسال نیز برابر بارسلونا ... و این خصوصیات یک تیم است .

شما همیشه دوست داشته اید که یک رقیب برای بحث کردن با او داشته باشید و در اسپانیا بارسلونا دشمن شماست .
    این چیزی نیست که من دوست داشته باشم . من دشمن هیچ کس نیستم . من ضد هیچ یعنی ضد بارسلونا یا ضد میلان نیستم . من ضد هیچ چیز نیستم . من هوادار اینتر بودم و اکنون باید هوادار رئال مادرید باشم . من با متانت به آن جا می روم و البته بعضی چیزها را تغییر خواهم داد . مثلا این که هواداران دوست دارند که هر روز درهای تمرین به رویشان باز باشد. مطمئنا روزهایی که درها به روی هواداران باز است را افزایش خواهیم داد اما بعضی روزها نیز ضروری است که درها بسته باشد . اما برایم مهم نیست که برخی خود را دشمن من به شمار آورند .

لاپورتا گفته که پسر شما طرفدار بارسلوناست .
    پسر من طرفدار بارسلونا نیست . او طرفدار پدرش است و خوب می داند که چه احترامی برای پدرش قائل باید باشد . او نمی تواند طرفدار تیمی باشد که 90 دقیقه به پدرش توهین کرده اند . من پوراو ، چلسی و اینتر را دوست دارم چرا که تجربه کار و موفقیت در آنها را داشته ام . حالا طرفدار رئال مادریدی هستم که باید در ان بدرخشم .

هواداران از رئال مادرید قهرمانی و در کنار آن فوتبال زیبا می خواهند ...
    من هم در این مورد شکی ندارم . تیم من همیشه خوب بازی خواهد کرد و برای قهرمانی خواهد جنگید . اما گاهی اوقات لازم است که بازی زیبا را به دست فراموشی بسپریم . ابتدا باید به یک چیز فکر کرد : پیروزی و اگر بازی رفت را 3-1 برده باشی و ده نفره هم شده باشی چاره ای به جز دفاع باقی نمی ماند .

گواردیولا گفته که با رفتن مورینیو به رئال مادرید فصل بعد جذاب تر می شود . نظر شما چیست ؟
    لالیگا این فصل خیلی جذاب بود و من این جا نبودم . امیدوارم که والنسیا ، مایورکا و واتلتیکو بهتر از این ها شوند و در راه قهرمانی بیشتر با دیگر تیمها رقابت کنند . بدون شک رقابت زیبایی خواهد بود چرا که بارسلونا بسیار خوب کار می کند و قوی تر از امسال هم خواهد شد . من هیچ مشکلی با گواردیولا ندارم . سالهاست که او را می شناسم . رابطه خوبی با هم داریم و برایش احترام زیادی قائلم .

برای مراسم معارفه تان صحبتی آماده کرده اید ؟
    نه هنوز . در هواپیما روی آن فکر می کنم . با وجود آن که کارنامه ام غرور آمیز است سعی می کنم با تواضع وارد باشگاه شوم چرا که رئال مادرید بزرگتر از همه ماست .

در حالی که هنوز زمان بسیاری تا شروع لیگ باقی مانده ، فکر می کنید با چه بازیکنانی برای قهرمانی لیگ می جنگید؟
    نمی دانم . من که می خواهم قهرمان لیگ شوم چرا که هر بازیکن و هر مربی دوست دارد که قهرمان لیگ های اسپانیا ، ایتالیا و اروپا شود و من اولین مربی خواهم بود که سه چمپیونزلیگ را با سه باشگاه مختلف بالای سر می برم . من شاید دوست داشته باشم که حتی یک بازیکن جوان را بردارم و تبدیل به یک ستاره کنم . درخشش یک بازیکن ناکام در فصل گذشته نیز برایم هیجان انگیز است . من انگیزه های فراوانی دارم . نمی خواهم که تواضعم را از دست دهم . برای قهرمانی لیگ در برابر سوپر تیمی همچون بارسلونا باید یک تیم بزرگ آماده کرد .

صادقانه بگویید ، رئال مادرید می تواند سه جامه شود ؟
    فقط یک تیم بزرگ می تواند هر سه جام را بالای سر ببرد . رئال مادرید یک تیم بزرگ است و بله ، می تواند سه جامه شود .

دیگو میلیتو و مایکون هیچ شانسی برای همراهی با شما در پروژه جدید رئال مادرید دارند ؟
    دیگو میلیتو برای اینتر میلان کاری تاریخی کرده و باید با این باشگاه ادامه دهد . اینتر نیز بعید است که به چنین بازیکنی اجازه ی رفتن بدهد . او باید بماند اما مطمئنا سعی می کند که دستمزدش را بیشتر کند . مایکون یک ستاره است ، هم از نظر فیزیکی آماده است و هم توانایی زیادی دارد . مدافعی که در طول یک فصل 6-7 گل بزند که هیچ کدام از آنها از روی ضربات آزاد نبوده کاری خارق العاده کرده است . او بی همتاست . البته فکر می کنم راموس در این پست یکی از بهترینهای جهان است.

فکر می کنید که چه پستهایی از رئال مادرید باید تقویت شود ؟
    سه چهار بازیکن تداقعی می خواهم .

دی ماریا را می خواهید ؟
    او یک فوتبالیست فوق العاده و یک قهرمان کوچک است . تردید دارد م که بتواند در لیگهایی همچون اسپانیا و اروپا بدرخشد . اگر قیمتش مناسب بود پس از آن می گویم که می توانیم روی او ریسک کنیم یا خیر . مبلغ او خیلی بالاست و من دوست ندارم که باشگاه برای بازیکنان چنین رقمهای گزافی را بپردازد .

صحبتهایی در مورد تقویت خط هافبکتان توسط جرارد و لمپارد شنیده شد .
    بازیکنان باتجربه را دوست دارم و بدم نمیاد که چند بازیکن 4-33 ساله داشته باشم ... اما متاسفانه چنین بازیکنانی در درازمدت نمی توانند پولتان را بازگردانند . اما اگر بتوانند که حداقل دو سه سال هم در یک تیم بدرخشند قابل تقدیر هستند . هر دوی آنها بازیکنان خوبی هستند.

نظرتان در مورد فابیو کونترائو چیست ؟
    بازیکنی است که اخیرا خیلی به چشم آمده است . اما خرید فابیو کونترائو به منزله خرید مارسلوی پرتغال است . من ترجیح می دهم که بازیکنی با مشخصاتی دیگر داشته باشم . هر چند که او بازیکنی است که پیشرفت زیادی کرده است .

و ده روسی ؟
    خرید او غیر ممکن است چرا که او و توتی اسطوره های رم هستند و دوست دارند که قوتبالشان را در آن جا به پایان رسانند . فکر کنم که خریدش غیرممکن باشد .

در پرتغال ، انگلیس و ایتالیا مربیگری کرده اید . احتیاج به یک رقابت جدید دارید ؟
    چهار پنج ماهیست که تصمیم به ترک ایتالیا گرفته ام چرا که واقعا محیطش آزار دهنده است . این نتایج رفتنم را آسان کرد اما ترجیح می دهم به آن فکر نکنم چرا که پایان خوشی در آن جا داشتم . در هفته های گذشته با پیش کشیده شدن بحث رئال مادرید بیشتر به یک رقابت جدید فکر کردم . رئال مادرید من را می خواست و من هم آنها را می خواستم و جاده باز شد .

دقیقا چه زمانی تصمیمتان را گرفتید ؟
    پیش از فینال . پس از آن فقط مشکل فسخ قرارداد با اینتر بود . در حال حاضر تنها مذاکرات میان دو باشگاه باقی مانده و پس از آن سرمربی رئال مادرید خواهم شد .

شیوه آزادیتان چطور است؟ رئال مادرید باید 16 میلیون یورو می پرداخت ؟
    آنها بدون شک رقم فسخ را خواهند پرداخت . مطمئنم که دو باشگاه همدیگر را درک می کنند چرا که خوب می دانند من چه می خواهم و این برایم بهتر است . بدون شک در رئال مادرید مربیگری خواهم کرد .
    منبع:[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ویرایش توسط Los Anseleig : 05-28-2010 در ساعت 20:38

10. 5 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282

Smile نگاهی به کارنامه درخشان خوزه مورینیو ، مربی جدید رئال مادرید

مرجع خبری رئال مادرید : خوزه مورینیو در یک دهه به عنوان مربی به 14 عنوان قهرمانی دست یافته است .
    خوزه مورینیو (ستوبال ، پرتغال ، 26 ژانویه 1963* یک هفته پس از قهرمانی چمپیونزلیگ با اینتر میلان راهی برنابئو شد . او توانست که پس از 45 سال نراتزوری ها را به این عنوان برساند . مربی پرتغالی همچنین در طول فصل 10-2009 قهرمان اسکودتو و کوپا ایتالیا شده بود که اولین سه گانه ی تاریخ اینتر بود . مورینیو همچنین در فصل اول حضورش در اینتر قهرمان لیگ و سوپرکاپ ایتالیا شده بود .
    این مربی در سه سالی که پیش از اینتر در چلسی بود به شش جام دست یافت . در طول اولین سالش در استمفورد بریج قهرمان لیگ جزیره و کارلینگ کاپ شد . سال بعد از آن نیز چلسی قهرمان لیگ شد و همین طور جام اتحادیه را برد . مورینیو همچنین در طول فصل 07-2006 با چلسی قهرمان اف ای کاپ و کارلینگ کاپ شد .
    پیش از رفتن به انگلیس مورینیو توانسته بود که با پورتو در سال 2004 به قهرمانی در لیگ و همین طور قهرمانی چمپیونزلیگ برسد . با این تیم همچنین توانسته بود که به جام یوفا ، جام حذفی و سوپرکاپ پرتغال دست یابد .

افتخارات باشگاهی :
    2 قهرمانی چمپیونزلیگ : 2004 (پورتو) ؛ 2010 (اینتر)
    1 جام یوفا (2003)

2 لیگ پرتغال (03-2002 ، 04-2003)
    2 لیگ انگلیس (05-2004 ، 05-2006)
    2 اسکودتو (09-2008 ، 10-2009)

1 جام حذفی پرتغال (03-2002)
    1 اف ای کاپ (07-2006)
    1 کارلینگ کاپ (05-2004 ، 07-2006)
    1 کوپا ایتالیا (10-2009)

سوپر کاپ پرتغال (03-2002)
    جام اتحادیه (2005)
    سوپرکاپ ایتالیا (2008)

رکوردهای شخصی :
    بهترین مربی کمیته آمار و ارقام : 2004 ، 2005
    بهترین مربی اروپا : 03-2002 ؛ 04-2003
    بهترین مربی لیگ پرتغال : 03-2002 ، 04-2003
    بهترین مربی لیگ انگلیس : 05-2004 ، 06-2005
    بهترین مربی لیگ ایتالیا : 2009

12. 5 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282

Bomb رونالدو : برای برد به رئال مادرید آمدم و مورینیو نیز یک برنده است .

مرجع خبری رئال مادرید : کریستیانو از پیوستن مورینیو به رئال مادرید بی اندازه خوشحال است .
    کریستیانو رونالدو از پیوستن هموطنش به رئال مادرید خوشحال است . با آمدن مورینیو به رئال مادرید انگیزه های او افزایش یافته است و امیدوار است که با حضور او بتواند که پس از یک سال بدون جام بتواند سال درخشانی در مادرید سپری کند .
    کریستیانو در تمرینات تیم ملی پرتغال در کویلیا گفت :" از این که او مربی من در فصل بعد خواهد بود خوشحالم . خوزه یک برنده است ، مثل من و از آمدنش خوشحالم ."
    او افزود :" امیدوارم که با او بتوانیم که با او به عناوین بسیاری برسیم . به کار او اعتماد کامل دارم ."
    کاپیتان تیم ملی پرتغال نمی تواند خوشحالیش از آمدن هموطنش به رئال مادرید را کامان کند اما از مربی پیشین رئال مادرید نیز تجلیل می کند :" پلگرینی مربی فوق العاده با نگاه فوق العاده بود ."
    منبع:[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

14. 5 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282

Bia Inja مخالفت مورینیو با مراسم معارفه با حضور هواداران

مرجع خبری رئال مادرید : مورینیو مخالف مراسم مجلل برای معارفه اش است .

خوزه مورینیو روز دوشنبه ساعت 15:30 در اتاق کنفرانس سانتیاگو برنابئو معارفه خواهد شد اما این که معارفه ی او همچون معارفه های پارسال کریستیانو ، کاکا و بنزما با حضور هواداران باشد یا خیر بستگی به نظر او دارد .
    مربی جدید رئال مادرید علاقه ای به برگزاری یک مراسم شلوغ ندارد و این گونه که به نظر می رسد بعید است که مراسم معارفه ی این مربی پرتغالی با حضور هواداران برگزار شود .
    مورینیو پس از معارفه به تغطیلات خواهد رفت تا یک هفته پیش از شروع کار رئال مادرید به مادرید بیاید .

16. 5 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    jose mourinho
    بازیکن محبوب
    raul
    اسم واقعی شما
    mehran
    تشکر ها
    342
    تشکر شده 54 در 15 پست

عشقسسسسسسسسسسست جوزه

18. 3 کاربر از پست مفید raul7_spanishmen تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    José Mário dos Santos Félix Mourinho
    بازیکن محبوب
    Fernando Torres
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 7 در 2 پست

با ژوره صد در صد قهرمانیم

20. 4 کاربر از پست مفید Fernando Torres تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع