Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 55
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282
    تشکر شده 1,926 در 530 پست

Smile مورینهو ،امید جدید کهکشانیها

ای پست همون طور که از اسمش معلومه بحث و تبادل نظر درباره آمدن مورینهو به رئال مادرید هست.

ویرایش توسط Los Anseleig : 05-29-2010 در ساعت 22:56

2. 5 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282

پیش فرض زندگی نامه خوزه مورینیو-فصل 8

مرجع خبری رئال مادرید : فصل 8 از زندگی نامه خوزه مورینیو
    سزار فوتبال-17 جام در 8 سال
    یکی از استعداد هایی که مورینیو در این چند سال نشان داده است قهرمان کردن تیم هایش در سال اول حضور در آنهاست.
    از سخنان جالب سزار،سخنرانی جالب او بعد از جنگ با فرانکا در جنگ زلا در مجلس سنا بود "دیدم و فتح کردم"،این گفته در فوتبال فقط با یک نفر تطابق دارد،خوزه مورینیو.او در 8 سال گذشته به عنوان مربی به 17 جام دست یافته است.
    مسلما از اهداف سال بعد مربی پرتغالی کسب افتخار با پر افتخارترین تیم جهان است.او در اینتر،دو بار سری آ،یک بار جام حذفی ایتالیا،یک سوپر جام ایتالیا و جام قهرمانان اروپا.
    مورینیو نشان داده است را موفقیت را خوب بلد است،او همین میزان افتخارات را در پرتغال و انگلستان هم دارد.یک جام قهرمانان اروپا،یک جام یوفا،دو قهرمانی در پرتغال،یک جام حذفی پرتغال،دو قهرمانی انگلستان،یک اف ای کاپ،یک کامیونیتی شیلد و دو کارلینگ کاپ حاصل کار آقای خاص در انگلستان و پرتغال بوده است.

اولین بوسه مورینیو بر جام قهرمانان اروپا

او برای چلسی همه کار کرد به جز قهرمانی اروپا واین خیلی خوشایند آبراموویچ نبود.
    حالا او با همین هدف به مادرید آمده،و به نظر او می تواند طلسم طولانی جام دهم را بشکند.
    گرند اسلم
    درست است پارسال مورینیو با اینتر سنگ تمام گذاشت و شاید پیروزی بر بارسلونا گل سر سبد این افتخارات بود،اما مورینیو به فکر ایجاد رکوردی بزرگ با قهرمانی در سه کشور صاحب فوتبال اروپاست.
    افتخارات فردی
    مورینیو همان قدر که در کسب قهرمانی استاد است،در کسب مقام های انفرادی هم توانمند است،دو بار انتخاب به عنوان مربی سال فیفا،دو بار انتخاب به عنوان بهترین مربی انگلستان،یک بار انتخاب به عنوان مربی سال پرتغال و دو بار انتخاب به عنوان بهترین مربی اروپا از افتخارات "آقای خاص"است.
    با وجود تمام مشکلاتش در فوتبال ایتالیا به مقام بهترین مربی ایتالیا هم در سال 2009 دست یافت و حالا باید منتظر نبرد تماشایی او با گواردیولا نشست...

منبع:[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 4 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Del Bosque
    بازیکن محبوب
    Raul Gonzales Blanco
    RealMadrid
    تشکر ها
    57
    تشکر شده 272 در 35 پست

پیش فرض 30 اظهار نظر جالب و خاص از آقای خاص

خوسه مورینیو،خوسه مورینیو نیست اگر چیزی را که حس میکند نگوید!در این لحظات طلایی برای شبکه های تلوزیونی مورینیو هر چیزی که اول از همه به ذهنش می آید را میگوید.برای مورینیو بازی از کنفرانس مطبوعاتی آغاز میشود.او سعی میکند تمام توجهات را به سمت خودش ببرد و به روی تیم حریف نیز فشار روانی ایجاد کند!

مورینیو یک انسان خاص است!او در مقابل هیچ چیز و هیچکس ساکت نمیشود!در این مطلب که از سوی marca.com ارائه میشود شما میتواند بخشی از اظهارات غافلگیرکننده مورینیو را بخوانید!

این شما و این هم 30 اظهارنظر برتر مورینیو طی 10 سال سابقه مربیگریش!

این تصویر کوچک شده است. برای دیدن ابعاد واقعی آن، روی این نوار کلیک کنید. ابعاد واقعی تصویر 660x440 و حجم آن 80 کیلو بایت می باشد.

1:"بهترین مربی دنیا نیستم ولی فکر هم نمیکنم کسی بهتر از من وجود داشته باشد."

2:"احساس میکنم رابین هودِ فوتبال ایتالیا هستم به همین خاطر دوست دارم در اینتر باشم."

3:"اصلا موقیعتهای گلی که داشتیم و مالکیتمان در زمین را دیدید؟من در دروازه می ایستادم هم حداقل 5-1 باید بازی را میبریدم."

4:"من زیاد کار میکنم ولی نمیتوانم معجزه کنم چون نه مرلین هستم نه هری پاتر."

5:"بارسلونا یک شهر فرهنگیست با تاترهای مهم،و این پسربچه (مسی) کمدی و نقش بازی کردن را بسیار خوب آموخته است."()

6:"از چیزی که میترسم حریف نیست از جنون گاویست که در اسکاتلند یعنی همین نزدیکیها وجود دارد."

7:"بازیکنی که یک فرد کامل باشد را نمیخواهم،میخواهم یک انسان حرفه ای کامل با شخصیتی فوق العاده باشد.این مردیست که برای دخترم در نظر دارم."

8:"بازیکنان بارسا را دیدم که از داوری عصبانی بودند ولی مثل اینکه حافظه کوتاه مدتشان مشکل دارد."(اشاره میکند به بازی چلسی-بارسا در نیمه نهایی لیگ قهرمانان)()

9:"یکی از چیزهایی که خیلی در ایتالیا به آن علاقه دارم سر و صدای الکی دشمنانم است.به عنوان یک فرد آزاد در یک شهر آزاد نظر خود را گفتم بعد نق نق ها و سر و صدای دشمنانم بلند شد."

10:"این داستان را شخصا به پایان میرسانم،البته با فروتنی.امیدوارم برای کریسمس هدیه ای به من بدهید.تنها رامازوتی مشهور اِروس بود نه آندره آ."(مربوط میشود به بعد از بحث و درگیری لفظی که که با آندره آ رامازوتی خبرنگار ایتالیایی داشت.)

11:"میخواهم فلسفه فوتبال زا تغییر دهم.هیچکس با اندیشه های من وجود ندارد."

12:"ونگر از آن دسته آدمهایی است که در انگلستان به آنها میگویند دهان بین.همیشه دوست دارد ببیند بقیه چه میکنند.بعضی افراد هستند که وقتی در خانه اند با استفاده از یک تلسکوپ فوق العاده بقیه فامیل و دوستان را زیرنظر میگیرند تا از کارشان سر در بیارند."

13:"برای کسی که به باخت عادت ندارد همیشه باختن سخت است.در واقع این خصوصیت افرادیست که همیشه پیروزند.شخصیت من هم کمی اینگونه است.قبول شکست برای من راحت نیست."

14:"هستند افرادی که بعد از پیروزی میخندند،ولی من وقتی برای جشن گرفتن موفقیتهایم ندارم."

15:"حقوق من 9 میلیون نیست،تقریبا 11 میلیون است که با تبلیغات میشود 14 میلیون در سال."

16:"بارسلونا باشگاه بزرگیست ولی در 200 سال تاریخشان فقط یک بار قهرمان اروپا شده اند.من مربیی هستم که تازه چندسال است کارش را شروع کرده و به اندازه کل تاریخ بارسا جام اروپایی برده ام."()

17:"چند ماه روزی 5 ساعت ایتالیایی کار کردم تا بتوانم به راحتی با بازیکنان-رسانه ها و هواداران ارتباط برقرار کنم،رانیری 5 سال در انگلیس بوده ولی هنوز با خودش بر سر گفتن صبح به خیر و عصر به خیر میجنگد."()

18:"از بین 21 نفری که به بهترین مربی سال رای دادن فقط یک نفر به من رای نداد که آن هم عادیست.حتی عیسی مسیح را نیز همه دوست نداشتند."

19:"ببینید موهایم را کوتاه کرده و آماده جنگ هستم."

20:"3 سال کار کردن در لیگ جزیره بدون بردن جام؟من توانایی این کار را ندارم."(در پاسخ به بنیتز)()

21:"کارنامه کاری من با رایکارد قابل قیاس نیست.او هیچ جامی نبرده ولی من جامهای زیادی را برده ام."

22:"اگر تو با کامبیاسو و زانتی تمرین کنی و نتوانی سطح خودت را ارتقا دهی احتمالا فقط یک عصب در مغزت وجود دارد که آن هم احتمال زیاد خوب کار نمکیند."

23:"اگر بخواهیم مشکل را اینجا به پایان برسانیم و مختومه اعلام کنیم از جانب من ایرادی ندارد.رانیری برای بار اول اظهارنظر کرد و من راحت بودم برای بار دوم نظر داد و راحت بودم برای بار سوم هم نظر خود را گفت و باز هم راحت و آرام بودم ولی من فقط یک نظر دادم و او عصبانی شد.اگر بخواهیم پرونده را مختومه اعلام کنیم از جانب من مشکلی نیست.3-1 به نفع رانیری ولی گل من بسیار دیدنی بود."()

24:"اگر من قبل از بازی یا سر تمرین فیلم گلادیاتور را برای بازیکنانم بگذارم آنها یا از خنده به خود میپیچند یا مرا به یک پزشک روانشناس معرفی میکنند.رانیری فراموش کرده که بازیکنانش بچه نیستند."(اشاره به یکی از ترفندهایی که رانیری در هنگام تمرینات داشت)()

25:"یووه مرا نگران میکند؟بله بله چشمهایم را ببینید از نگرانی شبها خواب ندارم."()

26:"از من پرسیدند که بازی یووه را دیدی؟گفتم تا گل آمائوری دیدم بعد از آن دیگر تلویزیون را خاموش کردیم چون باید برای صرف شام آماده میشدیم."()

27:"ما فقط اینتر تی وی را داریم با 45 هزار مشترک.در حالی که میلان 3 شبکه تلوزیونی با یک روزنامه و یووه نیز شبکه تلوزیونی و یک روزنامه به نام توتواسپرت دارد.اگر بخواهیم در مورد تاثیرات ذهنی صحبت کنیم شما وقتی تبلیغات و خبرهای این سه باشگاه را با هم مقایسه کنید به این موضوع پی میبرید که چه تیمهایی با یک کار برنامه ریزی شده بزرگ قصد القای بیماریهای روانی به تماشاگران فوتبال را دارند."

28:"یووه و میلان تا دقیقه 88 خیلی خوشحال بودند تا دقیقه 93 هم بسیار شاد بودند ولی دقیقه 95 احتمالا یک تلوزیون از پنجره ای به پایین پرتاب شد."(بعد از بازگشت اینتر به بازی مقابل سیه نا که در نهایت 4-3 به نفع شاگردان مورینیو تمام شد.)()

29:"رانیری گفت که نیازی به کسب موفقیت ندارد.او با 70 سال سنی که دارد فقط یک سوپرکاپ برده.هیچوقت موفق به کسب جام مهمی نشده.شاید بهتر باشد ذهنیت خود را عوض کند هرچند که برای اینکار خیلی پیر شده است."

30:"من عوض نمیشوم.من خوسه مورینیو هستم با تمام تواناییها و تاثیراتش."(در مراسم معارفه خود به عنوان سرمربی جدید رئال مادرید.)
    Capitan Raul Gonzales Blanco

6. 3 کاربر از پست مفید Raul_7 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282

Bomb تیمهای مورینهو هم کم گل نزده اند

مرجع خبری رئال مادرید : آمار نشان می دهند که تیم های مورینیو آن طوری که گفته می شوند هم تداقعی نیستند .
    "مورینیو تدافعی است ؟" این بحث روز انجمنهای فوتبالیست . اما علم که همواره از همان آغاز ورزش فوتبال با آن غریبه بوده است به این سوال پاسخ منفی می دهد . مربی پرتغالی در هفت فصل به طور کامل مربی یک تیم بوده است و از میان این هفت فصل چهار بار تیمهایشان بیشترین گلها را به ثمر رسانده اند .
    بین فصل های 03-2002 تا سال گذشته آمار این گونه بوده است : پورتو در فصل 03-2002 ، 73 گل به ثمر رساند که تنها یکی کمتر از بنقیکا بود . اما سال بعد با وجود قهرمانی لیگ تنها به 63 گل رسید که البته بیشترین گل زده را تیمش داشت . در چلسی نیز در فصل 06-2005 ، 72 گل زد که با یونایتد کریستیانو برابری کرد. در دو فصل پایانی نیز در اینتر در هر دو فصل تیمش صدرنشین بود . یک فصل 70 گل که با میلان برابر بود و یک فصل 75 که با اقتدار بیش از دیگر تیمها گل زده بود .
    البته این آمار اختلاف زیادی با 102 گلی که رئال مادرید فصل قبل به ثمر رساند دارد و اکنون باید رقابت تازه ای را در لیگ اسپانیا تجربه کند . تیمهای او در 258 بازی لیگ 489 گل به ثمر رسانده اند ، میانگین 1.89 گل در هر بازی که مسلما او باید در رئال مادرید این را ارتقا بخشد .

منبع:[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 3 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282

Ohum استاد فلسفه مورینهو:او یک نابغه است

بهترین در جهان
    "در سال 1982 به او درس فلسفه ی تربیت بدنی را می دادم . هیچ وقتبه مورینیو فوتبال درس ندادم . به هیچ کس فوتبال یاد ندادم . مورینیو به عنوان مربی فوتبال بسیار نابغه است . توانایی های یک مربی بزرگ را دارد . او یک باهوش بزرگ است و در این هیچ تردیدی نیست .باهوش در تمامی علوم وجود دارد . در داروسازی ، وکالت ، فیزیک و ... فوتبال . مورینیو یکی از آنهاست . او به خوبی جو را آنالیز می کند و باعث می شود که بیشتر از او صحبت شود تا تیمش را از حواضی دیگر مصون نگه دارد . وقتی گفته می شود که باهوش است یعنی توانایی های فیزیکی ، روانشناسی ، روحی و ذهنی را دارد . او بهترین مربی جهان است چرا که تنها مربی ایست که این قابلیتها را داراست ."

درسها
    "فکر نمی کنم که مورینیو چیزی از من یاد گرفته می شود چرا که خودش بسیار باهوش است . بیشترین لذت برای یک استاد زمانیست که شاگردش را به تمام آن چه که نمی داند برساند . شاید درسی که از من گرفته باشد این است که " فوتبال وقتی شناخته می شود که ما به آن تسلط داشته باشیم." و خوزه مورینیو اکنون کاملا به فوتبال مسلط شده است . رقابتهای فوتبال بر سر 2-4-4 یا 3-3-4 نیستند . مشکلترین کار این است که کاری کنی که هر بازیکن شکست ناپذیر شود . همه چیز را فراموش کند و فقط به برد فکر کند و این کاریست که مورینیو انجام می دهد . "

شاگردان
    "مورینیو با آن مردی که 28 سال پیش می شناختم تفاوت کرده است . او یک مرد جوان سر به زیر بود اما زندگی افراد را تغییر می دهد . خیلی مشکل است که یک نفر بتواند برای یک مدت مدید بدون تغییر بماند . اما مورینیو هم قلب دارد . فقط ببینید که چطور ماتراتزی را بغل کرده و گریه می کند . من نمی خواهم به مورینیو از نظر اخلاقی نگاه کنم . بلکه به عنوان یک استاد به او می نگرم . او شاگرد خوبی بود اما مهمتر از همه روحیه انتقادپذیری داشت . به عنوان یک فرد جوان با متدهای تمرین مخالف بود . من به خوبی می توانم انتخاب های او را درک کنم . مورینیو می داند که امروزه مهمترین چیز پیروزیست آن هم برای یک مربی در زمانه ی ما که می خواهد سرتر از بقیه باشد ."

روش او
    "شیوه ای که او مورد استفاده قرار می دهد کاملا منطبق بر انعطاف پذیری است . او مردی برای تمام فصول است . او هر روز برای تیمش کار بدنی در نظر می گیرد و این را حتی یک روز نیز فراموش نمی کند . دیگر تاکتیک مورینیو کار همیشگی است . او می تواند که تمرین قیزیکی بدون تمرین روانی امکان پیر نیست چرا که همه چیز به هم مرتبط است . همه می دانیم که کار بدنی مهمترین بخش کار یک مربی نیست . مربی باید بتواند از هر بازیکن یک برنده بسازد و او چطور این کار را انجام داده است ؟ با کار ذهنی . تیمهای مورینیو کاملا متشخص هستند . هیچ کدام از قهرمانی های او با شانس بدست نیامده است و تنها علت آن استفاده صحبح از دانش مربیگری بوده است ."

دانش
    "از نظر من فوتبال یک فعالیت فیزیکی و انسانی است . متدهای فوتبال مدتهای انسانی است . و این نیروی اصلی است که خوزه مورینیو از آن برخوردار است . شاید او زیاد از روانشناسی نداد اما از زیست شناسی زیاد می داند چرا که این یک علم انسانی است . این همان علتی است که او در مسیر درست قرار دارد . نمی دانم که خوزه مورینیو این را از من یاد گرفته است یا خیر اما او متخصص دانشهای انسانی است .فوتبال یک علم جدید انسانی است."

10. 3 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282

Newww کارنکا دستیار مورینهو

مرجع خبری رئال مادرید : مورینیو کارانکا را به عنوان دستیار می خواهد.

کادر فنی مورینیو که از قبل تا حدودی مشخص بود،کاملتر شد.
    مورینیو تا چند هفته پیش مربی بدنساز و مربی دروازه بان های خود را معرفی کرده بود.
    اما به تازگی اعلام کرده است برای پست کمک مربی آیتور کارانکا را می خواهد.
    دلیل این انتخاب مورینیو سابقه چند ساله کارانکا در رئال مادرید و آشنایی با جو باشگاه است.از دیگر افراد حاضر در کادر مربیگری مورینیو می توان روی فارا،سیلوینو لورو،و خوزه مورایس را می توان نام برد.
    کارانکا که کار مربیگری تیم های پایه را از سال 2008 آغاز کرده است،سابقا با رئال مادرید به سه جام قهرمان اروپا دست یافته است.

12. 3 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282

Ohum مورینیو و انتخاب سیستم از بین 1-3-2-4 و 3-3-4

مرجع خبری رئال مادرید : مورینیو در حال تصمیم گیری برای سیستم ایده آل تیم برای فصل بعد است .

مورینیو پس از آن که در جلساتی با والدانو و پاردزا ابزاری که می تواند برای فصل بعد در اختیار داشته باشد را شناخت دو سیستم اصلی را برای طول این فصل برگزیده است . قرار شده که در طول تمرینات در لس آنجلس که کل بازیکنانش در اختیار گرفت سیستم اصلیش را پیدا کند .
    گزینه اول سیستم 1-3-2-4 است که در فینال چمپیونزلیگ در برنابئو نیز از آن بهره برد . این سیتسم را برای بازی های حساس جام حذفی و چمپیونزلیگ که نتیجه اهمیت بیشتری دارد مورد استفاده قرار خواهد داد . این سیستم موحب می شود که تیم انسجام دفاعیش را با توجه به دو هافبک دفاعی از دست ندهد .
    دیگر سیستم 3-3-4 است که مورینیو در هفتاد درصد بازیهایش در ایتالیا در فصل گذشته مورد استفاده قرار داده است . این تهاجمی تر است . در سه نفر خط هافبک ، کاکا در وسط قرار می گیرد اما آزاد است که تحرک داشته باشد و ژابی آلونسو به همراه خرید احتمالی (جرارد ، شواین اشتایگر ، مارتینز ، ...) نیز نفرات بعدی را تشکیل می دهند .
    کسانی که در خط حمله هستند نیز باید وظایف دفاعی خاص خود را انجام دهند ، مشابه کاری که اتوو در برابر بارسلونا انجام داد و حتی به نظر می رسید که هافبک راست است .

کلیدهای تاکتیکی مربی پرتغالی
    کاکا . مورینیو از او راضی است . نفش اشنایدر در اینتر را دارد . از زمانی که در چلسی بود به بازی او علاقمند است . او می تواند بین تمامی خطوط رفت و آمد بود .
    خط دفاع قدرتی . راموس و په په په باید سعی کنند که در زمانی که مدافع های کناری (احتمالا مایکون و کولاروف) جلو کشیده اند با سرعت و قدرت خود حمله حریف را ناکام سازند .
    دفاع کناری . مورینیو دفاع کناری های سرعتی را دوست دارد . آمدن مایکون و کولاروف برایش ضرروی است . مدافع برزیلی نقش مهمی در حملات دارد .
    هیگوائین یا بنزما . او گفته که مهاجم فرانسوی را احیا می کند اما اگر بخواهد عادلانه رفتار کند ، هیگوائین با توجه به درخشش در فصل قبل و همین طور جام جهانی بخت اصلی برای درخشش در نوک خط حمله است .
    نیمکت . قصد ندارد تا زمانی که سه ، چهار بازیکن مد نظرش قطعی شده است در مورد آن نظر قطعی بدهد اما لاس و فن در فارت از مهمترین اعضای نیمکت نشین هستند .

14. 2 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282

Bia Inja "مورینیو کاتالان ها را نگران کرده است"

مرجع خبری رئال مادرید : برایتو، دستیار سابق مورینیو در چلسی، مربی پرتغالی را آنالیز کرد.
    بالتمار برایتو را شاید کمتر کسی بشناسد . او دستیار مورینیو در دوران حضورش در چلسی بوده است و صحبتهای ای با رادیو اونا داشت .
    برایتو گفت که مورینیو نه تنها بهتر از گواردیولاست ، بلکه بهترین مربی جهان است :" او بهترین مربی جهان است . بیشتر از گواردیولا جام برده و البته هنوز نمی توان نظر قطعی داد چرا که هنوز گواردیولا زمان زیادی مربی نبوده است اما به نظر من مورینیو اندکی سرتر از اوست ."
    این مربی در مورد دشمنی دیرینه میان مربی جدید رئال مادرید و بارسلونا گفت :" او کاری به بارسلونا ندارد و فقط می خواهد که قهرمان اسپانیا شود . از همان زمانی هم که با چلسی به نیوکمپ رفتیم چنین شایعاتی وجود داشت که البته حقیقت نداشت و دلیلی هم برای آن وجود نداشت ."
    او در مورد شخصیت او نیز گفت :" کلا شخصیت مناسبی برای مربیگری دارد چرا که بیشتر از بازیکنان نگاه ها را به خود جلب می کند و به همین علت انگیزه ای مضاعف برای بازیکنان بارسلونا ایجاد می کند و موجب نگرانی بازیکنان کاتالان ها شده است . او بعضی اوقات واکنش هایی نشان می دهد اما اغلب واکنش واقعیش نیست . می خواهد که مطبوعات بیشتر روی او تمرکز کنند تا بازیکنان ."

16. 3 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282

پیش فرض حمایت عجیب و غریب فن خال از مورینیو

مرجع خبری رئال مادرید : فن خال در عین حمایت از مورینیو از شیوه بازی تیمهای وی انتقاد کرده است .
    همه مورینیو را به واسطه رکورد درخشانش می شناسند و تحسین می کنند و عجیب نیست که لوئیز فن خال ، مربی بایرن که در فینال چمپیونزلیگ از مورینیو شکست خورده نیز او را تحسین کند.
    مربی هلندی که به بد اخلاقی مشهور است گفت :" همه می دانند که هیچ گاه شیوه بازی تیمهای مورینیو را دوست نداشتم هر چند که خوب می دانم که برای پیروزی ابتدا باید تیم را متحد کرد . باید دید که بنیتر در اینتر چه می کند اما این فلسفه را زیاد تغییر نخواهد داد . فکر می کنم که رئال مادرید با به خدمت گرفتم خوزه کار بزرگی انجام داده . او از آن دست بازیکنانی است که می تواند رئال مادرید را در اروپا احیا کند ، جایی که در سالهای اخیر در آن ناکام بوده است ."
    البته در کمال تعجب فن خال بارسلونا را در چمپیونزلیگ مدعی می داند .

18. 3 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک مرکزی
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_گاس هیدینگ
    بازیکن محبوب
    کا کا_هیگواین_مسی_رونالدو_زیدان
    تشکر ها
    1
    تشکر شده 36 در 7 پست

به نظر من اگر یک نفر بعد از دل بوسکه میتواند تمام افتخارات را به رئال برگرداند آن هم مورینیوست عشقم رئال و مقصدم قهرمانی است

20. 3 کاربر از پست مفید عزیز بهارلو تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282

Ohum پدرو لئون :" مورینیو بزرگترین مربی جهان است"

مرجع خبری رئال مادرید : بازیکن مورسیایی رئال مادرید با رادیو کادنا سر مصاحبه کرد .
    "بازی با گالکسی خیلی خوب بودیم . درست است که 2-0 عقب افتادیم اما پس از آن توانستیم که نتیجه را برگردانیم و راستش از بازی با آمه ریکا هم رضایت داریم ."
    "مهم این است که تیم برده است . مهم نیست که چه کسی بازی می کند . توانستیم که نتیجه را بازگردانیم و یک نتیجه مثبت را کسب کنیم ."
    "پیش فصل بسیار سختی داشتیم . سخت کار کردیم و بدنمان هنوز کوفته است . مهم این است که بتوانیم برای 7 شهریور آماده باشیم ."
    "هم تیمی ها فوق العاده است . به من بسیار خوب خوشامد گفتند و جو فوق العاده ای در تیم است ."
    " در رابطه با صحبتهای مورینیو در مورد قهرمانی چمپیونزلیگ باید بگویم که مورینیو مربی تیم است و اگر چیزی بگوید باید به آن احترام گذاشت . هر آن چه که در چنته داریم را خواهیم گذاشت و اگر او فکر می کند که ما می توانیم قهرمان بشیوم خواهیم شد چرا که او بهترین مربی جهان است ."

22. 3 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع