Design & Developed BY Patira

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 159

Threaded View

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    سر الکس فرگوسن
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    عدنان
    تشکر ها
    704
    تشکر شده 189 در 79 پست

هوار ملامحمد از قبرس سر درآورد

با وجود اين‌كه باشگاه استقلال از هوار ملامحمد، ملي‌پوش عراقي به دليل حضور نيافتن در تهران و شركت در تمرينات اين تيم شكايت كرده است، اما اين بازيكن ديروز از پيوستن قريب‌الوقوعش به يك باشگاه قبرسي خبر داد.
    در شرايطي كه باشگاه استقلال به دنبال مصدوميت ميلاد ميداوودي و با هدف پركردن خلأ اين بازيكن روز 15 آذر ماه قراردادي 6 ماهه با وكيل هوار ملا محمد در هيات فوتبال تهران به ثبت رساند، اما اين بازيكن در صورت حضور در هر تيم ايراني بايد 180 هزار دلار به حساب سرخ‌ها واريز مي‌كرد. همين موضوع باعث شد تا هوار قيد حضور در تهران را بزند.
    اين بازيكن ديروز در گفت‌وگو با يك سايت عربي تصريح كرد: قصد داشتم هفته گذشته براي نهايي كردن قرارداد با استقلال به تهران سفر كنم؛ اما در تماسي اطلاع يافتم اين باشگاه به دليل تاخير در سفر به تهران، به من نيازي ندارد!
    اين بازيكن عراقي خاطرنشان كرد: در حال حاضر از باشگاه ايل قبرس پيشنهاد دارم و با اين تيم به توافقات اوليه دست يافته‌ام كه پس از جام ملت‌هاي آسيا اين توافقات نهايي خواهد شد. بزرگ‌ترين اشتباه من اين بود كه از باشگاه نورسيس قبرس به تيم پرسپوليس ايران نقل مكان كردم

2. کاربر روبرو از پست مفید Azunited تشکر کرده است .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)